Teerafval in Zuiddorpe is erg giftig Hulstenaren maakten liet in Michelstadt uitstekend Brugruitertjes op pad De Stem/De Vrije Zeen Axelse Opvallende winst van m in Zeeland Drive in show Mi Amigo ging niet door Herkomst van viezigheid blijft duister Kikker- vlaggen in Aar denburg Bromfietser zwaar gewond VERSTEKELINGEN Wisselvallig stad streek Hulst Koewacht Terneuzen Herkomst Schuld Vliegtuig verloor reclamedoek ONGELUKKEN Eetwaren Kerk-borrel KWALITEIT EN SERVICE NAAKTE ZWEMMER AANGEHOUDEN Organisator had geen geld KanS °P Dinsdag 4 juni 1974 (Van een onzer verslaggevers) ZUIDDORPE Uit een onderzoek naar de aard van het teerafval dat in Zuiddorpe op een opslagterrein aan de Zelzaatseweg illegaal is gestort blijkt, dat dit afval van een fenolachtige verbinding is die hijzonder giftig kan worden genoemd. Dit is vastgesteld door een chemisch in genieur van Shell, die een monster van het teerafval heeft geanalyseerd. Zoals wij berichtten heeft de politie ook een monster van het afval gezonden aan het laboratorium van het rijksin stituut voor volksgezondheid in De Bilt- Het resultaat van dit onderzoek is nog niet be kend. Africhtlngswedstrijden in Schijndel werden internationa le africhtin-gs-wedstrijden ge houden, waaraan werd deelge nomen door twee leden van de kringgroep De Speurhond uit Hulst. G. Blommaert behaalde met zijn Boy van Axeler Am bacht de tiende prijs en R. Joziassen met Astor van de Willemsikrone de elfde prijs. Beide honden kampten in de zwaarste africhtingsklasse: V-H. 111. Voor beide Hulste naren betekende de klassering een goede prestatie, want de houder van de wisselbeker, Kiefer uit Gronau (Duitsland) eindigde op de zevende plaats, Hij moest de wisselbeker af staan aan de winnaar van het toernooi in de afdeling Bewa kingsdienst, de heer A. Ho- genboom uit Amsterdam. De igeleidster van de winnende hond F-ostor van de Koestee, mevrouw Welie, werkte voor de heer Hogeboom het gehele programma af. Tenslotte nam zij ook de wisselbeker in ont vangst. Sportraad Onder bevredi gende belangstelling hield de sportraad Hulst een algemene ledenvergadering oD het bu reau van de stichting gemeen- schapswerk te Hulst. Het af tredende bestuur werd in zijn geheel herkozen. In totaal zijn er momenteel 33 sportvereni gingen aangesloten bij de sportraad. Tijdens deze verga dering moesten er ook vijf le den voor de sportadviescom- missie worden benoemd. Dit zijn: J. Everaert, R. Mangnus; E. Savooy, R. Bleyen- berg en V- Colsen. Voorzitter Everaert d-e.elde verder mee dat er een' verzoek tot lid maatschap van de sportraad was binnengekomen, van de biljartvereniging „den Ouden Arend" uit St.-Jansteen. Gouden bruiloft Het echtpaar Alph. Buis-lDe Smet uit Koewacht heeft het gouden huwelijksfeest gevierd. De dag begon met een mis in die Koewachtse paro chiekerk. 's Middags werd in café Benelux bij P. de Vlieger een drukbezochte receptie ge houden. De heer Buis is nog kernge zond en besteedt al zijn vrije tijd aan het onderhoud van viswaters als „Het Groote Gat" en de „Ko-nijnenputten" in Koewacht. De henigelaarsvereniging heeft laten zied dat het werk van Alph. Buis bijzonder op prijs wordt gesteld. Vandaar de vele cadeaus en bloemen die tijdens de receptie door de leden van de hengelaarsvere niging werden aangeboden. Het bestuup van de bejaarden- bond bood het echtpaar een paar sierkussens aan. Auto ramde abri Vrijdag morgen is de Terneuzenaar P. A. M. de G. op de Guido Gezellestraat met zijn auto met zeer hoge snelheid op het trottoir terecht gekomen, waarbij een verkeersbord en een lichtmast zwaar werden beschadigd. Vervolgens botste de auto tegen de abri van de Z.V.T-M. Inbraak In de nacht van donderdag op vrijdag werd in gebroken in de kleuterschool de