(heeft gvan end pak, Ier id. Motie van arrondissement St-Niklaas Voikcunie op bres voor Doel Kolenboer dagelijks met de handkar op stap Molen te Cadzand blijft behouden Bouwfont Q twrlM STENCILS VAN PATER KOOPMAN OP DE GROND GEGOOID Anti-abortus protest wekte weerstanden op Wellicht in gebruik als pannekoekbakkerij EPTIONISTE stad BEVELANDEN t e wereld, pundig Nederlander lelijkheid. KOMST VAN AARDGAS MAAKT EINDE AAN JARENLANGE GEWOONTE IN NIEUW NAMEN Politierapport KV O-afdeling vierde jubileum Aardenburg Breskens Hulst Koewacht N55euw-Namen St -Jansteen Bil STIJLKLCKKEN EXTRA BEKER VOOR HULSTER DRUMBAND Kloosterzande ZATERDAG 12 OKTOBER 1974 plm WUUSTWEZEL België 20 km van Bi p nieuwe woningen, op wel- it-Bouwfondshuizen. Maar ook de woningen, zelfs tot 90 odereen. Aangepast aan uw mdigheden. aag de verhelderende heek-brochure aan. U ontvangt 5vens het boekje "Gefundeerd sen over de aankoop van een huis". Of ga naar het info rm In uw omgeving. Voor een heek die u lekker zit! rfonds-lnfocentrum. Delft 2, Middelburg, 1180-27158. lop zonder postzegel opsturen rummer 4, Middelburg. NV BOUWFONDS NEDERLANDSE GEMEENTE) 1974 een 25 jaar. -diploma. i aan de direktie van het i te Goes. (Van een onze verslaggevers» breskens-groede Donderdag en vritaag hebben pater J- Koopman en een aan tal van zijn medestanders post gevat voor de nraktüken van Be hu'sartsen L. v.d Berg en H. Hauer in Groede en Breskens. De heer Koopman is een fervent tegenstander van abor tus provocate, een mening die hij niet onder stoelen of ban ken steekt. Grote borden met opschriften droegen zijn idee- en uit. Zoals bekend zijn bei de betrokken huisartsen voor standers van de mogelijkheid van abortus provatus. De reac tie van de plaatselijke be volking was lauw. In Groede kwam in de loop van de dag zelfs een tegendemonstrant opdagen die het bord „Baas in eigen buik", met zich droeg. In Breskens lieten versohil- lende patiënten van dokter Hauer duidelijk merken hoe zij over de actie van pater Koopman dachten. De aange reikte stencils werden op de grond gegooid. Gediscussieerd werd er nauwelijks. De poli tie, die de hele dag in Bres kens een oogje in het zeil heeft gehouden, had niet meer te doen dan de nieuwe auto's in dë tegenover iet dokters huis gelegen garage uitvoerig te bekijken. Eén ding werd pater Koop man en zijn medestanders door bijna iedereen zeer kwa lijk genomen. Zij betrokken in hun actie ook de schoolkinde ren. De kinderenkregen te horen dat in dat huis een slechte dokter woonde die kindertjes doodmaakte. Dit ging dan vergezeld met hei uitreiken van stickers. „Wal gelijk", aldus mevrouw Hauer. „Ik ben beslist voor vrije me ningsuiting en demonstreren mag ook. Volwassenen kunnen nog wat terugzeggen maar dit kinderen weten van toeten noch blazen. Dat is geen infor meren maar indoctrineren van kinderen". (Van onze correspondent)— NIEUW-NAMEN Met zijn handkar met kolen is de ruim zestigjarige Henricus Leer, knecht beter bekend als Riekus een vertrouwd beeld in de straten vaei zijn woonplaats Nieuw-Namen Al 38 jaar trekt hij er met zijn kaï op uit. Straks kriigt Rie kus het minder druk als Nieuw-Namen ook op het aardgasnet is aangesloten. „Het zit er