bij prénctol - Ce bjjBÜnk en reduktie-coupons vakantie-voordeel-prijzen üEHii iktie-i vooratbakties kado ELTINK met Dubbel Filter is extra mild. En toch lekker. Dus u kunt In gerust opsteken. De Dubbel Filter sigaret die lekker smaakt. DROOG kombineer gezel ig meubels kijken met een voordelig dagje uit... TURKSE PI 25 voor 1.75 PTT ^o; Wijziging alle telefoonnummers in België JAC VAN Vakantiebungalows ontploft: één dode en tien gewonden I TYPISTES NED. TYPISTES TALEN STENOTYPISTES NED. STENOTYPISTES TALEN UITZENDGROEP Het Dubbel Filter van Flair. (van de makers van Gladstone). Officiële publikatie van het Staatsbedrijf der PTT Van je vaste merk af stappen, da's niet makkelijk, 't Zou best kunnen, dat u dat kort geleden nog hebt ervaren. Toen u 's een extra milde sigaret probeerde. Omdat u niet alleen extra mild wilt roken, maar ook lekker. Want daar is 't toch allemaal om begonnen. Kijk, daarom is er nu Flair. Zorgvuldig samenge steld uit de beste, de zuivers tabakken. Die proeft u dan ook. Flair smaakt zoals een goeie sigaret hóórt te smaken. Dat bewijst de test die we kort geleden hielden. En het Dubbel Filter doet wat moet. Flair is milder, zachter. Maar wèl zuiver natuurlijk van smaak. Dus u kurit 'm gerust opsteken. Al na één pakje Flair rookt u net zo lekker als u gewend was. En bovendien: extra mild. In Z.-Vlaanderen NIEUW HORECABEDRIJF met bovenwoning Flair.Van de makers van Gladstone. Donderdag 18 juli 1974 1. Maar ook hebben wij enkele speciale aanbiedingen voor u samengesteld. Een hele serie vlotte zomerjurkjes voor slechts 19, Heeft u blijde-tijdskleding nodig? Kom dan gezellig speuren bij Prénatal. 4 Onze kollektie is gul afgeprijsd. Van 10% tot 50% korting! Dekens en lakentjes. 9. Geweldige aanbieding AaBe dekens. Eerste keus dekens met label in originele verpakking. Nü van 24,50 voor 16,35 49,- voor 32,65 Baby- en peuterkleding. Op restanten baby- en peuter- kleding tot 50% korting. 2. Honderden tuinbroeken. Jeans-tuinbroeken, effen, gestreept, met of zonder „spijkertjes" en clips; aan u de keus. In onze opruiming allemaal voor 8,98 3. Witte T-shirts, vrolijk bedrukt voor een klein prijsje 4,95 Wilt u ze liever gekleurd? Dat kan in oranje, geel of bleu 5,95 Grote partijen truien, in diverse kleuren en maten. Koop nu alvast voor de winter! Prijzen 4,95 - 5,95 - 6,95 Lieve boxpakjes van stretch badstof. In turkoois en geel. Maatjes 62, 68,74 en 80 slechts 5,98 en 6,98 Uitxetaitikelen. 4. De befaamde „Wonderluier" van Prénatal's eigen merk Natalis. Een heerlijk zachte tricotluierwaar geen speld aan te pas komt. Profiteer nü van dit aanbod. Geen 2,75 maar 2,48 Ook dit jaar zijn wij weer in staat een komplete badset aan te bieden - zij het dat het aantal beperkt is - tegen een ongelooflijk lage prijs: 5. Bad, zware kwaliteit wit hostalen. Luieremmer met deksel. Tweedelige waskom. Verzinkte badstandaard. Nu in onze opruiming 30,- Aankleedkussen met opstaande randen. In pepita- en bruin/ oranje ruit uitvoering. Vanaf 7,95 Meubelen Iets beschadigde showroom modellen (wiegen, ledikantjes en kommodes) met 25% tot 33% korting. 