Rente remt woningverkoop Burgemeester Gent spreekt geruchten over ontslag tegen De Stem/De Vriie Zeeuw MENINGEN VERDEELD BIJ ZEEUWSE MAKELAARS Volksdansgroepen vertrokken naar Polen ir h Verkeersstremming op wegen in Zw. Nederland PIPRECORDER VOOR OOSTBURGS ZIEKENHUIS TERUGGANG Firma Muller in b.v. omgezet Lamswaarde Westdorpe RENTEVOET Hengelwedstrijden Terneuzen Hoofdplaat Ovezande In zeeland (Van een onzer verslaggevers) GOES De verkoop van woningen ondervindt momen teel belemmeringen wegens de hoge stand van de hypo theekrente. Was deze rente driekwart jaar geleden nog om en nabij acht procent, nu zweeft deze koers tussen de elf en twaalf procent. Ook in Zeeland ervaren de makelaars in bun omzet een teruggang. Op onderdelen lopen de Zeeuwse ervaringen nogal uit een en zijn hier en daar zelfs tegenstrijdig. Dit betreft met name de sector, waarin de teruggang ondervonden ,vordt en de prijsklasse der woningen. Minimale stagnatie in de nieuwbouwverkoop ondervond ook een groot makelaarskan toor in Middelburg. Wat be treft de bestaande bouw on dervond dit kantoor wel wat teruggang in die prijsklasse van 50. tot 60.000 gulden. Daarboven zou het allemaal wel loslopen. Volgens een woordvoerder lag het totale verkoopcijfer van zijn bureau hoger dan vorig jaar. In de sector recreatiewoningen was ook enige teruggang te be speuren. Met name de Duitsers waren voorzichtiger geworden. Dit lag niet aan de hoge rente voet, maar aan het feit dat zij sinds enige tijd vermogensbe lasting moeten betalen in Ne derland. Een makelaarskantoor In Goes ondervond juist in de sector recreatiewoningen een duidelijke omzetdaling. De woordvoerder hier sprak van een teruggang van 60 tot 70 procent. Ook ondervond hij een stagnatie in de verkoop van woningen in de prijsklas se van 40-80.000 gulden. Hier werd gesproken van een da ling met 50 tot 60 procent. In de goedkope en heel dure klasse zijn minder moeilijkhe den. De grootste problemen hier doen zidh hoofdzakelijk voor in de sector bestaande bouw. Bij nog een ander make laarskantoor in Goes had men dezelfde ervaringen, maar hier werden de beperkingen vooral gevoeld in de prijsklasse tus sen 50- 100.000 gulden. Met name de jeugdige gegadigde voor een eigen woning worden de diupe van de huidige igeld- situatie. Deze woordvoerder wees er verder pp, dat ook de banken veel voorzichtiger zijn geworden met het lenen op hypothecaire basis. De banken selecteren nu veel meer hun kandidaten. Verleenden de banken vroeger 90 tot 95 pro cent van de executiewaarde van huizen, momenteel zweeft dit tussen de 70 en 80 procent, aldus deze woordvoerder. een woordvoerder vaneen groot makelaarskan toor in Vlissingen gaat het in Zeeland slechter met de ver koop van bestaande woningen. De nieuwbouw geeft geen pro blemen vanwege de hoge rijksbijdrage. De problemen in ie bestaande bouw zouden zich vooral voordoen in de prijiklasse van om en nabij 100.500 gulden. In het alge meen warden bij bestaande woningen wel hoge prijzen ge waagd maar in werkelijkheid liggen de gemaakte prijzen veel lager. Deze woordvoerder zag een oplossing in een maatregel van