Krediet voor overweg in Sas gevraagd OOSTBURGSE RAAD IN MOTIE ZIEKENHUIS BEHOUDEN De Stem /De Vrffe Zeeuw NA LANG TOUWTREKKEN Afscheid van H. Voorhans stad streek via diverse" Zaamslag Zuiddorpe De Volharding Westdorpe vliegt voor E.H.B.O. DAMES MAAT- VOORHANS EERSTE IN BRIDGE- HOOFDKLASSE Deurwaarder 40 jaar bij belastingen Gezellig een dagje uit in de winter, zie maar dat je onder dak komt r Terneuzen In-f. xeelan Terneuzen Westdorpe Burgemeester opende Citadel landbouw pder de WELSH-PONY t.k. merrie Vrijdag 22 maart 1974 J. van Aert, Turfstr. 5, Leur. Ette/. Een KLEINTJE n„ TREFZEKERDER dan 'O» I huizi en Ielegen bungalow Ï-Leur met 72 are grondopp. vr„„ [ureau Van Kuijck, Etten-Leur. ^1 |eri3- 11106- RECREATIEBOSSÈisT tevens tegen inflatie! Lie?) 1 tussen Venlo-Roermond. slechts f 1,50 p.m.. minder n -Rft,,!, ^1 een pakje sigaretten, tel. 44466(01600). V.T.A. bij inschrijving een tTl ant herenhuis, c.v., grote til mogelijkheid voor praktiit11 ruimte of zakenpand voip^T afspraak. Kerkstraat 12 I gen op Zoom, tel. '0i^'| 33309 te buur aangeboden ËRSE KAMERS kestoff. of gemeub. fden, opslag- en kan- 1. Gemeub. wonin- ngalows. B'reda e.o., 3, Breda, tel. ni«q«-3i85. vakantie diversen lundl- ureau t pro- rels- kperkt Co. 2322 [aVANCcNIRuM HOtVtN Sxaliteitskeuze in sta- en tourcaravan 1 Sport - Astral - Second House rANS v.a. 5595,— a vans v.a. f 3710. Nog staaïipl Ie Haspel) te Hoeven beschikbaar I laliteit - occasions - financiering eC| h af Bosbad Hoeven, tel. 01659-669. L ANDRE JAAAET~ vouwcaravans snel opzetbaar 1 vanaf f 2795,- incl. voortent MEIBRO toercaravans reeds vanaf i! 3790,-. Belmont stacaravan! met ap. slaapkamer v.a. j| 6995,- incl. transport en graöf bemiddeling inzake stand. I plaats, inruil en financiericii mogelijk. Tevens uw aaigl voor DOMUS caravanvoortenten voor etl merk caravan andre jamet kampeertenten v.a. f 98,. eJ komt geheel vrijblijvend laca het verplicht u tot niets. liebau caravans Burg Freytersl. 45 HoostniJ 01650—34919—33656. Dag «1 op. van 10 tot 18 uur nil eventueel na afspraak onze naam uw garantie tn en Ikzee, (84) fuyse. nes geno- fVee- veel Pieter personeel gevraagd NET MEISJE |naf 18 jaar en ouder in een horeca pm, voor serveer- en barwerk. Brievef ocht V;Oorleuke job als bijverdiens [5 UUR PER WEEK PnlG.Si goed kunnen omgaan met joi$| 'bezit van autoén telefoon. Brieves! elijks onderhoud va,n ons kantoor flinke werksters Ben na kantoortijd te geschieden g«,.-B [dag. Salaris volgens rijksregeling es I fling van werkgever. Persoonlijk aai-l 6 maart tussen 10 en 12 uur bij fcl Iratief Dienstencentrum Midden-Zet-1 p05, Terneuzen Irsprei- 1 krant. |4 tot 7 |p. uur. ma. liftelijk 5- aan Mog. Post- /erk r in Mid- vijf). fervoer. licht alle- verken Be- blanda- Fel. Gevraagd wegens teleurstelt! serieuze AANKOMEND KOK Brieven hotel Huis ten Bosti Postbus 85. Etten-Leur. lassers bankwerkers, fitters en and metaalvaklieden gevraagd v uitwerking van projecten doï| geheel Nederland. Ook groepsverband mogelijk. K| informatie 010-120141. Gevraagd in villa in het I met alle comfort een JUFFROUW VOOR DE HUISHOUW die tevens smakelijk kan ^1 ken. In of extern. Meer p^| neel aanwezig. Ruime zoj®| en wintervakantie, prima fj^| ri s en reiskostenvergo» Brieven onder nummer 26 geldleningen iETROUWBAAR geld lenen 12000,- tot f 50.000,- in 24 I geregeld. Discreet, Geen In. Kwijtschelding bij Geen informatie bij lever. 12 tot 60 maanden, kantoor „MADJOE" rift 36b Rotterdam 010 Irdam 020—921747 's Is en weekends 010- en 293633. 