Jan R( RESU] li I binnenland buitenland Buitenlandse Zaken Justitie Binnenlandse Zaken Onderwijs en Wetenschappen Onderwijs en Wetenschappen en Cultuur Recreatie en Maatschappelijk Werk Financiën en Onderwijs en Wetenschappen Defensie Verkeer en Waterstaat V olkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening Economische Zaken Economische Zaken en Sociale Zaken Landbouw en Visserij Sociale Zaken Sociale Zaken en Onderwijs en Wetenschappen Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk V olksgezondlieid en Milieuhygiëne Ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: V olksgezondlieid en Milieuhygiëne en Onderwijs en Wetenschappen Ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: 1 qSS Boy Schuitei te rijden voor zijn naas op een voor hen versch tige Schuiten (hij was deI1 Hoek die oprukte LINTJESREGEN DAALT WEER NEER Koningin Juliana heeft bij gelegenheid van haar ver jaardag weer een groot aantal landgenoten onder scheiden voor hun verdiensten. Uit de omvangrijke lijst, zoals die in de Staatscourant werd gepubliceerd, laten we hier een uittreksel volgen. Commandeur in de orde van Oranje-Nassau, bij bevordering: mr- W. J. G. baron Gevers, ambassadeur te Londen; mr. R. B. baron van Lynden, am bassadeur te Washington Kidder in de orde van Oranje-Nassau: mevrouw S. Deutekom, ope razangeres; R. Th. J. M. de Grood, correspondent van het Algemeen Dagblad te Parijs; J. de Hartog, letterkundige; A. Stallaert, componist, dirigent en muziekpedagoog te Pa rijs. Commandeur in de orde van Oranje-Nassau: mr. H. Kingma Boltjes, oud president van het gerechtshof te Leeuwarden Ridder in de orde van de I Jederlandse Leeuw: mr- W. C. van Binsbergen, procureur-generaal bij het ge rechtshof te Leeuwarden; jhr. mr. P. J. W. de Brauw, oud deken Nederlandse Orde van Advocaten; mr. W. F. C. van Hattum oud-vice-president ar rondissementsrechtbank 's- Gravenhage; dis. J. C. H. Jörg, praeses van de generale syno de van de Nederlandse her vormde kerk, predikant te Apeldoorn; mgr. prof- dr. J. B. W. M Möller, 'bisschop van Groningen-; mr. L. W. D. Schreuder, president gerechts hof te Amsterdam; mr. G. F. de Sitter, president rechtbank Groningen; mr. C. H. 'Telders, raadsheer Hoge Raad. Officier in de orde van Oranje-Nassau: mr- C. J van Delft, voorzit ter raad kinderbescherming Breda; mr. J. C. J. van der Valk, kant-onrechter Tilburg. Ridder in de orde van Oranje-Nassau: A. M. Mouwen-, pastoor te Etten-Leur; mw. J. H. A. Ver- beeten (zuster Annette), oud algemeen overste zusters peni tenten recollectinen te Etten- Leur. Eeremedaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau: in goud, aan: J. L. Boogaard, adjudant rijkspolitie Middel burg; J- Koster, leider van de zondagsschool te Krabbendij- ke; S. Storm, huismeester huiis var bewarin-g te Breda; in zilver, bij bevordering, aan: J. A. van de Velde, op perwachtmeester rijkspolitie te Veere; in zilver, aan: J. A. Th. Koek te Breda; W. Kurvink, ouderling gereformeerde kerk te Zaamslag; mw. M. de Leeuw, begijn te Breda. van Oranje-Nassau, bij bevordering: mr. J. V. Rijpperda Wierds- ma, lid van de Raad van Sta te Commandeur in de orde van Oranje-Nassau: mr- J. H. Beekhuls, lid van de Raad van State; mejuf frouw mr. J. Zeelenberg, lid van de Raad van State. Ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: mr. H. Rijpstra, Commissaris der Koningin in Friesland; J. H. Ensinok, lid G.S. van Lim burg: A. J. Kalans, lid G S. van Zeeland, te Middelburg; H. G- I. baron van Tuyll van Serooskerken, burgemeester aer gemeente Utrecht. Officier in de orde van Oranje-Nassau: J. L. Od-ekerken, hoofdcom missaris gemeentepolitie, Eindhoven; mr. H. F. M. van der Heijden, chef kaïbin-et van de Commissaris der Koningin in Zeeland, Middelburg. Ridder in de orde van Oranje-Nassau: B. Funk, burgemeester van Oisterwijk; C D. van Oosteif, burgemeester van Klundert; C. C. Koevoets, directeur van de gemeentelijke sociale dienst, te Oosterhout; ir- C. J. van Oyen-, hoofdingenieur, hoofd "tedebouiw-kundige afd. van Openbare Werken, te Breda; D. Stam, directeur Gemeente Werken te Vlissin-gen; A. Schip-per, burgemeester van Oostburg; G. J. Janse, wethou der van Vlissin-gen. Eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau: in goud, aan: L. A. Damen, wethouder van Huijbergen; P. C A. E. Jan broers, te Bergen op Zoom; H. J. van der Velden, te Made; J van Belzen, lid van de raad van Arnemuiden; J. Mels-e, wethouder van Mariekerke; J. de Putter, te Hoèk; K. J. Ste- ketee, te Arnemuiden; in zilver aan: J. F. I. Freijser, te Putte; C. C. J. van de Watering, com mies A bij gemeentewerken te Bergen op Zoom Ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: professor d-r. H. Chr- van de Hulst, hoogleraar rijksuniver siteit Ledden; drs. A. de Jong, directeur-generaal voor het onderwijs, wonen-de te Dor drecht Officier in de orde van Oranje-Nassau, bij bevordering: D. Dooijes, directeur van de Gerrit Rietveld Akademie te Amsterdam, wonen-da aldaar; dr. ir. W. L. Ghijsen-, inspec teur voortgezet onderwijs, wo nende te Prinsen-beek. Ridder in de orde van Commandeur in de orde Oranje-Nassau: CHRISTINE DEUTEKOM Ridder in de orde van Oranje-Nassau. GERARD REVE Ridder in de orde van Oranje-Nassau. P. H. M. de Wit, oud-hoofd van een bijzondere school voor lager onderwijs te Zevenber gen; H C- Graste (broeder Marcellus), oud-leraar aan een middelbare school te Roosen daal; M. 't Gilde, oud-direc teur lagere technische school te Axel. Eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau: in goud, aan: mejuffr. M. L. E. Kiefooom, onderwijzeres te Sas van Gent; C. P. J. Schalk (broeder Willibrord), secreta ris St.-Victorstiehting en di recteur internaat voor schip perskinderen „St.-Joseph" te Oud-Gastel. Ridder in de orde van Oranje-Nassau: G. A. van Wagenin-gen^ jour nalist, wonende te Baarn- Ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: dr C. J. Oort, thesaurier- generaal Ministerie van Finan ciën. Officier in de orde van Oranje-Nassau: L. M. Siliabus, hoofd van de inspectie der directe belastin gen te Breda; W. R. van der Wei-de hoofdinspecteur van 's Rijks Belastingen te Breda. Ridder in de orde van Oranje-Nassau: K. Punt, hoofdcommies Rent ambt der domeinen, te Bre da. Eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau: in goud, aan: C. F. d-e Ridder, commies secretaris 's Rijks belastingen, te Roosendaal Ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: professor dr. C- Goedhart, hoogleraar aan de Universiteit van Amsterdam. Ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: generaal-majoor C. Knuist, ridder der MWO (infanterie); generaal-majoor J K. L. Koch (cavalerie); luitenant-generaal J. H. Knoop (luchtmacht); lui tenant-genera-al R. A. Sleeuw (luchtmacht). Officier in de orde van Oranje-Nassau, met de zwaarden: Kolonel ir. W. P. A. Alberti, Huijbergen, kolonel drs. D. Mant.z, te Gilze-Rijen. luite nant-kolonel J.M. Leenheers te B. Goes. luitenant-kolonel Horst te Breda. Ridder in de orde van Oranje-Nassau, met de zwaarden: Majoor A. Bontenbal te Mid delburg. Ridder in de orde van Oranje-Nassau: N. Drabbe, technisch hoofd ambtenaar te Breda. Ere-medaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau: In zilver, met de zwaarden aan: sergeant-maj oor-instruc teur H.J. Derks te Roosenidia-al. sergeant-maj oor-instructeur W. Roode te Roosendaal, aid- judant-onderofficier-instruc- t-eur A.J. Timmer te Hooger- heide, adjudant-omderofficier- instrueteur H.H. An-ema te Breda, adjudant-onderofficier administrateur H. v-an Winkel hof te Middelburg, adjudant onderofficier-administrateur N. Da-anen te Oosterhout, kor poraal M.C.A. Meijer, voorzit ter van de Landelijke Korpo- raalsvereniging. de Nederlandse Leeuw: Ir. M.J. te Nuijl te Apel doorn directeur van de Dienst van het Kadaster en de Open bare Registers. Ridder in de orde van Oranje-Nassau: W.C. Luijkenaar te Prinsen beek, technisch hoofdambte naar. B. Pekelder te Breda, bouwkundig v hoofdambte naar. Eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau: In goud aan: Chr. de Graauw te Breda, chef van de afdeling Hypothe ken aan het Hypotheekkantoor te Breda. Ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: Prof. dr. J. Veldkamp te Bilthoven (gem. de Bilt), di recteur van de hoofdafdeling Wetenschappelijk Onderzoek bij het Koninklijk Nederlands Meteorologisch Instituut. Ridder in de orde van Oranje-Nassau: A. Drentih, te Hansweert, technisch hoofdambtenaar. Ing. C.F.W. Jancsen te Bergen op Zoom waterbouwkundige. H. van Gorsel, dijkgraaf van het waterschap Tholen. A. Boone te Middelburg hoofd Techni sche Dienst van het Wegschap Walcheren. H. Spruyt te Roo sendaal. hoofdwerktuigkundige N.V. Nederlandsche Scheep vaart Unie. Eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau: In goud aan: W.A. Sneep te Ossendrechit, oud-bestuurslid Zuidpolder. In zilver aan: J.H.L. Huisman te Terneu- zen, hofmeester Provinciale Stoomibootdieinsten in Zeeland. J. M. van der Smissen, te St.- Willebrord, hoofdemployé PTT. I. Bink te Breda hoofd employé PTT. Mevrouw D. van der Smissen-de Bruijn te St.-WiUebrord, schrijver le klasse dier PTT. P. van Ooster hout te Hoeven, employé le klasse der PTT. A. Koo-le te Borssele. employé le klasse der PTT. J. C. A. Kuen, te Oos terhout besteller der PTT. In brons aan: A. Dallaert te Axel chaffeur DR. J. BARTELS Ridder in de orde van de Ned. Leeuw. In zilver aan: H. C. J. Vervaart, administra tief ambtenaar te Breda. A.C. Nuijten administratief ambtenaar te Breda. In brons met de zwaarden korporaal g.M. van de Mee berg te Breda. In brons aan: J.P. van der Meer, telefonist te Bergen op Zoom, W.P. van Oers, rijksambtenaar te Breda, wonende te Roosendaal, P. J. Verhagen, rijksambtenaar te Westkapelie. Ridder in de orde van bij Garage Cito. A. C. Lips te Roosendaal chef-vakman le klasse der PTT. J.J. de Wee te Yerseke, besteller der PTT. Ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: J.A.M. Molkenboer, direc teur-generaal van Industrie bij het Ministerie van Economi sche Zaken. Officier in de orde van Oranje-Nassau: Mr. R.A. Levisson, voorzitter van het Koninklijk Neder lands Verbond van Drukkerij en. H. van Prooijen, directeur internationale industrie bij de Coatings Groep van Akzo N.V. Chr. A.Th. Hermsen, directeur van de B.V. Koninklijke Maat schappij De Schelde. Drs. P.W.C. Pessers, directeur van Pessers Wolwasserij en Seh-a- penl-ederfa-briek te Oisterwijk. Mr. A.D. Vas Nun-es te Breda, directeur van Shell Nederland B.V. Ridder in de orde van Oranje-Nassau: Mevrouw I.J. Phaff-Gilkens (Ida de Leeuw-van Rees), te Ernst. Ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: Dr. J. Bartels, te Wassenaar, vice-voorzitter van het Ver bond van Nederlandse Onder nemingen, Ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: Drs. A.W.J. Cairon te Wasse naar vice-voorzitter van de Raad van Bestuiur van Unile ver N.V. Officier in de orde van Oranje-Nassau: Ir. A.E. Kromwijk te 's-Her- togenbosch directeur van de Hogere Landibouwtechnologi- sohe School aldaar. A.L.S. Lockefeer te Hulst. Ir. J. F. A. Molenaars te Halsteren hoofd ingenieur-directeur voor de Landinriching in Limburg. Ir. N.W. I luider te 's-Grajvenihage, algemeen secretaris van de Katholieke Nederlandse Boe- ren- en Tuinidersbond. Drs. A. P. T. van Pol te Zeist, direc teur van de Gronidiverbete- rings- en Ontginmingsmaat- schappij Grontaiij N.V. L.J. de Regt te Eist bestuurslid van landbouworganisaties. Ridder in de orde van Oranje-Nassau: B.J. Cok te Goes bestuurslid van organisaties op het gebied van de groothandel in levens middelen. H. J. Grootendorst te Boskoop bestuurslid van or ganisaties boomkwekerij. Eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau: In goud aan: G.A. Dekkers te Ouiden- bosdh, bestuurslid van organi saties op het gebied van de tuinbouw. In brons aan: J. van Bellen ten Hengstdijk landarbeider. A.C.P. de Wit te Stampersgat landarbeider. Ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: Dr. W.A. van den Berg, se cretaris-generaal van het Mi nisterie van Sociale Zaken. Officier in de orde van Oranje-Nassau: G.J. Vunderink te Utrecht penningmeester CNV. Ridder in de orde van Oranje-Nassau: NA. van Kaam te Bergen op Zoom. C. van Dijk te Har- melen, voorzitter Industrie bond CNV, J.C.L.F. Bleijen- bergh te Hulst, penningmees ter Stichting Werkplaats voor Mindervaliden. Ing. Tj. A. Bergstra te Teterimgen, tech nisch hoofdambtenaar Arbeids inspectie te Breda. Eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau: In goud aan: H. van Damme te Koewacht. J.M. Maliepaard te Willemstad (N.B.) penningmeester van de Christelijke Besturenbond al daar en penningmeester-secre taris van de plaatselijke afde ling van de Hout- en Bouw bond CNV. In zilver bij bevordering aan: G. J. Renkels, nachtwaker bij B.V. Borstelfabriek Vero te Roosendaal. in zilver, aan: LW, van der Plank, te Dor drecht, hoofdlbaas bij Avio- Fokker te Woensdrecht; J.A. van Velp, te Grave, grafisch technisch medewerker bij NV. Audet; P. van Dam, te Klundert, oud-penningmees ter plaatselijke afdeling Neder landse Christelijke Bond van Werknemers in de Hout- en Bouwnijverheid; A. Oele, te Yerseke; J.C. Fraanje, te Goes. In brons, aan: Mejuffrouw W.M. Vreugde, dienstbode te Wouw; H. A. Q MGR. J. B. MöLLER Ridder in de orde van de Ned. Leeuw. Eversdiijk, stoffeerder foij Vroom en Dreesmann te Bre da; J.P Neefs te Etten-Leur, magazijnmeester bij de N.V. Borsumij Wehry; A.M. Beens, kwastenmaker bij B V. Vero, te Roosendaal," Ridder in de orde van Oranje-Nassau: P.G.J.H. Kusters te Breda, voorzitter van de