KNELPUNTEN WEGENSTELSEL IN STREEKPLAN WEGGEWERKT Drieduizend lulden boete voor sex-films De Stem/De Vriie Zeeuw Breskens-Harwichrace van start J. Harms wint ONI-viswedstrijd GEMEENTEBODES WAREN EEN DAGJE UIT yoes Burgerlijke stand stad Kloosterzande Rode Kruisrit in Schoondijke Gehandicapten gaven basketball- demonstratie Dokters namen afscheid in Sluiskil LEERZAME KAMP WEEK VOOR SCHOOLJEUGD Missa Brevis in Opstandingskerk Kritiek van raadslid op informatie gids Oostburg SPORTDAG IN BRESKENS ,n zeeland WOENSDAG DONDERDAG AUTO IN SLOOT Feestavond Robur 2ate- agavond houdt de sportver»" igirtg Robur een feestavond i de zaal van het Slot CWeri e. Deze feestavond ia toeëan. .elijk voor alile leden en dona" eurs en begint om 20.00 uur' Lan deze avond wordt nruzi' .ale medewerking verleend :oor De Varianten en de con- érence is in handen van Rieë e Jonge. Verder kan men lingo spelen en houdt men en loterij. Tijdens deze feest, [vond zal het bestuur be- .enidmaken wie er tot voethal" er van het seizoen 1973-1974 rij de senioren is gekozen. Geboren: Olaf, zv. J. van goudoever en F.L.M. Prevo; Anna Maria, dv. J.P. Saman an R.C.L. Warrens; Ronald, zv Ft. E. Nützmann en J. de Jong; Magdalena, dv. J.A. van Biel sen en M.M. de Pooter; Her man Nicolaa-s, zv. H.R. Plomp an J.H. Ridderbos; Jacoba Maatje, dv. F.D. van Damme an N.J. Bosschaart; Elizabeth Klazina, dv. M.A. de Regt en A.C. van Oosten; Adriaan Pie- ter Cornelis, zv. A.P. Lamper en M.F.A. de Koeijer; Inger, dv. J. P. Hollestelle en C. j' Dekker. Ondertrouwd: Kaland, Jan en de Groene, Dina; Van Oos ten, Cornelis en Hannewijk, Levina Hendrika; Leeuwe- stein, Teunis en Spee, Maria Dingena; Platteeuw, Pieter Ja cob er Mol, Janneke Klazina; Nijsse, Adriaan en Beeke, Pie- teraella; Coppoolse, Bob en Spruijt, Ella; De Bruijn, Anto- nius Johannes en Van Zundert, Jobin-a Maria. Getrouwd: Vermue, Job Jaco bus en Driedijk, Martina Jobi- na Geertruida; Hogendorf, I Reinder en Versluijs, Maria Francina. Overleden: L, de Boo, 78 jr., I ev. A. P. Landtow; P. Hoogeste- ger, 78 jr., ev. J. Kaaisteker; P. Bauer, 63 jr., ev J. Batnelink; L. Israël, 90 jr ev A. Flikweert; W. Noordhoek, 90 jr., wnv. C. Breure; A. Traas, 53 jr., ev. D. Boonman; J. Damme, 61 jr., ev. C. Nagelkerke: J. de Dreu, 66 jr., ev. C van Wingen. Woensdag 22 mei 1974 Zeeliengelwcdstrljd De zeehengelclub De Vogel houdt zaterdag 25 mei een clubwed strijd in de Westerschelde na bij het oude gemaal in Osse- nisse. De wedstrijd begint om j 15.45 uur en eindigt om 18.45 uur. Inschrijvingen en prijsuit reiking vinden plaats In café R. van Kruijssen in Klooster zande. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Bij de uitvoering van de in het voor ontwerp van het streekplan voor Oost-Zeeuwsch-Vlaande- ren genoemde wegenplannen zullen de knelpunten in het huidige wegenstelsel van dit gebied verdwijnen. Dat zou dan moeten gebeuren door de aanleg van nieuwe wegen of weggedeelten. (Van onze correspondent)' TERNEUZEN Voor de derde keer stond J.H. uit Vlaardingen dinsdag terecht wegens overtreding van de bi oscoopwet, namelijk het ver tonen van (sex) films in de Lange Nieuwstraat te Hulst, zonder schriftelijke vergun ning van B. en W. van die gemeente. Volgens verdachte zou men op het GAB in Vlaardingen hebben gezegd, toen hij verder geen uitkering meer zou krij gen: "Ga dan