Veel publiek bij geslaagd concours-hippique in Axel SEOLTO STERKSTE IN KORFBALSTRIJD Van Gastel: pechvogel Opniei voor P op Zan Doelpuntenfestijn op Jeugd actief in de koers te Biervliet HYY-junioren zeer sportief Mande Wakker Aspiraties sport stlTuan MK Bel1- 3- Koop een occasion dan toch ook bij de V W-dealer! VIERDE SPORTPAGINA VAN DINSDAG 4 JUNI 1974 12 (ADVERXENTIE) ZEEUWSE FORMATIE: GOEDE INDRUK TEGEN ANDERLECHT (Van onze sportredactie) IJZENDIJKE Het Zeeuwse amateurelftal heeft een voortreffelijke indruk gemaakt tegen de Belgische kam- pioensploeg Anderlecht. De Brusselse formatie niet vol ledig door het ontbreken van enkele vedetten die beschik baar moesten zijn voor het Belgische nationale elftal leed in IJzendijke een dik verdiende 54 nederlaag. Met de rust zag het er zelfs naar uit dat Anderlecht een afgang zou gaan beleven, want toen stond het Zeeuwse team ver rassend met 30 voor, maar na de hervatting knokte An derlecht er wat feller voor. Het wenste niet af te gaan in IJzendijke en dat gebeurde uiteindelijk ook niet. Piet Li-ndenlberg, de trainer van het Zeeuwse elftal die het duel vanaf de zijlijn volgde - hij loopt nog in de ziektewet en zijn taaik wordt nu tijdelijk waargenomen door TC-lid Jan van de rSluis uit Goes, zaig met de 1500 toeschouwers een fel spelend Zeeuws team te gen een aanvankelijk ongeïn teresseerd Anderlecht, dat in de overtuiging leefde het Zeeuwse elftail als een simpele formaliteit af te kunnen doen. De Brusselse ploeg maakte in eerste instantie die. indruk 't ver plichte nummer Anderlecht had bij de transfer van Ronnie van Pouoke uit IJzendijke naar Anderledht toegezegd een vriendschappelijk duel in IJ zendijke te komen spelen zo gemakkelijk mogelijk te wil len afdraaien. Het had daarbij buiten de inzet en mogelijkhe den van de Zeeuwse elf gere kend. Voordat keeper Leen Barth de man die bij Ajax geen emplooi heeft kunnen vinden wist wat er gebeurde had hij drie doelpunten om de oren gekregen. Wim Dekker (Middelburg)de balvaardige wiskundeleraar, passeerde Barth met een fraaie lob kans loos en enkele miniuiten later knalde Kees van der Sluis (Middelburg) tut een grandio ze pass van Dekker nummer twee achter de verbaasd kü- kemidle Barth. Na een vloeiende combinatie met Siem Harinck (Middel burg) joeg Jaap Meerman, de talentvolle jonge Amemuiden- erack nummer drie in de Brusselse touwen. Anderlecht werd wakker. Het wilde er echt niet keihard tegenaan gaan, maar het wilde nou ook niet meteen naar de slacht bank geleid worden door een In ogen van de Belgische kam- pioensploeg tweederangs ploeg. Anderlecht ging er wat fel ler in, maar Van Pouoke, die graag voor eigen puibliek nog eens wilde schitteren - de An- derlechtleiding is zeer content met de jonge IJzendlijkse speler die ook volgend seizoen in België blijft spelen - en zijn maats konden aanvallend toch weinig waar maken. Piet Lindemberg: „In feite begrijp je niet dat Anderlecht er zo kalm tegenaan ging. Zo on geïnspireerd. Dat kan ik niet volgen. Juist nu de reserves en nieuwelingen een kans krijgen zou je zeggen gaan