Eedese duiven beheersen Orleans-vlucht Peuterspeelzaal Sas geopend VERKEERSONGELUKKEN EN FILES IN ZEELAND Enorme drukte op braderie Hulst De Stem/De Vrije Zeeuw FLINK] VISSER Overbru Gewonden in Arnemuiden Afstammelingen van Mullem UNIEKE REüNIE IN HULST HOND BESCHOTEN ifEINIG stad streek Nieuwe fiets voor Theo van den Brande BRANDJE EXPO AXEI, ZIT ER OP PIN Axel Hulst Zonnig baandag 26 augustus 1 (Van onze correspondent) TERNEUZEN In de pro vinciale wedvlucht van de af deling Zeeland van de Zuid- Nederlanrse Bond van Post- duivenhouders hebben drie jonge duiven van leden van de postduivenvereniging De Grensvliegers uit Eede zich met succes onderscheiden. De vlucht werd zaterdag vanuit Orleans gehouden en is tevens nationale derbyvlucht voor jonge duiven- Winnaar van dit concours, waaraan door ruim 5300 dui ven werd deelgenomen werd, afgaande op de verplichte meldingen van de vroegste duiven, een duif van G- van Belleghem met een snelheid van 1171-36 meter per minuut geklokt om 12-36 uur- Plaatsgenoot W- van Stan- daert (1170-15 mip.m-) geklokt om 12.37 uur werd tweede- W- Warren uit Vlissingen (1167 m.p-m.) wi9t een bezetting van de eerste drie plaatsen door de Eedese liefhebbers te voorkomen door een duif van J- de Vreeze (1160-54 m-p-m-) net achter zich te laten- Of deze Eedese duif, die ook in nationaal verband getekend staat, als een vroege duif moet worden aangeduid, kan nog niet bevestigd worden, daar men in Tilburg bij de organi serende vereniging Tilburg Vooruit, nogal schaars is met het geven van inlichtingen- De verdere vroegste meldin gen kwamen van: J. van de Branden uit Clinge 12-55 uur; August Verstoeten uit Hulst, 12-56 uur; J- de Block, Koe wacht om 12.53 uur; Jan Bak ker uit Oostburg om 12.50 uur; J. van de Plasse uit Cadzand 12.55 uur; combinatie Ritico- Zegers uit Breskens om 12.57 uur; J. de Backer uit Sas van Gent 12-56 uur; A- Arehs uit Axel om 13 uur; L- Taalman uit Philippine 13.02 uur; L. Lievense uit Souburg om 13.05 uur; J- Steijaert uit Hoofd plaat om 13-12 uur; P de Poorter uit Schoondijke 13.01 uur; J. Coppens uit Sluis om 13-02 uur; P. v-d- Bailck uit Terneuzen om 13-04 uur; L- van Vlierberghen uit Graauw om 13-05 uur en R- Maas uit Kloosterzande o ml 3 09 uur. Voor de liefhebbers van de postduivenvereniging Zeelan dia uit Middelburg voltrok zich ongewild een kleine tra gedie- Hun ingekorfde duiven werden per vergissing niet af gehaald door de ophaaldienst De begleider werd hiervan te laat op de hoogte gesteld, zo dat de duiven niet mee kon den vliegen- Hummeldonk geopend. (Van onze correspondent) ARNEMUIDEN-TERNEU - ZEN-KAPELLE Ook het afgelopen zonnige weekend heeft ertoe bijgedragen dat fi levorming heeft plaatsgevon den op rijksweg 58. Zaterdag morgen was het inkomend verkeer al zo groot, dat om 10 uur een file was ontstaan van 3,5 km. vanaf Kruiningen tot aan Rilland. Rond 12 uur groeide de file nog iets uit. Om 12.30 uur was deze opge. lost. Zondag rond 6 uur ont stond bij het bekende knel punt te Kapelle geleidelijk aan een twee kilometer iange file, die later in de avond oploste. Bij enkele ongelukken in Zeeland ontstond materiële schade. In Arnemuiden wer den twee verkeersdeelnemers gewond. (Van onze correspondent) HULST „Vanaf deze plaats wens ik je veel succes toe met deze prachtige nieuwe koersfiets en tevens wil ik al onze leden bedanken, die deze gift door hun spontane mede werking hebben mogelijk ge maakt". Dit zei G. d'Hooghe, bestuurslid van de supporters club zaterdagavond tegen wielrenner Theo van den Brande, in het stampvolle club lokaal