kritiek boersma mum Kabinetsnel standpunt over boeren beambten Bankrover ontsnapt na wilde achtervolging TOESTAND NU STABIEL Bestandsoverleg op Cyprus door gevechten vertraa WereldraadAlarmerende arrestatiegolf in Chili AAGEM. NORIT Vermoord meisje werd verkracht hoop" b.v. op" b.v. enstands- ploma uimtelijke ierszaken KRL-industrie EERSTE ZOMERSE DAG IN TOKIO binnenland buitenland ZEN ENTE HULST ing voor het VAN DEFENSIE ier doden bij tomaanslag op laven van luchtl Los Angeles WIJZIGINGEN GEVOLGEN BELGEN VLEKRO AANSLAG OP PAKISTAANSE PREMIER Amsterdammer verdronken in Zwitserland Zieke kaper weigert operatie Grote postdiefstal in Frankrijk DENKTASH ibetrouwl Woensdag 7 augustus 1974 x>r spoedige indiensttreding centrale administratie met ding op het niveau van prak- ia boekhouden. or deze funktie in aanmerking komen, dienen de militaire ht te hebben vervuld of daar- vrijgesteld. len kunnen zich zowel mon- schriftelijk dagelijks melden "fdeling Personeelszaken van slefoon 01150-79 40 TO BESTEMMINGSPLAN iVAGENCENTBUM van Hulst maakt bekend, dat augustus 1974 gedurende een tesekretarie, afdeling algeme- i ieder ter inzage ligt het door n zijn vergadering van 31 juli jestemmingsplan met bijbeho- svoorschriften en toelichting, immingsplan „Woonwagencen. 275 d.d. 15 mei 1974). »plam zijn bij de gemeenteraad 'ediend. Bij de vaststelling van iet ontwerp geen wijzigingen and bevoegd tegen dit be zwaren bij Gedeputeerde Sta- n te dienen. 1974. lurgemeester voornoemd, P. MOLTHOFF. mdsavondscholen te Sas van ijke. De opleiding wordt door subsidieerd. Lesgeld bedraagt r. Leslokalen: Sas van Gent choondijke R.-K. School. Rijk gesubsidieerde opleiding en West-Zeeuwsch-Vlaande- Rijk, Zandstraat 34, Sas van Gent, tel. 01157-1268; lozen, Wijk de Brabander 4a ind tel. 01179-1576 Rijk, Dr. Huizingastraat 24 mdijke tel. 01173-496 jne, Baudelo 4 Sas van Gent tel. 01158-1651 d. Wijnckel Rijksweg 19 Eede tel. 01187-1682 ■rcentage ligt beduidend ho- ilijk gemiddelde. Het diploma lehouden. HEIDSDIENST da itbreiding van dienstrooster 'akingsobjecten htdiensten bij een gemic. uur. m. 1440,— per maand dstoeslagen. zondheid, onbesproken ge- igt tussen 30 en 55 jaar. s die in de week of in de de gestelde eisen voldoen te waarbij eventuele auto- raak onder nummer 74539. reda vaceert de funtcie van ecten van het defensiebeleid van in het totale beleid op pg, alsmede het beheer van ebruiken onroerend grond. ordening en beheerszaken; ng; en ervaring tot maximaal van maximaal f 45,per itieuitkering. ï- en verhuiskosten volgens :hef van het le Geniecom- la. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Minister Boersma (waarnemend minister van Landbouw) mist in de felle reacties van de boeren de erkenning, dat het overheidsbeleid altijd een belangrijke positieve bijdrage heeft geleverd aan de inkomensontwik keling en aan de structurele ontwikkeling van de land bouw en tuinbouw. Tevens zegt de minister het hesef van de eigen verantwoordelijkheid van de agrarische onder nemers te missen met betrekking tot de noodzakelijke aanpassingen aan de fundamenteel gewijzigde marktver houdingen. Minister Boersma zegt dit in antwoord op vragen van een aantal VVD-Kamerleden. Op vragen van een aantal KVP- Kamerleden deelt de minister mee, dat liet kabinet op korte termijn een standpunt zal be palen ten aanzien van de wen sen van de georganiseerde landbouw. Het politieke parlementaire bedrijf begint na de acties van de boeren ook op toeren te komen. De vice-voorzitter Berger (DS'70) van de vaste kamercommissie voor land bouw, heeft de leden opgeroe pen voor een speciale vergade ring op woensdag 14 augus tus. (Van onze redactie binnenland) AMSTERDAM De 27-jarige H. van D. uit Amsterdam, die