reert Jen annen sfeer in het Waldhotel Captain regelt ook buiten het veld alles Polen speelt bijna volmaakt voetbal Extra kaarten voor Oranje-legioen Profdebuut Roy Schuiten in lllvenhout NEUBERGER LOOPT WEG MET NEDERLANDSE Okker en Thung in 2de ronde Drente PROGRAMMA Italianen uitgejoeld UITSLAGEN IOR Davidson leidt duel van Oranje tegen Argentinië JAN TIMMAN IS GROOTMEESTER sport r DOOR GEORGE KNOBEL 12 Dinsdag 25 juni 19/4 13 tveede met Klep, De Roq, icndorst, de Bruijn, Ade Lazeroma en Boeren, Ziï m een voorsprong v J 2 minuten, die ondanïï werken van o.a. Gerrit Hemert en Piet Boer» meer slonk. Piet Kleinen.' bleek in de einspurt <j« te voor superspurter Rien x>n. van Nispen wou tnj ners, die tot de laatste rs bijeen waren gebleven assasprint. TSLAGEN: t. A (18—34 jr): l. j. lendorst 's-Gravendeel 2 Roon Oud-Beijerland' 3 Bruijn Oudenbosch, 4' t en St. Willebrord, 5 g' na Hank, 6 M. Lazeromi' ■nbasch, 7 A. Klep fS 8 K. Konings, St. Wille. I, 9 K. Willemse Lage uwe, 10 A. Komings endaal, 11 H. v. Heijst steeg, 12 G. v. Hamert cendam, 13 F. v. d. Pluiim en, 14 H. Klomp Groot iers, 15 K. Renes Nieuw, t, 16 P. Pruimenboom Ou- osch, 17 P. Jaspers St ïbrord, 18 P. Boeren St ibrord, 19 P. de Dunneii e Zwailuwe, 20 K. Versluis deloos. t. B (35-44 jr): 1 c. de er Groot-Ammers, 2 A. en Geertruidenberg, 3 p os België, 4 Jan Koevoeti iVillebrord, 5 C. v. Loon irhouit, 6 A. v. d. Knaap Haag, 7 Wies van Dongen a, 8 J. Coense Vlijmen, 9 kloosterman Bredia, 10 J, Ismit Rotterdam, 11 J ngs Rucphen, 12 A. y, Roosendaal, 13 J. Bos endaal, 14 R. Roks St. ibrord, 15 A. Sohrouweii eljden. t. C (boven de 45 jr): 1 ichoutem-, Den Haag, 2 H enek Breda, 3 C. Diels :a, 4 K. Verstraten Breda, 1. Blokzijl Rotterdam, 6 M. Bruijn Roosendaal, 7 A. en Breda, 8 M. Goetsiers, a, 9 W. Verwijs Breda, 10 loren Breda. immers: 1 J. v. Nispen St. ibrord, 2 K. Dekkers Bre- E. v. Ham Fijnaart, 4 K. >ens Roosendaal, 5 A, ijssen Roosendaal, 6 J. v. ïeiusden Breda, 7 G. trs, Baarle-Nassau, 8 P, den Roosendaal, 9 A. de jn Rijen, 10 P. Bierkens asaki, 2 Louis Waterings nschot op Wesp-Suzuki, 3 van Mol Veldhoven op la, 4 Ger Beek Megen op la, 5 Jac. Middelburg dwijk op Honda, asse boven 550 cc: 1 Jac. lelburg Naaldwijk op ia, 2 Hans Hutten Borculo Honda, 3 Tonnie van indel Oss op Vos-Honda, 6 Beerens Dongen op Kawa- en. Met hun in een voor de wedstrijd behaalde van 15815 punten komen 1 deze competitie op een e plaats. lede prestaties op Roze- d werden geleverd door pado C-junior Alex Kools een afstand van 10.96 m ie bij het kogelstoten en iai loogspringbak de lat op ni nog onoeroerd het. Bij neisjes traden vooral de R C-juniores Marian Mol Uien van Grembergen op voorgrond. Eerstgenoemde ig 1.45 m hoog en stootte ■ogel naar 9.61 m, terwijl clubgenote een tijd van seconden liet noteren op 00 meter en bij de 608 r de fraaie tijd van 1.44.3. liet afdrukken. Geen uit; ters vielen te noteren Dij >pado-meisjes die een to- van 13695 punten benaai- aat uw geld groeien t op naam gesteld) der administratieve van een brief van :rt GWK u graag. I-kantoren - op de en in bet weekend? cantoren NV Nederlandse V en Pitnon, 0 Truus 'van Hanegem en Johan Neeskens gebruikten een deel van de „dag van de vrouwen" om te zonnen. (Van onze speciale verslaggever) HILTRUP Er zijn, ook voor profvoetballers, toch wel goede momenten in het leven. Zoals gisteren, toen het meren deel der Oranjespelers zich kon koesteren in de liefde en gene genheid van hun vrouwen. Vandaar dat het Waldhotel een ontspannen sfeer uitadem de. Op het terras, dat baadde