wel in dat het de laatste winter is," zegt Riekus. „Het zal gedaan zijn. Maar ik hou mijn handkar, want de mensen, die niet op aardgas willen overstappen blijf ik van kolen voorzien. Al zullen er dat wel niet veel meer zijn. Maar één ding is zeker: ik moet voor die handkar geen wegenbe lasting betalen. Dus de men sen, die kolen blijven stokep hebben geen extra kosten." In een gesprek met Riekus komt onvermijdelijk ,die goeie oude tijd" aan de .orde. „De tijden zijn veel veran derd Vroeger ging het alle maal veel gemakkelijker, het Sing allemaal niet zo ge jaagd. Het is nu een jagende wereld geworden, jakkeren en nog eens jakkeren. Nie mand heeft meer tijd. Voor mij hoeft het allemaal met", is het oordeel van Riekus. Riekus heeft niet altijd zijn h?' tkar geduwd. Toen hij begon had hij een krui wagen, later werd het paard en wagen en vervolgens de handkar. Riekus spaelde toen weer zelf vpor paard. In vroeger tijden was dat geen lolletje. „Het ergste in die tija was wel het zand," zegt hij. „Ach, dat kun je je niet voorstellen. Verharde wegen kenden we gewoon niet. En dan was het duwen en trek ken geblazen en dikwijls kreeg je de kar geen meter vooruit. Slecht was het voor al in het najaar als de ooe- ren hun suikerbieten rooiden; En dat allemaal voor een gulden per duizend kilo die je verkocht. Toen was het werken voor je geld. Maar iedereen was blij dat hij kon werken, want anders had je geen inkomen Duizenden en duizenden kilo's kolen heeft Riekus in al die jaren geschept, ge sjouwd, geduwd, gedragen en gewogen. „Het was voor de oorlog en zeker ook ia de oorlog een luxe-artikel. Veel mensen en vooral de jeugd zullen daar nu om lachen, maar het was gewoon zo vertelt Riekus. „De mensen, die geen ko len konden betalen stookten hout. Ze moesten wei, wanl geloof me, de wintert van toen waren heel wat ko idei dan nu. De mensen van nu hebben het allemaal goed, ze leven als koningen." Samen met zijn goede vriend Ivo (Fan Bracke) uit Clinge kan Riekus urenlang hermnerin- gen ophalen. Verhalen ge noeg, ook over de periode dal Riekus eerst één paard en later twee had. In 19511 - moest hij de paarden weg doen. Het ene beest was te oud geworden en voor het andeie paard had Riekus te weinig' werk. Een nieuwe handkar werd aangeschaft, mawr Riekus moest toen zelf voor paard soelen. Hij klaagt er niet over. „Ach, ik ben het nu eenmaal gewoon. Ik weet1 eigenlijk niet beter." fffm (Van een onzer verslaggevers) SINT-NIKLAAS Het arrondissementsbestuur van de Volksunie in Sint-Niklaas heeft een motie aangenomen, waarin zfj zich verzet tegen „de pogingen om het plaatsje Doel (op de linker-Scheldeoever - red.) langzaam te wir- gen" Het bestuur eist dat de Belgische regering een be drag van driehonderd miljoen franken in reserve houdt en „zich dringend aan het studeren zet op een nieuw be stemmingsplan voor Doel" In de motie wordt verder gesteld, dat de dorpskom van Doel dient te woraen opgeno men in een onteigeningspian als voorbereiding op een nieu we bestemming. Het bestuur is de mening toegedaan dat de regering onmiddellijk initiatie ven moet nemen om in het kader van de onteigeningspro cedures vergoedingen tegen de normale actuele waarde