Voortbestaan veiling Walcheren dubieus Vrüe ZfleMW Krulbol- toernooi Muziekfeest van Sint-Caecilia in 's-Heerenhoek Met 62 procent Wonderlqk vulmiddel voor vakman en gezin Rotterdam PORION Na-competitie avondvoetbal Duitsers was goed strand weer beloofd Huiszwaluwen talrijk Terneuzen Terneuzen Heinkenszand Gemeente Goes breekt met Zen drum Politierapport I (Van onze correspondent) SLUISKIL Vanavond „ordt op het terrein van de voetbalvereniging Sluiskil een begin gemaakt met de wed strijden voor de na-competitie jamerawradvoetbal in het ray on Terneuzen. Zoals bekend eindigden in de eerste klasse drie teams, Hoek Veteranen, Etopak en PZEM met een ge- Kjfc aantal punten onderaan- Een hiervan zal moeten degra deren- Het bestuur van de zo- meravondvoetibal in het rayon Terneuzen heeft in een extra vergadering besloten dat, als na het spelen vam deze 'halve competitie de twee laagst ge- Masseerde met het?»'We aan tal punten eindigen, het doel- gemiddelde zal uitmaken welk elfftal moet degraderen. Na lo ting zijn de wedstrijden als volgt vastgesteld: maandag 19 augustus Elopak - Hoek Vete ranen, vrijdag 23 auigustus PZEM - Elonak en maandag 26 augustus Hoek Veteranen - PZEM, alle wedstrijden begin nen om 18-30 uur- (Van onze correspondent) MIDDELBURG Tijdens het weekend heeft het toeris me in Zeeland een ongekend hoogtepunt beleefd- De plotse linge toeloop van hoofdzake lijk toeristen uit Duitsland, is eer gevolg van de weersver wachting die ln Duitsland werd uitgezonden en waarin werd vermeld dat het weer >an de Nederlandse kust voor het weekend bijzonder goed jou zijn- Men heeft zich echter ver gist, want reeds vroeg dn de namiddag begon het aan de Zeeuwse kust te regenen. Was er zaterdagmorgen rond tien uur veel inkomend ver keer, hetgeen leidde tot file vorming van Rilland tot en met Kruiningen, rond vier uur zondag was er een file nabij Kapelle van vier km- in de richting Noord-Brabant en bij Oosterland richting randstad een file van vijf kim- Hoewel de drukte aan de Zeeuwsch-Vlaamse stranden over het algemeen niet zo eroot was als op Maria Hemel vaart, waren er toch heel veel (voornamelijk Belgische) dag jesmensen- Zowel Breskens als Cadzand en Groede meldden veel bezoek- Groede meldde daarbij da* het otm twee uur hoog water was en dat ongeveer driedui zend mensen zich op een lam- Se, slechte twee meter brede strook moesten terugtrek ken- hoogwater Morgen, dinsdag 20 augus- Bergen op Zoom 5.25 en 17-43 Hansweert 4.38 en 16.51 Terneuzen 4.01 en 16.15 Vlisóngen 3.25 en 15.42 Wemeldinge 5.15 en 17.33 Vooruitzichten voor dinsdag ®n woensdag, opgesteld door het KNMI op zondag om 18.00 uur: Zonnig zomerweer met gema tigde temperaturen. Weersvooruitzichten In cijfers gemiddeld over Nederland: Voor dinsdag: Aantal uren zon: 6-14- Min.temp: omstreeks 10 gra den. Max.temp: omstreeks 22 gra den. Kans op een droge periode van minstens 12 uur: 95 pro cent. Kans op een geheel droog et maal: 90 procent. Voor woensdag: Aantal uren zon: 7-14. Mm,temp: omstreeks 11 gra den. Max.temp: omstreeks 23 gra den. Kans op een droge periode van minstens 12 uur: 95 pro cent. Kans op een geheel droog et maal: 90 procent- Zeeuws Museum, iv.. i |lem expositie tekeniZ1' Tan Banzmger over de m,, llatie en droogmaking v I IValcheren (t.m. 31 aug.) q'®' lend van ma. t.m. vrii 10.00-12.30 en van van I lur, bovendien iedere 14-00-17 qq maan-1 lag t.m. vrijdag om 15.00 un, I timvoorstelling van BroW I Dykes van Turnhout en Têlri (aar het eiland van CharlJ I |an de Linden. RijksarchW |t.