Springplank aan de Oranje straat te Terneuzen. De dief kwam door de tuindeuren bin nen. De lokalen werden door zocht, maar er wordt niets vermist. Aangehouden De Terneu- zense gemeentepolitie heeft de in Terneuzen verblijvende Duitser C. S. aangehouden. Hij wordt ervan verdacht met een personenauto van K.H.K., die de auto voor zijn woning in de Beethoven-hof had geparkeerd, weg te zijn gereden. In de Zandstraat is de Duitser tegen een muur gebotst, ten gevolge waarvan de auto flinke schade opliep. Op de markt liet hij de auto achter. Dubieuze verkoop Door de Terneuzense gemeentepoli tie wordt gewaarschuwd tegen een verkoper van een soort poetsdoeken (sprenkeldoeken) die hij bij tabakswinkeliers tracht te slijten tegen de prijs van f 4,15. Hij vertelt daarbij dat hij de firma Lords en Brooks te Amsterdam v erte- genwoordigt. De man rijdt rond in een Jaguar. Rondweg Het gedeelte van de nieuwe rondweg tussen het oostelijk bolwerk en de blokken te Terneuzen is ge reed gekomen en kan door het publiek worden gebruikt, Op de stortplaats in Zuid dorpe zijn ook flessen met een bepaalde vloeistof aangetrof fen. Omwonenden die enkele van deze flessen met stenen kapot smeten bemerkten een ondragelijke stank die hen op de keel sloeg. De aard van de inhoud van de flessen kon eveneens nog niet worden vastgesteld. De omwonenden van de bewuste illegale stort plaats maken zich niet weinig ongerust over de gevolgen die de hoeveelheid teerafval met name voor het grondwater kan hebben. Niet ver van de stort plaats bevinden zich verschei dene waterputten. Ondertussen is de herkomst van het teerafval, dat op het terrein is gestort even duister als de viezigheid zelf. Zowel de eigenaar van het opslagterrein, die het teerafval uit schepen aan de Axelse Sassing naar het terrein in Zuiddorpe liet vervoeren als het bedrijf Pijn- acker, in wiens opdracht het teerafval werd opgeslagen, weigeren pertinent de naam van het bedrijf in België te noemen waar het spul vandaan komt. In eerste instantie beweerde "de heer W. C. M. van Esbroek uit Westdorpe, de eigenaar van het opslagterrein in Zuid dorpe, dat de afvalstof afkom stig is van het staalbedrijf Sidmar bij Zelzate, ipaar dit wordt van die zijde hardnek kig ontkend. De Nederlandse justitie zal zich met de procu reur des koning® in Gent in verbinding stellen over de herkomst van het teerprodukt dat kennelijk op slinkse wijze in Nederland moest verdwij- tiëtt.'-. De heer Van Esbroek is overigens bijzonder boos over de wijze waarop in De Stem- De Vrije Zeeuw over deze kwestie melding is gemaakt: „Het zijn van a tot z leugens. Het enige wat waar is, is dat ik het spul voor een firma in Holland tijdelijk heb opgesla gen op mijn terrein. Verder wil ik geen commentaar ge ven, want het komt toch alle maal verkeerd in de krant, aldus de heer Van Esbroek. De heer Van der Kooy uit Pijnacker: „Het is juist dat de heer Van Esbroek door onze bemiddeling aangenomen heeft het teerafval over te slaan. Wij wisten echt niet waar hij dat zou doen. Dat hij het teer afval op een terrein in Zuid dorpe heeft gedeponeerd is ge heel voor zijn eigen verant woording. Daar hebben wij niets mee te maken. Mogelijk probeert de heer Van Esbroek de schuld op ons af te schui ven maar dat zal hem niet 1-ukken- Overigens zijn wij niet de eigenaar van het teer afval. Wie dat wel is zeg ik niet. Het enige dat ik wil zeggen is dat het een Belgi sche onderneming is". De uitslag van het laborato riumonderzoek door het rijk sinstituut voor de volksge zondheid in De Bilt van een afgenomen teermonster is nog ■niet bekend. Zoals bericht is tegen de heer Van Esbroek proces verbaal opgemaakt, evenals tegen een loonbedrijf uit Sas van Gent dat het teer afval van Axelse Sassing naar