verpakkings - operators Vaste looptijdrekeningen telefoniste VEI Cyprus: overleg dreigt te mislukki in 4 -ploegendienst General Electric Plastics BV. A m Spaarbiljetten sekretaresse hernesseroord help! Van Kooten en Veerbeek Constructiebedrijven LASSERS le klas KRASSEURS IJZERWERKERS CONSTRUCTIE/ BANKWERKERS KOTTERAARS spelleïdster medewerk(st)er Amro Eigen Huis Spaarplan DOW CHEMICAL (NEDERLAND) BV DOW CHEMICAL(NEDFRLAND) BV Turkije wil van eiland ai Russen Massagraf Zaterdag 2/ juli 1974 Gevraagd voor België IJZERVLECHTERS TIMMERLIEDEN METSELAARS HUISSCHILDERS LASSERS Tel. 085-422988 Gevraagd voor België en Duitsland timmerlieden ijzervlechters stucadoors metselaars liefst in ploegverband. Bouwonderneming ZWANENBERG Tel. 04920 - 33289 - 23220 33181 - 39544. EIGEN FABRIEK BANKSTELLEN UIT Grote sortering kwaüteits- stoffen. 5 jaar garantie op binnenwerk Norm. prijs 1400,- voor f 795,-. DEM Meubelfabriek Culemborg, 03450-2602. TOONZALEN Oulemborg, fabriek. Hout weg 8, Bergen op Zoom, Wassenaarstr. 15, Drunen. Grotestraat 98. Geopend di t/m za. van 10-18 u, Vr. tot 21 u. Voor onze binnenkort "te openen verpakkingsafdeling, waar ons kant-en-klare produkt ingezakt wordt, zoeken wij COUPON Ja, ik wil wel eens wat meer weten over de mogelijkheden die General Electric Plastics mij te bieden heeft. naam straat plaats leeftijd de werkzaamheden bestaan uit het bedienen van en toezicht houden op de volautomatische vèrpakkings- installatie en paletiseermachine (het apparaat dat de zakken automatisch stapelt, volgens een bepaald patroon). Onze nieuwe medewerkers die beschikken over een technisch inzicht en geihteresseerd zijn in volautomatische apparatuur bieden wij een goed basis-salaris 28| ploegentoeslag minimaal 20 vakantiedagen 7, 8 vakantietoeslag een dertiende maand uitkering premievrij pensioenfonds en verder uitstekende secundaire arbeidsvoor waarden. huidig beroep telefoon Stuur deze coupon zónder postzegel naar GENERAL ELECTRIC PLASTICS B.V, antwoordnummer 288, Bergen op Zoom. Natuurlijk kunt U ook even de telefoon pakken! U kunt zó aan de slag! Vraag naar de heer J.D. Fousert van de afdeling personeelszaken (01640-38400) voor het maken van een afspraak. TE ROTTERDAM VRAGEN: Aanmeldingen (op werkdagen van 08.30 tot 16.30 uur). Ophemertstraat 67, Waalhaven, Pier 8, Rotter dam, tel. 010 - 292555, of maandagavond van 19.00 tot 21.00 uur café-restaurant De Roskam, Markt 82, Oudenbosch. Of dinsdagavond van 19.00 tot 21.00 uur café restaurant De Gouden Leeuw, Fortuinstraat 14, Bergen op Zoom. middelharnis (goeree/overflakkee) ned. hervormd centrum voor geestelijk gehandicapten „Hernesseroord", een inrichting voor de begelei ding en de behandeling van zwakzinnigen en thans in opbouw, treedt graag in kontakt met gegadigden voor de funktie van Bij voorkeur met akte kleuterleidster A en B i of N 20. m Aan geïnteresseerden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitaties te richten aan de geneesheer-direkteur van Hernesseroord, Postbus 16, Middelharnis. In verband met het vertrek wegens studieredenen van één van onze huidige medewerkers vragen wij voor zo spoedig mogelijk een voor de afdeling EXPRESSIE THERAPIE. Onze gedachten gaan uit naar iemand met belangstelling voor beeldende en/of dramatische vormgeving. Persoonlijkheid en ervaring spe len in onze keuze een belang rijkere rol dan vooropleiding. Telefonische informaties (01608) 59 20, toestel 215. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling perso neelszaken, van Bergenplein 39, Etten-Leur. Amro Bank verhoogt de spaa irente. De Amro Bank verhoogt met ingang van 1 augustus de rente op de spaarrekeningen met vaste looptijd, op de spaarbiljetten aan toonder en op het Eigen Huis Spaarplan. Voor nieuwe stortingen op deze rekeningen (minimaal 100 gulden) gelden nu de volgende percentages: Voor een spaarrekening met een vaste looptijd van 5 jaar (was 10%). 91% Als het bedrag 4 jaar wordt vastgezet (was 9%). 8)% Bij een vaste looptijd van 3 jaar (was 8%). Het percentage van T/iop een spaar rekening met een vaste looptijd van 2 jaar is ongewijzigd gebleven. Spaarbiljetten luiden aan toonder en zijn verkrijgbaar in coupures van 1.000,- en 10.000,- met loop tijden van 2 of 5 jaar. De rente per jaar op de 5-jaars- biljetten is nu: Zo'n biijet koopt u al voor 607,-. Over 5 jaar ontvangt u dan 1.000,-. Er zijn ook 2-jaarsbiljetten met een jaarlijkse rente van 71/2%. Het rentepercentage van het Eigen Huis Spaarplan js nu (was 10%). Zodat u weer wat sneller aan het geld voor het eigen huis kunt komen. Reden genoeg om nog eens heel goed na te gaan wat in uw geval de gunstigste spaarvorm is. Zeker ais u een deel van uw geld gemakkelijk wat langer vast kunt zetten. Een reden te meer om naar de Amro Bank in uw buurt te gaan, waar ze u met alle plezier