gaat door Brief naar minister na dodelijk ongeval Hulst wii veiligere kruispunten Stoplichten bij Drie- schouwen Centenactie voor invaliden BIBLIOTHEKEN GAAN AAN DE WEG TIMMEREN Antwerps metroplan houdt meningen verdeeld Dansavond besloot succesrijke Bamisfeesten in Kloosterzande WIJS WEZEN .LEZEN, Voor wat, hoort wat stad streék LIJST Sas van Gent A. MANGNUS WINNAAR VISWEDSTRIJD Hulst Zaamslag Sas van Gent Westdorpe Nieuw bedrijf in Gentse kanaalzone Zwart-lezers Drempelvrees Sluiskil St.-Jansteen DONDERDAG 10 OKTOBER 1974 (Van een onzer verslaggevers) hulst-kloosterzan- DE De bibliotheek van Hulst, gevestigd in gemeen schapscentrum „Den Dullaert", gaat in het kader van de lan delijke bibliotheekweek (11 t-m. 19 oktober) wat aan de weg timmeren- Er is een pro gramma samengesteld, be staande uit een tentoonstelling over de geschiedenis van Hulst, een lezing over de taal, klederdrachten en gebruiken In het Land van Hulst en een „levende" show van Zeeuwse klederdrachten. In Klooster zande wordt een lezing met (Van een onzer verslaggevers) HULST Burgemeester en wethouders van Hulst hebben een dringende brief geschreven naar minister Westerterp van Verkeer en Waterstaat. Naar aanleiding van een dodelijk ongeval, dat onlangs plaats vond op het kruispunt Sint-Jansteen Hulst, waarbij twee men sen het leven lieten, stelt het college o.m. „Wij wijzen u op de grote verantwoorde lijkheid, welke u draagr ten opzichte van alle gebruikers van Rijksweg 60, een ver antwoordelijkheid, die u de aanwezige beveiliging, ons inziens niet kunt dragen". B. en W. schrijven de minis ter: ,.Wij zijn de mening toe gedaan, en met ons de gehele bevolking, zomede vele andere weggebruikers, dat de plaat sing van verkeerslichten op de bedoelde kruispunten de enige juiste en afdoende wijze van beveiliging is, om in de onder havige situatie het aantal on gevallen, al dan niet met do delijke afloop, te beperken". Het college wijst er de mi nister op dat in augustus van dit jaar bij de hoofdingenieur- directeur van Rijkswaterstaat is gewezen op het rapport „Verkeersongevallen in Zee land in het tijdvak 1970 t-m 1972, waaruit blijkt dat nog steeds veel ongevallen plaats vinden op de kruisingen van rijksweg 60 met de provincia le weg Axel-Hulst en de weg Smt Jansteen-Hulst. „Wij heb ben toen verzocht deze kruis punten meer te beveiligen, bijvoorbeeld door het plaatsen van een verkeerslichtinstalla- lie", aldus burgemeester en wethouders. Het bovengenoemd ongeval onderstreept, aldus b- en w., wederom de noodzaak om ter Plaatse afdoende maatregelen te treffen. „Op verzoeken, o,a. gedaan bij brieven van 24 april 1968, 22 september 1970. 20 oktober 1970 en 16 juli 1973, zijn reeds een aantal maatregelen getroffen. De praktijk wijst echter uit dat deze absoluut onvoldoende zijn", zo schreef b. en w. Het college vraagt de minister met nadruk om meer doeltreffende maatregelen, zodat ongevallen tot het verleden kunnen wor den gerekend. Bij de brief is een lijst ge voegd met ongevallen die in de periode 1 januari 1970 tot 1 oktober 1974 op het kruispunt Rijksweg 60-Grote Kreeikweg Hulst, plaats vonden. In 1970 deden zich daar twaalf ongevallen voor, waar bij in totaal vier mensen zwaar werden gewond. Verder was er één gewonde en een licht gewonde. In 1971 waren er zeven ongelukken met in totaal twee gewonden en één licht gewonde In 1972 waren er maar liefst zeventien onge lukken. Twaalt mensen wer den in dat jaar gewond- Er viel één dode te betreuren, vier personen raakten gewond. Tot nog toe deden zich dit jaar negen omgevallen voor. Cursus Sas Promotion, de vereniging die leefbaarheid in de gemeente Sas van Gent sti