mm KT? Vragen in staten over Broomchemie Snel verloop van Chateauroux-vluehl Afrikaanse muziekinstrumenten in Terneuzen Bevrijdingsten- toonstelling in IJzendiike e®®5® De Stem De Vriie Zeeuw Katfa J. Jurry 40 jaar PTT - ambtenaar station in lneuzen ^plaatst bestemming gebouw nog onbekend g. tacq 25 jaar besteller Lieg kabels r televisie start Temen zen stad streék Koewacht Sluiskil Lekkere drop van Langenberg in onzer verslaggevers) JEUZEN Vooruitld het besluit van Gede. e Staten van Zeeland ij leente Terneuzen giste tart met de aanleg vai el ten behoeve van eet tige kabeltelevisies icuzen. De kabel word vanaf de gemeenscnap antenne-inrichting 0| aan de Evard Grieghoi Zeldenrust. pdracht tot het legge ;ze kabel is gegeven de gemeente Terneuzet 1 dat in de nieuwbouw Zeldenrust weer afzon antennes zullen wot mgesehaft. Voor diat d e Antenne Inrichting it treedt. De kabe e men nu bezig is, pas de aanleg van het Cen. .ntenne Inrichtings-sys fopig moeten de nieuwe rs van hof Zeldenrus nog gezamenlijk ge naken van de gemeen tlii'ke amtenneinriohtini flat aan de Edvarc f. in onzer verslaggevers) JEUZEN Het bussta- an de ZVTM aan de traat zal worden ver. De nieuwe centrale e voor Terneuzen komi iggen aan het Oostelijk k. Met de aanleg van te is al een begin ge. ;VTM is tot het besluit m vanwege de voortdu- lachten van de kant van tomobilisten, die vaak >ud ondervonden van obussen op de Axelse- Jet het verleggen van istation worden ooik de bes veranderd. De bu: eskens naar Hulst rijdt via het postkantoor, de ïkade en de Haven- naar het Oostelijk Bol aar gaat het naar „De en het Julianazieken- vaar ook een nieuwe zal komen- Via het •bad, de Leeuwenlaan leim de Zwijgerlaan en ido Gezellestraat rijdt dan verder naar Hulst TM sleutelt nog aan een route voor de lijn Sas Jent-Terneuzen-Perkpa!- het opgelegde slagschip Jersey was meer dan aanden gewerkt en on- 22 miljoen dollar be- m het gereed te maken elneming aan de Viet- oorlog. Critici waren zan oordeel dat dit een .eldverspillmg was ge de vaartuigen van de vloot die thans naar de :aan behoren vijf vlieg- hepen: (de Essex, de wn, de Ticonderoga, de ah en de Antietam), uisers en veel kleinere ongeveer driehonderd zullen volgens de ma- twintig miljoen dollar ;en. Met dat geld zul veel nieuwe aankopen worden gedaan. Een >dern en volledig uitge- natrouillefregat kost 1 een kleine 60 miljoen itse wetenschappelijke ie „NATURE". In het staat dat zij menen de ge te hebben ontdekt, i de stof phenylethyla- ijn die in veel voe en genotsmiddelen, zo- s, chocolade en wijn, ut- „Na vele eeuwen wij thans de eerste jke biochemische sleu- ie oorzaak van migrai- hebben ontdekt," zo andier de Britse vere- meegedeeld- Een mi- anval gaat gepaard vertroebeling van het vermogen en draaien- ;cirkels voor de ogen- e patiënten lijden erg n- De oudste bekende ng naar migraine oor in het Ebers pa- at ontdekt werd in een de Egyptische stad In het papyrus wordt e aangeduid als „een /an het halve hoofd" de Griekse genees- n de Romeinse keizer Aurelius a.d. 130 gaf de kwaal zijn „hemierania," hetgeen op der tijd werd ver- ot migraine- Donderdag 3 oktober 