Zuiddorpe transporteerde. Volgens de rijkspolitie in Axel zal er voor de heer Van Esbroek niets anders opzitten dan dat hij het teerafval, dat hij in strijd met de hinderwet in Zuiddorpe liet storten, weer Iaat verwijderen. Indien hij daarin nalatig zou blijven zal de smerige massa, naar schat ting twee- a driehonderd ton, op zijn kosten worden wegge haald. CVan onze correspondent). TERNEUZEN Een vlieg tuigje van Kin-Air, dat zater dagmiddag boven Terneuzen rondvloog met een reclame doek verloor dit doek op een hoogte van ongeveer tweehon derd meter. Het doek, dat was bevestigd aan een metalen staaf van ongeveer zeven kilo gram, kwam bij de watertoren neer, zonder iemand te raken. De rijksluchtvaartdienst «telt een onderzoek naar dit onge val in. AARDENBURG Aardenburg, sinds vorig jaar december „Kikker- stad", steekt nu de kik- kervlag uit tijdens het ge hele zomerseizoen en tij dens de hoogtijdagen. De kikkervlag is be doeld als welkomstgroet voor de toeristen die de stad zullen bezoeken. Zaterdagmiddag ging de evenementencommis- tie bijgestaan door de Ko ninklijke Aardenburgse Fanfare met majorettes rond om overal de geel en rode vlaggen met een groene kikker erop in de houders te steken. De Aardenburgers zijn aan de bijnaam „Kikkers" gekomen toen de muziek vereniging een kleine honderd jaar geleden op een festival verscheen in felle groene uniformen. Op het Kaaiplein in Aardenburg wordt over twee weken, na afloop van de kermis, een begin gemaakt met de aanleg van een kikkerfontein. Vier grote kikkers zullen deze fontein versieren. PRESIDENT LEONE van Ita lië heeft zondag een militaire parade afgenomen naar aanlei ding van de 28e verjaardag van de Italiaanse republiek. (Van onze correspondent). SAS VAN GENT In de nacht van zondag op maandag, om middernacht, is de brom fietsbestuurder H.B. (21) uit Philippine, door nog onbeken de oorzaak komen te vallen. Hij werd met zwgre verwon dingen per ambulance naar het Elisabethziekenhuis te Sluiskil overgebracht. PHILIPPINE Gistermor gen om kwart voor tien had op het kruispunt Kasteelstraat - Sportparklaan te Philippine een aanrijding plaats tussen twee personenauto's, die daar bij zware schade opliepen. I. de G. uit Den Haag kwam vanuit de Sportparklaan en verleende bij het inrijden van de Kasteelstraat geen voor rang aan H. de C. uit Schoon- d-ijke. Er wanen geen persoon lijke ongelukken. Maandagmiddag om kwart voor één werd de personenau to, bestuurd door R.P. uit Me- chelen (B) aan de achterzijde aangereden door een personen auto, bestuurd door G. G. uit St. Gilles-Waas, die te dicht achter eerstgenoemde reed en niet tijdig meer kon stoppen, toen deze snelheid verminder de. Er was alleen materiële schade. (Van een onzer verslaggevers) MICHELSTADT „Er heerst een uitstekende stem ming. We zijn op een fantasti sche wijze opgenomen door de bevolking, het klikt aan alle kanten. Iedereen heeft met ie dereen vriendschap gesloten". Dat zijn de wildenthousiaste woorden van D. Hollaardt, voorlichtingsambtenaar van de gemeente Hulst. Gisteren bel de hij vanuit Michelstadt naar De Stem om verslag te doen van het driedaagse uitwisse- lingsbezoek, waaraan een gro te Hulsterse delegatie deel neemt. „Het is hier vandaag ver schrikkelijk heet. Het water stroomt on-s over de rug. Bui ten is het 27 a 28 graden. In de tent van de voorjaarsten toonstelling, waar ook de stand van de gemeente Hulst staat, is het 51 graden en er is geen zuchtje wind", zo zegt de voorlichtingsambtenaar. Er heerste tijdens het afge lopen weekeinde een enorme drukte in de zusterstad. De heer Hollaardt wist te melden dat er in totaal 1124 bedden door bezoekers waren bezet. De leden van de koninklijke stedelijke harmonie, de drum band, de l-eden