Part-timers nog niet in trek 500 en. koffie 3fiq gekookte lever qfi DIEPVRIESKIP 198 KIEIBINTJES 119 0e Stem De Vrlfe Zeeuw ONDERZOEK WERKGROEP: VOETPAD IN TERNEUZEN week: Scholieren nieuwsgierig naar toekomst binnenstad Burgemeester opent dranken- centrale stad Sas van Gent MOTIEF itev siiiBBiiiiai IIP -m OPVANG -■ (Combo) snelfilter-vacuum gelardeerd of ongelardeerd 100 gram (Pingo) 500 gram El 5 kilo lamswaarde Sas van Gent Postagentschap in Serlippens Hotel International Woensdag 20 maart 1974 i koop aangeboden] ;e uithangborden 'ENSCHILDEN antiek de Arent, Arendstraat I ut, BOOT TRAILER compi, kipinst. Rollen, lier en vpm3 ting lengte 4.80. j.j, Jp1 Schelphoekseweg 2, tel n 423, Poortvliet. w 8MM PARKETVLogl dus onverslijtbaar. Kant klaar gelegd v.a. f 497; 'nel. BTW. Standard 'p,J B.V. Tolbrugstraat 17 tel. 01600—42323. auto's en motoren :SWAGENS P. v. d. Mast. Terheijden. Tel. r, l/0 jaar oud te gebruik bedrijfs- 50-7106. vakantie diversen] /A.NCENTRUM HOEVEN teitskeuze in sta- en tourcaraJ »rt - Astral - Second House 4S v.a. 5595,— ins v.a. f 3710. Nog staanpW Haspel) te Hoeven beschikj eit - occasions - financiering f Bosbad Hoeven, tel. C"""1 huisdieren DUITSE HERDERS prima stamboom, an Buitenhuizen, bij Sprundelsebaan Huixen EERE iet de mensen die van hebben, een staand huis met soms door u zelf net kosteloos ad- ielko B.V. Kade •el. 01181-555, na -539. personeel gevraagd! an linnenuitzetten vraagt verkd en Sas van Gent. Wij bieden JKE BIJVERDIENSTE dviseren aan meisjes, die inlichtil ten gevraagd hebben. Compr tis ter beschikking gesteld. Of" el verzorgd. Hebt u belangstel! week vrij? Beschikt u over4 30 jaar? Belt u dan onze W chtingen (04904)-2423. B.V. Wl [olenstraat 5, Waalre. N.B. MEISJE 18 jaar en ouder in een bore voor serveer- en barwerk. Briet JONGEN gevraagd leeüt. 10 20 jaar, mee te reizen op de kermfcj Adriaansen, Postbus 59, tel. 01155-1305. Gevraagd wegens teleurstel serieuze AANKOMEND KOU] Brieven hotel Huis ten 1 Postbus 85. Etten-Leur. geldleningen JWBAAR LENEN f 50.000,- in 24 Discreet, Geen ;helding bij n informatie bij tot 60 maanden, JJOE" Rotterdam 010— 020—921747 's sekends 010- 533. 294074 en huwelijken kennismaking gezocht... maar dan wel op eenV^ en serieuze manier. Dai via CENTRUM EUROPA, Nederland's grootste buro 1 persoonlijke bemiddeling kend door de Raad au zicht) B°N VOOR GRATIS B0&*l Zend mij vrijblijvend d« J, we brochure in een n®u envelop, zonder afzender. 100 procent discretie. NAAM ADRES PLAATS CENTRUM EUROPA Vinkenbos 3, Ulvenhout v<« Breda) Hoofdkantoor 1073, Beverwijk, teie!T 02510—25720. gevonden/verloren KATER met witte open, roepnaam Re- beloning terug te De Butstraat 9 diverse" sieraden of antieke spulletjes OPT HET VAN U ïekenstr. 42 (naast Hema). (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN „Er zijn nog steeds werkgevers die menen dat vrouwen met gezinsverantwoordelijkheid niet zelt kunnen bepalen of zij wel of niet buitenshuis willen werken. Het feit dat men op grond van deze rolverdeling van de man en de vrouw in de samenleving geen part-timers in dienst wil nemen en dit verstopt achter bedrijfseconomische argumenten, is ons inziens zeer bevoogdend en tast de persoonlijke vrijheid van de betreffende groepering aan". Dat is een van de conclusies in het verslag, waarmee de werkgroep part-time in Zeeuwsch-Vlaanderen haar ac tiviteiten heeft afgerond. De werkgroep ging in het najaar 1972 van start met als op dracht de mogelijkheden voor arbeid in part-time dienstver- Hand te onderzoeken en te sti muleren. De talrijke gegevens, verzameld door dirie sub werkgroepen, werden bijzon