1974. (Van onze correspondent) TERNEUZEN De provin ciale wedvlucht vanuit Cha- teauroux heeft zoals werd ver wacht een buitengewoon snel verloop gekend. Kwam de winnende duif in dit concours tot een gemiddelde snelheid van 2.087.33 meter per minuut, ook de laatste prijswinnende duif noteerde nog een snelheid van ruim 1600 mpm. In iets meer dan een uur waren dan ook de prijzen verdiend. Uitslag: 1. J. van de Plasse uit Cadizamd; 2. R. Gendriks uit Hulst; 3. P- Pladdet uit Terneuzen; 4. Gebroeders Smet uit Sint Jansteen; 5. G. de Bruijne uit Kruiningen; 6. J. van Belzen uit Middelburg; 7. E. van de Door Meerman uit Vlissingen; 8. J- Bauer uit Kruiningen; 9. L. Paauwe uit Krabbendijke; 10. H. Mook- hoek uit Breskens; 11. G. Du- sarduijn Gz. uit Groede; 12. D. Brouwer uit Goes; 13. A. Bos man uit Heikant; 14. M. Pro- voo uit Cadzand; 15. H, Mar- qudnie uit Sas van Gent; 16. G- Verbart uit 's-Heerenhoek; 17. M. van de Bussche uit Sluis; 18. F. Roegiest uit Phi lippine; 19 J. van der Graaf uit Terneuzen; 20. K. Tjaties uit Yerseke. Er namen 2.501 jonge dui ven aan deze Fondvlucht deel. De hoofdprijs werd gewonnen door A. Bosmans, de eerste ploegenprijs was voor J. van der Fraaf, de heeft-wie-heeft- prijs voor J. van de Plasse. De eerste serie van twee duiven, aangeduid ging naar J. Bauer met 8 en 81, de eerste serie onaangeduid was voor J. van de Plasse met 1 en 24- Wedvlucht vanuit Burges: Strijd in Vrede te Groede met 66 jonge duiven, hoogste snel heid 1.315,- mpm. 1. D. Ekke- bus; 2, 3 en 6. J. van Driel; 4. A. Merrelaar; 5. Gebrs. Merk; 7. en 10. G. Dusarduijn; 8. L. van de Wege; 9. M. de Ragt- Herleving te Kloosterzande met 52 jonge duiven. 1. en 6. R. Ma-hu; 2. R. van Goethem; 3. P. Verschuren; 4. J. Sponse- lee; 5. A. Hoefijzers; 7. R. de Nijs; 8. J- Everaert; 9. C. de Kort; 10. A. Colpaert. Steeds Sneller te IJzendijike met 34 jonge duiven, hoogste snelheid 1.275. 1., 2., 3., 5., 6., 8. en 10. Putter en zoon; 4. en 9. Reg Thomas; 7. P. de Smet- Rayon West-Zuid-Beveland met 136 jonge duiven. 1. Sj. van Eij keren uit 's-Heeren hoek, snelheid eerste prijswin nende duif 1.227.60 mpm. G. van Strien uit Wolphaartsdijk; 3. en 5. M. Beenhakker uit 's- Heer Arendskerke; 4. en 9. P. Rijk; 6. G. Verbart; 7. J- de Jonge, allen uit 's-Heerenhoek; 8. L. de Jonge uit 's-Graven- polder; 10. W. Raas uit 's- Heerenboek. Hoop te Biervliet met 41 jonge duiven. 1. en 5. A. du Puy (1.245.57 mpm.); 2. H Dobbeiaer; 3. en 7. B. Doens; 4. Gebrs. Du Puy; 6. P. Plad det; 8. en 9. J. Lecluijze; 10. Van der Linde-De Puy. Nieuw Leven te Koewacht met 199 jonge duiven. 1., 3 en 8. P. van Looy en zoon uit Sint Jansteen, snelheid 1.357.5 mpm; 2 L. Seighers; 3. W. de Kind uit Heikant; 5. A. Ysebaert; 6. H. de Mul uit Zuiddorpe; 7. J. Lambregts uit Sint Jansteen; 9. Gebrs- Smet uit Sint Jansteen; 10. Combi natie Thijs-Dankaert uit Hei kant. Vrijie Vlucht te Sasput met 33 jonge duiven, en 2. P. de Poorter; 2. en 10. C. Boogaard; 4. A. Siben-De Wever; 5. en 8. H. Calon; 6. en 9- P. de Hullu; 7. G. de Wever, de hoogste snelheid was 1.190,- mpm. Nog Sneller te Breskens met 115 jonge duiven. 1. M. Ver sprille, 1.323.