Horeca wacht in spanning af Water zakt BEZWAREN TEGEN UITBREIDING VUILSTORTPLAATS Bevrijdingsmars naar Knokke ONZEKERHEID OVER SUCCES VAN „BORRELBUS" Openbare verkoping VILLA A. Rommens L. GEPTS Kosmos Breda B.V. 'osmos Breda B.V- rrd drie nieuwe zaken in TREFPUNT C Vn HiiIist is uit§e- r^fpunt. Hulst Sas van Gent Terhole ,DHE JAHRESZEITEN' BASILIEK HULST Aardenburg Sluiskil St.-Jansteen stad 2 van zeer schoon op en met GROND de gemeente MFFb notaris te MEER en notaris te antwerps - zullen ten overstaan de- heer Vrederechter vï het 2de Kanton TuST in een zitdag onder schortende voorwaarde uitblijven van opbod, publiek verkopen- ZEER SCHOON GELEG1 VILLA op en met grond te Mi in de verkaveling Me, se Bergen", Mereliaan gekadastreerd sectie nummers 340Z4 en 341. deel groot 23 a 25 ca, lende of gepaald hebbe de:, de Merellaan met M., Eikenaar-Van Berg H„ Van Rijsin. Westerkamp J, en „Lc Etablissement". De woning bevat: ge vloers: inkomhal met let, living met open haat keuken, speelkamer, stoi bad, bergplaats en gara op het verdiep: drie sla kamers en volledig in -richte badkamer. De eigendom is voorz van centrale verwarm en waterleiding via ster pomp. Onmiddellijk aanvaa baar. Bezichtiging: alle woe en donderdagen van 1< tot 16 u. en op afspra Sleutel af te halen tenk tore van Notaris a. Re mens te Meer. Zitdag: woensdag vember 1974 te 15 uur het café ,,'t Fortuil Dorpsstraat 15 te Meer, Voor verdere inlichtint zich wenden ten kant van Notaris a. Romme tel. 031/157167. zaterdag 2 NOVEMBER 1974 Van Coothplein 5, Bred Tel. 01600 - 35955 Te koop: Gezel. Bar-Discothee gelegen op zeer got punt met vele mogelijk heden omzet f 100.000, koopsom f 45.000,4 huur incl. woning 1 Ml per week financiert mogelijk. Te koop: Petit Kestat rant annex cafet: omgeving Bergen Zoom uitstekende n ventaris omzet f 150-00 fiscaal koopsom f 85.00 huur f 615,- per rMa" incl. woning finanflf ring mogelijk. Te koop: Bar te sendaal loopse f 18.000,- huur f per week incl. work, financiering mogelijk- Te koop: Cafetaria Zeeuwsch - Vlaender gelegen aan Marktplf voor actief ec" zeer geschikt, om f 100.000,—, ko°Ps f 40.000,— huur f W per week incl. wo® financiering mogelOT Te koop: Koffiesh°p- fetaria te goed beklant erugs zaak in directe omg. ving goede omzet is aanzieSsc te voeren Jj.00?- koopsom f 38- 1"j 350,— per maand, r°350,— 'per week re°nkoop:Luxe cafetar Bred3n Sluw^ koqsd f 96.000,— per maand inch woning. —««vil Te koop: Cafe o Venlo leuke 0naz? nieuwe invent s0j f 115.000,— kW f 45-000,--^ pei-maandinci te Te koop: Snacs te Amsterdam» f 500.000,- kWj f 380.000,— finan mogelijk. Te koop: Hote» toVi ture m. m® geleg ■arts I^^iburgoPa ingeving/111 knops"" 300.000,- k<»P50, 100.000,- g® m„oii >er week inci voning. j De stortplaats aan de Hulsterweg in Axel. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Het lijkt erop dat er een lichte verbete ring is opgetreden in de water overlast waarmee de Zeeuwsch- Ylaamse waterschappen en de landbouwers de laatste tijd te tampen hebben. Hoewel de sluis van het Axe- ler ambacht nog op volle capa citeit werkt, zijn de water hoogten in de leidingen zich aan het normaliseren. Ook door de duikers loopt nog steeds water. Maar als het nog aan paar dagen droog wil blij ven, dan zal er mogelijk van een aanmerkelijke verbetering kunnen