294074 en huwelijken keen feau iet zo- Intussen pputatie id door |cht 122, Afd. tel, kennismaking gezocht... maar dan wel op eelL.t en serieuze manier. I centrum europa Nederland's grootste hO%a! persoonlijke bemiddeling kend door de Raad an 1 zicht) bon voor gratis boekjm Zend mij vrijblijvend de ,J we brochure in een ^1 envelop, zonder afzenae 100 procent discretie. NAAM ADRES PLAATS ^nA centrum europa Vinkenbos 3, UlvenhoUt Breda) Hoofdkantoor 1073, Beverwijk, 02510—25720. W^l ïren sieraden of antieke spulletjes koopt het van u Ginnekenstr. 42 (naast Henaa)» I huis. ik )etective is 318, IJ muiden. Vergadering De sectie tennis van de sportvereniging Zaamslag houdt donderdag avond om 8 u. in het jeugdlge- bouw De Poort haar algemene ledenvergadering. In het dage lijks bestuur zijn vacant de lunctie van voorzitter en pen ningmeester waarin getracht zal worden te voorzien. Verder komen aan de orde de activi teiten voor 1974. De punten training, een toernooi en de competitie zullen hierbij ais belangrijkste aangelegenheid, worden behandeld. DVV In het café Het Wapen van Zeeland speelden de leden van de kaartvereni- ging DW een wedstrijd gel dend voor het clubkampioen schap 1974. De uitslag hiervan was: 1. C. van Doorn 4 punten 2. Joh. de Feijter 53, 3. D. Barman 51, 4 en 5. J. van Doorn en J. de Feijter 48, 6. A. de Zeeuw 47, 7. J. Buijze 44. 8. Jac. van Doorn 41, 9. M. de Vos 36, 10. F. van de Ber gen 35 punten. De stand aan de kop van de jaarklassering na drie ronden is: 1. C. van Doorn 167 punten, 2. A. de Zeeuw 149, 3. J. van Doorn 146, 4. J. de Fedjter 146, 5. M. de Vos 135 punten. Clubhuls Xn het clubhuis „De Stropiekanne' van de Centrale Stichting voor Sociaal en Cultureel werk in de ge meente Terneuzen, aan de Öportlaan in Zaamslag wordt vanavond (woensdag) een ou deravond gehouden voor de ouders van de kinderen die de peuterclubs beizoeken. Een dergelijke avond wordt door de leidsters van de peuter clubs van groot belang geacht voor het goed functioneren van het peuterspeelzaalwerk. Op deze avond, die om 8 uur begint zijn ook andere belang stellenden welkom, b.v. ouders van peuters die binnenkort de leeftijd hebben bereikt waarop zij tot de clubs kunnen wor den toegelaten. Een dergelijke bijeenkomst, maar dan voor de ouders van de kinderclubs wordt ook gehouden op maan dag 25 maart, eveneens in het clubhuis om 8 uur 's avonds. Schieting: In café Centraal werd een schieting gehouden met een deelname van 34 schut ters. Uitslag: hoogvogel A. Stoffels uit Terneuzen, eerste zijvogel P. Oosting uit Axel. Tweede zij vogel Em. Croonen- burg te Zuiddorpe. Volgende (paling) schieting op maart. 23 (Van onze correspondent) WESTDORPE In de zaal van Het Oud Raedhuys bij J van de Goes werd de algemene ledenvergadering gehouden van de plaatselijke duivenhou- dersvereniging De Volhar ding. Ongeveer de helft van de ledlen was hierbij aanwezig. Tijdens de bespreking over de 'kampioenschappen werd be slist, dat er een apart kampi oenschap komt voor de vluch ten vanuit Dourdan, Orleans enz. dus boven Parijs. Een nog verdere kostenstijging van leervluchten en het inikorven voor wedvluchten was te ver wachten, gezien onder meer de gestegen, kosten van ver voer. De vereniging zal dlit jaar ook weer een prijsvlucht orga niseren ten bate van de plaat selijke EHBO. Het overgrote deel van de vergadering ging akkoord met een inleg van f 1,30 per duif en prijzen per viertal in natura. Tijdens de rondvraag deed de heer Ph. van Acker een voorstel om terug uitgekeerde gelden van de kring, voor een gedeelte te storten in de vere nigingskas en de aangekondig de contributieverhoging een jaar uit te stellen. Dit voorstel werd aangenomen en de con tributie zal dus pas per 1 ja nuari" 1975 naar tien gulden gaan. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT Na jarenlang touwtrekken tussen het ge meentebestuur en de Nederlandse Spoorwegen ziet het er naar uit dat de doorbraak Bolwerk-Papegeulestraat in Sas van Gent binnen afzienbare tijd voorzien zal worden van een beveiligde spoorwegovergang. aan de Schapersweg in Sas van Gent zal een aula worden gebouwd. B. en W. stellen de gemeenteraad voor iin te stem men met deze voorziening, waarvan de bouw onderhands aanbesteed zal worden. Wanneer de gemeenteraad daarmee instemt zal het sport park in Philippine worden uit gebreid. De uitvoering van dit werk gebeurt in DACW-ver- ba-nid. De totale kosten zijn begiroot op f 234.150,-, waarop het rijk een subsidie van 87 procent heeft toegekend zodat voor rekening van de gemeen te resteert een bedrag van 30.439,-. Burgemeester en wethouders hebben de gemeenteraad een plan voorgelegd voor het ma ken van een zogenoemde aki- haki overweg, waarvan de uit voeringskosten begroot zijn op 130.000,-. Bovendien komen voor rekening van de gemeen te de jaarlijkse kosten voor onderhoud en vernieuwing, die totaal ongeveer f 20.600,- per jaar bedragen. Ondanks het feit dat B. en W. de kosten van de spoorwegovergang voor de gemeente aan de hoge kant vinden, menen zijn onder de gegeven omstandigheden niets anders te kunnen doen dan aan de raad voor te stellen het plan van de N.S. te aanvaar den en tot uitvoering te doen brengen. Wanneer de beveiligde spoorwegovergang in gebruik genomen kan worden, staat nog niet vast. Aangenomen moet worden dat dit nog ver scheidene maanden zal duren. Voor de bewoners van het plan St.-Albert en de kom Sas van Gerat betekent de inge bruikneming van de beveilig de overweg het einde van een dagelijkse ergernis. Op de nieuwe tragra'afplaats (Van onze correspondent). TERNEUZEN In de da mes-parencompetitie bridge voor Zeeland zijn de dames Maat-Voorhans (Luctor-Ter- neuzen) als eerste geëindigd. In de eerste klasse waren het de dames Aronson-Vroome en voor de tweede klasse de da mes Van Fraassen-Jurriëns, beiden eveneens van de brid geclub Luctor uit Terneuzen. De uitslag van de zesde ron de luidt: Hoofdklasse: 1 dames Hamelijk-Wijne 132, 2 Bak- leer-Hamelink 131, 3 Maat- Voorhans 118, 4 Biesbroeck- Pellikaan 115, 5 Dieleman- Holtslag 114 punten. Eerste klasse: 1. dames Kint-de Zeeuw 128, 2 Aronson-van de Heuvel 121, 3 Klerks-de Vuist 119, 4 Meulenberg-Touw 105, 5 Leenhouts-Sanders 113. Tweede klasse: 1 dames Van Esbroek - Stolte 134; 2. Van Fraassen-Jurriëns 119, 3 Van der Linden-v. d. Poel 116, 4 De Kerf-van de Velde 109, 5 Le Grand-Poissonnier 107. Eindstand in procenten met verwerking van de voorlopige scores: Hoofdklasse: 1 dames Maat- Voorhans 331,49, 2 Hamelink- Wijne 328,25, 3 Van de Dries Louwen 315,28, 4 Risseeuw- Risseeuw 309,72, 5 Biesbroeck- PeUikaan 302,30, Eerste klas se: 1 dames Aronson-Vroome 335, 2 Klerks-de Vuist 325,22, 3 Risseeuw-Smit 314,35, Meulenberg - Touw 313,41; Kint-de Zeeuw 309,27. Tweede klasse: 1 dames van Fraassen- Jurriëns 362,27, 2 Heijndrickx- Nijenhuis 330,79, 3 Van Es-' broek-Stolte 315,76, 4 Van de Linden-Van der Poel 306,95, Laget-Sonius 304,72. Van de hoofdklasse degrade ren