muleert, heeft om d-r gehuwde d®mes wat creatief werk te bezorgen, een cursus macramé in het leven geroepen. De gro te initiatiefneemster achter dit alles ia mevrouw De Koning- Berkhout- Dit initiatief is nu reeds met succes beloond, want zo'n 30 enthousiaste da mes stortten zich afgelopen maandag op deze creatieve en scheppende arbeid in het ver enigingsgebouw „De Roselaer" te Sas van Gent- Het ligt in de bedoeling om binnenkort met een cursus pottenbakken te ■jterten, de voorbereidingen «ervoor worden reeds getrof fen, dia's gehouden over Zeeuwsch-Vlaanderen. De tentoonstelling in de bi bliotheekruimte wordt samen gesteld uit opgegraven materi aal van de neer J. Steijns. Hij heeft een verzameling al of niet beschadigde keramiek bijeen gebracht.. Verder zijn er foto's, oude kaarten, boeken en geschiedkundige artikelen te bekijken. Oud-wethouder P.J. Brand uit Hulst houdt op maandaga vond 14 oktober een lezing over de gebruiken enz- In het Land van Hulst. De lezing is toegankelijk voor belangstel lenden ouder dan vijftien CVan onze corresnondent.) KLOOSTERZANDE Aan de door de zeehengelclub De Vogel gehouden zevende club- zeehengelwedstrijd, namen zes enzestig hengelaars deel. Er werd gevist tussen het oude en nieuwe gemaal in de Wes- terschelde bij Ossenisse. Er werd zeer veel vis gevan gen- De uitstag wias: eerste prijs A. Mangnus- Boschikapel'le, 17 vissen, 2850 punten, tweede K. vain Kerkhoven Kloosterzande 15 vissen, 2759 punten, derde H. Jonokheijm Kloosterzande 13 2394, vierde H. de Gucht Kloosterzande, 10. 2329, vijfde J. van de Velde Sluiskil 12 1881, zesde H. van Puijen- broek St. Gillis (B.) 10 1855, zevende P. Crombeen Bosch- kapelie 9 1744, achtste P. de Booy Kloosterzande 8 1456, negende Chr- de Bruin Kloos terzande 10 1390, tiende A- Mannaen Ossenisse 5 vissen 1322 punten. De traditionele troostprijs werd gewonnen door G. van Roeyc. uit Olirage met vijf vissen en 868 punten- De laat ste clubwedstrijd in dit sei zoen zal worden gehouden op zaterdag 2 november van 14-00 tot 17.00 uur- Filatelie Een groot aantal postzegelverzamelaars was aanwezig op de bijeenkomst van de postzegelvereniging Het Land van Hulst in het Cultureel Centrum Den Dul laert in Hulst- Na het officiële gedeelte was er een verloting- waarvan de hoofdprijs, de Ju- lianazegels 1952 met een oata- loiguswaarde van f 90 gewon nen werd door de heer Van de Riet. Op de veiling welke de bijeenkomst besloot werden de 60 aangeboden kaveltjes bijna allemaal verkocht- HVSO De hengelaarsver emging Sport en Ontspanning houdt vrijdagavond voor leden en donateurs een kaartavond De avond wordt gehouden in een der zalen van café Het wapen van Zeeland en begint om 21 uur. jaar. De klederdrachten-show is gepland op vrijdagmiddag 18 oktober. De show is centraal georganiseerd door de Provin ciale Bibliotheek Centrale en maakt een toernee langs alle aangesloten bibliotheken. Tij dens dezelfde middag staat een bibliobus geparkeerd voor „Den Dullaert". In de bus wordt informatie verstrekt over bibliotheken in Zee land. Ook buiten Hulst wordt iets gedaan in het kader van de bibliotheek-week. In Klooster zande is er op dinsdag 15 ok tober om 20.00 uur een lezing Feestavond De harmonie de Verenigde Vrienden uit S-ais van Gent, houdt zaterdag 12 oktober haar traditionele feest avond in zaal „De Engelen- roos" te Sas van G-ent. Do muiziek op deze aivond zal ver zorgd w-orden door het Ham mond Trio. Verder zullen de aanwezigen zidh kunnen amu seren met allerlei gezelschaps spelen. SKW De leiding van de stichting Sociaal Kultureel Werk heeft het de laatste tijd druk. Zowel voor de ouderen, als voor de jeugd is een uitge