1 Blessure houdt Koewachter uit de strijd Van de Berg jeugdtrainer Feyenoord JAAP KEYMEL KLASSE APART IN MIDDELBURG VCK kansloos bij kampioen Zaamslag: 2-0 Junioren Terneuzen aan leiding Jeugdschakers Vlissingen oppermachtig HULDIGING VAN MZ- JUNIORENFORMATIE EERS DE W KLAS VAN Kj GRAND sport 1ii ii win VIERDE SPORTPAGINA VAN MAANDAG 22 APRIi 1974 10 GODDE HAD GRAAG WILLEN VLAMMEN IN DEZE OMLOOP (Van onze sportredactie) PHILIPPINE De vijfde Omloop van de Braakman die zo'n knappe overwinning opleverde voor de Bovenkerkse amateur Juul Bruessing, miste zaterdag een aantal sterke streekrenners. Op de eerste plaats Peter Gödde. de Koe- wachtse coureur die de finish als toeschouwer bijwoonde. Noodgedwongen, want Peter Gödde staat al even op non- actief door een hardnekkige kuitblessure. De BIK-troef, die graag had willen vlammen in de Omloop „Ik zou graag wat hebben willen laten zien voor eigen publiek" kon nu de zaak rustig bekijken, al beviel hem dat maar matigjes. Afwezig was eveneens Lon Strobbe, de Hebro-Flandria- coureur uit Lamswaarde, die aanvankelijk wel was aange wezen voor de Omloop. Strob be reed in Frankrijk in een vierdaagse .etappewedstrijd en veel spijt zal Strobbe daar niet van hebben gehad. Hij veroverde zaterdag de leiders trui in deze wedstrijd, zo deelde hij zijn ouders in Lamswaarde telefonisch mee en de kans op de eindover winning was groot, met de laatste etappe zondag voor de boeg. Gijsel - deel uitmakend van de ploeg van Chris de Jonge - café-restaurant Storm - moest het om een andere reden laten afweten. Gijsel heeft een schouderblesssure, waardoor hij niet kon starten in de Omloop. Twee streekrenners uit Zeeuwsch-Vlaanderen die niet in grote spoosorploegen zijn ondergebracht hebben zelf een sponsor kunnen vinden. Cor Vervaet die de Omloop van de Braakman reed in de trui van de wielervereniging Zeeuwsoh-Vlaanderen gaat ge sponsord worden door topsla- ger Fons Plassohaert uit Axel, die hoopt door zijn financiële steun Vervaet wat. meer arm slag te kunnen geven in de wielersport. Voor Robert Or- eraft de Engelse amateur die in Philippine onderdak heeft gevonden, krijigt in de heer Buyzen, van café Marionette in Philippine een welkome sponsor. De gemeentepolitie uit Terneuzen zorgde er in sa menwerking met de rijkspoli tie voor dat de vijfde Omloop van de Braakman voortreffe lijk kon verlopen. De vele kruispunten waren met de no dige zorg afgezet, zodat de ka ravaan zonder moeite kon pas seren, Dat regelmatig passeren was niet zo nodig voor de nationale ploeg van Tsjecho- siowakije, die als voorbereiding op Olympia's Toer de Omloop reed. De Tsjechen hadden er vrijdag net een verre reis per auto van zo'n dikke duizend kilometer opzitten en lieten weinig van zich zien. Alleen Sykora reed de Omloop uit. Hij werd 31ste en viel hier mee net buiten de prijzen. Een hele reis had ook de Brit Ian Hallam die voor He- bro-Flandria rijdt - op eigen kosten - moeten maken. Hal lam, die pas afgesturdeerd is als tandarts en een praktijk heeft in de omgeving van Londen, was vrijdag per vlieg tuig uit Engeland in ons land aangekomen. De Hebro-Flan- dria rijder had weinig hinder ondervonden van zijn lange trip naar De Braakman, want hij was regelmatig in het voorste gelid te vinden en had een groot aandeel in het suc ces van zijn formatie. Opvallende uitvallers in de Omloop van de Braakman wa ren Co Hoogendoorn, de win naar van de Ronde van Dren te, Kettingcoureur Nico Rinkel - geen conditie - en nog een aantal klinkende namen die het hoge tempo niet konden volgen GRAAUW - HULST Van Graauw-trainer