gesproken worden. In het Hulster ambacht zijn, voor wat de bemalen gebieden betreft, de waterstanden zo goed als normaal. „Vorige week hebben wij, toen er bij Paal een pomp uitviel, nog veel water gehad", zo werd ons van de zijde van het Hulster ambacht meegedeeld. „In ver gelijking met een paar jaar geleden toen er daar nog niet bemalen werd, staan wij er nu gunstig voor. Toen was de wa- jaar hoger". Op het land is de situatie nog lang niet wat ze zou moeten zijn. Er staan nog heel veel plassen en het zal toch nog wel even duren voor het water in de grond gezakt is. Ditzelfde kan ook wel gezegd worden van de landerijen in eet gebied van het Axeler am bacht ®j het waterschap het Vrije van Sluis dacht men vorige w»k dat het de goede kant opging, Maandag hebben boe- isp zelfs nog tot elf uur bonen onnen dorsen. Daarna begon nut te regenen en tot dinsdag avond viel er weer 29 mini ster water. In de Linie, rond Biervliet, is cle situatie nog tent. Normaal staat het wa ar daar 50 a 60 centimeter 'der N.A.P., nu staat het er ™d N.A.P. Ook de landerijen n°g "iet begaanbaar. 0e afvoer van het water in n gebied van de Verenigde Polders is redelijk, r wat de sloten betreft. 1 waterpeil in de Braak- „k begint nu te zakken zelfs is het er al zo ver dat «boeren weer zij het in «Perkte mate het land op ktrnm let het 'en en weer zijn beaonnen rooien van de bieten. Wan onze correspondent) Dmv-? Het koopcentrum zgiten me' een drietal nieuwe richtte6^668'®1 Molthoff ver- veerne r,0?61"11® van Ta- Wordt Meerpraat" die I H Faa t>aat ^oor Gonny "aakte kegemaat. Velen Rbrni'" Van de gelegenheid "et a oni kennis te maken sfeer a Sezellige z.g. oudbruine i%nean nieuwe Ta- LejUei'neuzen waar Kemper is r,^,ar,en reeds een begrip Annie en Jan in h.ri feteren ook een zaak cW,!.°m ln Be-lgiië bekende boi)S" ne „Leonidas Bon- znait a-Was. derde nieuwe Punt fleren in het Tref- ning °eoPend werd. De ope- Werj 'an beide laatste zaken %810J>rr'cnl door mevrouw (Van een onzer verslaggevers) AXEL Van verschillende zijden is bezwaar aangetekend te gen Jiet voornemen van het containertransportbedrijf Verstrae- ten er. Verfbrugge b.v. uit Terneuzen om de door deze firma gebruikte stortplaats aan de Hulsterweg in Axel pit te breiden. Bij Gedeputeerde Staten is daartoe een zogenaamde ont- grondingsvergunnri-ng aange vraagd. Het is de bedoeling dait op een terrein grenzend aan de huidige stortplaats, sleuven worden gemaakt, waarin het te transporteren afval (naar door de firma Ver stoeten wordt meegedeeld, h-ard puin, meestal afkomstig van aannemers en per se geen gifstoffen) wordt gestort, waarna de sleuven een afdek king krijgen van aarde en weer dienst kunnen doen als deel van een weiland. De eigenaar van een aanpa lend landbouwbedrijf diende een bezwaarschrift in bij G.S. Bij de gemeente Axel kunnen tot 8 november bezwaren wor den ingebracht. Een bewoner van de Hulsterweg zegt van deze mogelijkheid gebruik te willen maken. Daarnaast zou het waterschap Axeler Am bacht bezwaar hebben tegen het verlenen van een vergun ning. Over de stortplaats is in het verleden veel te doen geweest. De laatste anderhalf jaar, de tijd waarin door het contaiiner- bedirijf is gewerkt met een officiële -vergunning, h-eibben omwonenden niet meer ge klaagd. Voordien echter is de stortplaats gebruikt door