HENNY KUIPER NAAR FRISOL Hoban (34) bezig aan succesvolste MARTINEZ NIEUWE LEIDER TOUR IN CIJFERS Merekx maakt zich kwaad... KNVB moet FC Vlaardingen toelaten tot betaald voetbal Dohmen krijgt aanbod Raleigh Dé Stoop; NOS moet 3 miljoen betalen voor voetbaltlita PETERS BIJ NEC GOEDGEKEURD Krolt wijst een kopman aan sport Tour vandaag Vrqöafl 12 |uli 19/4 i j 17 0 De dertiende etappe van de Ronde van Frankrijk voerde gisteren onder grote hitte van Avignon naar Montpellier. Terwijl twee meisjes in bikini naar het peloton staan te zwaaien, maakt een der renners een schalks gebaar naar de benen van een van de meisjes. (Van onze speciale verslaggever) MONTPELLIER Henny Kuiper zal het komende seizoen voor Frisol rijden. Kuiper, die in 1972 Olym pisch goud won in de weg race te München, en dit jaar voor de valpartij tot de vijf tien beste renners in de Ron de van Italië behoorde, zal de Duitse ploeg Rocado na twee seizoenen gaan verla ten. Kuiper, die tegenwoordig in Ossendrecht woont, heeft ook onderhandeld met Peter Post over een contract bij Raleigh. Deze onderhandelingen wer den afgebroken, toen Kuiper aan Post een jaarsalaris van 60.000 gulden vroeg.„Dit vind Ik een belachelijk bedrag voor een renner die bij de professi onals nog bijna geen overwin ning heeft geboekt", aldus Pe ter Post, „iik denk er niet aan mee te doen aan het betalen van dergelijke hoge sommen, zoals door zoveel sponsors ge daan wordt. Er zijn slechts enkele renners die een derge lijk bedrag waard zijn". Peter Post, die een bezoek bracht aan de Tour, waar hij ook met Eddie Merekx een gesprek had over een eventu eel contract bij Raleigh, is hoogst ontevreden over de prestaties van de renners in dit seizoen. „In het kampioen schap van Nederland stapten vijf man van mij af, dat vind ik schandalig", aldus Post, „ik heb de renners nog een brief geschreven, waarin ik heb meegedeeld dat wij het ko mend seizoen eventueel vrij zijn om een andere baas te zoeken. Ik begrijp de coureurs van tegenwoordig niet meer. Er rijn erbij, die na een wed strijd de fiets wegzetten en er pas weer naar omkijken als ze de volgende wedstrijd moeten rijden. Dan waren wij vroeger anders. Wij koesterden en ver zorgden onze fiets en Ietten erop dat onze mecanicien de juiste versnelling monteerde, kortom, wij hadden liefde voor ons vak. Waar vind je die liefde vandaag de dag w"'u* nog?» Henny Kuiper. CATENACCIO OP DE FIETS (Van onze speciale verslaggever) MONTPELLIER Eddy Merekx heeft gisteren, zo leek het tenminste, Jacques God- det, de grijze eminentie van de Tour de France op de vingers willen tikken. Goddet, hoofdredacteur van l'Equipe, had gisteren in zijn dagelijkse artikel de renners verweten catenaccio te spelen. Goddet heeft, natuurlijk, gelijk. Al bijna twee weken lang is alles gericht op de ver dediging. Aanvallen worden nimmer breed opgezet, de Tour heeft tot nu toe niets an ders gekend dan uitvallen. UTRECHT (ANP) De KNVB moet de stichting FC Vlaardingen toelaten tot de sectie betaald voetbal en wel binnen 8 dagen. FC Vlaardin gen, „opvolger" van de naar de rijen der amateurs terugge keerde Vlaardingse club For- tuna, moet reeds aan de ko mende competitie kunnen deelnemen. Dit heeft vice-president mr. J.W. van Eek van de Utrecht se rechtbank gistermiddag be paald in de uitspraak van het door de FC Vlaardingen tegen de KNVB aangespannen kort geding. Oorspronkelijk zou