in de zon, nu eens geen ver dekt opgestelde politie-ugen- ten, geen triest voor zich uit starende spelers, dromend over huis en haard. Een verlate gast zou gedacht hebben dat daar, waar schadu wen krijgertje speelden met bloemen er planten, een fami liereünie plaatsvond. Kinderen kraaiden hun pret uit, stoeiden met vader, die ze al zo lang niet meer hadden gezien. Het dochtertje van Willy van de Kerkhof, dat kennis gemaakt had met het harde staal van een stoelleuning, kon haar verdriet niet op en werd uit gebreid getroost. De kinderen van Piet Schrijvers werden geknuffeld, gekust én bewon derd. Én het waren deze tafe reeltjes, de gezellig koutende mannen met hun vrouwen, de kranten lezende Danny en Jo han Cruyff, de klaterende lach van Ria Strik, die op deze dag een heerlijk hoofdgerecht vormden voor de fotografen. Zondagavond waren ze geko men, de vrouwen. Na de wed strijd. Met de WM-bus of met hun eigen auto, bestuurd door manlief, die even wilde weten of nog alles liep en draaide als op de dag dat hij voor de laatste maal zelf achter het stuur had gezeten. Trots als een pauw reed bijvoorbeeld Wim Suurbier achter de bus aan, in zijn door Maya ge kochte Datsun 240 Z Sport. Kosten 24.000 gulden, maar een prachtauto, die Wim later uitgebreid door iedereen liet bewonderen. Wim en Maya Suurbier, ze werden gisteren omstandig en vol verbazing bekeken door vele Nederland se gasten, die eveneens op het terras hadden plaats genomen. Er gingen namelijk de laatste maanden geruchten dat zij zouden gaan scheiden. Geruch ten, zo blijkt, die iedere grond van waarheid misten. „Be moeizieke en praatgrage men sen, die het roddelen tot een soort religie hebben verhe ven", wist Maya Suurbier te vertellen. „Wij zijn nu zeven jaar getrouwd, hebben een dochter en we kunnen elkaar gewoon niet missen. Omdat Wim veel in de publiciteit staat is van een brandende lucifer een compleet kamp vuur gemaakt". Ook op de gezichten van de KNVB-bonzen, zoals voorzitter Wim Meuleman en vice-voor- zitter Jacques Hogewoning, speelde gisteren een brede glimlach. Hoewel afgescheiden van de groep, waarop zeker nu alle aandacht is gevestigd, voelden ze zich toch -nauw verbonden met het ongedwon gen samenzijn dat zich op de andere helft van het terras ontwikkelde. De spelers waren ditmaal eens niet aekleed in blauwe trainingspakken. Ze hadden zich nu gestoken in moderne outfits, strakke spij kerbroeken en wijd open hem den. Het was nu: één dag zichzelf zijn, één dag voetbal proberen te vergeten (hoewel in de mijdan een uur licht werd getraind), één dag de onzegbare opwinding rond het WK-toernooi tot een minimum te reduceren. JOHAN CRUYFF: GEBOREN LEIDER (Van onze speciale verslaggever) HILTRUP Over Johan Cruyff is al veel gezegd en geschreven. Hele kolommen z(jn besteed aan de formida bele voetbalcapaciteiten van de „blanke Pele" en er is geen televisiestation ter wereld dat niet ooit een portret van Cruyff heeft uitgezonden. De drie wedstrijden die tot nu toe in het wereldtoemooi lijn gespeeld hebben duidelijk gemaakt dat Cruyff nog meer faam aan zijn reeds mondiale bekendheid heeft toe gevoegd en dat hij tot de onbetwiste vedette van het toer nooi is uitgegroeid. van aanvoerder van het Ne derlands elftal met dezelfde allure als waarmee hij zijn geweldige techniek op het veld demonstreert. Hij vat zijn taak niet licht op, zoals hij het totale voetbalbedrijf professio neel benadert. Bondsvoorzitter Meuleman zei gisteren nog van hem: „Cruyff is een ideale aanvoerder, hij is liet type dat iedere trainer of bondsbestuurder