breid programma samenge steld, dat veel variatie biedt. De jonge SKW'ers kunnen de ze week in het voormalige ge meentelhuis terecht om te knutselen en te lezen. (Van onze correspondent» GENT In de Gentse kamaal- zone werd woensdag een nieu we fabriek voor de produktie van hoogovencement in ge bruik genomen. Het nieuwe bedrijf, gelegen aan de rechte roever van hetb Kanaal van Gent naar Terneuzen is in de Vlaamse regio het belangrijk ste in zijn soort. Met inbegrip van de infraê- structuur werd in de nieuwe produktie-eenheid 500 miljoen Belgische francs geïnvesteerd, waarvan elf procent of 55 mil joen besteed werd aan de be scherming van het wenk- en leefmilieu. De fabriek heeft eenproduk- tiecapaeiteit van 500.000 ton hoogovencement per jaar. Dit is een cementsoort. waarvan de belangrijkste grondstoffer hoogovenslakken, betrokken worden in het nabij gelegen Sitmar Staalbedrijf. De ligging werd gekozen met het oog op de uitvoer n.a. naar Neder land. De infra-structuur van bet optimaal geautomatiseerde be drijf werd zo ontwnrppen. dat tater een twee capaciteit.» tranche kan tnegveogd wor den. waardoor de totale orn duktie zal oolonen tot 1 mil ioen ton cement oer irar Het bedriif telt in totaal 80 werk nemer*. met dia's over oost-Zeeuwsch- Vlaanderen. De lezing wordt verzorgd door de oost Zeeuwsch-Vlaamse schrijver J. de Vries- Belangrijk is tijdens de week de ai afgekondigde am nestie voor „zwart-lezers"- AI degenen, die geleende boeken langer dan de toegestane ter mijn in bezit hebben, wordt de boete kwijtgescholden mits de boeken tijdens de biblio theekweek worden ingele verd. (Van onze correspondent) KLOOSTERZANDE Afge lopen nacht rond 2 uur zouden de Bamisfeesten in Klooster zande feestelijk besloten wor den. Dat gebeurde met een dansavond waarbij het Jumbo quintet voor de muzikale om lijsting zorgde. Rob de Waal, voorzitter van de carnavals vereniging Kloosterzande, was gisteren van plan in een slot rede terug te zien op een in alle opzichten geslaagd gebeu ren, ondanks het doorlopende slechte Bamisweer. 's Middags vermaakten rond 700 kinderen zich met een ba- lonnenwedstrijd era om 3 uur begon het kinderoircus Reinar- di uit Hulst. Dat bracht een uitstekend Programma en het publiek tot groot enthousias me. Om half acht begon het bingo voor jong en oud. Al met al een zeer geslaagd initi atief deze bamisfeesten, die zelfs de meest optimistische verwachtingen hebben over troffen, zo constateerden de middenstanders gisteravond. De plannen voor volgend (Van onze correspondent) HULST De Zeeuwsch- Viaamse bejaardencluibs en al le andere instellingen die in de afgelopen jaren duizenden ceniten met de afbeelding van koningin Wilhelmdina hebben gespaard om de aankoop van de invalidenwagentjes mogelijk te maken, kunnen doorgaan met sparen In de kringen van deze spaarders, en met name bij het centrale inzamelpunt, mevrouw Panren in Hulst, was ongerustheid ontstaan over het doorgaan van deze actie. Mevrouw Parren die in de afgelopen jaren kilo's centen heeft verzameld voor het goe de doei, raakte haar vaste af zetpunt voor de centen op een gegeven moment kwijt. Het gaiait intussen goed met de bibliotheken van Hulst en Kloosterzande, zo wordt ge meld. In Hulst werden vanaf eind januari tot eind septem ber, 76000 boeken uitgeleend. Het ledenbestand neemt nog steeds toe. Hulst telt nu 2246 leden en Kloosterzande 735 le den. Hulst kireeg er alWeen al in september 102 leden bij. Veal animo blijkt er onder de jeugd te zijn. Omdat de bibli otheek-week dit jaar bijzonder veel aandacht vraagt, zal wat minder wordien gedaan aan de kinderboekenweek, die vol gende week start. Wel zullen jaar