T erneuzen en Mol houden sportdag BOETE VOOR STORTEN GEVAARLIJK AFVAL De Stem De Vrsie Zeeuw Verwarring over subsidie woning isolatie Duivenverkoping Plannen om sociale werkplaats Oostburg te vergroten stad streek RECORD-ZEE- VAART- VERKEER IN GENT een miljoen gulden aanprijzen Zelfreinigende grills van Moulinex. Huishoudster LUSTRUM VAN OSSEWEI-RALLY Westdorpe Dina Jansen onderscheiden NS laat één man meer j met de MeerMaró Nu met zes man sterk op één MeerMan's Kaart. Woensdag 2 oktober 1974. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Op 23 november wordt in Terneuzen een groot sportevenement georganiseerd, met als deelnemers de sportvereniging van Terneuzen en de Belgische gemeente Mol. Met deze gemeente onderhoudt Terneuzen al geruime tijd vriend schappelijke banden. De contacten tussen de beide gemeenten hebben een tijdje lang door allerlei oorzaken op een laag pitje gestaan, maar met het komende sportgebeuren hoopt men de vriendschap weer flink te verstevigen. ADVERTENTIE I (Van onize aarrespanident) GENT In augustus werd I in de haven wan Gent een nieuw record bereikt, wat be- treft het aeevaartverkeer. Met 373 binnenvarende schepen noteerde men een aanvoer wam 893.848 ton. Ter vergelijking: in december 1973 wias dat 880.523 ton- De gemiddelde tonnenmaat per schip wias nu 2.389 ton, tegen een gemiddel- j de in 1973 van 2-090 ton. Bij afvaart werden 382 een heden genoteerd, metend 904.941 tan. Gedurende de pe riode januari-augustus 1974 werden 2.738 zeeschepen geno teerd samen 6.151-163 tan. Be- ji kijkt men de binnengekomen schepen na-ar hun vlag, dan spant de Bondsrepubliek de kroon met 79 vaartuigen. Uit I Nederland kwaimen 72 sche pen; 66 kwamen er van het I Verenigd Koninkrijk. (ADVERTENTIE) De sportuitwisselingsdag op 23 november omvat de sporten tafeltennis, volleybal en zwemmen. De krachtmetingen tussen Mol en Terneuzen zul len gehouden worden in de sporthal en in het overdekte zwembad „De Honte". Het officiële programma van de interland-sportontmoeting begint zaterdagmorgen om elf uur met een ontvangst van de sportploeg uit Mol, door bur gemeester J.C. Aschoff van Terneuzen. De pl-oeg v-an Mol zal, met aanhang bestaan uit ruim honderd man. Na de ontvangst in het stad huis gaat het gezelschap naar d-e sportzaal waar een geza menlijke lunch zal worden ge bruikt. Om half twee beginnen de wedstrijden tussen de te ams van de beide steden. Na afloop van deze ontmoetingen wordt er naar alle waarschijn lijkheid een zaalvoetbalwed- strij-d georganiseerd tussen het gemeentelijk personeel van Mol en Terneuzen. Deze amb tenaren-wedstrijd dufi-rt twee maal vijftien minuten. Rond vijf uur, wordt de dag besloten m>et een grootscheep se manifestatie in de sporthal. Ter herinnering aan de sport- uitwisseling zullen er over en weer vaantjes en herinnerings plaquettes worden uitgereikt. In het kader van de uitwis seling tussen de beide steden exposeert Liesbeth de Jonge van 22 november tot en met 7 december haar werk in Mol. Op twaalf oktober komen ongeveer vijftig leden v-an een Molse motorclub naar Terneu- zen..Verder leven er bij de gemeente Terneuzen plannen om volgend jaar een zeskamp tussen de beide steden te or ganiseren. De sportuitwisse lingsdag van 23 november in Terneuzen is de eerste officië le start van de intensievere contacten tussen Mol en Ter neuzen. Dtiegnil-mogelijle. heden; op hel roos- tar(OAplalvleesen luxe grin *8. grfflcocte De ideale geziil»« veitoSgban- grülniet3gnU-rno- in pjprikMOod. gelijkheden en 8 luxe hulpstukken Kapacitellvan2 lappen iegelijk 1182,- Meer dan u denkt voor minder dan u denkt Huishoudster Jansen krijgt de onderscheiding