van >eek ur se Gent formule Nederlands kampioenschap kader 47/1 KNDB laakt van organisatie kandidatentoernooi Onrust in schaakbond Verkouden? Otrivin helpen direkt Kritiek KNZB op sportnota Paridaen achtste Zaïre wil eindronde WK-voetbal Eerste plaats HZC Robben Wellicht titelgevecht Bonavena-Ali Tennisteam ronde verder NTTB krijgt transferlijst ELS La Vera Record lirigitlia Tilburg Trappers verliest sport u Neem toch maar fever een occasion van de V W-dealer. Eindstand Wade wint Dewar -cup neusdruppels theemancipatïe DE ZEGETOCHT VAN ELS LA VERA IS BEGONNEN! de weldadige kruidenbitter MAANDAG 18 NOVEMBER 1974 Srfs. om: 25 tegen 20. De finaW tSj was sleohts een formaliteit Maar zo dacht Jackie van Glansbeek er niet over sniel had Van Glansfoeek een behoorlijke voorsprong od»p bouwd. Na 25 beurten was dn stand 16 tegen 8. Bij ref,e| maat bouwde Van GlansW de voorsprong op. Na 34 beur- ten was de stand 21 tegen li. Toen was het al een 1 - zaak. Elf beurten later het gebeurd: 25 tegen 15 j'j™ kie van Glansbeek zal ook het district Zeeuwsch-Vlaanderen vertegenwoordigen in de ge westelijke finale op 21 en 22 december in het district Til burg. De kortste partij in deze finale was voor Jo Leeraert in zijn ontmoeting met Jo Taal man: 25 tegen 11 in 33 beur- ten. De hoogste serie was voor Ro Baart met 6. De eindstand* (respectievelijk caramboles beurten, gemiddelde): 1, jaj kie van Glansbeek 14 175 333 0,525, 2 Ton Koomen 9 143 325 0,473, 3 Jo Leeraert 8 158 325 0,486, 4 Paul Baart 8 144 339 0,390, 5 Ro Baart 6 160 363 0-440,, 6 Jan van Tiel 5 [63 329 0„498, 7 Jo Taalman 4 133 309 0,430, 8 Louis van der Hooft 2 134 367 0,365. (Van onze sportmedewerker) AARDENBURG De Zeeuwsch-Vlaamse crosser Guido Paridaen is zaterdag in het Belgische Zelzate achtste geworden in een cross voor amateurs. Winnaar werd Mare Block, die de 25 kilometer reed in een uur en 5 minuten In Reuselede waar zondag 40 amateurs aan de start kwamen klasseerde Paridaen zich als negende. Eric Desruelles was de snelste. Hij deed over de 23 kilometer en uur en 7 min. minuten. Daemers om 20.00 uur het vertreksein zal geven aan de elf gecontracteerde profkop pels, wordt vanaf 17.30 uur begonnen met de gebruikelij ke wedstrijden voor jongeren, terwijl ook het omnium-achter- volgings- en snelheidskampi oenschap voor studenten a's voorspel aan het grote gebeu ren vooraf gaat. In de 34-ste zesdaagse van Gent wordt gebroken met ou de zesdaagse-tradities van een hele dag op de fiets rondtoe ren. Het wordt geen zinloos ronddraaien meer tijdens de uren dat „Jan Fuibliek" met van de partij is. Men wil e»e avond spektakel bieden aam de bezoekers van het Gentse Kuiipke. Dat betekent in fed* dat elke avond om zeven uw* begonnen wordt met de zoge naamde Zesdaagse van de Toekomst, waarvoor 12 W#' gen hebben ingeschreven. Vanaf dinsdag tot en met za terdag zal het jonge geWC°~ gedurende 45 minuten voor het nodige spektakel moete zorgen, terwijl zondag voo deze categorie de finale ove een vol uur wordt verrede „De grote jongens" komen el ke avond van acht uur tot morgens één uur in het perk. Oscar Daemers v€j"wa'l dan ook dat er geweldig B vlamd zal worden, nu voor het eerst dezt nieuwe wordt toegepast. Onder ;n. deelnemende koppels bev den zich twee Nederland namelijk René Pijnen- - - -- - Leed- Schuiten en Harry van de wen-Klaas Balk. Klaas Ba* een goede bekende °P Gentse piste. Mits een be<Wj aanpassing van zijn ploegma®' Van Leeuwen kan dit koPP® een eervolle plaats bena Van het duo Pijnen-Schuyteu wordt verwacht dat rij Belgische favorietenkopP® Eddy Merckx - Patrick Set het meest zullen jLe voor de eindzege- De and deelnemers heten: Gra»®?