Veel inschrijvingen voor jeugdtoer in IJzendijke „POPA OMSCl Van Gink terug bij Axel Hier gebeurde hel: Reeds dertig ploegen in "24 uur van Oostburg" I CONCOURS- HIPPIQUE IN SEROOSKERKË Zeeuwse honk verliest van TSC Clauwaert Breskens wint in U gaat Heel wat geruster op vakantie als u eerst naar de Amro Bank gaat. sport (Van onze sportredactie) IJZENDIJKE De voorbe reidingen op de Zeeuws- Vlaamse jeugdtoer die op 25, 26 en 27 juli wordt gehou den lopen gesmeerd. De in schrijvingen komen regelma tig binnen bij de organise rende jeugdafdeling van de wielervereniging Zeeuwsch- Vlaanderen. Op dit moment staan al de namen van een kleine 125 rennertjes op de deelnemerslijst genoteerd. De medewerking van de spon sors is voortreffelijk, evenals die van de betrokken wieier- comités. Centrale plaats van dit jeugdwielergebeuren is IJ - zendijke, maar de jonge wie- lerenthouaiasten zulten wel heel Zeeuwsch-Vlaanderen doorkruisen. De deelnemers worden op donderdag 25 juli tussen 10.00 en 11.00 uur in IJzendijke verwacht, 's Mid dags is er dan een wieler wedstrijd voor alle leeftijds- categoriën volgens de ragele- menten van de K.N.W.U. In de avonduren kunnen de jon ge renners genieten van een spannende film. Op vrijdag 26 juli wordt een toertocht gemaakt door West- Zeeuwsch-Vlaanderen in twee categorieën. De A - groep wordt geformeerd uit de 8-, 9-en 10-jarigen: de B-catego rie door de 11-, 12-, 13- en 14-jarigen. De categorie A x-ijdt 50 kilometer en de cate gorie B 80 kilometer. Tijdens deze toertocht sullen er in de plaatsen die gepasseerd wor den klassementsproeven wor den gehouden. Deze toertocht wordt gereden door ploegen van zes renners, 's Avonds is er een groot spelprogramma met als hoofdthema ..wiel rennen". Op zaterdag 27 juli gaan de oudste deelnemers (B-cate gorie) een oriëntatierit rij den door de mooie Zeeuwsch-Vlaamse polders. De jonigsten (A-c^teigorie) maken zich dan gereed voor een fietsenrodeo op de markt in IJzendijke. Na afloop is er een gezamelijke maaltijd en voligt de prijsuitreiking. Om 15.00 uur wordt zaterdag een punt gezet achter het drie daagse jeugdwi-elerevene- ment. De jeugdrennens en begeleiders zulten deze da gen worden ondergebracht in het jauigdgebouw in Uzenddi- ke. Op 25 en 26 juli wordt de deelnemers en begeleiders een diner aangboden en er zal voor de nodige ravitóille- ring worden gezorgd. De kos ten zijn laag gehouden en bedragen voor jeulgdrenmers en begeleiders 10,per persoon voor alle drie dagen. Voor de individuele winnaars en ploegen zijn bloemen, be kérs en medailles te winnen, terwijl de winnaars dagelijks een gepaste huldiging krij gen in „Tour de Framce-stijl" wan „Miss Glimlach", die on langs weid gekozen tijdens de miss-verkiezimig iin café- restaiuraint Belllavue in Ter- neuzen, Als ronde-miss fun geert die 12-jarige Jacqueline de Letter uit Koewacht, geas sisteerd door Petra Brouwer uit Sluiskil en Conny Come- 1-isse uit Westdorpe. De organiserende jeugdafde ling van de Wielervereniging Zeeuwsch-Vlaanderen, on der leiding van de actieve voorzitter Willem Verplahke is er in geslaagd verschillen de sponsors te interesseren voor dit jeuigdspektafoel. Zo heeft hij zich kunnen verze keren van steun van Heine- ken Bier en Kroon levens middelen, via J. Verstraeten en Zn. te IJzendijke als hoofdsponsor en is financiële medewerking toegezegd door Verdegem Oostbuirg, P. Cor nells Schoomdijfce, Hendrikse Assurantiën IJzendijke, TSM