door de burgemeester opgespeld. (ADVERTENTIE) Vis op z'n Japans Snijd 1 teentje knoflook, 1 ui en 2 balletjes gember klein. Vermeng dit met 1 eetlepel I suiker, 1 dl niet zoete sojasaus en 1 dl water in platte schotel. Leg in deze saus gedurende 2 uur 400 g in vingerdikke plakken gesne den visfilets. Bak daarna de plakken onder af en toe keren in 3 5 minuten gaar. De saus warm mèt de vis opdienen. v U bóft als u van vis houdt want vis houdt fit Vraag recepten bij uw vishandelaar of bij het Produktschap a voor Vis en Visprodukten, Wassenaarseweg 20, Den Haaa elke week te winnen in onze puzzelaktle (Van onze correspondent) IJZENDIJKE Zondag houdt de West-Zeeuwsch- Vlaamse Autoclub (WZA) voor de vijfde maal de Osse- weirally. Het is een oriëntatie- rit, die meetelt voor het club kampioenschap van de WZA. Ook niet-leden kunnen deelne men. Inschrijven voor deelna me kan zondag tussen 12.00 en 14.00 uur in café De Gouden Leeuw gebeuren. Er is geen voorgeschreven gemiddelde snelheid. De start is aan -de Minne- poiartstraat, met kan tot 17 00 uur finishen. N-a afloop van de rally kunnen de deelnemers meedoen aan een eenvoudige klassementsproef o-p de markt om de „Grote Prijs van IJzen- dijke". Nadat de rekenkamer de uitslag heeft berekend, zal burgemeester A. Schipper van Oostburg in het Hofzicht The ater de prijzen uitreiken. De stand voor het cliuibkam- pioenschap is als volgt: A- kilasse: 1 W. van Beerenüomok Vlissingen 141 punten, 2 L. Basting Zui-dlzande 129, 3 H. Deveneijns Sas van Gent 99, 4 J- Thuy Siirut-Jiansteen 9-4, 5 P. de Bakker Westdorpe 94, 6 J. Aers Oostburg 90 punten. B-klasse: 1 R. den Dekker Bresbens met 135 punten, 2 W. Lammens Sas van Gent 98, 3. P. Huigh Sschoondijk-e 93, 4 I Bogte Breskens 91, 5 S. an Espen Axel 90, 6 A. va-n Enge lenburg Groede 90 punten- Topbiljart Om zich voor te bereiden op die nieuwe competitie van de Zeeuiwsch- Vlaamse Topbflj airtbond speel de „Oud Raadhuys" te Westdor pe een vriendschappelijke wedstrijd tegen St. Jansteen. Het werd een zeer spannende en „sportieve" ontmoeting, die door de Westdorpen-aren met 12-8 wend gewonnen. De indi viduele uitslagen luiden: C. van Aoker-G. van D-orsselaar 2-0, R. van Acker-E. Verschue- ren 0-2, W. Allondius-A. Thijs 2-0, J. van der Goes-H Gijsel 1-1, R. van D-aele-A. Vinok 1-1, M. van Lenit-R. de Vlaeminick 2-0, M- Pl-uij,m-F. de Nijs 1-1, M. Teirlijnck-L. van Remortel 1-1, R. Au-de- naerd-J. Pi-eters 1-1, A. Tho mas-P. van Goolegeoi 1-1- Aanstaande zaterdag wordt te Sint Jansteen een revanche- wedstrijd gespeeld tussen bei de ploegen. (Van onze correspondent) OOSTBURG Ten huize van emeritus pastoor G. Doens te Oostburg heeft burgemees ter A. Schipper van Oostburg de zilveren medaille verbon den aan de Orde van Oranje Nassau uitgereikt aan mejuf frouw Dina Jansen voor het feit dat zij veertig jaar huis houdster is geweest bij pas toor Doens- In zijn toespraak zei burge meester Schipper, die verge zeld was vam zijn echtgenote, dat de pastoor wel vreemd opkeek van deze belangstel ling in zijn huis- „Op uw ne gentigjarige leeftijd geniet u nog een buitengewone verzor ging door mejuffrouw Jansen Zij is u altijd trouw gebleven ook in de parochies waar u geweest bent. In alle opzichten bent u altijd bezig geweest, Dit was voor Dina niet altijd gemakkelijk en bet bezorgde haar vele besognes. Wij zijn getroffen door de wij-ze waar op u verzorgd wordt". Pastoor Doens is namelijk al geruime tijid bedlegerig. Mevrouw Schipper bood bloemen aan aan Dina. Pastoor Doens dankte voor de eer die mejuffrouw Dina te Deurt vieL (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Het ge meentehuis in