-Pieterstraat 38, expositl iugenoten in Zeeland; I 1.00-12.30 en van 13.30-17 «SI lur; zat. van 9-30-12.00 u» [t.m. 31 aug.). Jt 1 90stburg Ledel Theater 20.00 uur-1 jlrolijke ontucht in Tirol 18 j' paal-graauw P. Verras 15.00 uur: Kc-r I usschieting. 1 St.-Laurenskerk 20151 Lur: Orgelconcert door Simon C- Jansen, organist uit Am sterdam. PLUIS Raadskelder Expositie ichildenjen van mevr. Lydia fcaenen uit Katalijne-Wavei I België). Open dagelijks vanI l0.00-12.00 en van 14.00-1800 liur. (t.m. 30 aug.). ist-anna ter muiden Voorm. raadhuisje, expositie I fchilderijen en beeldhouw-1 verk van Jos But en Ray. Inond de Meester de Betzen-1 Tarouck (t.m. 15 sept.). Geo-1 end van 10.00-12.00 uur en I Sran 14.00-17.00 uur. tERNEUZEN Luxor 20.00 uur: Help, pokter verzuipt a.l. Gemeentemuseum, Burg. -3-eillstraat, expositie Poppen- fepe] (t.m. 31 aug.). Geopend \ii. t.m. zat. van 14.00-17.001 uur- ivlissingen Alhambra 20.00 uur: The iGraduate 18 j. (mzendijke Streekmuseum, expositie I Zadzandse kamer, landbouw, I heemkunde en archeologie I |(t.m. 15 september), geopend! Iwerkd. van 10.00-17.00 uur. De iMolen, expositi-e werken van I (Nederlandse en Belgische (kunstenaar en van een Oos tenrijkse kunstenaar (t.m. 17 Isept,). -zierikzee 't Lange Uus, expositie I I „Droomwereld in water- enl I olieverven", van de Kloetingsel 1 kunstenaar Gerard Menkel l(t-m. 30 aug.) Open van 9.00-T Il2.00 en van 13.30-18.00 uur. lOp do. bovendien van 19.00-1 ■21.00 uur. Op zondag en ma. (gesloten. (antwerpen Middelheimpark. expositie iBelgische beeldhouwkunst Ica. 150 beelden van de voor-1 Inaamste Belgische kunste-1 |naars. Geopend alle dagen to okt- Bouwcentrum. Jan vanj l.lijswijeklaan. waarin het ver-J Ischijnsel de mens in zijn tota-1 lliteit wordt voorgesteld (t.m- |31 aug.). Museum Vleeshuis, Ueeshouwersstraat B-2000, ex- j positie Ruckers documenten len instrumenten. iGeopend dag van 10.00 tot j 117.00 uur. Op ma. gesloten (tot |l okt.). Ibrugge Groeninghemusuem, exposi- I tie schilderijen uit Vlaanderen en Holland van tussen 1450 en ,1750, afkomstig uit de Natio- Inale Galerij in Praag (t.m. lokt.). oappij De Stem B.V. 01150-7920 (4 lijnen): HULST lijnen): GOES: Klokstraat 1- en 13.30 - 17 00 uur.f - 20.00 uur, tel 01600 - 22341, tel. 01600 - 49900. zondag van •3751 of 01150 - 6297, Midden- justijn, kantoor Nieuwstraat tel 01150 - 5745. algemeer kantoor Kromme Weele vè tel 01180-7438: redac'em as kantoor Klokstraat 1, GJJL; raat 53 Goes. tel. 01100 - 8136, ilzone- G van Berkel. kan'T 1)1150- 7920, privé tel 0115" R van der Helm Melkweg ■edactie Zeeland: T. Koom .xel. tel. 01155 - 2237 tel 01150 6297. 