2800TE 'RUS-SLAG en iieres Meerderheid Oostburgse raad tegen verhogen straatbelasting Transfiguratie treedt op in Lamswaarde SLUISKILSE ZANGVERENIGING DE BOER OP en ienden Staalkonstrukteurs Tekenaars- staalkonsfruktie Open huis bij Kriekeputters BELANGSTELLING VOOR LEZING OVER ISRAËL stad snieursbureau Veen - H. v. Ettïnger iten klein «I met hartewensen huishoudelijke en. >t.-Nicolaasboekjes. Oostburg Café-Restaurant jVode" Terneuzen Subsidies Kredieten SUCCES VOOR AXELSE PONY TOPBÏLJART- DERBY Alle bontmantels aan de ketting...? Prognmma Axel Breskens Clinge IJzendijke Nieuwdorp ZATERDAG 16 NOVEMBER 1974 hr exclusief - div. Opel opvoersets jders. nruilwagens, -w.o. Opel Kadett >0 - 127 - 126 - Peugeot 204 - 304 I en Crown - Daf 55 - Simca lioö service Westwal 25 01100-6210 in vertrouwen luminium en staalkpnstrukties .uyslaan 20a, Rotterdam - 16 n 010 -12 60 74 oor: Baronielaan 292 te Breda Telefoon 01600r5 47 30 Wij vragen voor spoedige indiensttred™ I op beide kantoren 1 Geboden wordt een prettige zelfstandige werkkring met goede salariëring, vakan tietoeslag en kerstgratifikatie. Pensioenregeling aanwezig. ataes te richten aan één van bovenstaan. ■ssen. vraagt personeel voor haar FILIAAL isumentènmarkten is het prettig wer- vooral afwisselende baan, wérk je sa- s en kom je in kontakt met allerlei ni|n s kelijk, u krijgt alle steun van ons bij n wij een interne opleiding. oekomstmogelijkheden). en kunt u zich melden bij onze be- oolsfraa'f 4 IOOFDKANTOOR te Bergen op Zoom at 2, telefoon 01640 - 36750 van dag tussen 8,30 en 17.30 uur, waarna gesprek bij u thuis plaatsvindt. jrn zakenbeleid I Spelmoment uit „Een vrouw moest verdwijnen". (Van een onzer verslaggevers) LAMSWAARDE De Hulster Camere van Rethorica „de Transfiguratie" treedt zaterdag aanstaande op in het gemeen schapshuis De Luifel te Lamswaarde. Het is een gastvoorstel- ling van de dramatische thriller „Een vrouw moest verdwij nen" (kinderen niet toegelaten). De transfiguratie, een amateurtoneelgezelschap, heeft voor al de laatste jaren or.der regie van Charles Heirman opmer kelijke prestaties geleverd. Herinneren wij aan haar verruk kelijk t.v.-optreden voor de Vara in 1972, het middeleeuwse radiohoorspel voor de N.C.R.V. een jaar later en het nog vers in het geheugen liggende „Meisjes en matrozen", een musical waarmee vorig jaar veel succes were: geoogst. De nieuwste produktie van de Transfiguratie „Een vrouw moest verdwijnen" een toneelbewerking van de Franse roman „Celle qui n'etait plus" van Boileau en Narcajac, kreeg bij de première in Den Dullaert in Hulst mei dit jaar een grootse ovatie. Het is voor het tweede jaar in successie dat de Transfigura tie in Lamswaarde optreedt. De Musical vorig jaar oogstte veel succes, mede dank zij de eigen décors. Ook nu brengt het Hul ster toneelgezelschap het eigen speciaal gemaakte décor weer (ADVERTENTIE) Bierkaaistraat 8 Hulst Telefoon (01140) - 3444 De zaak voor een gezellig dineetje - bijeenkomsten - vergaderingen Tafelreservering is aanbevolen. Keuken open tot 21.00 uur Dinsdag gesloten. TERNEUZEN In het ge- jouw van het Leger des Heils, toze Visserstraat 61 te Ter- Muzen, worden