ze er voluit tegenaan. Dit zijn de wedstrijden waarin de tweede keus zich kan laten zien bij de leiding van een topclub. En dan zie je zo'n tam spelletje." Na de hervatting was het raak. Toen was er heel wat meer te genieten. Anderlecht wilde toen ineens wel voluit spelen. Dat resulteerde al met een in een treffer van André de Nul, een van de vaste krachten van de hoofdmacht van de Brusselaars. Naast De Nul en Barth spelen overigens ook Broos, Volders, De Bolle, Van der Elfst en George Hey- leng (na rust in het veld gekomen; hij is pas hersteld van een beenbreuk) regelma tig in het eerste team van de Belgische kampioensploeg. Het Zeeuwse elftal vocht nog even fel terug en via fraaie treffers van Van der Sluis en Harinck werd het nu geprikkelde An derlecht naar een 51 achter stand geknald. Toen was het gedaan met de Zeeuwse aspiraties. Terwijl Ad Siereveld en Eugéne Fagg (beiden Vlissingen) het veld hadden geruimd ze speelden enkele uren later met Vlissin gen tegen Hoechst Frankfort voor respectievelijk Ad La- main (Goes) en Paul Telussa (Jong Ambon) begon Ander lecht aan zijn slotoffensief dat nog een drietal treffers ople verde (Van der Elfst. Stallaert en De Bolle). Het Zeeuwse teaim met na rus* Adrie van Huyzen in de goal voor John But kwam daarmee nog goed weg. De Anderlechtvoorwaartsen had den een abonnement op de paal en lat en troffen vooral keeper Van Huyzen (Zeeland Sport) in grootse vorm. Hij stopte onder meer een penalty van De Nul. Een penalty die bij zelf onnodig had veroor zaakt. Al met al een aantrek kelijke wedstrijd met een prijzenswaardige inzet van het Zeeuwse team gedurende de volle 90 en van Anderlecht gedurende vijfenveertig minu ten. De opstelling van het Zeeuwse team: John But (Vlissingen) - na rust vervan gen door Adrie van Huyzen (Zeeland Sport), Eugéne Fagg (Vlissingen) na rust vervan gen door P-aul Telussa (Jong Amibon), Eugéne Lauret (Ter- neuzen), Ad Siereveld (Vlis singen) na rust vervangen door Ad Lamain (Goes), Ri- nos Polderman (T-erneuzen), Simon Harinck (Middelburg), Kees van der Sluis (Middel burg), Wim Dekker (Middel burg), Jaap Meerman (Arne- rrauiden), Daaf F-aas-e (Meeu wen) en Hanne van der Hooft (Terneuzen). 0 Spelmoment uit de ontmoeting tussen het Zeeuwse elftal en A iderlecht. Een aanval van Anderlecht wordt hier gestuit door de doelman van het Zeeuwse team. 0 De Belgische ruiter Daniël de Smit in actie tijdens het concours hippique in Axeldat een per fecte organisatie had (Van onze korfbalmedewerker) TERNEUZEN Op het veld van Tjoba te 's-Heer-Hendriks- kinderen is zaterdag onder erg goede weersomstandigheden het jaarlijkse sluitstuk van de korfbalcompetitie gehouden: de kampioenschappen van de afdeling Zuid-West. Bij de se nioren kwam Seolto uit Vlissin gen het eerste in het veld tegen Deetos V uit Dordrecht. De Vlissingers hadden wel het be tere van het spel, maar konden toch moeilijk loskomen. Via een omstreden strafschop kwamen ze op 10, waarna Deetos ge ïrriteerd raakte. Seolto liep wat verder weg tot 31 en toen toonden de Dortenaren zich slechte