de uitspraak maandag 15 juli zijn, maar omdat dit de con tractspelers van Fortuna Vlaardimgen in moeilijkheden zou kunnen hremgen bij het aangaan van contracten, heeft mr. Van Eek thans reeds uit spraak gedaan (15 juli moe ten de voetbalcontracten in or de zijn). Mr. Van Eek overwoog In zijn uitspraak ondier meer dat de KNVB aan de FC Vlaar dingen zware financiële eisen heeft gesteld, eisen dae niet van andere, reeds betaald voetbal spelende clulbs, zijn gevraagd. Zo verlangde de KNVB van de Vlaardingers een financiële garantie van een ton per jaar gedurende drie jaar. Kort na 21 juni, de datum waarop de KNVB het verzoek om toelating van de FC Vlaar dingen afwees, had men in de Kijnmondstad toezeggingen van een bank om dat bedrag te garanderen. Mr Vain Eek bleek er op grond van de •tukken en een verklaring van een van de bestuursleden van overtuigd te zijn dat die bank garantie safe is. Tenslotte meende hij het verzoek om toelating tot de «ectie betaald voetbal te moe ten toewijzen, omdat naar rijn mening het belang van de FC Vlaardingen groter is dan het belang van de KNVB. Immers, aldus de Utrechtse rechter, voor de FC Vlaardingen gaat het om het al dan niet be staan, bij de KNVB om admi nistratieve problemen ten aan zien van de competitie-inde ling. De KNVB heeft de toelating van de FC Vlaardingen tot de sectie betaald voetbal gewei gerd op grond van naar de mening van de KNVB onvol doende financiële basis van deze nieuwe betaaldvoetbal- club. FC Vlaardingen is opge zet door een aantal mensen, die het jammer vinden dat door de terugkeer van Fortuna Vlaardingen naar de amateurs betaald voetbal voor Vlaardin gen verloren dreigt te gaan. Zij hebben, op bas-is van een strikt zakelijke en professio nele opzet van de nieuwe club, heit bedrijfsleven in hun woonplaats bereid gevonden geld in de nieiuwe organisatie te steken. Veel van de verwijten gaan in de richting van Merekx, die met zijn ploeig de koers zou lam leggen. Merekx en zijn Moiteni's doen het ook, maar zij zijn toevallig de enigen die er het recht toe hebben met de vrijwel zekere winnaar van de ronde in hun midden. Zij kunnen bovendien zo gemak kelijk ieder initiatief indam men, omdat slechts incidenteel iemand de durf toont om risi co te nemen. Fedor den Her tog deed het na de Ventoux en sinds het begin van de ronde verdiende niemand meer dan hij de strijdlustpremie. Maar ook in de Frisol-Flair- ploeg is Den Hertog slechts een dag een uitzondering ge weest. De Nederlanders reke nen ook op de begaafde sprin ters van wie tot nu toe Poppe heeft gewonnen. Van Katwijk is echter de enige die is over gebleven. Er zijn veel Van K-atwijks, Priems en Poppes in de Ronde. De Italianen v-a-n Brooklyn bouwen op „hun" Sercu, die tot aan de bergen op voorbeeldige wijize terzijde werd bijgestaan door Gualaz- rini. Andere ploegen rekenen op Karstens of Esclassan, Teirlinck of Van Roosbroeck, Hoban of Guimard, De Meyer of Perurena. De Spanjaarden •tellen de slag uit tot de vol gende etappe waarin bergen komen. Catenaccio wordt waar schijnlijk het minst gespeeld door de Merckx-Brothers. Zij verdedigen alleen de voor sprong die zij in alle opzichten bezitten. Toch was de opmer king van Jacques God'det Merekx verkeerd gevallen. Daarom ging hij vijftien kilo meter voor Montpellier zelf in de aanval. De toorn van de meester was voor velen ver schrikkelijk. In maar weinig meer