morgen (zon- ofS) om 10 uur en om 17 uur, wee bijzondere zangdiensten "douden, die voor ieder toe- ïfflkelijk zijn. Een zang- en Praatgroep uit Rotterdam, be tonde uit oud-padvindsters, ®len deze dienst musicerend "i zingend opluisteren. Harmonio Qe Vliegende Mlander zal vandaag (zater- de intocht van Sint Nico- «as in Terneuzen niet rruuzi- *asJ kunnen opluisteren. Za- 'e™a8middag heeft namelijk «e begrafenis plaats van de Leendert van Zuuren dde Rturende een groot aantal ja- to actief lid van de VHegen- !s Hollander is geweest. Het jut Nicolaas ontvangstcomité «at van het muziekgezel- «ap De Heikant de toezeg- gekregen dat het in tots van de Terneuzense tohonie zal optreden. ïaalvoetbal In poulie-b I® het zaalvoetbal kwam "°w 2 alleen aam de leiding concurrent Elopak met 3- verslaan en nam daarmee voos revanche voor de in het COHTlipstltlC o'G- Dat to,, Cents tenslotte cao. C>ow 2: 9-15. Elopak Hoek veteranen 9-10- t J* 9-10. CHD 9-9. PZEM 9- 1,1'Centraal Laboratorium 9-6 too 9-5. Programma maandiag 18 november Ws Zwaantje: Hoek ve- nffi®®-Centraal Laboratori- CHD-DOW 2. NSM-Elo BZEM V an Hecke. (Van onze correspondent) CLINGE Maandag houdt carnavalsstichting De Krieke putters in De Troubadour open huis voor alle verenigingen en buurtcomité's. Besprekingen zullen gehou den over de viering van car naval 1974-1975 en vooral ideeën em inzichten omtrent wagenbouiw en groepsvorming zullen, zo werd meegedeeld, zeer welkom zinn. De bijeen komst, waarop ook andere ac tiviteiten besproken zullen worden begint om 20.00 uur. KVP vergadering Door de KVP fractie in de gemeen te Gostbui-g wordt dinsdag 19 november 's avonds om 19.00 uur een openbare fractiebij eenkomst gehouden. Tijdens deze bijeenkomst wordt de raadsagenda van de komende raad besproken. Zaalvoetbal In poule C van h'et Oostburgse zaalvoet bal verspeelde Bar Bistro een paar kostbare punten. Met na me in deze poule zijn er meerdere teams die er nog al hard tegenaan gaan. Soms te hard en hiertegen zal streng worden opgetreden. Het hele zaalvoetbal is een recreatief gebeuren en moet als zodanig sportief blijven, aldus onze Osotburgse zegsman. In poule-A nam WIK (Sluis) de leiding door een 5-2 overwinning op Hof Termude en verloor Peugeot nadat het binnen vijf minuten spelen reeds een 0-2 voorsprong had opgebouwd toch nog met 4-2 van Velocitas. Stuivertje wis selen blijft het ook in poule B aan de kop van de ranglijst, waar zich nu vier teams dui delijk van de rest hebben af gescheiden. Amro, dat met 5-4 van Verduijn 2 won voert nu de ranglijst aan voor Van Hal en Kareis (Sluis) dat met 4-1 van Leraren KWL won en Trico Noble (Aardenburg) Ho- key Pokey (Sluis) won op overtuigende wijze van de Oostburgse Biljart Vereniging (OBV) met 7-3. In poule C. won Vier Emmers met 62 van Trimclub en was Bron Internationaal Transport (Wa terlandkerkje) net iets te sterk voor Rabo King (1-2). Programma 18 november. Sporthal De Veerhoek: Admi nistratief Personeel-Jansen Sport. M C Fuihuiqua-Okto- pus- Alheo-OBV. Leraren KWL -Trico Noble. Winkeliers- Hokey Pókey. .19 november: Lei-aren Eloy - 6ar Bistro; Ra bo King - Trimclub; Aers - Riemens. Botsing