op 26 juni uit de strafinrichting in Veenhuizen ontsnapte, is na een wilde achtervolging tot in Het Gooi aan arrestatie door de Amsterdamse politie ontkomen. Vólgens de poltie is Van D. een' van de twee mannen, die vorige week bij een gewapende roofoverval op het bijkantoor van de ge meentegiro in het Wibauthuis in Amsterdam ongeveer een ton buitmaakten. Met een mededader stelt de politie hem verantwoor delijk voor drie geslaagde roofovervallen die de laatste maand in Amsterdam gepleegd zijn. De auto waarin Van D. gesignaleerd was met een passagier, vermoedelijk zijn maat, werd in Amsterdam klemgereden door twee politiewagens met rechercheurs. Met zijn grote Amerikaanse slee ramde Van D. de beide politiewagens om er vervolgens met grote snelheid vandoor te gaan. Tot in Het Gooi achtervolgden de politieagenten de voortrazende auto van Van D.. In de buurt van Eemnes raakten de achtervolgers, die snelheid tekort kwamen, het spoor bijster. (Van onze redactie binnenland) AMSTERDAM De tienja rige Helen Isaac, die dinsdag ochtend dood werd aangetrof fen hij het sportpark Elzenha gen in Amsterdam-Noord blijkt verkracht en gewurgd- Dit is gistermiddag uit de sec tie gebleken- De Amsterdamse recherche kon nog niet zeggen omstreeks welk tijdstip het meisje is vermoord Er is tot dusver nc|g geen enkel kledingstuk van het slachtoffertje teruggevonden- Behalve in de omgeving van Elzenhagen heeft de politie dinsdagmiddag ook gezocht in het Beatrixpark, dicht bij het huis van haar ouders- Het kind is vermoedelijk ge dood op een andere plaats dan waar het werd gevonden- „Als het meisje daar gewurgd zou zijn hadden we sporen van een worsteling en sleepsporen moeten aantreffen- Die waren er niet", aldus een recherche woordvoerder- Het meisje werd gistermoi gen door een wandelaar in de bosjes gevonden- Het lijkje was geheel ontkleed. Helene Isaac werd al sinds maandagmiddag vermist- Zij was alleen thuis met een 11- jarig neefje- Toen haar moeder thuiskwam was het huis leeg. De Amsterdamse recherche probeert er met een buurton derzoek achter te komen op welke wijze het meisje het huis heeft verlaten. Haar moe der had Helene een kwartier "oor zij thuiskwam nog opge beld. De Amsterdamse recherche ziet overeenkomsten tussen deze moord en die op de 9- jarige Basje Bloemena d-rie jaar geleden- Deze laatste zaak is nooit opgelost. „Beide slacht offertjes woonden in dezelfde buurt, Basje verdween op augustus, Heleentje precies drie jaar later op 5 augustus- •erder hadden zij ongeveer dezelfde leeftijd en werden "e'den teruggevonden op een Plaats ver van de ouderlijke woning", aldus commissaris Van der Voort. (Van onze redactie buitenland) .LOS ANGELES Bij een ombardement op de interna- '°nale luchthaven van Los ™Seles zijn dinsdag vier won(fn ge^°°d' en Se" Lom ontplofte in een ba- sdgeMuis bij de aankomsthal p3" ae luchtvaartmaatschappij j£n American World Airlines, .werd grote schade aange- mi1 ®emn belastingvrije nkel werd totaal verwoest, eif moment van de explo- wds het in de aankomsthal er druk van de vertrekken- en aankomende reizigers. Het antwoord van minister Boersma op de Hberale Ka mervragen is niet ontbloot van enige kritiek op de boeren. De minister zegt niet de mening te delen, dat de moeilijkheden vooral het gevolg zijn van een falen van het markt- en prijs beleid. Een dergelijke opvat ting miskent volgens hem het feit, dat zich fundamentele wijzigingen in -de rurlvoetver- houdingen tussen een aantal grondstoffenprijzen en de prij zen van agrarische produkten hebben voorgedaan. Deze kunnen niet via het markt- en prijsbeleid worden opgelost, maar slechts via een aanpassing van de produktie aan de gewijzigde marktver houdingen. Hij deelt mee ze ker te