dan tien kilometer werd een gat geslagen van bijna anderhalve minuut en slechts omdat KAS al zijn troepen voor de tegen aanval groepeerde, werd het niet nog meer. De dagtriomf kwam tenslot te terecht bij de ploeg, die na de eerse Al-pen-etappe nog op Poulidor had gehoopt. Een misrekening, omdat de vete raan niet dag-in dag-uit 'tzelf- de kan als Merekx. Het was het eerste succes voor ploeg leider Caput, die m deze ron de goede klasseringen kreeg, maar nog geen overwinningen. Louis Caput maakte onmiddel lijk na de triomf van Hoban een gebaar in de richting van de man, die in deze ronde wordt gemist: Joop Zoete melk. Caput: „Ik draag de over winning op aan Joop Zoete melk, want als hij er dit jaar was bij geweest, hadden wij een andere Tour gereden. De Ronde zou veel moeilijker zijn geweest. Niet iedereen zou dan hebben afgewacht. Joop is dit jaar zo sterk dat hij zelf ln de aanval zou zijn gegaan, Merekx heeft na deze ronde niets meer te verwachten. Wanneer de Joop uit het begin van dit seizoen er volgend jaar weer hij zal zijn, wint hij de Ronde van Frankrijk. Ik ben niet de enige die er spijt van heeft dat Zoetemelk in deze Tour ontbreekt". Een man die dolgelukkig ls met de betrekkelijk geringe strijd is Patrick Sercu. De ploeg van de oudwereldkampi oen sprint heeft met Merekx mee-verdediigd. Omdat zij goe de vrienden zijn, maar meer omdat het Sercu's belang is geen ontsnappingen toe te staan. Hij heeft drie ritten ge wonnen voor de door hem ge vreesde bergen kwamen. Hij is, aan de voet van de Pyre neeën nog altijd de trotse dra ger van de groene trui met een „veilige"' voorsprong op Merekx en Karstens. Sercu was van plan voor de bergen naar huis te gaan. Hij blijft. „Mijn moreel is goed, ook al ben ik vermoeid. Ik heb de moed door te gaan tot Parijs. Ik moet alleen nog ont dekken of ik de macht heb. Het gaat de ene dag beter dan de andere en nu Gualazzini ;s afgestapt, is het voor mij veel moeilijker geworden. Maar ik wil nog een keer winnen, ook al zijn er meer rappen in het peloton. Vandaag had ik een kans, maar in de laatste bocht koos alleen Hoban, met Esclas san in zijn wiel, de goede weg. Ik moest afremmen. Te rugkomen was niet meer mo gelijk. Voor mij is de Tour nog niet afgelopen". Het bete kent dat de Italiaanse kauw- gumploeg waarschijnlijk nog tot Parijs catenaccio zal blij ven spelen. 0 Finish van de dertiende etappe van de Tour de France: v.Un.r. Hoban (1), Esclassan (2), Karstens (mat ellebogen wijd, 5), Sercu (3) en Van Roosbroeck (4). (Van onze speciale verslaggever) MONTPELLIER De dag na de Mont Ventoux begint voor Barry Hoban een histo rische dag te worden. Zeven jaar geleden, toen zijn beste vriend Tommy Simpson op de Ventoux gestorven was, mocht hij met algemene instemming van de renners de etappe win nen in Sete. Dertig kilometer voor de finish ontsnapte Ho ban en hij fietste ongemoeid naar Sete, waar het publiek hem een luid applaus bracht, als eerbetoon aan Tommy Simpson. Gisteren was het zeven jaar geleden, dat Hoban trillend van emoties op het erepodi um stond. Een grote groep renners naderde de etappefi- nish in Mont Pellier (o, iro nie) Barry Hoban won op nieuw. Ditmaal was het geen ge schenk, want Sercu, Esclas san en Biet van Katwijk hadden het hem in de laatste meters daing lastig gemaakt. De Engelsman, die al twaalf jaar in België woont, is echter een der snelste wegsprinters ter