Op de Zuidzand- sestraat kwamen donderdag een vrachtauto en een perso nenauto met elkaar in botsing. De personenauto bestuurd door J. van de S. uit Oostburg wilde linksaf de oude stad in toen hij werd ingehaald door de vrachtauto bestuurd door J.B., uit Baarland. Materiële schade was het gevolg. Botsing Op het raadhui splein te Oostburg kwam don derdag een personenauto be stuurd door A.T. uit Terneu zen in botsin gtnet een vracht wagen met aanhanger, be stuurd door C.B. uit Oostbugr. De aanrijding ontstond doordat de personenauto onnodig af remde .op een kruispunt, waar door de vrachtauto er achterop reed. Materiële schade was het gevolg. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG Een meerderheid in de Oostburgse gemeente raad, gevormd door KVP, CH-AR, VVD én Dorpsbelangen en Toerisme, zal zich donderdagavond waarschijnlijk uitspieken tegen een voorstel om de straatbelasting te verhogen. Deze raadsleden, die al een soort vooroverleg hebben gehad na de vergadering van de financiële commissie dinsdagavond, vinden dat het gemeentebestuur maar „een pas op de plaats" moet maken. „Allerwegen gaat het minder goed in Nederland; ik vind dat ook de gemeente maar een stapje terug moet doen". Afstemmen van een belas tingverhoging betekent echter dat bepaalde bezuiniginge.n moeten worden getroffen. Een paar raadsleden wezen hierbij op de voorgenomen aanschaf van een straatveegmachine, waarvoor een uitgave is ge pland van 75 mille. „Daar moet dan maar mee gewacht wor den". De raad krijgt overigens donderdagavond een lijvige agenda te verwerken. Niet minder dan 41 agendapunten waarbij de belastingvoorstel len de klap op de vuurpijl zullen worden. De raad zal ook zijn zegen moeten geven over een subsi diewijziging voor muziekge zelschappen. De laatste aan passingen dateren uit 1971 en op advies van de SONMO zal ae subsidie worden aangepast. Verwacht wordt dat hierdoor 3.500,meer nodig zal zijn. Onderwijsvoorstellen ont breken uiteraard niet aan deze agenda. Belangrijk is het voorstel een besluit te nemen in Schoondijke over te S'aan tot stichting van een nieuwe kleuterschool. Deze kern kent thans nog geen openbare kleu terschool maar in 1973 bezoch ten gemiddeld 47.5 kleuters de bijzondere neutrale kleuter school. Deze school zal per 1 januari van het schoolbestuur worden overgenomen en het personeel zal overgaan in ge meentedienst. De r.-k. kleuter school in Oostburg krijgt er een lokaal bij.. Hierdoor, is een -bedrag van 83 mille nodig dat aan ook aan de raad Wordt gevraagd. Geen medewerking willen B. en W. verlenen aan de ombouw van de c.v.-installatie op de r.-k. school in Oostburg, van olie op gas Wel zal deze school kunnen worden uitgebreid met een leslokaal en een gemeen schapsruimte. De raad wordt ook me dewerking gevraagd voor de voorgenomen restauratie van de Nederlands hervormde kerk in Groede, die de ge meente ruim 4 ton zal kos ten. De fa. Van der Poel wil 16 woningen bouwen in Oostburg Tragelwijk. Voorgesteld wordt de benodigde grond te verko pen. De huisvuilophaaldienst wil men voor de komende vijf jaar weer opdragen aan de fa. Bron m Waterlandkerkje. De raad wordt