- mpm.; 2. en 4. J. van Gijs; 3. M- de Reu; 5. Ritico-Zeegers; 6. en 7. A. Cornedis; 8. en 9. Combinatie Kareis-Van Opdurp. De Getrouwe Duif te Cad zand met 86 jonge duiven hoogste snelheid 1.279.- mpm. f., 5. en 6. A. Duininck en zoon; 2. A- de Putter en zoon; 3. en 10, A. Vasseur en zoon 4. J. van de Plasse; 7., 8. en 9. G. Schrier. Eerste de Beste te Sehoon- dijke met 66 jonge duiven, hoogste snelheid 1.199.- mpm. I. Klaassen-Taillie; 2., 4- en 5. J. Toernoois en zoon; 3. en 10 H. van Kauwenberg; 6. G. de Wever; 7. P. de Hullu; 8. S. Huigh; 9. G. Dobbelaere. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG De PPR-statenleden J. van de Voorde en C. van Waterschoot vrezen dat door toelating van Broomchemie B.V. in Terneuzen, dat via de AWL ongezuiverd afvalwater op de Westerschelde zal lozen, de Nederlandse eisen voor wat be treft lucht- en waterverontreiniging vanuit België, bijzonder on geloofwaardig zullen worden. Dit valt op te maken uit een aantal vragen die beide statenleden hebben gesteld aan het col lege van G.S. van Zeeland. Gevraagd wordt het college wat zijn standpunt is ten aan zien van deze vestiging. Zij vragen voorts of het juist is dat dit bedrijf in Rijssen is afgewezen om milieuhygiëni sche redenen, en of de pro- duktie in Terneuzen veel gro ter wordt dan die te Rijssen (15 werknemers nu, 70 met tertijd in Terneuzen)- Opgemerkt wordt dat, hoe wel de uitbreiding van de werkgelegenheid in Zeeuwsch- Vlaanderen via vestiging van kleine bedrijven op zichzelf is toe te juichen, de vestiging (Van onze correspondent) HOEK Wegens zijei veer tigjarig dienstverband werd in restaurant De Molenhoek te Hoek, de kantoorhouder ter plaatse, de heer J.A.A- Jurry gehuldigd. In aanwezigheid van zijn familieleden, de di recteur van het postdistrict Zeeland en West-Brabant, de heer C.S- Vis en een aantal collegae, werd de jubilaris toegesproken door de directeur van het Temeuzense postkan toor, de heer J. Mooy. In zijn toespraak benadrukte de directeur de grote toewij ding voor zijn werk wan de jubilaris, die in de Loop der jaren bijzonder veel hart voor zijn wenk heeft getoond, door niet alleen tijdens zijn werk tijd maar ook in zijn vrije uren de mensen van Hoek ter wille te zijn. De heer Mooy overhandigde hem de gouden PTT-speld met oorkonde en de jubileumgratifioatie. Namens het personeel van het kantoor Terneuzen en het ressort wehd de heer Jurry gelukgewenst en een geschenk aangeboden door de heer J.H. Vermaire, assistent-directeur. De heer Van Zweden uit Goes voerde het woord namens de districtsdienstcommissie van de PTT en bood de jubilaris eveneens een geschenk aan. Voor de waarderende woorden en geschenken sprak de beer Jurry tenslotte een dankwoord, twoord. van juist dit bedrijf bij de PPR-statenfractie vragen op roept. Zo wordt gevraagd wat de afstand tussen het bedrijf en de dichtstbij gelegen woon wijk wordt, in verband met luchtverontreiniging en veilig heid bij calamiteiten, en in welke richting ten opzichte van Terneuzen het bedrijf komt te liggen. Als het bedrijf inderdaad via de AWL ongezuiverd op de Westerschelde gaat lozen, wil de