liggen al zo goed als klaar. Er zijn al vele aanvra gen van nieuwe standhouders. Het geheel zal dan ook nog groter worden opgezet. Zij informeerde daarop bij de Nederlandse Xn-vadddenbond, waar ze die centen dan wel naar toe kon staren. Op dat moment kreeg mevrouw Par ren een klap ie incasseren, want een zegsman van de in validen-bond vertelde haar dat er helemaal geen actie bestond ten bate van de aanschaf van invalidenwagentjes, en dat het idee van een dergelijke actie volkomen uit de tijd zou zijn- omd-aii de bijstandswet tegen woordig zo coulant is dat men n-a aanvraag ook invali-de-nwa- gens krijgt toegewezen. Mevrouw Parren raakte daa-rbdj in zak en as- want ze zei: „Het g-inig er aardiig op lijken dat iik al die centen voor mi-ets had opgehaald- En wat te denben v-an die homder- de jeugdleden een speciale boekori-puzzel kunnen oplos- sein. Hoewel de leiding van de Hulster bibliotheek van me ning is dat de zaken goed gaan, vindt men toch dat er nog sprake is van het ver schijnsel „drempelvrees". Als de mensen iets moeten opzoe ken, denken ze nog niet altijd aan de mogelijkheden van de bibliotheek", zo zegt men er. (Van een onzer verslaggevers» DRIESCHOUWEN Op het kruispunt Drieschouwen bij Axel op de provinciale weg van Hulst naar Sas van Gent zullen binnen afzienbare tijd verkeerslichten worden ge bouwd. Op de provinciale be groting is voor deze voorzie ning een bedrag van vierhon derdzestigduizend gulden uit getrokken. Het is op dit mioiment nog niiiet bekend wanneer men zal stairten m-et de werkzaamhe den- D-e uitvoering is i-n han den van d-e beheerder van de weg, Provinciale Waterstaat. Het grootste d-eel van het bedrag dat met dót project is gemoeid, k nodig voor d-e aan passing van het kruispunt zelf. De verkeerslichten zullen met de installatie mee, ongeveer een ton kosten- Volgens Pro vinciale Waterstaat zal de ap paratuur „vrij modern" zijn- De rode-liohtfrequenitde zall af hankelijk zijn van de verkeers intensiteit. Daarmee wil men lange wachttijden voorko men. Tot enkele jaren geleden was men aldus een woord voerder van Waterstaat de mening toegedaan diat het ge vaarlijk is om stoplichten te plaatsen in de lengterichting van een lange rechte weg- waarop snel wordt gereden. In een gëldjtesoortdige situatie bij St.-Annapolder is echter ge bleken dat er weinig gevaar is- zo zegt hij- Toch blijft het gevaar be staan dat bij mist, stoplichten of files te laat worden gezien door snel rijdende weggebrui kers. De stoplichten bij Drie- schouwen worden dan ook uit gerust met bepaalde veilig heids-snufjes, aldus water staat. Het betreffende kruis punt wordt gezien als gevaar lijk- In het verleden hebben er veel ongevallen plaatsgehad. Waterstaat schrijft de kruising als een zogenaamd „black- spot"-kruispunt. De verbetering wordt in Middelburg „aanzienlijk" ge noemd. Deze oplossing is- al dus Waterstaat goedkoper dan de bouw van een ongelijk- vloerse kruising. Gestreefd wordt naar een zo spoedig mo- geiij'ke uitvoering van het pro ject. den bejaarden die elke cent met de afbeelding van konin gin Wilhalimima voor dit doel opzij legden". De winkeliers die de actie voor hun klanten coördineer den zouden, zo dacht mevrouw Parren, ook niet gelukkig zijn met dit verhaal. De Stem trok op onderzoek uit, en vond de oplossing. Er Destaat wel degelijk een actie die voorziet in de aankoop van invalidenwagens. Het blijkt een Walcherse actie te zijn, die anderhalf jaar geleden door de damessociëtedt in VI issd ragen werd gestart- Er werd bepaald dat de leden zouden proberen alile ceniten met een Wilhel- rraientje erop af te dragen voor een goed doel. De heer J. Prijskaartfng Aan de prijskaoirtóng iin café Atlanta te Sluiskil naimen 60 kaarters deel- De eerste prijs gtnig naar C. v.d. Muren uit Sluiskil, die 35 punten wist te scoren. 