maar weer naar je sexbioscoop", maar dat kon hij tegenover de kantonrechter, mr. Van Hees, noch de officier van justitie mr. Mijnssen, waar maken. Hij bleek het er maar weer op gewaagd te hebben, want er zou todh geen politiecontrole komen. Maar die kwam er wel, pa- melijk op 17 december. De kantonrechter vroeg zich af of er in Hulst een behoefte aan dit soort apostolaat bestaat. „Voor de Belgen misschien", voegde hij eraan toe. De offi cier van justitie eiste een boe te van drieduizend gulden en (alweer) verbeurdverklaring van het filmapparaat. Ver dachte verklaarde wel dat hij een vergunning heeft aange vraagd en die naar ziin mening wel zal krijgen. „Maar dan loopt u de kans om door de filmkeuring gepakt te wor den", zei de kantonrechter. De uitspraak luidde conform. VA (Van onze correspondent) SCHOONDIJKE De IVest-Zeeuwsch-Vlaamse Au tomobielclub (WZA) houdt op Hemelvaartsdag weer de Rode Kruisrit in Schoondijke. De keren P. de Jonge en C. Ko- lijn hebben een reglementaire rit uitgezet over een afstand tan ongeveer 40 kilometer. De temiddelde snelheid is nu nog Jubekend maar zal bij de start bekend gemaakt worden. De inschrijving en ook de Prijsuitreiking is in zaal Wijf fels in Schoondijke. De eerste deelnemer start om 14.01 uur Janaf De Brnk in Schoondij ke. De Rode Kruisrit is de 'weede rit die meetelt voor 'et clubkampioenschap 1974 van de West-Zeeuwsch-Vlaam se Automobielclub. Favoriet in de Rode Kruisrit is de equipe de Bakker uit Westdorpe, ™et als grootste ooncourrent 7 «mipe J. Thuy uit St ansteen. Dit duo kwam in de etste kampioensrit niet ver °er dan respectievelijk een ze- ®nde en vierde plaats en zal waag revanche willen ne men. de B-klasse zal de strijd «i vooral toespitsen tussen Huygh uit Schoondijke en P. Lammens uit Sas van ent, Mr. J. Pleysier uit Jdoondijke heeft zoals ge- rit Ui de Rode Kruis- t voor een r„chtige prijzen wiel Hf A-klasse: 1 H. Deveneijns j?s van Gent); 2 K. Donze ,'Wneuzen); 3 P. de Jonge schoondijke); 4 J. Thuij (St.- ansteen) en 5 W. van Beer- «onk (Viissingen). .S-kiasse; i p Huygh m™,ondijke); 2 I. Bogte eskens) 3 w. Lammens It.® vun Gent); 4 D. van der (Schoondiike) en 5 J gezorgd: De stand in het urnpioenschap ziet er als Een bijzondere belangrijke verbetering, waarmee in het voorontwerp rekening is ge houden, is de aanlag van de vaste oeververbinding. Aan de zuidzijde zal die vaste oever verbinding aansluiten op het huidige tracé van rijksweg 60 ten westen van Walsoorden. Omdat deze weg verderop door Kuitaart en Terhole loopt wordt gedacht aan het door trekken van het dufobelbaans gedeelte buiten deze twee ker nen om. Dit stuk nieuwe weg zal dan moeten aansluiten op de dubbel'baansweg bij Hulst. In het voorontwerp wordt ge adviseerd om deze weg al aan te leggen voordat aan de vaste oeververbinding wordt begon nen. Wat het zuidelijk deel van rijksweg 60 betreft is er dan nog een knelpunt bij Kapelle- brug. Op Belgisch gebied wil men een nieuwe noord-zuid- verbinding aanleggen, die tus sen Heikant en Kapellebrug de Nederlandse grens bereikt en hierop zal dan vanuit Ne derland aangesloten kunnen worden. Of dat dian op korte termijn gaat gebeuren is de vraag. Wel komt er op korte termijn een verbinding tussen Hoek en de draaibrug bij Sluiskil. Tussen de afslag bij Terhole van de rijksweg 60, zoals die er uiteindelijk