Martin Venix nationaal kampioen achter dernv's SUPPORTER GEEFT ARBITER KLAP Arsenal wil Johan ruyff Leidende Engelse clubs verliezen KLAAS MOLENAAR VOORZITTER FBO BELGIË: TITEL BIJ RAC - ROOD WIT Wedstrijd gestaakt sport VERLIES TILBURG TRAPPERS Barcelona -selectie Supporters ontdekken de trein. Ontdek ook de trein. VIERDE SPORTPAGINA (Van onze sportredactie) BOTTERDAM - Martin Venix heeft gisteren zijn de finitieve greep naar de heer schappij Nederlandse der- nywereld voltooid. In een met 3500 toeschouwers bezet Sportpaleis Ahoy veroverde het talent uit Zevenberg- schen Hoek de Nederlandse titel achter Javanti's over 30 kilometer. Martin Venix verpletterde zijn concurrent Gaby Minneboo (deze moest op Venix drie en een halve ronde prijsgeven) en hij pakte tijdens zijn indrukwek kende demonstratie van macht ook nog vijf Nederlandse re cords mee op de 5, 10, 15, 20,25 en 30 kilometer. Hij reed de 30 kilometer in 29 minuten en 57 seconden, wat neerkomt op een gemiddeldesnelheid van 60,1 ki lometer per uur. Mede door de prestatie van Venix heeft sponsor Buyssen van Delbana besloten oni ook volgend seizoen een amateur- ploeg te blijven sponsoren. Een ploeg waarbij overigens ook Venix betrokken blijft, want ondanks dat de succesvolle baancoureur enkele aanbiedin gen heeft gekregen blijft Martin Venix volgend seizoen nog ama teur. Venix wil via een goed wegseizoen en na een eventueel sterk verreden wereldkampi oenschap de rijen der beroeps renners gaan versterken. De uitslag van het Nederlands kampioenschap achter Javanti's is: 1. Martin Venix achter Van Duivenbode 29.57.0; 2. Gaby Minneboo achter Zijlaard op.'3 ronden; 3. Klaas Koetje achter Van Tilburg op 4 ronden; 4. Rob Zuidweg achter Verdoorn op 4 ronden; 5. Martien Rietveld ach ter Graal op 6 ronden; 6. Barend Hu veneers achter Koppejan op 9 ronden; 7. Ger Slot achter Bergman op 11 ronden; 8. Ron Smit achter Van de Torre op 12 ronden. 1000 meter achter Javanti's: 1 Ten Tije 5416 sec., 2. Grootzwa gers 54.79 sec. 5000 meter achtervolging ach ter Javanti's: 1. Koot 5 min 10.31 sec., 2. Deusing ingelopen. AMERSFOORT (ANP) - Bel gië heeft opnieuw het Europees kampioenschap vijfkamp ge wonnen. België won zijn laatste wedstrijd tegen Nederland met 6-4. Nederland, dat zaterdag Spanje had verslagen werd der de. Uitslagen Nederland - Bel gië: Libre: Van der Smissen 500 2 300 250.00, Schrauwen 446 2 244 223.00. 47/2: Wezenbeek 130 4 125 32.50, Vultink 400 4 209 100 00 71/2: Bessems (Ned) 151 9 45 16.77 Boulanger (Bel) 300 9 84 33.33. Bandstoten: De Kleine (Ned) 115 19 34 6.05, Dielis (Bel) 200 19 51 10.52. Driebanden: Doggen 44 53 4 0.830, Ceulemans 60 53 6 1 132 1. en Europees kampioen Bel gië 10 punten 38-12; 2. West- Duitsland 7 25-25; 3. Nederland 6 26-244. Oostenrijk 5 27-235 Frankrijk 2 18-32; 6 Spanje O 16-34. TILBURG (ANP) - De Neder landse ijshockeykampioen Til burg Trappers heeft in Tilburg de eerste wedstrijd voor het toernooi om de Europese beker tegen het Oostduitse Dynamo Weisswasser met 2-3 verloren. De tussenstanden van de door 3000 toeschouwers bijgewoonde wedstrijd waren: 1-2, 0-0 en 1-1. HANDBAL - Het Nederlands junioren zaalhandbalteam heeft zondag in Kapfenberg (Oosten rijk) een vierlandentoernooi gewonnen. Nederland bleef on geslagen Martin Venix en gangmaker Van Dutrenbnrie in een qenneghik onderonsje op het ereschoeot (Van onze sportredactie) RIJEN - De derby RAC - Rood Wil heeft maar 75 minuten ge duurd. Indietijd was er niet veel onregelmentairs gebeurd. Het was een harde wedstrijd, maar er werd fair gestreden. Ongeveer een kwartier voor het einde kwamen de moeilijkheden. Scheidsrechter Roovers uit Eindhoven, die de wedstrijd leidde, stuurde toen Rood