als aanvoer der zou willen hebben. Ik zal een voorbeeld geven hoe se rieus Cruyff zijn taak ziet. Wij vlogen laatst met het Ne derlands elftal naar een inter land Toen ik wilde controle ren of de vliegtickets in orde waren, zei Cruyff: „Laat maar voorzitter, dat heb ik al ge daan, ik wil niet hebben dat er straks moeilijkheden ont staan". En Wimpie Jansen, de be scheiden Feyenoorder, zei vol bewondering: „Al onze zaken lopen via Johan Cruyff. Wan neer we iets geregeld willen hebben, gaan we ermee naar Johan. Zoiets is erg belangrijk voor de stemming in de ploeg. Cruyff heeft bijvoorbeeld ook aangekaart om de vrouwen naar het trainingskamp te la ten komen. Zijn voorstel is door alle spelers goed ontvan gen, wij waren er allen bij zonder gelukkig mee". Hei feit dat het leiderschap WK.VOETBAL DOOR:HARRY VERMEULEN 0 Johan Cruyff (op deze foto behendig een Uruguees been ont wijkend): bouwen aan image. Cruyff werkt zelf danig aan dat image mee, want naast voetbalgrootheid is hij ook een geweldige publiekbespeler. Hij a een artiest in de publici- teitsvoering rond zichzelf. Hij, de beroemde vedette, staat met het gemak van een to neelspeler voor de tv-camera, maar hij is ook niet te beroerd 'm een half uur handtekenin gen uit te delen aan kleine «nderen, die meestal in hor den om hem heen dringen. Zo'n houding wekt sympathie en degene die dat het beste beseft is Johan Cruyff zelf. "aast al deze eigenschappen, en dat tekent de complete ve- fette, heeft Cruyff een aange boren gevoel voor het leider- Knap. Cruyff vervult zijn rol van Cruyff klakkeloos door al le anderen wordt aanvaard, pleit reeds voor hem. Voetbal sterren zijn immers niet de gemakkelij'ksten om te bena deren. Zij allen voelen zich teveel vedette om zich door een uit hun midden te laten leiden. Dit echter niet in het geval Cruyff. De spelers ac cepteren zelfs dat Cruyff in liet veld het verlengstuk van Rinus Michels is en volgen zijn instructies, die hij aan houdend geeft, zonder tegen stand op. Zei Wimpie Jansen: „Johan kwam in de wedstrijd tegen de Bulgaren vertellen dat Neeskens op Bonev ging staan. Die opdracht kwam niet van Michels af. Ik heb het onmid dellijk gedaan en naderhand heeft Johan me uitgelegd dat hij dat had gedaan omdat Bo nev. waartegen ik reeds een half uur had gespeeld, niet aan zijn tegenstander mocht wennen. Zodra hij diens speel wijze doorhad, werd er een andere speler op gezet". Zelf blijft Cruyff erg beschei den onder de complimenten aangaande zijn aanvoerder schap. „We moeten het met zijn allen doen en er is er altijd wel een die het moet vertolken", zegt hij diploma tiek. „Het is niet gemakkelijk om het een groep van 22 spe lers naar de zin te maken. Omdat niet iedereen zijn zin kan krijgen is de mening van de meerderheid doorslagge vend. Dat betekent dat je voortdurend attent 'moet zijn om te weten wat er in de groep leeft. Omdat de jongens merken dat ik mijn best doe accepteren ze me gemakkelij ker dan wanneer ik er met de pet naar zou gooien, Dat heeft niets te maken met het feit dat ik een beroemdheid zou zijn en dat ik beter kan voet ballen". .3. Arie van Gemert: niet aan gewezen. (Van onze speciale verslaggever) FRANKFORT De wed strijd tussen Nederland en Ar gentinië in de tweede filiale ronde van het toernooi voor de wereldbeker voetbal aanstaan, de woensdag in Gelsenkirchen zal worden geleid door de Schotse scheidsrechter David son. Grensrechters zijn Tschenscher (West-Duitsland) en Kasakow (Rusland). De wedstrijd tegen Oost- Duitsland, aanstaande zondag, wordt gefloten door