moet gaan uit zien en de brug bij Sluiskil moet een nieuwe weg komen, die alleen maar een aftakking bij Zaamslag en de Traktaat- weg krijgt. Met de aanleg van de nieu we weg wordt er een einde gemaakt aan de knelpunten dat de huidige weg door de kernen Zaamslag en het Veer loopt en dat tal van landbouw- wegen erop uitkomen. De nieuwe oost-westverbinding zal ten zuiden van de bestaan de weg komen te liggen. Het nieuwe tracé is door GS al vastgesteld. Voor de verre toe komst wordt gedacht aan de aanleg van een tunnel onder het kanaal van Gent naar Ter- neuzen ten zuiden van de brug bij Sluiskil. Van belang voor het verkeer in Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen is voorts de Traktaatweg, de verbindingsweg tussen Ter- neuzen en Gent, die tevens de industriegebieden op de ooste lijke kanaaloever gaat ontslui ten. Door de aanleg van deze weg zal tevens Sas van Gent van heel wat doorgaand ver keer worden ontlast. Verder wordt in het voor ontwerp rekening gehouden met de aanleg van een nieuwe weg langs de mosselbanken. Deze weg moet dan aansluiten op de oost-westverbinding. Een andere nieuwe weg moet er komen langs het geprojec teerde industriegebied Baai- hoek tot aan Graauw ter ont sluiting van diit industriege bied. In het voorontwerp wordt meegedeeld dat voor wat het busvervoer in oost-Zeeuwsch- Vlaanderen betreft enkele ver beteringen mogelijk zijn. zoals goede aansluiting op andere vervoerslijnen en een bepaal de minimumfrequentie voor diverse kernen. Interessant is dat op de streekolankaart ook de spoorlijn Hulst-Sint-Ni- klaas wordt ingetekend. Reke ning wordt gehouden met de mogelijkheid om in de toe komst deze lijn daadwerkelijk voor personenvervoer te gaan gebruiken. «eb '°o$ (Oostburg). (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG De vereni ging van gemeenteboden in Oost- en - WestZeeuwsch- Vlaanderen hebben met hun dames het jaarlijkse uitstapje gemaakt. Dit keer stond ebn eendags bezoek aan België op het programma. Vanaf het gemeentehuis Terneuzen werd vertrokken richting dierentuin Antwerpen waar het- gezelschap ook de lunch gebruikte, 's Middags bezocht men de astronomische klok in het stadspark van Sint-Niklaas en reisde men door het mooie Vlaamse land richting Moerkerke waar in Ter Schorre werd gedineerd. Nadat nog even een bezoek werd gebracht aan de Thier Brau keerde het gezelschap voldaan huiswaarts. (Van onze correspondent) OOSTBURG Op uitnodi ging van de Oostburgse gehan dicapten sportvereniging Door Wilskracht Gesterkt heeft een aantal leden van de Gehandi capten Sportvereniging St.-Jan uit Brugge een demonstratie basketball gegeven in sporthal De Veerfaoek te Oostburg. Tijdens de pauze sprak voorzitter G. van Sohaick uit Breskens er zijn teleurstelling over uit, dat niemand uit de medische wereld aanwezig was ondanks de uitnodigingen die aan hen verstuurd wa ren. Honderden toeschouwers waaronder- wethouder J. Ver gouwen van Oostburg, sport ambtenaar G. Pompert en de gemeentesecretaris de heer P. Verhage waren overigens wel aanwezig. De firma Sonnew- vijlle-De Sutter heeft inmid dels nog een stoel geschonken voor de Oostburgse club, waardoor het aantal op vijf is gekomen. De heer P. van der Plas overhandigde een bedrag van f 120, de opbrengst van een radioprogramma. De Oost burgse vereniging hoopt in de toekomst tot