ook een aanvul lend krediet van 1 miljoen ge vraagd voor de aanleg en in richting van de jachthaven in Breskens. (Van onze correspondent) AXEL Tijdens verrich tingskeuringen van het Neder landse New-Forest Stamboek bij het Federatiecentrum te Uddel kwam de Zeeuwse New-Forestfokker C. v.d. Peyl uit Axel goed uit de bus. Zijn Ruimziclïts Emerald (V- Presscott Julian) behaalde een B-premie voor de verrich- tingsproeven en een A-premie voor de I.B.O.P. (Instelling Bruikbaarheidsonderzoek Paarden). (ADVERTENTIE) (Van onze correspondent) HELST Voor vanavond zaterdagavond, staat in de Oost-Zeeuwsch-Vlaamse top- hiljarcompetitie de Hulster derby op het programma tus sen 't Anker en KOT. Deze wedstrijd wordt in het café van Eddy Wauters gespeeld. Het thuisspelende 't Anker wil zich revancheren voor de onverwachte nederlaag', die het m bet afgelopen weekein de leed in Westdorpe tegen bc 't Raedhuys. KOT zal zijn kwaliteit opnieuw willen be. wijzen. Een andere Hulster topbil jartciub be ONA reist naar Sluiskil om daar STC te gaan bekampen- De Hulstenaren moeten aan dat duel ongetwij feld de volle winst kunnen overhouden. Alzal STC zijn huid we zo duur mogelijk trachten te verkopen. Tovak uit Koewacht tenslotte speelt thuis tegen bc 't Raedhuys uit Westdorpe, dat in het afgelo pen weekeinde wist te winnen van 't Anker. De Hulster top- biliartclub Marionette is vrij. Tja, helaas.het moet! Ook dieven weten hoe mooi en goed onze bontmantels zijn. Maar voor u maakt dat géén verschil. U kunt rustig vrij rond kijken. En vrij passen... U ziet dan hoe rijk onze bont- kollektie is. Met verrassend nieuwe, jonge modellen in heel aparte verwerking. U bemerkt dan ook hoe deskundig en persoonlijkhet advies van onze bont vakmensen is. W Het loont de moeite juist nu in onze speciale bont afdeling binnen te wippen. Al was het maar voor het befaamde kopje koffie of om die prachtige mantel te passen van naturel Persianer- pattes. JoyeuS model met die, heel moderne, leder-garnering. De prijs (1250.-) is voorzo'n rijke mantel verrassend laag. En u hebt bij ons extra zeker heid door de garantie van de stichting Bont-Waarborg. ('Van onze oorrespondent) SLUISKIL Met een op treden voor de bewoners va> het Terneuzense bejaardenhuis De Blide is de Sluiskilse ge mengde zangvereniging Inter mezzo voor de eerste keer, bui ten de eigen plaats, in de open baarheid getreden. Secretaris Alex Bleijenberg uit Sluiskil en penningmeester Baert zijn lang niet ontevreden over de groei en bloei van de zangvereni ging. Zij werd op 16 oktober 1972 opgericht. Begonnen werd met ongeveer 16 leden. Vorig jaar september was dat uitgegroeid tot 25 en nu zijn er al 41 „Het zijn niet allemaal Sluis kilse mensen, die er lid van zijn uit Philippine zdjn er mo menteel vijf en er is één Ter- neuzenaar bij. Secretaris Bleij enberg schrijft de toeneming van het ledental toe aan de open repetities, die elke eerste maandagavond van de maant worden gehouden in het Wit- Gele Kruisgebouw te Sluiskil, waar de vereniging overigens altijd repeteert. De heer Baert: „Die „open" repetities zijn erg nuttig. Iedereen is welkom en zij hebben ons al heel wat leden