de rijksover heid die de salarisnorm zou moeten aanpassen aan de hui dige geldsituatie. Dit houdt in, dat de norm v»n het bruto- inkomen lager gesteld zou moeten worden. Een griezelige zaak is, dat in Zeeland momen teel nog op grote schaal "op risico" wordt gebouwd. Dat wil zeggen dat men later wel ziet of de gebouwde woningen ook inderdaad aan de man ge bracht kunnen worden. Enige kritiek had de woordvoerder op de aannemers. Zij zouden met hun prijzen enorm om hoog zijn gegaan, maar dit niet op grond van de werkelij ke bouwkosten. (Van onze correspondent) TERNEUZEN —De firma Muller, shipbrokers en forwar ding agents, deel uitmakend van de sleepdienst Willem Muller BV te Terneuzen, is omgezet in een besloten ven nootschap (BV) v-h firma Muller. Een en ander is een gevolg van de sterk toegeno men activiteiten- De sleep dienst en sehieepvaartactivitei- ten zijn hiermee nu volledig gescheiden. Begin 1971 behandelde Mul ler de eerste gastankers, die Dow Chemical (Nederland) te Terneuzen als bestemming hadden. Deze activiteiten na men toe, o.,a. door bet in be drijf stellen bij Dow van de tweede naftakraker. De firma Muller treedt nu op als agent voor een groot aantal rederijen en charters van l.p.g.- en che- micaliën-tankers, waarin zij zich in de loop der tijd heeft gespecialiseerd en zich, ook in het buitenland, een grote be kendheid verwierf. De firma Muller is thans ook agent voor de vloeibare ladingen, die bij de N.S.M- te Sluiskil worden verscheept. BV v-h firma Muller, door sleep- en bergingsactiviteiten van het moederbedrijf van oudsher zeer bekend met de behandeling van schepen, is nu gespecialiseerd in de be handeling van gas- en ehami- caliëntankers. Schieting Aan de vakan beschieting op twee wippen gehouden in de zaal bij R. Heyens namen zestig schutters deel. De uitslag was op wip een; hoge vogel F. Pieters, Kloosterzande; eerste zijvogel, W. Strobbe, Lamswaarde; tweede zijvogel, A. Verhoe ven, Kloosterzande; extra hoge vogel, F. Pieters, Kloosterzan de; het grootste aantal vogels, vier stuks was voor C. Beu gels uit Beveren. Wip twee: hoge vogel, P. Boogaert, Wijehen (Gld.); eer ste zijvogel, T. Cambeen, Wals oorden; tweede zijvogel, P. Boogaert Wijchen; extra hoge vogel, G. van Driessche, Lamswaarde; het grootste aan tal vogels, vier, ging naar R- Heyens uit Lamswaarde. R.J.A.-Jeugd De junioren- elftallen van de plaatselijke voetbalvereniging „.I.A." heb ben in de virendschappelijke ontmoetingen tegen het Belgi sche Bisseghem verloren. Door de aanhoudende regenval was de belangstelling van het pu bliek erg matig. De Westdorp- se jeugd heeft slechts een van de vier gespeelde wedstrijden gewonnen. De uitslagen lui den: R.IA. D 1-Bisseghem 0- Ï2, R.IA, Cl- Bisseghem (scholieren) 0-1, R.I.A. B 1- Bissfeghem 3-2, R.I.A. A 1 Bisseghem 0-3. Een makelaar in Terneuzen noemde de teruggang in de bestaande bouw eveneens op vallend. Vooral de laatste twee maanden heeft zich deze ont wikkeling gemanifesteerd. In de nieuwbouwsector viel het volgens hem allemaal wel mee. Hij verwachtte overigens niet, dat de rentevoet op korte termijn zou dalen. Ik denk, dat