uitwisseling te komen en een versteviging met de Brugse club tot stand te brengen. (Van onze correspondent) SLUISKIL Dokter M. Jongsma en H. Meyer, direc teur-geneesheer ad interim van respectievelijk het Elisa- bethziekenhuis te Sluiskil en het Julianaziekenhuis te Ter- neuzen hebben in het Sluiskil- se ziekenhuis afscheid geno men. Een groot aantal Zeeuwsch- Vlaamse artsen, ook van de medische staf? van de zieken huizen van Hulst en Oostburg en vele andere genodigden kwamen tijdens de receptie in het Sluiskilse ziekenhuis af scheid van hen nemen. Ingenieur J.P. Korbee, voor zitter van het bestuur van de beide samenwerkende zieken huizen sprak een dankwoord en bood de beide geneesheren een herinneringsgeschenk aan. De dames Jongsma en Meyer kregen bloemen aangeboden. Ook de vrouw van dokter S. de Jong, de nieuwe directeur geneesheer van zowel het Sluiskilse als het Terneuzense ziekenhuis, werd met bloemen bedacht. Namens zijn collega sprak dokter Jongsma een dankwoord, waarin hij voorna melijk het personeel en ook de medische staf en de direc tie van de beide ziekenhuizen betrok. (Van een onzer verslaggevers) BRESKENS Met een ste vige wind in de zeilen zijn gisterenmiddag ongeveer vijf endertig zeiljachten op de re de va® Breskens gestart voor de zeilwedstrijd Breskens- Harwich. De schepen werden om een uur in twee groepen wegge schoten vanaf de havenpier van Breskens. Er werd gestart in de IOR-klassen een tot en- met vijf.' De race naar Har wich gaat over een afstand van honderd vijftig mijl. Dat betekent dat de zeilliefhebbers zo'n vierentwintig a dertig uur op het woelige Noordzeewater zullen verblijven. Aan boord van een van de zeiljachten, de Emma II bevindt zich de be kende schaatsenrijder Ard Schenk als bemanning. Schip per van de Emma II is de Friese zeilmaker Douwe Gaas tra. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Onder het motto: „Flora en fauna van bos en heide", zijn de leerlin gen van deze zesde klas van de Terneuzense St.-Willibror- dussehool per fiets op kamp geweest in de Wouwsche Plantage. Zij werden begeleid door leerkrachten en ouders. Tijdens de excursies werd aandacht besteed aan de flora en fauna, waaraan de Wouw sche Plantage zo rijk is. Als interessante planten die wer den waargenomen kunnen worden genoemd: bloeiende d-enn-ebomen, haar-, beker-, gaffel- en sterremos, de fraaie bloeiende brem, struik- en dopheide en de zeldzame, vleesetende zonnedauw. Voor wat de vogels betreft werden Vlaamse gaaien en wulpen ge signaleerd, terwijl men ook nog een eekhoorn tegenkwam. Met behulp van filmstrips, naslagwerken en illustratiema teriaal werd dit alles verwerkt en vastgelegd. De excursies werden afgewisseld d-oor sport en bosspelen en een groot kampvuur besloot deze serie prettige dagen. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Op Hemel vaartsdag zal om 11 uur de Vlissa Brevis in g. van W.A. Vlozart worden uitgevoerd in de Opstandingskerk in Ter- neuzen-zuid. Gezongen wordt door een dubbelkwartet, be staande uit leden van het kerkkoor, die tevens lid zijn van het Hulster Gemengd Koor De begeleiding is in handen van een klein orkest. Als gastdiri«rent treedt op de heer De Waal. (Van onze correspondent) TERNEUZEN De henge laarsvereniging ONI (Ontspan ning Na Inspanning) hield voor de 17e maal in successie de jaarlijkse internationale