Terneuzen en Charles de Smit uit Biervliet. Donderdag 11 juli 1974 BUSSUM In de jaarlijk: slag om de schoolagendamarl heeft zich ook dit jaar et nieuwe gegadigde gemeld. I uitgeverij Centripress heeft t popfotograaf Laurens va Houten samen met ene Johai Wiegel namelijk een agent! laten samenstellen, die nu i zwart-wit onder de naar „Pop-agenda" in de winkel De agenda wordt, de naan I zegt het al, slechts opgefleurt door geschreven en voora beeldende informatie over pop- idolen, een wat eenzij di-gc® .aangelegenheid dus. ConcreeM heeft het opschrijfboekje te^ bieden: drie bladzijden me® ■fanolubadressen, drieene'enhaL ve bladzijde verjaardagdat: van bekende popfiguren, ne gen bladzijden, waarop Bonnii® Wiegel in zeer kort bestek ne-H gen „prominente artiesten'* laat vertellen over hun erva® ringen op school, elf bladzij® den, waarin prominente Ne® derlandse popjournalisten in* formatie versohaffen over en-® kele vooraanstaande popidoler® en een veertigtal bladzijde:® met niet altijd even spectacu® laire foto's. Om huiswerk te noteren zijn voor elke school-H week twee pagina's beschik-, baar. De verdienste van deze® agenda is, dat er naar is ge streefd in de weinige tekstpa gina's in ieder geval zinnige j informatie over popartiesten te bieden, wat tot nu toe niet I altijd gezegd kan worden van I de concurrentie die (de makers I van „De Andere Agenda" uit gezonderd) in de strijd om de gunst van huiswerkmakend I Nederland toch ook nog altijd I een niet onaanzienlijk aantal I popfoto's in hun boekwerkjes I opnemen. 11 Groupies-deskundige Frank I Zappa tegen Elly de Waard in de Popagenda: „Het is goed I voor de meisjes (groupies). I Tenslotte gaan de meesten van J hen trouwen met heel gewone M jongens, 1 kantoorjongens, fa- brieksarbeiders. En die jon- I gens mogen blij zijn, dat ze I zulke meisjes krijgen, meisjes, I die seksueel wat avontuurlijker I zijn. Het is goed voor het hele I land. Die jongens zullen ge lukkiger zijn, hun baantjes be- a ter dloen en dat zal aan de I Leonard Cohen DE CANADESE zanger-schrij- ver-dichter Leonard Cohen gaat weer optreden. In oktober wordt hij in Nederland ver wacht. Tot die tijd zullen zijn fans het moeten d'oen met „Bird on a wire", een film, die van Cohens vorige tournee door Europa is gemaakt. Deze week is de rolprent in het Engelse Rainbow-theater in première gegaan. Tegen het eind van het jaar komt verder een nieuwe elpee uit vail Co- hen. DE NEERSLAG van Bod Dy lans Amerikaanse tournee, waarover we al eerder schre ven is nu ook hier te beluiste ren- Via de dubbelelpep Befo re the Flood horen we van Dylan met zijn Band onstui mig gezang en zeer enthousi ast gemuciseerd, waarmee voor al de vroegere Dylan-fans in bun nopjes zullen zijn. De plaat geeft een bloemlezing van ou de successen. Of Bob Dylan met zijn band inderdaad dit jaar nog naar Europa komt is nog steeds niet zeker. HART ZONDER LAND, ALBERT HELMAN. QUERI- ÖO-AMSTERDAM, EEN SA LAMANDER-POCKET. In deze verhalenbundel, speels maar toch nauwgezet, geeft Helman een serie verha len ten beste, die romanschrij vers die wat langer van stoi zijn voldoende materie op zou den leveren voor een paar fik se „pillen". De cleane, haast journalistieke benaderingswij- Ze van Helman doet deson danks nergens geforceerd aan. en noodt daardoor des te eer der tot lezen. Fr. B. Jacqueline de Letter, de 12-jarige „Miss Glimlach,", die als ronde-miss zal fungeren tijdens de Zeeuwsch-Vlaamse