Wit- speler Heeren wegens bemoei enissen met de leiding naar de kleedkamers. Even later was het Van Peer (ook Rood Wit) zijn beurt. Hij werd eveneens door de scheidsrechter vroegtijdig van het veld gestuurd. Rood Wit-bestuurslid Verlaar hierover ..Op een gegeven mo ment viel ei een RAC-speler Die nep: „Scheidsrechter zie je dat niet" De scheidsrechter keek toen en zag Van Peer bij de spe- lerstaan Van Peer werd prompl uit het veld gestuurd Maar Van Peer heeft beslist niet getrapt Dat heeft, die RAC-spelei later nog toegegeven Maar ja. toen was hel hek van de dam De sup porters kwamen het veld op en bestormden scheidsrechter Roovers. die enkele klappen kreeg Daarop floot hij af Hij kon overigens ook niet anders, want hij was mentaal enorm aangeslagen Overigens vind ik het bijzon* der jammer dal dit gebeurd is Hel bestuur van RAC en ons be stuur hebben alt ijd in een goede verstandhouding samenge werkt Ook tussen de jongens ging hel prima We hebben bi j de KNVB al niet zo n goede naam Het is bijzonder treurig dat de supporters zich zo gedragen hebben Dat konn onze naam beslist niet ten goede Ook RAC-secreians Kin p betreurde het uiteraard dat de wedstrijd een voortijdig emde kende „Je kan ei zo weinig tegen doen Die supporters ren nen het veld op en dan is het al te VOETBAL - Oe Zuidarnen kaanse voetbalkampioen Inde- pediente heeft posiliet gerea geerd op een voortsel van de Eu ropese Kampioen Bayern Mun- chen om twee wedstrijden te spelen met de wereldbekei als inzet De Westduitse formatie wil het liefst eerst in Munchen spelen Als data zijn genoemd 21 december en hel tweede duel rond de twinugste januari Ba.vern-managei Robert Schwan zei. dal delegaties van de beide clubs op 4 november in Rome bijeen zullen komen om overeenstemminu te krijgen laat De politie is nog geweest en gelukkig is het achteraf meege vallen Bij Rood Wit weten ze wie het is Met de scheidsrechter valt het overigens gelukkig ook mee Hij kon gewoon naar huis" Scheidsrechter Roovers die gisteren niet voor commentaar bereikbaar was. heeft bij de Rijense politie een aanklacht in gediend Wie er geslagen had wist hij de politie echter niet te vertellen We zijn op hel ogen blik nog druk aan het zoeken We gaan in ledei geval door tot we de dader hebben' aldus een woordvoerder van de politie Scheidsrechter De Goeij uit Veghel heeft zaterdagmiddag na 38 minuten de wedstrijd GDC - FCH, in Eethen voor de vierde klasse A distriet Zuid I (zater dagvoetbal) gestaakt. De spelers van FCH leverden voortdurend commentaar op de leiding, ook vanaf de reservebank. Toen de reserves na veel strubbelingen eindelijk van de bank waren verdwenen, moest De Goeij de aanvoerder van FCH. Brands, een officiële waarschuwing ge ven wegens het zich bemoeien met de leiding. Toen deze speler de arbiter dreigende taal toe voegde. besloot de scheidsrech ter net spel enkele minuten te staken Later bij het verlaten van het veld sloeg Brands de scheidsrechter Desondanks wilde De Goeij de wedstrijd 'voortzetten, maar zonder de aanvoerder van FCH Hij gaf het bestuur van FCH vijf minuten de gelegenheid maatregelen te nemen Toen dat na een kwartier nog niet gebeurd was. werd de ontmoeting bijdestand 1-0 voor GDC gestaakt (Van onze speciale verslaggever) BARCELONA - Johan Cruyff heeft ook in Barcelona zijn „specialiteit" behouden. Zorgde hij vroeger in zijn Ajax-periode er al herhaaldelijk voor dal er juist voor belangrijke Europacup-wedstrijden sensationeel nieuws rond hem werd gelanceerd, in Spanje is het al niet anders. Een mogelijke transfer van Cruyff naar het Engelse Arsenal is nu het gesprek van de dag. Voor 250.000 Engelse ponden (1,8 miljoen gulden) zou Cruyff volgend seizoen al naar de Engelse