DOW na winst op Operatie aan de kop St. Aloy klopt Irene met 7—3 Opnieuw trofee voor wielrenner Cees Bal Blok verrast Kikkers: 3—0 Morres en KPJ eerste in volleybaltoernooi TRIMVERE1GM LID VAN DE NRTU PROGRAMMA TC HULST Overwinning FC Stoffels Prestatieloop in Wemeldinge Verlies FC Bleyko Hontenisse-dames winnen OVERWINNING STORMVOGEL Rollenduel in Kapelle mm sport 1 DINSDAG 19 NOVEMBER 1974 - (Van onze handbalmedewerker) TERNEUZEN - In de afdelingsklas handbal ging voor de Zeeuwsch-Vlaamse clubs de aandacht uit naar het spektakelstuk tussen de herenteams van Operatie uit Oostburg en Door Onderlinge Wilskracht uit Terneuzen, in de tweede klas. De Terneuzense ploeg bleef in alle situaties beheerst haar spel opbouwen en reageerde sneller dan Operatie. Daardoor werd het een 16-14 overwinning voor Door Onderlinge Wilskracht. De Hontemsse- Bij de dames in de eerste klas ontving Hontemsse thui? Delta Sport uit Zierikzee Hontemsse, dat opnieuw Annemarie Hoefij zers in de ploeg had, had weinig moeite met een onvolledig Delta Sport. Wietske Vos zorgde er voor dat Delta Sport de score ging had geen antwoord fraaie sprongschot van (Van onze zwemmedewerker) VLISSINGEN - De tweede zwemontmoeting voor de natio nale B-2 zwemcompetitie, die zondag in het zwembad te VI is- singen werd gezwommen, bracht slechts één Zeeuws re cord. En hiervoor zorgde we derom de Vlissinger Jaap Key- mel, die de 200 meter wisselslag zwom in de recordtijd van 2.32.5. De einduitslag was bij de da mes: 1. De Stormvogel,- met 1.584,0 punten; 2. Schelde, 1.617,8; 3. Luctor, 1 628,0 Heren: 1. Stormvogel, 1 555,4 punten; 2 Luctor, 1 601,1, 3 Schelde, 1 744,5 De uitslagen waren: 100 meter vrije slag dames: 1 C. Willems, De Stormvogel, 1.21.5 200 meter wisselslag heren: 1 J. Keymel, Stormvogel, 2 32 5 200 meter schoolslag meisjes onder 16 jaar: 1 L. v Bodegom, Stormvogel, 3 15 5. 100 meter vlinderslag meisjes onder 10 jaar: 1 T Parma, Gan zen, 1.52.2; 2. C. Franse, Gan zen, 1.52.7. 100 meter rugslag jongens on der 10 jaar: 1 J Mol, Stormvo gel, 1.38.2; 2. L. Verhage, Luc tor, 1.39 2. 100 meter schoolslag jongens onder 16 jaar: 1 P Meerman, Stormvogel, 1 19 8.2 W Falha- ber, Stormvogel, 1 20 4 100 meter rugslag meisjes on der 14 jaar: 1 C Clemminck, Schelde, 1.24 7; 2. Y Hoeksema. Luctor, 1.25 6 100 meter vrije slag jongens onder 14 jaar: 1 R Geervliet. Luctor, 1 05 1; 2. P. de Lange, Luctor, 1.10 5 100 meter vrije slag meisjes onder 12 jaar: 1. Y Hoeksema, Luctor, 119 9; 2. N. Christis, Stormvogel, 1 20 1 100 meter schoolslag jongens onder 12 jaar: 1 R v d Velde, Stormvogel, 1.32 2; 2. C. Huis in 't Veld, Luctor, 1.37 7. 100 meter vrije slag meisjes onder 16 jaar: 1. J Geers, Luc tor, 1.12.9; 2. K. Clemminck, Schelde, 1.14 1. 100 meter vlinderslag jongens onder 16 jaar: 1. J Kevmel, Stormvogel, 1.12 12 P. Meer man, Stormvogel. 1 13 0. 100 meter rugslag dames: 1C. Willems, Stormvogel, 1 19 5; 2 E Wolff, Stormvogel, 1.21.3. 200 meter rugslag heren: 1 J de Lange, Luctor, 2 47 6; 2 J Keymel, Stormvogel, 2 49 4 Viermaal 100 meter wisselslag estafette meisjes onder 16 jaar: 1. Stormvogel, 5 40 1. 2 De Schelde, 5 51 3,3 Luctor 5 51 7 Viermaal 100 meter estafette vrije slag jongens onder 16 jaar: 1 De Stormvogel. 