moge lijk te maken en deze waarde veilig te stellen voor de toe komst. (Van een onzer verslaggevers) BRESKENS - Op het kruispunt Buitenlust kwam mejuffrouw Ë.v.G. uit Cad- zand met haar brommer in botsing met een personenauto bestuurd door J.v.O. uit Bres kens. Mejuffrouw v. G. had de auto niet opgemerkt doordat haar uitzicht werd belemmerd door een capuchon die zij op haar hoofd had. De brommer werd totaal vernield. Mejuf frouw van G. licht gewond. De personenauto liep slechts lich te schade op. GROEDE Op de provinci ale weg Groede-Nieuwvliet is E.v.d.B. uit Groede in botsing gekomen met een personenau to bestuurd door G.K. uit Sluis. Het ongeval ontstond toen Van de B. rijdende in de richting Groede een bietenwa gen ging inhalen terwijl van uit tegenovergestelde richting K. kwam aanrijden. Doordat K. snel reageerde krachtig remde en naar rechts uitweek kon een frontale botsing wor den voorkomen. K. belandde echter in de sloot Beide auto'- liepen schade op. GKOEDit Op de provincl- aleweg Groede-Breskens is de automobilist H. B. uit Groede met zijn auto frontaal pp een autobus van de SBM gereden, die werd bestuurd door I. J. uil Zuidzande. Door onver klaarbare oorzaak reed B. plotseling naar links toen hij in de richting Grode reed Hij kwam op die manier tegen de bus aan die uit de richting Groede kwam. - De auto mpet als vernield worden beschouwd. De bus liep ook schade op. B. werd licht gewond. SCHERPENISSE —De 9- jarige J. v. S. uit Seherpenisse liep vrijdagmiddag een been breuk op toen hij plotseling het wegdek overstak op de Poortvlietsedijk. Hij werd ge schept door een personenauto die bestuurd werd door A. J G. uit Bergen od Zoom ZIERIKZEE De politie te Zierikzee heeft H. V. (19) en W. C. D. (17), beiden uit Rot terdam, gearresteerd. Zij heb ben bekend te Sintjansland een inbraak te hebben ge pleegd in de nacht van 9 op 10 oktober. Uit een zomerwoning werden toen ontvreemd twee bontjasjes, een bandrecorder een filmprojector, een diavie- wer, een klokradio, een tran- sisto"radio, een oude dolk en vier antieke voorwerpen. V. uit Rotterdam was zonder werk en had schulden ge maakt bij een familielid Hij trachtte op deze wijze zijn schulden te kunnen vereffe nen, zo verklaarde hij. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG De stichting ™olenbehoud West-Zeeuwsch- 1 laanderen kan de afgebrande ®»lei, in Cadzand aankanen, net ligt in de bedoeling van stichting de molen zodanig k restaureren dat deze weer volledig in bedrijf kan weden Sesteld Overwogen word» de- te toeristische attractie van een theeschcn' e"H of een >an- nekoekhakkerii te voorzien, flint de kennis maken met specifieke t'lizandse meelger—Mén. „Gisteravond werd de finan- fele commissie in Oostburg een voorstel voorgelegd om de rente en aflossing van een geiulening, nodig om de molen aan te kopen, te garanderen. De commissieleden toonden zich verheugd dat de molen van Cadzand voor de streek behouden kan blijven. Overigens bleek gisteravond dat in Oostburg in totaal vijf molens staan, waarvan drie gerestaureerd moeten worden. Behalve de molen in Cadzand, zijr, dat de molen in Zuidzan- ie en IJzendijke. De molen in Ca 1 a'then? dat. wat. er na de brand