statenfractie graag we ten welke stoffen worden ge loosd en in welke hoeveelhe den. De gedeputeerde wordt gevraagd of dit gezien de toch al niet gunstige kwaliteit van het Westerscheldewater en in relatie tot de zeer slechte kwaliteit van het water in het kanaal Gent - Terneuzen, nog langer aanvaardbaar is uit het oogpunt van volksgezond heid. Tenslotte vragen de Staten leden of het bedrijf inderdaad een aantal werknemers uit Rijssen meebrengt, en hoeveel Zeeuwsch-Vlaamse werkne mers bij het bedrijf te werk kunnen worden gesteld. De chemische industrie Broomchemie, waarvan nu vaststaat dat de nieuwe vesti ging in Terneuzen gebouwd gaat worden, heeft ook de mo gelijkheid onderzocht om een fabriek in Vlissingen te bou wen op het industrieterrein in het Sloegebied. Volgens een woordvoerder van het havenschap Vlissingen is de directie van deze moge lijkheid afgestapt, omdat de aangeboden terreinen in het Sloe niet op tijd bouwrijp zou den zijn. Bezwaren op milieu hygiënische gronden van de kant van de ge-meente Vlissin gen, noch van het havenschap hebben hierbij een rol ge speeld aldus dezelfde woord voerder. De bouw van een uit breiding van Broomchemie in <je Overijsselse gemeente Rijs- spn werd door de plaatselijke gemeenteraad afgewezen we gens een vrees voor calamitei ten. Wildschieting Schot- tersmaatschappij St.-Sebasti aan houdt zondag 6 oktober een grote wildschieting op de staande wippen bij De Schep per, aanvang 14.00 uur. Belangstelling voor de tentoongestelde muziekinstrumenten. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN In het Ter- neuzens museum is gisteren de tentoonstelling „Muziek en dans in Afrika" van start ge gaan. Muziekenthousiasten met een voorliefde voor bijzondere instrumenten en ongewone rit men kunnen hun hart ophalen in de expositiezaal van het Terneuzens museum aan de Walstraat. Wat is er allemaal te zien op deze tentoonstelling, die vooral de nadruk legt op de Afrikaanse muziekinstrumen ten. Geëxposeerd worden an der meer een vijisnarige luit de zogenaamde „valga" uit de Kongo, een marimba, dat is een soort toikkeltafel zander snaren maar met houten toet sen, een aantal zeer fraaien in heemse tamtams en enikele ka- lebastramimels. Een instrument waaraan de meeste Hollandse harmonieën ook nog niet toegekomen zijn, is de gevlochten ratel band. Dit is een halsdnstru- ment. dat door het ritmisch schudden van het hoofd mu ziek voortbrengt Bij de uitrusting van de Afri kaanse musici horen ook de enkeischeiLlen, een soort bellen dat aan de enkels worden bevestigd. Aldus opgetuigd en geholpen door een keur van doosrammelaars, dansramme- iaars en ratelaars wordt de bekendie inheemse dansmuziek voortgebracht. Deze is ook te horen op de expositie. Via een bandrecorder kan men fluiste ren naar het natuurlijke ge luid van deze vreemdsoortige instrumenten. De meeste er van zijn uit hout gesneden of vervaardigd van hoorn en ge vloekte riettegels. Op de expositie is een boek je te koop dat uitleg geeft over de gebruikswijze van de versdhiiillemde instrumenten en de zeden en gebruiken van de Afrikaam, die er aan ten grondslag liggen- Verder zijn er