4 418 2 Schelde 4.35.1,3 Luctor 4 38 5 opende verdedi op het deze speelster Deze speelster kreeg daarna een mandekkmg, maar toch zorgde ze voor alle doelpunten van Delta Sport. Door het snelle spel van Honte msse moest Delta Sport terug Door Manette Jonkheym - twee gevaarlijke sprongschoten - werd het 2-1 Ineke Millenaar zorgde daarna voor een veilige 4-1 ruststand Annemarie Hoef ijzers zag de Delta Sport- doelvrouwe tot tweemaal toe bij een break-out een doelpunt in de weg staan Hontemsse deed het duidelijk rustiger aan, en hierdoor kon Delta Sport iets te rugkomen Hontenisse bleef toch het sterkste en won met 5-3 Zeeland Sport, huidige titel kandidaat, had weinig moeite met Sluiskil, dat te laat in Vhs- singen verscheen Sluiskil, dat hierdoor slecht geconcentreerd in het veld kwam, kreeg geen vat op het spel van de Vlissingse ploeg In de tweede helft lukte net iets beter bij Sluiskil, maar het was te laat Eindstand 14-5 voor Zeeland Sport Bij de heren in de eerste klas zetten de reser ves van EMM hun zegetocht voort, en wezen Volharding thuis in Goes terug met 13-10. In de heren tweede klas bracht de streekderby Operatie '71 tegen Door Onderlinge Wils kracht alle spanning die men had verwacht DOW, dat zijn aanvallen rustig bleef opzetten, zag in het begin Operatie tot tweemaal toe in de fout gaan. Willem FYins benutte de toege wezen strafworpen resoluut, 2-0 Operatie kwam goed terug en zette via de gebroeders Ver- straeten de ploegen op gelijke voet, 2-2 Operatie zag zijn goede kansen ontnomen door steeds wèer commentaar op de leiding te geven, waardoor me nig speler voor twee minuten naar de strafbank moest. Eric Coomans hield zijn ploeg rustig genoeg om steeds op tija toe te slaan Cirkellopers Aureel van Wersch en Johnny Blackman gaven de Operatie-doelman weinig kans De verdediging van DOW had daarentegen ook veel moeite met de afstandsschoten van Arnold Schippers en de ge broeders Verstraeten De rust ging in bij een 7-5 voorsprong voor DOW Ook na rust bleef Operatie steeds als het achter kwam weer terugkomen. DOW liep door een goed benutte vrije worp van Willem Prins, een ver- dedigingsfout van Operatie, waardoor Aureel van Wersch goed afstrafte, en een break-out van Ene Coomans. uit naar 11-7 Op dat moment lukte het bij Operatie erg goed en de Oostburgse ploeg kwam weer terug tot 14-11 Bij de stand 14-13 gaf DOW-keeper Udo Lehman zijn ploeg een opkikker door een strafworp te stoppen Met nog zes minuten te spelen, scoorde Willem Verstraeten de gelijkmaker. 14-14 En weer was het snelle reageren van DOW op een beslissing van de scheidsrechter, waaruit de doelman snel reageerde, en de break out-speler van Wersch voor 15-14 kon zorgen Cirkel loper Johnny Blackman kon daarna de eindstand verdiend op 16-14 brengen De heren van Sluiskil verloren in de derde klas de thuiswed strijd tegen het geroutineerde team van Olympus Na een zeer slechte eerste helft, die afgeslo ten werd met een 6-3 achter stand. drong Sluiskil sterk aan Zo sterk dat de Olympusploeg de overwinning bij een 7-7 stand in gevaar zag komen Maar weer had de Sluiskilploeg het aan zichzelf te danken dat men verloor, want in plaats van rustig door te spelen, werd er in paniek te snel geschoten Olym pus won verdiend met 14-11 (Van onze sportmedewerker). GOES - De atletiekvereniging AV '56 uit Goes organiseert za terdag in Wemeldinge een twee tal prestatielopen over 5 en 2Vi kilometer. Deze zogenaamde Herfstprestatielopen krijgen het extra tintje van de herfst mee omdat zij na het volbrengen worden gehonoreerd met een Oranje-lintje. De kinderen tot en met 12 jaar leggen uiteraard de korste af stand af en de limiet is 25 minu ten. De ouderen mogen over hun 5 kilometer 45 minuten doen De jongste categorie start om twee uur en de senioren vertrekken om halfdrie. beide keren bij café Klein