van rest, kan aangekocht worden voor 40.000 gulden. In de commizs'" 1 ing gisteravond kwam ook de on- roerendgoedbelasting aan de orde. Namens de v VD-tracue werden een aantal suggesties ingediend, die men graag in de ophanden zijnde verandering verwerkt wilde zien. Ge vraagd wordt onder meer vrij stelling van erven van boerde rijen en particuliere instellin gen in de zin van openbare voorzieningen, zoals scholen, kerken en natuurgebieden. „Wij betreuren in deze wet de belasting van bedrijfsgebou wen Wij zouden graag zien dat deze bij taxatie aan de laagst mogriijke kant werden gewaardeerd". De WD wil graag dat de landbouwbedrijfsgebouwen' naai het pachtnprmen-besluit worden gewaardeerd, waarbij in aanmerking moet worden genomen het aantal hectaren waarvoor het gebouw wordtge- exploiteerd. Ook zag men graag dat beneden 6.900 gulden geen aanslag wordt'opgelegd en dat een goed onderhouden pand mei zwaarder zal worden be lasi dan een slecht onderhou den „Het za] de indruk wek ken dat men gestraft wordt voor bet goede onderhoud". Aan de wensen vari de WD "ligt ten grondslag dat de pri- vé-woning de zwaarste last, te drage- heeft Men vindt dit billü' -mdat de hmvi-erc in feite de gebruikers zijn van de algemene voorzienir 'en waarvoor deze nieuwe belas ting dient. De Volksunie heeft de motie opgesteld naar aanleiding van het bericht, dat volgens de laatste ontwerp -gewestplan nen de hele gemeente Doe) zou worden weggevaagd door de opkomende Linkeroever in dustrie. Het bestuur consta teerde na het bestuderen van het nieuwe ontwerp -gewest- plan, dat het oorspronkelijke linkeroeverproject, waartegen zoveel protest is gerezen, toch zal worden doorgevoerd. Het. bestuur stelde tevens vast, dat de intercommunale van Het Land van Waas (de overkoe pelende vereniging van ge meenten), zich heeft ingespan nen om de verdwijning van Doel als enig mogelijke oplos sing naar voren te schuiven. Ten aanz en van de onteige ningskwestie, waarover al ja ren wordt touwgetrokken, zegt het bestuur van de Volksunie in de motie: „De Volksunie stelt vast dat ook deze rege ring het antwoord schuldig blijft op vragen betreffende de onteigening van Doel' „Wordt Doel onteigend in zijn geheel? Wordt Doel onteigend in vooraf geplande fasen? Of zal men Doel laten ster. ven?" De Volksunie tekent daarbij aan: „De Unie besluit uit het stilzwijgen van de regering dat deze wel bereid is om Doe! te veroordelen doch niet om de nodige driehonderd miljoen franken op tafel te leggen voor onteigening. (Van onze correspondent) KLOOSTEKZANDE De Katholieke Vrouwen Organisa- toe, afdeling Kloosterzande vierde gisteren het vijfentwin tigjarig jubileum- De feestelijke dag begon met een heilige mis, verzorgd door de leden van de afdeling, met achter het orgel Annemie- be Menu. Pastoor J. Verster hield een feestpredikatie Om 20.00 uur begon een feestvergadering in hotel Van Leuven met aianslo-t- tend een feestmaaltijd. Hierbij waren ook de mannelijke we- devl-.e rt.ep uitgenodigd. In het welkomstwoord me moreerde de voorzitster van de afdeling Kloostearzande mt- vrouw i'> Menu-Kerkhiaert in het kort de geschiedenis van de jubilerende afdeling. Voorts stelde zij dat mede door het