de dames de Bruijne-Ver- schelling en De Jong-Willem- stiin. De dames Aronson- Vroome en Klerks-De Vuist promoveren van de eerste klasse naar de hoofdklasse. De dames Luteijn-Visser en De Boer-Smulders degraderen Van de tweede klasse promo veren de dames Van Fraassen- Jurriëns en Heijndrickx-N'J enhuis. De dames Maat-Voor hans, Hamelink-Wijne, Aron son-Vroome, Van Fraassen Jurriëns en Heijndrickx-Nij enhuis vertegenwoordigen het district Zeeland op de lande Irke wedstrijden te Hilver sum. (Van onze correspondent TERNEUZEN Deurwaar der (commies A) van 's rijks belastingen L. P. de Mul, te Terneuzen, herdacht het feit dat hij veertig jaar gel-eden in dienst trad van de belastingen. De heer De Mul werd met zijn gezin ontvangen dn de kantine van het belastingkantoor aan de Rosegracht. Na het welkomstwoord van de ceremoniemeester, de heer A. Schieman, werd de jubila ris toegesproken door het hoofd van de dienst, de heer P. C. Poelman, die de loop baan van de heer De Mul schetste van tijdelijk hulp commies in Alphen (N.-Br.) *ot commies A in Terneuzen. Hij roemde de heer De Mul als een nauwgezet ambtenaar, die in zijn fucties veel goede, maar °°k minder goede en zelfs slechte ervaringen heeft opgedaan. Het verheugde hem evenwel als postillon d'argent namens de minister van Fi nanciën te mogen optreden, Hij reikte hem de bekende enveloppe met inhoud uit. Deurwaarder J. F. Goossens sprak namens het personeel. Deze sprak waarderende woorden over de goede ver standhouding bij de deurwaar ders. Vervolgens sprak hij in geestige termen namens het gehele personeel. Aan het slot overhandigde hij twee ge schenken. (ADVERTENTIE) De heer Voorhans cmtvangt een horloge en een receptieboek. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG Unaniem heeft de raad van Oostburg gis teravond een motie aangenomen, waarin het college wordt verzocht samen met de colleges van Aardenburg en Sluis besprekingen te voeren met alle betrokkenen teneinde het ziekenhuis voor Oostburg te kunnen behouden. Zij verzoekt het college staatssecretaris Hendriks, die de ziekenhuisbesturen een studieopdracht over de zie kenhuisvoorzieningen in Zeeuwsch-Vlaanderen heeft verstrekt hiervan op de hoogte te stellen. Het had overigens nogal wat voeten in aarde voor de motie er was. Eraan vooraf ging een langdurige discussie en een schorsing va-n tien minuten. Aanleiding tot de discussie vormde een schriftelijk verzoek ingediend namens dorpsbelan gen en toerisme, waarin behal ve om dit overleg ook ge vraagd werd druk uit te oefe nen op de staatssecretaris zijn opdracht in te trekken. Het verzoek was niet ondertekend door wethouder J. Vergouwen (hoewel hiertoe uitgenodigd), die vond dat de ziekenhuis- problematiek op deze wijze in de „dorpspolitiek" werd be trokken. Ook raadslid F. Baarend.» (PPR) had niet ondertekend. „Eerstens omdat ik niet bena derd ben maar bovendien vra-ag ik mij af of het zieken huisbestuur achteraf niet blij is met die studieopdracht. Misschien kan aangetoond worden dat de geconstateerde Nee, dat is 't hem nu juist. Zuidplein is totaal overdekt. Tot en met de parkeerruimtes toe. Laat De Bilt maar kletsen en kom zonder jas naar "Ik heb zin om vandaag eens wat gezelligs te gaan doen" is in de winter makkelijker gezegd dan gedaan. Welke kant kan je nou uit? De kant van Rotterdam-Zuid. Naar winkelcentrum Zuidplein, winkelcentrum Zuidplein, om precies te zijn. "Zeker tussen twee buien door van de ene winkel naar de 660 complete winkelstad andere