Boeiend Reinaert-toernooi in Hulst Sluis begint met fraaie overwinning Terneuzen zegeviert RONNIE DE NOOIJER: DE GROTE VERRASSING e winst Tjoba op GKV HOLLEMANS BESTE PIET VAN BRUSSEL DE RAPSTE CROSSER Sterk veld Wemeldinge wm Uitslagen Uitslag Uitslagen HEERENVEEN L «P 40# 1 sport I VIERDE SPORTPAGINA VAN MAANDAG 19 AUGUSTUS 1974 ABBEVILLE IN DE FINALE BAAS OVER OLYMPIA-TEAM ViJ> »- (Van onze sportredactie) HULST Sfeer, spanning en uitstekend zomerweer hebben er voor gezorgd dat het vijftiende Reinaert-toer nooi, georganiseerd door de mixed hockeyclub Rapide uit Hulst'tot een waar hockeyfestijn is uitgegroeid. Bij de he ren leek het er aanvankelijk op dat de Franse club Beau- vais zich zonder moeite in de finale zou spelen. De 22-jari- ge Franse internationaal Eric Piteau was de as waar het gehele team grotendeels om draaide. Was h(j im bezit van de bal dan dreigde eir steeds gevaar. Des te pijnlijker was het daarom voor Beauvaia dat uit gesproken Piteau het was die er op hest beslissende moment, tijdens de halvie finale! er niet in slaagde zijn ploeig in de eindstrijd te loodsen. Zo liet hij in de laatste seconden een sferafpunit onbenut in de wed strijd tegen het Terneuzense Olympia toen hij de bal tegen de paal knalde. Toen beide ploegen daarna strafpuishes dienden te nemen de wed strijd eindigde in 00 was bet weer de Franse internatio nal die verstek liet gaan. Olympia-speler Westerlaken benutte zijn kans beter en met een droge knal in de linker boek verschalkte hij de overi gens uitstekende Franse doel man. In de andere poule stonden VCL uit Wassenaar en Abbe ville tegen elkaar. Hier ein digde de wedstrijd in 11, maar de Fransen verstonden de kunst van straf pushes ne men beter dan de Zuidhollan- ders. De finale tussen Olympia Terneuzen en Abbeville ging tijdens de eerste helft gelijk qp, maar na rust kwamen de Fransen beter in hun spel. Via hun midvoor slaagden zij er tenslotte in de winning goal te scoren. Wat Olympia daarna ook nog probeerde, de Franse sluizen bleven dicht zodat Ab beville eindoverwinnaar vóór de overigens verrassend voor de dag komende Terneuzena- sen. Bij de dames slaagden de Gemert-Girls erin voor de tweede achtereenvolgende keer de beker mee naar Bra bant te nemen. Toch dient vermeld dat Evere, dat zelf tegen Gemert 00 had ge speeld lange tijd als de grote kanshebber van dit toernooi heeft gefungeerd. De Brusse laars beschikten vooral over een gevaarlijke linker wing. Gesteld kan uiteindelijk worden dat de Rapide-dames de zuiderburen van de beker hebben gehouden. In de wed strijd tegen Rapide 1 slaagden de Brusselse dames erin slechts in de laatste seconde de gelijkmaker te scoren. Me vrouw De Vlieighere ranselde alles uit haar doel en vooraan strooide José Alteburg roet in het eten van de Belgische da mes. De Rapide-reserves ont namen tenslotte Evere alle Bu sies door onverwacht met 1>0 te zegevieren. Hier was Nelle- ke van Doorn de spelbreekster van de Belgische diames