01100 - 4316. BAANDAG 19 AUGUSTUS 1974 OMZET VAN DOW STEEG (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Tijdens de vergadering van de onder nemingsraad van Dow Chemical in Terneuzen is bekend gemaakt dat de omzetten van het Dow concern en van Dow Chemical Nederland in 1973 flink zjjn gestegen ten opzichte van het jaar daarvoor. De omzetstijging van Dow Chemical Nederland is zelfs enorm, namelijk 62 procent. De omzetstijging van het directie met die regeringsauto- Bow-concerm bedroeg in 1973 28 procent, dat van Dow Euro pa 40 procent- Wat Dow Ne derland betreft steeg de omzet vorig jaar van 605 miljoen gulden in 1972 tot 981 miljoen gulden- De winst van Dow Nederland bedroeg in 1973 87 miljoen gulden, tegenover 18 miljoen in 1972 en 35 miljoen in 1971- De totale winst van het gehele Dow-concern be droeg vorig jaar 771 miljoen gulden, tegenover 530 milioen in 1972- De omzetstijging werd be reikt door een hogere op brengst van de produkten en door uitbreiding van de pro- duktiecapaciteit. De polyethy- leenfatoriak in Terneuzen kreeg bijvoorbeeld een derde trein- Bovendien werden in bestaande fabrieken verbete ringen doorgevoerd- Om de uitbreiding en verbetering van de fabrieken mogelijk te ma ken moest in 1973 door Dow Nederland een bedrag van 73 miljoen gulden worden geïn vesteerd- Het gehele Dow-con- cem investeerde vorig jaar een bedrag van 896 miljoen gulden- Tijdens de vergadering van de ondernemingsraad van Dow Chemical in Terneuzen werd erop gewezen dat het noodza kelijk is dat de winst blijft toenemen. Dit om de continuï teit van het bedrijf te verze keren- Als gevolg van de in flatie zijn bijvoorbeeld de bouwkosten van nieuwe fa brieken gedurende de laatste tien jaar al meer dan verdub beld- Behalve door uitbreiding en verbetering van de produktie is de omzetstijging ook gerea liseerd door een grote inzet van het personeel, dat als dank daarvoor onder meer een gratificatie heeft gekregen. Ook de toekomst wordt door Dow Chemical met vertrou wen tegemoet gezien- De grondstoffenvoorziening is vol gens de heer D. N. Akkerman, commissaris van Dow Chemi cal Nederland redelijk veilig gesteld- Wel zuHen er hoge prijzen voor moeten worden betaald- De heer Akkerman stipte ook nog de diverse uitbrei dingsplannen voor Dow Che mical in Terneuzen aan- Hij deelde mee dat over de uit breiding van de havenfacilitei ten en een eventuele ophoging van de mosselbanken door de riteiten wordt overlegd- Het is volgens hem nog niet duide lijk wat het resultaat van -dat overleg zal zijn. Het werd wenselijk geacht de bekendheid van Dow Che mical in Nederland te vergro ten- Dit in verband met de noodzaak om extra personeel aam te trekken- De heer Ak kerman deelde mee dat wél dra een beroepskracht vooj. dit soort publicrelationsactivitei- ten zal worden aangetrokken- Bovendien zal Dow meewer ken aan de uitgave van een brochure van de kring van werkgevers in de Kanaalzone- (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG De huis zwaluwen zijn deze zomer op veel plaatsen hl ons land tal rijker dan normaal. De vogels maken hun nesten van klei, altijd aan de buitenzijde van schuren en gebouwen, onder dakranden en goten en over stekende kappen. Grote kolonies zijn thans in de Wieringenmeer, de Flevo- polder, Zuid-Holland en in de kleistreken van Zeeland. Een van de allergrootste kolonies in Nederland is in de gemeen te Zaamslag in Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen, waar onder de kap van