Jan Mul "Ik voel me erg sterk Sint Aloysius sponsor nodig FC TWENTE IS AJAX NOG NIET VERGETEN Zeeuwsch-Vlaamse jeugd op dreef Mra- ploegen smesvol zx BaSiilsasifi O 99 Peters blijft bij NEC la» Hanegem blijft (huis rj Jlitt' W m 4 - :c-I ST. ALOY VIJFDE .IN BEKERSTRIJD. REMISE JO.VGBLOED .MAR HELST Tweede dan voor Avot en Sijs Wines lèc&GMi sport nwi 5e internationale jeugdprijsvraag Wat is er allemaal te winnen? Vlug een wedstrijdformulier halen bij de Rabobank! WOENSDAG 2 OKTOBER 1974 13 :i-1 leine Stem paste heb- (Van een onzer verslaggevers) AMSTERDAM Wie van de achteropgeraakte vedetten drukt vanavond in het Olympisch Stadion in Amsterdam zijn stempel op de Europacup-return Ajax-Stoke City Ja.. Mulder (29) van Ajax of Geoff Hurst (32) van Stoke Beide spitsen waren er twee weken geleden in Stoke op Trent (1-1) niet hij. Van allebei wordt vanavond verwacht dat zij de score van hun club in positieve richting zullen ombuigen Zovel de nuchtere Groninger als de bescheiden Londenaar rij-i erg optimistisch. Jan Mulder: „Ik ben dan nog wel niet in mijn allerbeste vorm, maar het gaat toch steeds beteren vvat yooral belangrijk is, ik ben zo fit dat ik tegen Stoke een hele wedstrijd kan spelen". 5099099990000990 e Stem stapels leuke groot of te dun gete- laatsen. Wil je dus Stem zien dan moet gemakkelijk kunnen n nog niet beloven krijgen namelijk zo- unnen plaatsen. Je e stuurt, want daar je denkt iets te heb- ,un je het sturen naar la. had zijn nieuwe, le- larlijke wereldrecord reek al willen vesti- en beleefde hij de van zijn leven om- poging door knullige igheden mislukte. Op cpoging is veel kri- skomen. Ze wordt ïeer als een publiei- t gezien. laanse tv, de RAI, le recordpoging van rechtstreeks per tv n, met mobiele en tmera's onder water. Amerika was men iseerd in die gecom- duik-tv-stunt. Voor moest het een soort ie primeur worden, Is tv-beelden van de was de „ster" van erwaterballet. Uren- eft de Italiaanse tv eelden uitgezonden, ijwel uitsluitend van «•bereidingen boven 'egen de tijd dat Ma- u duiken raakten de s verward met de of- ikkabel en dat lever- vertraging van uren n Majorca dan ten- ok, botste hij al op 25 iepte tegen een daar mmende onderwater- f- eek het een van zijn •ienden te zijn: een duikende glamour- in een tv-quiz goud le met zijn onderwa- s en die nadien met ouwen in de Zuid en;* spartelt als ac- i erotisch-exotische nfilms- Diezelfde n blokkeerde Major daling en de wereld- ging mislukte. 1 en tierend kwam toen boven, hij voel- i-oor schut staan voor n tv-kijkers en be lt hij nooit meer zou dat de tv onder wa rn kijken. Daarom ijorca dit weekeinde grote geheimzinnig- r het nieuwe record, s is bereikt- Als de ilgende recordpoging uitzenden hebben de ;rote kans dat ze een cordhouder uit het in tillen. Geoff Hurst „Door het falen van Cowoy m de eerste match tegen Ajax en de beenbreuk van John Ritchie in de Engelse com- >etitie tegen Ipswich Town, rnjgik jreer een kans Zonder te NIJMEGEN (ANP) - Feyen- oord heeft geen gebruik ge maakt van de optie die de ciub had op Jan Peters, de jonge in ternational van NEC. Maandag avond had Peters niets gehoord van de Rotterdamse club, terwijl de optie zou aflopen op 30 sep tember om middernacht. Nu Feyenoord geen gebruik heeft gemaakt van zijn moge lijkheden is het te verwachten dat Peters, zeker voor dit sei zoen bij NEC zal blijven Peters zelf „Nadat ik door dokter Ro- ltnk van Ajax was afgekeurd vanwege mijn knie, zijn er con tacten met Feyenoord geweest Ik ben die zeker niet uit de weg gegaan, vooral omdat ik graag nog eens gekeurd wilde worden Mijn eigen ciubarts had geen be zwaren. Rolink wel, hoewel hij bij de keuring ook nadrukkelijk had gesteld dat bet slechts een momentopname