van de vrijwil lige brandweer, zijn -allemaal bijzonder hartelijk ontvangen door de particulieren waarbij (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT De rui- tervereniging De Brugruiter tjes uit Sas van Gent, heeft dit weekeinde een uitstapje naar Moerbeke in België ge maakt. Zondagmorgen startten in Sas van Gent 33 ruitertjes in de leeftijd variërend van 17 tot en met 15 jaar voor een tweedaagse trektocht naar Moerbeke. De jonge ruiters hadden de beschikking over twaalf paarden en een echte paardentram. In groepen werd afwisselend op de rug van een paard ,-n in de tram meegere den. 's Avonds werd als kam peerplaats de Etboshoeve bij Moerbeke gekozen. Er werd een kampvuur gehouden waar bij zo'n honderd Sassenaren te gast waren. Onder hen waren veel ouders van kinderen die aan de trektocht meededen. Gisterenmorgen ging men op de terugreis en om halfzes ar riveerde het gezelschap onder grote publieke belangstelling w-eer in Sas van Gent, zij drie dagen logeren. Er was slechts even een kleine com municatiestoornis bij de aan komst van de bus, afgelopen zaterdagmiddag. De leden van de brandweer zo vertelt de heer Hollaardt, konden helaas niet bij elkaar in een hotel worden ondergebracht, zoals zij verzocht hadden. Achteraf is iedereen echter toch goed te spreken over de verleende service. Nadat vrijdag de gehele dag was gewerkt aan de opbouw van de gemeentelijke stand, werd de voorjaarstentoonstel ling zaterdag in aanwezigheid van de hele delegatie met bur gemeester P. Molthoff, door de landraad van de streek (te vergelijken met een commis saris van de koningin) feeste lijk geopend. De brandweer en de drumband waren voor deze gelegenheid in uniform gesto ken. Er bleek, aldus de heer Hollaardt, een grote belang stelling te bestaan voor de meegebrachte eetwaren uit Hulst. De landraad, burge meester Molthoff en zijn Mi- ohelstadtse collega Hasenzal, lieten op Hollandse wijze een haring door de keel glijden. De honderd haringen, waren binnen twintig minuten op. Op het grote kermisplein, w-aar ook de twee tentoonstel lingshallen zijn geplaatst (elk telt ongeveer vijfenvijftig stands), heeft de delegatie zich tijdens het weekeinde uitstekend kunnen vermaken. Zondag werd een officiële daad verricht, 's Ochtends werd in het bijzijn van wel tweehonderdvijftig man, door burgemeester Hasenzal het door de beeldhouwer Guido Metsers gehakte beeld van Reinsert die Vos, onthuld. Dat gebeurde op een tot dat mo ment onbekende plaats door middel van het weghalen van de Nederlandse driekleur. Er werd bij deze gelegen- he'd door beide burgemeesters ook gespeeched. De vriend schapsgedachte stond daarbij centraal. Gisteren werd er een stevi ge borrel gedronken. Een hoogtepunt vormde het fru- schoppen (de zondagse na de kerk-borrel). De drum-band die een demonstratie van ei gen kunnen gaf, ontving van de acht a negenhonderd toe schouwers en daverend ap plaus. Bij toerbeurt werd de Mi-chelstad'tse boerenikapel (ui teraard in lederbasen gesto ken) door de prominenten ge dirigeerd. Ook burgemeester Molthoff moest het proberen en dat lukte, aldus de heer Hollaard fantastisch. Het ziet er naar uit dat het uitstapje naar Michel-stadt, het is al de vijfde uitwisseling, dit maa-l nog lan-g in het geheugen van de deelnemers zal blijven hangen. Vandaag keert d-e bus met de ongetwijfeld vermoei de, maar voldane Hulstenaren terug naar huis. EEN 30-JARIG lid van da Snaanse marechaussee is zon dag doodgeschoten door een van drie Baskische nationalis ten die door de patrouille van de marechaussee waren aange houden. BERGEN OP ZOOM. Luxor, Vandaag geen film voorstelling. Roxy, Vandaag geen filmvoorstelling. GOES. Grand, 19.30 uur: Dokter Zjivago 14 j. Museum v- Z. en N, Beve- land, expositie Zeeuwse Kun stenaars van de groep WEG (t.m. 22 juni). Open di. t.m. zat. van 10.00—12.00 en van 13.30—17.00 uur. HULST. W. Blommaert, 15.00 uur: Schiet ing. KEMZEKE-PAAL. Wed. de Backer, 15.00 uur: Kermisschieting- MIDDELBURG. City, 20.00 uur: Jesus Christ superstar 14 j. Zeeuws Museum, Abdij- plein, Expositie tekeningen van Bantzinger over de inun datie en de droogmaking van Walcheren (t.m. 18 juli). Open werkdagen van 10.0012.30 en van 13.30—17.00 uur, zat. en zon. van 14.0017.00 uur. Rijksarchief, St.