hollen?" onderdak winkelcentrum zuidplein 'rotterdam overbebedding niet in West- Zeeuwsch-Vlaanderen maar misschien in de kanaalzone zit". Een mening die werd on derschreven door de heer A, Risseeuw (PvdA). De heer A. Verhage (Dorps belangen en Toerisme), indie ner van het verzoek was „zeer teleurgesteld" over de wei gering van de heer Ver gouwe om te tekenen. Dat hij dorpspolitiek zou bedrijven noemde hij een „grove insinu atie". Hij vond het onbegrijpe lijk d-at een wethouder van sociale zaken een dergelijk verzoek niet zou onderteke nen. De heer Vergouwe zei al tijd te willen tekenen, „maar de zaak moet wel op niveau gehouden worden". De heer Baarends voegde daar nog aam toe dat verschillende bestuurs leden van het ziekenhuis ei genlijk wel blij waren met de studieopdracht van de staats secretaris en zei daarom niet gelukkig te zijn met het twee de deel vam het verzoek. Burgemeester Schipper wees er herhaaldelijk op dat de col leges overleg zullen hebben en al gehad hebben met het zie kenhuisbestuur wamt ook ons ligt de kwestie na aan het hart". De heer Dekker vond ook dat de raad zijn zegje in deze moest doen en stelde een schorsing voor teneinde een motie te formuleren waarin al le fracties zich konden terug vinden. De raadsvoorzitter voelde echter niets voor schor sing. „Denk eens aan de men sen op de publieke tribune. Wat is dat nu voor een manier van doen", voegde hij de heer Dekker toe. „Met de tekst zoals die nu is, kan ik mij niet verenigen. Hij moet zo zijn dat we er allemaal achter kunnen staan. Als u dat niet belangrijk vindt, kunt u de vergadering beter sluiten", hield de heer Dekker de burgemeester voor. Nadat de heer Baarends het college erop gewezen had dat aanneming van het onderhavi ge verzoek zou betekenen dat het college druk op de staats secretaris moest uitoefenen ram de opdracht terug te trekken zwichtte de burgemeester en stond een schorsing van tien minuten te. Na de onderbreking was de heer Risseeuw die namens de gehele raad de vernieuwde motie Indiende, die uiteraard met algemene «temmen werd aanvaard. Diefstal Uit de aardappel opslagplaats van Den Hamer aan de Industrieweg te Ter neuzen werden gereedschap pen als boormachines, boren schroevendraaiers enz. gesto- len. Uit het eveneens aan de Industrieweg gevestigde maga zijn van grossierderij Maas worden emballage-goederen vermist. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Een tot de laatste plaats bezette kantine van het kantoorgebouw van de PZEM aan de Axelsestraat te Terneuzen was donderdagna middag getuige van de huldi ging van de heer H. Voorhans uit Terneuzen, die zijn veer tigjarig jubileum vierde. Alle personeelsleden (ook uit Mid delburg) en een groot aantal gepensioneerden gaven blijk van de grote achting die zij de jubilaris toedragen. Het welkomstwoord tot de heer en mevrouw Voorhans en hun kinderen werd gesproken door de heer M. Nijssen. Als eerste spreker trad de ing. R A. M. Vis, districtschef voor Zeeuwsch-Vlaanderen naar vo ren. Hij benadrukte in zijn toespraak tot de jubilaris, hoofd van de Terneuzense te kenkamer en de mechanische werkplaats de bijzondere pret tige samenwerking en tevens ook de goede verstandhouding. Evenals de volgende spreker, ir. J. Mol, chef van alle teken kamers van de PZEM, die bo vendien de bescheidenheid van de heer Voorhans roemde, dankte hij de jubilaris voor alles wa-t hij in het belang van het bedrijf heeft verricht. Ook de heer W. Leenhouts, die de jubilaris een fraai pols