der overzichtelijk en leesbaar in een verzorgd uitziend eind rapport verwerkt door me vrouw J. Boogerd uit Zaam- slag en mevrouw J. den Har- tigh uit Hoek. Tijdens het onderzoek wei den 55 vrouwen en een man naar hun mening, wensen en ervaringen met betrekking tot part-time werk gevraagd. ik DETECTIVE i£ 318, Umulden. Geslaagde show „The Get Ready Show" die georgani seerd werd door de stichting sociaal cultureel werk van Sas van Gent, en opgevoerd door de kinderen van de lagere school uit Philippine, is een groot succes geworden. De lei ding van deze show die op leuke wijze werd opgevoerd door de kinderen, was in han den van Marjan Moelker, Leo- na Haers en de heer J. Ram- meloo. Zaal Concordia te Westd'orpe waar de show plaatsvond was volledig bezet. De artiesten die geimiteerd werden waren: Les Humpries Singers, Little Jimimy Os mond, Redbone, Michel Jack son, Mouth en Mac. Neil, Lyn- sey de Paul, The Dree De grees, Dawn en Middle of the Road. In de pauze werd nog een film vertoond. Biljarten De biljartvere niging „Het Groene Laken" uit Sas vain Gent speelt op vrijdag 22 maart de thuiswed strijd tegen biljartvereniging K.O.T. u'if Terneuzen, in haar clublokaal bij mevr- Sneld-ers te Sas van Gent. „Het Groene Laken" zal flink van leer moeten trekken wil het de eindoverwinning in die wacht slepen, want de uitwedstrijd werd een 13-5 nederlaag voor „Het Groene laken". Biljartnederlaag De bil jartvereniging „Het Groene Laken" uit Sas van Gent heeft een fikse nederlaag opgelopen in de ontmoeting tegen biljart vereniging K.O.T. uit Terneu zen. De uitslag van deze ont moeting die gespeeld werd in café „Du Commerce'' te Ter- neuzen was 13-5. De jn-duv'idu- ele uitslag was als volgt: E. Verhoeven - J- de Zeeuw 0-2, E. de Clerk - W. Diieleman 0- 2, Th- Lesiieme - S. Glansbeek 2-0., A. Jacobs - J. Jansen 0-2, W. Scheffer - P. Dieleman 2-0, P. Dieleman - B. v.d. Linde 2- 0, P. v.d- Bergen Th. de Boer 0-2, F. Vervaecke - J. Kayser 0-2, G. Snelders - L. Heijdems 0-2. Boerenkapel De Sasse boerenkapel „De Betekoppen" heeft op uitnodiging van de plaatselijke muziekvereniging te Overslag, met veel succes een karnavalsbal verzorgd. The Arno's Het slechte weer in Torhout (B) heeft niets aan het succesvol optre den van het drum- en majo- rettenkorps „The Arno's" uit Sas van Gent af kunnen doen. „The Arno's" gaven een show in plaatselijke karmavalsop- tociht. Zo-ndag 24 maart zullen The Arno's optreden in de op tocht te Hasselt (B). Bloedafname Op woens dag 27 maart is er van 19-00 tot 20.45 uur weer een bloed- afnameavond in het cultureel gebouw „Die Roselaer" te Sas van Gent, die verzorgd zal worden door het Nederlandse Rode Kruis. Men hoopt net zoals voorgaande jaren dat er weer talrijke donors aanwezig zullen zijn, om een kleine hoe veelheid (nog geen halve liter) doed af te staan. De Verenigde Vrienden De harmonie „De Verenigde Vrienden" uit Sas van Gent heeft op de onlangs gehouden jaarvergadering hulde ge bracht aan de heren R. De la Ruelle en J. Schroder, die 50 )aar lid zijn van de muziek vereniging. De heer Uiterhoe- ve, hoofdbestuurslid van de K.N.F. over handigde de twee jubilarissen de oorkonde en medaille. Uit handen van de verenigingsvoorzitter J. de Rijk ontvingen zij dan nog en cadeau. De Verenigde Vrien den hebben nu al reeds tal van uitnodigingen ontvangen waaronder: op 21 juli een op treden in de Nederlandse mu- ziekweek te Koksijde(B), op 4 mei een optreden in de Euro- sporthal te Zeltzate, ter gele genheid van het 85-jarig be staan van de T.H.O.R. uit Sas van Gent. Een optreden bij een voetbaltoernooi op „De Val era" te Sas van Gent op een