club vertrekken. Johan Cruyff, die met Ajax eens herhaaldelijk in het trainings kamp in Wassenaar in moeilijk heden lag en zelfs voor de Europacup-wedstrijden tegen Bavern München in West- Duitsland niet op het appèl ver scheen. trekt zich op dit moment erg weinig aan van de toestan den die er door zijn zaakwaar nemer (schoonvader Cor Coster) rond zijn figuur zijn gecreeerd. Cruyff, die persoonlijk even naar het Bareelona-stadion „LouCamp" kwam omzijn visie op deze kwestie te geven, stelde duidelijk vast: „Ik heb met Bar celona nog een verbintenis van anderhalf seizoen. Pas een maand voor mijn contract af loopt zal ik beslissen of ik hier in Barcelona blijf of naar een an dereclub vertrek. Ik heb in ieder geval wel een aantal aanbiedin gen. drie uit Nederland, een uit Engeland, een uit Spanje en verder nog wat onbelangrijk ander spul" Cruyff noemde de namen van de Nederlandse gegadigden niet, maar naast Ajax zijn alleen Fey- enoord en PSV in de gelegenheid om een hoge som geld voor Cruyff op tafel te leggen, Daar naast speelt Ajax, ofwel voorzit ter Jaap van Praag, ook nog een rol. een vreemde rol nu de Am sterdammers plotseling hebben toegegeven dat Ajax er toch nog wel iets voor voelt om Cruyff de 200 000 gulden te geven, waarop de vedette - zoals hij het zelf zegt - uit zijn Ajax-periode nog altijd recht heeft Vraag bli|ft nu. Zal Jaap van Praag deze 200 000 gulden niet in de strijd om Cruyff werpen om juist te voorkomen dat Johan naar Fe.yenoord of PSV zal ver trekken. Wanneer immers de vraagprijs om weer bij Ajax te komen spelen te hoog zou zijn, kan Van Praag toch aan Cruyff 200 000 gulden beloven, wan neer hij niet voor een andere Nederlandse club gaat voetbal len. Cruyff zelf zwijgt over deze mo gelijkheid in alle toonaarden Alleen de Arsenal-kwestie staat voor hem op dit moment cen traal. Hij: „Ik heb inderdaad goede contacten met de Lon- dense club en in het bijzonder met coach Bertie Mee. Daar naast heeft mijn zakelijk verte genwoordiger in Engeland De- nis Roach Kortgeleden een ge sprek met Arsenal gehad. Ik per soonlijk ken de laatste ontwik kelingen nog niet. Maar dat is ook niet belangrijk. Het zou immers ethisch niet zo fraai zijn om al met een andere club te gaan praten op het moment dat ik bij Barcelona nog anderhalf seizoen moet uitmaken" De geruchten, die er thans weer allemaal rond Cruyff zijn ont staan doen de 'Nederlander goed Hij „Ik vind dat touw trekken geweldig. Ik ben echt wel een beetje i|del En dus streelt de gehele affaire rond de mogelijke nieuwe transfer me wel Wanneer ik in de toekomst mogelijk toch nog naar Neder land zou terugkeren, dan ts dat slechts om éen beweegreden: Mijn kinderen wil ik een echte Nederlandse opvoeding geven. Na mijn huidige overeenkomst zal ik daarom ook nooit een langlopende verbintenis met een buitenlandse club afsluiten". De transfersom van 1.8 miljoen l TKECHT(ANP)-Klaas Mo lenaar is zaterdag tijdens de al gemene vergadering van de Ne derlandse Federatie van Betaald Voethal Organisaties in l'tfevhi hij enkele kandidaatslemming en mei algemene stemmen geko zen tot voorzitter van de werk geversorganisatie in het be taalde voetbal Hij volgt Her man Choul'oer op (FC Oen Haag), die zich niet herkiesbaar had gesteld In de vakature van drs H J Wiilemsen die tussentijds af trad werd de Haarlemmei Ar nold v benoemd Aan uitvoerige toekomstbe spiegelingen kwam de voorzit ter van AZ 87 nog niet toe Hij zei simpel ..Het is voor het be taalde voetbal vijf minuten vooi twaalf Dal is heel erg duidelijk Er is bijzonder veel te doen Wel merkte de Noordhollander op ..Het is uiteraard mijn per soonlijkemening I ich te n i j .toe. „dat elkedeelnemei aan betaald voetbal de