Nederlaag Haringman KOOMEN WINT DRIEBANDEN NIEUWDORP NEL RIRIHENA BEHAALT DRIE BADMINTONTITELS De Mistrappers veel te sterk voor Het Centrum Neefs blijft bij Clinge Ruime zege Olympus Derde plaats Johan Scheele 1? JL Yermi under ligt O] VEEL GE STERKE DUITSE Kramers weg bij HVV 24 Fraai debuut Lensen Mercedes adviseert u voortaan eerste Mas te reizen. Zege van Toine van de Bunder INVASIE VAN UTRECHTERS IN DEN ROSCH sport Mercedes-Benz SLUISKIL WINT ET GEMAK (Van onze handbalmedewerker) TERNEUZEN Brj een erg aangenaam handbalweer verraste Sluiskil vriend en vq- and, door in de Scheldestad Vlissingen Zeeland Sport te kloppen. Trainer Henk van Eek had vorige week bij de wedstrqd Zeeland Sport - Hontenisse zijn ogen goed de kost ge geven, want vooral in de eerste helft overklaste de Zeeuwsch-Vlaamse ploeg Zeeland Sport. Door te starten met een 4-2 aanval, waarbq Tilly van Eek en Lies Mast als cirkel- kitopsters fungeerden, vielen er gaten in de verdediging van Zeeland Sport. Prba onoe bltjartmedewe .er) SAS VAN GENT Ton Bpomen van de biljartveren) ging is in een boeiende finaie tegem George Begeyn winnaar den van het driebanden ol dat door Het Groene gehouden werd. George eyn had tot de finale de papieren in handen, jltouis Daillin-ga zette hem de voet diwains. In een gespeelde parti-j had Et na 24 beurten een riante -14 voorsprong opgebouwd, lïöa'kte echter toen de fout agguvalliend te blijven w- Dalli-ntga kreeg daardooi taams om teruig te koren. 4H beurtieii won Dallmga 2'5^-24. fe de fitalale tegen Koomen ging Begeyn vian start. Na tien was bet reeds 91 ir. voordeel. Eoomen bleek itïet aangeslagen eo goed terug, tot 9—9, opnieuw demareerdu Ke en liep uit tot 15—10 1 daarna ging het heel wat rei". Koomen vocht 7<cl> en besliste de partij na beurten met 2519 in 'ij» deel. eindstand van het too. luidt: resp. aantal parlij- inatohpunten, gemiddelde hoogste serie: 1. Ten nen 7 12 0,401 3; 2. Genr- Begeyn 7 10 0,464 4- 3. Souis Öaülinga 7 10 0,455 5, a Rare! de Koeyer 7 10 0,411 5. .1. Baalt yam de Boogaart 7 8 Qj4Ö9 4: 6. Jo Dey 7 4 0,389 4 Armand Huismans 7 2 0,259 6, Gemard Snelders 7 0 02.61 De moyennes lijken wat te vallen, maar er werd peeld op een groot bil (Van onze sportmedewerker) HULST Willy Kramers galat aan het einde van het huidige voetbalseizoen de balvereniging HVV '24 waar balvereniging HVV'24 waar hij ook ais hoofdtrainer werk zaam is geweest verlaten. Welke vereniging hij vol gend Jaar igaat trainen ls mo menteel nog niet bekend. B. van de Berg die de afdelings tweedeklasser Graauw onldler zijn hoede heeft, gaat deze cAuib verlaten. Van de Berg gaat zich helemaal op het scheidsrechteren toeleggen. Door goed inistanten van Ma rie Therèse Cousin werd het al snel 10 voor Sluiskil Steeds als Zeeland Sport over ging op een 4—2 verdediging veranderde het aanvalspatroon van SluiskM gelijk in een 3 3 aanval. Hierdoor kon oirkeü- ioopster Tilly van Eek 20 scoren. En Amis de Hamer te kende even daarna 30 aan. De aanvallen van Sluiskil ble ven breed opgebouwd en de gevaarlijke speelster Aria de Hamer bleef snel van plaats veranderen. De ruststand werd 30. Na rust opende Zeeland Sport pas de score 31. Waar na Ans de Hamer toch weer zorgde dat Sluiskil verder uit liep, 41. Zeeland Sport bleef attent en toen de Sluiskiliver- dediginig een paar steekjes liet vallen, was het gelijk 4—3. Anmelies