2. Ide, 3- Kopmels- 4. J. van de Voorde, 5. E. van Hijfte, 6. mevr. V-an Minnen, 7. mevr. Lockefeer, 8. mevr- De Brou wer, 9. F. Florissen, 10 A. Bo- gaert- II- P. Gelderland, 12. A. vermat, 13 G. Gerrits, 14 mevr- Van de Miuren, 16. Vat- teroth, 16. G- Wauters, 17. P. van de Vreede, 16- Provoost- Zeehengelclub Op de on langs gehouden bestuursverga dering van de zeehengelsport- club Sluiskil werden de nog op het programma staande vis wedstrijden geregeld- De laat ste wedstrijd die nog telt voor het clubkampioenschap wordt gehouden op zondag 13 okto ber. Sluitingsdatum voor de inschrijving is 12 oktober. Voor deze laatste wedstrijd is er voor ellke deelnemer een prijs beschikbaar. Op 1 de cember wordt nog een zoge naamde vleeswedstrijd gehou den- Enikele flinke haim-mien wonden aiis hoofdprijzitn voor deze wedstrijd uitgeloofd- Tij dens dezelfde bestuurvergade- ring werd ook de datuim v-an de komende jaarvergadering gepland. Deze wordt gehouden op de laatste zaterdag van de mtaand januari. Dan zullen ook d-e namen van de clubkampi oenen bekend worden ge maakt- Na afloop vtan het offi- cële gedeelte van deze verga dering staat er een bal met allerlei attracties op het pro gramma. Sint-Nicolaas De midden stadsveren,iiginig „De Driehoek" te Sluiskil' heeft de eerste voorbereidingen voor de ko mende Sint-Nicolaas-activitei- ten al achter de rug. Er wordt momenteel nog gesleu teld aan een prij zenactie waarmee als hoofdprijs een te levisie-toestel te winnen is. Het totale prijzenibedratg zal meer dan vijftienhonderd gul den zijn. De maiddienstandsver- eniginig van Sluiskil heeft acht actieve leden. Volleybal De volleybal club ..Dourleijn" te Sluiskil, die nog maar enkele maanden geleden is opgericht voelt zich al rijp en geoefend genoeg o-m wedstrijden te gaan spelen. Zaterdag 12 oktober staat er een toernooi inVlissdngen op het programma. D-e volleybal club vertrekt om negen uur vanaf het „Gdldehufe" te Sluiskil. Centrale verwarming Een vierentwiratiigital woningen in de Piet Heinstraat en de Ha venstraat te Sluiskil zullen wonden voorzien van een cen trale verwarminigsinstaillatie. De woningen, die eigendom zijn van de woningbouwvere niging Axel, krijgen elk een afzonderlijke verwarmingske tel, die op aardigas gestookt zal worden. Prijsuitreiking Onlangs vond in café DallSraga te Sluis kil de bekeruitredking plaats van het clubbaimpioensch-ap van de biljartvereniging S-B-C. Clubkampioen werd Frank Raas een talentvol speler. De ze mocht een prachtige wissel baker in ontvangst nemen- De scheidende voorzitter van S.B.C. Anton van Puyvelde- kreeg uit blijk van waardering een geschenk aangeboden. Aan de onderling prijskamp, die hierop volgde namen 33 leden deel. De uitslag was als voiligt: 1. E. Hameldnk (jeugdlid)- 2- G. Pladclet, 3. L. van Puyvel de, 4. P. Raas en 5. H. Ver biest (jeugdlid). Blom uit Vüssingen zette zich ook voor het goede doel in. Nu, anderhalf jaar later, heb ben ze al, mede dank zij di verse schenkingen, dertien in validenwagens bjj elkaar ge spaard. Dit ook mede dank zij de vele kdilo's oenten uit Zeeu-wsch-Vlaanderen. Die in validen-wagens zijn geschon ken aan bejaardentehuizen te Vüssingen, Middelburg- Sou burg, Rilland-Bath en aan het welzijnscentrum Bachten Komme in Vlissóngen, die de wagen-s op zijn beurt weer uitleent aan bejaarden die bij voorbeeld een been gebroken hebben, althans aan diegenen die zo'n wagentje op dat mo ment nodig hebben Alle der tien wagentjes zijn de hele zomer druk bezet