bij Piet Wentzler in de Bierkaaistraat te Hulst, aan het begin van een gezellige avond voor de leden van de supportersclub. Theo van den Brande kreeg tijdens deze bijeenkomst een nieuwe fiets van zij n suppor ters. Theo van den Brande is sinds kort amateurwielren-ner en over de nodige populariteit heeft hij niet te klagen, want die supportersclub heeft mo menteel al meer dan 150 le den. De rest van de avond werd gebruikt voor het spelen van verschillende spelletjes bingo, waarmee schitterende prijzen te verdienen waren. Zaterdagmiddag vond diaair op de kruising Langstraat Verlengde Wolstraat een aan rijding plaats tussen de 19- jarige motorfietebestuurder N.P. en het driejarige fietster- tje S. Stekele uit Arnemuiden. Het meisje diende met een hersenschudding per ambulan ce overgebracht te worden naar het Gasthuis te Middel burg. Zondag liep die motorbe stuurder G.A. Tourse uit Sou burg bij het viaduct te Arne_ miuiiden een linker dijbeen fractuur op. De motorbestuur der had met een te grote snel heid de bocht genomen, waar door hij teeein d'e vangrail aanreed. BRESKENS Op rijksweg 58 nabij de Veerhaven, ver leende een personenauto, be. S'tuurd door S.O. uit Parijs, geen voorrang aan de brom fietster A. v.d. B. uit Hein- kenszanid. O. kwam van de boot en wilde rechtsaf naar Breskensdorp rijden, op het moment diait V.d. B. rechtdoor wilde rijdien. De bromfiets en auto werden beschadigd. OOSTBURG In die Hoek zak te Oostbung is een perso nenauto, bestuurd door V. uit Terneuzen onder een aanhang wagen van transportbedrijf C. uit Zuidzarade geschoten. Het ongeval ontstond, doordat de aanhanger ongeveer een meter buiten het parkeervak stond en V., die uiit de richting Wa terlandkerkje kwam tegen liggers moest ontwijken. Er ontstond zware materiële scha de. TERNEUZEN Bij het be jaardencentrum De Blide werd de 69-jarige mevrouw C.H. uit Terneuzen vrijdagavond om 23.00 uur tijdens het overste, ken van de rijweg aangereden door een autobus. Het slacht offer werd gewond overge bracht naar het Julianazieken- huis te Terneuzen. TERNEUZEN In de Vlooswijkstraat in Terneuzen deed zich een botsing voor, waarbij aan drie personenau to's aanzienlijke schade ont stond. Het ongeluk gebeurde toen een personenauto, be stuurd door B.K. uit Terneu zen, rijdend in die straat, van achteren werd aangereden dooi- een personenauto, be stuurd door De B., eveneens uit Terneuzen. Eerstgenoemde ramde hierdoor een gepar keerd staande auto van B.K. Niemand liep letsel op. (Van on-ze correspondent). ZAAMSLAG Zondagmid dag omstreeks vijf uur brak brand uit in een schuurtje, op het erf van de familie M. in de Axelsestraat. De Zaamslag- se brandweer, die spoedig ter plaatse was, was de brand, die door tot nu toe onbekende oor zaak ontstond, spoedig mees ter. Een bromfiets, die in het stenen gebouwtje stond ver brandde- (Van onze correspondente) SAS VAN GENT —„Hum meltjes, zoek hier jullie honk", zei burgemeester drs. W. Dusarduijn zaterdagmorgen bij de opening van de peuter speelzaal Hummelhonk aan de Kerkhoflaan in Sas van Gent. Dat gebeurde dan ook prompt. Eén klein broekemannetje voelde zich al zo thuis dat hij tussen de luisterende genodig den door met zijn broek naar beneden voor de burgervader langsschoof op zoek naar een helpende hand. Voordat de peuters bezit konden nemen van hun nieu we honk was er al heel wat gebeurd. Met een toespraakje nam mevrouw P. de Waal- Jansen, voorzitster van het stichtingsbestuur, afscheid van het oude onderkomen aan de Noordstraat, waar kinderen en genodigden waren samengeko men. Ze memoreerde