ande re bedrijven, die er naar men zegt illegaal gebruik van mn- ken en er zelfs giftig fabrieks- afval deponeerden. Er was destijds zelfs sprake van zwa velzuurstortingen. De huidige ondernemer, die exclusief gebruik maakt van de startplaats verwerkt, naar zeggen, gemiddeld duizend tot vijftienhonderd kubieke meter puin en hard bedrijfsafval per week. De buurman zegt er Marionette In het café van Willy van Swaal te Hulst zijn de eindstanden bekendge maakt van het club-kampioen schap seizoen 1973-1974 en van de beste topbiljarter sei zoen 1973-1974 van de aldaar gevestigde topbiljartclub Mari onette. Rogier Bogaerd werd clubkampioen. Hij had drie verliespunten. De verdere eindstand luidde: 2. P. de Smet en G. van Damme met ieder zeven verliespnt., 3. E. Bogaerd en J. van Delft met ieder acht verliespunt, 4. W. van Swaal 9 verliespnt., 5 F. van Swaal 10 verliespnt., 6, Th. de Witte 12 verliespnt., 7 W. van Swaal jr., 15 ver liespnt., 8. J. van Vlierberghe zeventien verliespnt. en 9. Th. de Cock en L van Mol met ieder achttien verliespunt. Edy Bogaerd, een broer van clubkampioen Rogier Bogaerd, werd de beste topbiljarter van het seizoen. Hij verzamelde in totaal 325 pnt. De verdere eindstand: 2. P. de Smet 315 pnt., 3. J. van Delft 305 pnt., 4. R. Bogaerd 290 pnt., 5. G. van Damme 230 pnt6. Van Swaal 225 pnt., 7. Th. de Wit te 220 pnt., 8. F. van Swaal 210 pnt., 9. W. van Swaal jr. 200 pnt., 10. J. van Vlierbei-g he 165 pnt.. 11 Th. de Cock 150 pnt. en 12. L. van Mol 145 pnt. vooral bij droog weer en een ongunstige wind last van te hebben- Stof dringt de kamers binnen en. 's zomers zou de stortplaats onaangenaam rui ken. De buurman: „Ik ben de stortplaats naast de- deur beu. Ze moeten maar een put mid den in de polder graven". De firma Verstoeten zegt dat de stortplaats verkeerd is opgezet. Er zou ineens een te grote put ziijn gegraven, waar door het afdekken van het val een moeilijke zaak werd. Het werken met sleuven, zo danig dat steeds een klein deel van de stortplaats in ge bruik is, wordt door de direc tie als de juiste methode ge zien. De particulieren, die (Van een onzer verslaggevers) KLOOSTERZANDE De negen horecaondernemers in Kloos- terzande, die het initiatief namen voor het laten rijden van een speciale buslijn voor drinkende klanten, de 0,5 promillie expres, hebben liet gisteren niet gemakkelijk gehad. De spanning was groot. Tot laat, want in Zeeuwsch-Vlaanderen gaat men niet zo vroeg op stap, verkeerde mén in het ongewisse. De eerste „klan ten" werden pas binnengereden met de bus die om 13 over ne gen uit Sas van Gent vertrok en een uur later in Kloosterzande arriveerde. „Het wondlt een sensatie of een flop", zo sprak Toine Raes, de main die minister Van Agt van Justitie enkele weken geleden naar Hontenisses haofdkenn haaillde, gisteravond gespannen.