zeehengel wedstrijd waaraan dit keer door 328 hengelaars werd deelgenomen. Gevist werd in de Wester schelde bij de Terneuzense watertoren. Zowel de weers omstandigheden als de vang sten waren uitstekend. Oo,k de prijzentafel was om van te watertanden. Na afloop wer den in het clublokaal La Belle Vue- door ONI-voorzitter C. J. van de Broek de in totaal 70 prijzen waaronder 7 ereprijzen aan de winnaars uitgereikt. Winnaar van de eerste hoofdprijs en de beker voor de best geklasseerde hengelaar werd met 1917 punten de heer J. Harms, lid van de organise rende vereniging. De verdere uitslag was: 2 R. Dentant van OFC uit Oostende (België) die tevens de beker won van de VW voor de best geklasseer de buitenlandse deelnemer met 1369 punten, 3 L. Lair eveneens van OFC uit Oosten- (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG Tijdens een verkiezingsbijeenkomst van de Protestantse Christelijke G Groepering in Oostburg in Hotel de Eenhoorn heeft raadslid A. de Feijter kritiek geuit op het onlangs uitgege ven informatiegidsje van de gemeente. „Er zitten hierin storende fouten zoals blijkt uit de (ver keerde telefoonnummers van het ziekenhuis en het maat schappelijk werk)", zo zei hij. De heer Feijter vond het ook een omissie dat de kerken ln de gemeente en hun respec tieve pastores niet in het boek voorkwamen. Ten aanzien van de (rode) kleur zei de heer de Feijter dat B. en W. gezien de huidige verkiezingstijd wel een iets neutralere kleur voor het gidsje hadden kunnen kie zen. „Ten aanzien van het onder wijs noemde de hetr de Feij ter zich voorstander van hand having van de openbare school in Nieuwvliet. Lijsttrekker I. de Bruijne pleitte in zijn toespraak voor woningbouw in alle kerken. Hij maande ook tot voorzich tigheid met betrekking tot de recreatie. Zoals hij ook al in zijn alge mene beschouwingen had ge daan waarschuwde de heer E. Dekker, die niet meer in de nieuwe raad zal terugkomen, voor de zware toekomstige fi nanciële lasten van allerlei projecten. „Met de planning op lange termijn scheppen wij ons nageslacht op met allerlei financiële problemen", zo zei hij. de (België) met 1198 punten, 4 R. van Waes, lid van de zeehengelcLub Sluiskil (tevens beker voor de best geklasseer de Nederlandse deelnemer van het Handelscentrum Terneu zen) met 1032 punten, 5 V. Schippers van de Pilk uit Hansweert die tevens een be ker won geschonken door de PZC voor de beste Zeeuwse deelnemer met 1027 punten, 6 A. Clement lid van de Pilk in Hansweert met 980 punten, 7 R. van Lent van ONI Terneu zen won de beker voor de best geklasseerde ONI-deelnemer geschonken door het gemeen tebestuur van Terneuzen met 934 punten, 8 E. Neufeglise van Philips Terneuzen met 921 punten, 9 A. van de Velde Molenvissers Zeebrugge (Bel gië) met 841 punten, 10 F. Potvlieighe van Ganda uit Gent met 860 punten, 11. M de Buck Noordzeevissers uit Kno'kke (België) met 839 pun ten, 12 G. Magnus Zee-hengel- club Sluiskil 835 punten, 13 K. Feterman van ONI Sluiskil met 769 punten, 14 C. Drevers, Terneuzen 751 punten, 15 H. van de Bussche va® Zeedui vels te Panne (België) 750 punten. De beker voor de best ge klasseerde buitenlandse dame geschonken door Sleepdienst Muller in Terneuzen werd ge wonnen door mevrouw Van Meenen van Molenvissers Zeebrugge met 396 punten. En de beker voor de best geklas seerde