beseffen, dat als gevolg van die ontwikkelingen de ge voelens van onbehagen wor den opgeroepen. Maar hij zegt er tevens bij, dat de agrari sche ondernemers de noodza kelijke aanpassingen daaraan niet hebben gevolgd. over de oplossing van de problemen deelt hij mee, dat dit niet kan door het treffen van nationale maatregelen, die in strijd zijn met het EEG- verdrag. Dergelijke maatrege len treffen het voortbestaan van de EEG-markt. Dat zou zeker voor de sterk op de export ingestelde Nederlandse land- en tuinbouw ernstige ge volgen kunnen hebben. Als er aanleiding is bijzon dere maatregelen te treffen dan dienen die het karakter van gemeenschappelijkheid te hebben, zij moeten in ieder geval verenigbaar zijn met de EEG-verplichtingen, aldus mi nister Boersma. Over deze bij zondere maatregelen zal het kabinet morgen vergaderen. Belgische boeren hebben gisterochtend enige grensover gangen tussen Nederland en België geblokkeerd. De acties concentreerden zich op de grensposten ten zuiden van Eindhoven. Het ging om de grensposten Achel, Hamond, Neerpelt, Boeholt, Lozen, Lommel-Barrier en Lommei- Luiksgestel. Op de aanvoerwegen vorm den zich files voertuigen van enige kilometers, die oplosten nadat de boeren om negen uur hun blokkades hadden opgehe ven. In ons land werd gisteren (na de dreiging van de rege ring) nog slechts op één plaats een boerenactie gemeld: in Di- dam schoolden boze boeren sa men. Van een voorgenomen bezetting van belangrijke kruis punten kwam niets, waarop een demonstratieve tocht werd gehouden. (Van een onzer verslaggevers) VELP De Nederlandse katoen-, rayon- en linnenin dustrie (inclusief jute) gaat nog dit najaar de regering om financiële steun vragen. Deze grootste sector van de textiel- (ADVERTENTIE) Brugweg 30 KRUISLAND biedt aan: VERS VLEES HALVE VARKENS Tel. 01673 - 459 VOOR- EN ACHTER BOUTEN Maar ook uitgebeend vlees, min. afname 5 kg., sterk gereduceerde prijs. Specialiteit in croquetten. Ook za irdags tot 12 uur geopend. Bij afname van minimaal 25 kg gratis thuis bezorgd door geheel West-Brahant. KARATSJI (AP) Vrijdag is, naar dinsdag van officiële, zijde is bekendgemaakt, een mislukte poging gedaan de mi-, nister-president van Pakistan,' Zoelfikar Ali Boetto, van het leven te beroven. De minister van Binnen landse Zaken van de regering van de provincie Baloetjistan, Raisani, zei erover tijdens een vergadering van het provincia le bestuur, dat een jongeman een handgranaat wilde gooien naar de premier toen deze sprak op een openbare bijeen komst te Q-uetta. LOCARNO De 22-jarige Nederlandse toerist Erik Nie- hof uit Amsterdam is maandag tijdens het zwemmen in het Lago Maggiore nabij de Zwit serse stad Locarno verdron ken. Kikvorsmannen hebben zijn stoffelijk overschot dins dag gevonden- Q De zomer liier ualt dan wat tegen, maar het is de vraag 'of de zwemlüstigen onder ons nu naar dit beeld uitkijken. Het was de eerste zomerse dag in Tokio na het einde van het re genseizoen. Keerzeide van de medaille was dat er op die dag 32 personen verdronken en er 15 vermist worden. DEN HAAG (ANP) De 23-jarige Palestijn Adnan Ah mad Nuri, door de rechtbank in Haarlem tot vijf jaar ge vangenisstraf veroordeeld voor het kapen en in brand steken van een Brits passagiersvlieg tuig, weigert zich door een Nederlandse arts operatief te laten behandelen aan een blin dedarmontsteking. Hij is opgenomen in een zie kenafdeling van de gevangenis waar hij zijn straf uitzit. Vol gens een woordvoerder van het ministerie van Justitie is Nuri's toestand niet levensge vaarlijk. Nuri neemt alleen medicijnen in, die hij van de Nederlandse artsen krijgt. Hij heeft het verzoek gedaan voor een operatie naar een Arabisch land te worden overgebracht. (Van onze