Stelle waar men tot een halfuur voor start kan inschrij ven. Vorig jaar trokken deze prestatielopen een zeer grote be langstelling De deelnemers aan de kleine prestatieloop zullen behalve het Oranje-lintje ook een sticker van de KNAU ont vangen (Van onze tafeltennisraedewerker). GRAAUW - In de goedbezette speelzaal van Sint-Aloysius in Graauw is deze hoofdklasse ta feltennis er tegen Irene I in ge slaagd de overwinning in de wacht te slepen. De Zeeuwsch- (Van onze sportmedewerker). HULST - In de eerste klasse - van de HuZaVo-zaalvoetbalcompetitie - heeft het team van Hans Boehlé uit Hulst door een 2-1 overwinning op FC Bleyko uit Hulst/Walsoorden en het niet spelen van Staf de Feher de lei ding in handen genomen. Hans Boehlé had het in zijn duel tegen Bleyko overigens niet zo ge makkelijk. Het nam na 12 min. spelen door M. Buysse wel een 1-0 voorsprong, en 5 min later bracht B. v. d. Berghe de stand zelfs op 2-0. Toen daarna J Boogaert de stand op 2-1 bracht was de spanning weer helemaal terug. Het bleef echter 2-1 Het team van bar „De Smid se" uit Hulst had ook heel'wat moeite met stadsgenoot Rapi- de/De Clipper, maar won uit eindelijk toch met 3-1 In de tweede klasse bleef het team van de B.L.Z uit Hulst kandidaat voor de titel door het team van de B V Den Dullaert met 8-5 kansloos te laten. FC van Kerckhoven uit Kloos- terzande klom enkele plaatsen omhoog door met 6-2 te winnen van café Lybaert uit Hulst Programma voor vrijdag avond 22 november: GT1 - FC Het Centrum. Bouwbedr Goos- sens - BV Den Dullaert. Egger- mont RB Rapide/De Clipper en Staf de Feber - FC Taalman Stand eerste klasse: 1 Hans Boehle Hulst 532 98 pnt (17-3), 2 Staf de Feber Hulst/Sluiskil 4 3 1 0 7 pnt (23-4). 3 Bleyko Hul st/Walsoorden 5 2 12 5 pnt (12-15) 4 Bar de Smidse Hulst 4 2 0 2 4 pnt (8-8). 5 FC Taalman Hulst 4 1 I 2 3 pnt (11-14), 6 Eggermont Roest-Bruin Hulst 4 1 0 3 2 pnt (2- 19). 7 Rapide/De Clipper Hulst 4 0 13 1 pnt (4 14) Tweede klasse: FC Het Cen trum Huist44008 pnt (15-1),2 BLZ Hulst 4 3 1 0 7 pnt (24-11), 3 Van Kerckhoven Klooster- zande 5 2 1 2 5 pnt (13-9), 4 Bouwbedr Goossens Klooster- zande 4 12 14 pnt (7-10), 5 B V Den Dullaert Hulst 4 2 0 2 4 pnt (13-18). 6 Café Lybaert Hulst 5 1 0 4 2 pnt (15-23), 7 GTI Terneu zen 4 0 0 4 0 pnt. (12-27). Vlamingen staan nu alleen aan de leiding met nog twee wed strijden te spelen. De grootste verrassing was ditmaal wel het goede spel van Paul Matthijssen. Hij won al zijn partijen. Sint-Aloysius I ging over rompelend van start en had na het dubbelspel reeds een 4-0 voorsprong veroverd Daarna scoorde Van Unen via René van Dijk het eerste tegenpunt. Mat thijssen vergrootte echter de voorsprong weer Zandvliet waarna achtereenvolgens Du- mez en opnieuw Van Dijk verlo ren. Bij een 5-3 stand slaagde Dumez er in tegen Van Unen m de volle winst te grijpen en Mat thijssen voltooide zijn trilogie tegen Weijenberg Ook Sint-Aloysius 2 speelde in deovergangsklassezijn uitge stelde wedstrijd tegen leider DESO I De Roosendalers ble ken, evenals in de eerste ont moeting. net iets gelukkiger en met 4-6 haalden zij de finish in Graauw. waarbij André Lou wen als beste tegenstander uit de bus kwam met twee gewon nen partijen Paul van Laere en Jo Bogaeri wonnen elk eenmaal In de landelijke junioren B-klasse was er een spannend Walchers duel tussen leider Smt-Laurens 1 en het steeds be ter spelende Middel burg-Zuid Een aanvankelijke 4-2 voor sprong van Sint Laurens werd in de volgende partijen omgebogen in 4—5, en alleen dankzij een on genaakbare