opgeleverd. Een plezierige bijkomstigheid is dat de mensen, die zich spon taan aanmelden trouwe repeti tiebezoekers zijn". Dat is wel hard nodig, zegt mevrouw Bleijenberg, die ook lid van de zangvereniging is. „Ais je één keer een repetitie over slaat, merk je het de volgende keer al direkt". Dirigent is de heer G. de Wijn en de (orgel)begeleidinig Het koor in actie in het bejaardencentrum De Bliek. wordt verzorgd door de heer Georg de Caluwé. De zangver eniging legit zich voornamelijk toe op het licht-klassieke re pertoire. Op het programma staan momenteel onder meer het slavxkoor udt Nabucco van Verdi, het zeer bekende Non nenkoor, het Ave Maria van Schubert, het Wie- gellied van Brahms maar ook muziek van Paul Lincfce (Glühwörmehen) liederen van Mozairt, Italiaanse volksliede ren enz. In Sluiskil verzorgde Inter mezzo op 9 februari van het vorige jaar een concert in het Gildehuis voor de bejaarden en op 13 oktober trad het gezelschap op in de kerk te Sluiskil, ter gelegenheid van met 75-jiarigfe bestaan vam het Kapucijnerklooster. Het win terseizoen 1974-1975 werd j.l. maandag geopend met een optreden in de Blide, waar zij zoveel succes oogstten, dat de directrice, mejuffrouw Ruys, hen meteen uitnodigde voor het volgende jaar- „Wij heb ben wel ondervonden dat de bejaarden een uitermate dank baar gehoor vormen", zegt se cretaris Alex Bleijenberg. Al leen de presentatie al, de da mes in lila blouse en lange zwarte rok, de heren in wit overhema, zwart stokje en zwarte broek, blijkt bijzonder succesvol te zijn. Een hoogte punt in het optreden van j.l. maandag was het in scène ge zette Der Rote Sarafan. Veel waardering heeft het publiek ook voor de presentatie van een te zingen lied door de penningmeester, de heer L. Baert, die het een en ander vertelt over de componist, de tijd waarin het gecomponeerd werd e.a. Op 29 november treedt In termezzo op in de Vlaanderen- tial te Sas van Gent. Op uitno diging van en in samenwer king met de harmonie „De '/eremgdo Vriendena'. Op 8 februari treden zij op voor de Bejaarden te Sluiskil en op 27 februari in de Blaauwe Hoeve te Hulst. Verder aijn er onder handelingen met het bejaar dentehuis te Westdorpe en met het Eldsaibethaiekenhuis te Sluiskil. medische diensten HUISARTSEN Aardenburg en Oostburg dokter G. de Bruyckere, Brouwerijstr. 8, Oostburg, tel. 01170-2323. Axel dokter Kok, tel. 01155-1555 (van zaterdag 8 uur tot zondag 24 uur). Biervliet, Hoofdplaat en IJzen- dijke dokter H. v.d. Pas. Borssele en Nieuwdorp dok ter Kiviet te Borssele. tel. 01105-1203. Collecte De collecte voor de Nuerstii'Chtinig in Axel heeft het bedrag van ƒ2639.46 opge bracht. Ouderavond Op de r.k. tageze en :visuterscn„oi is een ouderavond gehouden. Voor ueide scncicii is een ouder commissie gekozen. Voor de kleutei'schooleommissie wer den 23 stemmen uitgebracht, en voor de lagere schoolcom missie 40 stemmen. De com missies die in verband met de inpassing van het kieuter- en basisonderwijs nauw zullen gaan samenwerken zijn als volgt samengesteld: kleuter school: mevr- Borsboom, mevr, Geernaert en mevr. Puyen- broek, lagere school: mevr. De Croock en de heren