dviseertu aan 1 reytel teleurgesteld in Oranje-bondscoaches NETZER VOLOP IN TRAINING Ajax wil Ruud Geels COERVER„IK WIL DAT DE INZET OPTIMAAL IS" Jan Peters tekent nog niet bij Anderlecht EXTRA-BEWAKING VOOR NEDERLANDS W.K.-TEAM te reizen. De Vlaeminek wint de vierde etappe Meespelen Ramljac onzeker Feyenoord in mineur WÊÊÊÊimmmu—mm alhout ]r. Jfc rec ()p c/e it de strijd laanwedstrijden eugd succes LOTTO sport Spurs-stadion uitverkocht Sporttoto Dinsdag 21 mei 1974 -V" T *T* ?5 Van on» sportmedewerker) EMMERZAKE-AXEL motorcrossen» van de tna crossclub Axel hebben het [gelopen weekend tijdens in rnationale wedstrijden in het -ilgische Semmeraake geen -lag kunnen leggen op een ■plaats. En toch zag er dat dn de rste manche van de junioren cc even naar uit. Walham erd daarin op zijn nieuwe amaha derde. In de tweede anche kwam hij eahter ten al en moest de strijd staken 'Eindstanden: internationalen cc: 1 W. de Witte (B)- 2 de Cuyper) B); 12 'j cheele (N); 14 A. Bosch Nieuwelingen 250 o®: 1 J, eukelaere (B); 6 Fr. Lensen tl); 11 J. Sohelleman (N): 20 J Rottier (N);. Junioren 250 cc: 1 J. van .chteren (B); 8 C. Haimelinck 1); 13 W. van Bruggen (NV 1 C. Walhoutsen (N); 15 j. loossens (N); 16 C. W alhout lm. (N). (Vara onze sport medewerker) TERNEUZEN De interna- baanwodstrijden voor fc- en D-juniloren, die op het iuide.rspo.rtpark in Terneuzen verden gehouden, zijn in alle zichten een groot succes ge- porden. Uitslagen: driekamp pupil, n A-jongens: 1. A. v. Aant- ijk (Sliedrecht Sport) 2640 unten. 2. H. de Jager (Sch. ■p.) 2349 pnt., 3. G. Rots (Ma- athon) 2288 pnt. Verspringen l-jongens: 1. J. Ivens RKHAV) 4,96 m., 2. J. Smits Marathon) 4,65 m, 3. J 'Hondt (RKHAV) 4,58 m ogelstoteri B-jon,gens: 1- P atsman (AV '56) 9.76 m, 2. I akker (Dynamo '70) 8.86 m„ G. Nijsse (AV '56) 8.56 m rleisjes B-pupilien: 1. J. Rot» Marathon) 1741 pnt., 2. A aremans (Sch.Sp.) 1463 pnt, S. Piessens (RKHAV) 910 ut. Driekamp meisjes A-pu- lillen: 1. H- Kuzee (Mara- [hon) 185B pnt, 2. V. de Nijs Sch. Sp.) 1798 pnt. 3. M. Itam (Marathon) 1662 pnt (riekamp jonigens B-pupillen: E. Ivens (RKHAV 2038 pnt, I. v.d. Maer (Sch.Sp.) 2025 int, 3. R. Jansen (Sch. Sp.) 856 pnt- D-jonigens 1000 m: 1 C. Reynierse (Dynamo '70) .13 min. 2. J. v.d. Broek (Ma- athon) 3.21.1 min. 3. P. Suy Sch.Sp.) 3.23.3 min. Hoog- ipringen C-meisjes: 1. A. Se- :egeren (Marathon) 1.35 m, 2 Kwikkelbergen (Mar-) 1.30 3. I. de Nijs (Sch. Sp.) 1.25 Verspringen: D-meisjes: 1 de Bie (AV '56) 4.16 m, 2 Olieslager (Sch. Sp.) 3.96 3M. de Wolf (AV '56) .82 m. D-meisjes 600 m: 1. M- le Nijs (Sch. Sp.) 1.58.9 min, L. de Jong (Sch. Sp.) 2.00.7 nin, 3. J. Hogemans (AV '56) .01.7 min. C-meisjes 80 m: 1. L. Gillissen (Dynamo '70) 10-2 sec, 2. M. Hemmerich (Olse Merksem) (B) 10.8 sec, 3. R STijskens (RKHAV) 11.1 sec. rENTIE) incipe dat de auto aanpassen. Niet eisen. Aan comfort. Rij-souplesse. o wordt dan ook met og voor details ;en Mercedes, toment dat u achter )at merkt u aan het tts om de 15.000 km jns hoeft te komen, tar j aar de tweede uitstekend bedrag een tijd dat sn met een vegen? iroefrit? l oearag Ie perfectie. Oostburg, Bredestraat f De verdeling van de kaarten voor het wereldkampioenschap voetbal brengt heel wat werk met zich mee. In het bureau van Manro in Den Haag waar de kaarten