een aantal foto's vam rituele dansen. De expositie is samengesteld en verzorgd door de heer C. Maas, op het stadhuis te Ter neuzen werkzaam als ambte naar culturele zaken- Het ma teriaal is afkomstig van het Museum voor Land- en Vol kenkunde in Rotterdam. De openingstijden van het museum zijn dinsdag tot en met zaterdag van twee tot vijf uur. Sdholen en gezelsdhappem kunnen buitenom deze tijden na afspraak een krijgen- Eén van de bezienswaardigheden op de bevrijdings- tentoonstelling. IJZENDIJKE West- Zeeuwsch-Vlaanderen in de vuurlinie", zo heet de ten toonstelling in het Streekmu seum te IJzendijke, waar de belangstellenden vanaf zater dag terecht kunnen om te zien wat er zich tijdens de bevrijding in 1914 in West- Zeeuwsch-Vlaanderen heeft afgespeeld. De tentoonstelling is in de eerste plaats ingericht ter herdenking van deze bevrij ding, die voor deze streek in oktober vam 1944 plaats vond. De heer H. vam de Vijver, voorzitter van de commissie Streekmuseum IJzendijke omschrijft verder het doel van dieze tentoonstelling; „We willen vooral de jeugd duidelijk maken wat er toen allemaal gebeurd is en waar ze geen besef vam hebben". Belangrijk is vo-lgems hem ook de preventieve werking van het feit dat er op deze t< ntoonstelling materiaal te vinden is over de behande ling van gevonden oorlogs tuig. Tijdens een persconferen tie die gisteren in het streek museum werd gegeven ter gelegenheid van de tentoon stelling legde wethouder J. Vergouwe van Oostburg er nog eens de nadruk op dat de bevrijding centraal staat op deze tentoonstelling, en niet de oorlog- „Het mense lijke in de oorlog is de on- dertitei va,n deze tentoonstel ling" aldus de wethouder, die verder zei dat hij blij was dat er daarom oak geen propaganda voor het leger aamwezig is. Het initiatief voor de ten toonstelling is uitgegaan vam de neer C. Mussen, werk zaam bij de gemeente Oost burg. De heer Musson beeft ook een boekje samengesteld, waann een korte samenvat ting wordt gegeven van de gebeurtenissen uit de okto berdagen van 1944. De expo sitie Wordt op vijf oktober om elf uur officieel geopend. Aio voorproefje van deze opening zal vrijdag een ge demonteerde straaljager op de markt van IJzendijke arrive ren. De straaljager van het type Hawker Hunter zal op de merkt worden opge bouwd. Het enige voorbe houd hierbij is dat ©r in Nederland geen ongelukken met legervliegtuigen gebeu ren op die dag. De wrakken- dienst, die het toestel op moet bouwen zal dan name lijk naar elders moeten om haar eigenlijke werk te doen. De opening op zaterdag wordt verricht door burge meester A. Schipper van Oostburg. Hij zal gezeten in een jeep aam het hoofd van een colonne legervoertuigen uit de tweede wereldoorlog IJzendijke binnenrijden. Vergezeld van een drumband en een muziekgezelschap. Daarna zal met een stuntje de sleutel van het streekmu seum overhandigd worden. De tentoonstelling in IJ zendijke loopt tot negentien januari 1975. Er zal gewerkt worden met wisselende ten toonstel' ingspanelen. Verder zal ook voor de eerste keer „De laatste witte vlag" een film over de strijd in west-Zeeuwsch-Vlaanderen worden vertoond. Deze film werd opgenomen door de Ca nadezen. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Wat er na de verhuizing van het Zelden- rustcoliege van de Mozarthof in Terneuzen naar het plan Zeldenrust in Terneuzen Zuid gaat gebeuren met de gbou- wen van deze christelijke scholengemeenschap, is nog niet bekend. De bestemming van deze panden ligt in handen van het ministerie van onderwijs in Den Haag- In augustus van volgend jaar hoopt men met de bouw van het nieuwe Zel- denrustcollege in Terneuzen- Zuid te beginnen- Als alles volgens plan verloopt moet de nieuwe school binnen twee jaar gereed zijn. Prijskaarting Op vrijdag 4 oktober houdt café „Atlanta" een grote prijskaarting. De in schrijving is vanaf 19 uur. Er wordt gestart met kaarten om 19.30 uur- Drive-in-show Op zondag 6 oktober houdt café „Atlanta" een grote drive-in-show. Ie dereen die met de jeugd van Zeeuwsch-Vlaanderen mee kan doen, kan vanaf zeven uur 's avonds terecht in café „Atlanta" in Sluiskil. DE Cubaanse pers heeft giste ren de Amerikaanse geheime inlichtingendienst, CIA, ver antwoordelijk gesteld voor de moord op de vroegere Chileen se opperbevelhebber Cantos Prats in Buenos Aires. BERGEN OP ZOOM Luxor, 20.00 uur; Op de Franse toer 18 j. Roxy- 18-45 en 21.15 uur: The exorcist 18 j. Hal Stadhuis, Kunstwerk van de maand van Hein Vree uit H-oogerheiide (t.m. 31 akt-) Geopend ma. t.m. vrij. van 8.30-1230 en van 13.30-17.30 uur- GOES Grand, 19.30 uur: De tien geboden. Maria M .Kerk, 20.00 uur: Uitvoering van „Elias" van F. Mendelssohn-Bairtholdy door de Chr. Oratariu-mver- Willem 't Hooft. De Veste, 20.30 uur: Film ,-H caso Matted" van Francesco Rosat. HULST Den Dullaert, Expositie van de beeldhouwer A- Teeuwiisse uit Amsterdam en Pieter d'Honidt uit Utrecht, alsmede van d-e aquarellist Joop WS1- lems udt Amsterdam (t.m. 10 okt.) Galerie Van Geyt, Steen straat- expositie werken van negen Nederlandse kunstena ressen anider de titel „Joffers '74" (t-m. 8 akt.). KLOOSTERZANDE Rond Marijkeplein, Herfst feesten met mosselmaaltijden en tal van andere festiviteiten, w.o- muziek-, zang- en bier feesten. (tui. 8 okt.). MIDDELBURG City. 20.00 uur: Paipillon (ADVERTENTIE) (25 soorten!) (Van onze correspondent) SAS VAN GENT Giste ren vierde de heer G-C. Tacq te Westdorpe zijn zilveren ju bileum als besteller bij de PTT te Sas van Gent. In de morgenuren kreeg hij bezoek van de directeur van liet post kantoor te Terneuzen, waaron der Sas van Gent ressorteert, de heer J. Mooy en van zijn chef, de kantoorhouder van het PTT-kantoor te Sas van Gent, de heer J. de Maat. Met de gelukwensen ontving de zilveren jubilaris het zilveren PTT-insigne, de gebruikelijke gratificatie en een geschenk. Rijksarchief, St. Pieterstraat Middelburgs muziekleven in grootmoeders dagen (t-m. 5 nov.). Open vam 9.00-12-00 en 13.30-17.00 uur, 's zaterdags vam 9.30-12.00 uur. OOSTBURG Burgerzaal, 20.00 uur: Le zing door <irs. W- Wolff over „Eem Karakteristiek Z-Vlaaims la-nidisahiap, bestaalt dat?". RITTERDAM De Doelen(grote zaail)» 20.15 uur: Rotterdams Phtlbairmo- niisoh Orkest o.l-v. Edo de Waart. Solist Arthur Rubdm- steim, piano. Groate