Transportgroep Alvracht magazijn medewerkers chauffeurs bestelauto binnenland preservenbedrijf b.v. breda (Kleine prijsjes bij de Mantelspecialist) Na de pull-over nu ook de pull-onder, dus om onder 'n bloes of jurk te dragen. polyester 38-48 l«5i f Ook vanaf: 8.50 Van Oeveren Expeditie- en Veembedrijf B.V. HAILE SELASSl Laat de neutrale buitenstaander'® een kleine rondgang maken langs de vaderlandse kantoren. Zo optimistisch als hij naar binnen stapt, zo bedremmeld drentelt hij weer naar buiten. Iedereen draagt bijna hetzelfde. Te weinigen doen er iets aan. P C doet er wèl iets aan. Met zijn. Pleasure Collection. f) Goede najaarsmode voor de Nederlandse Kantoorman. Colpullover met tweed Perfekt gesneden pak. voorpand. Ook verkrijgbaar Perfekt corduroy.Beige, als vest en spencer. 100% i70_ Acryl. In diverse kleuren. Lekker zittend tricot pak. In denimblauw. 199.- Tweed broek met riem. Wol/polyester. Mooie kwaliteit. 89.50 n.v. verenigde bedrijven nutricia Overhemdblouse, in diverse kleuren. M. '36146 Gabardine -rok, geheel, gevoerd. In. de modekleuren. M. 40/48 en naturel. M. 36/48 Vrijdag 13 september Vrijdag 13 september 1974 Hartewenstes f PCI 01 no TYPrïenoa 1-m Ho TVAan+ole-noniqIictKP A E man die Jerry jn 1948 moest ver om, 2 jaar na Nixo het Huis van Afgevaa den te komen, heette tel Jonkman. Jonkma al enkele malen herkoz Amersfoort, Amsterdam, ApeldoornArnhem, Breda, W/Ë Dordrecht, Eindhoven, Groningen, Den Haag, Haarlem, Hilversum, Leiden, Rotterdam, Tilburg, Utrecht, Zwolle, Winkelcentra: Amsterdam-Boven 't IJ, Eindhoven-Woensel, Ww/ Haarlem-Schalkivijk, Leidsenhage, Rotterdam-Zuidplein Jmff'//;/ trecht-Hoog Catharijne. UW—W—HWBWOI—MWÏMB—i Breda: Ginnekenstraat 29 zoekt op korte termijn voor haar vestiging (Dochteronderneming van Unilever) Regenbeemd 37 Breda Vereisten - leeftijd van 21 -30 jaar - bij voorkeur bekend met het gebruik van intern transportmateriaal. Vereisten - leeftijd van 22-30 jaar - grootrijbewijs. Geboden wordt - een goede salariëring (o.a. 13e maand en 7,6 vakantietoeslag) - goede sociale voorzieningen (o.a. opname in pensioenfonds) - studiesubsidieregeling - gepremiëe/de spaarregeling. Schriftelijke of mondelinge sollicitaties gaarne aan Transportgroep Alvracht, Afd. Personeelszaken, St. Jobsweg 30, Rotterdam. Tel.010 - 76 71 44, toestel 167/178 Lijkt deze baan u iets (40-urige werkweek, 20 vakantiedagen, goed salaris, 7,8% vakantietoeslag, jaarlijkse gratificatie en subsidiëring var studieactiviteiten)? Schrijf dar aan de heer C.M.J. Jongeneel Afdeling Personeelszaken, Preservenbedrijf B.V., Ettensebaan 10, Breda, of maak een afspraak voor een onderhoud, telefoon 01600-24231. Preservenbedrijf B.V. produceert lucht- en vriesgedroogde aardappelen, groenten en vlees en is ook de maker van de bekende Nibb-it snacks. Voor ons microbiologisch laboratorium vragen wij een laborant(e), die zich nog bezig zal houden met het microbiologisch onderzoek van grond- en hulpstoffen en van eindprodukten. Wij denken hierbij aan iemand met een opleiding op M.B.O.- niveau, liefst met enige ervaring op microbiologisch gebied. is een gespecialiseerd voedingsmiddelen concern, waarin ondergebracht Nutricia Zoetermeer, Nutricia Cuyk, Nutricia België, Bottema Klundert, Preservenbedrijf Breda, S.V.Z.-Groep Etten-Leur, Remia Den Dolder en Luycks Diemen.

de Stem | 1974 | | pagina 14