van Meersdhen en Els Kips zorgden daarna voor een ruiimere 63 voorsprong. Toen Ans de Hamer na een 20-tal miniuten in de tweede helft twee fraaie schoten in een doelpunt omzette, was het gedaan met Zeeland Sport. De eindstand werd 85 voor Sluiskil. De -damesptoeg van Olympus Iblij® zich 'goed handhaven in de top van de eerste Mas, want nu werd met 5—3 van stadgenoot Walcheren 2 ge wonnen. In een tamme wed strijd, waarin het mooie lente weer ook debet was, was Walcheren voor rust Sets ster ker, terwijl Oiyimpus, dit door een betere conditie ih de tweede hel® was. Binnen zes minuten stond Walcheren op een 20 voorsprong, waarna Leniie Jansen van Olympus een toegewezen strafworp be nutte 24. Dit werd tevens de ruststand. Na rust maakte de Qlyimpusverdediginig al vlug een fout en dit betekende een 31 voorsprong voor Walche ren. Het feit dat Walcheren zonder wisselspeelster speelde, begon nu merkbaar te worden. Ciikelloopster Ria Nortic zorgde op fraaie wijzie voor 32 waarna haar collega Anne- marie Braat Olympus op gelij ke hoogte bracht 33. Nadal Van Loenen in ocorinigspositie gepakt was, benutte weer Le nte Jansen de strafworp om Olympus op voorsprong te zet ten 4—3. De aanval van Olym pus bleef nu aandringen en het goed inzetten van Liesbeth van de Lijcke werd beloond met een mooi doelpunt 53, Dit was tevens de eindstand. In de heren eerste klas be haalde Olympus een gemakke lijke overwinning op. het Zie- rikzeese De® a Sport. Delta Sport, dat de laatste weken duidelijk van slag af is, had weinig in te brengen. In korte tijd keek men tegen een 61 achterstand aan. Vooral door het te traag reageren op de break outs van Olympus. Olympus kon daarnaast in alle rust zijn aanvallen opbouwen, want verdedigend liet Delta Sport ook veel steken vallen. Spelers als Peter Bollelbakker cirkelloper Piet Bëenhouwer en Klaas Woutstra leefden zich vooral in de eerste hel® uÉt. Dat de score niet hoger weid dan 177 was te wijten aan de nonchalance van de ploeg. Walcheren I kwam to Goes niet vertier dan 66 tegen Volharding. Stadsgenoot Ha- ringman mat die nodige reser ves In het team, liet de winst- aan Sios in Bergen op door met 197 te ver- Mezen. (Van onze sportredactie! NIEUWDORP Het be stuur van de voetbalvereni ging Nieuwdorp heeft evenals vorig jaar besloten om voor alle elftallen (vanaf de C-junioren tot en met het eerste elftal) op eigen terrein een toernooi te organiseren. Sommige van die toernooien zullen nog vóór de zomerpauze worden afgewerkt. Enkele an dere toernooien staan pas in augustus op het programma. In de laatste bestuursverga dering is de volgende „kalen der" vastgesteld: Tweede paasdag, 15 april: toernooi voor damesteams; 11 mied: toernooi voor tweede en derde elftal; 18 mei: 1 W. Bakker-toernooi voor eerste elfral; HemeOwaartsdag, 23 meiveteranewtoernooil Juni: toernooi voor vierde el®al en A-junioren; tweede pinkster dag, 3 juni: B-juniiorentoer- nooi. De C-junioren komen op een nadler te bepalen zaterdag morgen aan die beunt. De A- jundoiren van Nieuwdorp zul len oip 25 mei deelnemen aiam het KNVB-jeugdtoarniood en de B-junioren op 11 mei. Het damesteam zal vertegenwoor digd zijn hij het toernooi van Patrijzen oip 23 mei; de B- junionen op 8 jiunii iin Nieuw- land; het eerste elftal op 1 Voor de functie van trainer bij W Gr-aaiuw doen verschillen de namen de ronde, zo worden