want Zij scoorde het enige doelpunt van de wedstrijd. plaats Gemert - Push 20. Om de 7e en 8e plaats Aken - Rapide reserves 10. Om 5 en 6e plaats Rapide - Tienen re serves 02. Om 3e en 4 e plaats Beauvais - VCL 20. Om de le en 2e plaats Abbe ville - Olympia 10. Dames Rapide - Tienen 70, VCL - Rapide reserves 01, Gemert - Evere 00, Rapide - VCL 00, Tienen - Evere 04, Ra pide reserves - Gemert 03, Evere - VCL 10, Gemert - Rapide 30. Tienen - Rapid? reserves 12, Evere - Rapide 11, VCL - Tienen 40, Ra pide reserves - Evere 10, Tienen - Gemert 03, Rapide reserves - Rapide 0—0, Ge mert - VCL 20. Eindstand: Gemert 9 punten; Rapide reserves 7, Evere 6, Rapide 5, VCL 3 en Tienen 0 punten. Spelmoment uit de hockey-ontmoeting RapideAken. Hier een fraaie redding van Koulen. (Van onze voetbalmedewerker) TERNEUZEN In de hoofdklas van de juniorenoom- petitie van de KNVB afdeling Zeeland zijn de Zeeuwsch- Vlamingen goed begonnen. Vooral kampioen Terneuzen Al, dat met 80 het pas ge promoveerde Bevelanders Al van het veld veegde. Het eveneens gepromoveer de Zeeland Sport Al lilet het thuis afweten tegen Zlilerifcziee Al (12). HW Al zorgde voor een knappe opening door Steen Al met 02 op eigen veld te venSlaiam en Axel Al startte met een 02 zege op en 'iln Vlissingen. Walcheren Al liet de winst door Arnemuliden Al wegka pen (01). De stand: Terneu zen Al 1-2, Axel Al 1-2, HW Al 1-2, Zieriikzee Al 1.2, Zee land Sport Al 1-0, Rloefcmge Al 0-0, Steen Al 1-0, Vlissin gen Al 1-0, Bevelanders Al 1- 0. Om 11 en 12e plaaits Tienen Evere 01. Om 9e en 10e (Van onze zwemmedewerker) BRESKENS De Vlissin- ger Ronnie de Nooijer was zaterdagmiddag tijdens de ha venwedstrijd te Breskens de grote verrassing. Hij trok zich niets aan van de reputatie van zijn clubgenoot Jaap Keijmel en had zelfs enige tijd de leiding in de wedstrijd. Door dat Keijmel iets beter gebruik maakte van de stromingen in de haven kon deze de boei voor het laatste rechte stuk toch als eerste passeren. Maar De Nooijer kwam prachtig bij en op de laatste vijftig meter zwommen beide knapen zij aan zij. Jaiaip Keij_ mei tikte een fractie van een seconde eerder aan waardoor zijn naam voor het eerst op de erelijst van de hanenwed strijd zal worden bijgeschre ven. Na de beide Stormvogel leden finishten de Luetor-he- ren Rob Geervliet en John de Lange. Was het op de vrije slag dus voornamelijk een Stormvogel-aangelegenheid, op het onderdeel schoolslag was het al niet minder. Walter Fal- foafoer, Paul Meerman en Dick Verboom namen direct na de start een voorsprong die zij gestadig uitbreidden. Falhaber ontdeed zich in de Slotfase ge makkelijk van zijn clubgeno ten en finishte met veertig seconden Voorsprong op Paul Meerman die op zijn beurt Dick Verboom 32 seconden achter zich liet. Bij de vrije slag zwemmen de dames was Miriaim Over. dulve uit Terneuzen onge naakbaar. Met haar sterke lan ge slag zette ze haar rivale Els van Tatenhove (Braakman) ap 24 seconden achterstand. Bij