wereld. Breed lachend stond hij dus opnieuw op het podium. Welk een verschil met zeven jaar geleden, toen hij 's avonds met Helen Simpson in het ziekenhuis nog eenmaal rijn dode vriend ging bezoeken. Twee jaar later, in 1969, trouwde Hoban de weduwe van rijn vriend. Zij wonen nu samen in Mariakerke, in het huis waar Simpson zelf slechts één week heeft ge woond. De villa was net ge reedgekomen toen hij naar de voor hem fatale Tour de France vertrok. Maar nog al tijd hangt er een grote foto van Simpson boven het open haardvuur, en nog altijd staan de trofeeën van Tommy op de kast in de salon. Ho ban heeft de herinnering aan zijn vriend niet willen uit wissen. En gisteren, na rijn triomf in Mont Polier, zei hij: „Toen ik op de Mont Ventoux het gedenkteken voor Toim passeerde, heb ik voortdurend aan hem moeten denken. Het is geen vals sentiment, maan het laat me gewoon niet los. Ik ben daar om erg blij dat ik juist op deze daig gewonnen heb". Barry Hoban, die al 34 jaar ia, maakt het beste seizoen van zijn lange carrière door. Hij won de klassieker Gent- Wevelghem. Hij heeft veel etappes gewonnen in de Midi Libre, de Tour Indire et Loire en de Tour de l' Aiude, In deze drie etappewedstrijden won hij ook de groene trui. „fle heb dit jaar veel werk moeten verzetten voor Joop Zoetemelk, Cees Bal en Ray mond Poulidor", zei Hoban gisteren, „maar ik heb het met plezier gedaan, want ik heb nog nooit in een ploeg gereden waarin de stemming zo goed is. We hebben een sterke pioeg. we kunnen al lemaal een etappe winnen. Al blijf ik het erg jammer vinden dat onze kopman Zoetemelk er niet bij is. Want dan had niet Moltend, maar wij van Gan-Mercier deze rondp beheersf Voor Barry Hoban was het gisteren rijn zevende etappe- zege in de Ronde van Frank rijk, waarin hij in 1964 voor het eerst startte. „Ik rijd be slist nog enkele jaren", zei hij, „ik ben gezond en mijn vrouw Helen wil dat ik doorga met fietsen" MONTPELLIER Amateur Matthieu Dohmen, heeft een aanbod van Raleigh gekregen om in 1975 beroepsrenner te worden. Dohmen heeft nog geen beslissing genomen. Hij wil eerst de Tour de 1' Aven'ir rijden en zich daarin onder scheiden. ,.Wanit er is ook nog een Belgische firma die be langstelling voor mij heeft", alidus Dohmen gisteren. „Mis schien kan ik door goede pres taties mijn prijs ophogen". MONTPELLIER (ANP) De Fransman Alain Bernard heeft gisteren de tweede etap pe van de Ronde van de Toe komst gewonnen. Het was een rit over 126 kilometer van Orange naar Montpellier. De Spanjaard Martinez nam de leiderstrui over van de Pool Kaczmarek. TWEEDE ETAPPE 1 Bernard (Fra-jongc profs) DERTIENDE ETAPPE 1. Hoban (GB.-Caput) de 126 kilometer in 3 uur 15 mi nuten en 42 seconden, met bon. 3.15.22; 2. Esclassan (fra.- PLaud) z.t. met bon. 3.15.27; 3. Sercu (Bel.-Cribiori) z.t. met bon. 3.15.32; 4. Van Roos broeck (Bel.-van Vaeren- berigh) z.t. met bon. 3.15.37; 5. Karstens (Ned.-de Muer) z.t.; 6. Perurena (Spa.-Barrutia) z.t.: 7. Van Katwijk (Ned.- Liebregts) z.t.; 8. Mintkiewicz (Fra.-Stablinski) z.t.; 9. de Meyer (Bel.-Schotte) z.t.; 10. Mounfcmx (Fra.-C a-puit) z.t.: 11. Parecchini (Ita.-Cribiori) z.t.; 12. Vianen (Ned.-Caput) z.t.; 13. Bourreau (Fra.-Plaud) z.t.; 14. Wriight (GB.-Stablinski) z.t.; 15. Guimard (Fra.- Cadi- ou) z.t.: 16. Fecéhelian (Ita.- Lapebie) z.t.; 20. Verplancke (Bel.-Schotte) z.t.; 21. Marti nez (Fra.-Stablinski) z.t.; 22. Zurano (Spa.