redactie binnenland) NIMES Vijf gewapende mannen, met pruiken op en maskers voor, hebben in de nacht van maandag op dinsdag in het Zuidfranse Nimes een sorteercentrum van de PTT overvallen. Zij dwongen de 34 man personeel op de grond te gaan Hggen en laadden 50 postzakken in hun bestelauto. In deze zakken zat geld van regionale postkantoren tot een bedrag van ongeveer drie mil joen gulden. De politie zegt weinig aanknopingspunten te hebben, daar de dieven geen enkele fout hebben gemaakt. (Van onze redactie buitenland) NICOSIA Het uitbreken van zware gevechten op Cyprus heeft gisteren de internationale bestandsbesprekin gen enkele uren vertraagd. De Griekse en Turkse verte genwoordigers wachtten in die tijd op nieuwe instructies van hun regeringen. De gevechten begonnen bij het aanbreken van de dag ten westen van Kyrenia aan de noordelijke kust. Het Turkse leger zei dat zijn troepen een Grieks-Cyprische aanval op stellingen in het gebied van de dorpen Lapithos en Kara- vas afsloegen. Maar neutrale kringen in Nicosia spraken van een Turkse aanval met zware artillerie en mortieren. Volgens VN-militairen ter plaatse ging ook Turkse infan terie in actie. Na een oponthoud van twee uur kon het overleg tussen de Turkse, Griekse en Britse of ficieren, tezamen met VN-ver- tegenw-oordigers tenslotte be ginnen. Men liet de kwestie van Lapithos en Karavas voor lopig buiten beschouwing en hield zich bezig met andere vraagstukken betreffende be standslijnen en een bufferzo ne. De Grieken verzetten zich DE schrijver Evert Zandstra is zondag op 70-jarige leeftijd in zijn woning in Bennekoru overleden- Zandstra schreef veel streekromans, die in Friesland speelden, toeristi sche werken, waaronder „Zwervend door Nederland" en geromantiseerde boeken over de prehistorie. GENEVE In Ghili vindt momenteel weer een „alarme rende" arrestatiegolf plaats tenminste 6080 politieke ge vangenen zitten nog in gevan genissen of concentratiekam pen- De kerken dienen al het mogelijke te doen om de rch- torde in Chili te herstellen en moeten er bij de regringn op aandrirtgn om voorko-ee men dat wat er nu gebeurt nog meer ernstige gevolgen heeft, aldus een bijzonder scherpe verklaring van de ken van de Wereldraad van Kerken na haar vergadering in Geneve ter voorbereiding van de bijeenkomst van het centraal comité, dat vanaf 11 augustus in Berlijn verga dert- De commissie, samengesteld uit deskundigen van vele lan den, signaleert dat er in Chili systematise h grove schendin gen plaats vinden. „Terwijl wij vergaderen aldus de commissie hebben militaire rechtbanken verschillende ge vangenen ter dood veroor deeld". De commissie beschul digt Brazilië ervan mee te werken aan het handhaven van de onderdrukking in Chi li. De commissie heeft verder voor de Berlijnse bijeenkomst een ontwerp-verklaring opge steld over Zuid-Korea en de Filipijnen, waar een toene mend aantal mensen gevangen wordt gezet vanwege hun ver zet tegen de onderdrukking Ook formuleerde de commissie voorstellen over de wereldco- nomi en over de ontwape ning. tegen de Turkse eis dat de dorpen moeten worden opge nomen aan de Turkse kant van de bestandslijn. Zij voe ren als motief aan dat de nati onale garde in dat gebied is gevestigd. Inmiddels heeft Turkije Grieks-Cyprioten er dinsdag van beschuldigd honderden Turkse dorpelingen te hebben vermoord en meer dan 35.080 ais gijzelaars vast te houden. Ondanks al het gebeurde zou de Turkse minister van buitenlandse zaken, Turan Gu- nes, toch naiar Geneve gaan waar morgen de besprekingen over de politieke toekomst van Cyprus zullen beginnen. De Turkse regering, aldius minis ter Birgit, streeft nog steeds naar een vreedzame oplossing. Hij weigerde echter medede lingen te doen over