„Ik voel me hele maal! niet happy", zo sprak hij. Zijn collega's waren giste- milddels bezwaarschriften bij de overheid aan de bel trok ken, zijn bang d-ait de geplande uitbreiding extra overlast met zich meefbrenigt. Wethouder IJsebaert van openbare, werken in Axel des gevraagd: „Wat de gemeente gaat doen, weet ik niet, de zaak moet nog in b. en w. behandeld worden- Ik geloof dat het storten op hl?t ogenblik goed gaat. Als deze stortplaats gesloten zou worden, -dan ver plaats je |het probleem". De directie van de firm-a Vers toeten meldt dait deze stortplaats voor het bedrijf van levensbelang is- Deze'uit spraak wordt gebaseerd op be paalde verplichtingen aan de klanten. „Het is een tijdelijke zaak. Er wordt gewerkt aan een centrale stortplaats. Ver der willen wij alles in het werk stellen om de omwonen den zo min mogelijk last te bezorgen". Klavertje Vier De kaart- vereniging Klavertje Vier uit Sas van Gent hield onlangs in haar clublokaal hotel Rotter dam een competitiekaarting voor haar leden. De uitslag van deze kaarting waaraan 18 personen deelnamen is als volgt: 1. C. Ferket, 2 W. Gui,- nau, 3. M. Goethal-s, 4. A. Ver- In-ghels, 7. W. de Maertelaere, moet, 5 R. Claeyssens, 6 A. Iraghels, 7.. W. de Maertelaere, 8. P. Vale, 9. T. Ferket 10 mevr. Ranchaert. Vogelvrienden De vereni ging van Sasse Vogelvrienden organiseert ter gelegenheid van haar twintigjarig bestaan een tekenwedstrijd voor de la- gereschooljeugd van Groot Sas. Deze lagereschooljeugd is weer onderverdeeld in de leeftijdsgroepen van 7-8 jaar. 9-10 jaar en 11-12 jaar. Het onderwerp is vrij. Wel -moeten de tekeningen voor 6 novem ber ingediend zijn. De teke ningen zullen dan door een deskundige jury onder leidin-j van kunstenaar De Bliek be oordeeld worden. De prijsuit reiking vindt plaats op zon dag 10 november in cafetaria De Engelenroos te Sas van Gent. ren ook duidelijk w-af uit hun normale doen- Wekenlang is naar dit moment toegeleegd en de waag of het idee goed genoeg zal zijn om de kassa te laten blijven rinkelen moest nog beantwoord worden. Toch kon het project zo vond men gisteren in Kiloosterzande, nooit echt mislukken. Tot het eind van dieze maand bv. zijn al ongeveer tien groepen ge boekt voor deze ZVTM servi ce. Daarnaast, zo stelt Toine Raes, is Klopsterzande nog nooit zo bekend geweest als nu. Zelfs in Dusseldorf stond het verhaal in de krant. De publiciteitsmedia in den lamde kijken duidelijk met grote interesse naar Klooster- za>nde. De horeca-ondernemers hebben het druk met geven van interviews. De BRT nam gisteren zelfs de moeite om de eerste echte rit mee te maken gew'apend en al roet tv-caime- ra. De passagiers van de 0,5 ex presse zullen steaks in Kloos- terzande wel voor een contrast moeten zorgen- Het zijn de echte liefhebbers die in tegen stelling tot de limonadegan- gers de stemming erin dienen te brengen. Kloosterzande wacht af. Kaarting Aan de kaarting gehouden in de zaal bij R. van Geertruy, namen dertig perso nen deel.' De uitslag was als volgt: 1. A. Hulshout-Th. Ver schuren 2. A. Penneman-J. Wilem 3. J. Penneman J. Schoonenberg 4. P. Sijnesaï-J. Lauwers 5. G. van Eetvelde- P. Schelfhout. Verliezersronde: 1. J. Verdunnen - P. van Leem put 2. R. Boenne - H. de Boey. 3. J. de Schrijver - A. Hemelaar (ADVERTENTIE) ZATERDAG 9 NOVEMBER 20.00 UUR Een beeld van de plechtigheid te Hoofdplaat. (Van een onzer verslaggevers) HOOFDPLAAT Aan de voet van de dijk bij Hoofd plaat werd gistermorgen door dc heer A. Hoolhorst een krans gelegd ter nagedachtenis aan de Canadese militairen die precies 30 jaar geleden Knok ke hadden bevrijd. De plechtigheid vond plaats vlak voordat 162 deelnemers zich op weg begaven voor de 33 kilometer lange bevrij- dingsmars van Hoofdplaat uaar de Belgische badplaats, waai"bij de route werd gevolgd die ook de