nog even dat de peuterspeelzaal op 3 februari 1971 werd gestart en goed floreerde zodat men voor steeds meer kindertjes om een plaatsje kwam vragen. Van de gemeente wei-d de beschikking over het voorma lige badhuis verkregen. „Er is, met de hulp van meelevende ouders gesloopt, getimmerd en gepoetst", aldus mevrouw De Waal. Steun van de gemeente en een inzamelingsactie rond den uiteindelijk de werkzaam heden af. Met de muziek mee ging het gezelschap onder muzi kale begeleiding van drum band Scouting Sas v-am Gent te voet va-n dié oude naar de nieuwe peuterspeelplaats. De burgemeester, die werd vergezeld van zijn echtgenote, verwijderde hierna een doekje zodat de naam Hummelhonk vrijkwam. Om het allemaal nog echter te maken stapte hij met aan iedere hand een peu ter daarna dwars door een pa pieren barricade en was de ingebruikname een feit. „Er is geschiedenismakend werk verrioht", aldus de heer Du sarduijn, die het stichtingsbe stuur een pluim gaf voor het stugge volhouden. De speelzaal wordit gerund door twee full-time leidsters en enkele part-time assisten ten. De zaal is geopend vijf ochtenden in de week van 8.30 tot 12.00 uur. (Van onze correspondent) AXEL De Expo Axel '74 zit er weer op. Op originele en waardige wijze heeft men dit jaarlijkse evenement uitgeluid. Gehuld in traditionele Axelse dracht kwamen namelijk za terdagavond burgemeester en mevrouw De Kam het tenten complex binnengeschreden om de officiële sluiting te verrich ten. Voorzitter W. Dieleman heette hen hartelijk welkom en zei dat de burgemeester niet alleen innerlijk maar ook uiterlijk een Axelaar tracht te zijn. In zijn slottoespraakje prees de heer De Kam de ondernemingslust, durf en sa menwerking van de Axelse middensbandera, maar betreur de het dat verschillende Axel se bedrijven verstek hadden laten gaan. Wat de medewerking van het gemeentebestuur betreft kon hij het Expobestuur ge ruststellen. „Alleen zal ik het volgend j-aar maar zowel ope ning als sluiting zelf doen", grapte hij, hierbij doelend op een opmerking die wethouder D. Oggel in zijn openings speech had gemaakt waarin deze in twijfel trok of het nieuwe gemeentebestuur wel die aandacht voor de Expo zou hebben als het oude altijd had gehad- „De heer Oggel is ze ker bang dat wanneer de heer Apers wethouder wordt er een Expo Koewacht zou komen", zei de burgemeester geksche rend. HULST Zaterdag middag vond in sporthal Den Dullaert en Hulst een unieke reünie plaats. 350 van de in totaal 639 afstammelingen van het echtpaar Carolus van Mullem en Fidelia Ro giers - die in het begin van de vorige eeuw leef den - waren samengeko men om de familieban den weer eens aan te halen. Gezien de en thousiaste reacties van de aanwezigen een zeer geslaagd initiatief, dat dan ook iedere 4 jaar een herhaling zou krij gen. De stamouders bewoonden in de vorige eeuw de hoeve De Pan nekeet in Nieuw-Namen. Carolus werd geboren in 1829 en overleed in 1873. Fidelia werd gebo ren in 1829 en overleed in 1903. De hoeve is thans - als buitenverblijf - nog steeds in het bezit van een der nakomelin gen. De organisator van dit gigantisch ge beuren - iedereen kreeg b.v- een zo goed als bij gewerkte stamboom en de afstammelingen van de 6 zonen en 2 dochters van de stamouders werd in aparte groepen gefor meerd voor een fo to. De familie dijdt overigens nog steeds uit. Ten tijde van de eerste vergadering over de reü nie werd de 649e nako meling geboren en me vrouw Braat uit Clinge - zaterdag aanwezig op de reünie - schonk gisteren het leven aan de 643e af stammeling. Volgend jaar zal op De