Barjuffrouw Maya 15 jaar achter de tap Milieu- eisen Baalhoek Kafja DETECTIVES BEGLUREN ZEEUWSCH- VLAANDEREN KERMIS IN BEJAARDENTEHUIS FiimgNKiN Wethouder Barbé streeft naar plan buitengebied De Stem/De Vrije Zeeuw Pvd A-af deling kiest nieuw bestuur AAN PONYCLUB EN KRAANBEDRIJF Havenschap praat over verhuur van gronden BUNGALOW STERZANDE stad Lekkere drop van Langenberg Schelde-oord veertig jaar Lamswaarde Cheek-to-cheek op een tango van Malando. radio's. Raad Terneuzen bezoekt NSM Kapellebrug (I overleed na een geduldig en kalm, mijn lieve ma® VUS LEENHOUTS jaar. ïhouts-Hemmekam >uts. an 2. laatsgehad te Oostburg 0p ■id geen brief hebben ont- advertentie als zodanig SETUIGING ke wijze dan ook, van me-1 gegeven bij het overlijden I mijn dierbare vrouw, 1 [A LUCAS OHAN :hte dank. 974 BETUIGING van belangstelling, ondsr. ig huwelijk ■telijke dank. F. A. v. 4. Wiele-Herwegh sdijk 1 - Kloosterzande, 01148 1423. Familieberichten uit andere Overleden: TKRNEU: Aindries Snap noot van Cath-arima sen, 52 jaar. TEM® ZEN: Willem Mar: Verhelst edhifcgenoot Blrdina Dees. 52 j AXEL: Geertrui de ter weduwe van He: de Hamer. 87 jaar. DELBURG: Frank seribu-r-g, 6 jaar- GO; Johannes Petrus van re eahtgenoot van P nella J- Balvers, 57 OOSTBURG: Pieter j nus Leenhouta, 61 KLOETINGE: Gerb Johannes van der de echtgenoot van L; Mes, 72 jaar. Goes: C Ha Broodiman we van Marinas Eversen, jaar. GOES: Jakobus ter Boppe weduwnaar Leentje M Boschaert 81 WISSENKERKE: Breas 83 jaar- KOU91 KERKE: Willem nusse weduiwna.ar Maria van de Vijver, jaar. KOUDEKESRKE: ria Elisabeth Bwt-Groc wegen wedurwe van Hf drifc Willem Buft, 103 ja GOES: Jacobus Jota Sloover, 68 jaar- GO. Maatje van den Hoek duwe van Pieter Wi strate 72 jaar. DONDERDAG 10 OKTOBER 1974 u w (Van oen onzer verslaggevers) TERNEUZEN Vrijdaga vond is het feest in de Terneu zense bar ..Porgy en Bess". Ba itifóTBIPES'hö liawf- lijke feit gevierd, dat Maja Leminon, vijftien jaar achter de tap staat. Maya Lemmon, door de meeste Terneuzenaars kortweg Maya genoemd kwam op haar vijftiende jaar in dienst bij Porgy en Bess-eige- naar Frank Koulen- Weinig barjuffrouwen hou den het zolang uit in het hore- oalevenitje. Doorgaarts is het met een paar jaar barwerk wel bekeken. Bij Maya echter niet En het ziet er naar haar zeggen voorlopig nog niet naar uit ook dat ze ermee stopt. Haar eigen idee over haar toe komst: „Ik ga nu misschien wel de volgende vijftien jaar vol maken". De voile vijftien jaar heeft ze eigenlijk niet 's avonds in de bar doorgebracht. De eerste jaren hielp ze vooral met af wassen en met het werk in de wolwinkel van Frank Koulen. Dat laatste doet ze nu nog met veel plezier. Bij afwassen al leen is het niet gebleven. Gaandeweg werd ze in drukke tijden vaak te hulp geroepen om pilsjes en borreltjes te tap pen voor dorstig Terneuzen. „En zo is het gekomen", aldus Maya. Getrouwd is Maya nog niet- Een goed huwelijk en avond en nachtwerk in een bar kan volgens haar niet samengaan. Ze heeft daar zo haar gedach ten over. Wat trekit Maya nou eigen lijk aan in „Porgy en Bess"? Maya over de aantrekkings kracht van haar werk: „Het zijn hoofdzakelijk de mensen- Het is een bepaald publiek, van vijftien tot vijfenzestig, toch is het een groep- Het kliikt gewoon- Het is altijd rustig en de mensen zijn ge woon zichzelf,". Ze heeft een heel eigen visie over ha-ar functie in het bargebeuren in de bar van Fran-k Koulen. „Ik ben een verlenigstufcj-e van de klant, een schakel tussen de klant en d-e zaak- Ik voel me eigenlijk net een verzorgster". (Vervolg van pag. 1), De minister wijst er in zijn brief aan de kringraad op dat de ooderhandelingsdelegatie^ die zich bezighouden met de voorbereiding van het tractaat inzake het Baalhoekkanaal, re gelingen voorbereiden over voorwaarden die op het gebied van luchtverontreiniging ge steld moeten worden aan nieuw te stichten bedrijven. Het geldt dan in het bijzon der vo,or die bedrijven, die gevestigd zullen worden op de door het Baalhoekkanaal te ontsluiten nieuwe industrieter reinen aan linker Schelde-oe- ver. Op deze wijze zal, aldus de minister, getracht worden de luchtverontreiniging in Zeeu-wsoh-Vlaanderen onder controle te brengen., In afwachting nu van al de ze zaken, krijgt de BB-kring- raad toestemming alvast ad hoe maatregelen te treffen. Bij het Belgisch-Nederlands over leg zullen ook de inspecteurs van de volksgezondheid, die belast zijn met het toezicht op milieuhygiëne in Zeeland wor den betrokken, evenals de hoofdingenieur-directeur van Rijkswaterstaat in Zeeland. „De contacten van deze functi onarissen met Belgische auto riteiten zijn wellicht van nut bij het treffen van een rege ling," aldus de minister. De brief van de minister zal in de vergadering van de kringraad op 18 oktober wor den besproken. (ADVERTENTIE) (25 soorten!) j (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Op woens dag 16 oktober ga-at de vlag uit bij het rusthuis „Schelde- ooid" aan de Emmaliaan te Terneuzen. Op die dog wordit namelijk het feit herdacht dat veertig j-a-ar geleden de eerste aanzet voor de bo-uw van het rusthuis werd gegeven. Be stuur, bewoners en personeel van het rusthuis „Schelde- oord" houde-n op 16 oktober van zeven tot n-e-gen uur een receptie ter gelegenheid van net veertigjarig bestaam. Oudervereniging Op 15 oktober wordt in „De Luifel" in Lamswaarde de jaarverga dering gehouden van de ou dervereniging. De agenda ver meldt punten als: de bestuurs verkiezing, de schoolreis, de gebruikelijke notulen en het financieel verslag. Bovendien wil men komen tot vaststel ling van d-e h. communie, nieuwe opzet. Deze nieuwe opzet zal worden verduidelijkt door de heer Verdurmen- De laarvergadering begint om 19.30 uur. Carnaval De carnavals vereniging „De Lamsooren" vergadercte. Besloten werd om °P 9 november een prinsenba-l 'n houden- Deze feestavond- die o-m 2-0.00 uur begint, zal worden gehouden in „De Lui fel" Voor het eerst i-n de ge schiedenis van het „Larnsoo- nenrijk" zal prins carnaval aan «et pu-bliek worden voorge steld. Voetbal Op za-terda-g 12 oktober gaan de veteranen van de voetbalvereniging Lams- met echtgenoten en rs naar Liemde om een wedstrijd te spelen tegen bet plaatselijke veteranenelf- Na de wedstrijd is er een gezamenlijke maa-ltijd, waarna m de kantine van de vereni- £®'g een gezellige avond w°«lt gehouden. Zeeuwsch-Vlaanderen heeft binnenkort het eerste privé- detectievebureau binnen de grenzen. De officiële bena ming van dit nieuwe feno meen is detektive- en infor matiebureau „Postu". Het bureau heeft zijn kantoor ge vestigd in Philippine. Van daaruit zal het operatie-ter rein geheel Zeeuwsch-Vlaan- deren en Belgisch Vlaande ren gaan beslaan. De detec tives van het bureau „Pos tu" gaan niet op de ruige Mannix-toer. Opperste dis cretie staat in hun speurders vaandel hoog aangeschre ven. Om d-e discretie van toe komstige klanten te waarbor gen wil de woordvoerder van het detective-bureau zijn niaaim liever niet noemen. Hi] vertelt dat hij als pre- védetective een schriftelijke cursus heeft gevolgd bij het deteetive-bureau „Necter- land" in IJ-muiden. Zijn com pagnon is een voormalig za kenman, met enige ervaring in het werk. Samen gaan ze met behulp van een uit dria auto's bestaand wagenpark, een verrekijker, een- assorti- ment valse snorren, een