nog nader te bepalen tijdstip. De drumband gaat op 9 juni naar Velp en op 15 en 16 juni naar Deventer. Op de vergade ring werd en de heer Th. Boeie en de heer J. Slock herkozen als bestuurslid tot nieuw bestuurslid werd de beer A. Verschelden geko zen. Verenigde Vrienden De harmonie „De Verenigde Vrienden" heeft afgelopen za terdag haar jaarlijkse feesta vond gehouden in zaal Plane tarium te Sas van Gent. Na de maaltijd werd het een gezelli ge boel onder begeleidende to ien van „Het Harmond Trio uit Sas van Gent. Tussendoor werden er nog enkele gezel sehapsspelen gehouden. Als voornaamste motivering voor part-time werk werd aangevoerd de wens om geïn tegreerd te raken in de maat schappij en daarbij meer be trokken te worden bij de pro blematiek van de leefgemeen schap. Een niet onbelangrijke groep gaf als motief op dat men behoefte had aan sociale contacten, veroorzaakt door een recente vestiging van de betrokkene in Zeeuwsch- Vlaanderen. Vrouwen met een beroepsopleiding wilden hun verworven beroepsvaardighe- den niet verliezen en vrouwen met opgroeiende, buitenshuis verblijvende kinderen wilden de vrijgekomen tijd doelmatig vullen. Slechts enkele onder vraagden hadden een duidelijk financieel motief. Het merendeel van de on dervraagde vrouwen, nl. 34, had teleurstellende ervaringen opgedaan bij het zoeken naar een part-time dienstbetrek king, Van hen waren er 21 teleurgesteld in de houding Van de werkgevers bij wie zij Solliciteerden. Uit het onderzoek bleek voorts dat de meeste werkge- vers van mening waren dat part-timers het best te plaat sen zijn in de administratieve sector of in verzorgende be roepen, maar dan wel in de lagere functies. Het aanstellen van part-timers in hogere en leidinggevende functies zou volgens het merendeel der werkgevers stagnerend kun nen werken op het beleid van het bedrijf en de full-timers extra belasten. Uit de verple gende en verzorgende sector »n uit die van de bibliotheek kwamen vrij veel klachten dat part-timers niet bereid waren In wisselende diensten werk zaam te zijn. ..«st.!,- kNlfeA (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Het aanne mingsbedrijf Duynhouwer n.v. uit Goes is gisteren in Terneu zen begonnen met de aanleg van de weg tussen het Julia- naziekenhuis en het postkan toor. De nieuwe ongeveer 1,5 lan ge verbinding vormt de nog ontbrekende schakel in de ci tyringweg Driewegen (roton de) in Terneuzen Zuid en de Scheldekade. Het tracé loopt van de verlengde Churchilj- laan, een rotonde voor het Ju- lianaziekenhuis, de Oesterput ten a chter de bejaardenflats van De Veste om naar de Scheldedijk en sluit vervol gens aan op de Scheldekade. Het eerst zal de rotonde voor het ziekenhuis aan de Van Steenbergenlaan worden aan gelegd. De werkzaamheden aan de nieuwe verbindings weg, die vooral van belang is voor de onttrekking van het doorgaande verkeer aan de Axelsestraat, zullen ongeveer een half jaar in beslag nemen. (ADVERTENTIE) Een van de grootste belem meringen voor het werken van vrouwen in part-time is het gebrek aan onvoldoende op vangmogelijkheden voor kin deren tot 4 jaar en voor schoolgaande kinderen tussen de schooltijden en tijdens de vakanties. De werkgroep pleit dan ook voor het oprichten van onafhankelijke crèches waar kinderen van werkende vrouwen opgevangen kunnen worden. Mevrouw J. Boogerd Is van mening dat, hoewel er van een doorbraak van part-time werk nog lang geen sprake is, er niettemin bij tal van werkge vers mee berip en belang stelling voor part-timers is ge kweekt dan twee jaar geleden. Zij vindt dat ook politieke partijen meer aandacht aan de mogelijkheden voor part-time werk zouden moeten beste den Het eindverslag van de werkgroep zal toegezonden worden aan alle werkgevers ln Zeeuwsch-Vlaanderen, de daarvoor in aanmerking ko mende politieke partijen, vak bonden en vrouwenorganisa ties. Op 10 april, worden de bevindingen van de werkgroep part-time ter discussie gesteld op een bijeenkomst in tearoom Van Assche in Terneuzen, waarmee tevens de werkgroep 'al ophouden te bestaan. 