Berty van de Berg uit Hulst doen geruchten de ronde als zou hij na het seizoen overgaan naar de ere divisieclub Feyenoord. Hij zou daar als jeugdtrainer gaan fungeren, een functie die hij ook vele jaren bekleedde bij de Hulsterse voetbalvereniging HVV '24- Zelf wilde hij daar gisteren middag nia het duel Graauw - Corn Boys nog geen commen- taarop geven, maar hij ont kende niiet dat die geruchten uit de lucht gegrepen waren- Van de Berg: ,.Er zijn inder daad contacten tussen het be stuur van Feyenoord en mij, maar ik kan er verder nog niets over zeggen. Deze week valt de beslissing, dus wach ten we nog even af". De bonte karavaan die de Omloop van de Braakman volgde zaterdag had ook een jarige in zijn gelederen. Dat was Caballero-ploegleider Gé Peters, die van zijn coureurs echter geen overwinning kreeg aangeboden. Hij moest het met een schamele veertiende plaats van Louis Verweia als beste resultaat doen. Grote afwezige bij de Om loop van de Braakman was eveneens KNWU-speaker Wim Hendriks uit Hulst. Hij is nog maar enkele dagen ontslagen uit het Hulsterse ziekenhuis, waarin hij was opgenomen met een maagzweer. Hendriks zal het nog een paar weken rustig aan moeten doen. Hij had de Omloop graag willen doen,, maar fysiek was hij hiertoe nog niet in staat. Zijn plaats werd nu ingenomen door de Terneuzense speaker Pierre Eijsackers. 0 De kopgroep in de Omloop uan de Braakman ter hoogte van Biervliet: v.l.n.r. Theo Smit, Jules Bruessing, Herman. Snoeyink, TON KOOMEN Toine van de Bunder, Aad van den HoekFrits Schür en Jan Raas. (Van onze zwemmedewerker) MIDDELBURG De vijftienjarige Jaap Keymel uit Vlis- singen was zaterdagavond in het gezellig volle overdekte zwembad te Middelburg weer bet middelpunt van de be langstelling. De reden hiervan was wel zijn sensationele overwinning op de honderd meter schoolslag heren op z(jn rivalen Peter Buijs van De Stormvogel en de als fa voriet gestarte Guus van de Neste uit Terneuzen. Aanvan kelijk had Van de Neste een kleine voorsprong op Peter Buijs die echter alles gaf om hem bij te blijven. Maar op de laatste haan kwam Jaap Keymel echter plotseling danig opzetten en met nog vijf meter te zwemmen ging hij zijn beide tegenstanders voorbij en finishte in de fantastische goede tijd van 1.16.2 waarmede hij het Zeeuwse record, dat met een tijd van 1.16.7 in handen was van Guus van de Neste met een halve seconde verbeterde. vlïet, Luctar 1.16.9, 2. Koen DehnilMers, de Bruinvis, 1.17.2, 3. Peter de Lanige, Luctor 1.20.2. 100 meter vlinderslag meis jes onder de 14 jaar: 1. Sandra Kuijpers, de Stormvogel, 1.31,4, 2. Nettie Pladdet, de Braakman, 1.32.0, 3. Carla de Vos, de Sahelde 1.32.8. 4x 100 meter vrije slag estafette he ren': L Luctor, 4.17,0, 2. de Stormvogel, 4.20.7, 3. de Schelde, 4.30.8. 4x 100 meter wisselslag estafette dames: 1. dte Stormvogel, 5.32.6, 2. de Schelde, 5.37.5, 3. de Braak man 5.39.5. Even Igter dook Keynel ech ter weer in het water voor de 1,00 meter vlinderslag jongens. Ook hier was hij een klasse apart want op zijn gemak zwom hij de tijd van 1.09.3. Hij had hier bijna 5 seconden voorsprong op zijn clubgenoot Paul Meerman. Met veel span ning werd uitgekeken naar de 100 meter vrije slag heren. Ook hier kwam Jaap Keymel weer aan de start. En voor de derde keer van de avond zou hij schitteren. Frans van Krui- ningen nog steeds de Zeeuwse recordhouder op dit numimer met een tijd van 59.1 was belust op revanche voor zijn nederlaag op de Zeeuwse winterkampdioen- schappen. En even leek het erop dlat hij zou slagen, want bij elk keerpunt had hij een kleine