deze wedstrijd was er van spanning geen sprake. Daar voor lagen de dames te veel uit eikaar. Bij de söhoOlSLag was deze spanning wel volop aanwezig. Vier Braakmanmeisjes, Miri am Verslufljs, Netty Pladet, Marlies Vercruijsse en Corien Haak vormden direct na de start een sterke kopgroep. Le- nie van Bodegom en Sandra Kuijpers, beiden van De Storm vogel misten hier duidelijk de aansluiting. Het was al -snel duidelijk dat die winnares in ieder geval een Braiakman- mdiisje zou worden. Vooral Marlies Vercruijsse verrichtte veel werk, maar ze slaagde er niet in om haar clubgenoten los te zwemmen. Toen Miriam Versluijs en Netty Pladet het tempo verhoogden moest Mar lies loslaten. Miriain Versluijs ging sterk door en had bij de finish zelfs een voorsprong van 41 seconden op Netty Pla det. (Van een voetbalmedewerker) TERNEUZEN In de eer ste klas van de zaterdagcom petitie van de KNVB afdeling Zeeland is Sluis met een knappe 41 zege begonnen op het pas gepromoveerde Brusse Boys. GPC begon veel slechter in de eerste klas en verloor thuis met 03 vau 's-Heer Arendskerke. Verdere uitsla gen: Apollo - WIK 01, Arne- muiden 2 Wemeldinge 22, Brouwershaven - Veere 11, Colijnsplaatse Boys - Nieuw- dorp 21. SLUIS - BRUSE BOYS Het Zeeuwsch-Vlaaiiïse Sluis is diuiiidelijk versterkt met de komst van Jaap 'Ras van Groe- de (een zondag afdelinigs tweedeklasser)- Ras had een groot aandeel in de verdiende 41 zege. Vereouteren. maakte er 10 van, waarna Ras de ruststand op 2—0 bracht. Na dat Vereouteren na de thee voor 30 zorgde maakte Ras er 40 van. In de laatste mi nuten werd het nog juist 41 dioor De Oude. GPC - 's-HEER ARENDS KERKE Met meer inzet en snelheid hebben de bezoekers verdiend gewonnen van het Vlissingse GPC- Wim van de Kreeke zorgde voor een 01 ruststand. Nadat Weststrate de voorsprong na rust opvoerde tot (V—2, werd het weer door Van de Kreeke 03. COLIJNSPLAATSE BOYS - NIEUWDORP Een slechte wedstrijd, die de Boys ver diend wonnen. Rust 0—0. Kra mer maakte er direct na de henvaitting 10 van en nog plm. geen twee minuten later was het al 20 door Piet van Gilst. Wel kwamen de bezoe kers enkele minuten later op 21 door La Grand uit een strafschop wegens hands, maar werkelijk in gevaar zijn de Boys niet meier geweest. APOLLO - WIK Een wedstrijd zonder hoogtepun ten. Gevaarlijk waren de elf tallen maar zelden en WIK is met de 01 zege de gelukkig ste ploeg. Rust 0—0. I kwartier na de rust trof K Barrevoets bij een van rii WIK-counters eigenlijk noj i onverwacht het Apollo-i#] f (O1) en dat was genoeg voc: de zege. ARNEMUIDEN 2 - WEMfi, I DINGE Een aantrekkelijk t wedstrijd, die terecht in gelijk spel eindigde- Voor j. rust was Wemeldiiige sterker en nam door De een 01 voorsprong. Poop I vliet en Van Bielzen bogen i, voorsprong na de rust om 21, maar enkele minute: voor tijd werd het door Gijzei toch nog 22. BROUWERSHAVEN VEERE Een matige wel. I strijd, waarin Brouwershavei f de betere inzet had, r Veere beter