Woonweelde in Goirle die u zich kunt veroorloven. makelaardij de nieuwe veste bv V een H.T.S.'er of ingenieur C0NTRAC0 N.V. Zeker nooit gehoord van de itho wasemkanaal ventilator Eis gew r VOORMANNEN Energie] "mislukte i van ned. m Modelwoning ELECTRO COMFORT Jammer dat er geen ventilator is die op het wasemkanaal in de keuken past... itho ventilatietechniek aan de Kennedylaan 63ingericht door W. Lebesque Jr. b.v. - Tilburg - Eindhoven, te bezichtigen zaterdag en zondag van 2-5 uur. 1 pp- a ZONNIG ZUID-FRANKRIJK KOKGROEP uw eigen zaak in groeiend Made WAT ZOEKT U? OO^Sa*5- DE INTERNATIONALE ZUID NEDERLANDSE BEURS EINDHOVEN in de Philips Jubileuiphallen Dit zijn echte, oprechte coats! en nappa. Voor échte oprechte mannen. De prijzen, ja.., die zijn Er is niets on-echts aan goeie onwerkelijk. Nogal overdreven nagemaakte sheep-skin laag, wees eerlijk! 110; Geen idee Dreigen Kijk. Er worden tegen woordig nog wel huizen gebouwd van pure klasse. In Goirle zijn nu bijvoorbeeld door Nationaal Grondbezit 15 dubbele villa's neergezet, waar iedereen die een uitge sproken idee heeft over écht goed wonen, zó in zou willen trekken. De huizen hebben allemaal een flinke tuin, veelal op het Zuiden en een groot balkon. Ze zijn gelegen tegenover een lommerrijk bungalow park. En zéér royaal ingedeeld. Er is een L-kamer van ca 42 vierkante meter met open haard. Er zijn vier ruim bemeten slaapkamers. De zolderkamer leent zich bij uitstek als werk- of hobby ruimte. De keuken is kompleet en zeer luxueus ingericht. Er is een-aparte bijkeuken met alle nodige aansluitingen voor was machines, drogers etc. Er is uiteraard een c.v. aardgas verwarming en een aparte warmwater-installatie. Voorts een perfekte garage. Dit alles is met grote zorg uitgevoerd en afgewerkt (o.a. ankerloze spouw muren). Alle materialen zijn zó gekozen, dat een optimale kombinatie van minieme onderhouds kosten en maximale gaafheid bereikt is. Is dan f 147.500,- v.o.n, te veei gevraagd? De dubbele villa's in Goirle van Nationaal Grondbezit. Het beste wat u daarom doen kunt, is snel eens naar Goirle gaan. Er is nü een modelwoning kompleet ingericht aan de Kennedy laan. Zodat u ter plaatse kunt ontdekken hoe fijn écht wonen ook voor kan zijn. sfacp/xvACr T tMV*69o E AL \(.L Begane grond Verdieping Zolder Lid N.B.M. Geldropseweg 9b, Eindhoven.Tel.040-116222*. Na kantooruren: 04251-2304. 1. Vlak achter de zonovergoten brede subtropi sche Middellandse Zeestranden bij Narbonne volstrekt zich de voltooiing van ons villapark Beleid d'Oe. Alle percelen gelegen op het zuiden met fraaie vergezichten, Rivieren, beken, onbeschadigd milieu. 2. Grond. Royale bouwkavels met water, licht, asfaltwegen, bouwvergunning, v.a. slechts Hfl. 19.750,— 3 Villa's. Ruim, met living, slapen, keuken, badkamer, toilet, berging, v.a, slechts Hfl. 29.500,—. 4. Gepland: zwembad, tennis, golf, paarden, etc. 5 Inl. (géén folders) uitgebr. doe. ter inzage: Ma. Di. Wo. Do. Vr. Za en zondag van 9-17 uur. VAN ZANTEN ONR. GOED B.V. 01829 - 3490. G. W. van Engelen Aannemersbedrijf B Vj Dordrecht bouwde in groeiend Made N.Br. nieuwe winkels. Oppervlaktevan 80 m2 af. Bij een aantal van deze winkels hoort een mime, naar moderne wensen ingedeelde woning met cv. Brancheshuishoudelijke en elektrische artikelen, drogisterij, horeca, kappers, textiel, lederwaren, optiek, banketbakkerij, schoeisel, wasserette, boekhandel bloemisterij. Voor verdere belangwekkende informatie belt u de makelaars in onroerende goederen VAN DONGEN-PERDIJK BV 2 Licjnestraat 19 Made 01626 - 3450/34 51 3 KOK BEDRIJFSHUISVESTING BV makelaardij voor handel en industrie 5 Westblaak 230 Rotterdam 010 -148 000 Onze lezers zijn uw markt, een ruime marktt want het zijn er velen Gevraagd voor spoedige indiensttreding in de electrotechniek of werktuigbouw. Ervaring in de meet- en regeltechniek strekt tot aanbeveling. Leeftijd tot 40 jaar. Vereisten: vloeiend Nederland, Frans en Engels kunnen spreken, ervaring in planningen en cal culatie methodieken personeelsbeleid alsmede goede contactuele en commerciële eigenschap pen. Geboden wordt: Na gebleken geschiktheid functie van direc teur van een installatiebedrijf gespecialiseerd in de petro-che- mische sector. Salaris overeenkomstig het belang van de funktie. Sollicitaties met uitvoerige beschrijving te richten aan AUGUSTIJNENLEI 15 te Brasschaat België. fefDoot Bij verwarming Hete luchtkachels Ventilatoren (raam) Afzuigkappen Verlichting Wij hebben op alle ge bied 'n zeer grote kollëktie Tevens alles op het gebied van electro- technisch materiaal voor de doe-het-zelver. Nwe. Ginnekenstr. 