Pannekeet de zaterdag gemaakte film worden vertoond. Het aantal aanwezigen zal dan een stuk groter zijn, want dé jeugd onder 12 jaar mag dan in tegenstelling tot zaterdag ook aanwezig zijn. Bedoeling is vol gend jaar twee open da gen te houden op De Pannekeet. Vol lof waren de familieleden over het initiatief van en de uitwerking enorm door dhr. Van Mullem uit Leuven, die twee jaar aan de voorbereidingen had gewerkt. Dat men zich de aangeboden koffiemaaltijd liet sma ken behoeft geen betoog evenmin als het feit dat bekende en onbekende familieleden vele ge sprekken aanknoopten. Een beeld van de drukte in Hulst. (Van een onzer verslaggevers) HULST De braderie in Hulst heeft afgelopen week end een ongekende drukte verwerkt. Het zag op sommige uren letterlijk zwart van de mensen en de dorpsomroeper van IJzendijke, die de enve loppen met eventuele prijzen zomaar aan de voorbijgangers moet uitreiken kwam eigenlijk handen te kort- Zondagmiddag ging de der de draagbare televisie, die als prijs bij deze actie was be schikbaar gesteld, de deur uit. Gelukkige bezitter werd de familie Van de Berg- van Dor- selaer uit Kloosterzande, die zich zeer blij met deze prijs toonde- „Het weer werkt dan ook in alle opzichten mee", aldus een tevreden Cor Bruijns gister middag. „Het is geweldig hoe een belangstelling wij te ver werken krijgen"- Er heerst in de Bierkaaistraat en omgeving dan ook een drukte van jewel ste- De feestelijk opgetuigde kramen aan wees-szijden van de Bierkaaistraat deden goede zaken- Voor de hongerige ma gen waren er poffertjes en andere lekkernijen, terwijl de dorstigen zich konden laven op de gezellige terrasjes- De jeugd komt eveneens aan zijn trekken- Voor hen is er een kindermolen die weinig rust gegund worden. Zaterdag- en zondagavond laat bleef er nog veel volk op de been, 'n teken dat men het uitstekend naar de zin had. BERGEN OP ZOOM Etcetera, Molstraat 10a Expositite „Boek-gebonden - boek gevonden" met boekban den van Ko Gielis en ex-libris uit de collectie vam Frits Haans. Open dag. wan 13.30- 17.00 uu-r, op vrijdag ook van 19.00-21.00 uur, zat. en zon., van 13.30-18.00 uur (t.m. 5 sept). Tweede hal stadhuis, Grote Markt, kunstwerk wan de maand (t.m. 31 aug). Geopend ma. t.m. vrijd. van 8.30-12.30 uur en van 13.30-17.30 uur. Markiezenhof, Steenbergse- straat, expositie werkstukken van deelnemers aan het Crea tief Centrum (t.m. 8 sent). GOES Grand 20.00 uur: Jesus Christ Superstar a.l. Museum voor N. en Z. Be veland, expositite „Met vlag en wimpel" (t.m. 15 sept) Geopend di. t.m. zat. van 10.00-12.00 uur en wan 13.30- 17.00 uuir. HENGSTDIJK E. de Kort 15.00 uur: Gaaibolling P. van Dijk 15.00 uuir: Bekerschietiing. Voorts dansen met orkest Johnny Contra. HULST Bioscoopgebouw 20.00 uur: Pikant gevrij in de Al- penjw-ei 18 j. Boekhandel Van Geyt, Steenstra-at 2, expositite oude kaarten, etsen gravures en k»- ramiek (t.m. 31 aug). MIDDELBURG City 20.00 uur: De beslis sende aanval. Vleeshal, Stadhuis, expositie wandkleden (t.m. 15 sept). Open dag. van 10.00-17.00 uur, zon. wan 14.00-17.00 uur. Zeeuws Museum, Abdijplieim, Banitzinger over de inundatie en droogmaking va-n Walche ren (t.m. 31 aiuig). Geopend (Van onze correspondent) SLUISKIL „Ik zal die hond eens kapot schieten", of zoiets in die geest, hoorde za terdag mevrouw B- uit de Middenstraat in Sluiskil ie mand roepen. Kort daarop los te de 15jarige j-onigen F.K. uit die plaats een schot uit een luchtdrukpistool waardoor in derdaad een kogeltje in een der poten van de hond van de familie B. belandde. De politie stelt een onderzoek