een land- bouwschuur van de Kraaghoe ve, niet minder dan 210 nesten zijn gebouwd. Dit is gebleken uit een onderzoek van de Mid delburgse bioloog J.C. Wedts de Zwart. RUILBEURS Vandaag (za terdag) wordt in het Terneu- zense Zuidlandtheater van 10.00 tot 17.00 uur eén ruil beurs van postzegels, sigaren bandjes, munten enz. gehou den. Om 15.00 worden allerlei hobby-artikelen geveild, ten einde de kosten te dekken. ;<Van onze aarrespondent) OOSTBURG Aan de ba. nen van het Grote Gat te Oostburg is het Nederlandse keizerkrulboltoernooi gehou den. Voor dit toernooi bestond grote belangstelling. Het kei zerschap kwam dit jaar in handen van de heer O. Rodts uit Eede, die hiermede de kei zer '74 de heer P. Baert uit Sas van Gent, onttroonde. De ze kreeg nu de titel van prins. Bij de prijsuitreiking was namens het gemeentebestuur aaniwezig wethouder G. Claeys Namens de vereniging voor vreemdelingenverkeer de VVV sprak de heer Ouwendyk woorden van daink tot de orga nisators, en ook voor de sa menwerking met de WV- Oostburg diie dit toernooi or- De uitslag van dit toernooi: 1, O. Rodts, Eede, 2. P. Baert, Sas van Gent, 3. E. Oaiuwels uit Oostburg, 4. R. Warrens uit Philippine, 5. C. van Rie uit Eede, 6. J. de Munk u-it Aardentoumg, 8 ,P. Lariidan uit Aardenfouirg, 9. P. die Galuwé en 10. J. van de Jeugd uit Philippine. Ruilbeurs De door de 14- jarige Ronny Verberkmoes, >n samenwerking met de heer C. K. Dees georganiseerde ruil beurs in het Zuiidl-ainditheater te Terneuzen, die zaterdag werd gehouden, kreeg een grote belangstelling. Rond vierhonderd bezoekers kwa men er om postzegels, s'gare- banidj-es, munten enz. te ruilen. De veiling van allerlei voor werpen bi'aoht rond f 175,- op. (ADVERTENTIE) PROFESSIONEELMAAR Al IANG ONTDEKT DOOR DE D0E-HET-ZELVER! KANT-EN JOAAR. SUPER HECHTKRACHT. 1001 toepassingen BUITEN zowel als BINNEN. Om een idee te geven; houtrot herstellen. Betonreparatie. Gaten, kieren, en scheuren BLIJVEND afdich ten. Lek halkon of dunne plek in goot dichten. Uitgesleten trap of vloer uitvlakken. Dat zag u op de TV. Betonnen ra men heglazen of stopverf hij- werken. Dakpan of trapleuning muurvast zetten, ook tegels, enz. enz. Super hechting tussen HOUT en STEEN, aan ELK ma teriaal, droog of vochtig, ook aan metaal en glas. Krimpt of scheurt niet, is BLIJVEND taai- elastisch èn slijtvast. Nu gemakkelijker èn vlugger èn beter; STOPPEN, blijvend AFDICHTEN, VOEGEN, UIT VLAKKEN, ragdun PLEISTE REN, dik PLAMUREN en BLIJ VEND herstellen met PORTON. De in Zwitserland ontwikkel de gebruiksklare universele kunsthars-vuïpasta. Bekroond met hoge Engelse onderschei ding "The Blue Ribbon". On schadelijk voor de handen en onbeperkt houdbaar, ook bij aangebroken pot. 1/2 kg 1 kg 2 kg 5 kg ƒ4,95 8,75 ƒ15,60 ƒ30,50 Toernooi Zondag houdt Luctor zijn Dokter lvlestoer nooi. In poule A komen uit: Patrijzen 's-Heerenhoek, Vol harding Ovezande, de organi serende vereniging Luctor en Middelburg 2- In poule B spe len: Lewedorpse Boys - FVW uh Sint-Willebrord- Corn Boys Sas van Gent, SDO Lams- waarde- De speeltijd van de wedstrijden is tweemaal 15 minuten- De finale begint om kwart voor vier- De wisselbe ker wordt na afloop door dok- ter Mes in café Vermeulen