Peter Braakman ontsnapte Smt-Laurens aan de eerste nederlaag De koplopers kunnen nu over veertien dagen, bij winst op DKE. het kampi oenschap gaan vieren Tonny Huyzen toonde zich bij de amateurs de sterkste (Van onze sportmedewerker) KWADENDAMME - De supportersclub van Cees Bal trof het zaterdagavond slecht dat juist hun idool niet ter plekke kon zijn om een huldi ging in ontvangst te nemen voor zijn geleverde prestaties in het afgelopen seizoen, tij dens de rollenwedstrijden in De Kroon. Cees Bal had echter verplichtingen jegens zijn werkgever Gan-Mercier, die hem en de andere renners van deze ploeg had opgeroepen voor een uitgebreide medische test en een voorstelling aan de pers. Dit alles vond plaats in Frankrijk en omdat deze af faire wegens een spoedopname in het ziekenhuis, van de vrouw van Gerrie Kneteman, een dag werd uitgesteld was het voor Cees Bal onmogelijk op tijd terug te zijn. Niettemin werd het in De Kroon toch een gezellige boel tot in de kleine uurtjes. Voor die tijd waren diverse renners op de hometrainer gekropen voor het realiseren van een scherpe of minder goede tijd op de 500 meter SpeakerChris Delbressme stelde de coureurs aan het publiek voor en voor zag de rollenwedstrijden ver der van commentaar Jury-lid Jan Moerdijk kwam ook op het podium als repre sentant van het Comité Inter nationale Ronde van Midden-Zeeland om de door dit comité ingestelde trofee van verdienste uit te reiken Deze trofee (een wand- of ta felbord van porselein) wordt alleen toegekend aan een wereld- of nationaal kampi oen of aan renners die bijzon dere prestaties hebben gele verd Moerdijk: „Ons comité was unaniem van mening dat Cees Bal dit keer voor de trofee in aanmerking kwam" Hij on derstreepte daarbij nog wel dat Cees Bal naast het leveren van uitstekende prestaties in het afgelopen seizoen zich daarnaast had laten „zien" als een man die de fatsoensnor men hanteert zoals hét eigen lijk behoort. En dat kon vol gens Moerdijk niet van ieder een worden gezegd Omdat Cees Bal absent was overhandigde Jan Moerdijk onder applaus de trofee aan de moeder van Cees Bal De wedstrijden op de rollen hadden het volgende resul taat Profs: 1 Henny Kuiper, 500 meter in 17 9. 2 Jan Raas 18.2, 3 Jan Serpenti 18.3, Amateurs: 1 Tonnie Huijzen 19 8, 2 Rmus Verboom 19 9, 3 Peter Gödde 20.4, 4 Ko Tol- hoek 20 9. 5, 6 en 7 Cees Spaans. Kees Witkam en Henk de Jong, allen 21 rond, 8 Wim Westdorp 21.2, 9 Hans Ha- rinck 21 8. (Van onze volleybal medewerker). HULST - Blok '73 1 heeft Kikkers uit de droom geholpen en weer teruggebracht in de harde werkelijkheid. Kikkers, dat tot dan toe een uitzicht had op de koppositie in de eerste klas heren voor de Zeeuwse volley balcompetitie, ging nu kansloos ten onder in de uitwédstrijd tegen het goed draaiende Blok '73 1. Tot aanvallend spel kwam Kikkers bijna niet, en ook de veldverdediging was erg zwak. Blok had dan ook geen enkele moeite het karwei te klaren. 15-11. 15-5 en 15-8 betekende een 3-0 overwinning voor Blok '73 dat zodoende weer volledig uitzicht kreeg op de toppositie van het klassement en de titel- adspiratieS weer zag opleven. Was het vorige duel op papier veel interessanter toch bood het duel tussen Voorwaarts en Blok '73 2 heel wat meer spanning. Voorwaarts begon de strijd tegen de laagst geklasseerde tegenstander wat slapjes en de goed spelende Blok-ploeg strafte deze lichte onderschat ting gretig af Nadat de eerste set al met 9-15 naar de bezoe kers was gegaan, moest Voor waarts na een spannende strijd zelfs via 14-16 een