zullen informeren over de diverse spaarvormen. |j amro bank Dow Chemical (Nederland) B.V. is een dochteronderneming van The Dow Chemical Company, een der belangrijkste chemische concerns ter wereld. Terneuzen, Dow's grootste produktiecentrum buiten Amerika, telt thans 28 fabrieken en ruim 1600 medewerkers. Dow's grootste op- en overslag bedrijf is gevestigd in de Botlek, In Rotterdam bevigden zich het verkoopkantoor* ingenieursbureau en inkoopkantoor. Voor onze telefooncentrale zoeken wij een: Onze gedachten gaan uit naar iemand op Havo/Mavo niveau, met een goede kennis van de moderne talen. Ervaring strekt tot aanbeveling. Wij bieden: - een prettige werksfeer: - uitstekende arbeidsvoorwaarden; - 13e maand; - 8 pet vakantiegeld. Geïnteresseerden worden verzocht hun sollicitatie schriftelijk of telefonisch te richten aan de Heer G. K. Hamming, afdeling personeelszaken, Postbus 48 te Terneuzen. Telefoon 01150- 8920, 'oestel 2980. Dow Chemical (Nederland) B.V. is een dochteronderneming van The Dow Chemical Company, een der belangrijkste chemische concerns ter wereld. Terneuzen, Dow's grootste produktiecentrum buiten Amerika, telt thans 28 fabrieken en ruim 1600 medewerkers. Dow's grootste op- en overslag bedrijf is gevestigd in de Botlek. In Rotterdam bevinden zich het verkoopkantoor, ingenieursbureau en inkoopkantoor. Op onze afdeling personeelszaken te Terneuzen bestaat een vakature voor een Een gevarieerde funktie die hoge eisen stelt aan: - zelfstandigheid - inventiviteit - verantwoordelijkheid - organisatievermogen Wij zoeken iemand van 18-30 jaar met middelbare school opleiding, typediploma en een goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift. Kandidaten met ervaring genieter de voorkeur. Naast taken zoals organisatie, correspondentie, het make" van afspraken enz., aal zij ook een gedeelte van de confiden tiële personeelsadministratie gaan voeren. Wij bieden een uitstekend salaris, goede secundaire i voorwaarden en een plezierig werkklimaat. Mocht u voor deze funktie belangstelling hebben dan ver zoeken wij u kontakt op te nemen met de afdeling personeels zaken, Postbus 48, Terneuzen, tel. 01150-8920 toestel GINNËKËNWËG282 DIRECTEUR: DR. W (Van onze redactie land). GENEVE-NEW Y(l COSIA-ATHENE prus-conferentie in tussen Griekenland, en Turkije dreigt op lukking uit te lopen, fiasco in Geneve en een mogelijk heróple de strijd op Cyprus te men werd gisteravonc wogen dat premier van Griekenland en Ecevit van Turkije ho soonlijk naar Geneve gaan. Ook vannacht zal de heidsraad weer bijeé over Cyprus op verzcj de Sovjet-Unie. Mosko laatste dagen erg geïj over wat zij noemt volledig naleven van standsresoiutie, die de 1 heidsraad een week aannam In de resolutie werd eindiging van de milit terventie op Cyprus erl trekking van alle buite militairen geëist. De moeilijkheden op neefse conferentie voort uit de Griekse Turkije belooft de troe het acht dagen geleden prus liet landen ter Premier Bulent Ecev Turkije verklaarde dat zijn land geen wa standsverdrag aangaat dat de veiligheid van de se Cyprioten vaststaat rechten van de Turkse om op Cyprus te zijn erkend. Op Cyprus zelf heerst teren volstrekte rust. W hetTu-rkse leger pp het nog steeds met marukra wapens versterkt maar het begeeft zich zaterdag niet meer buit ingenomen stellingen. De Sovjet-Unie stuu waarnemer naar Gene de conferentie over gade te slaan en te verz dat de resolutie van de heidsraad over Cyprus uitgevoerd en aartsb Makarios als president keert. Ook wil de Sovjet-Ui Cyprus zelf aan de conf meedoet. Zij beschuldig vo-kringen van troebel- visserij in de kwesti prus. De Russische waarnei die geen officiële statu. is Viktor Minin, di Midden-Oosten van het terie van buitelandse zai Moskou, Minin zou nog avond in Getiève aankoi De Russen willen kh kelijk ook een tege scheppen voor de aar heid van de Amerikaan derstaatssecretaris Buffum in Geneve. VN-personeel op maakte gisteren bekend een massagraf in een Turks-Grieks dorp halv Nicosia en Limassol, de van een twaalftal Turk prioten zijn gevonden. De lijken, in het dor minos, waren bijgezet gevechten tussen de tw volkingsgroepen van week, aldus een VN-f voerder. Hij wees erop geen bewijzen waren oi massamoord te denken. Volgens gegevens ve Turkse persbureau Ai zijn als gevolg van de g ten op Cyprus na de invasie, 113 Turkse Cyi (burgers) om het leven men en 27 gewond. In het stadion van Li bevinden zich volgens "a 2000 Turks-Cypriscl vangenen van de Griek, prioten. In Larnaka 100 mannen door de C Cyprioten vastgehouden den. Zieken onder hen er slecht aan toe zijn maakt zich zorgen ov vrouwen en kinderen i mannen, over wie mei nieuws heeft. Lady Amalia F. Griekse weduwe vai Alexander Fleming uit Van de Penicilline' s in haar vadert'1' te keerd.

de Stem | 1974 | | pagina 22