verliezers. Enkele incidenten ontsierden dte verdere duur van <ie wed strijd, waardoor bovendien een Deetos-dame het veld werd uit gezonden. Het bleef echter bij 31, waarmee Seolto zich een goede uitgangspositie had ver schaft. Bijzondere belangstel ling trok toen de wedstrijd tus- Deetos V en de dierde gegadig de DVS'69 uit Hendrik Ido Am- kele gaven DVS. bacht. Deze ploeg trok de aan dacht door een goede techni sche vaardigheid, waarbij en- uitschieters die doorslag i tot de 32-zege voor De laatste wedstrijd moest de beslissing brengen. Zo wel Seolto als DVS trachtte zonder al te veel risico te ope reren, waarbij Seolto iiets ge makkelijker speelde, want bij een gelijk spel was het al kam pioen. Seolto nam eerst zelfs nog een 1O-voorsprong, maar zeer verdiend maakte DVS ge lijk, waarmee Seolto via een beter doelgemiddelde de titel in de wach/t sleepte. Eindstand: Seolto I 2-3: DVS '69 2-3, Deetos V 2-0. Bij de junioren verzuimde Tjoba in de eerste helft teigen BKC uit Breda het overwicht uit te buiten.. Vooral het da meszestal van Tjoba was duide lijk beter dan dat van BKC. Bij de rust was het nog slechts 10. Na rust leek Tjoba weg te lopen. Het werd snel 20, waarna het nog sterker op kwam zetten. Een strafworp voor BKC bracht de ommekeer. Feilloos werd het 21, waarna Tjoba van slag was. Zeer goed kwam Tjoba weg, toen een tweede strafworp door BKC werd gemist. Vlak vooo; het einde kwam bij 31 de beslis sing. BKC was kennelijk zo aangeslagen, dat tegen een pri ma spelend Oranje Wit uit Dor drecht een 50-nederlaag ge ledein werd. Door deze uitslag moest Tjoba winnen oim kam pioen te worden en dat lukte, zij het na een spannende strijd, waarin het eerst de mindere was. Via een 21-zege greep Tjoba de titel. Eindstand: Tjoba J1 2-4, Oranje Wit J1 2-2, BKC J1 2-0. Bij de aspiranten werd Dee tos in die eerste wedstrijd na een spannende wedstrijd met 10 teruggewezen. Spannend ging het er aan toe bij Deetos tegen HKC uit Hardinxveld. Deetos nam f een 41-voor- sprong, maar doordat er noigial onbesuisd gespeeld werd re gende het strafworpen. HKC benutte en kwam daardoor nog gelijk. HKC werd verdiend kampioen, door Tjoba kansloos met 40 achter te laten. Eindstand: HKC Al 2-3, Tjoba Al 2-2, Deetos Al 2-1. (Van onze correspondent) AXEL Met het wegebben van de laatste tonen van het Wilhelmus in de prille avond lucht was een einde gekomen aan het zeer geslaagde con cours hippique dat georgani seerd werd door de ruiter sportvereniging Axel. Toch zag het er 's morgens- vroeg niet zo florisant uit, toen onder druilige weersom standigheden de jeugdrijder- tjes van start gingen, in de dresstturproef. Na halftwee bracht burgemeester De Kam, die dit concours officieel opende, goed weer met zich mee. De heer A. de Kam liet duidelijk in zijn toespraak blijken dat de gemeente voor 100 achter dit evenement staat en het ook in de toekomst zal blijven steunen en stimule ren. 