in. Bejaardenreis Zestig Axelse bejaarden maakten een reisje naar Zuid-Limburg. Na een koffiepauze in Zandhoven reed men naar Valkenburg, waar werd geluncht. Na een bezoek aan het drielandenpunt volgde een rondrit door „Klein Zwitserland" In Maastricht schoof men aan voor een af scheidsdiner. Het gezelschap arriveerde om tien uur 's avonds weer in Axel, waar tenslotte in het bejaardendien stencentrum nog een kop kof fie werd genuttigd. Geslaagd I-n het St. Lidui- na-ziekenhuis te Hulst slaag den voor het eindexamen di ploma ziekenverpleging A de volgende kandidaten: mej. A. de Deyne, mej. I. Struppe en dhr. H. Fassaert. van ma. t.m. vrij. van i«fl, 12.30 uur en van 14.oo.pv uur. Bovendien iedere dag t.m. vrijdag om 15.00 J filmvoorstelling van Bro Dykes van Turnhout en Ter; naar hot eiland van CtJ] wan der Linden. D!!'- St. Piieterstraat Hug-enoten in Zeelaiuf* 9.00-12.30 uur en van '13 17.00 uur; zaterdag van ja 12.00 uur (t.m. 31 aug). NOORDSTRAAT A. Menheere 15.00 t Gaaibollimig en Kennis^j ting op twee wippen. OOSTBURG Ledel Theater 20.00 t Vroliiike ontucht in Tjroi» 1- SLUIS Raadskelder, exposiil schilderijen van mevr. Lyj, Saenen uit Katalijnefl,' (België). Open dajg. van M 12.00 uur en van W.OO-lj» uur (t.m. 30 aug). ST. ANNA TER MUIDEN Voorm. Raadhuisje, e® tie schilderijen en beeld!»., werk van Jos But en £1 mond de Meester de Bi brouok (t.m. 15 sept). pend v-am 10.00-12.00 uur", vam 14.00-17.00 uur. TERNEUZEN Luxor 20.00 uur: Hur Sociaal café, Dij-kstraat L Geopend v-ainaf 19.00 t" tel. 01150-6451. Gemeentemuseum, Geilstiraat, expositie spel (t.m. 31 aug.). Geopend di. t.m. zat. van ltd 17.00 uur. VLISSINGEN Alhambra, 20.00 uur: geamt Klems 14 j. IJZENDIJKE Streekmuseum, expositit Cadzandse kamer, heemkunde en (t.m. 15 sept) werkd. van 10.00-17.00 uur. Molen, expositite Nederlandse en kunstenaars en van een tenrijkse kunstenaar (t.m. sept). ZIERIKZEE 't Lange Uus, exposi „Droomwereld in water olieverven", wan de Kloetinp kunst-emaar Gerard (t.m. 31 a-ug). Geopend vu 9.00-12.00 uur en van 13* 18.00 uur Op do. bovendit van 19.00-21.00 uiur. Op i en maand, gesloten. ZUIDDORPE A. de Block 14.30 tl# Sohie-ting voor bejaarden. ANTWERPEN Middelheimpark, exp: Belgische beeldhouwkunst 1* ca. 150 beelden van de vu naamste Belgische kunst naars. Geopend aille da-sent 6 okt. Bouwcentrum, Rijswijcklaan, exnosititeI Mens, waarin het verschijn) de mens in zijn totalis wordt voorgesteld (tm aug). Museum Vleesh Vleeshouwersstraait B-W expositie Ruckers document en instrumenten Geopend van 10.00-17.00 uur. 0 maamd. gesloten (t-m- okt). BRUGGE Boudewijnpark IJsrei® Groeninghomuseum, exp® tie schilderijen uit Vlaai» ren en H-olland van tusse 1450 en 1750 afkomstig mi Nationale Galerij in P® (t.m. 20 okt). Uitgave Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland RAYONKANTOREN TERNEUZEN Nieuwstraat 9, te). 01150-7920 (4 iilnen); HUI» Steenstraat 14. tel 01140-3751 (3 lijnen); GOES': Stokstraat tel. 01100-8030 (3 lijnen). KANTOORUREN Maandag t.m vrijdag 8.15 12.30 en 13.30 - 17.00 uurf BUITEN KANTOORUREN ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Breda Maandag t.m. vrijdag van 19 00 - 20 00 uur. tel 01WIO*"T zaterdag van 10 00 - 11.01- uur, tel 01600 - 49900. zondag 20.00 - 22 00 uur. tel 01600 - 22341. BEZORGKLACHTEN: Zeeuwsch-Vlaanderen tel. 01140 3751 of 01150 - 6291, Mld® Zeeland 01100- 4944. REDACTIE HU1SAANSLUIT1NGEN Chef Zeeuwse redactie- S C Augustijn, kantooi Nieuwstr" Terneuzen. tel 01150 7920. privé tel 01150- 5745. algemcer dacteui Zeeland A, F Koopman kantoor Kromme Middelburg, tel 01180 - 7764. privé tel 01180 - 7438: reds'™ Midden-Zeeland drs. J. Bouwmans kantoor Klokstraat l, tel 01100 - 8030. privé Zuidvlietstraat 53. Goes tel 011W- redactetu te Terneuzen en Kanaalzone- G van Berkel, kan Nieuwstraat 9. Terneuzen tel 01150- 7920. privé tel "3 4866: redacteur W Z.