Verschor- re, De Vriend en van de Wee gen. Kerkdiensi Zondag om tien uur wordt in de Katholieke kerk van de Heilige Barbara te Breskens een dienst gehou den. Het thema van de dienst is m het huis van mijn, vader is plaats voor alle mogelijke mensen. Deze dienst wordt be geleidt door het dameskoor en het jongerenkoor. De dienst heeft de bedoeling om alle mensen van alle geloven en ook de niet gedoopten samen te brengen. Botsing Op de kruising Dorpsstraat-Havenweg ver leende C. de V. uit Breskens met zijn personenauto geen voorrang aan een PTT-auto. die over de' Dorpsstraat reed. Een botsing en zware materië le schade was het gevolg. Sirene De gemeentelijke vrijwillige brandweer te Hulst neemt met ingang van 22 no vember aanstaande te Clinge een nieuwe sirene in gebruik Deze sirene zal -evenals el ders het geval is- voortaan elke vrijdagavond om 17.30 uur worden beproefd. Dil proefalarm duurt een volle minuut en. wordt gegeven op een ononderbroken toon. In geval van brand op De Sterre wordt sirene-alarm ge geven met korte stoten. In alle andere gevallen van brand te Clinge wordt het brandweer personeel op andere wijze ge alarmeerd. KollekteDe kollekte voor de Nierstichting heeft in IJ- zendijke een bedrag van 634 •gulden opgeleverd. Collecte De opbrengsr van de collecte ten bate van de Nierstichting' Nederland bedraagt in Nieuwdorp f. 346,61. (Van onze correspondente) AXEL Voor een groot aantal belangstellenden heeft dominee J.A. van de Meiden uit Dordrecht in Axels cultu rele centrum De Halie voor het Genootschap Nederland-Is- raël een lezing gehouden over het onderwerp „Het gewone leven in het hedendaagse Is raël". De avond werd ingeleid door pastoor De Jong uit Axel bij afwezigheid van de voor zitter dominee Pennings. Pas toor de Jong zette in het kort nog even uiteen wat het doel van het Genootschap Neder land - Israël nu eigenlijk is: politiek geen stelling nemen maar wel het doorgeven van de nodige informatie. Pastoor de Jong vertelde dat velen lid zijn van het genootschap, om dat uit Israël de grondslag van het christendom afkomstig is, terwijl anderen interesse heb ben voor de sfeer van het land of bewondering hebben voor de taaiheid van het Joodse volk- Dominee van de Meiden is ichtmaal in Israël geweest "den dochter van hem is net een Israëli getrouwd en woont er. Hij vertelde zijn toehoorders voornamelijk over het alledaagse leven in Israël. Na de pauze werden dia's ver toond. Breskens en Groede dokter v.d. Maas, Breskens, teL Oi i (Z-r4üo. Cadzand, Rctrauchement, Sluis cn Zuidzande dokter Beek, Zuidzande, tel. 01170- 2424. Clinge, St. Jansteen en Koe wacht dokter Melchers, tel. 01146-327, Nieuwstraat 122, Koewacht. Driewegen, Hoedekenskerke 's-Heerenhoek en Ove- zande dokter A. Korstan- je, 's Gravenstraat 71. 's Gravenpolder, tel. 01103- 1747. Waargenomen wordt voor dokter J. Geldof, J. Kole, H. Zwartelé en S. Wöstmann. (van vrijdaga vond 8 uur tot maandagmor gen 8 uur). Goes dokter J. Deen. Val- ckeslotlaan 30, tel. 4373, Sluiskil Sluiskil, Philippine en Hoek dokter van Haelst, Spoorstr. 44, Sluiskil, tel. 01157-1444. Hulst dokter J. Niesten, Grote Bagijnestr. 