31 BREDA Tel. 01600 - 31970 31971 Üe 23e Familie-Beurs voor zuidelijk-Nederland Dagelijks t/m zondag 20 oktober, doorlopend van half 2 tot 11 uur wat is Echt Echte oprechte imitatie sheep-skin, helemaal gevoerd met dikke warme borg. Zelfs in de zakken. Echte, oprechte namaak-nappa in safari-stijl met sportieve rugceintuur, warme borgkraag en voering., 130; SU Jammer. Want een Itho wasem- kanaalventilator is een uitkomst in de keuken of in de badkamer. Kortom, op die plaatsen in uw huis waar een wasemkanaal aanwezig is. De Itho wasem- kanaalventilator werd speciaal ontwikkeld voor montage op zo'n kanaal. Damp, vet- en stofdeeltjes worden door de VRIJDAG Itho wasemkanaalventilator eff ektief weggezogen. De mon tage is niet moeilijk. Het onder houd is makkelijk kunststof- uitvoering). Voor zo'n Itho wasemkanaalventilator, die relatief goedkoop is, betaalt f fl. 126.- .Wilt u meer weten? Gaat u dan eens kijkën bij uw winkelier.^^ü^ vvam onze parlementaire redactie) deN haag De bezi ninirsgroep energiebele waarvan ook deel uitmaakt j voormalige eeg-commissai X s Mansholt en VARi voorzitter a. KIoos, verwac „iet dat de adviezen, die m luster Lubbers van Econom sche Zaken vóór 1 juni 19' vevraagd heeft, over de gevo |en de analyse, de veilighe, »tcvan kerncentrales „enil wetenschappelijk niveau" zu len hebben. (Van onze recht BREDA De Bredase re dag besteed aan de misluk té middag van 28 januari van te Breda plaatsvond op een die het leven heeft gekost afkomstige geldtransporten Een groep van vijf Moluk. te verantwoorden: Jahja H. uit ten loste; Joram S. uit Breda (2 de overval; Vathaniël T. uit Bm en Herman H. uit Breda (26). De officier van justitie mr. K. Thijssen eiste wegens po ging tot afpersing door twee verenigde personen, de dood tengevolge hebbend, tegen Jahja H. en Joram S. elk zes jaar met aftrek; tegen Natha niel T. (eveneens gewapend) wegens medeplichtigheid vier jaar met aftrek en tegen Re- ter P. en Herman H. drie jaar met aftrek. Het plan voor de overval op de geldauto was uitgegaan van Joram S., die een kamer in een pand tegenover de NMB in de Veemarktstraat bewoonde samen met zijn vriend Natha niel T. „In het begin was het eigenlijk alleen maar een grapje", zei S., maar er was, zoals de president opmerkte, „wel serieus werk van ge maakt. „Ze hadden een paar keer de hele gang van zaken bij geldtransporten van de Neder landse Middenstand Banik be keken en er toen in eerste instantie Jahja H. bijgehaald. Pas een week of wat vóór de dag dat de overval was ge pland, was er Pieter P. bij be trokken en pas daags tevoren Herman H. Vrijwel alle ver dachten gaven als motief voor de overval op: geldnood Overigens hadden ze er geen idee van gehad om hoe veel geld het wel zou kunnen gaan. Ze dachten wel, dat het de moeite waard zou zijn. „Het was een bank. nietwaar", zei S. Jahja H. en Joram S. zouden een hoofdrol vervullen en gewapend met resp. een geweer en pistool de overval uitvoeren. Jahja schafte zich speciaal voor de overval het geweer aan. Joram beschikte al een jaar lang over een pis tool. Datzelfde gold voor Na thaniel T., die in de vluchtau to zou plaatsnemen en eventu eel opdringend publiek op af stand houden. Als bestuurder van de vluchtauto (een groene ™t), die Nathaniel de avond tevoren in Tilburg op een par keerplaats had gestolen, zou Pieter P. fungeren en Herman H had als opdracht achter de vluchtauto te gaan rijden en vluchten mogelijk te maken. Vanuit de kamer van Her man H- op de Havermarkt gingen ze op de' bewuste mid dag op pad om het plan uit te voeren en alles liep volgens «spraak tot het moment van de eigenlijke overval. »Wi.i gingen ervan uit, dat ae man, die de geldkoffer haar binnen braoht, de koffer onder bedreiging van een ge weer zou afgeven. Het was met de bedoeling dat er ge- j Oten zou worden. We zou- 611 alleen met de wapens

de Stem | 1974 | | pagina 12