Stichting Le vensschool voor Werkende Jongeren; Officier in de orde van Oranje-Nassau: drs. J.A.M H. Damoiseux, al gemeen secretaris Nationale Raad voor Maatschappelijk Welzijn; Jo Juda, violist, tc Laren; S. Nauta, conservator van het Volkenkundig Mu- .seum „Justinus van Nassau" te Breda; Ridder in de orde van Oranje-Nassau: J.P. Baan, vice-voorzitter van de Nederlandse Boksbond; H. van den Bergh, ply. alge meen secretaris van de Neder landse Jeugd Gemeenschap; Wim Boost, Cartoonist-illustra tor, te Amsterdam; Eugène Brands, kunstschilder, te Am sterdam; dr- J.M.G.M. Brink- hoff, geschiedschrijver, te Nij megen; Chr. J J. Burgers, oud directeur van „Forum" te En schede; Ton van Duinhoven, toneelspeler, wonende te Am sterdam; Berend Hendriks, beeldend kunstenaar, te Arn hem; mr. Johannes den Her tog, toonkunstenaar te Amster dam; W.H. Heijtman, camera man, te Hilversum; L. Kraaij- enzamk, oud-hoofdredacteur van het Deventer Dagblad; Aad van Leeuwen, sportcom- mentator te Amsterdam; Rob Nieuwenhuys, letterkundige, te Amsterdam; H.A. Paalvast, vice-voorz. van de Landelijke Unie van Katholieke Bonden van Bejaarden te Maassluis; J oan Remmelts, toneelspeler, te Amsterdam; George van Renesse, pianist te Bussum; Gerard Reve, letterkundige te Weert; H. Roos, hoofdbe stuurslid van de Koninklijke Nederlandse Schaatsenrijders Bond te Amsterdam; J.J. Schweneke, publicist te 's Gravenhage; Ans van, Gerwen, turnster, te Eindhoven; Mag- dalena Sothmann, kunsthande laar, te Amsterdam; Nico Spits, oud-aanvoerder van het Nederlands Hockey elftal, te Amstelveen; Conny Stuart, ca baretière, te Amsterdam; Jan- ny van Worimg, klaveciniste, t- Amsterdam. Eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau: in goud, aan: S.J-P. Jumelet, te Bruinisse; BJ. Korstanje, te Yerseke; M.J.C. Pinxteren, lid-oud-be stuurslid „De Strienespelers"; te Steenbergen; Chr. Schipper, te Koudekerke; J.J. van der Tuu'k, te Breda; S. de Visser, secretaris Leesbibliotheek Aagtekerk, wonende te Dom burg; A.L. van Wallenburg, directeur van de Muziekvere niging „Vlijt en Volharding" te Soulburg; in zilver, aan: A.A. Bensdhap Knook, diri gent van de Christelijke Ge mengde Zangvereniging „Looft den Heer" te Nieuwvliet, te Groede: C-F.J. Kuijten, oud- uhef-zwemimstructeur bij de NV. Sportfondsen-bad, te Bre da. A.W. Leuws, li-d-oud-be- stuurslid muziekvereniging „Crescendo" te Oostkapelle; W. Polak, te Lage Zwaluwe; J.C. Snoeijs te Castelré (gem. Baarle-Nassau); P. Verhagen, lid-oud bestuurslid van de muziekvereniging „Crescen do"; te Heijningen; F. Ver munt, bestuurslid van de Stichting R.K. Harmonie „Oe fening" te Stan-ddaarbuiten; P. de Wit, lid-oud voorzitter van de muziekvereniging „Cre scendo" te Heijningen; K- Wondergem, lid-oud-penning- meester van de Muziekvereni ging „Crescendo" te Oostka pelle. Dr H.H. Cohen, directeur van het Rijksinstituut voor de Volksgezondheid. Officier in de orde van Oranje-Nassau: mr. G.J.M. Stulemeijer, Al gemeen adviseur Nationale Ziekenhuisraad, te Breaks- len Ridder in de orde van Oranje-Nassau: dr. F.G. Vaandrager, arts te Oostkapelle; Eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau: in goud, aan: J.P.P- van den Boom, docent aan 'ret Algemeen Burger Gasthuis te Bergen op Zoom. M.I. Hoste, administrateur van de Bloedtransfusiedienst van het Rode Kruis, te Oostburg in zilver, aan: mevrouw G D. van Steeno ven-Vos, kraamverzorgster