stichtingsvorm be hoorde te kiezen Een ziens wijze die bijvoorbeeld door Ajax allerminst wordt onderschre ven De belangrijkste onderwer pen van bespreking vormden de beleidsplan betaald voetbal en de kwestie van de financiële zelfstandigheid Ten aanzien van het beleidsplan was ai eer der bereikt dat hel een project zal worden van het gehele be taalde voetbal De FBO als ook de vereniging van contractspe lers V VCSen de veren ïging va n oefenmeesters in Nederland (VVü.N) hadden afgedwongen btj het bestuur betaald voetbal dat zij inspraak zouden krijgen bij het opstellen van het stuk dat wordt aangeboden aan de over heid waar om subsidies wordt gevraagd De verdeelsleutel van de 3.8 miljoen gulden, die het betaalde voetbal krijgt uitgekeerd werd gewijzigd In het verleden ging van dat bedrag 61) procent naai de eredivisie en 40 procent naai de verenigingen in de eerste di visie In de toekomst krijgt elke eerste divisieclub 100 000 gul den Vijl' procent gaat naar het zg egalisatiefonds De rest is voor de verenigingen in de ere divisie Over de verdeling van die circa 1.7 miljoen gulden moet men zich nog nader beraden Ondanks de bezwaren die de gulden die thans rond Cruyff en Arsenal is ontstaan, lijkt zo op het oog niet spectaculair wan neer men de ruim 6 miljoen gul den in overweging neemt die met de transactie tussen Barce lona. Cruyff (drie miljoen) en Ajax (drié miljoen gulden) ge moeid waren. Maar men moet niet vergeten dat Cruyff na zijn Spaanse periode geheel trans fervrij is. Dat Barcelona dus geen peseta meer voor Cruvff te rugontvangt. De 1,8 miljoen gulden die Arsenal thans biedt zijn dan ook van de eerste lot de laatste cent voor Cruyff alleen bestemd. Cruyff: „Barcelona wil natuurlijk op'dit moment ook al met me praten, maar die onder handelingen sla ik af Zoals ge zegd: Een maand voor mijn con tract afloopt zal ik de bespre kingen openen. Het standpunt van Cruyff lijkt op dit moment erg duidelijk te zijn. Maar hij kan er anderzijds niet onder uit om toe te geven dat niet hij naar zijn schoonva der Cor Coster, die zich defini tief in Barcelona heeft geves tigd, alles regelt wat er rond Cruyff zoal te doen is. En daarom zegt Cruyff' ,.Ik heb ook al gehoord dat de Italiaan Gianni Rivera naar Arsenal komt. Dat is allemaal mogelijk geworden door de toetreding van Engeland tot de EEG. waardoor het arbeidsrecht van de EEG ook voor Groot- Brittannie van toepassing is De Engelse voetbalmarkt is dus voor iedereen open' Cor Coster, die zich evenals in Amsterdam nu ook in Barcelona omgeven heeft door een aantal bodyguards (persoonlijke lijf wachten) was niet voor com mentaar, bereikbaar Cruvff tenslotte nog eenmaal „Ik ont ken in wezen a (les Ik weet van niets Voor mij is alleen Fev- enoord nog maar belangrijk En laten we daar niet verder over praten" Maar dal gesprek leverde slechts een nieuw gezichtspunt op, Cruyff: „De 0-0 van Rotter dam heeft in Barcelona ten on rechte een te grool optimisme gebracht. Ik weel dat mijn spe lers niet tegen hei echte Fe.ven- oord hebben gevoetbald. Dat wasook niet mogelijk in hel Rot terdamse moeras. Dinsdaga vond wordt hel een geheel an dere wedstrijd. Een duel - en zo zie ik het echt - waarin beide elftallen speltechnisch evenveel kansen hebben. Maar ik dacht dat die 100.000 Barcetona- supporlers in ons stadion toch ook wel wat indruk op Feye- noord zouden maken En dat is natuurlijk ook vooi ons een fijn winstpuntje. Feyenoord zal het allemaal op eigen kracht moeten doen. Dat wordt gewoon een zwaar karwei". .IACK ARENTSEN (Vart onze speciale verslaggever) BARCELONA - Rtnus Mi- chels is gisteravond met de volgende spelers naar het trainingskamp in hotel Valdi- bera in Ciudad Condal ver trokken: de