'Het bestuiur van de ruiter sportvereniging Axel beklem toonde dat het concours hippi- que reeds een begrip is ge worden voor de ruiters en dat het vast in de bedoeling ligt om dit evenement jaarlijks op tweede pinksterdag te houden. Het organisatiecomité toonde zich voldaan over de belang stelling die kenmerkend groot was, wat vooral te danken was aan de mooie weersomstandia- heden. De uitslagen van de wed strijden: Dressuur proef voor achttallen handicap: 1 Oranje- ruiters te Axel, 2 Zwinruiters te Nieuwvliet, 3 Broeder Ini- door te Vrasene. Dressuur voor viertallen: 1 Walcheren te Nieuw- en St.-Joosland, 2 Honteruiters te Hontenisse, 3 Oranjezon te Vrouwenpolder, Dressuurproef voor viertallen handicap: 1 Westelijk Schou wen te Haamstede 132 punten, Walcheren te Nieuw- en St. Joosland 120 punten. Oranje- ruiters te Willemstad 120 pun ten. Individuele dressuur klas se L: 1 Quist met Fury Wal' oheren 152 punten, mejuf frouw I. Boneschansker met Tordensky uit Rijnderswaal 148,5 punten. Execo Bevelan der met Manolito Schouwse Ruiters. Individuele dressuur klasse L: 1 Mieke Boidin met Comme il Faut, Zwinruiters 11-2 punten. Individuele dres suur klasse L: 1 Annemarie van Gelder met Cadans van de Zwinruiters 140 punten. Indi viduele dressuur klasse L Nico Beye met Dandy Westersohel- de 142,5 punt. Individuele dressuurklasse L: Annelies van Turenhaut met Co-balt Zwinruiters 136 punten. Indi viduele dressuurklasse L 2: 1 Suzanna Maloors met Col-oriet van de Zwinruiters 115 pun ten. Individuele dressuurklasse MI en Mil: 1 De Bakker met Duvel uit België met 125 punten. Individuele dressuur klasse Z: W. Reyniere met Eleonora Walcheren 120 pun ten. Dressuurproef voor achttal len handicap alle categorieën 1 De Gouwe Reyers te Seroos- kerkke 149 punten. Individue le dressuurproeven klasse Lil: Annemieke Picavet met Eme- nent van de Kloppertjes 140 punten. Individuele (lresssuurs pony klasse MI en Mil: 1 Louise van de Ysselt met Ri chard van de Gouwe Reyers 132 punten. Individuele dres suur pony's klasse L categorie A en B: 1 Corine Zoetwei met Michel van de Paardenbloem 143,5 punt. Individuele dres suur pony's klasse L categorie C-D: 1 Jaap Joossen met Amourette van de Gouwe Reyers 133 punten. Individue le dressfur pony's klasse L categorie C-D: 1 Marina de Vouw met Modier van de Gouwe Reyers 135,5 punt. In dividuele dressuur pony's klasse L categorie C-D: 1 H. Lantsheer met Calto van de Oranjezon 131 punten. Spring concours klasse M: 1 Ad Mos selman met Junosa uit Rei- merswaal. Sprinigooncours klasse L: 1 J. Seghers met Picador van Broeder Isidoor Individueel springconcours po ny's klasse L: Categorie C-D. 1 Bert Lockefeer met Mounty uit Hulst. Individueel spring concours voor pony's klasse MZ: Louise van den Ysselt met Richard van de Gouwe Reyers. Cross De Ax-elaar F. Len- sen heeft in een motorcross te Dorst een fraaie vierde plaats behaald in de 50 cc junioren klasse. Overwinnaar wtrd W. Steekens uit Noordiwijker- hout. Wielrennen Henny Gijsel (Heikant) einidiigide in Lokeren als vierde. Winnaar werd Pe ter van der Kruys, terwijl Theo van de Bramde legde op die 14e plaats. (Van onze sportredactie) IJZENDIJKE De Bredase arbiter uit het betaalde voetbal Piet van Gastel had een onfor