6. Een bijzondere aanbieding: ons ledikantje Anca, normaal al goedkoop, nu tijdens de opruiming sterk verlaagd in prijs. Van 69,50 voor 51,50 7. De nieuwste kinderstoel uit Zweden. Zeer eenvoudig te monteren en gemakkelijk schoon te houden. Wordt geleverd in komplete meeneem-verpakking. Later ook te gebruiken als bijzetstoef. Slechts 49,50 Duizend ledikantjes met maar liefst 25% korting. Splinternieuw en onbescha digd, met spijltjes, met en zonder neerschuifbare zijkan ten. Zowel blank gelakte als fel gekleurde modellen. Vanaf 99,50-25°/s 8. Kibofa box. Degelijke en mooi afgewerkte box. Afmetingen 100 x 100 cm. Bruin gebeitst. Normale prijs 118,75. Bij Prénatal inde uitverkoop voor 89,- Grandloze aanbieding in halfdons en diolen kinder- dekbedjesl Met standaard- maat 100 x 135 cm nu bij Prénatal in de uitverkoop met 25% korting. Om het voor u aantrekkelijk te maken, geven wij nu ook op ons rijk assortiment over trekken 25% korting! Dat is gemakkelijk: katoenen hoeslakentjes! Ondanks de sterk gestegen katoenprijzen nu in de uitverkoop: ledikant- maat hoesonderlaken 6,98 hoesbovenlaken 6,98 Kinder en wandelwagens. Showroom-modellen, mogelijk iets beschadigd, met 25% korting. Verschillende modellen kinderwagens van Koelstra. Allemaal met 25% korting. 10.1.000 wandelwagentjes. Bijzonder klein opvouwbaar en licht van gewicht. Nog steeds kunnen wij deze „tweede wagen" van de baby verkopen tegen de ongelooflijk lage prijs van 27,50 ^UITVERKOOP 32 speciaalzaken In Breda Torenstraat 1 Roosendaal Winkelcentrum „De Rozelaer' I a M 'p Oe Nachtegaal - Grave Nederland* Openluchtmuseum - Arnhem panorama van het verleden in het echt Ouwehands RekreaHepark Rhenen grote dolfijnenshow als extra attraktie kostelijk amusement, speeltuin en kanovijver Afrika Museum Berg en Dal u waant zich In een exotische wereld Boottocht op de Waal va Nijmegen unieke belevenis methetm.s Straalt de zon of is 't bewolkt? Maakt niks uit, bij Eitink hebt u een heerlijke dag. In al die grote, gezellige woonwinkels onder één dak. En in Eltink's informele woontent. Lekker sfeertje: kopje koffie krijgen met een tosti in de leuke koffiebar. Meubels kijken: modern, klassiek, eiken, leer, Italiaans enz. Vrij en blij rondlopen En als u koopplannen hebt, profiteren van het vakantie-voordeel. Reduktie-coupons voor de attrakties (zie boven) krijgt u in elk geval. Welkom! Attent etentje Als u voor ongeveer duizend gulden koopt (een beetje minder is ook goed), biedt Eitink u een gezellig etentje aan in een van de restaurants in de omgeving. Voordeel vieren, noemen we datl WELKOM elke dag van negen töt half zes. behalve zondag; op zaterdag tot vijf uur en op vrijdag tot 's avonds negen uur. Wychen (bij Nijmegen) - tel. (08894) 21 22 Aan de rijksweg Nijmegen - Den Bosch. Goede, leuke banen zijn er genoeg. Stop maar met zoeken, dat heeft Uitzendgroep Keser al voor je gedaan. Wedden dat jouw baan er bij zit VOOR ELK BEROEP k Sophiastraat 11 Breda - Tel. 01600 - 48450* Arnhem Maastricht Den Bosch Nijmegen Breda Tilburg Eindhoven Venlo BIJ" B" iRV* een puur wit filter gekoppeld aan een filter van Myria-papier. Twee doen meer dan één. Op vrijdag 19 juli 1974 om 20.00 uur wijzigen in België allo telefoonnummers, nl. óf het netnummer - óf het abonneenummer «,*- Plaats omgeving ("zóne") Netnummer is wordt Abonneenummers Antwerpen Luik Charleroi Gent 3 31 4 41 7 71 9 91 ongewijzigd ongewijzigd ongewijzigd ongewijzigd Brussel blijft 2 worden 7-cijferig alle overige plaatsen ongewijzigd worden 6-cijferig Abonnees die na 19 juli nog een oud nummer kiezen, worden voor zover mogelijk via