verdeeld worden zijn constant twee mensen bezig om alles naar wens te laten ver lopen. Tot nu toe zijn er 60.000 kaarten verkocht. DÜSSELDORF (ANP) Helmut Schön de Westduitse bondscoach heelt zijn spelers na het laatste competitieduel in de Bundesliga nog tien dagen vrijaf gegeven. De Dnitse spelers worden pas op mei verwacht in het trai ningskamp te Malente. De Duitsers hebben vakantie om zich te ontspannen en weer reserves op te doen voor de laatste grote kracht-meeting dit seizoen. Volop rust zal er echter niet zijn. Jupp Heync- bijvoorbeeld, die zijn va kantie doorbrengt in Noord- wijk, is van plan dagelijks aan het strand een uur loop training te doen, Sterspeler Günther Netzer kan hele maal niet profiteren van de vrijheid, die Schön zijn spe lers laat. De speler van Real Madrid heeft zich in München-Gladbach gemeld Mj de cpnditietrainer van ussia, die in het begin van deze week al aan het werk zal gaan om Netzer weer in de vorm te brengen ®e Duitsland van hem ge wend is. De Australische selectie voor de eindronde om het wereldkampioenschap is in ren optimistische stemming "it Sydney vertrokken. Met de woorden: „We hebben Urugay verslagen, waarom reuden we met Chili niet hetzelfde kunnen doen", nam trainer Rasic afscheid in Sydney. De Australische ploeg ko-mt via Indonesië. Is- raël en Zwitserland naar Duitsland Op negen juni wordt de groep verwacht in Hamburg-Ochsenzoll. De Braziliaanse speler Ri- vellino trok ziin grimmigste Sezicht. En hij niet alleen, 'oen de uit 22 spelers be staande Braziliaanse voetbal ploeg voor het wereldtoer- nooi uit de luxueuze bus stapte, die haai- van net vliegveld van Basel naar het Zwarte woud had gebracht, werd er niet aileen binnens monds gevloekt, Woedend luahtte Rivellino zijn gemoed tegen de xo.genonae masseur Americo, die m Duitsland reeds zijn zesde wereldkam pioenschap meemaakt. „Wan neer ik deze eenzaamheid hier zie, dan hadden we be ter allemaal monnik kunnen worden. Drie weken zullen we hier doorbrengen als in een klooster. .,De toorn van de wereldkampioen was met geheel onbegrijpelijk, want het trainingskamp in Herzo- genhorn waar de spelers tot 6 juni zullen verblijven, is volledig van de buitenwereld afgesloten. Om de bijna be angstigende stilte te bewaren zijn er bovendien nog enor me veiligheidsmaatregelen genomen. Beambten van de grenspolitie hebben een ring rond het hotel gelegd en wa ken dag en nacht met het geweer aan de schouder en honden voor het heil van de prominente gasten. Pas op zes juni zal de Zuidslavische selectie afrei zen naar Frankfort voor de openingswedstrijd tegen we reldkampioen Brazilië. Door de weigering van de clubs om de internationals reeds in anril ter beschikking te stel len van bondscoach Miljanic is de voorbereiding van het Zuidslavische elftal steeds uit gesteld, en gisteren ei genlijk pas serieus begonnen. De laatste test voor Miljano zal op 5 juni zijn. Wanneer in Belgrado een vriendschap pelijke wedstrijd tegen En geland gespeeld zal worden. Momenteel zijn er voor het Zuidslavische team 27 spe lers geselecteerd. De Feye- noorder Ratnljak bevindt zicih ook bij de selectie. Amsterdam Ajax j'oert niet alleen onderhande- N&n met Robbie Rensen- Phnk van Anderlecht, maar met de Nederlandse spits «tt FC Brugge, Ruud Geels. enkele maanden