Terneuzen ont vangt de laatste tijd nogal eens telefoontjes van mensen, die niet precies weten of ze aanspraak kunnen maken op een subsidie voor de warmte- isoiatie van woningen. Voor deze subsidie is een landelijke regeling in werking. Aan de subsidie zijn echter voorwaar den verbonden. Wie zijn woning van isola tiemateriaal wil gaan voorzien, moeit allereerst een aanvraag formulier voor subsidie halen oip het plaatselijke gemeente huis of op het Bureau Volks huisvesting in Middelburg. Subsidie kan alleen verkregen worden voor woningwetwonin gen, voor woningen die na 1945 gebouwd zijn en voor waningen in de premieseotor. In deze laatste categorie kun nen de extra kosten van de stichitingskost-en worden afge trokken. De subsidie voor warmte- isolatie heeft een maximum van duizend gulden, terwijl diegenen die in aanmerking willen kiomen een bedrag van meer dan vijfhonderd gulden in de isolatie moeten investe ren. Voor de woningen van na 1945 is hier ook nog de voor waarde aan verbonden dat er in dieze woningen centrale verwarming moet zijn, of dat die moet worden aange schaft. Een andier onderdeel van de ze vrij ingewikkelde regeling i-s de keuze van isolering. Ook hieraan zijn voorwaarden ver bonden, wil men de subsidie vangen. De rijksbijdrage in de woning-isolatie kosten geldt alleen voor het aanbren gen van een dubbele beglazing of een voorzetraam, het aan brengen van een isolerende laag aan de binnenkant van een schuin dak of aam de bui tenkant van een plat dak. Ver der wordt het opvullen van spau-muren gesubsidieerd, mits dit door een erkend be drijf gebeurt. In Zeeland is er maar een zo'n bedrijf. De nadruk moet er tenslotte nog opgelegd worden, dat een aanvraag voor subsidie voor woning-isolatie moet worden ingediend- Alvorens met de isolatdie-werkzaiamheden wordt gestart. De huidige subsidie regeling loopt tot 31 december 197 (ADVERTENTIE) U kent de MeerMan'sKaart. Samen, uit, samen thuis op één goedkope kaart. Tot nu toe voor maximaal vijf man (u mag hier ook vrouw lezen). Maar vanaf vandaag ook voor zes man. De prijs voor zes man is f 60,-. Ofwel een tientje de man. En daarvoor mag u met z'n zessen in ons land zo veel treinen als u wilt. En zo ver u wilt. Een dag lang. Het zal druk worden op de tribunes. BERGEN OP ZOOM Boxy 20-90 uur: Thunder- baill 14 j. Luxor 30-00 uur: Punh-ouse. GOES Grand - 14-30 uur: Circus op stelten ai- 19.30 uur: Wood stock a.1. HULST Den Dullaert, Expositie van de beeldhouwer A. Teeuwis- se uit Amsterdam en Pieter d'H-omidt uit Utrecht, alsmede van de aquarellist Joop Wiil- le-ros uit Amsterdam (tm. 10 okt-)- Galerie Van Geyt, Steenstra-at, expositie werken van negen Nederlandse kun stenaressen ouder de titel „Joffers '74" (t.m. 8 okt MIDDELBURG City Geen filmvoorstel ling. Zuiderbaken 13.30 uiur: „Tombola door Jeugdtheater- Rijksarchief, St.-Pieterst raait Middelburgs muziekleven in grootmoeders dagen (t.m. 5 nov.). Open van 9.90-12.00 en 18.30-17-00 uu, 's van 9-3-0-12.00 uur- ROTTERDAM De Doelen (hal) 12.45 uur: koffieconcert dloor het Edinburgh String Quartet. Hoffplein Theater 20.15 uur: Slippers" met Miai-y Dresselhiuy-s, Guus Hermiuis, Wiilleke Albarti en Jeroen Krabbé. De Lantaren 20-30 uur: The F-amiily - „Shortey- es". SLUISKIL R.k. Antoniuskerk, Expositie 75 jaar kapucijnen Sluiskil (t.m. 6 okt.). Geopend op zat en zonid- van 15-00-17-00 uur en na de kerkdiensten- SOUBURG De Zwaan „Tombola" door ter. 16.15 uur: Jeugdthea- VLISSINGEN Alhambra Geen fümvoor- WESTDORPE Galerie Troutzaerte, Exposi tie schilderijen en tekeningen van Baiul Citroen (t-m. 12 (Van onize correspondent) KOEWACHT Zondag 6 oktober wordt in het clublo