-Vlaanderen R van der Helm. -th'j/* .s Oostburg. tel 01170 -3370: sportredactie Zeeland: T- o°° tel. 01155 2594 FOTOJOURNALIST ZEELAND C. J. de Boer Trumanlaan 10. Axel. teL 01155 - 2237. ABONNEMENTEN EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland: P Konings. tel 01150 -6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland: C. Menu, tel. 01100-4316. OOSTBURG. „Mag ik vangen asjeblieft- Eén, drie vier, vijf zesduizend honderd. Ja in orde dr- wel-". Trots schuifelde dagmiddag een wat ouderJ lantisfan weg met een zi het eerste gezicht weinig bruikte platenspeler. 1 01ndat de grote Adriaan Lantschoot hem persoo een van zijn studio-appar had verkocht- Het was zaterdagmiddag druk, enkele honderden langstellenden, in de sti ruimtes van Atlantis aar. (Van een GOES De vereniging t< rijbelangen, Zevibel, heeft vergadering in de Prins va paald inzake de voorgenome Wat dit betreft zijn er voor visserij-conferentie. Volgens Zevibel fa quotering, op de wijze z| hij wordt gepresenteerd, aanvaardbaar. Zevibel wil leen aan de quotering vangsten meewerken indier EEG-fondsen beschikbaar den gesteld, die het de vis| mogelijk maken om de lijke tijd, die ais gevolg d'e vangstbeperkingen aanbreken, te overbruggen. Volgens de voorzitter Zevibel, die heer A. L. S. leefeer, mag Nederland voorstellen vam de Weste pese visserijoonferentie accepteren, a'ls niet tegelijk tijd wordt voorzien in overbruggingsregelei-njg de tijd dat de quoted geldt. „De quotering zal eraj diep ingrijpen op de resuilt van de bedrijven, vooral diegenen, die iin de laatste ren grote investeringen ben gedaan in nieuwe scH pen", aldus die ZevHbelvoorj ter. Investerimgsbedragein twee miljoen gulden per scl ziiin niet ongewoon Volgende week zal een 1 stufursdelegatie van de Nedi l'andse visserij, waaronder e vertegenwoordiger van Ze bel, een gesprek over het qt teringsprobleem hebben rr de minister van Landbouw Visserij. Van Zeeuwse zij zal waarschijnlijk die ht Lockefeer wonden afgevac digd. Tegen de voorgestel vangstbeperkingen besta °_ok buiten de Zeeuwse viss rijkringen grote bezwart Een groot deel van de Ned< landse zeevisserij wordt dior getroffen. De quoteri, van de zee-visvangsten hei ten doel, een eind te mak aan de overbevissing van Europese wateren. De biolog waarschuwen al enkele jar dat als gevolg van deze ove bevissing het gevaar drei, dat bepaalde vissoorten ui sterven, waarmee ook het 1 va.i de visserij bezegeld z zijn. De visserij-organisaties o erkennen diit gevaar terde maar aldus de heer Lock teer: „De consequenties Morgen, dinsdag 27 aug Bergen op Zoom 11.28 Bansweert 10.35 en 23.15 terneuzen 10.11 en 22.50 viisamgen 9-41 en 22.20 wemeldinge 11.18 en 23.51. Vooruitzichten voor dinsda hot ï.°®nsdag> opgesteld do uur MI °P zondag om Droog, zonnig en later we Warmer -Weersvooruitzichten in ci land ®em^deld over Nede Voor dinsdag: aantal ure n: 3 tot 10; min. temp: oir „If? 10 totden. max. tem omstreeks 21 graden ;kans 0 un droge periode van mn tens 12 uur: 90 procent; kar t> eer, geheel droog etmaal Procent. .„Voor woensdag: aantal urt tQt 14- min- temp: on '«ka 12 graden- max tem reeks 12 graden; max. tem; droge periode van mir ons 12 uuï: 95 procent; kar P een geheel droo-g etmas *u procent.

de Stem | 1974 | | pagina 2