betrof Nu Feyenoord geen gebruik heeft gemaakt van de mogelijkheid de contacten voort te zetten Ujkt het mij het meest waarschijnlijk dat ik dit seizoen bij NEQ zal blijven Met andere clubs ben ik met in bespreking. Hans Kraay, manager van Ajax, de club die ook uitgebreid contact met Peters heeft gehad, zal niet opnieuw naar de gun sten van NEC's jonge midden velder dingen Kraay „Wanneer er, nu Feyenoords optie is afge lopen, al jacht op Peters zou worden gemaakt, zullen wij ons met bij ae jagers aansluiten" (Van onze sportredactie) ROTTERDAM - Wim van Ha negem gaat niet met Feyenoord naar Noord-lerland. De medi sche staf van de Rotterdamse club heeft dinsdag besloten de middenvelder rust te gunnen in verband met een aantal blessu res, aldus een mededeling van Feyenoord-bestuurslid Gerard Kerkum. Van Hanegem, die zelf graag thuis wilde blijven, speelt de laatste tijd zelden meer hele wedstrijden. Feyenoord hoeft zich intussen [een grote zorgen te maken voor iet tweede duei tegen Coleraine Europacup landskampioenen), dat woensdagmiddag wordt ge speeld De Rotterdammers wonnen veertien dagen geleden m de „Kuip" de eerste wedstnjd met 7-0 WM W ."'IB - 4y lil overdrijven kan ik zeggen dat ik goed in vorm ben Afgelopen za terdag scoorde ik het enige doelpunt van Stoke tegen Derbv County Ik voel me op het oge nblik erg sterk en ik reken er dan ook op een goede wedstrijd tegen Ajax te spelen" De geschiedenis van Jan Mul der is bekend Sinds zijn komst van Anderlecht naar Amster dam, ruim twee jaar geleden sukkelt hn met zijn mer.iscus- knie Muider ging door afgrijse lijke diepten, maar hii ver- Jan Mulder „Ik ben nog niet afgeschreven nooit Elke keer weer vocht hij terug en als hij fit was speelde hij vaak goede wed strijden Voor de aanvang van deze competitie werkte Mulder langzaam naar een topconditie Bevrijd van pijn in zijn k..ie be gon hij onbevangen aan de com petitiewedstrijd tegen Excel-, stor De spelvreugde duurde niet lang want de gebroeders Den Butter trapten hem gezamenlijk een dikke enkel Weet gaf Mul der niet op Tegen Telstar maakte hij een grandioze come-back en ook tegen FC Twente speelde hij een uitste kende tweede helft Mulder: „Over de wedstrijd tegen Twente ben ik persoonlijk niet zo tevreden Maar ik voelde toch aan dat ik weer bijna aan mijn top zit Dat geeft natuurlijk bevrediging Daarom wil ik tegen Stoke graag bewijzen dal ik nog lang mei afgeschreven ben" Geoff Hurst, die voor uezelfde moeilijke opdracht als Muider staat, is anders dar. de Gronin ger Mmdei bezeten, maar meer gelouterd door successen in het Engelse elftal Hurst kwam tot 69 interlands en maakte zich in de voetbalwereld onsterfelijk door in de WK-finale Engeland-Duitsland in 1966 drie doelpunten te scoren, waarvan een (via onderkant lat) vele jaren stof tot discussie gaf Hurst is flegmatieker dan Mui deren zekei met zo fanatiek Op 32-jarige leeftijd schikt hij zich zondei morren in de rol van tweede keus bij Stoke City Hurst „Och, daai ben ik vrij gemakkelijk m De manager be paalt welke elf spelers het veld ingaan Daar kan ik toch niets aan doen Moei ik speien. dan doe ik dat zo goed mogelijk Vergeet ook niet dat ik zori beet je aan mijn laatste seizoenen be zig ben De jeugd moet ook een kans krijgen Maar als ik moet opdraven ben ik toch dezelfde Hurst als ik altijd was Het kleinste kansje zal ik benutten om te scoren En tegen het be roemde Ajax wil tk dal zeker graag" (Van een onzer verslaggevers) ENSCHEDE - FC Twente is allang geen nieuweling meer in het jaarlijks terugkerend Eu ropa Cup gebeuren. De Ensche- dese formatie heeft in bet verle den al heel wat routine opge daan in de vaak ook zo geëmo tioneerde wedstrijden voor de UEFA-Cup. Maar toch maakt FC