-Pieterstraat 38, expositie Hugenoten in Zeeland, van 9.0012.30 en 13.30—1700 uur, zat. van 9.30—12.00 uur (t.m. 31 au-g). OOSTBURG. Ledel Theater, 20.00 uur: Vrolijke ontucht in Tirol 18 j- ROTTERDAM. Schouwburg, 20.00 uur: Ari adne auf Naxos" door de Ne derlandse Operastichting. Luxor Theater, 29.00 uur: Neerlands Hoop Express. De Lantaren, 20.80 uur: Steeleye Span. Voorprogramma: Hat field and the North. (ADVERTENTIE) Drankenhandel BROER PLUYM Hemelstr. 13 - St.-Jansteen Telefoon 01140 - 2635 (Van onze correspondent) SAS VAN GENT De rijkspolitie te Sas van Gent heeft zaterdagmorgen om kwart over zes de 20-jarige R. de P. aangehouden, die in commune leeft en waarschijn lijk afkomstig is uit Terneu zen. De jongen bevond zich naakt op de brug over het kanaal Gent-Temeuzen, en was een paar keer vanaf de brug (hoogte ongeveer tie-n meter) in het water gespron gen, maar telkens weer naar de kant gezwommen. In over spannen toestand werd hij in het Elisabethziekenhuis in Sl-uiskil opgenomen. Men ver moedt dat hij onder invloed van d-ru-gs verkeerde. ST. ANNALAND. Streekmuseum, expo®, Honderd jaar briefkaart (t.» 29 juni). Open van 14,3^ 17.00 uur. Op ma. van 193^ 21.00 uur. Zondag en op -hl Pinksterdagen gsloten. TERNEUZEN. Luxor, 20.00 uur: Vrouwei, die er de tijd voor nemen li VLISSINGEN. Alhambra, 20.00 uur: Jesil Christ Superstar. IJZENDIJKE. De Molen, expositie van Nederlandse en I Kunstenaars en van een°0«! tenrijkse kunstenaar (t.m. ji september). ANTWERPEN- Museum Vleeshuis, 20li uur: Concert door G. Leon- hardt (Claveeimbel) en S n W. Kuyken (Strijkers). (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT - De dri- ve-in show van radio Mii Amigo die zondagavond in ii Vlaanderenhal in Sas vu Gent gehouden zou worden i te elfder ure niet doorgejasi De organisator, de Duitser 0 bleek namelijk niet in zij i de kosten van de show (I 1800) bij vooruitbetalin 1 Is' voldoen. Er ontstond nogal wat tf schud-ding toen de mensen va Mio Amigo de heer G. verantwoording riepen en hem vergoeding van de 1 maakte onkosten eisten. lil ongeveer honderd b- die zich intussen voor de li- ketten hadden opgesteld te gen te horen dat d-e show wa afgela-st. Van d-e zijide van de diredil van de Vlaanderen wordt e de nadruk op gelegd dat buiten haar voorkennis sprekingen heeft gevoerd 1 de radiozender Mio Amigo. I directie zegt dan ook dat 1 geheel op eigen risico en antwoorcÜn-g heeft gek deid. G. kwam eerder in nieuws, n-ada-t hij ongedf betaalcheques had udtgegeve Ook was hij de org van de lentebeurs, die M Vlaamderen gehouden zou #j den maar door gebrek aan I* langstelling van bedrijven ii' is doorgegaan. DE KAPITEIN van een ft* kustvaarder is bij het opea)» aen van de luiken in het meteir diifepe ruim gevallen- 58 ernstige verwondingen isl< in het ziekenhuis 0 Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland RAYONKANTOREN TERNEUZEN Nieuwstraat 9, tel. 01150-7920 (4 lijnen); HUf, Steenstraat 14, tel 01140-3751 <3 lijnen); GOES: KlokiW' tel. 01100-8030 (3 lijnen). KANTOORUREN Maandag t.m. vrijdag 8 15 -12.30 en 13 30 17 00 uur. BUITEN KANTOORUREN ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Breda Maandag t.m. vrijdag van 19 00-20 00 uur. tel. 