de Zwit ser Scheurer. Hij zal worden geassisteerd door Linemayr (Oostenrijk) en Delgado (Co lumbia). De wedstrijd van 3 juli tegen Brazilië wordt ge leid door Tschenscher met be hulp van Davidson en Suppiah (Singapore). Arie van Gemert behoeft noch als scheidsrechter noch als grensrechter in actie te komen. (Van onze sportredactie) BREDA De wedstrijden van groep A, waarin Neder land is ingedeeld, worden op de volgende data gespeeld: 26 juni: Nederland - Argen- tinië om 19.30 uur in Gelsen kirchen; Oost-Duitsland - Bra zilië om 19.30 uur in Hanno ver. 30 Juni: Nederland - Oost- Duitsland om 16.00 uur in Gelsenkirchen; Argentinië Brazilië om 16.00 uur in Han nover. 3 juli: Nederland - Brazilië om 19.30 uur in Dortmund; Oost-Duitsland - Argentinië in Gelsenkirchen om 19.30 uur. De wedstrijden in groep B: 26 juni: West-Duitsland Joegoslavië om 16.00 uur in Düsseldorf; Polen - Zweden om 19.30 uur in Stuttgart. 30 juni: West-Duitsland Zweden om 19.30 uur in Düs seldorf; Joegoslavië - Polen om 16.00 uur in Frankfort. 3 juli: Zweden - Joegoslavië om 19.30 uur in Dusseldorp; West-Duitsland - Polen om 16.00 uur in Frankfort. Harry Vermeulen Jack Arentsen Theo Vaessen IAIM74 Met twee prachtige doelpunten van Deyna en Szarmach heeft Polen tegen Italië nog eens ex tra benadrukt welke mogelijk heden de ploeg in zich heeft. Gebaseerd op een geweldig at letisch vermogen, speelt men welhaast volmaakt voetbal. Elk onderdeel van het spel is geweldig verzorgd, met het meest opvallende, de prachtige lange passes, waarmee men plotseling aan de andere kant van het veld de aanval door zet. Steeds maar weer ziet men om de beurt de vleugelverdedi- gers vlak langs de lijn naar voren snellen, het veld als het ware op de centimeter over de volle breedte benuttend. Even zeer beheerst men de korte combinatie, met direct spel tot in de perfectie. Maar weinig ploegen spelen zo gevarieerd als de Polen, niet systematisch, zoals meestal Oosteuropeanen doen, maar vol verrassende acties, die fle tegenstander in de grootste moeilijkheden brengen. De heide vleugelspelers Lato en Gadocha, zijn razendsnel, MOt Szarmach, die als centrumspits de beroemde Lubanski ver vangt. is het type dat steeds daar staat waar het kleinste kansje zich voordoet, hij scoorde ln dit toernooi reeds vijf keer. l»e verdediging doet denken aan de ijzeren Feyenoord-ver- dediging uit de tijd van de tandem Israël- Lazeroms met als sluitstuk Tomaszewski, die ondanks verbluffende fouten met ongelofelijke reacties het doel schoon hield. Maar de belangrijkste man is zonder twijfel toch Denev, een voet baller van wereldklasse, met een fantastisch overzicht en een geweldige techniek, die niet alleen de spelbepaler Is, maar ook met keiharde scho ten van bulten de 16 meter- Ujn voor het nodige directe gevaar zorgt. In zijn totaliteit een sterk of fensief Ingestelde ploeg, die gemakkelijk tempowisselingen toepast, en die zonodig ra zendsnel kan counteren, met snel uit de diepte komende spelers. Een specialiteit is ze ker het nemen van corners, zo scoorden zij tegen Haïti al vier keer uit een corner. Om dat zij door olympisch kampi oen te worden in 1972, bewe zen hebben een goede toer- nooiploeg te zijn, kan men hun kansen om door te drin gen tot de laatste vier gerust hoog aanslaan. Alle geplaatste teams voor de finaleronde heb ik nu gezien, met Nederland was Polen de beste ploeg van deze acht. MILAAN ("SID) Het Italiaanse team is op het vliegveld van Milaan door honderdduizend suppor ters" uitgejoeld. Trainer Valcareggi moest het vooral ontgelden. Hij werd door de woedende menigte uitgemaakt voor buffel en zijn selectie moest een oorverdovend fluitconcert over zich heen laten gaan. Er wa ren ruim tweeduizend agenten op de been. De Schotse ploeg is bij zijn terugkeer op het vliegveld door ruim tien duizend supporters dol enthousiast ingehaald. Billy Bremner, met tra nen in zijn ogen: „Dit is werkelijk fantastisch. Het lijkt wel of we de wereld beker hebben gewonnen". 