o.a. Honoré Neefs trainer van Clinge en Ben Pauwels nog spélend In het eerste team van Hontenisse ge noemd. (Van onze sportmedewerker) GOES De Zeeuwse bad mintonkampioenschap, die zon dag in sporthal De Bevelanden in Goes werden gehouden, hebben geen grote verrassin gen opgeleverd. Nel Ririhena van bet Vlissingse Marathon deed wat van haar werd ver wacht en behaalde drie titels bij de dames senioren. In de finale klopte zij Ria Elliot (Tenneuzen), in wie zij kortgeleden hiaar meerdere moest erkennen in een toer nooi, vrij gemakkelijk met 11- 3 en 11-4. Het duo Ririhena- Elliot was dn het daimesdubbel veel sterker dan mevrouw Ploegaert en mievrouw Dam mers. In het gemengd dubbel kwam de winst weliswaar te recht bij Nel Ririhena en Tobi Lammiers (beiden, van Mara thon), maar dit moet toch wei gedeeltelijk worden toege schreven alan hst feit dat Ria Elliot, die samen met Koen Valckeniar speelde, last kreeg van krarrip. Er waren trou- (Vam sportmedewerker) HULST In de eerste OZO-bedrijfsvoetbalcompeü- tie die gespeeld wordt op de OZO-terreinen in Hulst, be haalde het bedrijf steam De Mistrappers uit Terneuzen een monsterzege op FC Centrum II uit Hulst. Met de rust hadden de Mistrappers al een riante 40 voorsprong genomen en na de rust werden daar nog vier doelpunten aan toege voegd. Het was Bakker die reeds in de 2e min. voor de Mistrappers de score opende, en vijf minuten later bracht Van Driel de stand op 20. Na een kwartier maakte Geensen er 30 van. En hij zou ook het vierde doelpunt voor zijn rekening nemen. Moest FC Het Centrum zich voor de rust hoofdzakelijk be- (Van onze sportredactie) CLINGE Honoré Neefs, de oefenmeester van Clinge, heeft zqn contract met Clin ge voor een jaar verlengd. Neefs, die Clinge al vier jaar onder 2ijn hoede heeft en Clinge van de onderste re gionen in de vierde klas naar de toppositie bracht heeft gisteren definitief dit besluit genomen. Neefs had eveneens contac ten met een vijfral Zeeuwse verenigingen, die belangstel ling voor de Clinge trainer toonden, maar bleef tenslotte toch het liefst bij Clinge. Se- Craienenibroek van Clinge toonde zich bijzonder verheugd met het besluit van Neefs. Craenenbroek: „Bestuur en spelers waren unaniem van mening, diat Neefs moest blij ven. Een gelukkige beslissing van Neefs" Bij Biervliet kan men waar- schijnMjik het nieuwe seizoen opnieuw rekenen op trauier Jan Koch. Kooh, dlie aanvan kelijk hulptrainer was b,j Terneuzen en voor dat hij oe fenmeester werd bij Biervliet Terneuzense Boys onder zijn hoede had, heeft van Biervliet een nieuw contract aiamgejo- den gekregen. Koch- „Ik sta alleen nog in tweestrijd. Ik weet niet of ik definitief stop als trainer of dat ik doorga Als ik doorga bllijf ik in iedler geval bij Biervliet", perken tot verdedigen, ook na de rust kon het geen vuist maken. De Mistrappers scoorden ook nu doelpunten aan de lopende band en Fijpelinok zorgde er al gauw voor dat het 50 werd. Toen gedoofde FC Het Centrum II er helemaal niet meer in, maar de Mistrappers hadden al hiun kruit nog niet verschoten. He* was Geensen die met drile treffers de eind stand op 80 bracht. FC Niks I uit Hulst had bijzonder veel moeite met FC Stoffels uit Terneuzen, maar won uiteindelijk toch met 21. Toen na een kwartier Jac. van Meir in het strafschopge bied onderuit werd gehaald, was het J. Verwey die de strafschop feilloos benutte