de Turkse voorstellen voor de conferen tie. Rauf Denktash, vice-presi dent van Cyprus en leider van de Turkse gemeenschap op het eiland, heeft dinsdag bespre kingen gevoerd met de presi dent van Turkije, Koruturk. Hij zal van Ankara uit naar Geneve gaan. Griekenland van zijn kant heeft besloten met de nodige voorzichtigheid deel te nemen aan het drie-partijenoverleg met Turkije en Groot-Brittan- nië in Geneve. Dit hebben kringen van het ministerie van buitenlandse zaken in Athene dinsdag meegedeeld. „Griekenland zal, zij het met reserves, naar Geneve gaan ten einde zijn goede wil te tonen. Het zal de conferen tie echter verlaten als Turkije zioh niet houdt aan de be standsovereenkomst van 30 ju li". Het Griekse besluit volgde na diplomatieke activiteit van de kant van de V.S. en Mos kou. nijverheid (omzet jaarlijks on geveer anderhalf miljard gul den, ruim 22.000 werknemers) wil met die overheidssteun snel gaan herstructureren en automatiseren. Plannen daar toe worden nu uitgewerkt. Ba sis voor die plannen is het in deze sector uitgevoerde struc tuuronderzoek. Als deze over heidssteun bij de herstructure ring niet zal worden gegeven zou het vernieuwingsproces langzamer gaan verlopen. De industrie zelf denkt vijftig proeent van de kosten van de herstructurering zelf te kun nen betalen. De Nederlandse KRL-indus trie beeft zich in het moeilijke jaar 1973 meer dan kunnen handhaven, ondanks die ener giecrisis, de monetaire moei lijkheden en het sterk oplopen van de grondstoffenprijzen op de wereldmarkt. De export van de industrie tak steeg met 22 procent. De binnenlandse afzet van Neder landse KRL-weefsels daalde met twee procent van 49 naar 47 procent, hoewel de totale afzet van KRL-weefsels, in clusief de importen, vorig jaar in Nederland met drie procent steeg. De verwachting is dat de resultaten van deze indus triesector dit jaar die van vo rig jaar zullen evenaren. Mis schien dat zelfs nog een kleine vooruitgang kan worden ge boekt. Vast staat, dat de we- reldprijzen van ruiwe katoen, rayon en synthetische vezels zoals die in 1972 golden, niet meer zullen worden bereikt. De prijzen zullen aanmerKe- lijk hoger blijven. De nog steeds voortdurende importbe- lemmerende maatregelen van Italië vormen ook voor de tex tielindustrie een ernstige hindernis. Snelle opheffing ervan is dringend noodzake lijk, aldus de voorzitter van de KRL-vereniging ir. A. E. Gelderman. Hij hoopt dat het wereldtex- tielakkoord dat één april dit jaar is gaan werken, zal bij dragen tot ordening van de wereld textielhandel. Voor de textielindustrie van de EEG is dat van eminente betekenis. Die EEG-textielindustrie is de grootste im- en exporteur van de wereld met een jaarlijkse omzet van tachtig miijard gul den. In die industrie in de EEG verdienen zeker twee miljoen mensen hun brood. De KRL-bedrijven zijn op dit ogenblik goed van orders voorzien. De spinnerijen heb ben orders voor een klein half jaar. De weverijen kunnen vier maanden vooruit. Of de gematigd optimistische ver wachtingen in vervulling gaa is sterk afhankelijk van de gang van zaken binnen de EEG en van de monetaire ont wikkelingen. Dat vertelde ir. Gelderman toen hij een toe lichting gaf op het economisch overzicht van de industrie tak. (Vervolg van pag. 1) Aage is in Den Haag door de politie in verzekering ge steld om gehoord te worden over de inbraak bij de Amro- bank aan de Leyweg. Na zijn aanhouding ontkende hij ove rigens die op zijn geweten te hebben. Het was dinsdag de tweede maal dat de Haagse politie na een zorgvuldig geplande actie de beruchte in- en uitbreker kon aanhouden. Dat was ook gebeurd op 17 mei vorig jaar, toen Aage na een maandenlan ge vruchteloze speuractie ge vonden werd in een vernuftig