te Hooge en Lage Zwaluwe. we" juffrouw A.F. Willemsen, ver pleegster, te Breda; prof. dr. H.A. Snellen, vice* voorzitter Nederlandse "a stichting, te Oegstgeest. voorsprong dusdanig oj plaats is te verdrijven, (verlies van 1.24 in de geloofde het nu zelf ooi Daarvan is ook Ad Dek die nu de adem van Van Hoek en Schür (vierde) i „ek heeft, heilig overt Het moet al zuiver t zijn willen we hem er uitrijden". En zijn ploegU Herman Krott stelt berus' Het is gebeurd, in thj kan het natuurlijk nof tenslotte werd Knetei twee jaar geleden op de laatste dag ook uit de gereden, toen hij drie m-n voor stond maar het is hl onwaarschijnlijk. Trou hii verdient de overwu ook want hij is gewoo: sterkste renner". Schuiten had voor de tl baancoach Frans Mahn 1 vertrouwensman) en me cien Jan Legrand opge« meld. Mahn versoheen I een door Schuiten ver:l zijden truitje (voor mi weerstand) ten tonele enl grand met een paar spe geprepareerde lichte wil De wielen gebruikte de tingrenner op aanwijzing Mahn echter niet. Mahn: loopvlak was te glad vool regenachtige weer". De tactiek van Kettir er voor de twee laatste etal op gericht de eerste pi voor Schuiten te behoL Maar Van den Hoek ên S mogen voor hun eigen 1 rijden nog hoger te komel het algemeen klassen| Maar ze mogen Schuiten uit de trui rijden. Het natuurlijk anders ais Schi door eigen schuld g wordt We zijn dit over gexomen op voorstel van Aling. Iedereen was m< akkoord". Schuiten kan in ieder natuurlijk rekenen op steun van zijn pioegge: Dat bleek gisterochtend i ae etappe van Schijndel Oss, toen Schuiten ten Kwam tengevolge van het dat zijn remkabel brak tij het pareren van een dem, ge van Jan Raas. Jan stond meteen zijn fiets af' de leider, die daarna ml Uitslag vijfde etappe, Ulestraten naar Schijndel km.) 1 Hoogendoorn (Bos Staalbouw) 3 uur 46 mii sec, met bonificatie 3.46.3 Kuys (Bossche Staalbc z.t., met bon. 3.46.42., 3 den Hoek (Ketting) z.t., bon. 3.46.47, 4 Carbutt 3.46.52, 5 Franken (Victi z.t. 6 Van Gerw-en (mi team) z.t., 7 Van Lai (Bossche Staalbouw) 3.46.3 Kalis (Tsj) z.t., 9 Pons. (Amstel) 3.47.03, 10 ScheiJ man (Caballero) 3.47.03, Albersen (Ovis) z.t., 12 Helvoirt (Caballero) z.t. Van der Kruys (Van Erp) 15 Smit (Bossche Staalbc z.t. 16 Van Houweiingen stel) z.t. 17 Dekkers (Am_ z.t. 18 Van Bragt (Victo z.t., 19 Sint Nicolaas (O z.t., 20 Pavlicek (Tsj). z.t. 23 oere 3.47.29, 25 Hu. z.t., 27 Tak z.t., 33 Strobbe 34 Van Dijk, z.t., 35 Coi mans z.t., 49 Theo V 347.37, 53 Jan Raas z.t Van de Bunder z.t., 66 Dongen z.t., 70 Martin V- 3.47.47 DE UITSLAG VAN ZESDE ETAPPE: 1 Raas ®l"P) 74 km. in 1.39.34, b°n. 1.39.19, 2 Dekkers stel) 1.4U.02, met bon. 1.3 3 Van Gerwen (Milit P/oeg) z.c., met bon. 1.39.5 Van Katwijk (Hebro) z.t Van der Kruys (Van Erp) Smit (Bossche Staalbo z-t-, I 7an Houweli-ngen fel) z.t., 8 Van den (Ketting) z.t., 9 Van der S; Jelbama) z.t., 10 K (Bossche Staalbouw) z.t., Alber-m (Ovis) z.t., 12 Sclj ten (Ketting) z.t., 13 Bot! bU-S (Van Erp) z.t., 14 Ki (Van Erp) z.t., 15 Schür ■jng) z.t., 16 Lunenberg C trP) 1.40.44, 17 De Boer ehehn) 1.40.46, 18 Scheuner (Cabalero) z.t., 19 Van moen (Bossche Staalbouw) AJ Van Trigt (Michelin) 21 Cooremans (Vict.) 1.4| 24 Van Bragt (Vict.) z.t.,1 «roere (Vict.) z.t., 26 Fran (Viet.) z.t., 29 Huyzen (Vi 3j Van Dijk (mil.) z.t., van Dongen (Caballero) X,' Strobbe 'H=hrnï z.t iak (mil.) 143.26, 45 Van 'O I

de Stem | 1974 | | pagina 14