op tijd aanpassen aan de mo derne opvattingen omtrent het organisatieleven, de leden ge durende de laatje jaren door allerlei lezingen en discussies op velerlei gebii-d en diverse excursies hun blik hebben kunnen verruimen. Na de maaltijd volgden nog enkele toesoraken o.a. door mejuffrouw Van Meer. verte genwoordigster namen? het hoofdbestuur. mevrouw De Winter voorzitster van de kring Hi.'ci» en de heer Kui- oe-s. vok iuHlpris wegens -rijp vijfentwintigjarig technisch id n-a ir-rh-o De avond werd /k—loten met er,iep deetjmat'°s( en een dansje bij muziek van een klein orkestje. De Missers De luchtbuks- schuiJtersveraniginig „De Mis sers" biteld in het Sportpal'vdilr joen zij' jaarvergadering. Na de opening door voorzitter A. Ballegeer volgden de gebrui kelijke jaarverslagen van se cretaris en penningmeester. Aan de beoirt van aftreden waren de heren A. Ballegeer en B de Vriend. De heer Bal legeer werd herkozen terwijl in de vacature de Vriend voorzien werd door verkiezing van A. van Loon. De leden van de telcommiss'de werden herkozen terwijl als plaats- vervangend lid werd be noemd J- Dieleman Dt nieu we wintercompetitie werd be sproken. Deze competitie loopt over 25 weken. Daarnaast zul len vriendschappelijke wed strijden worden gespeeld. Voorzitter Ballegeer memo reerde het feit, dat verschil lende schietverenigingen in de streek ter ziele waren gegaan, terwijl De Missers, thans be zig aan hun 18e vereni gings"- jaar, nog steeds 20 leden heb ben, waarbij zich uiteraard nieuwe leden kunnen aan stalten- Kollekte De kollekte ten behoeve van de Samenwer kende Kinderbescherming or ganisaties (SAKOR) heeft in -Aardenburg f 544,69 opge bracht. Caritasbestuur De bis schop war, Breda heeft herbe noemd als leden van de paro chiële Caritasdnstelling te Aar- diemburg de heren A-P. de Raere en F.A- van Waes. Bei den dienden periodiek af te treden. Vismijn Aan de vismijn te Breskens .werd aangevoerd: 16.916 kg. ex'v'rt garnalen 1513,01; 2.882 kg. pellerij 1.63—2,64; 2.328 kg bot 0,40— 0,50; 822 kg. schar 1,14—1,95; 12.580 kg. schol 0,97—2,06; 5-384 kg. tong 5,57—11,97; 1.041 kg. tarbot 3,25—12,16: 399 kg- grut 2.51—6.30: 16.037 kg. kabeljauw 0.883133; 3.305 kg. wijting 0,521,85; 1-452 kg. rog 0,742,67' 466 kg. poon 0754,49; 283 kg. haal 1,862.31; 10 kg, nam 4.17— 5,31; 41 kg- baars pl. herder 1.006,16; 1Ï6 kg. tongschar 3,223,89: 13 -kg. schelvis 2,63; 284 kg. steenbolk 0,40— 1,01. Bridgeclub De bridgeclub Hulst houdt zondagmiddag de internationale 'stad-Rulst-dri- ve' in gemeenschapscentrum 'Den Duiiaert'. De drive begint om 13.30 uur- Politiekorps Het korps rijkspolitie, groep Hulst is versterkt met wachtmeester Koetsenruiter Hij is afkom stig uit de Noord-Oost Pol der Schieting Zondagmiddag om drie uur begint in de zaal A. de Kind te Koewacht weer een schieting on liggende wip. Rode Kruis Hei Rode Kruis heeft in samenwerking met bet open beiaardenwerk. afdeling welfare, een tentoon stelling gehouden in het paro chiehuis Er werden vele handwerhstuikken tentoonge steld, die hoofdzakelijk door de bejaarden uit Nieuw-Na men gemaakt waren. Bejaardenschieting Aan de schieting voor bejaarden, d>e werd gehouden in de zaai bij Ed Ottjes, werd