horloge en mevrouw Voorhans een fraai bloemstuk overhan digde, roemde de uitstekende samenwerking en het feit dat de heer Voorhans altijd voor zijn personeel op de bres staat. Tenslotte werd het woord gevoerd door de heren A. W. Strubbe, de voormalige chef tekenkamer te Terneu zen, W. J. Verdoorn, voorzitter van de personeelsvereniging afdeling Zeeuwsch-Vla-anderen hem eveneens een geschenk overhandigde en M. Nijssen, de plaatsvervanger van de neer Voorhans. Daarna was er gelegenheid om die jubilaris en zijn familie geluk te wen sen. BERGEN OP ZOOM Luxor 20.00 u.: The Lon gest diay 14 j. Roxy 20.00 u.: Jesus Christ superstar a.l. School zusters, Klooster straat Van 16.00-20.00 u.: Expositie exotische artikelen uit ontwikkelingslanden. Etcetera, Molstraat 10a, ex positie Teachers-In van Berge- naren en streekgenoten (t.m. 7 april). Dag. van 13.30-17.00 u., op vrijd. van 13.30-18.00 u. en van 19.00-21.00 u, zat en zond van 13.30-18.00 u. Mar kiezenhof, Steenbergsestraat Expositie Teachers-In (zie Etoetera) T.m. 7 apriL Dage lijks van 14.00-17.00 u. Hal stadhuis, kunstwerk van de ma-and van de Bergse kun stenaar Louis Weijts (t.m. 31 maart). Ma. t.m. vrijd. van 8.30-17.30 GOES Grand 20.00 u.: Chato's land; 23.00 u.: De laatste trein uit Katanga. Ned. Herv. kerk Op de Hoogte 20.00 u.: Voorjaars concert door het Zeeuws Or kest. Museum voor N. en Z.-Be veland, Singelstraat 11, expo sitie schilderijen en tekenin gen van Marimus Schipper (t.m. 31 maart). Open van 9.30-12.00 u. «n van 13.30-18.00 Baldadigheid Aan één van de nieuwe flats in de Katspolder werden vermoede lijk door baldadige jeugd zes ruiten ingegooid. Seriekaarting In café Centraal, bij Armarad de Hul ster te Westdorpe wordt aan staande zaterdag 23 en zondag 24 maart weer een grote serie kaarting gehouden. De win naars van iedere serie ontvan gen vlees, of een fles wijn naar keuze. De inleg bedraagt f 1,50 per keer, iedere serie f 1,- terug. In Westdorpe bestaat voor dergelijke wedstrijden altijd een zeer goede belang stelling, zodat ook nu weer een groot aantal kaarters ver wacht wordt. (ADVERTENTIE) (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Met het onthullen van enkele affiches heeft burgemeester J. C. Aschoff in het gebouw van de coöperatieve fruitveiling in Terneuzen de nieuwe dran kenhandel Citadel Zeeuwsch- Viaanderen officieel geo pend. Het bedrijf beschikt er over ruim 2700 m2 magazijn- en opslagruimte. „Citadel" is een fusie van de drankenhandel Citadel in St.-Jansteen en de eerste Zeeuwsche Drankencen trale te Aardenburg. In zijn openingswoord noemde burgemeester Aschofl het verheugend dat de nieuwe drankencentrale in de kanaal zone gevestigd is. Hij sprak er zijn waardering over uit dat in de huidige economische si tuatie toch nog initiatieven ontplooit worden. De burge meester zei verder dat in de fruitveiling nog wel meei be drijfsruimte voor eventuele uitbreidiiriig beschikbaar is. Na de gelukwensen van burge meester Aschoff hebben nog het woord gevoerd de heren G. de Kort, directielid van de Citadel. Faas namens de directie van de Skol-brouwerij, Buchel, al gemeen manager van Citadel en de heer L. de Kerf, mede directeur van Citadel. De opening van de nieuwe drankencentrale werd door talrijke genodigden bijge woond HULST Bioscoopgebouw 20.00 u.i Vrolijke ontucht in Tirol 18 J Den Dullaert Expositie van archeologische vondsten in het land van Hulst (tm. 31 maart). KLOOSTERZANDE Krekodilbar „The Willi ams MIDDELBURG City 20.00 u.t