uitgereikt. Het toernooi begint om 12 00 uur- (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Het voortbestaan van de coöperatieve vei lingvereniging Walcheren te Middelburg is meer direct in ge vaar gekomen. Dat resultaat heeft de bijzondere ledenvergade ring van de vereniging eind vorige week opgeleverd. Tegenover elkaar stonden de groep fruittelers en. het be stuur met de overige leden van de coöperatieve veiling vereniging. De fruittelers wensten afgeschaft te zien de veilplicht, zodat zij hun pro dukten ook op andere veilin gen rechtstreeks konden afzet ten. Verder wilden de fruitte lers geschrapt zien het eerder genomen besluit om de parti culiere verkoop te beschouwen als administratief geveilde produkten waarover dan aan de veiling zes procent provisie diende te worden betaald. Na ben avond lang discus siëren, waarbij herhaaldelijk gesproken werd over geschon den verhoudingen en waarbij 't debat soms direct persoonlijk was gericht, ontstond de vol gende situatie: het bestuur deelde mee, dat voor haar de voorstellen van de fruittelers onaanvaardbaar waren en bij aanname zou het bestuur af treden. De fruittelers deelden nee, dat bij verwerping van hun voorstellen een groot aan tal onder hen het lidmaatschap zou beëindigen- De consequen tie van dit laatste zou zijn, aldus voorzitter A. Don, dat dan direct het al of niet voort bestaan van de veiling Mid delburg in het geding kwam. (Van onze correspondent) 'S-HEERENHOEK Zeer groot was de belangstel ling op de receptie ter gele genheid van het 25-jarig be. staan van de fanfare „Sint Caecilia" in de jeugdhoeve te 's-Heerenhoek, dat gevolgd werd door een muziekfesti val. „Het bestaan van de fanfare ging niet altijd over een ge plaveid pad. Momenteel heb ben we een vereniging waar onder een fanfare; een drum band, die met grote persoonlij ke inzet, ook van het bestuur en de financiële hiuip vain de overheid en donateurs tot stand is gekomen. Mede dank zij onze dirigent, de heer C. Traas, zed voorzitter H.H.M. Zwartele in zijn wel- lanuswoord. Hij overhandigde aan dirigent Tra-as een enve. loppe miet inhoud, die hij ads een aanmoedigingspremie be schouwde om op de ingeslagen weg door te gaiaan. Tijdens de receptie werden de heren F. Traas en B. Gei-js' wegens hun 25-jari-g lidmaat söh-aip gehuldigd. Zij waren de medeoprichters van de fanfa re. loeide heren ontvingen de CNF-julbuLeumspeld met oor konde. Van de vereniging ont vingen zij geschenken waaron der een fles geestrijk vocht. De dames Traas en Geijs ontvingen ieder een bloem, stuk. Kre-voorzitter, de heer A.F.- R. van Osdorp, zei in zijn feli citatie roespraak dat de fanfa re met vallen en opst aan nu uitgegroeid is tot een vereni ging die er zijn mag. Namens die CNF overhandigde de heer A. Welleman aan het bestuur de jubileumplak van de fede ratie. De heer W. Grim dankte namens de Peestekers het be stuur voor het gebruik van de instrumenten en overhandigde hierbij een paar bekkens en een kleine trom.. Prins Carna val (de heer J. Mariens) sprak namens de Carnavals- stichting die Koenkelpot, hij zag in de fanfare een nieuwe inspiratie voor een leefbaar 's_ Heerenhoek. Namens het ge meentebestuur wenste wethou der C. Verdonk de fanfare