Trainer Vermunt niet tevreden Weinig treffers in eerste divisie PSV TE STERK VOOR ROT WEISS ESSEN: 4-0 Nederlanders domineren in Belgische competitie Willem II op dreef VEll P de HEI KUI Breitner naar Real Duyrii wint i Pijnai Smulders gaat weer turnen TIMIDE RBC VERLIEST RUIM VAN SPARTA: 1-4 (Van onze sportredactie) ROOSENDAAL RBC zal ongetwijfeld met meer ple zier terugdenken aan de oefenwedstrijd tegen NAC, dan tegen Sparta. Werd NAC vorige week met 21 aan de zegekar gebonden, Sparta liet vanaf de eerste minuut zien dat het geenszins van plan was het zover te laten komen. Voor rust kan de Roosendaalse hoofdklasser Sparta nog redeljjk bijbenen, maar in de tweede 45 minuten moest RBC afhaken. Tegenover de vier doelpunten van Sparta Meutstege (2 x), Heyerman en Michielsen waren de ma kers stónd maar één RBC-treffer van Peter Schouw. RBC-trainer Vermunt was niet al tevreden over de pres taties van zijn pupillen. „We hebben veel te timide ge speeld. Er lag een zekere angst over het spel. Vooral het middenveld speelde deze keer erg zwak. Overigens vond ik wel dat Sparta conditioneel erg goed was. Deze wedstrijd is voor ons erg nuttig geweest. Tegen een sterke tegenstander zie je pas goed waar de zwak. ke punten liggen. Maar ja, tussen RBC en Sparta bestaat natuurlijk wel een groot klas- severschil- Zoiets kun je niet wegcijferen". Sparta, zonder de gebles seerde Vennekar, Stef Wal beek en de nieuwste aanwinst Saifiisöhiberger, (Sparta-trainer Steegman: „We hebben nogal wat geblesseerden- Wie tit is speelt"), startte in een bijzon der hoog tempo. Via de snelle vleugelspelers Van Staveren en de Deen Skipper werd de RBC-defensie order druk ge zet- De kansen voor Sparta bleven echter uit. Laatste man Pierre van Hal en zijn assis tenten hadden het in de begin fase wet al te moeilijk om de Sparta-aanvallen, waarin het verrassingselement toen nog niet was opgenomen, te ontre- gelen. De eerste kansen waren zelfs nog voor RBC. Zo kopte Bert Nieuwlaat uit een corner buiten bereik van Pim Does burg net over de kruising van lat en paal. Even later moest Doesburg al zijn talent aan spreken om een schot van Van de Boom te keren. Sparta kwam echter terug. De Rotter damse formatie zette het mid denveld, waar Michielsen een erg sterke partij speelde, naar hun hand. De halflinie van RBC kwaim er niet meer aan te pas. Er word slecht gepasst en ook in de persoonlijke du els viel er vor de Roosendalers niet zoveel eer meer te beha len. Het was dan ook niet zo verwonderlijk dat Sparta in de 25e minuut op voorsprong kwam. Linkerverdediger Meutstege kon ongehinderd oprukken. In plaats van te passen ging de ex-Excelsior- speler zelf door en kwam zo oog in oog met RBC-doelman Bierstekers- De RBC-goalie kon in eerste instantie het sohcxt van Meutstege nog wel keren, ma®- tegen de rebound was hij niet bestand: 01. Vijf minuten voor rust was het o nieuw Meutstege die Bierstekers het nakijken gaf- Met een effectvol schot bracht hij zijn ploeg op 20. Na rust was er voor RBC geen houden meer aan. Het sterk verjongde Sparta-team (de gem. leeftijd is 22,5 jaar) hield RBC volledig in zijn greep. Slechts sporadisch kon den de Roosendalers over de middellijn komen. Gebeurde dat toch eens, dan stond er in de Sparta-defensie ausputzer Balkenstein, die pas zijn twee de wedstrijd als laatste man speelde, die zijn defensie op voortreffelijke wijze organi seerde, zodat er voor de thuis club geen doorkomen aan was. In de vierde minuut van de tweede belft was het overi gens al 30 geworden Mi chielsen had zich op rechts vrijgemaakt. Zijn voorzet