voorsprong op de Vlis- siniger die zich echter verbeten verdedigde. En precies zoals op de schoolslag w,as ook niu het eindschot van Keymel for midabel. In de laatste meters zwom hij Van Kruiningen voor bij in de Zeeuwse toptijd van 59,8 seconden. Bij de dames kwamen er weinig verrassingen uit de bus. Els van Tatenhove van de Braakman won de vrije slag in de goede tijd van 1.09.7 en bleef daarmede 0,3 seconde boven haar eigen Zeeuws re cord. Carla Willems, die enige tijd met een vervelende bles sure heeft gesukkeld, kreeg hier toch wel een verrassende derde plaats toegewezen. De Vlissingse was op de 100 me ter rugslag eveneens goed op dreef. Zij maakte het Marjo lein van de Neste bijzonder moeilijk en dat resulteerde in redelijk goede tijden. De 100 meter schoolslag meisjes onder de 16 jaar was wederom een spektakelstuk van de eerste orde. Olga Hoogeboom van De Schelde, de Braakman-meisjes Nettie Pladdet en Els van Tatenhove, Sandra Kuijpers en Lenie van Bodegom van de Stormvogel leverden een hartverwarmend gevecht om de overwinning. De Zeeuwse recordhoudster op diit nummer Nett'e Pladdet ging bijzonder hard van start waardoor zij een kleine voorsprong kon opbouwen die zij ondanks geweldig aan dringen van Olga Hoogeboom tot het einde wist vast te houden. De gemaakte tijden bleven echter beneden de ver wachting. 100 meter schoolslag heren: 1. Jaap Keymel, de Stormvo gel, 1.16.2; 2. Peter Buijs, de Stormvogel, 1.18.1, 3. Diok Verboom, de Stormvogel, 1.20.2. 100 meter vrije sl'ag dames: 1. Els van Tatenhove, de Braakman, 1.09.7, 2. Annedies Kerkhof, Luctor, 1.12.1, 3. Car la Willems, de Stormvogel, 1.12.9. 100. meter vlinderslag jongens onder die 10 jaar: 1. Koen Stroo, dte Stormvogel, 1.5012, 2. Jan Kees Mol, de Stormvogel, 1.52.4, 3. Roals Strackx, de Ganze, 1.57.9. 100 meter rugslag meisjes onder de 10 jaar: 1. Margreta Kuipers, Zeelandiia, 1.43.8, 2. Tjitstee Parrma, de Ganze, 1.44.0, 3. Yvonne Riemens Stormvogel 1.45.1. 100 meter vlinderslag jon gens onder de 16 jaar: 1. Jaap Keymel, de Stormvogel, 1.09.3, 2. Paul Meerman, de Stormvo gel, 1.14,1, 3. Axel Degheselle. de Bruinvis, 1.15.8. 100 meter schoolslag meisjes onder de 16 jaar: 1. Nettie Pladdet, de Braakman, 1.27,1, 2. Olga Hoogeboom, de Schel de, 1.28.0, 3. Lenie van Bode- gom, de Stormvogel, 1.29.4. 100 meter vrije slag jongens onder de 12 jaar: 1. Pieter Polderman, Scheldestroom, 1.12.7, 2. Robert van de Veldie, Stormvogel, 1.15.7 3. Erwin Blaauw, Stormvogel 1.19.8. 100 meter vlinderslag meis jes onder de 12 jaar: 1. Nanda Christis, de Stormvogel, 1.37.9, 2. Yt Hoeksema Luctor, 1.43.4, 3. Cora Solieveld. Stormvogel. 1.44.4. 100 meter vrije slag heren: 1. Jaap Keymel, Stormvogel, 59.8, 2. Frans van Kruiningen, Luctor 1.00.7, 3. Hans van de Guchte, Luctor 1.03.5. 100 meter rugslag dames: 1. Marjolein van de Neste, de Schelde, 1.19.3, 2. Carla Wil lems, Stormvogel, 1.20.3, 3. El- la de Jonge, Stormvogel 1.23.Z 100 meter rugslag jongens onder de 14 jaar: 1, Rob Geer- (Van kerl onze sportmedewer- TERNEUZEN Zaamslag deed als kampioen van de eer ste klas van de zaterdagcom petitie van de KNVB afdeling Zeeland zijn sportieve plicht en won met 20 van VCK, dat daardoor alleen onderaan blijft, want de concurrentie verzamelde punten, 's Heer Arendskerke won met 3—0 van Heinkenszand, Veere - Wemeiddnge en Ook WIK - Brouwershaven eindigden on beslist (11) en Sluis won met 32 van Nieuwdorp. Ar- nemuiden 2 won met l0 van Colijnsplaatse Boys. 