geleden '«roteerde in het Nederlands efflal Geels kwam overigens 'eeds met FC Antwerp tot "«reenstemming over een Contract, maar hij wil nu een .boontje van Ajax afwach ten. «ieo van Zoghel. de doelman van periode-kampioen SC JPiersfoort, gaat naar NEC. J®: ontbreekt Amersfoort aan Je' geld om hem te kunnen houden. De voorzitter van FC Gronin- F Steen, treedt per 1 juli 61, AZ '67 gaat deze week nog proberen Gerard van der hem van FC Amsterdam over te nemen. AZ heeft ook nog steeds grote belangstelling voor Bobby Vosmaer van Haarlem, dat reeds een deel van de vraagprijs heeft af ge daan. FC Duik heeft Karei Bonsink van FC Utrecht gecontrac teerd. De Utrechter speelde een geslaagde testwedstrijd te gen Metz. Naast Erwin Vandendaele heeft Anderlecht nog een ge renommeerde verdediger aan getrokken, namelijk Jean This- sen van Standard Luik. L. Boonman van W Sittard heeft overschrijving aange vraagd n-aar EHC. (Van onze speciale verslaggever) LONDEN Eddie Xreytel raakt niet snel geëmotioneerd. De Feyenoord-doelman, die dit seizoen door zijn sterke spel zo nadrukkelijk de aandacht op zich heeft gevestigd, haalt onverschillig de schouders op wanneer het zoveelste conflict in de Feyenoord-ploeg ter sprake komt. „Er wordt bij Feyenoord de laatste tijd zoveel gekletst, dat ik me er nauwelijks druk om kan maken", zegt Treytel flegmatiek. „Het zal heus weer wel in orde komen. Ik be grijp alleen niet dat er iedere keer voor een belangrijk duel zoveel onrust in de ploeg moet ontstaan. Ieder van ons moet maar aan Tottenham Hotspur denken, dat lijkt me veel logischer". Deze woorden zijn tekenend voor Treytel. De Feyenoord- doelman is geen man die zich door middel van spectaculaire uitspraken in de publiciteit wil brengen. Hij doet zijn werk als doelman zó goed mo- (Van onze speciale verslagge ver) LONDEN Het is lang niet zeker of Ramljac vanavond bij Feyenoord meespeelt. De Joe goslaaf zegt zelf nog zoveel last van zijn liesblessure te hebben, dat hij verwacht niet te kunnen spelen. „Ik voel het als ik start. Dan krijg ik ont zettend veel pijn in mijn lies. Ik zie het somber in voor vanavond". Clubarts Abarbanel echter is ervan overtuigd dat Ramljac van de partij zal zijn. Het zou overigens een gevoelig verlies voor Feyenoord betekenen wanneer Ramljac niet zou kunnen spelen. Zonder Raml jac speelt de achterhoede van Feyenoord een stuk onzeker der, dat is reeds menigmaal bewezen. Bovendien zal Raml jac, die een meester is in het uitschakelen van zijn tegen stander, vanavond een zware kluif hebben aan Martin Chi- vers, deearajke gvli Tspitsspe- vers, de gevaarlijke spitsspe- ler van Tottenham. Het is der halve niet verwonderlijk dat men er bij Feyenoord alles aan doet om Ramljac speel- klaar te krijgen. gelijlk en daarmee is d« kous voor hem af. „Misschien", zegt Treytel. „heeft me dat wel een plaats in de selectie voor het Neder lands elftal gekost. Pas de laatste maanden schijnen ze bij de KNVB te beseffen dat er ook een zekere Eddie Trey- tl in Nederland keept- Ik durf gerust te stellen dat ik het dit seizoen voortreffelijk heb gedaan. Maar ik zie me voor de wereldkampioenschap pen niet verder komen dan eerste reserve. Ik neem aan dat de bondscoaohes de voor keur zullen geven aan Van Beveren. Schrijvers en Jan Jongbloed". Wanneer