voetbalde. Met dt rust was het nog 0-4), maai een sterk begin van die tweedt helft leverde Brouwershai® een 10 voorsprong op d»: Schouwenaar. Veere nam eeh- .ter het laatste deiel voor rijn rekening en kwam verdie gelijk door Goedbloed: 1—1. De stand: 's-He Arendskerke H2, Sluis 1-1, WIK .12, Amemiuidien l-l, Wemeldinge 11, Veere 1-1, Brouwershaven 11, Colijns plaatse Boys 12, Nieuwdoip 10, Bruse Boys 10, GPC 10, Apollo 10, Wissenko- ke 00- Uitslagen KNVB afdeling Zeeland, zaterdagcompetilie: le klas: Apollo 1 - WIK 1 J- 1, Arnemiuidem 2 - Wemaldia. ge 1 22, Brouwershaven 1 Veere 1 11, Colijnspl. Boys 1 - Nieuwdorp 1 2—1, GPC 1 's-Heer Arendskerke 1 0-3, Sluis 1 - Bruse Boys 1 4-1, 2e klas B: Spui 1 - Krab- bendiijke 2 00, Waarde 1 AZW 2 1—1. 4e klas B: Nieuwland 3 Veere 3 Veere niet opgek. St- rooskerke 5 - Serooskerise 1_4, VCK 4 - Oostkapelle 16, Veere 4 - GPC 4 0—2. De winnaars en winnaressen van de *Havenwedstrijd in Breskens. Van links rechts: Mirjam Overdulve, Jaap Keijmel, Miriam Versluijs en Walter Falhaber. naar Vrije slag dames: 1. Miriam Overdulve (De Schelde) 30.38, 2. Els vam Tatenhove (Braak man) 30.52, 3. Marjolein van de Neste (Schelde) 32.27, 4. Caria Willems (Stormvogel) 32.45, 5. Nioolien Osterman (Stormvogel) 34.56. Schoolslag heren: 1. Walter Falhaber (Stormvogel) 33.45, 2. Paul Meerman (Stormvo gel) 34.35, 3. Dick Verboom (Stormvogel) 34.57, 4. Hains Weeda (Braakman) 36.07, 5. Antbonie Ploegaert (Braak man) 36.51. Schoolslag dames: 1. Meriaoi Versluijs (Braakman) 35.39, 2. Netty Pladet (Braakman) 36.10, 3. Marlies Vercruijsse (Braakman) 36.23, 4. Corien Haak (Braakman) 36.30, 5. Lenie van Bodegom (Stormvo gel) 37.25. (Van onze sportmedewerker) KLOETINGE Zaterdag zijn op het Wesselosportpark in Kloetinge 65 teams, ver deeld over 13 poules in actie gekomen tijdens het jaarlijkse korfbaltoemooi van Blauw Wit. In deze laatste kracht meting voor het aanstaande seizoen domineerde Tjoba uit 's-Heer Hendrikskinderen en won zowel bij de senioren als bij de aspirantenafdeling de wisselbeker. De andere wissel bekers gingen naar Swift (ju nioren) en Stormvogels (Pu pillen). GKV uit Gorinchem beeft Vrije slag heren: 1. Jaap Keijmel (Stormvogel) in 27.51, 2. Ronnie de Nooijer (Stormvogel) 27.52, 3. Rob Geervliet (Luctor) 28.10, 4. John de Lange (Luetoir) 28.15, 5. Piet Sohop (De Ganze) 29.03. (Van onze sportmedewerker) MIDDELBURG Er was zaterdag volop wielerbedrij- vigheid op het Molenwaterpar koers in Middelburg. Behalve dat dames en nieuwelingen in do slag gingen werd de strijd ook aangebonden tussen jeugdlicentiehouders van de wielerclubs Theo Middelkamp en de w.v. Zeeuwsch-Vlaande- ren. Laatstgenoemde vereni ging heeft goed materiaal zit ten bij de jeugd die duidelijk superieur was in alle catego rieën. Wanneer deze jongens goed worden opgevangen, zo als nu bet geval is kan men de toekomst ongetwijfeld met perspectief tegemoet zien. Bij de nieuwelingen was het hoge tempo er debet aan dat