Nederlandse dame ge schonken door het ACT werd gewonnen door mevrouw De Munck van de Wielingen met 714 punten uit Cadzand. (Van een onzer verslaggevers) BRESKENS De commis sie voor beheer en onderhoud van de sportaccommodaties in Breskens houdt op 24 en 25 mei in Breskens een sportdag. Vrijdag 24 mei wordt in het gymnastieklokaal van 18.00 tot 20.00 uur een open bare judoles gehouden. Om 20.15 uur volgt dan een bad- mintonwedstrijd tot 22.00 uur. Op zaterdag 25 mei begin nen om 10.00 uur tot 12.30 uur op de hindernisbaan balwed strijden voor leerlingen van de lagere scholen. De turnvereni ging D.I.O. houdt op die dag wandeltochten over afstanden van 5, 10, 15, 20 km. Een damesvoetbalwedstrijd begint om 13.15 tot 15.15 uur. Daarna worden judodemonstraties ge houden. Van 15.30 tot 17~15 uur wordt een voetbalwed strijd tussen Breskens en een selectieelftal uit West- Zeeuwsch-Vlaanderen- gehou den. 's Avonds begint er een Ze venkamp (gebaseerd op het T.V.-spel „Zeskamp". Aan dit spel zullen de badminton-, ju do-, en de voetbalclub mee werken. Ook doet een ploeg leraren mee. De muziekvereni ging Uit het Volk voor het Volk zal aan verschillende fes tiviteiten medewerking verle- BERGEN OP ZOOM. Roxy, 19.30 uur: Ben Hur a.l. Plein XIH, Kermis. Etcetera, Molstraat 10, expo sitie Bergse kunstenaars (t.m. 3 juni). Dagelijks van 13.30- 17.00 uur, op vrijd. van 13.30- 18.00 uur en 19.00-21.00 uur zat. en zond. va® 13.30 -18.00 uur. Markiezenhof, expositie Bergse kunstenaars (t.m. 3 ju ni) open van 10.00-12.00 en 14.00-17.00 uur, zat. zond. en feestdagen van 14.00-17.00 uur Hal Stadhuis, kunstwerk van de maand van Ja® Wessendorp uit Bergen op Zoom (t.m. 31 mei). Geopend ma. t.m. vrijd. van 8.30 -12.30 uur e® 13.30- 17.30 uur. MIDDELBURG. Rijksarchief, St.-Pieterstraat 38, expositie Hugenoten in Zeeland, van 9.00-12.30 en 13 30-17.00 uur. Zat. van 9.30- 12.00 uur (t.m. 31 aug). ROTTERDAM. De Doelen (Hal), 12.45 u Koffieconcert. Grote Zaal 20.15 u: MUD. Luxor Theater 20 u: Toon Hermans. Schouw burg, 20 u: Nederlandse Ope rastichting met „La Fille de Madame Angot". Theater de Lantaren, 20.30 u: Horrorfesti val: Katheater Matchbox P Dick Top, Christal Theatre, Tom Rot, schrijver. 24 .uur Golem. Film. SAS VAN GENT. Galerie Uilenspiegel, West- singel 71, expositie tekeningen van Inge v. d. Kooij, werkda gen van 9.00-12.00 en 13.30- 18.00 uur, woensdagmiddag gesloten. Zondag open van 14.00-18.00 uur. Vrijdag open tot 21.00 uur. Op Hemelvaarts dag gesloten (t.m. 31 mei). TERNEUZEN. Zuidlandtheater, 20.00 uur: „Wat een planeet", musical van Annie M. G. Schmidt. Voormalig Java, Circus Renz. Museum, Burg. Geillstraat 2, expositie „Het vuurwapen", (tjm. 3 juni). Open di. t.m. zat. van 14.00 - 17.00 uur. ABN Expositie van vier Ter neuzense amateurschilders (t.m. 31 mei). Open werkda gen van 9.00-16.00 uur. ZIERIKZEE. 