de mensen weer aan deze hoge rentestand moeten wen nen en dat dan de verkoop van huizen wel weer zal aan trekken, aldus deze Terneu- zense makelaar. Tenslotte de ervaringen van het grootste makelaarskantoor langst de West-Zeeuwsch- Vlaamse kust in Cadzand. De verkoop van vakantiewonin gen zou "ietsje minder" zijn momenteel. Het is echter geen alarmerende situatie. De va kantiewoningen in Cadzand en omgeving variëren in prijs van 70 tot ÏOO.OOO gulden. Hiervoor bestaat volgens de woordvoerder nog een vlotte markt, met name bij Duitsers, Geen enkele makelaar in Zee land, bij wie wij informeer den, zag de toekomst somber in. 9 Geneesheer-directeur N. Schuite en F. Hagenaars van de Hartstichting bewonderen het appa raat. (Van onze correspondent) GENT De heer Van den Daele heeft de geruchten over zijn voortijdig ontslag als burgemeester van Gent tegen gesproken. Wei gaf hij toe dat de kwestie van zijn kandidatuur voor het bur gemeesterschap van de hoofdstad van de provincie Oost-Vlaan- deren met het oog op de gemeenteraadsverkiezingen van 1976, aanhangig is gemaakt bij het lokale bestuur van de Christelijke Volkspartij, waarvan hij bij de vorige verkiezingen kandidaat was. Dat Van den Daele aan voortijdig ontslag dacht stond dezer dagen te lezen in die Gazet van Antwerpen. Er werd verband gelegd met zijn terugtrekken als voorzitter van het algemeen christelijk werkersverbond, en van de in tergemeentelijke vereniging voor economische expansie (Veneco). Belangrijker lijkt echter dat door het lokale be stuur van Van den Daele's partij de leeftijdsgrens van haar gemeentelijke mandata rissen op 67 jaar is gesteld. Deze maand wordt die burge meester van Gent 66 jaar, wat betekent dat zijn kandidatuur voor de volgende gemeente raadsverkiezingen afgewezen zal worden. Volgens zijn eigen verkla ringen wil de Gentse burge meester wel wet en waar hij precies aan toe is. „Wij staan voor een hele reeks beslissin gen die voor de toekomst be palend zijn. Het grote voorbe reidend werk is nu gedaan. Maar in de twee jaar die ons no,g scheiden van de eerstko mende raadsverkiezingen kun nen al die zaken niet meer worden gerealiseerd. Het heeft volgens mij geen zin nu nog een gedeelte van een globaal plan te verwezenlijken, waar van de lijn na 1976 niet conse quent zal worden doorgetrok ken". (Van onze correspondent). TERNEUZEN De henge laarsvereniging Ontspanning Na Inspanning (ONI) houdt zaterdag op de Uitwatering van de Otheense kreek voor haar ledien een henigelwed- strijd. Deze wedstrijd die om drie uur begint .telt mee voor het clubkampdoenschap 1974. Op zondag 21 juli wordt tus sen Hoofdplaat en Bresikens een Internationale Zeehemgel- wedstrijd gehouden, die mee telt voor het Westersehelde Kampioenschap. De organisa tie van deze drie uur durende wedstrijd is in handen van de hengelaarsvereniging Nummer Eén uit Nummer Een. De wedstrijd begint om 13.45 uur. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG Een verheugde geneesheer directeur N. J. Schulte kon gistermiddag een zogenaamde piprecorder in ontvangst nemen, die de Nederlandse Hart stichting aan het Oost- burgse ziekenhuis St.