keepers Mora en Sadurni: de verdedigers Rife. Torres, De la Cruz. Costas. Gallego. Albaladetoen Migue- li; de middenvelders Nees- kens. Juan Carlos en Marti Fi- losia en de aanvallers Rexach. Cruvff, Clares en Juanita Vólgens Michels zal zijn ploeg dinsdagavond ais volgt in het veld komen doel: Mora achter: Rile. Torres. Costas en De la Cruz: midden: Neeskens. Migueli en Juan Carlos, voor: Rexach. Cruvff en Clares De tweede ontmoeting tus sen Barcelona en Feyenoord wordt geleld door de Engelse scheidsrechter Burns ■port In 't kort ATLETIEK - De Rus Vla. dtmtr Zhalosik, die op 3 septem ber bij de Europese atletiek- kamptoenschappen tn Rome derde werd op de 20 kilometer snelwandelen is gediskwalifj. ceerd wegens het gebruik van stimulerende middelen. Zhalo sik zal zijn bronzen medaille te- rug moeten geven. AUTOSPORT - De Neder- lander Jan de Rooy neemt de vijfde plaats in in de eindstand van de competitie om de wereld- titel autocross. Het kampioen, schap was voor de Oostenrijkse Volkswagenrijder Franz Wurz. SCHAATSENRIJDEN - pe Amsterdammer Wout List heeft, enigszins verrassend, de eerste schaatsmarathon van dit set- zoen gewonnen. Op de Gronin- ger kunstijsbaan toonde hij zich zaterdagavond voor 3 000 toe schouwers in de eindspurt de snelste-van een groepje van vier rijders. De uitslag: 1. Wout List (Am sterdam), 2. George Rotteveel (Oude Wetering), 3 Dries van Wije (Oosterwolde), 4. Johan Wardenier (Marknesse), de rest op 1 ronde. TENNIS - Nederland heelt zaterdag in Sittard de inter landwedstrijd tegen de tennisle- raren van West-Duitsland met 10-5 gewonnen. ATLETIEK - De Ier Mick Molloy heeft zaterdag in Walton het wereldrecord op de 30 niiji hardlopen verbeterd en ge bracht op 2 uur 44 minuten en47 seconden. Molloy liep de 48,270 kilometer op een sintelbaan. Hij had een voorsprong van ruim vier minuten op zijn naaste con current Het oude wereldrecord stond sedert 1968 met 2 uur 41 minuten en 34 seconden op naam van de Nieuwzeelander Jeff Julian. GEWICHTHEFFEN-David Rigert. de Russische gewicht- heffer in het halfzwaargewicht heeft gisteren de drie wereldre cords tn zijn klasse verbeterd tijdens de Russische kampioen schappen tn Glazov Rigert trok 175,5 kilogram (oude record stond met 175 kilo op naam van de Bulgaar Nilolov). stootte '215,5 kilogram (oude record met 215 kilogram op naam van hem zelf) en bracht hiermee de twee kamp op 391 kilogram Het oude tweekamprecord stond ook op Rigerts naam met 387,5 kilo gram TENNIS - De Roemeen Die Nastase heeft zaterdag het in ternationale tennistoernooi van Hilton Head (Verenigde Staten) tewonnen. In de finale van het eren-enkelspel versloeg hij de Zweed Björn Borg in twee sets: 7-6 en 6-3 clubs ei legen hebben is het rap port financiële zelfstandigheid als geheel aanvaard. De vereni gingen willen echter op vier pgnten duidelijker worden geïn formeerd Men is van mening dat deze zelfstandigheid slechts maximaal een jaar een voorlopig karakter mag hebben Voorts wordt deze verworvenheid ge zien als een eerste stap naar ruimere vrijheid, die uitemdelij moet neerkomen op autonomie van het betaalde voetbal binnen de KNVB Het systeem van de financiële zelfstandigheid werd niet aanvaard, wel decijfers van de begroting waar thans mee wordt gewerkt Tenslotte vindt het betaalde voetbal, dal de ex tra vergoeding voor spelers van het Jeiigdplan Nederland niet alleen dienen te worden gehal veerd. zoals overeengekomen Ook zal dat bedrag pas betaal baar mogen worden gesteld bij een jaarcontract na verlenging daarvan Er zal geen voorstel worden gedaan de stemmenverhouding in het profvoetbal te wijzigen. Dat houdt in dat eredivisiever- 'enigingen vier stemmen behou den en clubs uit de eerste