veel geluk en wijsheid. Door een feestelijk met vlaggen versierd 's-Heeren hoek volgde hierop een muzi kale rondgang door het jubile rende korps met drumband in nieuwe uniormen en de Heerenhoekse majorettem, Jon-g Euterpe uit Baarland, Mazart uit Yerseke, het korps uit Wilhelminaid-orp. Arne's Genoegen uit Arnemiuiden, de drumband plus majoretten uit Ovezande. Hierop volgde een concert voor deze korpsen. Aan de voet van de feeste lijk verlichte kerk volgde 's- avonds een taptoe,. Dat de fruittelers de zaak zo scherp wilden spelen, bleek voor menig ter vergadering aanwezig lid onverwacht. Be toogd werd, dat vele niet-aan- wezige leden niet wisten, dat zulke ernstige gevolgen vast zaten aan de voorstellen van de fruittelers. Daarom werd in eerste instantie gestemd over de vraag of de voorstellen van de fruittelers in behandeling dienden te worden genomen. Een meerderheid wees de be handeling ervan af. Meteen daarop bood de eerste fruitte ler in het openbaar zijn ont slagbrief als lid van de veiling Walcheren aan. De gehele zaak werd zo hoog gespeeld, omdat het met de veiling Mid delburg niet goed gaat. Daaro ver waren „vriend" en „vij and" het volstrekt eens. Er werd dan ook gezocht naar alternatieven, maar deze wa ren nog niet gevonden, aldus het bestuur. Intussen dienden de exploi tatiekosten door alle leden ge dragen te worden. Volgens het bestuur betekenden de voor stellen van de fruittelers, dat zij de verantwoordelijkheid wilden afschuiven op andere ruggen. Het bestuur sprak zelfs van diefstal van de fruit telers van de andere leden- De particuliere verkoop had de aanvoer op de veiling de laat ste jaren duidelijk onder mijnd. Juist wat betreft de aanvoer, moet de veiling Wal cheren alle zeilen bijzetten om de kosten zo laag mogelijk te houden voor de leden. Onduidelijk bleef of er nog een nieuwe ledenvergadering zal komen, waarop wel over de voorstellen van de fruitte lers officieel za-1 worden ge stemd. (Van een onzer verslaggevers) GOES De Goese ge meenteraad heeft besloten haar samenwerking met de stichting Zendrum voor de op richting van een open jonge rencentrum in de Duiventil te Goes te verbreken. De Partij van de Arbeid had nogal vraagtekens bij Zen- drum. Onder meer vreesde men, dat Zendrum toch niet een werkelijk open centrum voor ogen stond. Van de re cente bestuurswisseling bij Zendrum had deze fractie geen al te grote verwachtin gen. Wel drong woordvoerder Wel- leman 'erop aan, dat de ge meente nog eens ging praten met de mensen van het eerste uur bij Zendrum. Deze konden wel bij de zaak betrokken blijven. De heer Kakebeeke (VVD) had een gebrek aan bestuurskracht bij Zendrum vastgesteld. Dat was de oor zaak van de huidige situatie Hij drong er op aan dat hoge eisen gesteld zouden worden aan de aan te stellen beroeps kracht in het open jongeren centrum .Wethouder Roose zei te erkennen, dat sommige jon gelui van Zendrum grote ver diensten hebben gehad. Zij zouden ook bij de opzet be trokken moeten blijven en het overleg met hen diende open te worden gehouden. (Van een onzer verslaggevers) 0 KLOOSTEiRZANDE Za terdagmorgen kwam het tot een aanrijding tussen twee personenauto's op het kruis punt Marijkeplein - Irene- straat- Het