tuinlijke dag zaterdag toen hij de wedstrijd floot tussen het Zeeuwse elftal en Anderlecht in IJzendijke. Van Gastel was al om twaalf uur uit Breda ver trokken en belandde in een file vlak achter Bergen op Zoom. Dat kostte hem bijzonder veel tijd en tot overmaat van ramp bemerkte Vdn Gastel toen hij een twintigtal minuten voor de wedstrijd in IJzendijke aan kwam dat de dop van zijn ben zinetank met geen mogelijkheid los te krijgen was. Het stot wei gerde iedere vorm van mede werking, zodat de zaak eerst deskundig gesloopt diende te worden alvorens Vain Gastel met volle tank de terugreis kon beginnen. 0 Rob Slotem ZANDVOORT (ANP) - Teddy Pilette heeft het onder vonden. De pech achtervolg! hem consequent. De Europesi kampioen formule 5000-renwa- gens kon ten gevolge van me chanische tegenslag dit seizoen slechts schaars punten scorer voor de Europese titel. De om mekeer scheen tweede pink sterdag op het circuit van Zandvoort te zijn gekomen. D« 31-jarige Belg voerde met zijn Chevron B 28 niet alleen het veld aan bij het hoofdnummer van de internationale NAV-ra- ces, hij wist zich in de rug ook beschermd door Peter Ge- eveneens rijder van de officiële Chevron-renstal. Ook ia de Nederlandse wedstrijd van de competitie om de for mule 5000-titeI zou echter te genslag hem ver terugwer pen. Precies tot op de helft van de race kwam de roodwitte renwagen van Pilette als eer ste voorbij de tribunes. In de zestiende ronde sloeg het noodlot toe. D-e Belg verspeel de een complete band. Het wie] verwisselen aan de pits we,"d met grote snelheid ver richt. Toen Pilette de strijd hervatte, lag hij desondanks in achtste positie. Peter Gethin, duidelijk leider in de competi- ti- van 1974, had weinig moei te om vervolgens de Lola van ajn landgenoot Bob Evans achter zich te houden en te d« anfes heeft de strijd bijna 20.000 toeschouwers angs de baan tot op d-e laatste Pilette begon a„vï"Adellijk een grandioze vervolging. Eerst moest de ii^Taïns0 Bella Lom-bardi, die rw ^ii! al na enkele es zich de bijnaam van wiST," vai1 Turijn" ver- Ro -lof w Bejg laten Passeren, lii-ir erm'k> voortreffe- 651 liegend op de mlT Plaats in de slotfase, het ^Paens buigen onder dei- dvan die Chevronrij- eveiim, i Nederlander werd een Tl °nhedreigd zesde in ce ir»ïftekemd gereden ra- p Sen Pinksterraces. (5Trm.ule vee 1300: 12 ronden (Ned) kT): Hingst 20.4?0 MK IVTa-rX, u47-2"3 bm.uur), 2. Kaa,'m V'an Ginneken (Ned) <Ned> Brat Kaai- n' 4- Wim van Kleef (Ned.) (Van onze sportredactie) BIERVLIET Als afwaeh- tingswedstrijd voor de ama- teurkoers kwam in Biervliet het korps Zeeuwse jeugdren- ners in actie. Het overgrote deel bestaande uit rennertjes van de florerende jeugdafde ling van de wielervereniging Zeeuwsch-Vlaanderen, maar zeer tot genoegen van Wim Verplanke, voorzitter van die jeugdafdeling waren ook enkele jeugörenners van Theo Middelkamp van de partij. Opniauiw lieten de organisa tors de 14-j-arigen samen rij den met de nieuwelingen. Wim Verplanke: „Die kloof tussen de jeugd en junioren moet zo snel mogelijk worden overbrugd. Er zijn in Zeeland