- Antonius heeft geschon ken. Namens de stich ting bood gisteren de heer F. Hagenaars de re corder aan. Het apparaat, een combinatie van diapro jector en cassetterecor der, is bedoeld om hart patiënten, die uit het ziekenhuis ontslagen worden, van de nodige instructies voor hun ver dere levensweg te voor zien. Duidelijke beelden, in combinatie met een glas heldere tekst, tonen aan wat bijvoorbeeld een hartinfarct inhoudt, hoe die wordt veroorzaakt en wat de genezen pa tiënt moet doen om in conditie te blijven als hij het ziekenhuis ver laat. De piprecorder is één der zaken die de Neder landse Hartstichting kon schenken n-a de laatste succesvolle collecte. „Er wordt gelukkig ook in West-Zeeuwsch- Vlaanideren veel ge geven", aldus de heer Hagenaars, die veel waardering had voor de contactmensen en eoliéc- tanten van de stichting, die zich in die streek hiervoor inzetten. ijp (Van een onzer verslaggevers) GOES-HANSWEERT In alle vroegte zijn gistermorgen lij leden van de Goese volksdans groep Vodago en van de Hans- weertse volksdansgroep £>cal- dis vertrokken voor een tien daagse reis naar Polen. Om kwart voor vijf gistermorgen vertrok de bus vanaf het Dorpsplein in Hansweert, uit geleide gedaan door een vijf tiental ouders. De Goese rei zigers waren reeds vroeger in gestapt op de Beestenmarkt. De bus was eergisteravond al volgeladen met bagage. Botsing Woensdagmorgen om kwart voor twaalf zijn twee personenauto's op de Guido GezeUestraat te Terneu zen met elkaar in botsing ge komen, ten gevolge waarvan de beiide auto's flink schade opliepen. A.S. uit Lage Zwalu- we, die vanaf de rotonde rich ting Terneuzen reed, wilde linksaf slaan om het erf van de heer Smallegange op te rij den. Op dat moment wilde de achteropkomende M-C. uit Rotterdam inhalen. Kermlsschietingen Op drie tijdens de kermis gehou den schdetiitgen in café De Vriendschap te Hoofdplaat werd deelgenomen door 30 schutters. De uitslag was als volgt: hoogvogel en eerste zij- vogel werden in de wacht ge sleept door L. Martens, uit Hoofdplaat. Tweede zijvogel H. de Ruijsscher uit Hoofdplaat. De meeste vogels (4 stuks) wer den geschoten door A. de Clerck uit Watervliet. De extra beker was voor M. Boerman uit IJzendijke. Aan de tweede schieting werd deelgenomen door 24 schutters. De uitslag: hoogvogel en eerste zijvogel werden in de wacht gesleept door J. Wijffels uit Biervliet. De tweede zijvagiel was voor L. Martens uit Hoofdplaat. De meeste vogels werden gescho ten door B de Paauw uit Hoofdplaat (3 stuks). De extra beker was ook voor B. de Paauw. Aan de derde sdhieting werd deelgenomen door 55 schutters. De uitslag: hoogvogel H. de Ruijsscher uit Hoofd plaat; eerste zijvogel A. Tour nier uit Evergem (B); tweede zijvogel L. de Wilde uit Ever gem (B.). De meeste vogels werden geschoten door H. Verhoosel uit IJzendijke. De ex tra beker was voor A. de Bruijcker uit Hoofdplaat. De volgende echieting is op 28 juli. Duivenvlucht Op de ker mis gehouden duivenvlucht georganiseerd door de VZV. uit Hoofdplaat behaalde A. Temmerman (oude duiven) en R. Scherbeijn en zn. (jonige