kaal van de postduivenvereni ging Nieuw Leven te Koe wacht, café De Nederlandse Reisduif, een verkoping ge houden van een 30-tal jojige duiven van de Zuiddorpse liefhebber R. de Laruelle. Deze verkoping zal onge twijfeld in de belangstelling staan bij vele liefhebbers. De Zuiddorpenaair wist dit seizoen zeer goede resultaten met zijn duiven te behalen. Hij werd generaal kampioen bij de ver eniging Nieuiw Leven te Koe wacht (de grootste in Zee land) en kampioen jaarling- duiven in de kring Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen van de afdeling Zeeland. De verko ping van zijn jonge duiven, afkomstig uit vlieg- en kweekfcoppels begint om twee uur, bezichtiging van de dui ven vanaf 11.00 uur 's mor gens. MORGEN zal de KLM een tussenlanding in Banglades.i maken om hulnzendingen van Rode Kruis en Leger des Heils af te leveren. De St-ebting Si mavi stelde medicamenten voor een bedrag van f 44.000 ter beschikking. okt.). Geopend dli. t-m. aalt van 9.00-18.00 uur, zond- van 14-00-18.00 uur- Op miaaudlaiB gesloten. ZIERIKZEE V, T Lange Uus, Havenmarkt, 28 expositie Henk v.d. Horst, met linosneden (t.m- 31 dkt.). Open di- tm- zat. van 9.00- 12.00 en van 13.30-18-00 uur, bovendien do- van 19-00-2il.00 uur. ANTWERPEN Middelheimpark, expositie Belgische beelidihouiwkunist met o.a. 150 beelden van de voor- niaamste Belgische kunste naars. Geopend alle dagen, tot 6 oktober- BRUGGE Stadschouwburg 14.30 uur: Jeugdvoorstelling dloior het Sohooiljeugd-theaiter o.l.v. Jan Saivenberg. Korrekelder, Kraanplaiats 20-30 uur: ,,La Venus e la fourrure" van Leo pold von Siadhier-MasoCh door Gafé-théatre la ViaiEe GtraOJle, Paris. Groeninghemuscum, exposb tie schilderijen uit Vlaanderen en Holland van tussen 1450 en 1750 afkomstig uit de Natiicxna- Ite Galerie in Praag (lt.ni. 20 okt-). (Van een ónzer verslaggevers) OOSTBURG Het li'jks bestuur en directie van het soediaal werkvoorzieiniiogs- schap Zeeuwsch-Vlaanderen heeft pliamnen in voorbereiding voor de uitbreiding van de sociale werkplaats in Oost burg. Het betreft een niieuw te creëren ruimte voor de machi nale houtbewerking, d)ie door de toename van het volume van de te maken prodiukten uit zijn jasje is gegroeid. De plannen zullen eerst nog wor den goedgekeurd door het al gemeen bestuur van het scihap. De machinale houtbewer king in Oo-stburg is veel toe genomen- In 1973 is men be gonnen met de pnodukitie van grote fruitkisten, een object dat goed is aangeslagen. Men kan het, zo bleek uit contacten met ondar meer de opdracht gever, voorlopig nog wel blij ven doen. De prodiuktie van fruitkisten vraagt echter een grotere montageruimte. Reeds in de begroting 1974, die door het algemeen b&stuur werd aangenomen- is een be drag uitgetrokken voor grond- vsftverving op het industrie terrein in Oostburg. Grond, die overigens nog bouwrijp moet worden gemaaktHet gaat om ongeveer twee hecta ren- Een nte-uwe houftaacrs bij <ïe Sociale werkplaats is overigens a! in gebruik tenomen- Dit wegens de grote prodiuktie van bankstelrompen. Nu echter' ook de produktie van de fruit kasten goed loopt, moeten zo veel kubieke meters hout wor den verwerkt, dat er verstop pingen ontstaian in de afdeling machinale houtbewerking. (Van onze oorrespondent) TERNEUZEN Ingevolge de eis van de officier van justitie, mr. E. Gelderman, veroordeelde de Kantonrechter nir. C.J.M. van Hees, tijdens de zitting van gisteren in Ter neuzen, de transportonderne mer, W- van E- te Westdorpe, tol een boete van vijfhonderd gulden of twintig dagen hech tenis Verdachte had in mei van dit jaar op een terrein te Zuiddorpe een soort bassin ge maakt, waarin een afvalpro- dukt van