Twente-trainer Spitz Kohn zich zorgen over hetgeen zicb vanavond in het stadion Diek- man gaat afspelen. De Engelse ploeg Ipswich Town, die veertien dagen gele den op eigen veld schitterend op 2-2 werd gehouden, komt voor de Kohn-boys feitelijk iets te vroeg. „Er zou", aldus Spitz Kohn. „rond deze wedstrijd mets aan de hand zijn geweest wanneer er afgelopen zaterdag m het Olym pisch Stadion van Amsterdam niet zulke vreemde zaken in het treffen met Ajax waren gebeurd Ik heb wel mijn best gedaan om de jongens zo snel mogelijk de nederlaag tegen Ajax te laten vergeten, maar heel Enschede praat nog over die wedstrijd En de jongens worden er door de supporters steeds weer aan her innerd wat zich in Amsterdam heeft afgespeeld" Spitz Kohns ogen zijn echter momenteel alleen gericht op het bereiken van de tweede ronde in de UEFA-Cup „Maar dat gedoe tn de Olympische Kuip heeft er natuurlijk niet toe bijgedragen dat mijn jongens in alle rust naar het treffen met Ipswich kunnen groeien En ik hoop maar dat de spelers vanavond niet op „hol zullen slaan" wan neer er zich onverhoopt m het Diekman-stadion ook eens vreemde scheidsrechterlijke be slissingen zullen vallen, dat ze zich als volwassen kerels blijven gedragen, ook op de momenten wanneer de Engelsen hun eigen, harde spel gaan spelen" FC Twente staat duidelijk op scherp Of zoals Johan Zuidema het noemt „We laten ons met voor de tweede keer in de boot nemen" Woorden die op ver schillende manieren uitgelegd kunnen worden Vorig seizoen werd FC Twente door Ipswich uit de UEFA-Cup gewipt Daar voor moet nu de revanche ko men Daarnaast doelde Zuid ema duidelijk op rehabilitatie na het duel Ajax - FC Twente Zuidema weer „Engelse voetballers zijn natuurlijk ook geen lieverdjes, maar na de strijd in Ipswich durf ik te zeg gen dat het heel wat aangena mere tegenstanders zijn dan de Ajacieden. Ze zijn hard, maar bijna nooit gemeen Geen hakken-trapperij. geen geknijp in het lichaam van de tegen stander en geen gepor van elle bogen in je ribben" Johan Zuidema is in zijn ge dachten nog altijd bezig met de praktijken van de Ajacieden „Dat komt omdat hij nog jong is", zegt aanvoerder Drost, „ja ren geleden kon ik ook dagen lang aan een bepaalde wedstrijd blijven denken Maar dat is nu voorbij Voor mij is de kwestie Ajax verleden tijd Het volgende karwei staat voor de deur En daar moet Zuidema ook aan denken" aldus Drost (Van onze sportmedewerker) GRAAUW - Kwart over zes op een avondje door de week. In het speelzaaltje van de Graauwse tafeltennisvereni ging St. Aloysius in de Dorps straat wordt het op dat uur van de dag -waarop velen bezig zijn met het nuttigen van de bekende warme hap- een drukte van jewelste. In het zaaltje achter de woning van de familie Magnus komen de laatste spelers en speelsters vsic St. Aloysius binnenstap pen. De pupillen van Remy Magnus, de man die zich met zijn echtgenote volledig inzet voor de Graauwse tafeltennis vereniging. Vijf tafels staan er opgesteld in die kleine ruimte, waarin Magnus eerst zijn dici- pelen een lichte warming up van zo'n tien minuten laat on dergaan alvorens volop met de training te beginnen. Alle Graauwse tefeltennis- spetters zijn present. Een knaap als Wilfried Dumez, die al een respectabel aantal Zeeuwse en nationale titels op zijn naam heeft geschrven, Paul Matthijssen, de Zeeuwse kampioen bij de junioren 1974, André Louwen, Nederlands kampioen in 1974 bij de pupil len, Jeanne de Waal, nationaal kampioene bij de meisjes pupillen en Vivian Blanckaert, de Nederlandse titelhoudster bij de meisjes-welpen Haar zusje Sterra Blanckaert is eveneens van de partij Het zo veelste talent van St Aloysius, de Zeeuwse topveremgmg die zoveel vedetten e vedettes naar voren heeft