werd door Heyerman fraai in gekopt. Michielsen bracht na een solo het vierde doelpunt op zijn naam. Bij RBC was Louis Ver- straaten hij werd door de RBC-supporters hartstochtelijk toegejuicht Nieuwlaat ko men vervangen (Nouwens had al eender plaats moeten maken voor Sahouw). Van veel in vloed was het echter niet. Pas in de laatste minuten van dit oefenduel konden de ongeveer 1500 toeschouwers eindelijk juichen. Uit een voorzet van Gillissen deponeerde Peter Schouw met een simpele voet beweging de bal achter Does burg. Sparta-trainer Leo Stee'gman toonde zich na af loop tevreden over zijn team- Steegman: „We hebben moe ten verjongen, maar ja het moet natuurlijk niet te gek worden. Je moet ook nog wat routine in het veld hebben staan- Er is htar leuk gevoet bald. Conditioneel zit liet wel goed- De dinsdag voor de com petitie spelen we in Rotterdam tegen Hertha BSC, Dan moet het elftal volledig klaar zijn. In ieder geval gaan we vol goede moed aan deze competi tie beginnen". Romain van Damme DEN HAAG (ANP) Ans Smulders Van Gerwen heeft dit weekeinde besloten zich weer volledig in te gaan zetten vor het topturnen. De viervoudige Nederlandse kampioene (zij werd dit jaar door Ans Dekker onttroond) stopte eind vorig jaar met de wedstrijdsport omdat zij het niet eens was met de maat schappelijke begeleiding door het KNGV. Deze begeleiding is inmiddels zodanig gewijzigd dat Ans Smulders in de gele genheid wordt gesteld aan het CIOS in Arnhem te studeren. Dit is voor de sportvrouw van het jaar 1972 (toen zij 19e werd tijdens de Olympische Spelen van München) aanlei ding haar rentree te maken. De afgelopen dagen maakte zij reeds een stage door in Roeme nië met de nationale ploeg, nationale ploeg. ATLETIEK Tijdens de jeugd-interlandwedstrijd voor jongens en meisjes in Basel heeft tiet Nederlandse kwartet Hains Moeinat, Peter Appel man, Gerrit Verhoeven en Rik Snoep het jeuigdrecord op de 4 x 400 meter verbeterd en ge bracht op 3 min. 19.2 secon den. GOLF De 19-jarige Engelse golfspeler Nigel Burch heeft op de Emhovense golfbaan in Valkenswanrd het internatio nale amateurkampioensehap van Nederland gewonnen. In de eindstrijd versloeg hij de Bredanaar Jaap van Neck. ZEILEN - De Spanjaard Ab- ascal heeft op de Middellandse zee bij Premia de mar de wereldtitel zeilen in de Vau- rien-klasse veroverd. Cambuurdoelman Roorda (op de grond) en. Riechelmaa trachten een NEC-doorbraak te stoppen. Wim Meutstege (rechts) van Sparta op weg naar zijn eerste doelpunt. De RBC'ers Van Zandvliet, Van Hal en Vein der Ven (v.l.n.r.) komen te laat. (Van onze sportredactie) BREDA Verschillende clubs uit 't betaalde voetbal hebben de gelegenheid aan gegrepen om de selecties weer eens te testen tijdens het afgelopen weekeinde. Enkele opvallende resulta ten: PSVRot Weiss Essen 4—0, FC Den HaagVFL Bochum slechts 00 en Go Ahead EaglesVFL Osna- brück 33. Go Ahead Eagles - VFL Os- nabrück 33 (01). Doelpun ten Eagles: Eddie Bakker (2) en Jan van Demsen, Os- nabrüek: Selke, Fook en An- d-exer. Toeschouwers: 4.000. Roda JC - St.-Truiden 51 (21). Doelpunten Roda: Ziegler, Blatter, Bish, Meuser en De Goede. St.