-Moreno) z.t. 23. Bertoglio (Ita.-Cnibdori) z.t.; 24. Rebillard (Fra.-Cadiou) z.t.; 25. Agostiniho Por.-de Mu er) z.t.; 37. Alaimo (Ita.-Lie- bregts) z.t.; 43. den Hertog (Ned.-Liebregts) z.t.; 56. Bal (Ned.-Capuc) 3.17.04; 57. Kne- temann (Ned-Caput) z.t.; 100. Henk Prinsen (Ned.-Lie bregts) z.t.; 104. Wim Prinsen (Ned.-Liebregts) z.t. ALGEMEEN KLASSEMENT 1. Merekx (Bel.-Albani) 70.48.46: 2 Aja (Spa.-Barruti- a) op 2.01: 3. Lopez Carill (Spa.-Barrutia) op 3.13: 4. Pa- nizza (Ita.-Cribiori) op 5.20; 5. Agosttoho (Por.-de Muer) op 5.55: 6. Galdos (Spa -Barrutia) op 6.54; 7. Poulidor (Fra.- Ca put) op 7.30; 8. Santy (Fra.- Caiput) op 10.07; 9. Martinez (Fra.-Stablinski) op 11.29; 10. Van Spriiiigel (Bel.-van Vae- renbergh) op 11.42; 11. Pin- geo.n (Fra.-Lapebie) op 13.20; 12. Pollentier (Bel.-Schotte) op 14.25; 13. Delisie (Fra.-Plaud) op 15.48; 14. Perin (Fra.-Ca put) op 16.14; 15. Bruyere (Bel.-Albani) op 16.19; 16. Oliva (Spa.-Moreno) op 17.09: 17. Romero (Fra.-Lapebie) op 17.47: 18. Danguillaume (Fra.- Plaud) op 18.08: 19. Van Impe (Bel.-Stabliinski) op 19.03: 20. Lasa (Spa.-Barrutia) op 20.40: 21. de Witte (Bel.-Schotte) op 21.21; 22. Bellini (Ita.-Cribio ri) op 21.26; 23 Zurano (Spa.- Moreno) op 21.40 24. Julien (Fra.-Stablinski) op 22.01; 28. de Hertog (Ned -Llebregts) op 22.18; 36. Bal (Ned.-Caput) op 30.19; 53. Knetemann (Ned.- Caput) op 39.40; 58. Karstens (Ned.-de Muer) op 43.05; 73. Vianen (Ned.-Liebregts) op 1.04.02; 109 van Katwijk (Ned.-Liebregts) op 1.43.21; 110. Allan (Aus.-Liebregts) op 1.45.45; 112. Alaimo (Ita -Lle bregts) op 2.05.04 DAGPLOEGENKLAS- SEMENT Caput (Hoban, Mourioux, Vianen) 9.46.47: 2 Plaud (Es classan, Bourreau, Ovion) 9.46.51; 3 Cribiori (Sercu, Pa- reochiT^i. Peechelian) 9.46.56; 4 Stablinski (Mintkiewicz, Wright, Martines) 9.47.06, 43 pl.: 5 De Muer (Karstens, Agostinho, Catieau) z.t., 60 pl.; 6 Schotte (De Meyer, Ver plancke. Pollentier) z.t„ 62 pl.; 10 Liebregts (van Katwijk, Alaims, Den Hertog) z.t, 87 pl. 126 km m 2 uur 57 mmuten en 57 seconden, met tijdsver- goeding 2.57.37; 2 Szozda (Pol) 2.57.57 met bon 2.57.42; 3 Martinez (Spa) 2.57.57, met bon 2.57.47; 4 Favalesa (Ita) 2.57.57, nfct bon 2.57.52; 5 Echelarria (Spa) 2.57.57; 6 Guitard (Fra-jp) 2.57.57; 7 Szurkowski (Pol) 2.59.3; 8 Schmid (Zwi); 9 Linard (Fra- am); 10 Hummenberger (Oosi; 11 Schür (Ned); 12 Andiano (Spa); 13 Guerrini (Ita); 14 De Guevara (Spa); 15. Steinmayer (Oots.); 16. Van Houwellngen (Ned) allen de zelfde tijd als Szurkowski; 24 Langen (Ned) 2.59.46; 30 Van Dongen (Ned); 48 Dohmen (Ned); 56 Pronk (Ned) allen dezelfde tijd als Langen. Snoeijink staakte strijd. ALGEMEEN KLASSEMENT 1 Martinez (Spa) 5.46.53: 2 Guitard (Fra-jp) op 34 sec.; Szozda (Pol) op 47 sec.; Kaczmarek (Pol) op 1.43; Schür (Ned) op 1.57; 6 Ed wards (Eng) op 2.08; 7 Mirri (Ita) op 2.16: 8 Szurkowski (Pol) op 2.40: 9 Schmid (Zw-i) op 2.50: 10 Steinmayer (öos) op 2.50; 11. Van Houwelingen (Ned) op 2.50; 12 Barcik (Pol) op 2.55; 13 Baudier (Fra) op 2.57; 14 Pronk (Ned) op 2.59; 15 Kuhn (Zwi) op S.05; 17 Dohmen (Ned) op 3.05; 20 Langen (Ned) op 3.35 21 Van Dongen (Ned) op 3.41. DAGPLOEGENKLASSE- MENT: 1 Spanje (Martinez, Echebarria. Andiano) 8.44,15, 2 Frankrijk-jonge profs (Ber- nard, Guitard, Le Guilloux) 8.55,20, 3 Polen (Szozda, Szur kowski, Kaczmarek) 8.56,49, 6 Nederland (Schür, v. Houwe lingen, Langen) 8.58,48. 