Eindig huishouden <pu staat veel leuker. ...Meubelen van klasse... betaalbare prijsklasse^ Bii Vormkeur! SINGER vormkeur puntige prijzen interieurs KeesKoning's bv. Bastiaansen garantie voorkeus kwaliteiten 25 timmerlieden 5 metselaars 1 ploeg stucadoors 0IMI VEILING Wees gerust kieskeurig - maar kies dan wèl Vormkeur. Zelfs het weelderigste wonen is dan betaalbaar. Dat is de kracht van de meer dan zeventig Vormkeur Meubel specialisten in Nederland, die gezamenlijk inkopen..., die dus eisen kunnen stellen wat kwaliteit, wat stijl, wat prijs betreft. Dit klasse bankstel is een sterk staaltje van Vormkeur-kunnen. Voor een verrassend lage prijs - nog geen veertienhonderd gulden - staat het in volle luister op u te wachten bij de Vormkeur Meubelspecialist Neem dan meteen dat fijne Vormkeur Meubelboek '74 mee. Om thuis nog gezellig wat te "meubelen" in de veelzijdige Vormkeur-kollekties. MEUBELGROEP huishoudelijke hulpen FA. SCHRETZO België (want na de introduktie wórdt deze nieuwste Singer lichtgewichtmachine duurder). introduktie korting DONDERDAG 7 NOVEMBER 1974 30 bewijzen, dat u nog niet "alles al hebt!' Er zijn weegschalen en weegschalen, zoals u weet. Daarom kost zo'n werkelijk secure van Brabantia 36,75 Deze beauty van 'n beschuitbus met lift is er voor 6,50. Niet zwaar - en de mens die 'm verslijt moet nog geboren worden. Aluminium trap van 57,50 Deze praktische en kleurvolle pedalette blijkt maar 19,95 te kosten. voor/5,95 pik ik toch zeker deze handige krokettenmaker mee! tfïvrvi' fly üJii twtt sfux.fi/ui, Jt/öfwn,- Met deze flessensleutel. van 1,15 zal-ie beslist happy wezen. ZB O MENEER, dit hier zit nou's helemaal in mijn keukenstraatje: 'n filterzakjesautomaat Met schroeven erbij voor/15,50. En kijk, voor 11,50 kunt u al deze of gene blij maken 0 meteen wat-je-noemt dekoratief dienblad. Gaat U verloven of trouwen? Vraag dan onze gratis geschenkenplaatjes aan voor Uw verlanglijstje. Krijgt U precies wat Uhebben wilt. Stuur een briefkaart aan Van Elderen Nederland bv, Postbus 25 Waalre. Had Marjoleintje nog maar 7 pietermannen in d'r spaarpot? Kan ze toch nog deze dassenhangervan, 6,50 voor paps kopen. Schitterend mooi blijvende vijfling voor de keuken. Brabantia's super-lepelrek. Geef mij dan toch maar zo'n fleurig blijvende pedaalemmer. Dat vind ik voor 26,50 goed besteed geld. Wie, o wie heeft graag 'n lekker flinke spaardoos? Geen varken bezi t zo'n capaciteit als deze. 10,75. Wat heeft Brabantia nou weer gefabriceerd? Se/n skrn/rjhrTrh/>oiA. Mogen we u even voorlichten, dat zo'n betrouwbaar elektr. theelichtje al voor 42,50 te krijgen is? Heeft uw vrouw eigenlijk wel alles? Zou ze niet geweldig gediend zijn met zo'ni extra handige tafelstrijktafel? Gaat u 32,50 kosten. Dat wèl. Met los zeefje voor makkelijk schoonmaken. Kost 7,50 Betaal slechts 20,90 en u zult met zo'n degelijke Brabantia schotelwarmer 'n- pïcobello kado'tjei aandragen. Sjonge, zo'n stevige keukenrolhouder van Brabantia staat toch wel 100% netter in je keuken 7,50. Waar u hier tegenaanblikt is 'n wandblikopener. Laat zich 1-2-3 ophangen. Jarenlange goeie, aanwinst voor 19,90. Aan déze Brabantia noviteit hebben de kranten al talrijke kolommen besteed. Het is de door een medisch team ontworpen Orthodesk. Een op tafel of buro te, plaatsen lessenaar, waardoor dié gebogen rug wordt gekorrigeerd tot een gezonde rechte rughouding! 59,50. yyn /WWm, Voor 37,50 kan een vrouw al onwankelbaar vertrouwen hebben in een echte Brabantia strijktafel, Wat hattugedacht van deze nooit aflatende mooiblijver? 'n Door en door roestvrijstalen lepelrek. 69.50 maar ook' mooi. 