Treytel dit stelt, klinkt er toch een ondertoon van Spijt in zijn stem door. Want de man d'ie zijn gevoe lens het liefst tracht te ver bergen, moet toch wel toege ven dat hij heel graag in de selectie voor Duitsland zou zit ten. Sterker nog, het zou voor hem een bittere teleurstelling betekenen wanneer hij de laatste 22 niet haalt. „En dat komt," zegt Treytel, „omdat ik meen recht te heb ben op een selectie. Zonder overdrijving durf ik stellen dat ik bij de drie beste kee pers van Nederland behoor, al leen de bondscoaohes zien dat anders". De nu 27-jarige Trey tel ziet nog een mogelijkheid om alsnog bij de laatste 22 te geraken. „Ik reken er niet meer op, maar mijn laatste kans ligt in de twee wedstrijden die we tegên' Tottenham moeten spe len. Daarin moet iik uitblinken. Mijn schouderblessure is vol ledig hersteld. Ik had na die botsing met Van Hanegem misschien tegen NAC en tegen het Griekse Olyimpiakos wel mee kunnen spelen, maar ik heb geen enkel risico willen nemen. Ik wil tegen Totten- ham volledig fit aan de start verschijnen. Van deze wed strijd hangt voor mij veel af. Het behalen van het lands kampioenschap was ons eerste doel. maar nu we eenmaal de finale van de Europa Cup heb ben bereikt, moeten we ook spelen voor wat we waard zijn. En dat zal nodig zijn teigen de Engelsen. Tottenham heeft een erg sterk elftal". De meest besproken Feyenoordspeler van de laatste dagen, Willem van Hanegem, geeft bij aankomst op het vliegveld van Londen een handtekening aan een „bobby". (Van onze speciale verslag gever) LONDEN Het lijkt erop dat bij Feyen-oord onrust als een noodzakelijke basis voor suc ces wordt beschouwd. Tot de ze vreemde conclusie zou men kunnen komen als de interne verwikkelingen in dit voor Feyenoord toch wel succesvol le jaar op een rijtje worden gezet. Immers het hele seizoen zijn er conflicten geweest tus sen Wlel Coerver en de hoog ste Feyenoord leiding en de door Coerver gepasseerde ve detten Schneider, Wery en Is rael. Vlak voor de wedstrijd tegen het Poolse Ruch Chor- zow kwam het bij Feyenoord tot een vurige uitbarsting, maar de Rotterdamjnei$, wis ten zich ondanks alles te plaatsen voor de volgende be kerronde. En nu na het magi straal behaalde landskampi oenschap en op de dag van het eerste treffen voor de Euopa- Cup finale tegen Tottenham Hotspur, is er een nieuw hoofdstuk aan de interesante Feyenoord roman toegevoegd, met als hoofdfiguren Willem van Hanegem en Wiel Coer ver Van Hanegem vindt d at hij door zijn trainer wordt on dergewaardeerd en hiij meent begrepen te hebben dat Coer ver er zelfs prijis op stelt dat (Van onze speciale verslag gever) LONDEN Het stadion van Tottenham is vanavond volle dig uitverkocht. Dat betekent dat 45.000 toeschouwers de tri bunes van het Londense stadi on zullen bezetten. De belang stelling voor het' beslissende duel tussen Feyenoord en Tot tenham Hotspur is zo groot dat gisteravond reeds goede zaken op de zwarte markt werden gedaan. Overigens treedt Tottenham tegen Feyenoord nagenoeg compleet aan. Slechts linker vleugelverdediger Beal is niet van de partij in verband met een voetblessure (Van een onzer verslaggevers) NIJMEGEN NEC-speler Jan Peters zet onder geen en kele voorwaarde een handte kening onder een contract bij Anderlecht voordat de Belgi