12-bdt Feestvergadering In Rf* dorpscentrum „De Luifel vond een N.K.V. feestvergade ring plaats onder voorzitter schap van de heer G. Baart. Tijdens deze vergadering wer den zilveren N.K.V.-spelden uitgereikt aan de heer E. ver- durmen uit Lamswaarde en de heer A. de Theye uit Terhole, vanwege 25-jarig lidmaat schap, waarbij tevens de beide heren nog in de bloemetjes werden gezet. Als spreker trad op de heer Th. Akker mans uit Sluiskil. Dat deze feestvergadering als geslaagd beschouwd mocht worden, bleek namelijk hieruit dat tot in de late uurties het festijn werd voortgezet Leerlingen van de r.-Jc. Mavo in Terneuzen luisteren naar de toelichting van voorlich tingsambtenaar J. Robesin op het ontwerp structuurplan voor de binnenstad. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De in het Terneuzense stadhuis ingerich te tentoonstelling over het ont- werp-structuurplan voor de binnenstad blijft veel belang stelling trekken. Met name bij de scholen bestaat veel inte resse voor het onderwerp. Verscheidene leraren koppelen de toekomstvisie van het ge meentebestuur op de oude binnenstad aan de les over bijvoorbeeld maatschappijleer, milieuhygiëne e.d. De publieke belangstelling voor het ontwerp-structuur- plan blijkt verder ook uit de talrijke brieven die dagelijks in de ideeënbus glijden die op de expositie is geplaatst. Ge zien de te verwachten grote I opkomst van burgers op de hearings, die het gemeentebe stuur over het plan gaat hou den, zal de bevolking van de binnenstad groepsgewijs voor deze bijeenkomsten worden uitgenodigd. Men denkt aan groepen van ongeveer veertig personen die allen een per soonlijke uitnodiging van het gemeentebestuur zullen krij gen. Jubilarissen De harmonie „De Verenigde Vrienden" heeft afgelopen zaterdag weer een muzikale rondgang gehou- den door de gemeente Sas van Gent. Deze rondgang werd ge' houden ter ere van de jubila rissen R. de la Ruelle en J. Schroder, die beiden 50 jaar lid zijn van de muziekvereni ging. Na enige horecabedrij ven bezocht te hebben, werd in het clublokaal een maaltijd genuttigd. Feestavond De duiven- maatschappij „De Vrede" te Sas van Gent houdt op zater dag 23 maart om 19.00 uur haar jaarlijkse feestavond bij mevr. Snelders in zaal Reseda te Sas van Gent. Tijdens de feestavond is er gelegenheid tot prijskaarten of dobbelen. Feestavond In een gezel lige sfeer heeft de personeels vereniging van de C.S.M. sui kerfabriek uit Sas van Gent met haar leden de jaarlijkse feestavond doorgebracht in het provinciaal domein „Puyen- broek" te Zaffelaere (B). De 175 genodigden konden na het welkomswoord van de heer R- Marquinie, een dansje maken bij de muziek van „De Hil- tons" met medewerking van zongeres Irma uit Bergen op Zoom. Ter afwisseling was er ook een optreden van het Zuid Amerikaans kwartet „Los Co- hanos". Koningsbolling De krul- bolvereniging „Ons Genoegen" uit Sas van Gent hield haar koningsbolling op de baan van „The Pub Club" te Sas van Gent. Na een enerverende strijd werd R. Warren koning. Deze zal afgevaardigde wor den naar de keizersbolling in Oostburg. De uitslag was: ko ning R. Warrens, prins Th. de Caluwé, 3. V. Nelen, 4. Fr. Pieters, 5. J. Baart, 6. J. Berk hout. De prijsbolling die hierna volgde werd gewonnen door: 1. W. de Caluwé, V, Nelen, J. Berkhout. 