12-7-1974 14eRIT 248,5 km L0DÈVE PC0Li^,ERSut» Knel StUm PUNTENKLASSEMENT: 1 Martinez 34 punten, 2 Szozda 31 pnt., 3 ex aequo: Bernard en Kaczmarek 30 pnt., 5 Edwards 23 pnt., 6 Guitard 20 pnt. BASKETBAL Het centrale bureau van de internationale basketbalfederatie heeft met 15 tegen 5 stemmen besloten Communistisch China opnieuw toe te laten ais lid van deze organisatie. Tevens werd be sloten Nationalistisch China (Taiwan) te schorsen omdat dit land ten onrechte de naam China zou voeren HILVERSUM (ANP) De Stoop, voorzitter van FC Am sterdam en lid van de sectie betaald voetbal van de KNVB, is van mening, dat van KNVB-zijde een bedrag van drie miljoen gulden per jaar gevraagd moet worden voor het recht tot uitzending van radio- en televisieflitsen van voetbalwedstrijden uit de va derlandse competitie. De heer Stoop zei dit kort voor de vernieuwing van het contract dienaangaande tussen de KNVB en de NOS, dat binnenkort zal moeten plaats vinden. Het huidige contract- volgens hetwelk de NOS het laatste jaar f 570.000,- betaal de, loopt op 9 augustus af. De heer Stoop zei voor de NOS- radio een bedrag van drie mil joen gulden rechtvaardig te vinden op grond van de recen te berichten over de positieve financiële positie van de NOS en van het feit, dat met name voor het zondagmiddag sport programma „Langs de Lijn" veel mensen thuis blij ven. Het sektiebestuur van de KNVB zal overigens Sn de loop van volgende week rijn standpunt bepalen. Herman Feldertiof, hoofd van de dienst radio van de NOS, zei vorige week nog geen problemen bij de onder handelingen tussen NOS en KNVB te verwachten. Hij sprak daarbij het vermoeden uit, dat het huidige contract zonder al te ingrijpende wijzi gingen zal worden gecontinu eerd. De heer Stoop heeft al eens eerder te kennen gegeven dat naar zijn mening de NOS aan merkelijk meer moet gaan be talen voor de rechten tot uit zending van reportaigeflitsen en samenvattingen van compe titie wedstrijden. In januari van dat jaar meende hij daar voor nog een bedrag van vijf miljoen gulden in aanmerking te kunnen laten komen. (Van een onzer verslaggevera) NIJMEGEN J'an Peters ls donderdagmiddag door NEC- clubarts dr. W. Honig medisch goedgekeurd. Werd de Groes beekse middenvelder afgelo pen dinsdag door Ajax-club- arts dr. Rolink afgekeurd, omdat zijn rechterknie niet honderd procent in orde zou zijn, donderdagmiddag ver klaarde de clubarts van NEC dat er niets aan de hand was met de knie van Jan Peters. „Het is voor mij een raadsel dat Jan vanwege zijn knie door Rolink is afgekeurd", vertelde hij donderdagmiddag na de keuring. ,-Voor mij is Jan Peters geschikt voor top voetbal. Ik heb Jan Peters gis termiddag nog bezig gezien tijdens de training. Hij kon alles gewoon meedoen. Wat betreft de spierkracht van zijn rechterknie, kan ik zelfs zeg gen dat die voor 110% in orde ls", aldus dr. Honig, die met deze uitspraak zowel Jan Pe ters als NEC volledig heeft gerustgesteld. Hermann Krott, ploegleider van de Nederlandse amateur equipe in de Tour de l'Avenir, heeft Frits Schür beloofd, dat, als over enkele dagen vast staat wie van de Nederlanders het beste rijdt, de overige ren ners deze kopman zullen steu nen. „Twee jaar geleden droeg lk de gele trui en toen werd ik door mijn eigen ploegmakkers erultgereden", vertelde Schür gisteren. „Dat zal dan deze keer niet gebéuren", beloofde Krott.

de Stem | 1974 | | pagina 13