jeugdtoer, hier in het midden geflankeerd door haar assistentes Petra Brouwer (links) en Con/n-y Co-melisse (rechts). y (Van onze sportin ede werker OOSTBURG De 24 uur van Oostburg, een benaming die de lezer doet denken aan een evenement met brullende motoren. Niets is minder waar. De 24 uur van Oostburg, is een evenement gebaseerd op recreatieve ontspannende lichaamsbeweging. Deze 24 uur van Oostburg is een groots opgezet fiets-trimfestijn, dat zijn gelijke niet kent in Ne derland. Aan deze primeur, welke gehouden wordt op vrijdag 2 en zaterdag 3 augus tus nemen maar liefst 30 ploe gen van 5 man, uit Nederland en België deel. Het startschot van dit unieke trimfestijn zal op vrijdagavond om acht uur gegeven worden door ex-tour winnaar Jan Janssen. Zaterdag avond rond dezelfde tijd zal dan bekend zijn, wie de eerste plaats voor zieih opgeëist heeft. Er zijn al vele uren van voorbereiding in de „24 uur van Oostburg" gekropen, voor de organisatoren van de winkeliersvereniging „Oost- burg". Adrie Jansen, Frans Quadekfcer, Arnold Huisman en Johan Verhulst zijn de gro te organisatorische krachten achter dit gebeuren. Adrie Jansen: „Natuurlijk wij orga niseren dit evenement wel, maar we hebben ontzettend veel te danken aan Rijkswa terstaat, de Oostburgse ge meentepolitie en de gemeente, TOEKOMST S.T.V. IS VERZEKERD (Van onze sportmedewerker) SAS VAN GENT Bij de tafeltennisvereniging STV uit Sas van Gent, valt na een periode van onzekerheid, nu een duidelijke vooruitgang, zowel in kwaliteit als in kwan titeit van de leden te bespeuren. Dit jaar is hiervan al bet overduidelijk bewijs van geleverd, want het eerste en twee de herenteam van de Sasse tafeltennisclub werden op overtuigende wijze kampioen. Het eerste team bewerkstelligde deze prestatie in de derde klasse afdeling Zeeuwsch-Vlaan deren, en het tweede team in de vierde klasse. Ter continuering van dit succes is STV nu ook begonnen met de jeugdopleiding, waarvan veel wordt verwacht. Men rekent er op dat de jeugd over twee jaar met een team in de competitie kan starten. De tafeltennisvereniging STV is pas in 1971 definitief ontstaan, uit enige enthousias te tafeltennissers udt de vere- (Van onze sportredactie) SEROOSKERKE Op za terdag 20 juli zal op het bui- tenspringterrein van manege „De Eendracht" Rijkebuurt weg 8 te Serooskerke op Wal cheren voor de zevende maal een nationaal concours hippique worden gehouden. Het bestuur van de organise rende vereniging „Sé-ros", die de organisatie van dit con cours, nadat het twee jaar niet gehouden was, in 1973 weer nieuw leven heeft ingeblazen, hoopt op evenveel succes als tijdens de laatste editie van het concours-hippique in Se rooskerke. Het bestuur heeft ai vele iinisohrij vingen vain ruiters en hackney's voor dit nationale concours-hippique binnen. Het wedstrijdiprogramma is onder verdeeld in negen rubrieken, te weten: Springconcours NBVR 1-10 meter; springcon cours NBVR 1-20 meter; sprlngconoours tabel A 1-30 meter; concours eenspannen hackney's (kleine maat) j achtspringconcours tabel C I- 30 meter; concours eenspannen hackney's (grote maat); con cours tweespannen hackney's; Parijs springconcours; con cours voor tandemhaokney s. Het ochtendprogramma be gint om neigen uur en het middagprogramma begint met de officiële opening om twee uur. Tussen de diverse rubrieken door, zal het publiek kunnen (genieten van een aantal attrac tieve demonstraties waaronder carrouselrijden