een bandje ingelicht over de wijziging. Nadere inlichtingen worden verstrekt door de informatie dienst voor internationale gesprekken (telefoonnummer 0018). TE BEGINNEN gelegen in winkelcentrum. if Per 1 september te aanvaarden. if Géén overname goodwill of oude inventaris. Zonder pap. en contanten onnodig te reflecteren. Brieven onder no. 26679 bur. van dit blad. Wij advisi JUWELIERSBEDR Brabantplein 18 BRED DIRECTEUR i DR. W. A. J. M. (Van onze weerkundige medewerker) DE BILT De weersver- betering die zich gisteren aankondigde, zal zich van daag voortzetten. Het weer zal nog iets aangenamer zijn, doordat er minder wind is en meer zon. Vooral aan zee zal het flink zonnig zijn. SITU EXPI (Van onze redactie LONDEN/NEW YORK/NICi afzetten van president Makario! in een uiterst explosief stadiu duizenden zwaar bewapende landse Zeekust gestationeerd, i lijks 75 km verder gelegen eilai diplomatieke centrum, dat Lon is, deed de Turkse premier Bi uitlating dat zijn land binnen 2- sing wil zien. In het andere ge' elke eventualiteit. Hij noemde en meende dat de tijd erg kort regeling. Behoudens een Turks mili tair ingrijpen worden de voor uitzichten voor president Ma- karios somber. Engeland is weliswaar bereid hem als wet tig Cyprisch staatshoofd te biijven erkennen, maar voelt niets voor militair ingrijpen. Verder lijkt Amerika te nei gen naar een aanvaarden van de nieuwe Cyprische leiders als een erkennen van de „rea liteit van de situatie". Ook de Verenigde Naties lijken Maka- illios niet de door hem ver wachte steun te kunnen geven. Premier Ecevit van Turkije voerde gisteren in Londen urenlange besprekingen met de Amerikaanse onderminister van buitenlandse zaken Joseph Sisco. Deze was al vroeg in de ochtend aangekomen met in structies van Henry Kissinger een dreigende oorlog tussen Griekenland en Trukije te heipen vermijden. Ecevit, die ook nog sprak met de Britse minister van buitenlandse za ken James Callagham, weiger de tijdens een persconferentie over het gesprokene iets te zeggen. Hij onderstreepte wel de ernst van de situatie en de noodzaak tot een snelle oplos sing te geraken. „Elk uur telt", zei hij, „Turkije kan niet toestaan dat het regiem in Griekenland Turkije domi neert. We streven naar een vreedzame oplossing, maar we zijn op elk eventualiteit voor bereid". De crisis, zo liet hij weten, moet „binnen een dag" zijn opgelost. Hij bedoelde (Van onze redactie binnenland) DRONTEN Een vakantie ganger is gedood en tien zijn gisteravond omstreeks half- hegen gewond geraakt van wie enkele vrij ernstig bij ®en ontploffing in een bunga lowpark te Dronten (Oostelijk Flevoland). .Een of meer butagasflessen zijn geëxplodeerd in vier klei ne bungalows onder een kap in het recreatiepark „Bremer- berg». Het is een zware explosie geweest, maar er brak geen brand uit. Van de bungalows 's niet veel meer over, slechts ®en muur staat nog overeind. Bomen in de directe omgeving ya» de bungalows zijn ontwor teld. HE Amsterdamse politie beeft een 54-jarige Italiaanse vertegenwoordiger aangehou den, d,ie geprobeerd had een bank aan het Damrak op te chten. He man trachtte via een valse betalingsopdracht en **n vervalste identiteitskaart een bedrag van 7000 gulden los te krijgen maar dp bank vediende kreeg argwaan. larf me nin ma ha staj in na vo wa da VO(| litE erkl 1

de Stem | 1974 | | pagina 18