nu eenmaal heel weiinig nieu welingen. En weinig wedstrij den voor nieuwelingen. Dat komt daar natuurlijk uit voort. Door de oudste jeuigdcategorie te koppelen aan de nieuwelin gen maak j-e de zaak al wat aantrekkelijker. Bovendien willen we met de nieuwelin gen meer wed-strijden gaan rijden. Eventueel buiten Zee land. We hadden graag naar Prinsenbeek gewild, maar daar konden we niet meer te recht, zoveel inschrijvingen kwamen daar binnen". De wedstrijden in Biervliet telden mee voor de strijd in het Re- BuiRo-klassement, dat gespon sord wordt door Reis- en P-as- sagebureau Rouw. uit Terneu zen. Uitslagen: Categorie 8- en 9-jarige: 1. Mario Rammelo Philippine, 2 Arthur de Letter Wachtebeke, 3 J-ean Luie- Groosrnan IJzen dijke, 4 Monique de Vos Phi lippine, 5 Charles de Caluwé Sluiskil. Categorie 10 en 11-jarigen: 1. Arnold Claeijs IJzendijke, 2 Karei van Goetfoem Klooster- zande, 3 Carlo Steel Axel, 4 Mare. de Dobbelaer-e IJzendij ke, 5 Alb. Verplanke IJzendij ke, 6 Robbie de Vos Philippi ne, 7 Ronnie Corneldisse West- dorpe, 8 Bennie Tieleman Kloosterzande, 9 Ronni-e van Overveld Middelburg, Theo Middelkamp, 10. André Hame- linck IJzendijke, 11 Rob j-u lijn Axel, 12 Erwin va Gimst Axel, 13 Peter BoerK Biervliet, 14 Peter van Aclg, Koewacht, 15 Ronnie Schoei mans Axel, 16 Werner j, Brouwer Sluiskil, 17 Patric) de Beer Axel. Categorie 12 en 13-jarige5. Ad-ri de Maesschalck Axel i Ronald Harte Middelbar. Theo Middelkamp, 3 Rob Bit vank Sas van Gent, 4 Wernej Wieme IJzendijke, 5 pej9 Scherbeijn Oostburg. 6 )a Maaijer Kloosterzande, 7 gjj, gitte van Goethem Kloosta. zand-e, 8 Alex van Boven Sa van Gent. 9 Dirk Pierar T«. neuzen, 10 J-oihnny van Hoop Kapelle, Theo Middelkamp, ij Johnny Steel Axel, 12 jfi» Hameünck Terneuzen. Categorie 14-jarigen nieuwelingen: 1 Ronny v« der Sij-pt Koewacht, 2 Joh® Vermeule Kloosterzande, j Geonge de Weduwe St. Ju. steen, 4 Paul d-e Waal Klooi, terzande, 5 Peter van de Vel- de Terneuzen, 6 Maurice 4 Vl-eeschouwer Koewacht, 1 J-adky Roel-ants Koewacht. Tussenstanden ReBuRo-klai sement: Categorie 8- en 9-jarigen: Mario Rammelo en Jean k Groosrnan 27 punten, 3 Char les de Caluwé 20, 4 Arthur ds Letter 19, 5 Monique de V« 12. Categorie 10 en II-jarigen: 1 Arnold Claeijs 30, 2 Catit Steel 25, 3 Mare. de Dobbelat- re en Ab Verplanke 20, 5 Ki- rel van Goethem 18, 6 Robbit de Vos 17, 7 Bennie Tielemu 1-2, 8 Ronnie Cornelisse 11, Erwin van Giinst 8, 1-0 Patrick de Beer 6, lil Rob Liplijn Ronnie Schoreonains 5, 13 P< Boerjan en André HameM 3. Categorie 12 en 13-jarlgen Rob Bijvank 29, 2 Adri ie Maesschalck 28, 3 Alex vai Boven 19, 4 Jan Maaijer 11, i Werner Wieme 16, 6 Pet« Scherbeijn 15, 7 Dirk Pierai en Brigitte van Goethem 11,1 Wim Hamelink 3, 10 Johnw Steel 2. Categorie 14-jarigen: 1 Hm- ny van der Sijpt 20, 2 Mauikt de Vleesdhouwer 19. VIJFDE SPORTPAGINA KA 17 (Van onze sportredactie) HULST De sportiviteits- beker, beschikbaar, gesteld door de scheidsrechtersvereni- ging Zeeuwsch-Vlaanderen voor de sportiefste ploeg uit de hoogste Zeeuwse junioren-, klasse, is terecht gekomen bij HVV '24. De Hulsterse junio ren behaalden voor het tweede achtereenvolgende jaar geen enkel straf punt. Vorig seizoen mo ast loting de beslissing brengen, want toen waren zo- wei Steen, Vlissingen als HVV '24 zonder strafpunten geëin digd. Het lot wees Steen als de gelukkige winnaar aan. Dezo .competitie zat HVV '24 samen m-et Arr.