-Truiden: Geebelen. Toeschouwers: 2.500. FC Den Haag is er niet in te scoren tegen het vrij zwak spelende VFL Bo chum De Hagenaars, die ge durende de hele wedstrijd een licht overwicht hadden warem wel enkele malen dicht bij een doelpunt. De beste kansen waren iin de 50ste minuut teen Ouwehand tegen de lat schoot en ir. de 70ste minuut toen Van Vliet een slecht wegge werkte bal van vijf meter af stand niet kon benutten. De wedstrijd wera door on geveer 3.000 toeschouwers bij gewoond. Appingedam - FC Amster dam: 03 (rust 02). Doel punten: Koopman, Van der Lem en Jansen. Heere 5-1 (3-0). kers voor nin 4x en bert-3neek Aantal toe - Hubert -Sneek Doelpunteoma- Golya- Voor Hu- Schat, s: 1.500. Haarlem - amateurs afde ling Haarlem 50 (30). Doelpuntenmakers: Pot 3x en Feteris 2x, Aantal toeschou wers: 3.000. Hillegersberg - De Graaf schap: 04 (03). Doelpunten makers: Sietze Veen 3x en De Jonge. Aantal toeschouwers: 2.000, PSV - Rot Weiss Essen 4 0 (30). Doelpuntenmakers: Lubse, Ectetröm 2x en Van der Kuylen. Aantal toeschouwers: 10.000. Ajax heeft zondagavond in Vichy een vriendschappelijke wedstrijd tegen Reims gewon nen met 31. Bij de rust had den de Amsterdammers een voorsprong van 21. Ruud Geels maakte twee doelpun ten, respectievelijk in de 6'e en 60o minuut. Arnold Mühren scoorde drie minuten voor de pauze. In de laatste minuut van d® eerste helft tekende Bianchi voor het Franse doel punt. Het diuel werd cloor 9.000 toeschouwers bijge woond. VOETBAL De 31-jarige Poolse voetbalier Samat is de eerste speler van zijn land die toestemming heeft gekregen om in het buitenland te gaan spelen. Hij zal uitkomen voor het Westduitse Hammer SV dat in de regkmalliga speelt. BOKSEN De wereldkampi oen in het zwaargewicht Geor ge Foreman, Muhamed Ali en Joe Frazi-er zullen op drie sep tember in Salt Lake City (VS) demonstraties geven voor een liefdadig doel, het zogenaamde „overlevingspro- ject". het gaat om Afrikaanse landen die erg van de droogte hebben te lijden. DEN HAAG (ANP) De eerste competitiedag van de eerste divisie heeft slechts twinitg doelpunten in negen wedstrijden opgeleverd. Daarvan werden er maar zes voor de rust gescoord. Twee spelers, Polko van He racles en Eijkenbroek van Willem II, kwamen tot een produktie van twee treffers. Het totaal aantal toeschou wers bedroeg 37.500, een ge middelde van ruim vierdui zend per wedstrijd. De scheidsrechters zagen zicb in acht gevallen genood zaakt een gele kaart uit te reiken, voornamelijk we gens het te ruw aanvallen van een tegenstander. Van de vorig seizoen uit de ere divisie gedegradeerde clubs kwam alleen NEC (10 te gen SC Cambuur) tot winst. FC Groningen verloor in eigen huis nog wel met 01 van Volendam. De gegevens van de wed strijden zijn: De gegevens van die wed strijd zijn: Helmond Sport - FC Den Bosch 02 (rust: 0—0), scheidsrechter: Keizer, toe schouwers: 6.000, Scorever loop: 50e minuut Vissers 1, 86e V.d. Sande 02. Haan (Helmond Sport) en Van Dam (FC Den Bosch) kregen een gele kaart. Eindhoven - FC Dordrecht 30 (10)- Wellinga, 3.000 Scoreverloop: 30e Jacobs 10, 76e Pijs 20, 88e Van der Pas 30. Warnar (FC Dordrecht) kreeg een gele kaart. Heraoles - Veedam 40 (00), Geurens, 2000- Score- verloop: 53e Van Duiven 1-0, 60e Polko 20, 74e Westerhoi 30, 79e Polko 40. FC Vlaardingen - PK Zwolle 01, (00), Vermejj, 2.000. Scoreverloop: 50e Lei dekker 01. Fortuna SC - SC Amersfoor! 20 (10), Wéerink, 4.500 Scoreverloop: 42e Blotenberj 10, 85e Erkens 20. Vitesse - SW 3—0 (2-0), Hoppenbrouwer, 4.500. Score- verloop: 15e Van Dijk I0, 36e Veenstra 20, 84e P. v.i Kerkhof 30- Den Tuinder (SVV) kreeg een gele kaart. FC Groningen - Volendam 0—1 (00), Jonker, 6.000. Sco reverloop: 75e Billy Bond 0- 1- NEC - SC Cambuur 1-0 (10), Van der Kroft, 8.1)00. Scoreverloop: 41e Kornelis 1— 0. Hoekstra (SC Cambuur) en Kamps (NEC) kregen een ge le kaart. MADRID (AP) Paul Breitner, de 22-jarige linker vleugel verdtdiger van Bay- ern München en het Westduit se wereldkampioenschapself tal, is gecontracteerd door