geschoven de laat ste jaren Behalve dit illustere gezel schap is er nog een fiks aantal jeugdige spelers en ook oude ren van de partij Want de ta fel tennissport in Graauw viert hoogtij Remy Magnus, de mo tor van St Aloysius geeft zijn pupillen de nodige aanwijzin gen Tot ongeveer acht uur wordt er keihard getraind. Magnus' zweetdruppels zijn zeker zo talrijk als die van zijn „leerlingen", hij geeft zich constant tot het uiterste En dat gaat zo vijf dagen in de week door in het clublokaal achter „huize Magnus" De za terdagen zijn bestemd voor het afwerken van het competitie programma en de zondagen is er links of rechts altijd wel een toernooi dat door St Aloysius „gedaan" wordt Trainen, trainen en nog eens trainen is het devies voor hen die op nationaal niveau hun partijtje mee willen blazen Het leven van een tafeltennis ser is hard zo te zien Voor Vi vian Blanckaert, Wilfried Dumez, André Louwen en Jeanne de Waal komt daar dan elke maandag nog eens een traimngsavond bij De maan dagavonden gaat dit viertal naar Breda, waar door bond- soefenmeester Boon de tech niek nog verfijnd en de condi tie opgevoerd wordt De vele Zeeuwse en nationale titels zijn Graauw niet zomaar bin nen komen rollen De jongens en meisjes hebben er veel voor moeten doen. De tafeltennis sport eist voor de toppers -in welke tak van sport trouwens met?- een intensieve training, en dat hebben de Graauwse vedetten er graag voor over De Graauwse tafeltennis vereniging is na het vertrek van Frans van Waterschoot en de nodige strubbelingen die dit vertrek met zich meebracht- weer helemaal de oude De sfeer is uitstekend, de onderlinge samenwerking op perbest Dit alles komt het prestatie-niveau alleen maar ten goede Inmiddels heeft men er een sterk meisjesteam bijgekregen, bestaande uit de zusjes Sterra en Vivian Blanc kaert en Jeanne de Waal Een team dat in mevrouw Magnus net als haar man Remy bezeten van de tafel tennissport- een energieke coach heeft. Me vrouw Magnus „Het is niet al leen prachtig voor de vereni ging. maar ook voor de meisjes is het leuk dat er competitie wedstrijden gespeeld kunnen worden" Het eerste seniorenteam van St Aloysius bestaande uit Wilfried Dumez, Paul Mat thijssen en Rene van Dijk, dat na de reorganisatie binnen de NTTB moest degraderen naar de Hoofdklasse, doet het lang niet onaardig in die nieuwe omgeving De laatste drie teams uit de A- en de B-poule van de promotie-klasse waren gedoemd een stapje terug te doen naar de nieuw toege voegde hoofdklasse St Aloysius staat daar tegenover gereputeerde tegen standers als AMVJ, Delta Lloyd II (beiden Amsterdam) Scylla (Leiden), Irene (Til burg) en Quick (Blerick) Teams met klasse spelers, waar St Aloysius zeer ver dienstelijk resultaten tegen behaalt Magnus „Vorig jaar hebben we ons in dat sterke gezelschap kunnen handhaven en daar zijn we blij mee Als het deze competitie een beetje meezit, veracht ik toch wel een tweede plaats". Ondanks de successen die St. Aloysius landelijk en pro vinciaal boekt heeft Remy Magnus nog steeds een grote wens een sponsor vinden Magnus „Die hebben we echt hard nodig met de verre reizen die we constant moeten ma ken Als je nagaat dat wij de enige Zeeuwse vereniging hebben die zo hoog sjieelt. dan verdienen we toch een sponsor dacht ik Vooral nu ook het meisjesteam landelijk speelt komen de reiskosten weer een stuk hoger te liggen Je kunt de meisjes toch moeilijk naar huis sturen en zeggen, sorry er is teen geld meer Je moet het ebben van de jeugd Bouwen 11 aan de toekomst betekent dat Dan kunnen we doorstoten naar de top Maar het kost wel veel geld Daarom zou een sponsor voor ons het „einde" betekenen". MOSKOU„ (REUTER) - De tussische schakers Anatoli Karpov en Viktor