het hoogovenbedrijf (cokesfabrlek) Sidmar te Zei- zate, dat zware koolwaterstof ten, zwavel en zelfs sporen van kwik bevatte, werd gede poneerd Van E. had hiervoor geen vergunning van B. en W. te Axel. Inmiddels is het afval, dat door de firma Van der Kooy naar de Axelse Sassing was getransporteerd en van daar naar Zuiddorpe, afge voerd naar Rijnmond waar het werd verbrand Mr Gelder man. geloofde van de bewe- ung van verdachte, als zou hij dit alles te goeder t-rouw heb ben gedaan, niet veel- „Ik denk dat er flink aan verdiend is", aldus de officier, dlie zich, er verder bij afvroeg waarom net goedje dan op een afgele gen stukje land werd opgesla gen in een „bassin" dat die naam niet verdiende. „Allerlei actiegroepen benadrukken hoe gevaarlijk het is om niet-orga- nische en synthetische stoffen met de natuur in contact te orengen. Mr Adriaanse uit Middel burg trad op voor mevrouw S. van A. uit Gent (B.). Haar cankschip „Trophee" vervoer de op 1 augustus op het ka naal Gent-Terneuzen ongeveer 339 ton salpeterzuur. De ten lastelegging luidde: documen ten niet in orde en het schip had geen marifoon aan boord. Mr Adriaanse vertelde de kantonrechter dat één van de bedoelde documenten wel aan boord was, maar dat de schip per het niet had kunnen vin den- Het andere document, het z g. certificaat bleek inderdaad niet compleet te zijn geweest Voor wat de marifoon-installa tie Detrof, zei mr. Adriaanse dat dit in Nederland nog niet zo lang verplicht is die aan boord te hebben. Voor de do cumenten eiste de officier van justitie een boete vain twee maal 25 gulden en voor de ontbrekende marifooninstalla- tie tweehonderd gulden. Mr. van Hees, de kantonrechter achtte de kwestie van het ene document niet bewezen en veroordeelde de eigenares van het schip tot vijfentwintig gul den voor het niet in orde heb ben van het certificaat. Voor net niet aanwezig zijn van een marifoon-installatie veroor deelde hij verdachte tot een boete van honderd gulden- De te Oostburg woonachtige A.J had bij het wegrijden met zijn auto uit de Clooster- straat te Kloosterzande, twee bromfietsen gehinderd. Er was -en aanrijding ontstaan, waar bij de ene bromfietsbestuurder werd gewond en de beide bromfietsen schade opliepen. Herdachte beweerde de beide achterop komende bromfietsen niet te hebben gezien. De offi cier van justitie, mr. E. Gel- terman. noemde dit een rand geval en de kantonrechter wees verdachte erop dat een ongeluk soms van een kleinig heid afhangt. Eis en uitspraak vijttig gulden. P-E.P., transportondernemer te Sluiskil verdedigde zich dooi te zeggen dat het fteel moeilijk is 24 chauffeurs te controleren, toen hij gisteren terechtstond omdat twee van zijn Chauffeurs teveel uren hadüen gereden, zoals in hun rijtijdenboekje stond aangege ven. De kantonrechter wees erop dat de werkgever in ie der geval aansprakelijk is, tenzij hij zijn ondergeschikten duidelijke instructies geeft en dat ontbreekt er nogal eens aan en iemand aanstelt voor een voortdurende controle, als hij liet zelf niet kan "doen. Mr Gelderman eiste tweemaal honderd vijftig gulden boete, L>e veroordeling luidde: twee- ma-a, honderd gulden. De kantonrechter vond het helemaal niet zo'n slecht sys teem om iemand die leert au torijden een leervergunning te geven „Jammer dat dit alleen nog maar voor België geldt", zei mr. Van Hees tot de kin derverzorgster mejuffrouw M.P. uit Moerbeke-Waas die op de provinciale weg te Axel was bekeurd omdat zij geen rijbewijs, maar wei een leer vergunning kon overleggen. Uit de opmerkingen van ver dachte constateerde de kanton rechter dat men in België nog niet voldoende weet dat een leervergunning