in- fra-rood foto-toestel, hoeden en petten en ander textiel hun voor de meesten wat wazige beroep in Zeeuwseh- Vlaanderen en Noord-België uitoefenen. Een markt is er vo.gens de beide heren wel. „Zelfs meer dan in de Rand stad", aldus een van deze detectives, die zich echter liever niet uitlaat over het feit of er in Zeeuwsch- Vlaanderen meer dingen ge beuren, die niet door de beu gel kunnen dan in de Rand stad. Volgens hem liggen de op drachten van het bureau, dat eigenlijk al een tijdje draait, vooral in de sektor van de bedrijfsbewaiking, het bank wezen en de privémoeilijk- heden. Zelfs de overheid maakt naar zijn zeggen wel eens gebruik van de diensten van een detective-bureau. Hij vertelt daarover: „Er zijn wel eens sociale diensten, die bepaalde dingen zelf niet aankunnen. In zulke gevallen roepen ze ons te hulp".Die privé-moeilivkheden worden door hem als volgt omsenre- ven: „Manlief is 's avonds nogal eens weg en moeder wil wel eens weten waar hij uithangt. Dan zoeken we dat uit". Zo'n uitzoekpoging kan naar zijn mening best eens zover gaan dat er „gepost" moet worden onder ander mans bed. Daarbij wordt dan wel rekening gehouden me* de wet, ou de privacy, die in Nederland geldt. „Maar er zijn achterdeurtj es en poor ten genoeg in zo'n wet", al dus deze Zeeuwsch-Vlaamse nazaat van Sherlock Hol mes. Welke technieken gebruikt een p-rivé-detectiv-e om aan zijn informatie te komen? De woordvoerder van het bureau „Postu"; „We hebben drie auto's en' een pet of een hoed is gauw opgezet". Hij vertelt verder dat het bureau ook een eigen archief heeft. Hij pntkerat categorisch dat er door het bureau afluisterap paratuur wordt gebruikt. Wel werken de beide detectives van „Postu" met verrekij kers en potlood en papier om de gegevens te registreren. „Professionele afluisterml- crofoontjes komen er niet aan te pas", verzekerde de detective, die zich speciaal voor de fotp en de discretie met een valse snor getooid heeft, met nadruk. De opdrachten van een be paalde persoon aan een pri vé-detective-bureau verlopen vaak heel omzichtig, som* via derden of andere con- taktpersonen. Voordat het bureau „Postu" een opdracht aanneemt moet het volgen* de woordvoerder wel vast staan dat d-e opdracht een kans van slagen van vijfen negentig procent heeft (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN ln het be jaardencentrum >,De Blide" te Terneuzen was het gisteren kermis, Vlaamse kermis wel te verstaan, compleet met oliebollen en he'. rad van avontuur. De kermis was op gezet ter gelegenheid van de jaarlijkse tentoonste, lings- en verkoopdag van werkstukken, die door bejaardsn uit het te huis vervaardigd zijn- Het he le gebeuren, dat gisteren van start ging duurt lo> vanavond (donderdag) nïgen uur. Wat er dan nog over is, gaat in de uitverkoop. Gehaakte spreien, gebor duurde tafellaken:-, van textiel vervaardigde po?sjes en apen, het is slechts een kleine keus uit het grote aantal werkstuk ken. dat het afge'open jaar door de bejaarden uit „Le Bli de" gemaakt is. De hobbyclub van het be1 ardeni tntrum di« zich hiermee wekelijks bezig houdt telt ongeveer uvinug le den. De gemi-lielde leeitijd is tachtig jaar. De club staat on der leiding van meviouw A Boggaert. Ze heeft bij haar werk steun van drie assisten ten. In de recrea» ezaai waar alle goederen zijn uitgestald, w-as er gisterenmiddag al een heel gezellig sfeertje Er werden oliebollen verkocht, ei stond een grabbelton vaor de kinde I ren en het rad van avontuur hield er de spanning bij del Volop belangstelling voor vele uren huisvlijt ouderen in. Over het bezoekby-werkstukken liep erg vlot. van buitenaf viel niet te klagen Vandaag gaat de Vlaamse ker en ook de verkoop van de hob-l mis en de tentoonstelling in „De Blide" gewoond door. De openingstijden zijn: 14.30-17.00 uur en 18.30-21.00 uur. (ADVERTENTIE) En hoe zou zo'n meeslepend stuk muziek beter tot zijn recht komen dan op een Telefunken radio? Kijk en luister eens bij uw winkelier. En ontdek dat de Telefunken collectie loopt van portable tot wereldontvanger. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Op maan dag veertien oktober gaat de gemeenteraad van Terneuzen op bezoek bij de Nederlandse Stikstof Maatschappij in Sluis kil. In maart heeft de gemeente Terneuizen al een uitnodiging i om een uitstapje NSM te maken. De igiing hiield verband met feit, dat toen door de di van de NSM een wand- ïg voor de Terneu zense raadzaal officieel aan de gemeente Terneuzen werd overhandigd- (Van een onzer verslaggeverst OOSTBURG Het bestuur van de partij van de Arbeid afdeling West-Zeeuwsch- Vlaanderen moet worden aan gevuld doordat een tweetal bestuursleden lid van de ge meenteraad van Oostburg zijn geworden- In deze vacatures, die van mevrouw C. van de Ree-SIabbekoorn en de heer J. de Vries zal worden voorzien tijdens de jaarvergadering die op 16 oktober 's avonds om 20 uur begint in hotel De Een hoorn in Oostburg. Ook de overige leden van het afdelingsbestuur zijn af tredend, zodat bestuursverkie zingen de hoofdmoot van deze vergadering zullen vormen. De laarversla-gen van secre taris en penningmeester zullen worden aangeboden en de ver gadering zal zich ook bezig houden met de voorbereiding van de jaarvergadering van het gewest Zeeland van de Partij vain de Arbeid, die op 30 november wordt gehouden Schieting Aan de sehie tin-gen op twee liggende wip pen in zaal Pabie bij Cyr. de Kind namen vijfentachtig schutters deel. De uitslag was op wip een: hoge vogel G. Leeraert De Kli-n-ge. Eerste zij vogel idem. Tweede zij vogel M- de Bin, De Klinge. Wip twee: hoge vogel J. van Remortel, Kemseke, eerste zij- vogel G. Leeraert De Klingp- tweede zijvogel J. BuUaert Kemseke-Tromp- BERGEN OP ZOOM Roxy 20.00 uur: The exorcist, 18 j. Schouwburg Luxor 20.15 u-ur: „De getatoueerde roos" van Tennessee Williams met Ank van der Moer en Steye van Brandenburg. Etcetera, Molstraat 10a, ex positie van de Bergenaren John van Kooten met grafiek en Jan Haans met keramiek, (t.m. 17 okt.). Open dag- van 13.30-17.00 uur, op vrijd. ook van 19.00-21.00 uur, zat- en zond. 13.30-18.00 uur. Hal stadhuis, Kunstwerk van de maand van Hein Vree uit Hoogerheide (t.m. 31 okt.). Geopend ma. t.m. Vrijd. van 8.30-12.30 uur en van 13-30- 17.30 uur. GOES Grand 20.00 uur: De drie musketiers, 14 j.. De Veste 20.30 uur: Film „Jeanne de la Francaise" van Carlos Diegues. Museum v- N. en Z. Beve land, expostie tekeningen va-n Wim Hofman (t.m. 2 nov.). Open dag- van 10.00-12.00 uur (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN —De Raad van Bestuur van het Havenschap Terneuzen zal op zijn verga dering van 16 oktober in het stadhuis te Terneuzen beslis sen over de aanvrage van de Ponyclub De Brugruitertjes om een terrein op het z.g. Ka naaleiland te mogen huren. Het dagelijks bestuur van het havenschap stelt d-e Raad van Bestuur voor hierin toe te stemmen. De huurprijs wordt vastgesteld op f 1,15 per m2 voor een huurtermijn van twee jaar. Het gehele terrein voor d-e Brugruitertjes beslaat een oppervalkte va-n 1250 m2. De Ra-ad van Bestuur zal ook beslissen over het in erf pacht geven van 3600 m2 grond, gelegen op het Kanaal eiland te Sluiskil, aan Van Seumeren Kraanbedrijf B.V. te Utrecht, Dit bedrijf wil het terrein benutten voor de opslag en staanplaats van kranen