sche club financieel rond is met NEG. Anderlecht wil het liefst dat eerst Jan Peters een contract tekent, alvorens men bij NEC gaat onderhandelen over het hoge transferbedrag. „Maar als ik mijn handteke ning zet en de zaak komt niet rond, dan zijn er voor mij geen mogelijkheden meer om met andere clubs in zee te gaan". Jan Peters heeft het bestuur van Anderlecht daar om een bedenktijd gevraagd. De Belgische club zit in feite te wachten op een telefoontje van Jan Peters dat hij komt tekenen, maar dat zal niet ge beuren voordat Anderlecht toegezegd heeft de transfer som die NEC bedongen heeft op tafel te leggen. TON „Als wij deze week niets horen van Anderlecht, dan zullen wij Jan Peters een ter mijn stellen waarop hij moet beslissen", aldus NEC's mana ger Wil Jansen. En zegt Jan Peters zelf: „Als NEC mij te genwerkt door een dermate hoog transferbedrag te vragen dat ik niet wegkom, dan ga ik een jaartje bij mijn oude club Germania in Groesbeek spe len. Dat heb ik al afgesproken met de voorzitter". De NEC-speler die volgens zijn vader het liefst bij NEC zou blijven, zou het zijn zoon toch niet kwalijk nemen als hij toch zou vertrekken als het verschil wat hij bij NEC en Anderlecht kan verdienen te groot wordt. „Maar ik wil niet dat Jan overhaast te werk gaat", aldus de vader van Jan Peters. En de NEC-speler zelf: „Als NEC mij financieel nog tege moet wil komen, dan valt er altijd nog te praten, maar als ik bij Anderlecht zoveel meer zou kunnen verdienen dan zou ik een dief van mijn eigen portemonnee zijn als ik niet zou gaan". Jan Peters gelooft niet dat de transfersom d^e NEC vraagt een bezwaar zal zijn 'voor Anderlecht. NEC's mana ger Jansen is bepaald een an dere mening toegedaan en hij ziet een overgang van Jan Pe ters daarop mogelijk toch af ketsen. Indien Jan Peters niet naar Anderlecht zou vertrek ken is de kans groot dat de Feyenoorder Johan Boskamp naar de Belgische landskampi oen zal gaan. Hoewel NEC al enige tijid contact heeft met Sportclub Amersfoort-doelman Nico van Zoghel staat het nog lang niet vast dat de voormalige Go Ahead Eagles-keeper naar Nij megen zal komen. NEC's ma nager Wil Jansen daarover: „De contacten met Van Zoghel zijn niet verbroken, maar er is op dit moment nog geen spra ke van een transfer". hij de stadionclub verlaat., Coerver daarentegen stelt zichj op het standpunt dat van Ha negem niet heeft gedaan wat, men van hem als profvoetbal-1 Ier mag verwachten.„en dus,"1 zegt Coerver, heb ik hem ver- telt dat het volgende seizoen anders moet worden. Ik ver lang van iedere speler, ook van Van Hanegem de grootst mo gelijke inzet". Manager Guus Brox, die zelf ook al meerdere conflikten met Coerver heeft uitgevoch ten, stelt zich ditmaal onvoor waardelijk achter zijn trainer op. Brox: „het bestuur wist van niets. De uitspraken van van Hanegem waren voor ons een komplete verrassing. Ik weet wel dat Coerver met van Hanegem heeft gesproken. Al leen in dat gesprek is niets gezegd van een eventueel ver trek van Willem. Coerver heeft hem daarin duidelijk ge maakt wat hij het volgende seizoen van hem verlangt. En dat vindt ik volkomen correct. Voor ons is het derhalve geen probleem en er hoeft ook niets j uitgesproken te worden. Dins- j dag avond na afloop van dej wedstrijd vindt er geen ge sprek