duiven) de extra uitgeloofde fiets. De te winnen duivenmamd was eveneens voor laatstge noemde. Schieting Te Ovezande had voor de vierde maal een schie ting voor de grote prijs op de staande wip plaats, 't Was K. de Baar van Willem-Teil uit Ovezande die uit acht finalis ten de grote prijs van de voor zitter in ontvangst mocht ne men. De udtslaig van de sdhieting op de andere wip is als volgt: lste hoofd vogel; C. Voet v-an Vios uit 's-Heerenhoek 2de hoofd-vogel; van Puts uit Merfcsem. lste zijvogel; v.d. Loncelle uit Wilrijk. 2 de zij vogel; J. Bongers van Zeelan- diia uit Ovezande 3de zijvogel; J. Doene van Victoria uit Kwadendamme. 4de zijvogel; van Hekken uit Merksem. lste kal; C. Rentmeester van Wil lem-Teil uit Ovezande. 2de kal; P. de Jonge van Willem- Teil uit Ovezande. 3de kal; C. v. 't. Westeinde van Soranus uit Heinkenszand 4de kal; J. Rentmeester van Willem-Teil uit Ovezande. De namiddag sdhieting gaf het volgende resultaat: Wip één. lste hoofdvogel; K. de Baar van Willem-Teil uit Ovezande 2de hoofdivogel; H. Koens van Spes-Nostra uit Ovezande. lste zijvogel; J. Doene van Victoria uit Kwadendamme. 2de zijvo gel; W. de Jonge van A.D.LM uit Kwadendamme 3de zijvo gel; L Verdenk van Concordia uit 's-Heerenhoek 4de zijvogel: W. de Jonge bij loting, lste kal; A. Poelman van Edele- Handboog uit Oudelande. 2de kal; A. de Jonge-Rijk van Willem-Teil uit Ovezande. 3de kal; Senkor udt Merksem. 4de kal; van Puts uit Merksem. Meeste kleine vogels; vijf stuks, A. Rentmeester van Willem-Teil uit Ovezande. Uitslag tweede wip: Hoofdvo gel; L. Roosenboom van Merk sem. lste zijvogel; P. de Baar van Willem-Teil uit Ovezande. 2de zijvogel; W. de Jonge van A.D.LM uit Kwadendamme. lste bovenka!; J Sohreurs van Spes-Nostra uit Ovezande. 2de bovenka!; Saldin uit Merksem. lste onderfcal; G. de Jonge van Willem-Teil udt Ovezande. 2de onderkal; v.d. Loncelle uit Wilrijk, lste klep; J. Plat- schorre van Zorgvliet udt Elle- woutsdijk 2de klep: Verhulst uit Merksem. 3de klep; W. van Heze van Victoria uit Kwadendamme. 4de klep; L. de Jonge van A.D.L.M uit Kwadendamme 5de klep; H Koens van Spes-Nostra uit Ovezande. Meeste kleine vo gels; J. Platschorre van Zorg vliet uit Ellewoutsdijk, vijf vogels. AARDENBURG Sc.-Baafskerk, expositie door de kunstgroep Sincfala (t.m. 21 juli). Geopend ma. t.m. zat. 9.30 uur t.m, 12.00 uur en 14.00-17.00 uur. BERGEN OP ZOOM Luxor, 20.00 uur: Vrolijke ontucht in Tirol, 18 j. Roxy, 20.00 uur: De kanonnen van Navarone, 14 j. Tweede hal stadhuis, Grote Markt, kunstwerk van de maand van Anton van Meurs, Bergen op Zoom (t.m. 31 juli). Open ma. t.m. vrijdag van 3.30-12.30 uur en van 13.30- 17.30 uur. BRESKENS Oranjepletn-V. Zuyenstraat, 14.30 uur: Beautiful Idaho, ge- org. door S.J.C. BURGH Oud schoolgebouw, Kerk straat 3, expositie werken van diverse kunstenaars (t.m. 25 aug.). Open dag. van 10.00 tot 19.00 uur. Op zondag geslo ten. GOES Graad, 20.00 uur: Avanti, 14 Toeristisch# dagen, diverse evenementen GMC (t.m. 3 aug.). Museum voor Z.- en N.