Re- ai adrid, zo heeft een woord voerder van de club bekend gemaakt. Breitner heeft zijn handteke ning gezet onder een driejarig contract. Breitner, die 26 maal voor het elftal van bondscoach Helmut Schön uitkwam, speel de een glansrol bij het afgelo pen WK-toernooi dat zijn land goud opleverde. (Van onze sport m edewerker) TILBURG - Met een 3—0 zege op SC VVV ging Wil lem II voor eigen publiek uit stekend van start in de nieu we competitie. De Tilburgers Heten in hun eerste thuiswed strijd bijgewoond door 4000 toeschouwers, een uitstekende indruk achter. Vooraf dient echter wel gesteld te worden dat de vernieuwde formatie van trainer Jan Brouwer van de Venlose ploeg alle moge lijkheden kreeg om haar kwa liteiten te tonen. De Limbur gers hadden blijkbaar nog moeite om het juiste wedstrijd- rtme te vinden en vooral de eenheid in de ploeg was ver Willem II heeft hiervan uit stekend geprofiteerd. De spo radische Limburgse aanvalsac- ties werden op het midden veld, waar door de niet afla tende ijver van Van de Berg. Stolzenbach en Jan Stabel een overwicht werd gecreëerd in de kiem gesmoord. De debu tanten in de achterste vier, Ron Neefs en Wil Visser, weerden zich voortreffelijk, mede dank zij de voortreffelij ke steun de zij kregen van de routiners Eijkenbroek en Van Riel. Doelman Henny Leliveld, eindelijk van Haarlem naar Wllem II getransfereerd, moest reeds in de eerste mi nuut vol uitgestrekt naar de rechtsbovenhoek om een af standsschot van Van Tilburg te keren maar in het verdere verloop van de wedstrijd werd hij nauwelijks in moeilijkhe- Het was Hans Eijkenbroek. veel beweeglijker door een aanzienlijke afname van zijn gewicht, die na een half uur als aanvoerder het goede voor beeld gaf door een blunder in de Venlose defensie af te straffen. Een kwartier na rusl was bet opnieuw de lange aus putzer die de voorsprong me1 ee schitterende zweefkopba na een fraaie pass van Van de Berg vergrootte- Het was jam mer dat rechtsbuiten Harry Hilverts na deze tweede tref fer nogal wat scoringskansen om zeep hielp anders hadden de tricolores de supporters- schare meteen al op een doel- puntenregen kunnen tracteren. De Limburgse defensie ram melde immers aan alle kanten. De van Terneuzen overgeko men Rinus Polderman werd op links te weinig in het spel betrokken om zijn kwalitei ten te tonen. Vlak na rust was hij echter dicht bij een treffer toen hij, weer gelanceerd door Van de Berg vrij voor doel man Zobczak tegen de paak kopte Zobczak die weinr schuld had aan de twee doel punten, was we) schuldig aar de derde treffer van Willerr II. In de laatste minuut moes: hij ver uitlopen om H'lverts het scoren te beletten, maar in plaats van de bal ver weg te trappen, hakte hij het leer achterwaarts en kwam daarbij ten val. Hilvert profiteerde gretig van deze onverwachte mogelijkheid: 30. den gebracht. (Van onze sportmedewerker) ANTWERPEN De eer ste speeldag in de hoogste afdeling van de Belgische voetbalcompetitie heeft reeds duidelijk aangetoond dat dit seizoen weer terdege met de Nederlanders rekening zal dienen te worden gehouden- Hoekema en Postumus scoor den voor Lierse de beide doelpunten in de uitwed strijd tegen Diest. En ex-Go- Aheadspeler Engbertsen scoorde het enige doelpunt voor zijn huidige club Beve- ren, tijdens de uitwedstrijd tegen de voetbalclub Brugge, hetgeen volstond om de hal ve buit mee naar Beveren te nemen- Raoul Lambert scoor de voor Brugge de gelijkma ker- Een andere Nederlander, namelijk de ex-Ajacied Ha- leydt was de grote man in het Regenboogstadion te Wa- i'egem waar Anderlecht op bezoek