en hiermee FC Niks I op voor sprong bradht. Maar FC Stof fels kwam bijzonder sterk te rug, maar kon toch niet tot scoren komen. Na een half uur lulkte dat bijna, toen Jonkman een strafschop mocht nemen. Maar deze schoot de bal naast het doel. FC Stoffels kreeg voor de rust nog enkele kan sen, maar het kwam niet tot scoren. Na de rust vlotte het beter en toen P. de Lijzer er 11 van maakte was de strijd weer helemaal open. Beide ploegen gooiden alles in de aanval, maar alleen FC Niks kwam tot scoren. Het was F. Messagie die zijn team op voorsprong bracht. Wat FC Stoffels ook nog probeerde FC Niks I hield zijn kleine voor sprong tot het laatste moment vast. FC Moncfcy uit Klooster- zande had het ook niet gemak kelijk Om FC De Pijl uit de Klimge (B.) beide punten af handig te maken. T. van Goe- them gaf na 10 minuten spelen in de eerste helft FC Monokey een 10 voorsprong, maar Verséhueren diende al gauw van repliek 11. In de eerste helft had FC Monckey wel een licht veldoverwicht, maar kon dat niet in doelpunten uit drukken. Na de rust een gelij- kopgaande strijd. F. Bakx be- zorgce die FC Monokey de vodte winst FC Damp uit Hulst bleef ook tegen FC Niks II uit Hulst aan de winnende hand, het werd nu een 30 overwinning. Voor de rust bood FC Niks II felle tegen stand en kwam FC Lampo niet tot scoren. Het had wel een duidelijk veldoverwicht, maar daar bleef het bij. Na de rust moest FC Niks veel aan snelheid inboeten en toen sloeg FC Lampo zijn sl Topscorer Theo de Wit nam het eerste doelpunt voor zijn rekening. P. v.d. Walle maakte er 20 van en weer was het Theo de Wit die de derde en laatste treffer liet aantekenen, FC de Roeck uit St.-Jansteen verloor enigszins verrassend met 21 van de Trimvereni- ging Hulst. Na de rust nam FC de Roeck door F. Seghers zelfs nog een 10 voorsprong, maar W. v. Wiel schoot een directe vrije schop langs het muurtje binnen. Tien minuten voor het einde was het Jan Prenen die een hoekschop voortreffelijk arwerkte en dat betekende 21. Ook FC Het Centrum I kreeg van de com binatie Clitex-Zeegat de pun ten zeker niet cadeau. Na een 00 ruststand bracht H. Smit Het Centrum op voorsprong, maar B. van Dorselaer maak te er 11 van. In een slopende eindstrijd was het H. Mortier die ervoor zorgde dat Het Centrum I beide punten bij zijn totaal kon tellen. Huidige stand: 1 FC Lampo Hulst 7 6 1 0 13 pnt. (17—1), 2 FC H.ET Centrum I Hulst 7 6 0 1 12 pnt. (264), 3 Tri-m- vereniging Hulst 7 6 0 1 12 pnt. (17—3), 4 FC Niks I Hulst 6 5 1 0 11 pnt. (226) 2 FC Het Centrum I Hulst 7 7 4 2 1 10 pnt. (14—9), 6 FC de Roeck St.-Jansteen 6 4 11 9 pnt. (13—6), 7 FC de Pijl d'e Klinge (B). 7 3 1 3 7 pnt. (159), 8 De Mistrappers Terneuzen 7 2 1 4 5 pnt. (12 14), 9 FC Niks II Hulst 7 2 0 5 4 put. (9—16), 10 MOC Ter neuzen 6 1 2 3 4 pnt. (012), 11 FC Stoffels Terneuzen 7 1 1 5 3 pnt. (7—16), 12 FC Het Centrum II 7 1 15 3 pnit. (2 24), 13 Clitex-Zeegat Clinge 7 0 1 6 1 put. (5—17X, wens drie games nodig om eerstgenoemd paar aan de titel te helpen, (415, 1511 en 15—5). Bij de heren slaagde Koen Valakenier erin om de drie finales te bereiken evenals Danny Moil (Marathon). Mol haalde twee titels en V-alcke- niier één. Laatstgenoemde won in het heren enkel met 13II en 15—17. In de tweede game tegen Valokenier kreeg Danny Mol kramp, en daardoor kwam Vallafcenier, die in die eerste game sterk was