_ Gilmore-Julien Stevens, Alm» van Lancker - Walter G° froot; Jacky Mourioux-Frea Maertens: Ferdinand Brao Dirk Baert: Willy de si-her-Noriert Seeuws; w de Geest-Wilfried Wezemam, Mare Demeyer-Romain Loof en Serge van Daele-man* Renier. BESSEMS GEEFT HANS VULTINK GEEN KANS BERKHOUT (ANP) - Jean Bessems glunderde. In het rus tieke Berkhout viel eindelijk weer eens de volle aandacht op je jonge Limburger. Zijn titel in het anker kader 47/1, ver overd door een pas tegen het slot gedurfde overwinning op voorganger Hans Vultink, betekende een zekere plaatsing in het Europese toernooi te Beverwijk. Het licht van de schijn werper, meestal gericht op Vultink, kan nu voorzichtig zwenken naar Bessems. Zijn in totaal vierde Nederlandse titel schonk hem qua spel evenwel minder voldoening. „Dit was het slechtste toernooi dat ik ooit heb gespeeld, en toch win ik", relativeerde hij. Pas in zijn beslissende serie tegen Vultink (84 in de veertiende beurt) bereikte hij het niveau dat hem een niet geremde voldoening schonk. internationale top te dringen. Hieraan vooraf ging een inlei dende reeks van 45. Net als tegen Hans Sundquest zat Vul tink na een redelijk begin (99 in vier beurten) ineens vast. Bes sems werd er extra door gemoti veerd. Trachtend Vultink nog dieper in de moeilijkheden te brengen, wilde hij tempo spelen. Iets waartoe een in topvorm zijnde Bessems in staat is. Zeven beurten mislukte dat echter. Vultink wist er evenwel niet van te profiteren. Bessems ver schafte zich de zekerheid van het spelen op Europees niveau door de laatste carambole vanaf acquit te maken. Vultink kwam in de nastoot van de inspan nende maar kwalitatief slechte partij niet verder dan 22 caram boles. Ook in die laatste moge lijkheid slaagde Vultink er niet inde ballen bij elkaar te bren gen, de enige voorwaarde voor hoge reeksen. Iets waaraan het in de gehele partij mankeerde. Slechts Bessems wist dat met zijn 84 voor elkaar te krijgen. Voordat Bessems zijn onge slagen uitgangspositie had be reikt, had hij zaterdagavond de nodige zweetdruppeltjes moe ien laten in de ontmoeting tegen Piet Vet. Onder de hete televisie lampen kwam een bijna overge concentreerde Bessems in acht beurten met 104 tegen 150 ach ter, na een reeks van 133 van de Berkhoutse favoriet. Vet, meestal leeg na zo'n in spanning, werd door de fysiek sterkere Bessems ingelopen. Met een serie van 59 maakte hij het eerst de 308 vol. Vet wist even wel met een van spanning ver trokken gezicht in de nastoot de benodigde 88 bij elkaar te halen en zodoende via een remise zijn derde plaats veilig te stellen. Een klassering die afhankelijk van het aantal inschrijvingen ook deelneming in Beverwijk kan betekenen. Die puntendeling betekende voor Bessems een voorsprong op Vultink, met de finale voor de boeg. Een gegeven als gevolg van een vrijdag geleden neder laag van Vultink tegen de als vierde eindigende Hans Sund quest en ondanks een spranke lende prestatie door zaterdag in zijn twee partijen (tegen Vet en Van Nijnatten) beiden in zes beurten te beslissen. Hem wachtte evenwel een nieuwe teleurstelling. Op de traagste van de twee tafels moest hij zijn naam als geniaal kandrist waarmaken. Het betere gemid delde zou hem niet kunnen hel pen. Hij moest winnen. Dooreen flinke wandeling, iets wat hem ™k na de nederlaag tegen Sundquest over de moeilijkhe den heen had geholpen, trachtte zo fris mogelijk aan de tafel 'e verschijnen. Daarin leek hij na de opening geslaagd maar de concentratie was snel verdwe nen. Vaak kijkend naar de an dere tafel, waar Van Nijnatten een persoonlijk succes op Vet behaalde, liet hij zijn onzeker heid blijken. Het toernooi had in de breedte wel niveau. Lambert