Kortsjnoj zijn gisteren in Moskou op de 48ste tet van hun zevende partij in de tweekamp om het recht wereld kampioen Bobby Fischer uit te dagen, remise overeen gekomen. De partij was maandag na 44 ietten afgebroken. Karpov heeft in de tweekamp tot dusver twee partijen gewon nen. (Van onze tafeltennis- medewerker) OSS - De jaarlijkse beker strijd tussen de afdelingswin naars van de afdelingen Bra bant. Limburg. Zeeland, Noord-Limburg en Gelderland is opnieuw gewonnen door be kerhouder JCV 1 uit Vught. In het door de tafeltennisvereni ging „OTTC" in Oss goed geor ganiseerde toernooi werd Zee land vertegenwoordigd door het St. Aloysius-duo Rene van Dijk en Paul van Laere. Helaas had Wilfried Dumez op die dag de voorkeur gegeven aan het spelen van een toernooi in Belgie, zodat het voor de afde ling uitkomende team met in de sterkste opstelling kon versct.ij- nen.Mede daardoor wist St Aloysius, dat in éen poule was ingedeeld bij Blue Star en JCV 2 steeds net met de overwinning te grijpen, tweemaal werd met 3-2 verloren, waarbij van Dijk on geslagen bleef Een vijfde plaats door winst op Heerlen (3-2) vas daardoor het eindresultaat voor de Zeeuwsch-Vlamingen In de andere poule werd JCV 1 win naar door SKF en Heerlen te kioppen Ook m de finale tegen Blue Star waren de Brabanders sterker en zij prolongeerden dan ook hun titel Peter Paro en Henk van de Zee namen dan ook de beker weer voor een jaar mee naar Vught (Van onze sportredactie) TERNEUZEN - De jeugdaf deling van de wielervereniging Zeeuwscb-Vlaanderen heeft in het afgelopen weekeinde met een 25-tal rennertjes deelgeno men aan de interclubwedstrijd in het Brabantse Aarle-Rixtel. Deze uitnodiging kwam onder meer tot stand door KNWU- sportcommissielid Van Gestel, die bijzonder goede ervaringen beeft opgedaan met de jeugd van de wielervereniging Zeeuwsch-Vlaanderen tijdens de Zeeuwsch-Vlaamse jeugd- toer. v Behalve door een tiental clubs uit het district Brabant in van de KNWU en door de wielerver eniging Zeeuwsch-Vlaanderen werd er in 'Aarle-Rixtel ook deelgenomen door een sterke Duitse jeugdpioeg uit Pullham, zodat de wedstrijd een mterna- tic.iaa) karakter kreeg Willem Verplanke. voorzitter van de jeugdcommissie van de wieler vereniging Zeeuwsch- Vlaanderen „We hebben on danks de zware tegenstand toch enkele leuke resultaten geboekt Al is het deelnemen voor de jeugd natuurlijk belangrijker dan het winnen" De klasseringen van de jeugd- reruiers van Zeeuwsch- Vlaanderen m Aarle-Rixtel wa ren 8-jartgen 2 Charles de Ca- luwé (Sluiskil), 10 Kurt van Overmeere (Terneuzen) 9-jarigen 5 Arthur de Letter (Wachtebeke), 8 Mario Ram- melo (Philippine) 10-jartgen 2 Carlos Steel (Axel) 11-jangen 6 Karei van Goe- them (Kloosterzande), 8 Ab Verplanke (IJzendijke), 9 Mare de Dobbelaere (IJzendijke) 12-jarxgen 7 Adri de Maes- schalck (Axel) 13-jarigen Rob Bijvank (Sas van Gent), 6 Ronald Harte (Middelburg, Theo Middel kamp) 14-jangen 1 Ronny van der Sijpt (Koewacht) In totaal kwamen er zo'n 160 jeugdren- ners aan de start in Aarle- Rixtel. HULST - Een televisieploeg van de TROS. komt vanmiddag naar het gemeentelijk sportpark te Hulst om rond de klok van 15.00 uur op het hoofdveld van de plaatselijke voetbalveren! ging HW24 opnamen te maken voor hel bekende TROS- sportprogramma „de penalty- bokaal". De grootste attractie voor de HVV-voetbaljeugd die middag zal ongetwijfeld de komst en de aanwezigheid vormen van de bekonde doelman van het Nede rlandse voetbalelftal en van de eredivisieveren ïging FC Am sterdam, Jan Jongbloed Jan Jongbloed zal moeten trachten zijn goal schoon te houden want er zuilen-vijf doel- schoten door vijf verschillende jeugd-spelers var. HVV'24 in de leeftijd var. tien tot en met twaalf, op