begonnen, makkelijk tot de voile winst. Valckenier bereikte de finale door Jan Willem' Visser te verelaan. Mol versloeg in de andere halve finale clubgenoot Tobi Lammens met 15—8 en 15—7. In het herendiubbél leden Valokenier en Proos, beiden van, Avanti, een verrassende nederlaag tegen Lammers- Mbl. Het duo Marathon won met 1510, 1<512. Bij de junioren heren van 14 tot 18 jiaar ging de finaie tussen Rudi ten Haaf (Avanti) en Ruud van Rooyen (Marathon). Ten Haaf zege vierde in diie sets (157, 1315 en 155). In het da me senkeil tot 18 jaar ging de finiale tussen Brigit van de Water en Ivon Keijzer. Laatst genoemde won in drie sets (11—7, 7—11 en 7—11). In het dlamesdubbel zege vierde het duo Vermeülen-Van de Water over Christiiaanse- Talimahuittu met 153 en 15 4. In het herendubbel tot 18 jlaar klopten Fraanje (Terneu- zen)-Ten Haaf (Avanti) van Rooyen-Fernaaert met 915 en 1115. Het gemengdldubbel was voor Veenman-Fraanje, die hun tegenstanders Keizer-Van Rooyen klopten met 151 en 15—7. Uitslagen junioren 1214 jaar, dames-enkel: 1 Brigit van de Water (Terneuzen). Da- mesdubbel: 1 Vermeulen-Van 'de Water. Herenenkel: 1 Mark Tazelaar 1 (Terneuzen). Heren- dubbel: 1 Mark Tazelaar en Oscar Winigs. Gemengddubbel: 1 Brigit van de Water en Mark Tazelaar. Pupillen 10 tot 12 jaar dames enkel: 1 Estalla Vermeulen (Terneuzen). He ren enkel: 1 Jieffri Bax (Winigs). Herendiulbbel: 1 Rei- noJd Gabeler-Jef Bax. Dames- dubbel: 1 Estalla en Judith Vermeulen (Wings). Ge mengdldubbel: 1 Nancy Bax- Jeffri Bax (Wings). De Goese wethouder van sportzaken de heer J. H, Roose reikte na afloop de prij zen uit bij de senioren. Bij de jeiuigd werd dit 's middags ge daan door jonkheer Valeke- nier-Van Geusou, voorzitter van de - Zeeuwse badmiwton- bond. (Van onze sportmedewerker) WINTERTHÜR-AXEL Jo han Scheele uit Zaamslag nog altijd Zeelands motorcrossfe nomeen bij uitstek heeft tij dens de Europese motorcross- kampioenschappen in het Zwitserse Winterthür e fraaie derde plaats weten te bemachtigen. J. Scheele die dit jaar fabrieksrijder werd voor de Zweedse firma Husq- varna maar in de voorbije wedstrijden nog niet tot grote hoogte kwam, schijnt er nu weer helemaal te zijn. C. HameLink eveneens van de motororosscliub de MC Axel, deed het in de categorie junioren zeker niet slechter. Hij werd resp. tweede en ze vende in de schiftingsreeksen, maar kreeg met pech af te rekenen in de grote finale. In de derde ronde hij zat toen vooraan brak een gedeelte van zijn uitlaat af, waardoor hij de strijd moest staken. E. Maes werd eerste bij dte senio ren, en ook dat was zeker geen verrassing. (Van onze handbalmedewerker) TERNEUZEN De Vlis singse handbalclub Olympus manifesteerde in het ABN- toernooi een grote suprematie. Dezt keren moesten de heren van Break Out het aan den lijve ondervinden. Trainer Kees de Ridder had met opzet routinier Rinus Wijgsman en Hans Schuitema uit de ploeg gelaten om deze spelers een weekje rust te gunnen. Hier door kregen spelers als de herstelde Tjeerd de Vries en jong talent, de 18-jarige Ron nie van Belzen, de kans hun kunnen te tonen. Binnen een paar miniuten liet de jeugdige Ronnie van Belzen reeds zien dat hij over het juiste inizicht beschikte, want tot tweemaal toe benutte hij een vrije positie om op fraaie wijze te scoren. Hierna liep Olympus door aardige combinaties via cdrceliioper Tjeerd de