van Leur, de routinier die als aesde eindigde, kwam nog tot jen gemiddelde van 14.70. Vul- hnk, evenals in Amersfoort bij net tweestootskader tijdens het «ropees kampioenschap vijf- *ai»p, was ondanks twee neder- llgen weer gemiddeld het beste: 'jw. Ondanks de grote teleur stelling die hij heeft moeten in- ftren, heeft hij met een onge looflijke serie van 268 in de Be- Wpenode van het kampioen schap laten zien dat hij niet voor ™ets naar West-Friesland was 'gereisd. Jean Bessems vond in erkhout wellicht de beginmo- den om zich tussen de* ^kerheden '•garantie - ANWB-keuring- I ©-servicepaspoort. ii/i Daarvoor heeft hij gedacht aan uitbreiding van zijn huis in Ca- dier en Keer. In dat extra gedeelte wil hij een oefengele genheid maken om zijn tech nisch kunnen te perfectioneren. 1. Bessems, 13 punten, 122 hoogste serie, 19 62 algemeen gemiddelde. 2. Vultink 10 268 23 61. 3. Vet 9 133 16.57, 4. Sundquest 8 129 17 41, 5 Van Nijnatten 8 64 16.25, 6. Van Leur 4 137 14.70, 7. Dekker 2 113 12.76, 8. Rijvers 2 ,95 11.00. Jean Bessems bleek voor Hans Vultink veel te sterk. PARUS (ANP) - Zaïre heeft aangeboden in 1982 of later het eindtoernooi voor het wereldkampi oenschap voetbal te orga niseren. Tegen die tijd zal Zaïre beschikken over een stadion, dat toegang ver schaft aan ongeveer 200.000 toeschouwers, ge financierd door China. Tenminste zes andere sta dions zullen eveneens tegen die tijd klaar zijn voor de wedstrijden van het eindtoernooi. Dit is zondag in Parijs door de secretaris gene raal van het ministerie van voorlichting van Zaï re, de heer Tsjimpoempoe wa Tsjimpoempoe, mee gedeeld. De heer Tsjimpoempoe zei te hopen dat de organi satie van het gevecht tus sen George Foreman en Muhammad Ali de wereld ervan overtuigd heeft dat Zaïre in staat is een derge lijke gebeurtenis te orga- niseren. De eindronde van het WK 1982 is al „verge ven" aan Spanje. AMERSFOORT (ANP) - De Nederlandse kampioen HZC Robben uit Hilversum is win naar geworden van de halve fi nales in het toernooi om de Eu ropa Cup voor waterpolokam- pioenen. In de laatste wedstrijd werd de bekerhouder MGU Moskou met 8-7 verslagen en eindigde als derde omdat de Roemeense titelhouder Dinamo Boekarest weinig moeite had met 'het Tsjechische Kosice: 10-7. De laatste uitslagen zijn HZC Robben - MGU Moskou 8-7 (1-1, 2-1, 3-2, 2-3). 0-1 Roman- kuur (strafworp). 1-1 Lande- weerd, 2—1, Wim Hermsen 2-2, Suvualov, 3-2 Landeweerd. 4-2 Stroboer, 4-3 Mshveneradze 5-3, Pusukarov (eigen doel), 5^1 Melntkov, 6-4, Stroboer, 6-5 Melnikov, 6-6 Pusukarev, 7-6 Wim Hermsen (strafworp), 7-7 Romankuur (strafworp), 8-7 Wim Hermsen (strafworp) Di namo Boekarest - Kosice 10-7 (2-0, 1-1,5-4. 2-2), 1-0 Rus 2-0 Zanfrescu 3-0 Novak 3-1 Ba- dura 4-1 Rus 5-1 Popescu 5-2 Badura 5-3 Reinovsky 6-3 Po pescu (Strafworp) 6-4 Badura 6-5 Badura 7-5 Popa 8-5 Pope scu 8-6 en 8-7 Badura 9-7 Popa 10-7 Novak Eindstand: 1 HZC Robben 3 2 10 5 16-14, 2 Dinamo Boekarest 3 1 204 19-16,3 MGU Moskou3 1 1 1 3 20-15, 4 Kosice 3 0 0 3 0 12-22. AMSTERDAM (ANP) - Het bestuur van de KNDB heeft met ontsteltenis kennis genomen van een aantal zaken rondom de organisatie van het kandidaten toernooi in Rusland. Het be stuur is van mening dat de na tionale kampioen Harm" Wiersma ernstig is gedupeerd. Het comité van directeuren van de FMJD is verzocht deze klacht ernstig te behandelen en maat regelen te nemen, zodat aan de Nederlandse kampioen recht wordt gedaan Het KNDB-bestuur heeft met name grote bezwaren tegen het feit, dat na het toepassen van de vrije lotingen békend was dat de Russen elkaar in de tweede toernooihelft zouden ontmoe ten, er geen maatregelen geno men zijn om tot wisseling van