ei' lang moest worden gewacht op een serieuze ontsnapping. Die kwam pas enkele kilome ters voor het einde toen Crif Hollemans en Herman Freij- ters een gaatje sloegen en dt kleine voorsprong met vee) moeite wisten vast te houden Hollemans was in de eind sprint duidelijk de sterkste. Vam de Zeeuwen reed de Mid delburger Wolf nog het meest aanvallend al kon hij aan het slot geen vuist meer maken om tot een goede klassering te geraken. Het Goese meisje Anet Kole deed heit in het sterke gezelschap dames niet slecht maar in de eindsprint onntbrak het haar aan snel heid. Henny Jongenelen ging na 25 kilometer ais eerste in het offensief. Zij hield vijf .onden (1100 meter) 15 secon den winst vast maar moest oen het gezelschap dulden van Truus van der Plaat en Betty van Eijken. Dit drietal bleef enkele ronden lichtjes voorop maar onder impuls var Oré Donker, Anne Riemersma en Anet Kole kwam alles toch weer bij elkaar. In de massa spurt had Truus xan der Plaat nog het meeste gevaar te duchten van Betsy van Eijken die uit zesde positie kwam maar net iets te kort schoot. Uitslag nieuwelingen: 1 C. tlollemanis Bergen o-p Zoom, 45 km. in 1 uur 5 min., 2 H Freijters Moerdijk, 3 op 13 seconden C. Kuijstermans Bos- 5chenboofd, 4 W. de Bruin Oud-Gastel, 5 P. Lieraart 's- Gravendeel. 6 C. Kokke St - Willebrord, 7 J. Valentijm Et- ten, 8 A. Raaymakers Weert, 9 M. van Vlimmen Hoeven, 10 J. vam Meer Wouw. Dames: 1 Truus van der Plaat Gelder- malsen 55 km. in 1.8.43, 2 B. van Eijken Baarn, 3 G. Don ker Krommenie, 4 L. v.d. Noord Beverwijk 5 G. Kerre- marn Oudenbosch, 6 H. de Jongh Apeldoorn, 7 A. Rie mersma Slappeterp, 8 J. Sij- brands Woudriohem, 9 M. Werner Zaltbomirtiel, 10 A. Kole Goes. Jeugdwedstrijden categorie 14-jarigen' 1 Ronnie van de Sijpt Zeeuwsch-Vlaanderen, 2 Marco de Vleeshouwer Z.V1. 13 iaar: 1 .Rob Bijvanck Z.V1., 2 Alex vam Boven Z.V1., 3 Wer ner Wiene Z.V1., 4 Jan Maayer Z.V1. 12 jaar: 1 Adrie de Maarschalck Z.V1., 2 Arnold Claes Z.V1., 3 Ronald Harte Middelkamp, 4 Johnny van Hoorn Middelkamp, 5 Ron van Overveld Middelkamp. 11 jaar: 1 Karei van Goethem Z.V1., 2 Mare de Dobbelaere Z.V1., 3 Ben Tieleman Z.V1., 4 Gert Meijers Middelkamp, 5 Rob Liplijn Z.V1. 10 jaar: 1 Carlo Steel ZV1., 2 Robbie de Vos Z.V1., 3 Jan Luc Groos- man Z.V1., 4 Ronnie Scoore- mans Z.V1 5 Patrick de Beer Z.V1., 9 jaar: 1 A. de Letter Zeeuwsch-Vlaanderen, 2 M. Rammeloo Z.V1., 8 jaar: 1 C. de Caluwé Zeeuwsch-Vlaande- (Van onze sportmedewerker) WEMELDINGE De mo torcross van De Sproeier in Wemeldinge, aangesloten bij de Nederlandse Motorsport Bond kreeg zondag een ster ke bezetting. Er werd dan ook fel gestreden in alle ca tegorieën. Jammer was het dat er bij de 500 cc'ers twee sterke renners als Van Zan ten uit Arkel en Ter Horst uit Eindhoven door een va' werden uitgeschakeld. Bij eerstgenoemde vloog zijn motor m brand zodat ver der rijden onmogelijk was ter wijl Van der Horst gewond raakte en naar het ziekenhuis in Goes moest worden