'n Suikerstrooier die oogt op tafel. En voor/7,50 leeg strooit tot de laatste korrel. Ideetje voor ieder! onmiskenbaar bloemen en plantenmens. Lekker, hoge gieter met tuit die overal tussenkomt 14,75 van Brabantia: zes-delige pannenset emaille met weergaloos sjiek relief dekor. Mét dubbele bodems^ voorgas en,elektra, dus, in blauw 229,85 in rood 250,-. Waarom met boodschappen sjouwen? Kies toch deze oersterke shopper met'flink ruime markttas. Voor 44,50. Doet u toch! Pak maar gerust zo'n kruk van 21,50 van de stapel. Kost zo'n bovenstebesfc raamwisser maar/4,95^ raamwasser met borstel, die óók nog uitschuifbaar is. Tevens ragebol, voor 19,90. Éi brabantia T.o.v. gerechtsdeurwaarder Coppens te Breda zal het Veilingbedrijf „Mirma", Geddingmoor 34, Nïeuw-Vennep d.d. 8 november 1974 in Pa rochiehuis, Patronaatstraat te Made publiek a contant ter veiling brengen: Div. kleinmeubelen o.a. kommodes, vitrinekast porceleinkast.ies, deken-kasten, Opaline olielam pen, Delftsblauwe en poly-chroomgekleurde kaststellen. Koperen en bronzen voorwerpen o.a. vijzels, kandelaars, tafeltjes, haardstellen, ketels, akers, schalen etc. Kristallen vazen, schalen met ver zilverde voetcassettes. Tinnen schalen, maten asbakken, eikelkannen. Houten speculaasplan ken in diverse groottes. Beddepannen, blaasbal gen, schaakspelen, bloembakken, brocheros. koetslampen, spiegels, zwaarden, bouten, eve naarschalen, beeldjes etc. Hang-, wand- en staande olielampen, dagobert stoelen, klokken o.a. comtoise, kruiken, tv-meubels, Friese stoel en staartklok. Perz. kleden, antiek tin, doofpot, blokkenbak, oude wandhorden, o.a. Makkum. wortelnoten secretaire, zilverkast, ranken kast juwelen, verzilverde serviezen en Tabaks- en apothekerspotten en wat verder ter tafel zal worden gebracht. Gelegenheid tot het inbrengen van goederen op de d-ag van de veiling tussen 15.00 en 17.00 uur Veilingskosten alleen na resultaat. Gelegenheid tot het geven van koopopdrachten, welke gratis worden uitgevoerd. Bank/girobetalingen worden als contante beta ling geaccepteerd. De goederen zijn te bezichtigen op de dag van de veiling tussen 18.00 uur en 19.00 uur. Aan vang vail de veiling 19.00 uur. VEILINGDIRECTIE MIRMA Tel. 02526 (43 24) tüen nieuw pluspunt in uw re clame KLEINTJE -f- ciet plaatsen van een KLEIN TJE vormt een wezenlijke bij- irage tot het realiseren van ïw doel TIENDUIZENDEN le- /.en uw boodschap TIENDUI ZENDEN die niet ver van v 'andaam wonen. U houdt van hout? Dan komt vooral in uw interieur dit bankstel tot z'n recht: rustiek van vorm; de stoffering in warme tinten die bijzonder mooi met de eikenkleur harmoniëren. Het model is zitkomfortabel hoog, met oren. Voor klassieke aksenten zorgen de zware, fraai verwerkte armleggers en de royale kwastfranje. Praktisch zijn de losse zitkussens. Prijsje: 1395.- Dit schitterende bankstel is verkrijgbaar bij: Kerkstraat33, Bavel.Tel. 01613-462 Prof. v. Ginnekenstraat26, Oudenbosch. Tel. 01652-2766 VK05-74 Voor het schoonhouden van kamers en flats kunnen geplaatst worden enkele Dagelijkse werktijden van 30 tot 17.00 uur Eventueel ook voor halve dagen. Salaris volgens wettelijke regeling. Inlichtingen dagelijks van 9.00 tot 17.00 uur bij het hoofd van de huishouding van het flatgebouw „Vre- denbergh", Lovensidijk- straat 7, Breda. Telefoon 39850. Dorp 6, Wortel 2323 vraagt voor haar werven in Antwerpen en Brussel voor binnenwerk Hoog loon, reiskostenvergoeding- Aanmelden: tel. nr. 01600-46848 of 47360 of persoonlijk tussen 4 en 8 uur in café Lucien, Haagdijk 117, Breda. 'i?< '''V Natuurlijk is een lichtgewicht naaimachine op zich niets bijzonders. Maar als zo'n lichtgewicht machine Singer heet, dan verwacht je wel even wat meer dan alleen zig-zaggen en knoopsgaten maken. Dan moet; zo'n machine een vrije arm hebben, en een speciaal "klik" persvoetsysteem. En een volledig roterend spoelmechanisme. En ook nog voor een aantrekkelijke prijs. Wantde Singer 527 is niet alleen licht in gewicht, maar ook licht irt prijs. Nu kost hij nog 499,-. Maar straks is hij 80 gulden zwaarder. Dbg, waarom wacht u nog met 't kopen van de machine; die u toch nodig hebt? Een handelsmerk van The Singer Company Nieuwe Singer naaimachines met Singer service alleen verkrijgbaar bij de echte Singerwinkel, Breda: Ginnekenstraat 79, tel. 36827. Oosterhout: Nieuwe Bouwlingstraat 7, tel. 24231.

de Stem | 1974 | | pagina 16