en la fleche, Uitgevoerd door leden van de organiserende vereniging on der leiding vain instructeur J. Medijers. Tevens is het bestuur van de organiserende vereni ging in onderhandeling over een attractief abownummer rond het Zeeuwsohe koud- btoed trekpaard. Naast de reg lementaire geldprijzen zullen er weer vele ere-prijzen te verdienen zijn, zoals békende entielke Zeeuwse sieraden. nigingen St.Albert en de Stichting Sociaal Cultureel Werk, welke verenigingen toen nog in zeer geringe mate afzonderlijk speelden. Mede oprichter en penningmeester Pierre Vermeersoh:„Beiide ver enigingen rommelden zomaar een beetje aan. Van een echte competitie en verenigingsver band was geen sprake. We zijn toen rond de tafel gaan zitten, om tot een overeen komst te komen om samen als onderafdeling van THOR in competitieverband te gaan spelen. Deze overeenkomst was snel gesloten, maar niet als oriderafdel-ing van THOR. We zijn onder de naam STV zelfstandig in competitiever band gaan spelen. Secretaris Roeland Colsen:„Dit debuut leverde ons direct al een kam pioenschap op, wat de animo alleen nog maar vergrootte. Toch bleven we ondanks dit behaalde kampioensohap, qua ledental maar op een zeer be scheiden niveau. Er zat ge woon geen groei in onze vere niging. Ongeveer twee jaar duurde deze onzekere periode, maar nu is daar verandering in gekomen. Onze vereniging telt nu zo*n 30 leden, en nieuwe leden zijn van harte welkom." Medebe stuurslid en sterkste speler van STV Arnold de Maat:„Ja, nu begint de zaak pas echt goed te draalen, maar toch mogen we ons niet blind sta ren op de twee behaalde kam pioenschappen van dit jaar- Want het eerste team krijgt een gevoelig verlies te lijden door het wegvallen van vaste speler Johan van Moorten. Dat gevoelige verlies zullen we op moeten vangen door het selecteren van Frans Snijders uit het tweede team, zodat het eerste team er als volgt uit zal zien komende competitie; Henny Janse, Frans Snijders eb Arnold de Maat. eHt tweede team behaalde het kampioen schap in de vierde klasse. Het kampioensteam bestond uit Frans Snijders, Claus Hermans en John Gilissen. Maar sinds kort hebben we ook dank zij een investeringssubsidie van B. en W, een jeugdafdeling in het leven kunnen roepen. Dit is ongetwijfeld bevorderlijk voor de vereniging, want een goede en collectieve vereni ging moet jeugd als de basis voor de toekomst bevatten. Pierre Vermeersch:„Momen- teel hebben we 14 jeugdleden, die getraind worden door Hen ny Janse, Nu is al duidelijk geworden dat tussen deze jeugd het nodige talent zit. In de loop van de toekomst zui len we dan ook met een jeugdteam in competitiever band beginnen. Tevens ligt het in de bedoeling om de komen de competitie met een diames- team van start te gaan. De dames zijn al volop in training en staan letterlijk te trappelen van ongeduld om in competi tieverband te spelen." Het gaat de tafeltennisvere niging STV momenteel wel voor de wind en als deze ten dens van nieuwe leden zich zo voortzet, dan ziet het er wel naar uit dat deze vereniging binnen zeer korte tijd met een vierde seniorenteam kan star ten, Secretaris Roeland Colsen: „Onze sterkste speler is Ar nold de Maat. Die presteerde het om in de afgelopen compe titie ongeslagen te blijven. In de sport week op 17 augustus houden wij een open tafeltennistoer- nooi, voor de kernen Philippi ne, Westdorpe en Sas van Gent. Aan dit toernooi mag iedereen deelnemen, zowel da mes, junioren