e.d. Het dagelijks be stuur stelt de huurprijs te be palen op f 1,50 per m2 per jaar. Het Terneuzense Haven- schau zal tenslotte ook de uit breiding van zijn beheersge bied met de mosselbanken vaststellen. Zoals bekend zul len de mosselbanken worden ingepolderd ten behoeve van de uitbreidingen van D-ow Chemical. De gemeente Ter neuzen is hiermee reeds ak koord gegaan. Volgens het da gelijks bestuur van het haven schap neemt ook het provin ciaal bestuur hieromtrent het zelfde standpunt i-n. en van 13.30-17.00 uur, behal ve op ma. en zond. HULST Den Dullaert, expositie van de beeldhouwer A. Teeuwisse uit Amsterdam en Peter d'Hon-dt uit Utrecht, alsmede van de aquarellist Joop Wil- lems uit Amsterdam (t.m. 10 okt.). MIDDELBURG City 20.00 uur: Papil- Ion. Kuiperspoorttheater 20.30 uur: Jazzconcert. Rijksarchief, St. Pieters- stra-at, Middelburgs muziekle ven in grootmoeders dagen (t.m. 9 nov-). Open dag. van 9.00-12.30 uur en van 13.30- 17.00 uur, 's zaterdags van 9.30-12.30 uur. Zeeuws Museum, expositie va-n foto's van lege museumza len (t-m. 1 nov.). Dagelijks behalve op zaterdag en zon dag. ROTTERDAM Schouwburg 20.15 uur: „Het koffiehuis" door Pu- bliekstheater. Groote Schouw burg 20-15 uur: André van Duin's Pretmaehine. Hofplein theater 20.15 uur: „Slippers" met Mary Dresselhuys, Guus Hermus, Willeke Alberti en Je roen Krabbé. De Lantaren 20.30 uur: Theater Festival. In den Twijfelaar 11.45 uur: Luchttheater. Piccolo Theater 20.15 uur: „Jungle Opera" door de Nieuwe Komedie. SAS VAN GENT Galerij Uilenspiegel, West kade 71, expostie van de Amerikaanse Schilder Ro-bert Pfuelb (t.m. 27 okt.). Geopend dag- van 9.00-12.00 uur en van 13.30 - 18.00 uur, bovendien vrijd. tot 21.00 uur, zon. van 14.00-18.00 uur. TERNEUZEN Luxor 20.00 uur: Film „Z" van Costa Graves. WESTDORPE Galerie Troutzaerte, exposi tie schilderij-en en tekeningen van Paul Citroen (t.m. 12 okt.). Geopend di. t.m- zat- van 9.00-18.00 uur, zond. van 14.00-18.00 uur. Op maandag gesloten. IJZENDIJKE Streekmuseum, expositie over de oorlogshandelingen in en rond West-Zeeuwsch- Vlaanderen (t.m. 19 janua ri)- De Molen Expositie over oorlog en verzet (t.m. 19 jam). ZIERIKZEE 't Lange Uus, Havermarkt 28, expostie Henk v.d. Horst met linosneden (t.m. 31 okt.). Open di. t.m. zat. 9.00-12.00 uu-r en van 13.30-18.00 uur, bovendien do. van 19.00-21.00 uur. ANTWERPEN Kon. Ned. Schouwburg 20.00 uur: „De Trojaanse vrou wen" van Euripides-Sartre. Fakkeltheater, Mutsaerts- straat 20.30 uur: „Liefde half om half" van Alan Ayekbourn. BRUGGE Korrekelder, Kraanplaats 20.30 uur: Opvoering van „Ingeblikt" van Victor Lanoux met Nolle Versijp en Roger De wilde. Groeninghemuseum, exposi tie schilderijen uit Vlaanderen en Holland van tussen 1450 en 1750 afkomstig uit de Nationa le Galerie Praag (t.m. 20 okt-). GENT Museum v. Sohoone Kunsten Expositie Emile Claus, 1849-1924 (t-m. 2 nov.). (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De wet houder van openbare wer ken te Terneuzen, drs. R. C. E. Barbé wil er de komende raadsperiode van vier jaar naar gaan streven aile plan nen en plannetjes voor de polders en buitengebieden in de gemeente Terneuzen on der te brengen in één be stemmingsplan „Buitenge bieden". Dit streven is een van de verlangens die de heer Barbé hoog op zijn be stuurlijk lijstje heeft staan. Op het ogenblik ia de situa tie nog zo, diat op alle polders afzonderlijke bestemmings plannen rusten. De meeste polders hebben als bestem ming agrarisch gebied. De wet houder wil ondermeer -en bestemming gaan leggen op de Hoekse Kreek- Via openbare werken is volgens wetho-uder Barbe ai een a-anzet gemaakt om alles in één