door acht endertig. schutters deelgeno men. De uitslag was als volgi. hoge vogel - R Hermans, D?se nisse, eerst'- ziivogel E. Viae- minck. De Klinge. tweede zij vogel E Vlaminck De Klinge Grootste aantal k'rine voge's vier stuks, A. de Bakker. Vn gelwaa-rdf medische diensten HUISARTSEN Aardenburg en Oostburg Dokter F. Loose, Nieuw- straat 53, te Oostburg, tel. 01170-2121. Axel Dokter Schiltman ,tel. 1777, b.g.g. 01157-1451. Van zaterdagmorgen 8.00 uur tot zondag 24.00 uur. Biervliet, Hoofdplaat en IJzen dijke Dokter Chr. Kalk man, Burg. Maarleveldstraat 5 te Biervliet, tel. 01152- 345. Borssele en Nieuwdorp De praktijk van dokter Kiviet wordt waargenomen door dokter Sterrenburg te Nieuwdorp, tel. 01196- 12327. Breskens en Groede Dokter H. Hauer te Breskens, tel. 01172-1566 Cadzand, Retranchement, Sluis en Zuidzande Dokter De Meijer te Sluis, tel 01178- 1366. 9 Clinge, Koewacht en St.-Jan- steen Dokter H. Brabers, tel. 01140-2361. (ADVERTENTIE) Driewegen, Hoedekenskerke, 's-Heerenhoek en Ovezande De praktijk van de huis artsen J. Kole, W. Wöstmann en H. Zwartelé wordt tot maandagochtend 8.00 uur waargenomen door dokter J. Geldof, Korteweg 23 te Driewegen, tel. 01195- 275. Goes Dokter J. van der Feen,* Oostsingel 118, tel. 5003. Hoek, Philippine en Sluiskil Dokter Van Haelst, Spoorstraat 44 te Sluiskil, tel. (>1157-1444. Hulst Dokter W. Gielen, Grote Markt 11, tel. 2969. Kloetinge, Wemeldinge, Ka- pelle-Biezelinge en Katten- dijke Dokter Vreeswijk te Kapelle, tel. 01102-1290. Kloosterzande Dokter R. Buwalda, Cloosterstraat 72 te Kloosterzande tel. 01148- 1277. Tot maandagmorgen 8.00 uur. Middelburg Dokter P. Schram, De Krammer 14, tel. 14664 (zaterdag) en dok ter A. Boerwinkel, Noord- weg 214, tel. 12460 (zon dag). Visites aanvragen voor 10.00 uur. Spreekuren zater dag en zondag voor dringen de gevallen van 12.30 - 13.00 en van 17.30 - 18.00 Noordwesgseweg 15 's-Heer Arendskerke Tel. 01106-1502/1592 (ADVERTENTIE) U W ELIER- HORLOGER ANÖB NIEUWSTRAAT V- HULST (Van een onzer verslaggevers) Hu l.S'1 De drumband Hulst van .ie komn.dijke har monie heeft het tijdens het federatieve concours, dat op 29 sept=mner werd g-hnu^en in het Brabantse Esch nog beter gedaan, dan aanvankelijk kon werden gemeld. De pand kreeg dezt week een beker nagestuurd als beloning voor het fe dat de Hu'ster jeug dige) muzikanten als beste waren geëindigd in maair liefst drie divisies. De drumband behaalde het hoogste aantal punten 'n zon do uniorendi- visie, als in de eerste en tweede afdeling De beker moest worden na gestuurd omdat de band al tijden- -de eerste das optrad. De organisators wilden 'liter aard eerst dp orestat'es af wachten van de tweede-dag- spe ers. alvorens over te gaan tot de toekenning van de bp- ker Schieting Aan de bejaoir- densehieting gehouden in de zaal bij Ko de Waal. namen tweeënvijftig schutters deel De uitslag was- hoge vogel: J, Kint uit Ossenisse eerste zij- vogel van Damme uit Koe wacht tweede rijvoge! P- van 't Wantende 's-Heeronboek Het grootste aantal vier s'uks was voor R Hermans u;t Op seniase wan CSont Gregoriaanse mis In dp O.L, Vrouwekerk begint zon dagochtend om half tien een Gregoriaanse mis. Celebrant is