tweede set- verlies toestaan aan Blok '73 2 De bezoekers konden echter in de derde set het goede spel niet blijven handhaven, en een wat meer in zijn ritme komend Voorwaarts kon de achterstand via 15-2 en 15-11 helemaal wegwerken In de laatste en be slissende set kon Voorwaarts, dat over wat meer aanvallende capaciteiten beschikte, het tempo blijven bepalen, en moest Blok voortijdig afhaken, zodat Voorwaarts de 3-2-overwinning zonder vee) moeite, maar niet helemaal tevreden, zeker kon stellen De spanning is echter na deze twee inhaalwedstrijden wel toegenomen in de top van de eerste klas heren, die er nu als volgt uitziet: Roelofs Schelde- sport 7-18, Voorwaarts 7-17, Blok '73 7-16, Kikkers 7-15 en Morres Hulst 7-14 In de onderste regionen van de eerste klas heren stond het be langrijke duel tussen DVC en Ovisa op het programma Het was een slechte wedstrijd, waann beide ploegen ver bene den hun kunnen bleven, en vooral verdedigend veel fouten werden gemaakt, zodat er bijna met tot góede, aanvallen kon worden gekomen De eerste set ging vrij gemakkelijk met 15-6 naar EVC, maar al in de tweede set kon Ovisa nog wat van het overwicht van EVC wegnemen Echter niet genoeg, want ook deze set ging naar EVC Nadat Ovisa de derde set met 6-15 makkelijk op zijn naam had se! schreven, moest er in de vieHe set eerst een grote achterstand worden weggewerkt, voordal Ovisa de stana via 16—14 weerin evenwicht kon brengen. In de laatste set was het echter weer EVC dat de minste fouten maakte en zodoende via 15-8 een toch wel verdiende 3-2. overwinning behaalde. In de tweede klas heren A heeft Blok '73 weer een aanval van naaste belager COVZ opde eerste plaats kunnen afslaan COVZ begon het duel op eigen bodem hoopgevend door de eer- ste twee sets met 15—13 en 15-; op zijn naam te schrijven Toen leek echter de thuisclubveelvan haar kruit verschoten te hebben en kon Blok zich redelijk ge- makkelijk uit deze benarde po sitie redden. Via 9-15 en 10-15 werd de stand gelijk getrokken waarna de beslissing in de be slissende set lang uitbleef. Het was toch weer koploper Blok 4, dat als overwinnaar uit de strijd kwam, en zodoende toch wel verdiend bleef in deze klas (Van onze sportmedewerker) HULST - Het bedrijfsvolley- balteam van Morres/Hulst bij de heren en het districtsteam van de KPJ uit Hulst, zijn de win naars geworden van het „Vijfde Reinaertvolleybaltoernooi" dat gespeeld werd in de sporthal „Den Dullaert" in Hulst. Bij de heren moest het duel tussen Morres/Hulst en WC 1 even eens uit Hulst in de laatste pou lewedstrijd de beslissing bren gen. WC 1 had voor dat duel nog geen enkel verliespunt, ter wijl Morres/Hulst tegen CVC 2 een kostbaar punt - het kwam niet verder dan een 1-1 gelijk spel - had verloren. Morres/Hulst won de eerste set met 15-9, en ook in de tweede set bleek het team van Morres/- Hulst de betere ploeg Het werd uiteindelijk een 15-11 zege WC 1 won zijn eerste poule- wedstriid met 15-1 en 15-4 van wc 5. terwijl Morres/Hulst dat zelfde deed met WC 2, 15-2 en 15-5 WC 1 versloeg daarna CVC 2 met 15-6 en 15-13, en Morres/Hulst gaf Neckermann geen schijn van kans, 15-9 en 15-5 WC 1 won met 15-3 en 15-2 van Neckermann waarna Morres/Hulst in zijn duel tegen CVC 1 niet verder kwam dan 1-1 CVC 2 uit Clinge behaalde evenals WC 1 zes punten, maar WC I had een veel beter setge middelde dan CVC 2. Bij de dames - die in twee pou les waren ingedeeld - werd CVC door een beter setgemiddelde van VV Hulst winnaar m de A-poule Belden behaalden zes punten, maar het setgemiddelde