ver voerd. De organisators raakten heel even !n paniek toen tij dens-de training bleek dat de springheuve' te hoog en daar door te gevaarlijk was, maar een laadschop van de firma Kole uit Kloetinge verhielp lit tijdig zodat alles ip ord kwam. Bij de 50ce junioren die dirk manches reden en waarvoor 27 renners vertrokken wias Wirr Steekers uit Noordwdjkerhou* zoals werd verwacht onge naakbaar. Hij won alle drie manches. De Zeeuwse deelne mers bij deze categorie Kop- pejan, Pik, Verdpnk en Van der, Endt, waarvan laatstge noemde de jongste was (der tien jaar) bleken voor elkaar geduchte rivalen te zijn en duelleerden fel om de beste Zeeuwse klassering. De 19-ja- ri'ge Koppejan legde hierop beslag en werd twaalfde. Bij de 250 cc-ers die twee series plus een herkansing re- dein had Van Sabben uit Fij naart een snelle start en haal de dan ook als eerste de fi nish, De tweede serie was voor Zomers. In de finale m-oest Bruggen alles geven om Kroon van het lijf te houden terwijl ooi Kien van Sabbei, in eerste instantie goed partij gaf maar later toch terugvie naar een vierde plaats. Er waren Dij deze categorie 46 vertrekkers. De 500 cc-ers reden 36 deel- ïemers waaronder de Zeeuw Dick Vermaas die in zijn serie een slechte start had. Zijn achtste plaats was dan ook niet voldoende om de finale te halen, maan via de herkansing plaatste Vermaas zich toch. In deze finale was Vermaas snel weg maar zijn verkregen voorsprong kon hij niet hand haven voornamelijk door ge brek aam conditie. Het werd een zege voor Plet van Brus sel die op zijn Yamaha bijzon der attent was en toesloeg toen Smits en Nieuwenhof een gaatje lieten vallen. het overigens Tjoba wel testis gemaakt in het hoogste senio- renafdeling. GKV klopte i» de laatste wedstrijd na s mende strijd Tjoba en alleen een beter doelgemiddelde was voor de club uit 's-Heer Hen- drikskind-eren doorslaggevend om beslag te leggen op eerste plaats. Bij de senioren afdeling 2 eindigde Swift 2 als eerste gevolgd door Tjoba Ben seniorenafdeling 3 kwa men Stormvogels en Animo 1 op de beide eerste plaatsen. TOP veroverde de eerste prijs bij de senioren 4 met als go de tweede Olympia en bij i senioren 5 plaatste Ondo zich bovenaan gevolgd door Zaaro- slag. Het regelmatig spelen'" twaalftal van Swift legde I de junioren beslag op de eer ste prijs met Tjoba als tweede dat bij de adispiranten in afde ling 1 fraai eerste werd. Ver dere eindstanden: adspiranten afdeling 2: 1 Blauw Wit, Atlas. Adspiinanten afdeling 1 Togo, 2 Seolto, 3 VofliarcM pupillen afdeling 1: stormvo gels, 2 Tjoba. Pupillen a ling 2: 1 Tjoba, 2 Olympia- Pupillen afdeling 3: 1 Blauw "Wit, 2 Stormvogels. Voorzitter E. Mieras reikte na afloop de prijzen uit. 500 cc-Klas: 1 Piet van Brussel (Liesel) op Yamaha; 2 R. Smits (Oosterhout) op Ya maha; 3 Nieuwemihof (Son) op CZ; 4 R Van Donk (Den Dun gen) op CZ; 5 A. Lavrijssei (Den Dungen) op Husqvarna 6 Diek Vermaas (Arnernu- den) op CZ. Uitsïag 250 cc: 1 Brugge (Renooij) op Bulitaco; 2 Kroo- (Soest) op Bultaco; 3 E. Kei Ier (Uden) op Husqvarna; 4 1 van Sabben (Fijnaart) o Montasia; 5 J. Haars (Ameddc »p Montesa. Uitslag 50 cc-klas: 1 Stei kers Noord wijkerhout) o Struikhachie; 2 Dikkeboi (Steenbergen) op Kreidler; Vam Maldegem (Lepelstrat op Kreidler; 4 Hoomo (Soescdijk) op Husqvarna; Bom (Steenbergen) op Kreio Ier; 12 Koppejan (Domburg op Kreidler; 21 Wim Pi (Goes) op Kreidler; 22 Mark van, der Endt (Goes) op Kreidler; 24 P. Verdonk (K-at- tenidijke) op Kreidler. ■MKK De winnaar in de 50 cc-klasse, W. Stekers uit Noord" wijkerhout in actie tijdens de motorcross in We melding- SCHEVENINGE Na zes uur hard dens het weeke j,ouk Sanders zicli dag Nederlands t «en noemen Ee* triomf voor de 2 dent in de economi halve eindstrijd af titelverdediger Ja (26 108 36 6- jn de finale door Fred Hemmes heen- 26 36 61 62. Hemmes had zl op schokkend sin ontdaan van Rolf 2g 46, waarmet de „nationale" dit te gemaakt was Het waf voor de eerste lamdstitelj de revenuen van e eerste keer geslaa. natie van talenit en Sanders: „Vorig- j{ dart niet gekund, na een aahterstam En ook nu zag ik niet meer zitten, pauze heeft een WENEN Ulr pioenschappen in Mothes uit Karl geleden in Leeds derhalve seconde: jaar geleden wert stellen met de tw< Bij zoveel over: de handen van de bezoekers pliohtmai kaar. Te meer daarj duitse ploegleiding ren een boekwerkje de, dat nogal vragen Vorig jaar in Belj het al opgevallen Oostduitse meisjes tijd in lengte en ren toegenomen, met een jaar weer veel zwaarder, groter geworden. Kother werd vier k der, Hannelore Anke Kornelia Ender zes, Angela Franke Gudrun Wegraer had gewichtstoename va kilo. Gemiddeld wegen na zeventig kilo, bij te van 1.75 meter, van de vraaig, hoe da te rjjmen valt, lijkt dat de international bond ertoe zal moe gaan om wedstrijde wjchtsklassen uit te net zoals gij boksen, heffen en worstelen Het gemiddelde gew de Nederlandse mei voorbeeld is eerder VP) (P leti Lom ton w 0 en et 1 na .Ibe ti PAPENDAL (ANP) mond Heereveen (P bij de Europese atleti oenschappen in Rom 200 meter zal uitkon zaterdag tijdens w »P Papendal de 400 lopen in 47 0 seconden De Zwolse atleet °P de streep nationaa oen Toime v.d. Goolb 66), die dezelfde fa toegewezen. Van de voor wie deze weds van de laatste moge was om zich te kw< voor Rome, heeft kans. Dinsdag en rt hij tijdens de Woorwegen-Benelux f>nttanië in Oslo zow individuele 400 mete de 4 x 400 meter ests Nederlandse ploeg zal «ld van 3.07.0 moet °m afgevaardigd te "®ar Rome. Drie loi aeel uit kunnen ma ,n Nederlands 4x4 h'oeg in Rome, rijn i •jet van een vliegbil Italiaanse hoofds 'in Heereveen en de hordenlopers Frar en J an Struyk. 26 SCHAKEN In het Jeugdschaaktoernooi, or spelers uit wordt deelgenomen Nederlander Dieks to Punt behaald. Sa: bf andere jeugdscha 'eks aan de leiding. honkbal Nederi. nieuwe honkb Robur'58 in A kuropees jeugdkampi «rden door in de fi van Italië te winet

de Stem | 1974 | | pagina 10