-Be- veland, expositie „Met vlag en wimpel" (t.m. 15 sept.). Open di. t.m. zat. 10.00-12.00 uiur en 13.30-17.00 uur. GRAAUW B. de Roeck, 14.30 uur: Schieting op staande wip. GROEDE Kerkplein Franse K., 10.00 uur: Beautiful Idaho, georg. door S.J.C. HEILLE (bij Sluis) Streeklandbouwmuseum, overzicht landtoouwgeschiede- nis van de streek met gewas sen- en kruidentuin. Bijenkot, kinderboerderij, paardestal, dorsvloer, koestallen en café restaurant in een driehonderd jaar oude schaapskooi. Open ma. t.m. vrijd. 10.00-12.00 uur en 13.00-17.00 uur. Zaterdag en zondag 10.00-12.00 uur en 13.00-19.00 uur (tot 1 okto ber). HENGSTDIJK Recreatieoord De Vogel, 17.45 uur: Viswedstrijd. E. de Kort, 15.00 uur: Va- kantiesohieting. HULST Boekhandel Van Geyt, Steenstraat 20, expositie oude kaarten, etsen, gravures en keramiek (t.m. 31 aug.). KLINGE-GRENS R. de Moor, 15.00 uur: Schieting. MIDDELBURG City, 20.00 uur; Help, de dokter verzuipt, al. Abdijgebouwen, 21.00 en 21.30 uur: Klank- en lichtspel „Schrijn van zwaard en kruis". Stadhnis, Vleeshal, expositie werken van de graficus M. C. Eseher (t.m. 11 aug.). Open dag. 10.00-17.00 uur, zond, 14.00-17.00 uur. Zeeuwse Museum, Abdij- plein expositie: tekeningen van Bantzinigen over de inun datie en droogmaking van Walcheren (t.m. 31 aug.). Geo pend ma. t.m. vrijd. 10.00- 12.30 uur en 13.30-17.00 uur, zat. en zond. 14.00-17.00 uur, bovendien iedere maandag t.m. vrijdag om 15.00 uur filmvoorstelling van Broken Dykes van Fernhout en Terug naar het eiland van Charles van der Linden. Rijksarchief, St.-Pieterstraat 38, expositie Hugenoten in Zeeland, van 9.00-12.30 uur en van 13.30-17.00 uur, zaterdag van 9.30-12.00 uur (t.m. 31 aug). NïEUW-NAMEN Pikavet-Martens, 13.30 uur: Schieting voor bejaarden. ROTTERDAM De Doelen (hal grote zaal), 13.00 uur: Tienertoer-Poptoer. Dizzy Man's Band, WaUy Tax SEROOSKERKE Geref. kerk, 20.00 uur: Or gelconcert door Feiike Aisma SLUIS Raadskelder Stadhuis, expo sitie schilderijen van Frans Bakker uit De Haan (België) t.m. 18 juli. Open daigelijiks van 1-0.00-12.30 en van 14.00- 13.00 uur. ST.-ANNA TER MUIDEN Voorin. Raadhuisje, exposi tie schilderijen en beeldhouw werk van Jos But en Ray mond de Meester de Betzen- brouck (t.m. 15 sept.). Open dagelijks van 10.00-12.00 uur en van 14.00-17.00 uur. TERNEUZEN Museum, Burg. Geillstraat 2, expositie Hollandse en Vlaam se munten (t.m. 3 aug.). Open di. t.m. zat. van 14.00-17.00 uur. VLISSINGEN Alhambra, 20.00 uur: Blau we bonen voor twee binken, 14 j. Hotel Britannia, 22.16 uur; Zomerfestival. Ned. Museum, expositie Honderd jaar Oranje 1874-1974 (t.m. 30 juli). Open ma. t.m. zat. van 10.00-12.00 uur en van 14.00-17.00 uur, zond. van 14.00-17.00 uur. IJZENDIJKE Streekmuseum, expositie Cadzandse kamer, landlbouw, heemkunde en archeologie (t.m. 15 sept.). Geopend werk dagen van 10.00-17.00 uur. De Molen, expositie werken yan Nederlandse en Belgische kunstenaars en van 'n Oosten rijkse kunstenaar (tan. 17 sépt.). ZIERIKZEE Burgerweeshuis, expositie Beeldentuin en Kaleidoscoop (t.m. 2 aug.). Open ma, tin- zat. van 10.00-17.00 uur. ZUIDDORPE A. de Block, 15.00 uur: Va- kantieschieting. ANTWERPEN Rubenshuis, 21.00 uurOp voering van „Les précieuses ridicules" van