plaats tussen van Hane gem, het bestuur en Coerver. Wil Van Hanegem blijven bii Feyenoord? Misschien heeft hij door deze uitlating wel een vrije transfer willen verkrij gen maar hij heeft bij ons pas een 2-jarig contract gete kend en dat zit er dus niet in". FRANKFURT Het Ne derlands elftal zal tijdens het wereldkampioenschap voetbal te West-Duitsland een van de strengst bewaakte ploegen wor den. De Westdiuitse veilig heidsdienst heeft namelijk ge gevens in handen gekregen waaruit duidelijk is geworden dat verschillende terroristische groepen het op Nederland, en in het bijzonder op Johan Cruyff, hebben gemunt. De afgelopen weken zijn reeds verschillende stappen onderno men om de veiligheidsmaatre gelen rond het Oranje-team optimaal te laten zijn. Hoewel niemand van de KNVB (hoe wel men op de hoogte moet zijn van al deze maatregelen) de zaak gisteren wilde beves tigen, liet de Westduitse vei ligheidsdienst toch al door schemeren dat er bijvoorbeeld in het „Waldhotel" te Hiltrup de laatste weken al enkele ontslagen onder het personeel zijn gevallen. En dat betrof dan personen waarvoor de Westduitse veiligheidsdienst niet voor de volle 100 procent instond. „Maar dergelijke maatrege len", aldus Karei Strengke, een van de officials op het WK-bureau te Frankfurt, „zijn al meer genomen. De laatste weken is de westduitse veilig heidsdienst alle antecedenten aan het natrekken van eenie der die iets met het wereld kampioenschap te maken heeft. „We willen de dramati sche gang van zaken tijdens de laatste Olympische Spelen van München voorkomen. En daarom moeten we de zeker heid hebben dat iedereen die nauw bij het wereldkampioen schap betrokken is, ook wer kelijk een betrouwbaar mens Ls. En het maakt de veilig heidsdienst niets uit of het n,u een toilet juffrouw, een hoofd- conitroleur in een stadion of bijvoorbeeld een directeur van een hotel is. We moeten op iedereen aan kunnen". De veiligheidsmaatregelen rond het Nederlands elftal zijn evenwel de strengste die in West-Duitsland worden toege past. „Want" zegt men op het WK-bureau, „er zijn 'nder- daad aanwijzingen dat terro risten het op Nederland, dat zo sympathiseert met Israël en welk land ook nog enkele ter roristen op hun berechting wachten, hebben gemunt. Na Nederland krijgt ook Chili een extra scherpe bewaking". De Braziliaanse voetbalploeg die momenteel reeds in het Zwarte Woud het trainings kamp heeft betrokken, maakte de laatste dagen al volop ken nis met de speciale voorzie ningen van de veiligheidsdien sten. Als de Brazilianen trai nen, wordt het veld bewaakt door zwaarbewapende grens politie, terwijl ook het hotel dag en nacht onder controle staat Voor zaak Nederland wordt deze nog verder uitgebreid. De speciale spelersbus zal, wanneer deze ook maar even niet wordt gebruikt, altijd naar een politiebureau worden gebracht, zodat het onmogelijk moet worden dat er bijvoo-r- oeeld bommeldingen kunnen komen. Tijdens het vervoer van het Nederlands elftal zul len ook altijd bewapende be geleiders zich in de bus bevin den. Overigens heeft de eigenaar directeur Krautkraemer met de grootste nadruk ontkend dat er personeel ontslagen is. „De Ne derlandse ploeg krijgt precies dezelfde beveiliging ais andere ploegen zoals de beveiliging na het bloedbad van München tij