ongeluk gebeurde doordat de bestuurder van een Volkswagenbusje C- J- C. uit Hulst, geen voorrang verleen de aan een personenauto be stuurd door L- de W- uit Rot terdam- STOPPELDIJK Op het kruispunt te Rapenburg tol kwamen zaterdagmiddag twee personenauto's met elkaar in botsing- Het ongeluk gebeurde toen L- B- uit Hulst geen voor rang verleende aan de naar richting Zaamslag rijdende A- de P. uit Zaamslag- TERNEUZEN Op last van de officier van justitie te Middelburg heeft de Terneu-' zense gemeentepolitie, de Ter- neuzenaar, A- A- J- G-, zon dagnamiddag vrijgelaten. G- werd vorige week dinsdaga vond 1 aangehouden verdacht van inbraken in en diefstallen van goederen uit auto's, die in de Braakman en langs de Zeeuwsch-Vlaamse kust ge parkeerd stonden- In samen werking met de rijkspolitie te Oostburg heeft het onderzoek dertig inbraken, die alle door G- zijn bekend, opgelost- TERNEUZEN Bij een verkeersongeval dat zaterdag namiddag te Terneuzen plaats had, brak de bromfietsbe stuurder C- J- van D- uit Ter neuzen zijn rechterpols. Het ongeluk gebeurde toen de au tobestuurder, Ch- K- uit Den Haag geen voorrang verleende. Dokter Jiskoot verleende de bromfietser eerste hulp- Deze werd per politieauto naar het Julianaziekenhuis gebracht voor verdere verzorging- TERNEUZEN Op het kruispunt Guido Gezellestraat - Frederik van Eedenstraat te Terneuzen, kwamen zaterdag middag twee personenauto's met elkaar in botsing- De be trokkenen waren A- L- uit Aardenburg en de Terneuze- naar B. den H- De echtgenote van Den H-, klaagde over rug pijn- Dokter Jiskoot verleende eerste hulp- WESTDORPE Tengevol ge vain oververhitting van een pan met fritesvet ontstond een begin van brand bij de familie F de B- te Westd-orpe- De brandweer rukte uit en was het vuur spoedig meester- Er ontstond geringe scha-de- VLISSINGEN Door de recherche te Vlissingen is een onderzoek ingesteld naar mo gelijke oplichtingspraktijken van de 35-jarige administra teur J.V- Tot nu toe is uit het onderzoek gebleken, dat onge veer 10 horecabedrijven in Vlissingen de dupe zijn ge worden van bedoelde oplich tingspraktijken- V- zou hebben betaald met ongedekte che ques- VLISSINGEN Langs de weg Middelburg - Vlissingen is een geparkeerd staande z-es- persoons caravan, eigenaar de heer H- M- uit Heerlen, gesto len. Het is een zespersoons caravan, merk Sprite, kleur wit, onderzijde lichtgroen, kenteken FL 77-39- De waarde bedraagt 4000 gulden, exclu sief de inventaris- De heer M- uit Heerlen was met zijn fa milie naar het strand in Vlis singen gekomen- Toen men van de strandgenoegens terug kwam. bleek de caravan te ziin verdwenen- Eenieder die inlichtin s?en kan geven, wordt verzocht contact op te nemen met politie- OOSTBURG In de nacht van vrijdag op zaterdag heeft men zich door het indrukken van een ruit toegang verschaft tot de lts in Oostburg. Er wor den diverse gereedschappen vermist. SLUIS In de nacht van zaterdag op zondag heeft de rijkspolitie een auto gevonden nabij het Sluise Veer, welke met 3 bomen in aanraking was gekomen en hierdoor zwaar was beschadigd. De chauffeur bleek bij nader onderzoek D. uit Groede te zijn. Door een passant was D. meegenomen naar een dokter.

de Stem | 1974 | | pagina 3