pastoor C. van Aken. Het r.k herenkoor St Cecilia verzorgt de gezangen. Organiste is me vrouw De Blork-Maas uit Sas van Gent en dirigent' haar plaatsgenoot 4 Tangens uur. Iteimerswaal Dokter A. de Wijs te Yerseke, tel. 01131- 1444 voor de dorpen Hans- weert en Yerseke. Dokter P. Allewijn te Kruiningen, tel. 01130-1566 voor de dorpen Krabbendijke, Kruiningen en Rilland-Bath. Sas van Gent e.o. Dokter M. Dierick, Graaf Jansdijk A.185 te Westdorpe, tel. 1255. Terneuzen Dokter J. Ste vens, Scheldekade 27, tel. 01150-2020. Vlissingen Dokter A. van Dijk, tel 3459 (tot zaterdag 24.00 uur) en dokter E. Kant, tel. 3987 (van zater dag 24.00 uur tot zondag 24.00 uur). Visites aanvra gen voor 10.00 uur. Spreek uren zaterdag en zondag, voo" dringende gevallen van' 12.30 - 13.00 en van 17.30 - 18.00 uur. Wolphanrtsdijk, 's-H. Arends- kerke en Heinkenszand Dokter D. van Driel te 's-H Avendskerke, tel. 01106- 1202. Zaamslag Dokter C. Ver boom, Axel.sest, raat 2 te Zgamslag, tel. 01153-1377. TA"*~TSEN O.-Z.-Vlaanderen Tandarts \V. Neve, Rooseveltlaan 51 te Axel, tel 01155-2332, Sprt-akuren zaterdag van 10.00 - 10.30 en van 18.00 - 18.30 uor, zondag van 12.00 - 12.30 uur. W.-Z-Vlaanöeren Tandarts A. Streefkerk te Breskens, tel. 01172-1498. Spreekuren zaterdag en zondag van 1" 00 -VI .30 uur. W"'"'heren Tandarts W. Krommenhoek, Roua-rse- kaai 23 te Middelburg, tel. 01180-13320 Soreekurer, za terdag van 9 00 - 10.00 uur, zondag van 11.00 - 12.00 uur. Z - en N -Beveland Tand- ari- A van Laer, Markt 11 'e Kru n:"gen tel. 01130- 14*'". Spreekuren r-'erdag en zondag van 9.00-10.00 uur. DIERENARTSEN N - en Z -Beveland Dieren arts G. Boneschanser te Kruimngen, tel. 03130- 1233. Q.-Z.-Vlaanderen De dieren artsen C. Cysouw, Stations straat 10 te Axel. tel. 01155- 1488 en E. de Nijs, Wilhel- minalaan 11 te Hulst, tel. 01140-3004. S Walcheren en deel N.-Beve- land Dierenarts dr. R. Barkema te Middelburg, tel. 01130-13118. Consult alleen na telefonische afsp-aak W.-Z.-Vlaanderen Dieren arts K. v. d. Vijver te Hoofdplaat, tel. 01174-424. APOTHEKEN Goes Goese apotheek, tel. 7104 MiMelburg Apotheek A. Ringeling, Lange Delft 133, to'. 12538. Tec-'-en Apotheek Klaas- sen Winkelcentrum Zu;d- oolder, »el. 0' 1 in 2090. y-zln-en Apotheek J. T-n ""eer, - Scheldest aat 26. tel. 2025. WlJf v VRPLFGING Aardenburg Ondzand, Oost burg en Sluis Zr. Heyens te isrdennurg, tel 0U77- '522 B'-rciiet, Breskens, Groede, Jloo'd at, Scboondijke en IJzendijke Zr. Adriaanse, Ka rnebee ."straat 1 te Groe de, tel. 01171-1367. El'e.vnutsrtiik e.o. Zr. Fran ca, Werrilaan 15 te 's-Hee renhoek,tel. 01105-1769. Goes Zr. T. Melis, tel. 3328. Graat Axel en Zaamslag Zr. M. Geensen-Delnad, v. Middelhovenstraat 53 te Axel. tel. 01155-2145. H -k, "h-linninc en Slui kii Zr. B-auwens La-gestraat 88a te Hoek, tel. 01154- 177a. Hu'st en Honten'sse 1 Zr. V-ver, tel 01143 i?57. K -u-gen, Yerseke en Hans- weert Zr. No'irdboek, tel. 01131-1488. Np r' e'-nd, WolDhaarts- diik "ilbel—i—d-rn en Knt'end'-'-e Zr P. v. d. Kamer te Coliinsplaat, tel. 01199-332. Sas van Gent Zr. J. van Borsseiaar, Beneluxstraat 128. tel 01158-1916. t ,n Zr. M. Vermey- le~ angs de Kreek 13a, tri '30. K

de Stem | 1974 | | pagina 7