divisie dl'le LONDEN (Reuter) - Ipswich Town en Evertan hebben zater dag voor enige nivellering ge zorgd aan de top van de Engelse eerste divisie. Ipswich Town, eerder dit seizoen uitgeschakeld door FC Twente in het toernooi om de UEFA-cup, won thuis met 1-0 van lijstaanvoerder Liver pool, Everton verjoeg Manches ter City van de tweede plaats door een zege met 2-0 De sit a- tie is nu zo dat Liverpool nog steeds aan kop gaat, met 21 pun ten, maar zowel Everton. Ips wich Town als Manchester City heeft 20 punten. Liverpool heeft echter een wedstrijd minder ge speeld dan dit trio. Het heeft er lang naar uitge zien dat Liverpool in de uitwed strijd tegen Ipswich Town de stand op 0-0 zou houden Maat zeven minuten voor het einde zorgde Brian Talbot voor 1 -0 de verdiende beloning oor de aan vallende ploeg. Everton hoefde minder lang te wachten op het eerste doelpunt tegen Manches ter Citv, want al in de achtste minuuf scoorde John ConnolK Het was zijn eerste treffer van het seizoen Vijf minuten voor het emde maakte Carv Jones aan alle twijfels een einde Aan de verdienstelijke presta ties van promovendus Middles borough kwam een emde Dt club. die na vijftien wedstrijden op de vierde plaats stond (met de beste resultaten van alleelubs in uitwedstrijden) verloor met (1-3 bij West Ham United De doel punten kwamen van Keith Rob- son en Graham Paddon en een verdediger van Middlesborough schoot in eigen doel Declubhad uit de vorige acht uitwedstrij den elf punien gehaald Aan de onderkant van de ranglijst leed Luton Town een onwelkome nederlaag tegen Newcastle United 6-1 De noodlottige goal viel een kwar tier voor het einde De Lonriense clubs, Arsenal en Tottenham Hotspur, die dit seizoen minder florissant marcheren, speelden beide gelijk Arsenal tegen Wol verhampton Wanderers ((Ml) en de Spurs uit tegen Stoke Cifv (2-2). De doelpunten van Tot tenham kwamen op naam van John Duncan, die onlangs vooi bijna een miljoen gulden is aan geschaft. In de tweede divisie bleef Manchester United in het spoor van de overwinning. De club versloeg Oxford United met 4-0 (drie doelpunten van Stuart Pearson) en staat triomfantelijk aan kop Hamburger SV heelt op de elfde competiliedag van de Westduitse Bundesliga Zijn lei dende positie behouden. De club uit de hanzestad heelt daarbij echter alle medewerking gekre gen van de overige lopleams. Ruim 18.000 toeschouwers wa ren er getuige van hoe hel als twaalfde geklasseerde Rot Weiss in Essen de Hamburgers op 0-0 hield I .andskampioen Bayern Mun chen. spelend zonder Ger Mui ter. die deze week een teen brak. heeft ook tegen het gepromo veerde Tennis Borussia uil West Berlijn niet kunnen imponeren. De Bitrussen hadden voor de verdediging gekozen, deson danks werd de defensie twee maal gepasseerd. Het slecht spe lende Bayern moest de tegen standers evenveel treffers toe staan. Drie minuten voor tijd leidden de landskampioenen nog met 2-1Toen scoorde Eg- gert de gelijkmaker. Wuppertaler SV staat thans alleen op de laatste plaatsomdat de ploeg met 1-0 van Schalke verloor. De ploeg heeft vierpun ten (ADVERTENTIE) Of de clubs krijgen steeds neer supporters Of steeds meer supporters ontdekken de trein, we houden 't op het laatste En zo vreemd is dat niet. Want neem nou de MeerMan's- Kaart. Kost voor zes man maar f 60,-. Ofwel samen uit samen thuis voor een tientje de supporter Ongeacht de afstand. Een koopje dus. ('s Zaterdags en 's zondags onbeperkt geldig, op werkdagen na 09.00 uur.) Maar u gaat met de hele supportersclub Dan heeft NS nog andere oplossingen Tot het in zetten van een extra trein aan toe Bel met de heer Van Zuylen en u krijgt er alle inlichtingen over. (030 - 35 36 871

de Stem | 1974 | | pagina 10