van CVC 116-54 tegen 107-85 voor VV Hulst was duidelijk in het voordeel van het Clingse damesteam In de B-poule wa ren de dames van de KPJ duide- (Van onze sportmedewerker) UZENDIJKE - Afgelopen weekend heeft de NRTU (Neder landse Rijwiel en Tour Unie) een informatievergadering gehou den ten behoeve van vier Zeeuwsch-Vlaamse trimvereni- gingen. Tijdens deze vergade ring werd door het districts- béstuur uiteen gezet hoe en wat de NRTU in feite is en organi seert Onder voorzitterschap van de heer C Moerkens werd de ver gadering om halftwee geopend Al snel bleek dat de tnmvereni- gingen er bijzonder veel vooi voelden om tot aansluiting bij de NRTU over te gaan Men voegde de daad bij het woord en de tnmveremgingen Sas van Gent, TIO uit Oostburg en Neutraal uit Terneuzen sloten zich aan bij de NRTU Zij telt momenteel vier Zeeuwsch-Vlaamse vereni gingen (Toerclub Hulst was al lid) die aangesloten zijn bij deze unie Ook de Wielèrtounst uit Sluis was met een afgevaardigde op' deze vergadering aanwezig Maar de Wielertourist is een ge val apart, aldus de secretans van de NRTU. district Zuid- West A de Bra Dit komt omdat de Wielertourist zowel Belgi sche als Nederlandse leden heeft en zodoende een internationale bezetting bevat. Wij zullen ech ter proberen via het hoofdbe stuur van de NRTU een oplos sing voor dit probleem te vin den. lijk het beste team Ze wonnen dan ook alle wedstrijden Het damesteam van ATEK (Als Het Even Kan) uit Hulst, werd tweede in zijn poule De grote finale ging tussen CVC en de KPJ Kreeg CVC in de eerste set. geen voet aan de grond - het werd een 15-1 nederlaag - in de tweede set verliep de strijd ge heel anders Het team van de KPJ geloofde het wel, en dat werd hen bijna noodlottig Het moest in die tweede set dan ook tot het uiteerste gaan. en kwam net met de hakken over de sloot Na een slopende strijd werd het uiteindelijk een 16-14 setzege voor de KPJ, wat meteen de eindoverwinning betekende De KPJ bereikte die finaleplaats door in de poulewedstrijden als eerste ATEK met 2-0 te ver slaan, setstanden 15-11 en 15—8 Ook W Hulst 2 kreeg met 15-4 en 15-2 geen schijn van kans, terwijl ook VC Cactus met 15-6 en 15—4 het onderspit moest del ven Ook SC Mores kon de KPJ met doen struikelen, 15-6 en 15-12 Het Clingse CVC had het heel wat moeilijker in de B-poule, al won net wel met 15-6 en 15-1 van Lybeert Ver straeten uit Kapellebrug W Hulst 1 snoepte wel CVC beide punten af. setstanden 16-14 en 15-12 Daarna herstelde CVC zich goed het versloeg Remorte) Sport met 15-4 en 15-6, en ook Neckermann moest in CVC met 15-1 en 15-5 zijn meerdere er kennen Eindstanden heren: 1 Mor res/Hulst 7 pnt (105-59). 2 WC 1 Hulst 6 pnt (110-59), 3 CVC 2 Clinge 6 pnt (86-79). 4 Necker mann Hulst 3 pnt (67-96). 5 WC 2 Hulst 0 pnt (45-120) Dames: I KPJ Hulst, 2 CVC Clinge, 3 W Hulst 1. 4 ATEK Hulst 5 Remortel Sport Hulst 6 Morres Hulst, 7 Lybeert Ver straeten Kapellebrug, 8 VC Cac tus De Klinge (B 9 W Hulst 11, 10 Neckermann Hulst/St.- Jansteen (Van onze sportmedewerker) HULST - In de zesde OZO- bedrijfsvoetbal competitie zorgde het bedrijfselftal van FC Stoffels uit Terneuzen het afge lopen weekend voor een grote verrassing. FC Lampo uit Hulst kreeg tegen FC Stoffels geen schijn van kans. Na een hard maar sportief duel werd het vooi FC Stoffels een verdiende 2-0 overwinning. In de eerste helft ging de strijd nog gelijk op, en L. v d Lavoir kon na een kwartier zijn ploeg op voorsprong schieten FC Lampo kreeg in die eerste helft ook nog enkele kansen, maar faalde in de