plan onder te brengen. Iets waar de heer Barbé met spanning na-ar uit ziet. is de toestemming van de kroon om te beginnen met het inpolderen van de Mosselban ken ten behoeve van de uit breiding van Dow Chemical. De heer B-a-rbé: ,-Die kunnen we elke dag verwachten". Over d-e verd-ere ontwikke lingen va-n de Terneuzense binnenstad zegt de wethouder: „Dat wordt een proces van hele lanig-e adem We moeten gegevens verzamelen- We zijn bezig met het won-ingonder- zoek. Er is nog een verkeers- on-derzoe-k gepland. Al die opmerkingen en gegevens moeten verwerkt worden tot een definitief struktuurplan"- De voorbereiding van dit plan zal tijdens de ambtsperiode van de heer Barbé gewoon doorg-aan. Wanneer uiteinde lijk het definitieve plan op ta fel z-a-l bomen weet hij nog niet. Voor het Java heeft de afde ling openbare werken va-n de gemeente nog geen vaste plan nen. De heer Barbé: „Er is wel gesproken over het neer zetten van een multi-functio- neei gebouw en er doen aller lei geruchten de ronde, maar er staat noig niets van v-ast' Wat in de komende laren volgens d-e heer Barbé wel zijn beslag zal krijgen, is een regeling centrale vuilstort plaats in Zeeuwsch-Vlaande- ren. Een technische commissie za-1 no-g dit jaar advies geven over de pla-ats van zo'n centra le vudlverwerki-ngsplaaits en over de globale kosten van een dergelijk plan- Vervolgens zullen d-e verschillende ge meenten met uitzondering van de gemeente Sluis, rond de tafel ga-an zitten om tot een intergemeentelijke regeling te komen. De gemeente Sluis heeft een vuilafvoerregeling getroffen met de Belgische ge meente Kn-okke-H-eist. Ove- d-e plaats van een cen trale vuilstortplaats in Zeeuwsch-Vlaanderen z-egt de heer Barbé: „De plek moet gemakkelijk bereikbaar zijn en gesitueerd zijn, daar waar het m-eeste vuil geproduceerd wordt Je m-oet ook kijken n-a-ar rij-afstand en d-e vuilver werking Men iis gauw geneigd het oog te richten op Midden- Zeeu wsch-Vla anderen- Ook de kleine kernen hou den de aandacht van de wet houder Barbé. „We hebber de zorg voor heel Terneuzen. We hebben voor de andere kernen in gelijke mate als voor de kern Terneuzen". Uitgave: Uitgeversmnatseh-mr»" no Stem B V. Editie Zeeland RAYONKANTOREN TERNEUZEN: Ni-euwstraat 9. tel 01150-7920 (4 lijnen)- HULST" ï.nr-.l'it- 01140-3751 (3 lijnen); GOES: Klokstraat l', tel. 01100-8030 (3 lijnen). KANTOORUREN; Maandag t.m. vrijdag 8.15 - 12.30 en 13.30 - 17 00 uur. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Breda Maandag t.m. vrijdag van 19.00 20.00 uur, tel. 01600 - 22341 zaterdag van 10.00 - 11.00 uur, tel. 01600 - 49900, zondaa van 20.00 - 22.00 uur. tel 01600 - 22341. BEZORGKLACHTEN: Zeeuwsch-Vlaanderen: tel. 01140 - 3751 of 01150 - 6297 Midden- Zeeland 01100 - 4944, REDACTIE: HUIS AANSLUITINGEN Chef Zeeuwse redactie S. C. Augustijn, kantoor Nieuwstraat 9 Terneuzen, tel. 01150 - 7920 privé tel. 01150 - 5745; Algemeen redacteur Zeeland drs. J Bouwmans, kantoor Klokstraat 1, Goes tel. 01100 - 8030, privé Zuidvlietstraat 53, Goes, tel 01100 - 8138; redacteur Midden-Zeeland G. van Berkel. kantoor Klokstraat 1, Goes. tel. 01100 - 8138; redacteur te Terneuzen en Kanaalzone P. de Schipper, kantoor Nieuwstraat 9. Terneuzen, tel. 01150 - 7920: redacteur W -Z.-Vlaanderen R van der Helm. Melkweg 40, Oostburg. tel. 01170 - 3370; sportredactie Zeeland: T. Koomen, tel. 01155 - 2594. FOTOJOURNALIST ZEELAND: C. J de Boer, Trumanlaan 10, Axel, tel. 01155 - 2237. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland; P. Konings, tel. 01150 - 6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: C. Menu, tel. 01100 - 4316.

de Stem | 1974 | | pagina 5