dens alle voetbalwedstrijden en de gebeurtenissen die hiermee verband houden aanzienlijk op gevoerd is", aldus Krautkrae mer. Jack Arentsen SAPRI (ANP) De vierde etappe van de Giro is beslist door een massasprint, waarin de Belg Roger de Vlaeminek zich de rapste toonde Zijra landgenoot Patrick Sercu, die de eerste etappe had gewon nen, werd na afloop, hij was als vijfde binnengekomen be straft met een boete van 50.000 lires f 250,-, omdat hij in de eindsprint andere rijders opzettelijk gehinderd had. Tevens werd hij naar de 111e plaats teruggezet. De vierde etappe is loom verlopen. De grote vedetten hielden elkaar goed in het oog en zorgden ervoor, dat nie mand kon ontsnappen. Veel aandacht ging uit naar Eddy Merckx, die zondag verklaard had maandag in de aanval te gaan. Wel, iedereen heeft ver geefs gewacht op de tegenaan val van de dit seizoen nog niet zo succesvolle Belg. De uitslag van de vierde etappe: 1 Roger de Vlaeminek (Bel.) 268 kilometer van Sor rento naar Sapri in 5 uur, 58 minuten en 36 seconden; 2 Vi- cino (It.) 3 Cavazzi, It.; 4 Fuchs, Zwi., 5 Sercu, Belg.; 6 Antonini, It.; 7 Rottiers, Belg.: 8 Basso, It.; 9 Bitossi, It.; 10 Forest), It; 31 Hennie Kuiper, Ned.;, allen dezelfde tiid als De Vlaeminek. Het algemeen klassement na de vierde etappe ziet er als volgt uit: 1 Fuente, Spa. 17 uur en 23 seconden; 2 Moser. It. 17.00.56; 3 Lazcano, Spa; 4 Gimondi, It.; 5 Zilioli, It.; 6 Uribezubia, Spa.; 7 Battaglin, Tt.; 8 Conti, It., allen in dezelf de tijd als Moser: 9 De Vlae minek, Belg. 17.01.28; 10 Bi tossi, It.; 17 Kuiper, Ned. bei den in dezelfde tiid als de Vlaeminek. (Van onze speciale verslaggever) LONDEN Feyenoord zou gisteravond om half acht een lichte training op het veld van Tottingham Hotspur verrich ten. Maar toen de selectie van de Rotterdammers in het sta dion was gearriveerd stuitte het gezelschap op een onver biddelijke terreinknecht die ze geen toestemming gaf om het heilige gras van White Heart Artlan ete betreden. Toen hem aan de hand van de UEFA- reglementen was duidelijk ge maakt dat de bezoekende club de avond van te voren op het hoofdveld van de tegenstander mocht trainen gaf de voor zijn grassprieten bezorgde ter reinknecht toestemming. Een onbetekenend incident, dat normaal gesproken tot hi lariteit had moeten leiden. Maar dit Feyenoord verkeerde daarvoor niet in de stemming. Een woedende Van Hanegem stoof op Coerver af en beet hem toe: „U hebt de hele dag de tijd gehad om dit in orde te maken. Zelf bij Overmaas zou zoiets niet kunnen gebeu ren. Waarop Coerver ant woordde; „Dit is niet mijn taak om zoiets te regelen. Dit moet het bestuur doen". Mop perend en kankerend, hierbij Coerver niet voor hatelijkhe den besparend zakte Van Ha negem af naar zijn ploegmak- kers. Wiel Coerver: „Wanneer ze op het veld staan zijn ze het vergeten. Dan wordt er bij Feyenoord niet meer gekan kerd". Wiel Coerver. (Van onze sportredactie) BREDA De cijfers van de Duitse lotto van het afgelopen weekend zijn; 20, 36, 37. 41, 43, 48. Reservegetal; 21. Olym- piagetal: 0738 BREDA In onze krant van gisteren is helaas een sto rende fout geslopen in de uit slag van de sporttoto. Bij de voorlaatste wedstrijd, Limbur- gia - Hermes DVS. werd een 2 aangegeven. Dit moet echter een 1 zijn.

de Stem | 1974 | | pagina 15