't Lange Uns, expositie Jen- neke Rammeloo-Weijland met schilderijen en wandkleden (t.m. 23 mei). Open van 9.00- 12.00 en 13.30-18.00 uur, op do. ook van 19.00-21.00 uur, zond. en ma. gesloten. GENT. Kon. Opera, 20.00 uur: „Por- gy anid Bess". BERGEN OP ZOOM Luxor 20.00 uur: Kelly's heroes 14 j. Roxy 14 00 en 19.30 uur: Ben Hur a.l. (Van onze correspondent) AARDENBURG Doordat G.L. uit Ede met zijn auto op de weg Sint Kruis-Aardenburg met een te hoge snelheid reed is hij uit de bocht gevlogen en in een sloot terecht gekomen. L. liep een hersenschudding op en werd naar het zieken hui® in Oostburg overgebracht De auto werd zwaar bescha digd. Plein XIII Kermis. Exposities Zie onder woensdag. BIERVLIET Dorp Viering Geuzen- dag. BOSCHKAPELLE A. Stallaart T5.00 uur: Schieting op twee wippen. GOES Grand 20.00 uur; De lote- ling 18 j HENGSTDIJK E. de Kort 15.00 uiurf Gaaibolling. HULST Bioscoopgebouw 1-5.00 en 20.00 uur: Help, de dokter verzuipt a.l. W. Blommaert 15.00 uur: Sohieting. KOEWACHT A. de Kind 15.00 uur Sohieting. KOEWACHT (B) W. de Guchteneire uur: Schieting. 15.00 MIDDELBURG City 20.00 uur: Pancho Villa. Schouwburg 20.00 uur: „Wat een planeet", musical van Annie M. G. Schmidt en Harrie Bannink. Expositie Zie onder woensdag NOORDSTRAAT A .Menheere 15.00 uufl Schieting. OOSTBURG Ledel Theater, 14.00 uur: Hercules tegen Rome a.l., 20.00 uur: Vrolijke ontucht in Tirol 18 j. ROTTERDAM Luxor Theater 20.00 uur: Toon Hermans. Hofpleinthea ter 20.15 uur: Cabaret Ivo de Wijs, met „Beschaafd Amusement". Schouwburg 20.15 uur: Zuidelijk Toneel Globe, met „Een bruid in de morgen", theater De Lantaren 20 30 uur: Horrorfestival: Dick Top; Matchbox Purvey or's; Heksenavond. 24.00 uur: Golem. Film. SAS VAN GENT Expositie Zie onder woensdag. TERNEUZEN Exposities Zie onder woensdag. Luxor, 14.00 en 20.00 uur: Live end let die 14 j., 16.30 uur: Easy rider 14 j. VLISSINGEN ALHAMBRA 20.00 uur: High Plains drifter. ZAAMSLAG Terrein Molenstraat cus Renz. Cir- Zie onder 7IERIKZEE Expositie woensdag. ZUIDDORPE A. de Block 15 00 uur: Schieting. ANTWERPEN Kon. Vlaamse Opera 20.00 uur: „Op de purperen hel" Fakkeltheater 20.30 uur: „Liefde half om half' van Alan Ayckbourn. BRUGGE Stad 15.00 uur: H Bloed processie. Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland RAYONKANTOREN TERNEUZEN Nieuwstraat 9. tel 01150-7920 (4 lijnen); HULST: Steenstraal 14 tel 01140- 3751 (3 lijnen); GOES: Klokstraat 1, tel 01100 - 8030 (3 lijnen). KANTOORUREN Maandag t.m. vrijdag 8 15 - 12.30 en 13,80 - 17 00 uur. BUITEN KANTOORUREN ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Breda Maandag t.m vrijdag van 19 00 - 20 00 uur. tel. 01600-22341, zaterdag van 10.00-II 00 uur, tel. 01600- 49900, zondag van 20.00 - 22 00 uur tel 01600 - 22341. BEZORGKLACHTEN Zeeuwsch-Vlaanderen tel. 01140 - 3751 ol 01150 - 6297; Midden? Zeeland 01100 - 4944 HUIS AANSLUITINGEN REDACTIE Jhel Zeeuwse redactie: S. C Augustijn kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen. tel. 01150 7920. privé teL 01150 5745: algemeen re- lacteur Zeeland A Koopman. Kantoor Kromme Weele 4, Mid delburg tel 01180- 7764 privé tel 01180- 7438: redacteur Midden- Zeeland drs J Bouwmans Kantoor Klokstraat 1, Goes, tel 01100- 803(i privé Zuidvlietstraat 53 Goes, tel 01100-8138; redacteur te Terneuzen en Kanaalzone G van BerKel Kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen tel 01150 7920 privé tel 01150-4866 redacteur W.Z. Vlaanderen R van der Helm. Melkweg 40. Oostburg. tel. 01170- 3370: sportredactie Zeeland- T Koomen. tel 01155-2594. FOTOJOURNALIST ZEELAND C. J de Boer. Trumanlaan 10. Axel, tel. 01155 2237. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland: P. Konings, tel. 01150-6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland C. Menu, tel 01100 4316.

de Stem | 1974 | | pagina 5