's HEER ARENDSKERKE - HEINKENSZAND De thuisclub was veel sterker. I Voor de rust werd het 10 door Beenhakker. De eerste periode na rust was voor Heinkenszand, maar toen na een ifcwartier Niieuwehkuijze er 20 van had gemaakt, was het verder een gemakkelijk en door Traas werd het nog 3 0. ZAAMSLAG - VCK —De kampioenen speefiden beter zander zich werkelijk in te spannen. Cor Bakker maakte er na een half uur 10 van. Ook na de rust ontbrak de bezoekers de kracht ont Zaaimslag terug te dringen en door Jan Buijze werd het ge makkelijk 2—0. SLUIS - NIEUWDORP Een verdiende Sluis-overwin- ning. De Zeeuwsch-Vlamingen speelden goed en waren ster ker. Door twee doelpunten van Ton Smits nam Sluis een 20 voorsprong. Van Boven maak te er een minuut voor rust 2— 1 van en enkele minuten na rust /end het door dezelfde speler 22. Sluis kwam op voorsprong door Van Dalen en dat het bij 32 bleef, was de schuld van Spee, die nog een strafschop onbeniut liet. ARNEMUIDEN 2 COLIJNS- PLAATSE BOYS De Boys werden verdiend afgestraft. De laatste tijd zijn de Boys van slag en juist de Arnemuddena- ren op dreef, al blijft het dan steeds bij l—0. Zo ook nu weer. Weer een doelpunt van H. vah Belzen, na een half uur spelen (10). VEERE - WEMELDINGE Een matige wedstrijd, met een juiste uitslag. De thuisclub kreeg iets meer kansen, maar kwam na een kwartier met 01 achter door Gijzel. Nog voor rust werd het gelijk door De Meester (11). Veere had na rust iets betere kansen, maar de 11 stand geeft de verhouding toch het best« weer. Van beide kanten werd er m# n rKaWe edhu v Bosle re Vz volledige dnzet gestreden. Bo. keiaar bracht de bezoekers op 01. Met die rust was het al gelijk door Verhage (Ii) WIK was na rust sterker^ maar Brouwershaven met uil vallen gevaarlijker. De 1—Ij een juiste uitslag. DE STAND: Zaaimslag 23- 36, Nieuiwdorp 2226, Arne. muidein 2 2024, Colijnsplaat- se Boys 2123, Brouwersha. ven 2122, Wemeldinge 23- 22, Sluis 2221, Ajpoüo 21- 19, Veere 2119, 's Hee: Arendskerke 2218, Hein- keniszand 2218, WIK 23—18, VCK 21—16. (Van een voetbalmede-werker). TERNEUZEN Ternenat Al moet wachten tot volgende week voor een kampioen* feest, maar dan moet in Am* muiden wel gewonnen wor den- Terneuzen Al won mei 6I van Middelburg Al- De achtervolgers van Axel Al lie ten trouwens ook geen twijfel en wonnen met 49 «ai Kloetinge Al. Wie uit de juniorehhooid- klas gaat degraderen blijft wf onzeker. Behalve Middelhui? Al blijft Goes Ai met een 5- 0 nederlaag van Bruse Boji Al ook in de zorgen, wal HVV Al en Vlissingen Al speelden tegen elkaar gelijk (22) en 'kunnen het uitge speelde Zierikzee Al nog voorbij, dat met 21 van Steen Al verloor. Walcheren Al maakte er in de slotfase niei- meer van en verloor met 20 van Amemuiden Al. D» stand: Terneuzen Al 21-34, Axel Al 21-33, Walcheren Al 21-26, Steen Al 22-24, Kbc- tinge Al 21-23, Bruse Boys Al 20-19. Arnemuiden Al '8-18, Zierikzee Al 22-16, HW Al 21-16, Vlissingen Al 21-1S, Goes Al 20-13. Middelburg Al 20-11. 0 Sjoer de Vries, voorzitter van de Nederlandse Tafeltennisbond overhandigt de kampioensbeker aan de trainer van de MZ-junioren Jo Kleine-pier. De succesvolle junioren Lou Kompels, Koes de Vries en Peter Kersten kijken toe. (Van onze schaakmedewerker) VLISSINGEN De schaak club Vlissingen heeft een toer nooizege in eigen huis gehou den tijdens het jeugdschaak toernooi voor zestallen onder de 16 jaar. Het werd gespeeld in Het Anker te Vlissingen. Vlissingen bewees zijn superi oriteit in de A-groep. In de B- groep ging de zege naar Vlis singen 3. (Van onze tafeltennismedewerker) MIDDELBURG. "Ik hoop dat jullie er ook in slagen de volgende sporten van de lad der naar de top van de Neder landse tafeltennlswereid te