hem worden vuurd Hei geheel zal muzikaal wor den opgeluisterd dooi de,drum band var. de koninklijke stede lijke harmonie uit Hulst ondei leiding van dhr Lam po Het prograTitvi za. zaterdagavond 19 oktober worden uitgezonden af ge- (Van onze sportmedewerker) AXEL - De judoka's Jack Avot uit Schoondijke en Hanny Sijs uit Axel, die reeds geruime tijd in het bezit waren van de zwarte band. kwamen enkele dagen geleden nog wat hoger op de „judo-ladder" te staan, toen beiden na enkele partijen de tweede dan wisten te behalen. Voor beide judoka s en zeker met minder voor sportschool „Delta" uit Axel, onder leiding van Staf de Moor. een groot suc ces Sportschool „Delta" krijgt hiermee mensen in deze tak van sport van een bijzonder hoog „kaliber' Enkele jaren geleden wist Henk van de Wee deze graad ook binnen te halen, evenals Bok van de Axelse sportschool Laatstgenoemde heeft inmiddels achter zijn ac tieve judoloopbaan een punt ge zet. De twee geslaagde Axelse judoka's zullen woensdagavond (vanavond) in de bovenzaal van „Het Gezellenhuis' in Axel voor hun prestatie gehuldigd wor den Voor deze feestavond zijn alle Axelse judoka s en hun echtgenotes of verloofden uit genodigd. De feestavond begint om acht uur (Van onze turnm edewerker) SCHIEBROEK - De in de sporthal te Schiebroek gehou den keurturnontmoeting tussen de jeugdturnsters en de jeugd- turners van de turnkring Rot terdam en omstreken en de Zeeuws Brabantse Turnkring is met een grote overwinning voor de Zebra geëindigd. De Zebra- ploegen behaalden in totaal 432.1 punt. de turnkring Rotter dam 399,6 punt. Een voorsprong van niet minder dan 32,5 punt. Bepaald spectaculair was het optreden van de Zebra- jeugdturners Zij kwamen tot 259.55 punt, dat was 26,5 punt meer dan hun tegenstanders Vooral Martin Hoff (Zebra) was uitstekend in vorm Met een to taal van 50,8 punt voor de zes wedstrijdonderdelen voerde hij onbedreigd de individuele rangschikking aan Johan Dro gers (Zebra) bezette met 47,7 punt de tweede plaats. Voor wat de Zebra deelnemers betreft zag het Indi viduele klassement er als volgt uit 1 Martin Hoff 50,8 punt, 2 Johan Drogers 47,7 punt, 5 Marco Schrier 39,2 punt, 6 Rob Tierlmg 38,7 punt, 9 Ronny de Waal 36,5 punt, 10 Freddy Ale- brechtse 36,25 en 16. Arthur Reinersdaal 33.7 punt. De totaaluitslag bij de jeugd turnsters was 1 Zebra 172,77 punt en 2 Rotterdamse Turn- (ADVERTENTIE) bond 166,55 punt Hier werd het individuele klassement aange voerd door de Rotterdamse Ma rianne Cafferata met 34,8 punt Cora Hoogstrate van de Zebra turnde eveneens een zeer goede wedstrijd en bezette met 32,85 punt de tweede plaats. De rangschikking van de overige Zebra-jeugdturnsters was als volgt 3 Sjoukje Kosters 29,4 punt, 4 Mattie Corstanje 29 35 punt, 7 Marlies Goedemondt 27,75 punt, 8 Wendy Moens26,9 punt, 10 Anita Does 24,1 punt, 11 Petra de Leeuw 23,95 punt en 14 Ankie Weststrate 22,95 punt BOKSEN - De Japanse bokser Shoii Oguma heeft in Tokio be slag gelegd op de wereldtitel vheggewicht (versie World Bo xing Council) Als uitdager ver sloeg hij in het gevecht over vijf- tien ronden verrassend de Ven- ezolaanse titelhouder Betulio Gonzalez op punten. De vijfde internationale jeugdprijsvraag voor jongens en meisjes in de leeftijdsgroepen van 6 t/m 12 en 13 t/m 18jaar staat dit jaar in het teken van de techniek. Met tekenen, boetseren, bouwen, schilderen of vertellen zijn weer geweldige prijzen te winnen! Veertiendaagse vliegreizen naar Japan en met \e ouders zeven dagen naar Oostenrijk. Reizen naar België en Duitsland, filmcamera's en fototoestellen. Dat allemaal en nog veel meer! Als je meedoet krijg je in ieder geval al een prachtige poster kado. de bank voor iedereen

de Stem | 1974 | | pagina 13