als senioren. Geïnteresseerden zo benadrukt Roeland Colsen nogmaals be gaafd of niet begaafd met de tafeltennissport zijn welkom en kunnen zich opgeven bij laatstgenoemde Reneluxstraat 167 te Sas van Gent. (Van onze sportmedewerker) AXEL >,Vijf jaar voetbal len in België is genoeg voor mij. Ik ben dan ook blij dat ik terug ben bij mijn oude vere niging Axel", zegt Wim van Gink zonder spijt dat hij is teruggekomen naar de fomatie van Rudi Steel die op een haar na promotie naar de tweede klas van de KNVB miste vorig seizoen. Axel was ook de vereniging waar Wim van Gink zich op 8-jarige leeftijd meldde als lid. Hij bleef zijn vereniging trouw tot hij achttien jaar was „en", zo als hij zegt: „Ik vond het toen tjjd worden om ervaring op te gaat: doen in België". Ervarin gen die niet altijd even posi tief bleken uit te vallen. Wim van Gink: „De accom modaties in België zijn vaak erbarmelijk slecht. Je weet (ADVERTENTIE) soms niet hoe je je draaien moet in de veel te kleine kleedlokalen om over de vel den helemaal maar te zwijgen. De velden rijn hobbelig en maan- zeer matig van gras voorzien. Dit komt in hoofd zaak door het feit dat de meeste verenigingen slechts één veld ter beschikking heb ben. Op dat ene veld moeten dan alle elftallen hum wed strijden spelen. Baarbij toomt nog dat men op amateumiveau veel te professioneel probeert te zijn. Het is algemeen be kend 'diat zelfs de laagst spe lende clubs in België betaald worden. Dat betalen op rich is voor de spelers wei leuk om dat het aantrekkelijk is om met je hobby een paar oenten extra te verdienen. De moei lijkheid is echter dat het ver schil in betaling tussen spelers onderling groot is, hetgeen ge makkelijk, tot wrijvingen leidt. Dat merk je als Hollander meestal het best". Geen wonder dat Wim van Gink zegt dat hij zijn prettig ste tijd als voetballer toch heeft meegemaakt bij de voet balvereniging Axel. Dat was op 16-jarige leeftijd, toen het Axel A I-juhiorenteam onge slagen kampioen werd. Op de vraag of Wim van Gink in het eerste van Axel mee zal kun nen draaien in het komende seizoefi zegt de van St.-Gillis- Waes overgekomen speler: Iedereen die ik spreek over mij!» terugkeer naar Axel, denkt meteen maar dat Axel met mij weer een echte goal- getter krijgt. Ik weet voor mezelf heei goed dat ik kei hard zal moeten trainen om zelfs maar een plaats bij de beste elf te kunnen verove ren". De belangrijkste reden dat Wim van Gink stopte bij St.-Gillis-Waes is, dat hij in Axel woont en inmiddels in het huwelijksbootje is gestapt. Van Gink: „Het is een heel gesjouw om telkens op en neer te moeten reizen voor de trainingsavonden. Want dat trainen is bij St.-Gillis-Waes een verplichte aangelegenheid. Dat is contractueel vastgelegd en er wordt ook betaald voor de trainingen, maar voor mij moet het op de eerste plaats sport blijven. Daarom zal ik volgend seizoen graag bij Axel aan de Slag gaan". Van onze sportmedewerker) TERNEUZEN Het Zeeuwse Honk heeft verloren van TSC 1 uit Oosterhout, het Brabantse team dat de laatste twee puntjes wist te verove ren die het nodig had voor liet behalen van het kampioen schap. De wedstrijd ,die goed honkbal te zien gaf, liep voor het Zeeuwse Honk op een kleine teleurstelling uit, omdat de Temeuzenaren niet konden beschikken over drie spelers die normaal deel uitmaken van de vaste kern voor het eerste team. De Terneuzense ploeg trad nu met drie jeugdspelers in het veld tegen TSC 1 dat op