0 Henry Francillon (28), doelman van Haïti, heeft gisteren een tweejarig contract getekend bij TSV 1860 München, de club die uit zal kome® in de nieuw te formeren tweede Duitse bundesliga. De Duitsers behoefden aan Franeillons ex-club Vitory SC geen afkoop som te betalen. 0 De Australische aan valler Adrian Alston blijkt (nog) geen contract te hebben getekend bij het Westduitse Hertha BSC. Voorzitter Heinz Warneke: „Wij zijn wel erg in hem geïnteresseerd en hebben inmiddels ook al met hem gesproken maar wü weten nog niet of zijn club, Sageway United, hem wil vrijge ven". NICE (ANP) Jan Tim man is gisteren tijdens het FIDE-congres in Nice tot grootmeester benoemd. Hij is de derde Nederlandse groot meester. De twee anderen zijn prof. dr. Max Euwe en Jan Hein Donner. Voorts kregen de problemis- ten G. Drese en mr- P. ten Cate de titel van internatio naal meester voor schaakcom posities. (Van onze speciale verslaggever) GELSENKIRCHEN „Heel «est-Duitsland kan er een voorbeeld aan nemen", verkon- "'St Hermann Neuberger, de President van het organisatie comité van het wereldkam pioenschap voetbal, als hij het Jeeft over het Oranje-legioen in "est-Duitsland. "Geze mensen begrijpen iets "an voetbal. Nederland heeft toch ook niet in alle drie de wedstrijden altijd zo goed ge speeld. Maar een fluitconcert hebben deze supporters, zoals de Westduitsers zo vaak doen als hun nationale ploeg speelt, nooit laten horen. Ze h°bben zelfs gejuicht toen de Neder lander Krol in de strijd tegen de Bulgaren de bal per onge luk in eigen doel werkte. Kijk, met zo'n groep achter zo'n sterk elftal, kun je in dit wereldkampioenschap nog erg veel presteren". Hermann Neuberger rekent er op dat ook de volgende 'drie wedstrijden van het Neder lands elftal het legioen weër groot zal kunnen worden. „Wij zullen", zegt hij verder, „alles in het werk stellen om de niet in West-Duitsland verkochte kaarten zo snel mogelijk naar Nederland te krijgen. Maar de belangstelling voor de ontmoe tingen van Nederland met Ar gentinië, Oost-Duitsland en Brazilië is ook bij de Westduit sers groot geworden. Maar we zullen het Oranje-legioen zo veel mogelijk kaarten geven. Want de stemming op de tri bunes bepaalt vaak ook de prestatie in het veld. En de Nederlanders zijn voor mij de wereldkampioenen onder de supporters". Vooral voor de wedstrijd van komende zondag in Gelsenkir chen tussen Nederland en Oost-Duitsland is het aantal kaarten voor de Oranjeklanten wat beperkt. Want in de voor verkoop was het stadion van Gelsenkirchen al zo goed als uitverkocht, omdat iedereen in het Ruhrgebied er rekening mee had gehouden dat West- Duitsland en niet zoals thans het geval is groepswinnaar Oost-Duitsland, hier in aktie zou komen. Neuberger: „De mensen die bij ons belast zijn met de kaartverkoop houden het ver loop van de toegangsbewijzen thans goed in de gaten. De belangstelling voor de wed strijden die West-Duitsland nu in Düsseldorf moet gaan spe len, is namelijk ineens erg groot geworden en bij de di verse kaartencentraies in de Bondsrepubliek warden thans toegangsbewijzen omgewis seld. De vrijgekomen plaatsen in Gelsenkirchen kunnen dan alsnog naar Nederland worden gezonden". 