The big ooss Schouwburg 14.30 u.: „Bremer Freiheilt" door het Grenzlandtheater uit Aken. Vleeshal, expositie energie de motor van ons leven (t.m. 24 maart). Van 14.00-17.00 u en van 19.00-21.30 u. RITTHEM Dorpshuis 20.00 u.: Derde culturele avond met o.a. Ons Genoegen, Scala, Tovido en Vlijt en Volharding. ROTTERDAM De Doelen (kleine zaal) 20.15 u.: Nederlands Kameror kest ol.v. Szymon Goldberg. Solist: Stephen Bishop, piano. Schouwburg 20.15 u.: „De Hollandse Ronselaar" door Pu- bliekstheater. Hofplein Thea ter 20.15 u.: De Albert Mol Story. De Lantaren 20.30 uk Event Structure Research Group. Luxor Theater 20.00 u.: „Waar blijft de tijd" van Willy Walden en Piet Muyse- laar. Piccolo Theater 20.15 u.: „Kouwe Kermis" door Nieuwe Komedie. SAS VAN GENT Galerie Uilenspiegel, West kade 71, expositie Guido Met sers Polona (t.m. 31 maart). Ma. t.m. zat van 9.00-12.00 u en van 13.00 - 18.00 u. Vrijdag tot 21.00 u„ zond. van 14.00 - 18.00 u. Woensdagmiddag ge sloten. VLISSINGEN Alhambra— 19.30 u.: Once upon a time in the west; 23.00 u.: De non van Monza. Vestzaktheater 20.30 u.': Film: „Family Life" van Ken neth Loach. WESTDORPE Galerie Troutzaerte Singel, 5, expositie Mareike Geys en Jan van Stolk met schilderijen en klein plastiek in keramiek (t.m. 29 april). DL tm. zat. van 9.00-18.00 u, zondag van 14.00 -18.00 u. Op ma. geslo ten ZIERIKZEE Concertzaal 20.00 u.! „Slippers" met Mary Dressel- huys, Guus Hermus, Willeke Alberti en Jeroen Krabbé. ANTWERPEN Kon. Vlaamse Opera 19.30 u.: „Opstanding". Fak keltheater 20.30 u.: „Moon- ey's Caravans" van Peter Ter san. Prov. Centr. Arenberg 20.00 u: One man show van Toon Hermans. ASSENEDE (B) Galerie Marg. de Roevé, exp. werk van de Joegoslavi sche schilder Miodrag (t.m. 31 maart). BRUGGE Korrekelder, Kraanplaats 20.30 u.: „Het effect van Gam ma-stralen op maanbloemen" var Paul Zindel. Teater 19, Beenhouwers- straat 20.30 u.: „Thuis werk" van Frans Xaver Kroetz door Teater 19. GENT Kon. Opera 20.00 u.i „Wenerbloed". Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B.V Editie Zeeland: RAYONKANTOREN: TERNEUZEN N jeu watraat 9, tel. 01150-7920 (4 Hinen); HULST; Steenstraat 14 tel 01140-3751 (3 tonen); GOES: Klokstraat L teL 01100-8030 (3 tonen). KANTOORUREN. Maandag t.m vrijdag 8 15-12 30 en 13.30-17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE EXPLOITATIE: Breda: maandag t.m vrijdag 19 00-21 00 uur. tel 01600-22341; zaterdag 4(10-12.00 uur, teL 01600-49900; zondag 20.00-22.00 uur. tel 01600-22341. BEZORGKLACHTEN: Zeeuwsch-Vlaanderen: teL 01140-3751 of 01150-6297: Midden- Zeeland 01100-4944 HUISAANSLUIT1NGEN: REDACTIE: Chel Zeeuwse redactie: S C. Augustijn, Kantoor Nieuwstraat 0, Terneuzen. tel 01 150 7920 privé tel 01150 5745 algemeen redac teur Zeeland' A f Koopman, kantooi Kromme Weele A Mid- lelburg tel 01180-7764 privé tel 01180 7438 redacteur Midden- Zeeland drs J Bouwnians, tel 01100-3405 sant Klokstraat 1, Joes tel 01100 8030 privé Colünshof 35 Goes redacteur te erneuzen er Kanaalzone G var Berkel kantoor Nieuwstraat 9. Terneuzen tel 01150-7420. privé tel 01150-4868; -edarteur W Z -Vlaanderen R van fer Helm. Melkweg 40. Oostburg tel 01170-3370: sportredactie Zeeiand- Koomen tol 01155-2594. FOTOJOURNALIST ZEELAND: C J de Boer Trumanlaan 10 Axel tel 01155-2287. ABONNEMENTEN EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: P Konings tel 01150-8297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland C Menu. teL 01100 - 4318

de Stem | 1974 | | pagina 5