was- Haleydt kwam niet tot scoren omdat paal en at in de weg stonden, maar 'iij vormde wel een voortdu rend gevaar voor de Ander- eeht-achterhoede waar we- iswaar internationaal This- ren die onlangs van standaard Luik werd overge nomen ontbrak- Waregem liende het echter zonder de STederlander Kouijzer en de warte parel Giba te doen- lesondanks werd Anderlecht ooral in de tweede helft nms belachelijk gemaakt lit laatste mag als een gro- n verrassing worden beti- eld, daar Anderlecht na pectaculaire aankopen als lampioenspretendent num mer een van België wordt aangezien. De andere Brusselse ploeg RWDM wist een moeizame, doch verdiende zege te beha len van 10 op het Ant werpse Berehem. Het doe) punt kwam via een strai schop tot stand- Teugels wa de maker. Nog twee 10 overwinningen kwamen vi strafschoppen tot stand, na melijk in de wedstrijden K Meohelen—Beringen en Beei sehot-Olympic Montignies- 1 de laatste wedstrijd bleek d Haïti aan Sanon reeds zij draa, te hebben gevondei Voortdurend brak hij o links uit- Dat leverde Beet schot uiteindelijk een stra schop op omdat-Sanon in r bewuste zone werd neer? hauld Mallants zette c" strafsihop in een doeïpu? om- Een andere titelkand daet, namelijk Standard Lui behaalde bij het pas gepri moveerde Winterslag enec moeizame zege. Na ee kwartier keken de Luike naars reeds tegen een 20 achterstand aan- Door eei slechte mandekking echte van de lokale plog die doo dit vroege succes reeds in d vzinning mood verkeerdi slaagde Standard er toe' nog in de wedstrijd in zij voordeel te beslechten- Tenslotte slaagde nieuwkc mer Lokéren erin in de eind fase nog een gelijkspel ui het vuur te slepen in ziji thuiswedstrijd tegen Cerc) Brugge nadat in de beginfasi de Bruggelingen verrassen? de leiding hadden genomen De wedstrijd eindigde in een 11 gelijk spel. Leeds United heeft zater- lag op de eerste speeldag van de nieuwe Engelse voet balcompetitie een vernede- -ende nederlaag geleden te ren Stoke City: 30 De te enstander van Ajax in de -erste ronde van het toernooi >m de UEFA-cup zette de andskampioen, die het moest loen zonder enkele van zijn iterren (geblesseerd of ge- ichorst) onder zware druk on in de tweede helft kwa- ner de doelpunten- Maho- iey. Greenhoff en Ritchie 'erzorgden de produktie van itoke, de club die vorig sei- :oen Leeds United na 29 vedstrijden de eerste neder- xag toebracht. Aanzienlijk florissanter erliep de eerste competitie- lag voor Middlesbrough (uit l—0 tegen Birmingham) en "arlisle United, dat in Lon ten Chelsea versloeg met 2— I- Middlesbrough is na twin ig jaar in de eerste divisie eruggekeerd en ook Carlisle rromoveerde het vorige sei nen- Deze club zorgde voo' iet eerste doelpunt van he' eizoen: BUI Green zette 'helsea na 106 seconden or 1- Het door vele blessure! .-troffen Arsenal boekte eer aardevolle zege op Leices :r City, in een uitwedstrijr >g wel Brian Kidd tekende lor het doelpunt- De groot- e zege kwam zaterdag op ram van Manchester City at vee] geld heeft uitgege en aan nieuwe spelers- City won thuis met 40 van West Ham United doof treffer? van Tueart. Marsch (2) en Doyle De derde promoven dus, Luton Town, verloor maar juist vain Liverpool (12), na de leiding te heb ben gehad- In de tweede divisie kwam het bip de wedstrijd Leyton Orient - Manchester United in Londen tot ongeregeldhe den. Honderden supporters van United, dat voor het eerst sinds 38 jaar in de tweede divisi euitkomt, raak ten slaags met de politie- Overigens niet alleen voor en tijdens de wedstrijd. Reeds tijdens de reis van Manches ter naar het terrein van Orient