volle sterihte aan deze kampi oenswedstrijd begon. In de eerste inning scoorde het Zeeuwse Honik niet, in tegen- steliinig tot TSC, dat door en kele veldfoutjes te benutten, de stand op 3-0 bracht. In de tweede inning scoorde het Zeeiuwse Honk één piunt, door dat Wim Drewes over de thuis plaat kon komen op een honkslaig van Jan van Ko'.le. In hun gelijkmakende tweede slagbeurt scoorde TSC ook een punt, hetgeen de stand op 41 bracht. In de derde inning brak het spektakel pas goed los. Dio van Uytrecht, de der de honlkman van het Zeeuwse Honik zorgde voor de mooiste actie van de gehele competitie. Van Uytrecht haalde uit voor een harde line-drive, een ge slagen bal die niet hoger dan twee meter kwam en wel hon derd meter ver ging. Maiar de enorm snelle middenvelder van TSC wierp de bal naar het derde honik, waar Dio van Uytrecht nog net uitgetikt kon worden. In de vierde inning scoorde het Zeeuwse Honk niet, maar TSC wist vijf man over de thuisplaat te krijgen, waardoor de score werd opge voerd tot 91 voor de Ooster- houters. In de vijfde inning kwam er toch nog even paniek in de Oosterhoutse gelederen, doordat Ko Dooms met een honkslag Tim van Beest en Leon Schout over de thuis plaat kon brengen: 93. Dit werd tevens de eindstand. (Van onze sportredactie) BRESKENS De Volks- koers iti Breskens is zowel in de categorie trimmers yonder de 35 jaar als die van de leeftijdsgroep hoven de 35 jaar geëindigd in een Belgi sche triomf. Clauwaert uit Brugge ging als eerste over de meet in de jongste categorie, en bij de „oudjes" werd De Clerck uit Jabbeke winnaar. In de categorie boven de 35 jaar werd het trouwens toch een complete Belgische aatige- legenheid. De eerste tien plaatsen werden bezet door Belgische trimmers en volks- koersers. In de jongst» leeftijdsgroep werd Schelfhout uit Hengst dijk met zijn derde plaats de eerste ,miet-Belg". De uitslagen luiden: Catego rie 18 tot en met 35 jaar; 1. Clauwaert (Brugge); 2. M. Schollier :Varsenare)3. F. Schelfhout (Hengstdijk); 4. F. Laserorris (Oudenbosch); 5. F. van der Eist (Jabbeke); 6. J. van der Waart (Waasmun ster); 7. F. Meijaiart (Wemel- dirage); 8. Pruimenboom (Ou- denbosdh); 9. F. de Vlacke (Hazenburg); 10. E. van Drie- sche (Snellegem); 11. K. Baert (Sneltegem); 12. J. Brandt (Kaprijke); 13. E. de Vos (Woumen); 14. M. van Rijke- gem (Meulebeke); 16. Rie- mens (Breskens). Categorie boven de 35 jaar: 1. C. de Clerck (Jabbeke); 2. W. Gaboor (Maldegem); 3. G. van Mackelbergen (Brugge) 4. M. van Eede (Oudenaarde); 5. D. Cobbaert (Knokke); 6. R. Onigena (Brugge); 7. M. Blommé (Jabbeke); 8. Mesdag (Knokke). Soms ziet u in het buitenland iets dat u dolgraag zoudt willen hebben. Of de vakantie valt duurder uit dan gepland w? In zulke gevallen is het plezierig als u wat extra geld achter de hand hebt. Bijvoorbeeld Amro Reischeques. Di kunt u bij elke bank in het buitenland verzilveren. Verliest u ze, dan heeft de vinder er niets aan, terwijl u ze gewoon vergoed krijgt. Amro Reischeques, dat is veilig en handig geld. Daarom: ga bijtijds naar de Amro Bank in uw buurt. Ook voor buitenlands geld en uw reisverzekering. En pak dan meteen dat gratis landengidsje mee. 