afwerking Na de rust was FC Stoffels de betere ploeg, en Tonny Bos drukte dat nog in een doelpunt uit. FC Het Centrum I uit Hulst steldeinzljn competitiewedstrijd tegen het tweede team van de Trimvereni- ging Hulst in alle opzichten teleur Het kwam niet verder dan een 1-1 gelijk spel. Leider in het klassement de Trimvereniging I Hulst had eet makkelijke zondag Van tegen stander MOC '65 uit Terneuzen kwamen maar drie spelers op dagen, zodat de wedstrijd geen doorgang kon'vinden DeTrim- vereniging won hierdoor regle mentair met 5-0 FC Niks 1 uit Hulst - dat het eerste team van de trimmers op de voet volgt - kreeg het in zijn duel tegen clubgenoot FC Niks II vijf minu ten voor tijd nog wel even be nauwd FC Niks II kwamtoenop 2-2, maar FC Niks I drukte daarna nog even door en won zo toch nog met 5-2 FC de Pijl uit De Klinge speelde 1-1 gelijk tegen FC Het Centrum tl uit Hulst. De wedstrijd FC Monkey I tegen II werd uitgesteld Stand: l.Trimver I Hulst 109 0 1 18 pnt (46-5), 2. FC Niks I Hulst 10901 18 pnt (33-5), 3. FC Het Centrum I Hulst 10 7 1 215 pnt (43-11), 4 FC Monkey I Kloosterzande 8 7 0 1 14 pnt (26-7), 5 FC de Roeck De Klinge-St.-Jansteen 7 6 0 1 12 pnt (22-8) IJSHOCKEY - Voor de coupe nationale Nederlanden zijn vrijdagavond de volgende twee wedstijden gespeeld Tilburg Trappers - CPL Luik 11-4 (Van onze sportmedewerker) HULST - Het bestuur van de toerclub Hulst heeft voor de le den van de vereniging weer een aantrekkelijk winterpro- gramma samengesteld. Een pro gramma uitsluitend bestaande uil rollenwedstrijden. die bij zonder in trek zijn. Op zaterdag 30 november is er voor de leden van de Toerclub Hulst een grote feestavond gepland in café „De Ster" in Hulst Er is een diner en de avond begint om 18 00 uur Het wtnterprogramma van de toerclub begon op 9 november al met een rollenduel in café De Stei Wjnnaai in de categorie 16 tot 35 jaai werd Schelfhout uit Hengstdijk en in de calégnrie 35 jaai en ouder eiste Piet Everaert uit Hulst de overwinning voor zich op Het winterprogramma ziet er verder als volgt uit 21 december: rollen wedstrijd ui cafe Fabie in Kapellebrug Aanvang 19 30 uur Catego rieën volkskoersers 16 tot 35 jaar volkskoersers 35 jaar en ouder en trimmers 11 januari: Rollenwedstnjd in café P van Dijk in Hengstdijk Aanvang 19 30 uur Categorieën 16 tot 35 jaar volkskoersers. 35 jaar en ouder .volkskoersers en trim mers 18 januari: rollenwed stnjd in café Safari bij H de Vlieger tn Koewacht Aanvang 19 00 uur Categorieën volks koersers 16 tot 35 jaar en 35 jaar en ouder; trimmers 15 februari: Rollenwedstrijd in café De Kroon in St -Jansteen Ook hier kunnen alle categorieën ia- schrijven voor de wedstrijden die om 19 30 uur begint. De grote finale-avond van deze wintercompetitie op rollen is op 1 maart in café De Ster van J Polfliet in Hulst De wedstrijden voor bovengenoemde catego rieën beginnen om halfacht. (Van onze sportmedewerker) GOES - De supportersclub van wielrenner Tonnie Huijzen houdt vrijdagavond in bar- dancing De Arrestee in Kapelle een feestavond. Op het programma staan on der andere wedstrijden op ho metrainers, een wielerbal en men kan zijn geluk ook beproe ven op het rad van avontuur De avond begint om acht uur Tonnie Huijzen, rhe het vol gend seizoen voor Batavus uit komt. behoort samen met twee andere Zeeuwen volgend jaar ook tot een KNWU-selectie Naast de avond van vrijdag" De Arreslee organiseert de sup portersclub van Tonnie Huijzen op 14 februari een grote bazar" „Amicitia" in Kloetinge.

de Stem | 1974 | | pagina 12