ronden over te gaan (te meer daar Andreiko en Koeperman in de laatste ronde tegen elkaar speelden) waardoor de Russi sche organisators de schijn van partijdigheid op zich hebben ge laden. Toepassing van het SB-sys- teem om de winnaar van een zo belangrijk toernooi aan te wij zen, had door de organisators voorkomen moeten worden. Men had mogelijkheden moeten creëren om eventueel tussen ge lijk eindigenden beslissings wedstrijden te laten spelen. Het KNDB-bestuur kan er evenmin mee in stemmen dat aan een officieel toernooi een speler deelneemt wiens land niet officieel tot de FMJD is toegela ten. Het betreft de afgevaar digde van Polen, waardoor het toernooi duidelijk wordt gede gradeerd. Bovendien staat de ei genzinnigheid van de Russische damfederatie die zich niet stoort aan de FMJD-reglementen, het KNDB-bestuur tegen de borst. MOTORSPORT - Suzuki cou reur, de Belg Roger de Coster, staat momenteel op de eerste plaats in het puntenklassement van de Transamerikaanse mo torcrosscompetitie. De Coster nam de leiding in het afgelopen weekend over de Nederlander Gerrit Wolsink door een over winning in Whitney in Texas. ATLETIEK - Joke van Ger- ven (De Spartaan) heeft zondag in Kontich (België) een interna tionale dames veldloop gewon nen. Zij had na 2850 meter een ruime voorsprong op de Belgi sche Hands die tweede werd. De derde plaats was eveneens voor een Belgische atlete. Hertoghs. DEN HAAG (ANP) - Tijdens het tweede deel van de Culligan-zwemcompctitie heeft Enith Brigitha in Den Haag een nieuw Nederlands record op de 400 meter vrije slag gerealiseerd in 25 meter baden. De zwemster liet de chronometer op een tijd van 4.22,6 stilstaan. Het oude record stond met 4.23.4 sinds 1973 op naam van Hansje Bun schoten. Harm Wiersma: gedupeerd? BUENOS AIRES (ANP) - De Argentijnse zwaar gewicht bokser Oscar Ringo Bonavena heeft een aanbieding gehad om in maart volgend jaar een ti telgevecht te boksen tegen wereldkampioen Mu- hammed Ali. Bonavena zei dat Ali's manager Ike Malitz hem 20 procent had aangeboden van de 20 miljoen dollar, die voor het gevecht beschikbaar waren gesteld. Over een plaats waar het gevecht gehouden moet worden is nog niets beslist, aldus de Argentijn. Het gevecht zou de tweede ontmoeting bete kenen tussen Ali en Bona vena. In 1970 ging Bona vena tegen Ali Knock' out. Er stond toen geen titel op het spel. Bonavena, die even oud (32) is als Mu- hammed Ali, heeft al twee keer een greep gedaan naar het wereldkampi oenschap. In 1968 verloor hij op punten van Jimmy EUis het gevecht waarin werd beslist wie van de twee Ali's opvolger zou worden na diens diskwa lificatie. Enkele maanden later verloor hij op punten een titelgevecht van Fra- zier. Bonavena deelde verder mee zijn gevecht op 14 de cember tegen Frazier in Melbourne in Australië af te zullen zeggen, als hij werkelijk in maart tegen AU bokst. AMSTERDAM (ANP) - Ne derland heeft de wedstrijd om de Koning Gustaaf-beker tegen Oostenrijk met 4-1 gewonnen. De uitslagen van de laatste par tijen zijn: Thung - Wimmer 6-4, 6-2; Fleur/Hemmes - Wim mer/Fliegl 13-15 6-3 3-6. Nederland plaatste zich zon dagmiddag voor de derde ronde door een beslissende voorsprong van 3-0 te nemen. In het derde enkelspel versloeg Sanders met 6-3 3-6 7-5 Blanke. Nederland komt in de kwart finales voor 2 december in Nederland uit tegen de winnaar van de ont moeting Tsjecho Slowakije - Frankrijk. UTRECHT (ANP) - Wim Ruth heeft op de zaterdag in Utrecht gehouden en stormachtig verlo pen najaarsvergadering van de bondsraad van de Koninklijke Nederlandse Schaakbond zijn aftreden als bondsvoorzitter aangekondigd, nadat hij bij de bestuursverkiezing - Ruth was periodiek