bevrijders 30 ja-ar geleden aflegden. De plaats in Hoofdplaat symboliseerde de plek waar de Canadezen hun landing hadden gemaakt. De plechtigheid, opgeluis terd door een voortreffelijk geblazen Last Post door de heer R. Cocquit uit Hoofd plaat, werd onder meer bijge woond door burgemeester A. Schipper en wethouder G. Claeys van Oostburg, en leden van de heemkundige kring West-Zeeuwsch-Vlaanderen, die bij de organisatie van de bevrijdingsmars waren inge schakeld door de Knokke heemkundige kring Cnoc Is Ier. De heer Hoolhorst dankte In zijn toespraak de Canadese bevrijders en sprak er zijn spijt over uit dat geen verte genwoordiger van dit land aanwezig kon zijn. „Ik had ze zo graag nogmaals bedankt en hun hebben willen laten zien wat hier 30 jaar na de oorlog tot stand is gebracht", zo zei hij. Daarna ging het gezel- acnap op weg naar Oostburg onder de bezielende leiding van de heer Adriaanssens van de heemkundige kring uit Knokke, die tijdens de tocht tekst en uitleg verschafte over de historische feiten van 30 jaar geleden. De wandelaars werden gis termiddag officieel op het ge meentehuis van Oostburg ont vangen, waar burgemeestei Schipper zijn waardering uit sprak over het initiatief van de Ktiokse heemkundige kring. Vooral waardeerde hij het dat er zoveel jeugd aan de tocht deelnam. Hij riep ook hen op de bevrijders nooit te vergeten. Tijdens de korte bijeen komst suggereerde de heer Adriaanssens de route die de Canadezen tijdens de bevrij ding gevolgd hebben, te mar keren met Canadese tekens en er een soort toeristische route van te maken. Na de korte ontvangst op het stadhuis, ging men op weg voor het tweede deel van de tocht, die via een rust pauze in Retranchement. leid de naar Knokke. Hier werden de deelnemers onder muzikale begeleiding richting stadhuis gezonden, waar door het Knokxe gemeentebestuur een officiële ontvangst werd aan geboden. medische diens Aardenburg en Oostburg, Dok ter F. Loose, Nieuwstraat 53 te Oostburg, tel. 01170 2121. Axel, Dokter Kok, tel. 01155 1555. Biervliet, Hoofdplaat en IJzen- dijke, Dokter Chr. Kalkman, Burg. Maarleveldstraat 5 te Biervliet, tel. 01152-345. Borssele en Nieuwdorp, De praktijk van dokter Sterren burg wordt waargenomen door dokter Kiviet te Bors sele, tel. 01105—1203. Breskens en Groede, Dokte.' H. Hauer te Breskens, tel. 01172—1566. Cadzand, Retranchement, Sluis en Zuidzande, Dokter Beek te Zuidzande, tel. 01170 2424. Clinge, Koewacht en St. Jan steen, Dokter Brabers, tel. 01140—2361. Driewegen. Hoedekenskerke, Bolling Uitslag' 2e wed strijd van A.B.C. om de" win- tertrofee met 44 deelnemers. 1. A. van Pamelen-R. van Rie, W. die Keijzer; 2. R. Martens- E. de Baets-A- Münnaert; 3. G- Voet-R. Dhondt-A. Leliiaert; 4- R. v.d. Walle-R. de Vriend-G. Duiisehaver Na twee bollingen sta-at E. de Baets uit Eeklo aan -de kop van de ranglijst met 5 punten. A. Minnaert heeft 4 punten op de tweede plaats. Films Ter herdenking' van het feit dat West- Zeeuwsch-Vlaanderen 30 jaar geleden werd bevrijd, organi seert het Streekmuseum West Zeeuws-Vla-anderen in nauwe samenwerking met de „Heem kundige Kring West Zeeuws- Vlaanderen" een tweetal film avonden over de Tweede Wereldoorlog. De heer P de Hulliu uit Groede zal de films vertonen. De eerste filmavond draait te Aardenbuilg in de zaal van „De Roode Leeuw", op