Vries en medespe lers uit naar 41. Olympus speelde in de eerste helft niet zo fel als in die tweede, en hierdoor bleef de eerste perio de aantrekkelijk voor het pu bliek, wamt Break Out kon nu dichterbij komen. Via 4—3, 64 en 86 bepaalde Olym pus de ruststand op 108. Na rust werd Olympus vooral verdedigend veel sterker dan Break Oult, want nu kon de Brabantse ploeg élechts twee maal tot scoren komen. Olym pus daarentegen sitrafre de verdedigingsfouten van Break Out af met flitsende 12 com binaties, en snelle break-outts, Vooral het duo Maarten van Capelle en Johnny Jansen de den de verdediging van Break Out naar het hoofd grijpen. Daarbij kwam oo-k nog dat de nieuwe aanwinst van Olympus Ger Blom, zijn steentje bij droeg. Tot viermal toe scoorde deze Limburger in de tweede helft. Al met ai toch" een leuke handbal-wedstrijd, die zeer verdienddoor Olympus werd gewonnen met 2010. Evenals vorige week badiden de dames va-n Olympus erg veel moeite met hun tegenstander, en dit maal met Break Out. Toch wisten de Vlissingse diames uit eindelijk met 95 te winnen, men. juni 'im Borselie en bet tweed» en derde elfral op 25 me» fn het toernooi van GPC. (Van onze sportmedewerker)" RUDDERVOORDE-AXEL - Tijidlens de internationale mo torcross in het Belgische Riud- dervoorde heeft de Axelse motorcrosser Frans Lensen zijn debuut gemaakt in de 250-cc klasse. Reed de Axe laar vorig jaar nog in de 50cc- klasse, dit seizoen moest hij alleen nog wachten tot hij zes tien jaar werd om in het buitenland van start te kunnen gaan. Het werd voor Lensen bij die nieuwelingen in de 250 cc-klasse een succesvolle start. Hij behaalde een fraaie vierde plaats in die eindstand. In de eerste manche ging hij ais derde van start, om uiteinde lijk als vijfde door de finish te gaan. In de tweede manche had hij niet zo'n beste start, haj vertrok als veertiende. Maar tijdens de wedstrijd kwam hij zeei sterk terug. Hij zou ook nu weer als vijfde over de aahkomstlijn gaan. C. Walhoiut sen. werd vijftiende in de eindstand, in de eerste manche werd hij dertiende, en in de tweede manche ging hij als vijftiende door de finish. Bij de junioren werd C. Wai- houit jun. de beste Axelaar, hij weird vierde in de eindstand. In de eerste manche wist hij een fraaie derde plaats te ver overen, en een zevende plaats in de tweede manche. C. Buysse had veel pech in de eerste manche. Hij kwam reedis ma twee ronden ten vaJ. Hij vertrok als laatste, maar ging uiteindelijk toch nog als negende ovet de aiankomistlijn. In de tweede manche werd hij achtste, en op deze plaats kwiam hij ook te staan m de eiindatancL W. van Bruggen werd veertiende in de eind stand, hij werd zeventiende in die eerste— en twaalfde in d« tweede manche. PAARDESPORT Red Rum, gereden door Brian Flet cher, heeft voor de tweede keer In successie de Grand National gewonnen. Het paard had aan het eind van de hin dernissen over 8019 meter op de baan van Liverpool een voorsprong van zeven lengten op l'Escargot. WIELRENNEN Joop Zoetemelk voert het klasse ment aan in de Super Prestige Pernod na zijn overwinningec in Parijs - Nice (twee weken geleden) en de Catalaanse week (vrijdag). De top van het klassement wordt ge vormd door: Zoetemelk Ned. 105 pnt., Gimondi It. SO pnt., Merckx Belg. 50 pot., Leman Belg. 40 pnt., Alain Santy Fr. 35 pnt. (Van onze sportmedewerker) DISSEGEM-KNOKKE Toine van