2. J. vxl. Berghe, J. Cock, J. Baart, 3. P. Baart, Th. v.d. Bossche, Th. de Caluwé. Kampioenschappen De Vre de De duivenmaatschappij „De Vrede" te Sas van Gent heeft voor het komende sei zoen de kampioenschappen als volgt onderverdeeld: oude dui ven: alle prijs vluchten uit Frankrijk van 21 april tot 21 september. Vitesse: Beaumetz tot Dourdan. Fond: Orleans en verder. Fond jonge duiven Orleans en verder. Hokkampi- oenschap: zowel voor Vitesse als Fond de vier eerstafgege- ven duiven. Jonge duiven: op alle vluchten vanaf 16 juni. koningschap: eerst afgegeven duif in alle categoriën. Vier bekers staan beschikbaar voor alle categorieën. En dan nog kampioen-generaal over alle vluchten. Kampioenschap meeste prijzen ook over alle vluchten. Dropping De stichting so ciaal kultureel werk te Sas van Gent organiseerde een dropping voor de 13- en 15- jarigen uit de kernen Sas van Gent Philippine en West- dorpe. Om 19.30 uur kwa men de deelnemers in het ver enigingsgebouw „Concordia1 bijeen, waarna zij per vracht wagen naar de dropplaats werden gebracht, die gelegen was in de bossen tussen Zelza te en Gent. Het oriëntatiever mogen van de deelnemers was goed in orde, getuige de aan komst in Concordia om 21.30 uur. Verder werd de avond nog doorgebracht met muziek en d-ans. BERGEN OP ZOOM Roxy 20.00 u. Jesus Christ superstar a.l. Hal stadhuis, Kunstwerk van de ma-and van de Bergen oip Zoomse kunstenaar Louis Weijts (t.m. 31 ma-art). Ma. t.m. vrijd. van 8.30-17.30 u. GOES Museum voor N. en Z.-Be veland, Singelstraat 11, expo sitie schilderijen en tekeningen van Marinus Schipper (tot en met 31 maart). Open van 9.30- 12.00 u. en "an 13.30-18.00 u. MIDDELBURG Vleeshal, expositie Energie de motor van ons leven (t.m. 24 maart). Van 14.00-17.00 u. en van 19.00-21.30 u. ROTTERDAM De Doelen (hal) 12.45 u.: koffieconcert met Charles Ro sen, piano. De Doelen (grote aa-al) 20.15 u.: Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Edo de Waart. Solist Gerard Hettema, viool. Hofplein Thea ter 20.15 u.: Fons Jansen met „Kwartetten". De Lanta ren 20.30 u.: Event. Struc ture Research Group. Luxor Theater 20.00 u.: „Wa-ar blijft de tijid" vain Willy Wal den en Piet Muyselaar. Piccolo Theater 20.15 u.: „Kouwe kermis" door de Nieuwe Ko medie. Schouwburg 20.15 u.: „De cirkel" door de Toneel groep Podium. SAS VAN GENT Galerie Uilenspiegel, West kade 71, expositie Guido Met sers Poliona (t.m. 31 maart). Ma. t.m. zat. van 9.00-12.00 u. en van 13.00-18.00 u. Vrijdag tot 21.00 u., zond. van 14.00 18.00 u. Woensdagmiddag ge sloten. (Van onze correspondent) TERNEUZEN De direc teur van het postdistrict Zee land en West-Brabant, de heer C.S. Vis, zal morgen (vrijdag 22 maart) om half tien het nieuwe postagentschap in het winkelcentrum Serlippens openen. Het agentschap is gevestigd in de drogisterij van de heer C.A. Schuerman. Na de ope ning zal het direct voor het publiek toegankelijk zijn. De uren van openstelling zijn op maandag van 13.00 uur tot 18.00 uur en van dinsdag tot en met vrijdag van 8.30 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 18.00 uur. Men kan er terecht voor ze gelverkoop, het verzenden van aangetekende en expressestuk ken, brieven, briefpakjes en binnenlandse postpakketten, aannemen en uitbetalen van postwissels, girostortingen en het uitbetalen van vchèques voor het doen van inleggingen en uitbetalingen op RPS-boek- jes, het verzenden van tele grammen en het voeren van telefoongesprekken. (ADVERTENTIE) HULST - Tel. 01140 - 3453* KOFFIETAFELS v.a. 5,95 voor BRUILOFTEN