1.8, tel. 3373. Kloetinge, Wemeldinge. Ka- pelIe-Biezelimge en Katten- dijke dokter Eckhardt, Wemeldinge, tel. 01192-438 (b.g.g. 01100-6857). Kloosierzande dokter J. v.d. Rijst, Rouaansekaai 11, tel. 25343 (zaterdag) en dokter J. Pel, Rouaansekaai 1.1, tel. 01,180-26659 (zondag). Visi tes aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30-13 en 17.30-18 uur) Hansweert en Yerseke dok ter J. de Bey, Hansweert, tel. 01130-1344. Krabbeeidijke, Kruiningen en Rilland-Bath dokter J. Kamps, Rilland-Bath. tel. 01135-343. Sas van Gent e.o. dokter E. Du Puy, Stationstr. 26, Sas van Gent, tel. 1777. Terneuzen dolkter P. Nijs- hen en H. Zuiderbaan, Anna Bijnsstr. 2:5, tel. 01150- 2324. Vlissingen dokter E. Kant, tel. 3987 (zaterdag) en dok ter van de Griek, Bad- huisstr. 46, tel. 2950 (zon dag). Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30 tot 13 en 17.30 tot 18 uur) Wolphaartsdijk, 's Heer Arendskerke en Heinkens- zand dokter A. Vos, Wolphaartsdijk, tel. 01198- 231. Zaamslag dokter C. Ver boom Axelsestr. 2, Zaam slag. WIJKVERPLEGING Aarde.iburg, Cadzand. Oost burg en Sluis Zuster An- chilla, Aardenburg, tel. 01177 -1746. Biervliet, Breskens, Groede, Hoofdplaat, Schoc-.idijke en IJzendijke zuster Adri- aanse, Groede. tel. 01171- 1367. Ellewoutsdijk e.o. zuster Franca, van Steestr. 9, 's Heerenhoek, tel. 01,105- 1769. Goes zuster T. Coomans, tel. 7970. Groot Axel en Zaamslag zuster J. v. Exel. Polderstr. 13, Zaamslag, tel. 01153- 1343. Hoek, Philippine en Sluiskil zuster Villerius, Rozen- laan 5, Hoek, tel. 01154- 1495. Hulst en Hontenisse zuster Colsen, tel. 01140-2368. Noord-Beveland, Wolphaarts dijk, Wilhelminadorp, Kat- tendijke zuster A. v.d. Plank, Wolphaartsdijk, tel. 01198-362. Sas van Gent zuster van Waes. Schulpenpad 43. tel. 01158-1548 (h.g.g. 01158- 1567). Terneuzen zuster L. Claeys- sens, Jac. v. Lennepstr. 85, tel. 2706 (ib.g.g. 01158- 1781) Yerseke, Kruiningen, Hans weert en Schore zuster C. -Grootendorst. Kruiningen, tel. 01130-1545. TANDARTSEN Oost-Zeeuwseh-Vlaanderen tandarts P. v. Mieghem, Scheldekade 58, Terneuzen, tel. 01150-2685. Spreekuren: zat. 10-10.30 en 18-18.30 uur, zondag 12-12.30 uur. West-Zeeuwsch-Vlaanderen tandarts A. v. Goor, Oost burg tel. 01170-2077. Spreek uur zat. en zond. 12 tot 12.30 uur. Walcheren tandarts H. Red- dingius, Badh-uisstr. 17. Vlis singen, tel. 01184-2481. Spreekuur :zat. van 9 tot 10 uur, zond. van 1:1 tot 12 uur. tandarts P. Frantzen, Kas- 7uid- en N<v>H-Bevela<nd taniestr. 307. Goes. tel. 01100-6974 Spreekuur: zat. en zond. 9 tot 10 uur. APOTHEKEN Goes Zeeuwse Apotheek, tel 5255 Midelburg L. v.d. Boogert, Vrijlandstr. 79, tel. 12789 Terneuzen Apotheek Ha- mann. tel. 2060. Vlissingen D. v.d. Kleine Mulder Singel 9, tel. 2730. DIERENARTSEN Noord en Zuid-Beveland dokter Karelse. Heinkens- zand, tel. 01106-1290. Oost-Zeeuwsch-Vlaandcren dokter de Haas, Axelsestr. 108, Zaamslag. tel. 01153 13 66, en dokter Blok, van Middelhovenstr. 10, Axel, tel 01155-2728. Walcheren en deel Noord-Be veland dokter J. Haftij zer, Middelburg, tel. 01180- 13118. W"st-Zeen wsch-Vlaanderen dokter H. v.d. Viiver. IJzen dijke, tel. 01176-1388.

de Stem | 1974 | | pagina 7