de Bunder, die door een blessure in enkele koersen verstek moest laten gaan, vierde zaterdag zijn heroptre den met een overwinning in het Belgische Dissegem. Van de Bunder bleek weer bijzon der rap te zijn en liet in de massaspurt 34 concurrenten achter zich. Aan deze wed strijd over 108 kilometer na men 103 renners deel. Zondag maakte Van de Bun der in Knokke ook deel uit van een kopgroep bestaande uit twintig nenmers. De Zeieuwsch-Vlamiing klasseerde zich als zevende. Winnaar werd de Belg Eddy Roncettl (ADVERTENTIE) IHMnlii s Mercedes huldigt het principe dat de auto zich aan de mens moet aanpassen. Niet andersom. Dit stelt hoge eisen. Aan comfort. Ruimte. Veiligheid. Rij-souplesse. DegelijkheidGeen auto wordt dan ook met zoveel zorg, zoveel oog voor details geconstrueerd als een Mercedes. Dat merkt u vanaf het moment dat u achter het stuur plaatsneemt. Dat merkt u aan het feit, dat uw wagen slechts om de 15.000 km voor een grote beurt bij ons hoeft te komen. En dat merkt na een paar jaar de tweede koper die er graag een uitstekend bedrag voor neertelt. Wordt het geen tijd dat ook u het eerste klas reizen met e Mercedes gaat overwegen? Te beginnen met een proefrit? ijddat -sp leen 1 rit? De zekerheid van blijvende perfectie. GARAGE T WESTEN B.V., 23a, tel. 01170-2255. Oostburg, Bredestraat Woensdag 3 april 19/4 ZEI NA' BREDA Woensda bekerstrijd uit wie 1 len betwisten. Opvallei vorig jaar NEC in eet danks matige prestaties er toch in is geslaagd scharen. Een niet geril in Den Bosch FC Utree (Van onze sport redactie BREDA De belang stelling in Utrecht vou het bekerduel tegei NAC schijnt overweldi gend te zijn. Volgens d laatste berichten zijn e in de Domstad al mee dan vijftieniiuizeni kaarten verkocht. „D Bredase berichten zijl iets minder optimis tisch", aldus NAC-secre taris Eugène Lenmen- „Maar dat zijn we we van onze supporters ge wend. Die wachten al tijd tot het laatste mo ment. Maar ais ze e moeten zijn, zijn ze ei Daarom verwacht ik ooi dat woensdagavond li Den Bosch nog vee NAC-supporters aanwt zi-g zullen zijn De wedstrijd, die ge speeld wordt in het sta dion De Vlicrt' be-gini om 20.30 uur. Bij NAC speelt Hen! van Roolj, die zondag te gen Roda een zwari blessure opliep, in iedei geval mee. Vau Rooi, werd toen hij op d( grond lag, door een Ro- da-verdediger in de ruj getrapt. De zwaar om zwachtelde Van Rooi, verklaarde, na door mas seur Gerard van dei Wiel behandeld te zijn in ieder geval fit genoeg te zijn om tegen FC Utrecht te kunnen spe len. "(Van onze eorresponder BONN Met het maken reclame voor Philips en a; re firma's verdient de V duitse voetballer Günter zer in de ruim twee maar voor de wereldikampioenscl pen een „extraatje" van r 300.000 gulden. Ook Fra-nz Beckenbauer Gerd Muller kunnen in de: de periode een nagenoeg hoog bedrag naar de sp bank brengen. Deze lucratieve contra werden kort voor de inter tegen Schotland afgeslc Agenten van reclhmebun bestormden het drietal als Ware om hen te bewegen de firma's, die zij verte woordigen, reclame te ms Hierbij kregen de voetba de verzekering, dat zij op joenen kunnen reken-en neer het Westduitse elftal reldikampioen wordt. Beckenbauer, Netzer Muller zijn zo favoriet, oi zij zekeir zijn van een p in het elftal van de Bonc publiek voor alle wedstri van de, wereldkampioensc Pen. Daarenboven geni

de Stem | 1974 | | pagina 12