aftredend, maar her kiesbaar - geen twee-derde van de stemmen op zich had kunnen verenigen. Tevoren had de door LONDEN (ANP) - De Engelse Virginia Wade heeft zaterdag middag bij de dames de finale gewonnen van het toernooi om de Dewar-Cup in de Royal Al- bert Hall in Londen. Zij versloeg in de finale de Amerikaanse Ju lie Heldman met 7-6, 6-2. Bij het dubbelspel is Tom Ok- ker in het indoor-toernooi om de Dewar-cup in Londen uitge schakeld Okkerenzijn partner, de Amerikaan Marty Riessen verloren (het 7-6 7-6 de halve finale van het Amerikaans- Mexicaanse dubbel Brian Gott fried en Raoul Ramirez. Argentinië heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Dar viscup (Amerikaanse zone) door in Montevideo een voorsprong van 3-0 te nemen tegen Urugu ay De uitslagen: Cano - Hugo Roverano 6-1 6-0, 6-4, Ganza- bal - Gustavo Stapff 6-4, 6-1, 6-1; Julian Ganzabal/Ricardo Cano - Jose Luis Damiani/Mario Laborde 6-4, 6-2, 6-4. het bestuur ingediende struc tuurnota, waarin gestreefd wordt naar een grotere demo cratisering in de bond en daar mee grotere zeggenschap van de verenigingen, slechts de kleinst mogelijke meerderheid van stemmen (37-36) kunnen krij gen. Berry Withuis, de eindredac teur van het maandblad „Scha kend Nederland", die eveneens een voorstander is van uitbrei ding van de invloed van de ver enigingen, legde met onmiddel lijke ingang zijn functie neer. De secretaris „binnenland" Henk Wille en de secretaris „buiten land" Gerrit Kapsenberg zullen zich nader beraden over hun aanblijven als bestuurslid van de Schaakbond. De agenda van de vergadering spitste zich toe op de punten fi nanciën en structuurnota. Het aflopende boekjaar zal een te kort te zien geven van ongeveer ATLETIEK - Eltjo Schutter (Quick) heeft zondag tijdens na tionale indooratletiekwedstrij- den in de Diekmanhal in En schede het Nederlands record polsstokhoogspringen verbe terd en gebracht op 4,70 meter. Het oude indoorrecord stond se dert 2 maart van dit jaar (Gro ningen) met 4,65 m. eveneens op schutters naam. VOETBAL - Dukla Praag, de tegenstander van FC Twente in de derde ronde van het toernooi om de UEFA-cup, heeft zondag voor de Tsjechische competitie de uitwedstrijd tegen Spartak Trnava verloren met 1-2, De ploeg bezet momenteel de acht ste plaats met dertien punten uit dertien wedstrijden. 110 duizend gulden, enerzijds als gevolg van de tegenvallende resultaten van de jubileumlote rij van de 100-jarige JNSB, an derzijds door de modernisering van „Schakend Nederland" en de zeer sterke prijsstijgingen. De bondsraad drong aan op praktische bezuinigingen, te meer waar men nog geen zeker heid heeft over subsidies, die via het ministerie van CRM en de Nederlandse Sportfederatie zul len worden verkregen. Om die reden zal de definitieve begro ting voor 1975 pas in de voor jaarsvergadering aan de orde kunnen komen. Het doel van de structuurnota is de verenigingen in sterkere mate in de bondsraad te laten meebeslissen. Tot op heden heb ben de clubs op geen enkele wijze directe inspraak in nationale- of internationale aangelegenheden. (ADVERTENTIE) NUKERK (ANP) - Tijdens de in Nijkerk gehouden bonds raadvergadering van de KNZB heeft bondsvoorzitter mr. J.W. van der Krol zaterdag nogal fel gereageerd op de sportnota van de minister Van Doorn. Hij stelde daarbij onder andere dat de georganiseerde sport plotse ling blijkbaar het mikpunt ge worden is van politieke agitatie en politieke wereldhervormers. Binnen het kader van de geor ganiseerde sport zal binnenkort aoor de Nederlandse sportfe deratie worden gereageerd. De KNZB-voorzitter wilde hierop niet al te zeer vooruitlo pen, maar plaatste toch een aan tal kritische