't Geeft u allerlei nuttige infor matie over wisselkoersen, buiten landse munteenheden enz. De tafeltennissers(sters) van het succesuolle Sasse STV, een vereniging die met twee kampioensteams een zeer goed seizoen achter de mg heeft. en niet te vergeten de wieler vereniging „Oostburg". De 24 uur van Oostburg wordt ver reden op een gesloten parcours van 900 meter, wat de volgen de straten omvat: Burcht straat, Raadhuisplein, Nieuw- straat, Oprit, Ledelplein en Markt. Over de deelname mo gen we niet klagen. Er nemen 30 ploegen deed uit alle stre ken. Er komen zelfs twee ploegen uit Zaltbommel, die eöhter voor een bedrijf uit Oostburg rijden. Ik dacht wel dat dit kenmerkend is voor de publiciteit die aan dit gebeu ren gegeven wordt. Ook brengt Tourwinnaar. Jan Jans sen, die het startsein zal ge ven, één van zijn trimploegen mee" Aan premies ontbreekt het beslist niet in de 24 uur van Oostburg. Frans Quadekker: „Er is voor zo'n 5 a 6000 gulden aan premies te verdie nen. In natura uiteraard. Deze zullen ais volgt verdeeld wor den: de eerste tien prijswin naars in het eindklassement Krijgen de premie rechtstreeks overhandigd, de overige prij zen worden onder de overige deelnemers verloot. Dit monster aantal premies is geschonken door middenstan ders en het bedrijfsleven uit Zeauwsch-Vlaanderen. De eer ste prijs van de verloting is een trimfiets". De 24 uur van Oostburg staat in het kader van de zomerev-enementen, die jaarlijks door de winkeliers vereniging „Oostburg" gehou den word't. Aan dit trimevene- ment nemen trimmers van alle leeftijden deel. Zo is er zelfs een inschrijving binnengeko men van iemand die in zijn achterhoofd al aan zijn AOW loopt te denken en nu in de nadagen van rijn carrière nog eenmaal de .grote slag probeert te slaan. De bepalingen die aan de 24 uur van Oostburg zijn verbonden zien er als volgt uit: Gedurende de 24 uur moet er van iedere ploeg 1 trimmer op het parcours in actie zijn, uitgezonderd in de afvalritten. De 24 uur bestaat ui\ 5 trimronden en 2 afvalrit ten, tevens wordt er twee keer geneutraliseerd. Het program ma voor dit gebeuren ziet er als volgt uit: vrijdag 2 augus tus start 20.90 uur eerste trim ronde, 22.00 uur eerste afval- rit, om ongeveer 23.00 uur start tweede -trimronde. Zater dag 3 augustus 1.00 uur tot 10.00 uur 's morgens neutrali satie. 10.00 uur start derde trimronde, 12.00 uur tot 14.00 uur neutralisatie, 14.00 uur start vierde trimronde, 16.00 uur start tweede afvalrit, hier na neutralisatie tot 18.00 uur 18.00 uur start laatste trimron de. Finish om 20. 00 uur. Een trimronde duurt twee uur. Gedurende deze ronden worden er premies verreden. Tijdens de laatste 15 minuten van zo'n trimronde wordt er gereden voor het puntenklas sement en de rondeprïjs. De ploegen die bij het slot van een trim- of afvalronde bij de eerste tien eindigen komen in aanmerking voor het punten klassement. De ploeg, die na de vijfde en laatste trimronde het hoogste aantal punten heeft behaald is eindoverwin naar. De deelnemende ploegen voor de 24 uur van Oosttaurg zijn: Adrie Jansen. Tweewie- Iers Oostburg, café De Schelde Terneuzen, Van de Plas modes Oostburg, Knutselhuis Oost burg, F.I.G. 1 Breda, ABN Oostburg, Charles de Smit Biervliet, Paul Aardewerk Terneuzen, W-ielertourist Slui; SKOL Oostburg, Fierens-Huis- mans-Quadekfcer Oostburg, NiSM Sluiskil, Valk Oostburg, Frgnke Oostburg, Jan Janssen Putte, Sportief Fiat Izegem, FIG 2 Breda, FIG 3 Breda, Verdiegem Ooistlburg, Bistro Bar Oostburg, Co-Co bar Oost burg, A en O Sliuiislkil, St. Jansteen, Hulst 1, Hulst 2 Le Grand Oostburg Makra Ter neuzen, Manege Riemens Nieuwivliet, Assurantie Maat Oostburg, en Wissekerke Phi lippine. l

de Stem | 1974 | | pagina 16