be reiken", aldus voorzitter Sjoerd de Vries van de Neder landse Tafeltennis Bond in zijn huldigingstoespraak van het onlangs kampioen van Ne derland geworden MZ-junio renteam, "De eerste stap ais junior is in ieder geval succes vol afgesloten mede gezien het feit, dat jullie volgend seizoen de .seniorenleeftijd hebben be reikt en dan gaan spelen in de landelijke promotie overgangs klasse". Spreker overhandigde daar na een fraaie kampiomsbeker aan het trio Lou Kopmols, Koen de Vries en Peter Ker sten. De huldiging vond plaats in de nieuwe sportaccommoda tie die vrijdagavond officieel onider grote belangstelling was geopend.Vele cadeau's en nog meer bloemstukken werden hierbij vergezeld van de feli citaties aan het stichtingsbv stuur en het bestuur van de tafeltemmisveireniginig Middel burg-Zuid overhandigd- Op de zaterdag gehouden open daa vond voormelde huldiging plaats waarbij naast het hoofd bestuur van de NTTB voorzit ter Moerman van de verem ginig MZ het team met coach Jo Kleinepier nog in de bloc men zetten- Ook de sponsor van MZ, sporthuis Roovers bood hen nog een attentie aan in de vorm van drie nieuwe tafelltennisbats. Aanvoer tor Lou Kopmel's richtte zich daarna namens het team met een dankwoord tot de vele aanwezigen en dankte daarbij speciaal Jo Kleinepier voor het werk, dat tot zo'n succesvolle bekroning had geleid. Kop- mels nam daarbij tevens af scheid van de vereniging, ge zien hij wegens verhuizing naar Breda noodgedwongen naar een andere vereniging gaat. Trainer Kleinepier liet zich daarna ook niet onbetuigd en bood op zijn beurt aan voorzitter Moerman en zijr. vrouw een bloemstuk aan. Daarna werden er diverse de monstraties verzorgd doir sportschool Felix Jansen en de jonge Yin en Yan Kimpocluo uit Middelburg trad voor het eerst op met demonstraties mesverdedigingen, stokverde- diging en karate, hetgeen een boeiend schouwspel oplever le. De Middelburgse damclub ver zorgde op de open dag, door honderden belangstellend en bezocht,een jeugdsimultaan- wedstrijd met 12 spelers tegen de 14 jarige Jaap Rotte, die onlangs op de tweede plaats bij de nationale kampioen schappen aspiranten eindig den. Hij werd daarvoor d'an ook nog gehuldigd met de aanbieding van een ereprijs door voorzitter Bayens. Op vier tafels werden bovendien nog tafelteronds-demonstraties gegeven door de talentvolle jongens- en meisjes-junioren van MZ waardoor overduide lijk de multi-func-tionele opzet van het prachtige kleine zaal sportcentrum goed tot uitdruk king kwam. De festiviteiten werden 's-avon-ds besloten met een feestavond van de vereni ging MZ met bingo, dansen en muziek waarbij met name ini tiatiefnemer Moerman, die al tijd de grote drijfkracht achter het geheel is geweest in eigen oiubkring werd gehuldigd- Het Witte Paard uit Sas van Gent werd! door vele inside:' als favoriet beschouwd in de A-groep. Maar het Wit Paard werd al snel met de werkelijkheid geconfronteerd. Want in de eerste de W ronde leden zi|j al een verral- sende nederlaag tegen Vlissin gen 2, wat de kansen van Het Witte Paard op de toernooi#* I ge tot nul reduceerde. Vlissin* i gen 1 maaikte achtereenvol-1 gens geen fouten tegen Mid delburg 1, Vlissingen 2 en Het Witte Paard 1, zodat de toer nooizege een feit werd. Indw* dueel bleven in deze A-groeP vier spelers ongeslagen. Hel mut Garden en Cor Maas val Het Witte Paard en Henry Koetje en Karei Krieg van schaakclub Vlissingen. eindstand van de A-groep, dj' bestond uit zestallen van tot 16 jaar was: 1. Vlissingen'' 2. Vlissingen 2, 3. Het W«( Paard 1, 4. Middelburg 1. winnende team van