Schouw burg, 20.15 uur: André van Duin's Pretmiaidhdne- Hofplein Theater, 20-15 uur: "Skippers" met Mary Dreeselhuys, Guus Her-mus- Wilfleke Alberta en Jeroen Krabbé. De Lantaren, 20.30 uur: The Y-ounig Family. In den Twijfelaar, 12.45 uur: Lunchrtfaeaiter. SLUISKIL R.k. Antoniuskerk, Expositie 75 jaar kapucijnen Sluiskil (t.m. 6 okt-). Geopend op zat. en zond. van 15.00-17.00 mui en na die kerkdiensten- VLISSINGEN Alhambra, 20.00 uur: Papil- ion 14 j. WESTDORPE Galerie Troutzaerte, Exposi tie schilderijen en tekeninigen van Paiul Citroen (t.m. 12 okt-)- Geopend di. t.-m. zat. van 9.00-18.00 uur- zond. wam 14-00-18.00 uur- Op maandag ZIERIKZEE t Lange Uus, Havenroarict 28 expositie Henk v.d. Horst, met linosneden (t.m- 31 okt-). Open dit t.m. ziait. van 9.00- 12.00 en van 13.30-18 00 uur, bovendien do- van 19.00-21.00 uur. ANTWERPEN Prov- Centr. Arendberg, 20-15 uur: „Ces absurdius per- sonnes dans deurs dróles de cuisines" va-n Alan AyCkbourn door de Compagnie des Gale ries. Fakkeltheater. Mutsaert- straat 20.30 uur: „Liefde half om half" van Alan Ayok- bourn. Middelheimpark, expositie Belgische beeldhouwkunst met o.a- 150 beelden van de voor naamste Belgische kunste naars. Geopend alle dagen tot 6 oktober. BRUGGE Korrekelder, Knaamplaiats 20.30 uur: Ingeblikt" van Victor Lanoux met Nolle Versijp en Roger De-wilide Groenmghemuseum, exposi tie schilderijen uit Vlaanderen en Holland van tussen 1450 en 1750 afkomstig uit de Nationa le Galerie in Praag (t.m. 20 okt.;- GENT Schouwburg, 20.00 uur: „Ri chard II" van William Shakes peare door Ned. Toneel Gent. (ADVERTENTIE)- F, Uitgave- Uitgeversmaatschappij De Stem B V. Editie Zeeland RAYONKANTOREN: TERNEUZEN- Nieuwstraat 9, tel 01150 7920 (4 lijnen); HULST: Steenstraat 14. tel 01140-3751 (3 innen); GOES': Klokstraut 1 tel. 01100-8030 (3 lijnen). KANTOORUREN: N[aandag tm vrijdag 8 15 - 12 30 en 13 30-17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Breda Maandag t.m. vrijdag van 19 00- 20 00 uur. tel. 01600-22341, zaterdag van 10 00 -11 00 uur. teL 01600 - 49900, zondag van 20 00 22 00 uur tel 01600 22341. BEZORGKLACHTEN: Zeeuwsch-Vlaanderen: teL 01140 -3751 of 01150-6297, Midden- Zeeland 01100 - 4944. REDACTIE: HUIS AANSLUITINGEN: Chef Zeeuwse redactie- S C. Augustijn, kantoor Nieuwstraa: 9 Terneuzen. tel 01150 7920, privé tel 01150- 5745: algemeen re dacteur Zeeland A F Koopman kantoor Kromme Weele 4. Middelburg, tel 01180 /764. privé teJ 01180 - 7438: reda'tonr Midden-Zeeland drs J Bouwmans. kantoor Kinkstraat I, Goes, tel. 01100 8030 privé Zuidvlietstraat 53 Goes, tel 01100 - 8138; redacteur te Terneuzen en Kanaalzone G var Berkel, kantoor Nieuwstraat 9. Terneuzen. tel 01150 /920 privé tel 01150- 4866: redacteur W Z-Vlaanderen R van der Helm. Melkweg 40. Oostburg, tel 01170- 3370; sportredactie Zeeland: T. Koomen, tel. 01155 2594. FOTOJOURNALIST ZEELAND: C. J de Boer. Trumanlaan 10. Axel. tel 01155-2237 ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: P Konlngs. tel 01150 6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: inspecteur Zeeland: C Menu, tel. 01100 - 43IS. w

de Stem | 1974 | | pagina 5