in Nederland niet geldig dis. De officier van justitie, mr. Gelderman eiste een boete van f 75, met daarbij de opmerking: „Straks als u een rijbewijs hebt bent u wel kom". Mr. Van Hees maakte van het gehele bedrag een voorwaardelijke boete met een proeftijd van twee ja-ar. De vraehtautobestuurder P- van D. uit Dordrecht, was op ?2 maart j.l. met vrachtauto en aanhangwagen, nabij Terhole im de sloot terechtgekomen. Daarbij werden een bromfiets bestuurder en zijn vrouw vrij ernstig gewond. Bij het onder zoek was gebleken dat een klompschoen van de be stuurder onder één van de pe dalen was terechtgekomen, zodat hij geen controle meer had op de snelheid en de bocht provinciale rijksweg te Terhole piet kon nemen. Ver dachte zei dat zijn firma het dragen van dergelijke klomp- schoenen verboden had, maar dat zij tegen transpiratie van de voeten werden gedragen Dat verdachte verscheidene malen een bezoek aan de slachtoffers had gebracht, hun ook had geschreven en er door dit ongeluk geen slechte rela tie met het getroffen echtpaar was ontstaan, stemde de kan tonrechter wat milder. Mr. Van Hees veroordeelde con form de eis: honderd gulden boete onvoorwaardelijk en tweehonderd giulden voorwaar delijk met een proeftijd van twee jaar. Twee bejaarden uit Graauw, B P als verdachte en A.T. als getuige kwamen voor de balie, omdat P. zijn plaatsgenoot op 10 april op de Gra-auwse dijk met een vrachtauto had aange reden, toen deze over de rech ter weghelft fietste. P. zei er geen eed op te durven doen dat hij T. bad aangereden, maai ook niet dat hij hem niet zou hebben aangereden- Maar het slachtoffer had tien weken in het Hulster ziekenhuis gele gen en daarom twijfelden de officier noch de kantonrechter aan de verklaring van het slachtoffer. De boete van vijf tig gulden, die door mr. Gel derman werd geëist, en door mr. Van Hees werd opgelegd, deed- geen afbreuk aan de hechte vriendschap van twee oude mensen. Gezamenlijk gingen zij naar de auto van verdachte om terug naar Graauw te rijden. De aangere- aene nog steunend op zijn wandelstok, vanwege de bij hel ongeluk opgelopen ver wondingen. Uitgave- Uitgeversmaatschappij De Stem B V. Edifie Zeeland RA VONK ANTOREN: TERNEUZEN Nieuwstraat 9. tel 01150-7920 (4 lijnen): HUT.ST* Steenstraat 14. tel 01140-3751 (3 lijnen); GOES': Klokstraat 1, tel. 01100-8030 (3 lijnen). KANTOORUREN: Maandag t.m. vrijdag 8 15 - 12 30 en 13 30- 17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Breda: Maandag t.m vrijdag van 19 00 - 20 00 uur. tel. 01600-22341, zaterdag van 10 00 - 11 00 uur teL 01600 49900, zondag van 20 00 - 22 00 uur. tel 01600 22341. BEZORGKLACHTEN: Zeeuwsch-Vlaanderen; teL 01140 - 3751 of 01150- 6297, Midden- Zeeland 01100 - 4944. REDACTIE: HUIS AANSLUITINGEN: Chef Zeeuwse redactie- S C. Augustijn, kantoor Nieuwstraat Terneuzen. tel 01150 7920 privé tel 01150- 5745: algemeen re dacteur Zeeland A F Koopman, kantoor Kromme Weele 4. Middelburg, tel 01180 (764. privé tel 01180 - 7438: redar-tour Midden-Zeeland drs J Bouwmans kantoor Kinkstraat 1, Goes, tel. 01100 8031) privé Zuidvlietstraat 53 Goes teL 01100-8138; redacteur te Terneuzen en Kanaalzone- G van BerkeL kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen. tel 01150-7920 privé tel. 01150- 4866: redacteur W Z-Vlaanderen R van der Helm. Melkweg 40^ Oostburg, tel 01170 - 3370: sportredactie Zeeland: T. Koomen, tel. 01155 2594 FOTOJOURNALIST ZEELAND: C. J de Boer. Trumanlaan 10. Axel tel 01155-2237 ABONNEMENTEN EXPLOl'I A TIE: inspecteur Zeeland, P Konings. tel 01150- 6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: C Menu, tel. 01100-4316.

de Stem | 1974 | | pagina 5