Profiel van een VERZEKERINGSINSPEKTEUR Eltink heeft weer iets nieuws uitgebroed... hel goede voonaad-voordeel-meubel Zeker nooit gehoord van de bewijsbaar betere itho wasemafzuigkap. Echt leer bij Kreymborg. Aantal Atha Deveneijiis- leam oppermachtig Wielerjeugd van start in Sas van Gent ELTINK itho ventilatietechniel RVS MEUBELEN Zijn handel en wandel. Zijn kennis en kapaciteiten. Zijn persoonlijkheid. Zijn mobiliteit. Wat hij kan verwachten. Spreekt de funktie u aan? r Is er nu niets opgewassen tegen die hardnekkige kookluchtjes? Vrijdag 5 april 1974 Een verzekeringsinspekteur Is een man op weg. Hij heeft een ambulante funktie. Hij zal zowel zakelijke als persoonlijke kontakten moeten onderhouden met velerlei tussenpersonen, zoals banken, makelaars etc., met als doel het afsluiten van levens- en pen sioenverzekeringen en daarbij tevens adviserend optreden. Zo'n verantwoordelijke taak vraagt natuurlijk om de nodige kapaciteiten. Zo zal een inspekteur voor hij de praktijk in gaat over een gedegen vakkennis moeten beschikken. Zijn inspekteursloopbaan zal dan ook starten met een grondige scholing, o.a. in ons opleidingscentrum te Ede, waar wij een toegespitst geprogrammeerd overdrachtsysteem toepassen. Overigens zal het wel een pré voor hem betekenen als hij reeds enige kennis orptrent het verzekerings wezen bezit. Noodzakelijk is dit echter niet. Wel ver wachten we een opleiding op HAVO, Gymnasium of gelijkwaardig niveau. Naast een gedegen vakman, moet een inspekteur ook van een bijzonder karakter zijn. Iemand met de perso nality om op hoog niveau te onderhandelen en de flexibiliteit om bij te springen In de kleinere gevallen. Daarnaast moet hij over een doorzettingsvermogen beschikken dat groot genoeg is om anderen op het juiste moment te stimuleren. Verzekeringsinspekteur zijn, vraagt om een grote mobiliteit. Uiteraard heeft hij daar een rijbewijs voor nodig èn een auto. Een auto die hij overigens op uitermate gunstige kondlties gaat berijden. Wie weet te vragen moet ook weten te bieden. Wij zijn veeleisend, maar onze kondities zijn ernaar. Hij gaat een uitstekend inkomen verwerven dat is opge bouwd uit een salaris plus provisie. Naast zijn uiter mate gunstige autoregeling gaat hij ook genieten van een premievrij pensioen, sterke kortingen op gezins verzekeringen en een aantal andere, sekundaire arbeidsvoorwaarden. Als de funktie u door zowel de bezigheden als de grote mobiliteit aantrekt, bent u in principe onze man. Mits uw leeftijd tussen de 25 en de 35 ligt en u vol doet aan de gestelde verwachtingen. Check dit even bij uzelf en neem dan telefonisch of schriftelijk kon- takt op met het distrikts-kantoor: Breda, Wlllemstraat 24, tel. 01600-3 65 03 (de heer A. J. Rink) Eindhoven, Stratumsedljk 73, tel. 040 -11 59 99 (de heer I. A. J. M. Geertman) WIJ hebben momenteel vakatures in Breda en omgeving en In Noord-Oost-Brabant. De lente tintelt in de lucht, zingt in fris ontluikend groen, In de hartveroverende schoonheid van jong leven. Moeder Natuur maakt alles weer i mooi en moeder thuis wil niet achterblijven. Ze wil iets nieuws, maar dan liefst een beetje snel. Dus vandaar Een nieuwe afdeling, een uitbreiding van 1500 m2, die tege moet komt aan de wensen van een groot aantal kopers. Kliënten die op zoek zijn naar meubelen die pijlsnel geleverd kunnen worden, bepaald niet duur zijn en toch van Eltink-kwaliteit. En daar staan die meubelen dan Mooie meubelen. In heel veel vormen en stijlen, van klassiek tot hypermodern. Eetkamers, bergmeubelen, fauteuils, bank stellen en ook leren meubelen, Eltink's specialiteit. En daar hangen kaarten aan met voorjaars-prille prijsjes. Wat de levering uit voorraad betreft, u moet nou niet denken dat u na aankoop snel naar huis moet, omdat anders de meubelen bij u op de stoep worden gezet. Onze auto's rijden volgens planning. Maar reken op een paar dagen. Als dét niet snel is Eltink is een goeie gastheer t Wij willen graag dat u zich bij ons thuis voelt. Dat u vrij kunt rondkijken. Praten met een verkoper kan altijd nog op het moment als uw keuze min of meer is bepaald. Intussen neemt u een kopje koffie, tosti, soep van de dagu kiest maar. Openingstijden: dagelijks van negen tot half zes (behalve zondags) zaterdags tot vijf uur. Ook op Goede Vrijdag en 2e Paasdag geopend. SPECIALE 6T^ERVICE Komt u met de trein? Bel bij aankomst op station Wychen even 2122 en u wordt gratis gehaald en gebracht. -V :i' WYCHEN (bij Nijmegen) aan de rijksweg Nijmegen-Den Bosch Tel. (08894) 21.22 Kï:^vv;.' -O I De Itho wasemafzuigkap ondcfscheidt zich dooi- oen aantal frappante, bewijs bare voordelen. Eerste bewijs: Het randafzuigjtngsysteem. Dat betekent dat de kooklucht jes totaal en extra versterkt via spleten aan de buitenranden van de kap naar binnen worden gezogen. Zo krijgen de luchtjes geen kans zich door de keuken te verspreiden. Tweede bewijs: Het roestvrije metalen vetlilter.Dit is bijzonder makkelijk schoon te maken in een heet sopje en onver slijtbaar. U hoeft dus nooit nieuwe vetfiltcrs to kopen. Derde bewijs: De gehele wasemafzuigkap is makkelijk schoon tr houden; do roestvrijstalen onderplaat kan in één 'EMA tEUR liandbewegi worden neergekla waardoor het interif meteen bereikbaarl Vierde bowl Hen niet onbelangrijk voorde is dat de Itho wasomafzuigki voorzien is van een geruisam motor. Kortomals u werkelij wilt afrekenen met kwalijke luchtje en vette aanslag in de kcukci loop dan even binnen bij uw installateur Bjj hem kiest u uit de vele modellen Itho wasem- afzuigkappen met randafzuiging,~en de drie ^lÏÏfï^ andere bewijsbare voordelen. Vanaf f 451,- Vrijdag 5 april 1974 in H KJLOOSTERZANDE I verenigingen rjjker gewerd ging uit de grond gestamp! ging bijgekomen. Een verr de jeugd van Kloosterzam oefenen. Toen eenmaal de achter de rug was, worthy (Van ome sportredactie) OOSTBURG Onder ruime belangsteling en zeer gun stige weersomstandigheden werd de eerste rit voor he nieuwe seizoen van de West- Zeeuwschvlaamse Automobiel- club verreden. liet betrof hier de uitgestelde Windmakersrit, die jammer genoeg samenviel met de Heikantrit van de ZE- VAC. De Windmakersrit kon worden beschouwd als een oe- fenrit voor de zondag te ver rijden Maoneblussersrit in Schoondijke, die meetelt voor het clubkampioenschap 197 van de WZA. De uitzetters - de heren J. van Hijtfte en J. Verstraete - hadden er een korte (36 kilo meter) maar zeer aantrekke lijke nit van gemaakt met een gemakkelijk aan te houden gemiddelde snelheid van 24 kilometer per uiur. Over het algemeen werden er dan ooki weinig strafpunten genoteerd. De kampioenen van 1973 - het team van Deveneijns - deden hun naam alle eer aan en wonnen voor drie sterke ecui- pes van MAC De Zeeuwen uit Vlissingen. Al om 17.00 uur- kon de WZA-voorzitter de prij zen uitreiken. De uitslag luidt: ,1 H. Deveneijns (Sas van Gent) 61 strafpunten, 2 P. Poelman Middelburg 121, 3 W. van Berendonk Vlissingen 127, 4 C. Boogaard Souburg 182, 5 P. de Jong Schoondyke 183, 6 L. Basting Ziuidzande, 198, 7 A. van Hijfte Hoofdplaat 241, 8 W. Picavet Sas van Gent, 9 P. Huiigh Sohoondijfce 244, 10 W. Lammens Sas van Gent 248, 11 H. Temmërmair Hoofd plaat, 253, 12 J. Beerens Bier vliet, 13 A. van der Linde Aardenbung, 301, 14 A. van Engelenburg Groede 307, 15 I. Begte Breskens. De dames- Prija werd gewonnen door mevrouw Philipse uit Bres kens. Karrestraat, Breda. (Van onze •portmedewerker) SAS VAN GENT Mor genmiddag wordt in Sas van Gent de zogenaamde Eierrace verreden voor de jeugdren- "ertjés van de wielervereni ging Zeeuwsch-Vlaanderen. Het idee Eierrace is afkomstig van Gerrit Bijvank en George van Boven. De jeugdcommissie vond het een leuk idee om zoiets vlak voor Pasen te doen. De rennertjes ontvangen al naar gelanig hun klassering ®en aantal eieren als prijs. Als sponsor voor deze middag Leedt op George van Boven eigenaar van de Amstelbar in pas van Gent. De organisatie 's in handen van de jeugdcom missie in samenwerking met |e Stiohting Cultureel Werk in oas van Gent. Om twee uur komt eerst de plaatselijke Jeugd aan de start in drie categorieën. Daarna zullen om mie uur de jeugdlioentiehou- dertjes van stait gaan. Het Parcours is gelegen in de Puurt van het Keizer Karel- Ploin. Deze wedstrijd is een mooie aanloop voor het grote ,eug<jfsestijn te Koewacht op 15 april. Tweede Paasdag.

de Stem | 1974 | | pagina 18