gebouwde schuilplaats in zijn huis aan de Badhuisweg in Soheveningen. De politie was het huis, waar de toenmalige hartsvriendin van Aage woon de, binnen geweest, maar men had hem nooit thuis getroffen. Achteraf bleek dat Aage zich altijd tijdig kon verstoppen doordat hij zijn huis met tele visiecamera's bewaakte. Na zijn arrestatie in mei bekende Aage een reusachtige serie in braken, waarvan de grootste die in de Nederlandse Mid- denstandsbank in Helmond, in september 1972 hem ruim zes ton opleverde. De op één na grootste inbraak van Aage was de „paaskraak" in 1971 in Leeuwarden, waar f 160.000 uit de kluis bij V. en D. werd gehaald. De rechtbank in Leeuwarden legde Aage vijf jaar gevangenisstaf op, waar het hof in de Friese hoofdstad vier en een half jaar van maakte. Een week na het von nis van het hof ontsnapte Aa ge- Hoort een jongetje van vijf jaar toevallig het Wilhelmus spelen en roept: Hoor, pap, het voetballiedje! Wat die WK at niet aange richt hebben. Een heer uit Breda vond mijn suggestie voor een nieuw motto L.O.V.E.A.W.T.O.E.E- .A.N wel aardig maar een beetje omslachtig En dat ben ik met hem eens. (Zoals ge meld stond die afkorting voor „Laat Ons Vriendelijk En Aardig Wezen Tegen Over El kaar En Andere Nooddrufti- gen"). Nu stelde die meneer voor: koop een sticker of zo van het Koningin Wilhelminafonds (kankerbestrijding), waar op staat: Wees lief voor elkaar. Ja, da's kort en krachtig. En voor het geval iemand uwer inderdaad en metterdaad lief wil wezen, dan weet het Kon. Wilhelminafonds daar ook wel een oplossing voor- Cesnaptr Ik begrijp niet dat minister Van der Stee helemaal naar Frankrijk moet om hete aard appelen te eten. Maandag avond zag en hoorde ik hem op de buis. Hij had geeneens tijd meer om die aardappel door te slikken. Wat zal die heet ge weest zijn. Die aardappel, be doel ik. Dat zul je toch als boer moeten aanzien en aanhoren. Met zo of zoveel hectaren aard appelen op je akkertje. Eer lijke aardappelen, begrijpt u, van vaderlandse bodem. En dan komt Van der Stee het opstandige deel der natie toe spreken, helemaal vanuit Frankrijk en met een hete FRANSE aardappel tussen z'n kiezen. Maar vandaag komt mon sieur VanderStee terug: Rom- pompom-rompompom-rom- pompomme de terrei VanderSteen der wijzen moet je bij hem niet zoeken- ■ft Bij mij ook niet trouwens. Ik knap af. Een stevige ten afscheid. boerenknulst MERIJN P.S. Of zou Van der Stee- steeds hebben zitten proberen een bovenkomende boer weg te slikken? Ir* 'I kort DE regering van India over weegt ae .eenijd waarop bur gers van het land in het hu welijk mogen treden te verho gen- De meisjes in dit land treden meestal op zeer jeugdi ge leeftijd in het huwelijk en produceren 13 miljoen kinde ren per jaar- DINSDAGMORGEN Is het verkeer op rijksweg 12 (Arn- hem-Oberhausen) tussen de Amsterdamse weg en Apel- doornsc weg onmogelijk ge worden in een andere vracht den met 34 ton vloeibaar staal kreeg een breuk in het onder stel en kon niet verder rijden. Het staal moest overgeladen worden in een andere vrach- auto. EEN negentienjarige Zuidaf- rlkaanSe politieman is in Rho- desië gesneuveld, zo heeft po litieminister J-T. Krueger in Kaapstad bekendgemaakt. De minister zei dat de politieman was overleden aan verwondin gen- Hoe hij ze opgelopen had. deed hij niet uit de doeken- Zuidafrikaan.se politiemannen vechten in Rhodesië aan de zijde van het Rhodesische le ger tegen infiltrerende Afri kaanse opstandelingen- DE melkhandel komt m de toekomst in aanmerking voor de verkoop van niet-gefl-uori- deerd drinkwater- Voor bottelen van het water moet worden ledacht aan zuivelfa brieken en de frisdrankenin dustrie, aldus minister Vorrink. (ADVERTENTIE)

de Stem | 1974 | | pagina 9