-emuiden in de prijzen, maar 1 aangezien Arne- muiden vorig jaar met 40 strafpunten finishte was er nu g--en twijfel aan waar de bo kaal van de soheidsreehters- vereniging terecht moest ko men. In die sfeervolle kantine van de- jubilerende Hulsterse voetbalvereniging HVV '24 bestaat dit jaar 50 jaar reikte Lucien Roelandt, voor zitter van de scheidsrechters- vereniging Zeeuwsch-Viaande- ren de fraaie bokaal een wisseltrofee die definitief in h-et bezit van een club komt als die drie keer winnaar wordt uit aan HVV '24 aanvoerder Joziiassen. Roe- landt: „Vooral vo-or HW '24 een fraai resultaat. De senio ren hadden in dit jubileumjaar dan graag een kampioenschap willen aanbieden iets wat jammer genoeg niet lukte dit kunt u ook als een kampi oenschap beschouwen. In een tijd dat de spelverruwing op treedt is het een hele prestatie twee seizoenen achtereen zon der strafpunten te eindigen. Dat bewijst dat de sfeer bij HW '24 voortreffelijk is. Ee-n voorbeeld voor veel verenigin gen". Behalve Roelandt towaï» er meer prominenten uit he! 'Zeeuwse voetbalwereldje mei gelukwensen, daarmee het be lang d-at d-e KNVB afdelh! Zeeland hecht aan de sportW- teitsb-eker onderstrepend. Zo waren er de heer Dhaen-s, namens het aifdelings- bestuur, de heren Smit en Ghijs namens die Zeeuw* scheidsrechters en Cees Steen bakker, diie een gloedvol te- toog hield namens de staf- commussie van de KNVB Af deling Zee-land. Steenbakker: „Gelukkig h er een geringe daling in hel aantal strafzaken in ZeelaJ» te bespeuren, maar helaas to dit nog niet gezegd wordejihj de junioren. Daarom een extra knappe prestatie Van HW - dat twee keer op de hoogs'* plaats eindigde". Steenbatt-' zou graag zien dat er voorW een sportiviteitsprijs in het ven geroepen werd voor veren-i-gingen. Wellicht zou het aantal strafzaken nog met' terugdringen. HW '24-voorat' ter Van Dam, en d-e Nijs, voorzitter van de jeuF commissie van HW zwaaiden lof toe aan de tiefnemers de scheidsrech ters en toonden zich bij»»' der content met de fraaie wit Selbokaal. De uitslag van d-e strijd oij de sportiviteitsbeker luidt' HW '24 0 strafpunten (vore jaar eveneens 0 str-afpuntenf 2 Arnemuiden 0 strafpun'0 (40); 3 Middelburg 2 stralp®' ten (49); 4 Goes, 28 straft» ten (21); 5 T-erneueen strafpunten (32); 6 VlissinSCJ 35 strafpunten (0); 7 Steenl strafpunten (0); 8 KloetKJ 43 strafpunten (37); 9 As-' 46 strafpunten (6); 10 Zier»' zee 47 strafpunten (11)! 1 Walcheren 60 strafpunten 01 12 Bruse Boys 341 straft®1' ten. 2-ÏSkerheden Ah™'6 ANWB"keurin9- Q0-servicepaspoort 0 Lucien Roelandt (links), voorzitter van de scheidsrechter eniging Zeeuwsch-Vlaanderen reikt de sportiviteitsbeker uit de aanvoerder van de HVV'24-junioren, Joziassen.

de Stem | 1974 | | pagina 12