geweest. (Van een onzer verslaggevers) ANTWERPEN Over de ontwikkeling van de Antwerp se metro bestaan op het ogen blik grote verschillen van me. ning. Het stadsbestuur de bij zondere dienst „premet'ro" en het ministerie van verkeers wezen, beleiden eigen filoso fieën ten aanzien van dit stuk openbaar vervoer. Tijdens een onlangs gehouden debat, waar aan diverse belangengroepen deelnamen, zijn de tegenstel lingen weer duidelijk tot ui ting gekomen. Het stadsbestuur van Ant werpen is de mening toege daan dat moet worden vastge houden aan de planning van de uitbouw tot 1980, een niet. erg spectaculaire groei. (Kos ten toch noig miljarden fran ken). De studiedienst „preme- - tro" daarentegen wil niet stop pen met graiven in 1980, maar propageert de uitbouw tot aan d-e zogenaamde kleine ring en daarop zelfs verder tot aan de geplande grote ring. De uiteindelijke beslissing over de metro-ontwikkeling ligt evenwel in handen van de mi nister v-an verkeer. Minister Chabert, heeft zich onlangs overduidelijk uitgesproken over de zaak. In Brussel gaf hij bij gelegenheid z'n gehoor te kennen dat „we niet, aan metromanie mogen lijden en geen peperdure oplossingen moeten zoeken voor de ver keersproblemen in onze ste den". De tijdens het forum debat aanwezige schepen Bob Cools van Antwerpen zei sterk te twijfelen aan de noodzaak om de metroplannen volledig tot het „bittere eind" uit te voeren. De heer Cools, sche pen voor stadsontwikkeling, bracht naar voren dat de me tro-plannen in de jaren vijf tig ontstonden. „Men dacht er toen zelfs aan om met de auto te gaan slapen". Hij stelde dat als er in het huidige tempo wordt doorgewerkt, de metro over tweehonderd jaar af zal zijn. De heer Cools onder streepte de wens van het stadsbestuur om medezeggen schap dat men het verder om woelen van de stadskern niet zal tolereren. Topbiljart In café Sport bij P. Colegem speelde de tóp- biljartclub Zondagsvermaak een wedstrijd te-gen de club 't Oude Raedhuys uit Westdorpe, De individuele uitstagen wa ren a-ls volgt: A. Saiman - W. Allonsius, 2, G- v. Dorsse- laer - C. van Acker 02, O, de Moor - R- van Daelie 11, A. Thijs - A. Martinet 20, E. Verschueren - F. v.d. Abeele 2>0, F. Vink - M. Pluijm 20, H. Gdjsel - M. Tedrliinck 02, L. van Remortel - S- Pluim 11, F. de Ndtjs - S. Pluim 0— 2. J- Pieters - M- Tedriiindk 1— 1 De wedstrijd werd met 11— 9 gewonnen door 't Ouidi» Raedihuys- (ADVERTENTIE) Het idee blijkt bijzonder in te slaan. De heer Blom wordt herhaaldelijk opgebeld of er een wagentje beschikbaar iis, voor een zieke die nog niet zo vast ter been is, maar die toch wel eens dolgraag naar buiten wil. De heer Blom zegt, dat de invalidenwagentjes ook in Zeeuws'b-Vlaanderen ge plaatst komen wordien- als vandaaruit een aanvraag wordt ingediend. En mis schien zou het nog een leukere oplossing zijn als mevr. Par ren uit de Stijn Streuvels- straat in Hulst, de actie voor Zeeuwsch-Vlaanderen eens coördineerde en op die manier de Zeeuwsch-VIa-arrise centjes omzette in invalidenwagentjes voor Zeeuwsch-Vlaamse be jaarden. Bij het oplaten van de ballons was het een heel gedrang Breng een abonnee aan op De Stem en- U ontvangt als attentie 2 spellen kaarten in handige cassette I De nieuwe abonnee ontvangt ter Kennismaking De Stem de eerste 2 weken GRATIS NAAM: leuwe abonnee is opgegeven door Stemabonnee NAAM: ADRES PLAATS ADRES: PLAATS: -■ en wil net abonnementsgeld betalen: 3 per Kwartaal BanK/Giro 3170 kwitantie f 32 20 pet maand Bank/Giro 10.68 kwitantie f tO.93 NAAM BANK: Deze bon in open enveloppe ZONDER pOS VFGEt oosturen naar DE STEM Antwoordnummer 112. Breda GIRO NR.. BANK NR

de Stem | 1974 | | pagina 7