01600 - zaterdag van 10.00-11 00 uur, tel. 01000-49900, zondag 20.00 - 22.00 uur tel 01600 - 22341. BEZORGKLACHTEN Zeeuwsch-Vlaanderen tel. 01140-3751 of 01150 - 6297: Mi® Zeeland 01100 - 4944. HUISAANSLUITINUEN REDACTIE: Chef Zeeuwse redactie: S. C. Augustijn kantoor Nieuwstfl'1 Terneuzen, teL 01150- 7920, privé teL 01150-3745; algemeö'j tacteur Zeeland A F Koopman, kantoor Kromme WeeietJ*., delburg, tel 01180-7764. privé teL 01180- 7438: redacteur Mg Zeeland: drs. J Bouwmans. kantoor Klokstraat 1, Goes, «I 3030 privé Zuidvlietstraat 53. Goes, tel OUOU-8138; redacts® Terneuzen en Kanaalzone G van Berkei. kantnor Nleuwa1"',. Terneuzen. tel 01130 7920 privé tel. 01150-4866; redacteur K Vlaanderen R. van der Helm, Melkweg 40. Onstbtirg, t»l W"' 3370; sportredactie Zeeland: T Koomen. tel 01155 - 2594 FOTOJOURNALIST ZEELAND C. J. de Boer, Trumanlaan 10. Axel, tel. 01155 - 2237. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland: P. Konings, tel. 01150-6297, ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland: C. Menu, tel 01100 - 4316. Dinsdag 4 juni 1974 (Van onze correspondent! AXEL Er zijn heel vriendelijke woorden gi en herinneringen opgehaald dens de receptie van de St; ting Axelse Boerenkamer di de raadszaal van het Axi stadhuis werd gehouden. Er viel dan ook heel wal feesten, want niet alleen w het 40-jarig bestaan van bestuurslidmaatschap van heren J. R. de Jonge en D. (Van een onzer verslaggevec DEN HAAG De Cl heeft bij de afgelopen meenteraadsverkiezingen nogal opvallende winst boekt, vergeleken althans de statenverkiezingen maart. Dat blijkt uit de fers, die betrekking hebben de gemeenten, waar deze pa tij zowel in maart als nu zei standig heeft meegedaan. Het gaat hier om een verg lijkin-g van de gemeenteraa-dj verkiezingen met die voor staten. Een vergelijking m| de raadsverkiezingen van vi-, jaar geleden zou voor de CH; zetelverlies te zien geven. De doorsnee winstpercetagi, variëren van diri-e tot zev^ procent. Er zijn slechts enkel gevallen waar de CHU duidf lijk verloren heeft ten opzioh; te van maart, zoals in h< Zeeuwse Middenschouwe (3,3). In de tien Zeeuwse gem-eer ten waair die OHU nu zowel al twee maanden geleden-, zeD standig meedeed zijn d winstperoetages zichtbaar. Arnemui-den: nu 17,6 pro cent, staten 12,8, winst 4:8. Borsel-e: 2-1,2 tegen 14,6, wins 6,6. Kortgene: 24,1 tegen 16. winst 8. Middelburg: 13,2 te gen 10.8, winst 2.4, Midden' schouwen: 9,5 tegen 12,8 ver lies 3,3. Reimerswaal: 13,9 te-, gen 13.5 winst 0.4. Tholen 12.2 tegen 9, winst 3.2. West kapelle: 24,3 tegen 16,2 wins 8,1. V-eere: 17.8 tegen 16.i winst 1.3. Wissenkerke: 25 te gen 24.5 winst 0.5. (Van een onzer verslaggevers) VLISSINGEN Zaterdag- meldde een Belgische loods' dat zich aan boord van het deer Antwerpen varende griekse zeeschip Aliakmon Pi oneer zeven verstekelingen bevonden, te weten zes perso nen uit Tanzania en één per soon van onbekende nationali- j De verstekelingen zijn te Antwerpen! aan de politie overgedragen. Morgen, woensdag 5 juni 162fen °P Zoom 4'02 Hansweert 3 06 en 15 M terneuzen 2.30 en 14.46 Vhssingen 1.57 en 14.16 Wemeldinge 3.52 en 16.18 en Vooruitzichten voor woens- p en donderdag, opgesteld 0ftr het KNMI op maandag 0111 "ur. Wisselvallig met Passelijk regen. Weinig ver- n ering jn temperatuur. eensvooruitzichten in cijfers semiddeid over Nederland. zon°°n .w?e?sdaS: aantal uren streed m Fn' temp: om" orrKtiï i graden. Max. temp: 0^^ 18 graden. Kans op stens 19ge periode van min" op ep_ uu7: 90 Procent. Kans 60 Procent 1 dr00§ etmaaI: zon °'n ?°nderdag: aantal uren streek, 8' Min< temp: om- °mstrp&u Sneden. Max. temp: ^en® 19 Periode van man- op p. uun: 70 procent. Kans 40 Procent 61 drooK etmaal:

de Stem | 1974 | | pagina 2