maandag 11 november om 19.30 uur. Op het programma staan de films: „Vrij en On- verveerd" (over Nederland in de jaren 1940-1945), „De Landing op Walcheren",, „de Laatste Witte Vlag" (over de landing van de Canadezen bij Hoofdplaat en de strijd in West-Zeeuwsch-Vla.ande- ren). „De koningin weer thuis „de (over de aankomst van koningin Wilhelmina op 13 maart 1945 te Eede en de glorieuze tocht door bevrijd Nederland in ma-art 1945. Volleybal De volleybal club „Dourleijn" uit Sluiskil is op uitnodiging van „Athama- tos" uit Kloosterzande te gast geweest in het gymlokaal te Hengstdijk voor een vdriend- schappelijk damestoernooi. Het waren d-e teams Dourleijn een en twee en Athanatos een en twee. De uitslag is als volgt: 1. Athanatos 1 3 wed strijden 3 punten, 2. Dourleijn 1, 3 wedstrijden, 3 punten, 3 Athaqatos 2, 3 wedstrijden 3 punten, 4. Dourleijn 2, 3 wed strijden, 1 punt. Voor de twee de plaats was er een beslis singswedstrijd, die gewonnen werd door Dourleijn 1. Die werd zo tweede in het alge meen klassement. Boetseren Bij voldoende animo komt er in Sluiskil een boetseercuraus. Dezecursus is gepland op dinsdagmiddag in 't G-ildehuis. Vogeltentoonstelling De vogel I iefhebbersvereniging „De Sluiskilse Vogelvrienden" heeft van de Nederlandse bond van' Vogelliefhebber? de opdracht gekregen om een dis- trictstentoonstelling te organi seren. Wanneer deze vogel ex po zal plaatsvinden iis nog niet precies bekend- De tentoon stelling voor het district Zee land zal worden geopend door burgemeester J-C. Aschoff van Terneuzen. Sint Nicolaas De jaarlijk se intocht van de Sint en die Pieten in Sluiskil vindt dit jaar op zaterdag 23 november plaats. De organisatie van het gebeuren is in handen van de Centrale Stichting en de plaat gelijke middenstandsvereni ging „De Driehoek". Show Onder het motto „Er eens uit" vindt op 29 no vember een show plaats van Andre van Duiijn in het Zuid- landtheater in Terneuzen. Een dertigtal inwoners van Sluiskil zullen onder begeleiding van het sociaal cultureel werk de ze show bezoeken. Jongerensoos De jo-ngeren- soor va-n S-luiskil breidt zich nog steeds uit. Zo'n veertig jongelui komen iedere zondag avond in 't Gildehuis bij elk aar. Enkele activiteiten waar mee de jongelui zich bezig houden zijn: stokbroodbaklten, droppings en rally's. Expositie Van 1 tot en met 29 november exposeert de kunstenaar Leonard Maas, in galerij „de Uilenspiegel" te Sas van Gent zijn 'grafieken. De galerij de Uilenspiegel is geopend van maandag tot en met zaterdag van 9 tot 12 uur en van 13.30 tot 18 uur. vrij dag tot 21 uur, zondag van 14 tot 18 uur. Woen «d a gm iddag is de Uilenspiegel gesloten. 's Heerenhoek en Ovezande, De praktijk van de huisart sen J. Geidof, J. Kole, en H. Zwartelé wordt tot maandag ochtend 8.00 uur waargeno men door dokter S. Wöstmann, Nieuwstraat 18 a te Ovezande, tel. 01195 450. Goes, Dokter T. v. d. Werff, Wijngaardstraat 51, tel. 7451. Hoek, Philippine en Sluiskil, Dokter van Haelst, Spoor straat 44 te Sluiskil, tel. 01157—1444. Hulst, Dokter W. Gielen, Gro te Markt 11, tel. 2969. Kloetinge, Wemeldinge, Ka- pelle-Biezelinge en KatUn- dijke, Dokter Facee-Schaef- fer te Kapelle, tel. 01102 1260. Kloosterzande, Dokter J. Ter Burg, Groenendijk 52 te Kloosterzande, tel. 01148 1377. Tot maandagmorgen 8.00 uur. Middelburg, Dokter