kanttekeningen met betrekking tot de sportnota. Mr. van der Krol zei onder meer: „De nota sportbeleid van de mi nister is in noge mate teleurstel lend en betekent een misreke ning van het vele en belangrijke werk gedurende vele tientallen jaren van de georganiseerde sport met zijn duizenden aan vrijwillig kader. Typerend daarbij is dat bijvoorbeeld de toch zo belangrijke nota sport '70 in deze ministeriële nota met een zin wordt afgedaan en van de tafel geveegd. Het geven van een zodanige prioriteit aan de vrijblijvende ongeorganiseerde recreatiesport met daarbij be- UTRECHT (ANP) - Als tweede bond in Nederland (na de voetbalbond) krijgt de Neder landse tafe tennisbond een offi ciële transferlijst. Het rapport van de advies commissie spon soring en transfers, waarin dit wordt bepleit, werd zaterdag door de bondsraadvergadering in Utrecht met grote meerder- eid van stemmen aangenomen. Dit gebeurde tegen het advies in van het hoofdbestuur. Vol gens het rapport moet er een transferperiode komen van 1 t/m 30 april Alle speelsters en spelers uitkomend in de lande lijke competitie, die van club willen veranderen, moeten zich op de transferlijst laten zetten. Ook clubs kunnen spelers en speelsters, die men kwijt wil op de lijst plaatsen. Deze maatregel wordt door het rapport bepleit om het op het laatste ogenblik wegkopen van spelers te voor komen. De voorstellen uit het rapport zullen worden omgezet in reglementsartikelen, waar over de bondsraad zich bij de mei-vergadering a.s. zal uit spreken. Worden de vo rstellen aangenomen, dan treedt het transfersysteem in 1976 in wer king. (ADVERTENTIE) horende hoge subsidies wordt door de georganiseerde sport als discriminerend en concurrerend ervaren en daarom worden wij op zijn minst terughoudend om ons amateurkader ter beschik king te stellen voor de tonnen verslindende experimenten van de minister op het terrein van de sportieve recreatie. In plaats van concurrerend met de georganiseerde sport een eigen beleid te gaan voeren en te gaan stimuleren met deze spor tieve recreatie, zou de minister er goed aan doen zich te herin neren, dat het nog altijd de taak is van de overheid om het goede dat uit de maatschappij is opge komen aanvullend te stimuleren en te bevorderen. Eerst wanneer zou blijken dat de georgani seerde sport in gebreke zou blij ven ot naar taak niet meer zou aankunnen, is er plaats voor een eigen beleid van de overheid". Wel had mr. Van der Krol waardering voor de woorden van de minister inzake de aanval van Eerste-Kamerlid prof. die penhorst op het werk van de KNZB: Met name de beoefening van de zwemsport door jeugdi gen. „Indien er al een probleem is rondom de sportbeoefening voor jeugdigen dan is dit een al gemeen probleem, waarbij het unfair is uitsluitend de zwem sport in diskrediet te brengen, waar deze problematiek mini maal is, zo die al bestaat", aldus de KNZB-voorzitter. WEISSW ASSER (ADN/ANP) - De Nederlandse kampioen Tilburg Trappers is zondag in het toernooi om de Europese ijs- hockey beker uitgeschakeld. De Brabanders verloren de tweede wedstrijd tegen de Oostduitse kampioen Dynamo Weisswasser in Weiswasser met duidelijke cijfers: 14-2. De tussenstanden waren: 6-0, 4-1 en 4-1 Dynamo won enkele weken geleden in Tilburg de eer ste wedstrijd met 4-2. (ADVERTENTIE) Eindelijk wordt thee recht gedaan. 3M Duikertjes. Makkelijk, lekker en niet due. Heel Nederland heeft nu Ineens Ets La Vera ontdekt. Els La Vera, de oudste gedistilleerde kruidenbitter van Nederland, 'n Echt lekkere kruidenbitter En bovendien 'n zuiver natuurprodukt Het is nog niet te laat Haal vandaag nog n fles Els La Vera in huisl HENNEKENS V.

de Stem | 1974 | | pagina 13