VTAssfflJ® bestond uit de spelers H®* Groffen, Paul van Rooyen, ik Brouwer, Henry KoetJ1' Karei Krieig en Freddie KW" ser. In de B-groep, die Hes'0'!: uit acht zestallen, variëren® in de leeftijd van zes tot e" jaar was er toch wel spd® van een verrassing. KoudeWj' ke 1 bleef tot de laatste rofl® op gelijke voet met favori® Vlissingen 3, doch moest d®* laatste ronde de meerdere j' Vlissingen 3 erkennen met f® verschil in bordipunten 3,5 gen 2,5. De stand van de ste drie in deze groep was ail volgt: 1. Vlissingen 3, 2. K"? dekerke 1 en 3. Vlissingen De winnende ploeg van »V singen 3 bestond uit de sto"? Titels Hylkerna, Rudy de Roland van Oorschot, Guf Jan Capat, Frans Maas, DiC" Goorens. VIJFDE SPORTPAGINA VAN A (Van onze sportredactie) PHILIPPINE Twee Zei wen vechten om een been. derde loopt... Een oud v haaltje, maar de vlieger gi weer op in de vijfde omlo van de Braakman, al was derde vechtende dan ge Zeeuw, maar niemand mind dan Juul Bruessing. De pas jaar geworden Amstelveen Hebro-Flandria-coureur w veruit de slimste in Zeeuwsch-Vlaamse semi-kl; sieker, die het predik: „klassieker" al lang verdi heeft, maar nog niet gelui' gen. Juul Bruessing, de handig jongen, die binnen enkele d, ,gen het is goed als zeker zal overstappen naar de bt roepsrenners, had zijn ploeg genoot Toine van de Bunde de overwinning graag gegunr zo zei Bruessing na de finisj in Philippine, maar het mochl]| niet zo zijn. Bruessing, di met een contract van Raleigf waar Peter Post de scepte zwaait, op zak loopt, lachen* verontschuldigend: „Toin reed het sterkst. Die had zege verdiend. Maar toen Ja, Raas Toine had ingehaald o zijn 5 kilometer voor d. streep mooht ik het toch nie' op een eindspurt laten aanko men. Dan zou Raaa wellich LUIK (ANP) De erelijst v; aan ploeggenoten groot was. froot, aan Freddy Maertens sii maakte „valet" met als uits<| en wat overwinningen in kej entwintigjarige Antwerpenaar klassieker. In naam tenminste. In werkelijkheid was etsze 10 koers een betrekkelijk gewone op wedstrijd, die toevallig plaats va vond in de Ardennen die vee' H vedetten op zijin srtartlijst mis- do te. Merokx, Bruyère, Van ka Springel, Poulidor, Zoetemelk, Ti Ocana en de meeste Italianen Gc ontbraken. Wat overbleef was M de massa van de Belgische ne profs- Twee vain hen, Jos de g: Schoenmaker en Roger Ver- da sohaeve waren de eerste aan vallers- Van die 33e kilometer, tot in Bastenaken na precies CLERMOND FERRAND (AFP) De Nederlander Hans van Kessel heeft gister middag op een Van Veen kreidler de 50 cc wed strijd van de Grote Prijs van Frankrijk op het circuit van Clermond Ferrand gewon nen. De wedstrijd op het 8.055 km lange circuit met 51 boch ten was de eerste die meetelt Het wereldkampioenschap Van Kessel leidde van start tot finisch en versloeg de est-duitser Rudolf Kunz met een verschil van bijna een nsuve minuut Hij noteerde °k de snelste ronde: 4 minu- rjT, 18.3 seconden (gem. snel- neid 112.264 km-uur) Uitslagen: 50 cc: 1. Henk van Kessel (Ned) Van Veen nveidler 34 min 42.1 sec (gem. snelheid 111.418 km-uur)., 2. Rudolf Kunz (W.Dld) Kreid- 'er 35.10.5 (109.918 km-uur)., Otello Buscherini (It) Ma- anca 35.14,7 (109.700 km- Herbert Ritt berger y;Dld) Kreidler Wolfgang Gedlich jvi'eidler 35.39.5. 3(107.1 (ZWHS) «n ec klasse: 1 .Kent Ander- 1„" (Zwe) Yamaha de '0 km in 54.37,7 (gemid- 35.23.77 5. '(W.Dld) 6. Ulrich Kreidler del u).„ (Zi lo 54' mai je) I Giaj ha (g< km (Fli 3.C] mal Po: 5. ley Km 1.03 Rea| 136. mi dj uur Suz Bon 4. T mal: geri 1.03 (GB Z) 1. Si BM> 53.5(| 116 Klei Kur cat (ADVERTENTI

de Stem | 1974 | | pagina 10