deden zich incidenten voor- Treinruiten sneuvelden en ook verscheidene winkels en huizen in Noord Londen werden door de kennelijk al weer op scherp staande fans -rnstig beschadigd- VEST-DUITSLAND De uitgestelde finalewed strijd om de Westduitse be ker tussen Eintracht Frank furt en Hamburger Sportver- ün is aan het begin van het ïieuwe seizoen een voetbal eest van de eerste orde ge vorden. De 53.000 toeschou- vers in het Rheinstadion var Josseldorp beleefden een du il vol dramatiek en met tal ■"ike hoogtepunten. Pas na »rlenging wist Eintracb 'rankfurt uiteindelijk me I1 te zegevieren- Het wa le eerste keer in het 75-jarlj bestaan van Eintracht dat de Duitse beker een plaats in de prijzenkast kreeg- In het toernooi om de Europacup voor bekerwinnaars treft Eintracht Frankfurt nu het Franse AS Monaco- In de eerste helft impo neerde Eintracht met als sterkste wapens homogeniteit en discipline- De verdediging werkte vrijwel foutloos met als uitblinker de jonge voor stopper Körbel, die de vee) geroemde Bertl en de later ingevallen Reimann geen kans gaf- Vijf minuten voor de rust gaf Trinklein Ein tracht verdiend de leiding- Toen de ploeg van trainer Kunp Klötzer echter na de pauze op behoud van de voorsprong ging spelen kwam HSV langzaam maar zeker opzetten- Met een prachtig schot van 25 meter scoorde de Deen Björnmose de gelijkmaker- De zenuwen gingen daarna hij beide ploe- gen een woordje meespreken. De Hamburgers waren vijf- minuten later dicht bij de zege, maar een schot van Volkert kwam tegen de P3aI' Voor het eind van de regle mentaire speeltijd moesten Emtrachtvrdedigers twee keer van de doellijn redden- Bovendien onthield scheidsrechter Hans .Joachim Weyland HSV een strafschop vegen? hands- fn de dramatische en op- vindende verlenging wees -iternational Bernd Hölzeo icin Eintracht Frankfurt na ijf minuten dp weg naar de 'ege (21)- De spannin? vas echter pas volledig we? -ladat wisselspeler Krans een solo van Hölzenbein vier mi nuten voor ti.ld met eer tor pedokopbal doeltreffend af- rondde (31 derde SPORTP, 's-HEERENI felle demarrag hem het gewen was bij de mee was bijzonder a mi DORTMUN Henny Kuipei teren in Doi grote Union- van de b< wegwedstrijde wielerprofs Duitsland Kuiper, die in in 1972 Olym; pioen werd, 4 de eindsprint Bruyère met i voorsprong h minuten en 2- op de rest vaj Kuiper reed meter in 3 uu ten en 19 secoi Riuim 1001 schouwers za kilometer een je ontstaan va ners: Kuiper| en de Spainjaa Door een moest Fuente vallen, w-aa anderen gen- In de sd Kuiper de sn< voor de finish] ten de Belg an Fedor den I uit het peloton konden de tw pers niet mei gen, maar bou nog 17 second: voorsprong op peloton op versloeg De jl de sprint en le mee beslag opj plaats- Eddy voor een sta ruim 13.000 W'est-ÏD>uitslarcd gaan, spande te zeer in als negende- De nitslag: (Ned) 3-43 19, 1 re (Belg) z.t-, mans (Belg) Fedor den Her z-t-, 5- Sercu 2 41, 6. Maertc (Bilg) z-t-, 8- (Belg) z-t., (Belg z-t-, 10 (Belg) z-t- PIJNACKER Duyndam uii heeft zaterdag wielerronde ker gewonnen- de 100 kilometi uur en 26 minut Tweede we plaatsgenoot J| Tol, de in de geen enkele Al vroeg in ontsnapte een renners met I Van Tol, Bas Nidi den Hertc Belg Michiel I De Belg viel wegens bandbi de slotfae wist? dam en Van Ti kopgroep te vlu waren ongevee toeschouwers- De uitslag: Duyndam (Poel 100 km in 2-26 nus van Tol op 10 secondei Hordijk (Rottei 15 seconden, 4- Hertog (Hai z-t-, 5- Patric België) op 30 6- Ger Haring? z-t-, 7- Jan van (Turnhout) z-t- nald de Witte z-t-, 9- Wim (Axel) z-t-, Prinsen (Hank)

de Stem | 1974 | | pagina 8