0 Roy Schuiten: prof bij TI Raleigh. AMSTERDAM Roy Schuiten heeft gisteren in Amsterdam een contract als wielerprofessional getekend voor de groepering TI-Raleigh, waarvan Peter Post ploeglei der is. Het contract is aange gaan voor de duur van twee en een half jaar. De 23-jarige wielrenner uit Zandvoort, die vorig jaar nog overwoog met fietsen te stoppen, maakt zijn debuut als professional op 17 juli in de Ronde van Ulven- hout. Voorts neemt hij op 22 juli ln Amsterdam deel aan de strijd om het Nederlands baankarnpioensohap achtervol ging voor profs. Schuiten beleeft een succes vol seizoen. Hij won onder meer de Ronde van Engeland, Oiympd-a's ronde door Neder land en het kampioenschap van Noord-Holland. VOETBAL De Franse eerste divisieclub Racing Strasbourg heeft Hennie Hol- link (ex-Roda J.C.) gecontrac teerd als trainer. JOHAN VAN MEER uit Wouw werd vierde in een nieuwelin genwedstrijd in Schoonoord. Chris Hollemans klasseerde zich als vijfde. VOETBAL De 48-jarige Guy C. Defaix is officieel be noemd tot zakelijk ledder-di- recteur van de FC Twente. De nieuwe commerciële topman van de Enschedese club, die als zodanig mr. E. Mulder op volgt, bezit de Franse nationli- teit. LONDEN (ANP) De twee Nederlandse vertegenwoordi gers Ln het herenenkelspel van Wimbledon hebben gisteren zonder problemen de tweede ronde bereikt. Okker had geen enkele moeite met de Amerikaanse veteraan Dennis Ralston: 61, li3j 46. 63. Coming man iihung, die een ontzettend ze- rvere indruk maakte, was su perieur aan de Zuidafrikaan Seegers, die hij in drie sets uitschakelde: 6—1, 64, 64. Thung treft ln de tweede ren te de Amerikaan Alex Mayer, he vorig jaar verrassend de naive finales haalde. Okker somt uit tegen de winnaar van het duel Barthes - Bara- i.yi. De belangrijkste uitslagen zijn: Herenenkelspel: eerste ronde: Orantes (Spa) - Solo man (VST) 6-3, 6-2, 6-1. Tan man (VS) - Dell (VS) 6 4, 6-3, 6-4. Newcombe (Aus) - Gov en(Fra) 6-3, 6-2, 8-6. El- senbroieh (W-Dld) - Mandalino (Bra) 7-5, 6-2, 6-1. Fassbender (W-Dld) - Cox (Eng) 6-2, 6-4, 7-9, 7-5. Masters (Aus) - Mit- tno (Z-A.) 6-4, 6-3, 7-5. Roche (Aus) - Davidson (Aus) 6-2, 6-4, 7-5. Rosewall (Austr) - Phillips Moore (Ausitr) 6-4. 6-3, 6-3. tsorg (/we) - ötiüwiel (GB) 6-1, 4-6, 6-4, 6-1. Okker (Ned) Ralston (VS) 6-1, 6-3, 4-6, 6-3. Pasarell (VS) - Graebner (VS) 6-3, 0-6, 6-3, 4-6, 6-3. Smith (VS) - Redid (VS) 6-3, 6-3, 6-2. Dibbs (VS) - Plötz (W-Dld) 2-6, 6-1, 6-4, 6 2. Ko des (Tsj) - Stewart (GB) 6-3, 6-4, 9-7. Giltinan (Austr.) - N'Go- drella (Fr.) 6—3, 3—6, 6—4, 6—2; Hewitt (Z. Afrika) - Pinto Bravo (Chili) 64, 61, 2—6, 6—3; Pilic (Joeg.) - Es- tep (VS) 4—6, 6—3, 6—4, 6— 2 V. Amritraj (India) - Lut* (VS) 7—5, 6—4, 8—6; Alexan der (Austr.) - Szoke (Hong) 62. 75, 86; Case (Austr.) - Simpson (Nw-Zlnd.) 63, 98, 63: Drysdale (Z.Afri- kaj - Molina (Col.) 60, 63, 6—3. Thung (Ned) - Seegera (Z.Afr.) 6—1, 6—4, 6—4, Mot- tram (GB) - Bail (Austr.) 6— 4, 63, 79 63, Nastaee (Roem.) - Hrebec (Tsj) 89, 63, 64, 62, Gorman (VS) - Amritraj (India) 6—4, 75, 3—6, 4—6, 8—6. ATLETIEK Ciske Jansen van Sagitta heeft het record verspringen dat op naam staat van Corrie Bakker geëven aard. Jansen die al eerder 6.39 sprong reikte nu tot 6,35. Atletiek De atletiekvere niging AV 56 organiseert van avond in Goes-Zuid een pres tatieloop die om zeven uur zal beginnen. De jeugd tof en met twaalf jaar moet drie kilome ter afleggen en de ouderen lopen een afstand van zes ki lometer.

de Stem | 1974 | | pagina 13