Molière, Middelheimpark, expositie „Belgische beeldhouwkunst" met ciroa honderdvijftiig beeli den van de voornaamste Bel gische kunstenaars. Geopend alle dagen (tot 6 oktober). Bouwcentrum, Jan van Rijs- wijcklaan expositie „De Mens" waarin 't verschijnsel mens in zijn totaliteit wordt voorge steld (tot 31 aug.). Museum Vleeshuis, Vlees houwersstraat B-2000, exposi tie „Ruckers documenten en instrumenten", geopend dag. 10.00-17.00 uur. Op maandag gesloten (tot 1 oktober). BRUGGE Groeninghemuseum, exposi tie schilderijen uit Vlaanderen en Holland van tussen 1450 en 1750, afkomstig uit de nationa le Galerij in Praag (tan. 20 oktober). BERGEN OP ZOOM-MID- DELBURG: Tussen Bergen op Zoom en Rilland Bath dient het verkeer rekening te houden met een rijbaanverlegging op twee plaatsen. Ter hoogte van Ril land Bath is een rijbaan over een afstand van ongeveer 2 kilometer afgesloten en tussen Bergen op Zoom en Korteven over een afstand van een paar honderd meter. In beide rijrichtingen wordt het verkeer over de andere rijbaan geleid, waarop vier rijstroken beschikbaar zijn. Op deze weggedeelten is ech ter geen middenibermbeveili- ging aangebracht. Er is een snelheidsbeperking en een in- haalverbod voor vrachtauto's ingesteld. BREDA-ROTTERDAM: Op deze weg zijn vanaf Dordrecht tot Ridderkerk rij baanverleggingen met niet door geleideconstructies ge scheiden rijstroken. Op deze plaatsen zijn snelheidsbeper kingen en tevens inhaalverbo- den voor vrachtauto's inge steld. Uitgave; Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland RAYONKANTOREN TERNEUZEN Nieuwstraat 9, tel 01150-7920 (4 lijnen); HULST; Steenstraat 14, tel 01140-3751 (3 lijnen); GOES: Klokatraat L tel 01100 - 8030 (3 lijnen). KANTOORUREN Maandag t.m. vrijdag 8 15 12.30 en 13.30 17.00 uut. BUITEN KANTOOR UREN ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Breda Maandag tm. vrijdag van 19 00 - 20 00 uur, tel. 01800 - 22341 zaterdag van 10.00-1100 uur, tel. 01600 - 49900, zondag van 20.00 - 22.00 uur tel 01600 - 2234L BEZORGKLACHTEN Zeeuwsch-Vlaanderen tel 01140 - 3751 of 01150 - 6297; Midden* Zeeland 01100 4944. HUIS AANSLUITINGEN REDACTIE Ihei Zeeuwse redactie: S. C Augustijn, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen. tel 01150 7920, privé tel 01150 5745. algemeen re- 1 acteur Zeeland A F Koopman, kantoor Kromme Weele 4. Mid- tel burg tel 01180 7764 privé tel 01180 7438: redacteur Midden- Zeeland' drs J Bouwmans kantoor Klokatraat 1, Goes tel 01100- 3030 privé Zuidvtietstraat 53 Goes, tel OUOO-8138; redacteur te Terneuzen en Kanaalzone G van Berkel. kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen tel 01150 7920 privé tel 01150 - 4866: redacteur W.Z.» Vlaanderen R van der Helm, Melkweg 40, Oostburg, tel 01170- 3370; sportredactie Zeeland- T Koomen. tel 01155 - 2594. FOTOJOURNALIST ZEE1-AND C. J de Boer. Trumanlaan 10. Axel tel 01155 - 2237. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE 3 inspecteur Zeeland: P Konlnga. tel. 01180-<297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIB Inspecteur Zeeland G Menu. tel 01100 4318.

de Stem | 1974 | | pagina 5