A. Boer winkel. Noordweg 214, tel. 12460 (zaterdag) en dokter M. Reyerse, Seisweg 29, tel 13456 (zondag). Visites aan vragen voor 10.00 uur. Spreekuren zaterdag en zon dag voor dringende gevallen van 12.30 tot 13.00 uur en van 17.30 tot 18.00 uur. Reimerswaal, Dokter J. de Beij te Hansweert, tel. 011301344 voor de dorpen Hansweert en Yerseke. Dok ter A. Plaisier te Kruinin- gen, tel. 01130—1932 voor de dorpen Krabbend-ij ke, Kruiningen en Rilland- Bath. Sas van Gent e.o., Dokter M. Dierick, Graaf Jansdijk A 185. te Westdorpe, tel. 1255. Terneuzen, Dokter J. Stevens, Seheldekade 27. tel, 01150 2020. Vlisslngen, Dokter D. Bom, tel. 2233 (Tot zaterdag 24.00 uur) en dokter J. Cramer, •tel. 3619 (van zaterdag 24.00 uur tot. zondag 24.00 uur). Visites aanvragen voor 10.00 uur. Spreekuren zaterdag en zondag voor dringende ge vallen van 12.3013.00 en van 17.3018.00 uur. Wolpliaartsdijk, 's. H. Arends- kerke en Heinkenszand, Dokter D. van Driel te 's H. Arendskerke, tel. 01106 120.2 Zaamslag, Dokter C. Verboom, Axelsestraat 2 te Zaamslag. tel. 01153—1377. TANDARTSEN. O.Z. Vlaanderen, Tandarts F. Hamann, Leeuwenlaan 58 te Terneuzen. tel. 011502320. Spreekuren zaterdag van 10.00 tot 10.30 en van 18.0018.30 uur, zondag van 12.00—12.30 uur. W.Z. Vlaanderen, Tandarts A. van Herk te Oostbürg, tel. 011702493. Spreekuren za terdag en zondag van 12 00-12.30 uur. Walcheren, Tandarts G. Mil joen, Eemstraat 5 te O. Sou burg, tel. 011831530. Spreekuren zaterdag van 9.00—10.00 uur, zondag van 11 00—12.00 uur. Z. en N. Beveland, Tandarts J. Stam, Frans den Hollander laan 16 te Goes, tel. 01100 5459. Spreekuren zaterdag en zondag van 9.0010.00 uur. DIERENARTSEN, N. Z. Beveland, Dierenarts M. Gaak-eer té Ovezande. tel. 01195—283. O.Z. Vlaanderen, De dierenart sen J. de Haas, Axelsestraat 108 te Zaamslag, - tel. 011531366 en C. Cysouw, Stationsstraat 10 te Axel, tel. 01155—1488. Walcheren en deel N. Beve land, Dierenarts dr. R. Bar- kema te Middelburg, tel. 0113013118. Consult alleen na telefonische afspraak. W.Z. Vlaanderen. Dierenarts W. Kapsenberg te Sluis, tel. 01178—1225. APOTHEKEN Goes, Zeeuwse apotheek, tel. 5255. Middelburg, apotheek A. Rin geling. Lange Delft 133, tel. 12538. Terneuzen, apotheek Hamann, tel. 2060. Vlissingen, Apotheek C. Last drager, C. van Pïerestraat 1 te Souburg, tel. 01183 1593. WIJKVERPLEGING Aardenöurg, Cadzand. Oost burg en Sluis, zr. Derksen te Zuidzande, tel. 01170 2367. Biervliet, Breskens, Groede, Hoofdplaat. Sclioondijke en IJzendijke, zr. Schilders, Orchideestraat 3 te Bres kens, tel. 01172—1350. Ellewoutsdijk e.o., zr. J. Bo- lier, Elenbaasstraat 2 te 's H. Arendskerke, tel. 01106 1303. Goes, zr. C. Jungerius, tel. 3666, b.g.g. 7110. Groot Axel en Zaamslag, zr. v K. Geleynse, Oosterstraat 2 te Axel. tel. 011551885. Hoek, Philippine en Sluiskil, zr. Bouwens, Langestraat 86a te Hoek, tel. 01154 1771. Hulst en Hontenisse, zr. Maen- hout, tel. 01140—2071. N. Beveland, Wolphaartsdijk, Wilhelminadorp en Katten- dijke, zr. M. van Gorp te Wissenkerke, tel. 0-1107 372 Sas van Gent, zr. Van Waes. Schulpenpad 43, tel. 01158 1548. b.g.g. 01158—1567. Terneuzen Zr D. Hobbel, van Steenbergenlaan 67, tel. 3360. ïerseke, Kruiningen, Hans weert i-.-i Scliore, zr. H. Bur ger te Hansweert. tel. 01130—132a. jf.

de Stem | 1974 | | pagina 7