MENU'S v.a. 12,50 WESTDORPE Galerie Troutzaerte, Singel 5, expositie Mareike Geys en Jan van Stolk met schilderijen en klein plastiek in keramiek (t.m. 29 april). Di. t.m. zat. van 9.00-Ï8.0Ö u., zond. van 14.00-18.00 u. Op ma. geslo ten. ANTWERPEN Prov. Centrum Arenberg 20.00 u.: One man show van Toon Hermans. Zaal Kon. Eli sabeth, Kon Astridpl-ein 20.30 u.: Symfonie-concert d-oor de Philharmonie van Antwerpen o.l.v. E. Jorda. So list B. Michelin, cello. BRUGGE Stadsschouwburg 17.30 u.: Concert met het conserva- toriumorkest van Brussel, ge- org. door Jeugd en Muziek, Brugge. Korrekelder, Kraanplaats 20.30 u.: „Het effect van Gam ma-stralen op maanbloemen" van Paul Zindel. GENT Kon. Opera 20.00 u.: Ont dek de wereld, Australië on bezoedeld continent. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Op donder dag 21 maart zal burgemeester J. C. Aschoff van Terneu zen om 17.30 uur aldaar de nieuwe drankenhandel Citadel Zeeuws-Vlaanderen openen. Daarna is op vrijdag 22 maart „open huis" voor belangstel lende zakenrelaties en cliën ten. Deze drankenhandel is ont staan uit het samengaan van de Drankenhandel Citadel St. Jansteen en de Eerste Zeeuw se Drankencen-trale B.V. te Aardenburg. Als gevolg van uitbreidende activiteiten moest worden omgezien naar een grotere accommodatie. Deze is thans gevonden in een deel van de gebouwen van de Coö peratieve Fruitveiling te Ter neuzen, waar de drankenhan del de komende jaren maxi maal kan worden uitge bouwd. De bedrijfsgebouwen omvat ten daar een magazijn voor bier en frisdranken van ruim 1200 m2 een afzonderlijke opslagruimte voor wijnen en gedistilleerd van ca. 250 m2, een emballage-opslagterrein van 1200 m2 en een kantoor gebouw van ca. 125 m2. Voor het bedienen van de ca. 400 afnemers in haar gebied be schikt de Citadel Terneuzen over vijf eigen vrachtauto's plus een speciaal autobusje voor spoedbestellingen over dag. Drankenhandel Citadel Zeeuws-Vlaanderen staat on der leiding van de heren L. de Kerf en G. de Kort, daarnaast zijn in de verkoop administra tie, expeditie en magazijnen 14 personeelsleden werkzaam. Drankenhandel Citadel Zeeuws-Vlaanderen maakt deel uit van de Drankenhandel Nederland B.V. te Breda, die de verkoop van alle producten van de tot de SKOL-groep in Nederland behorende bedrij ven behartigt. Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B V Editie Zeeland: RAYONKANTOREN: TERNEUZEN Uieuwstraat 9, tel 01150-7920 (4 lijnen); HULST: Steenstraat 14 tel 01140-3751 (3 Uinen); GOES: Klokstraat 1, teL 01100-8030 (3 lijnen). KANTOORUREN. Maandag t.m vrildag 8 15-12 30 en 13.30-17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Breda: maandag t.m. vrijdag 19 00-21 00 uur, tel 01600-22341; zaterdag 9 00-12.00 uur. teL 01600-499UÜ; zondag 20.00-22.00 uur. teL 01600-22341. BEZORGKLACHTEN: Zeeuwsch-Vlaanderen: tel. 01140-3751 of 01150-6297; Midden- Zeeland 01100-4944. HUIS AANSLUITINGEN: REDACTIE: Chel Zeeuwse redactie: S C. Augustijn. Kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen. tel 01150-7920 privé tel 0I!M" 5745: algemeen redac teur Zeeland: A P Koopman. Kantoor Kromme Weele 4, Mid delburg, tel 01180-7764 privé tel 01180 7438: redacteur Midden- Zeeland- drs J Bouwmans. tel 01100-3405. kant Klokstraat 1, Goes, tel 01100-8030 privé Cpliinshof 35 Goes: redacteur te terneuzen en Kanaalzone G van Berkel. kantoor Nieuwstraat 9. Terneuzen. tel 01150-7920, privé tel 01150-4886; redacteur W Z -Vlaanderen R van der Helm, Melkweg 40. Oostburg, tel. 01170-3370; sportredactie Zeeiand: 1. Koomen. '°1 01155-2594. FOTOJOURNALIST ZEELAND: C J de Boer. Trumanlaan 10 Axel tel 01155-2237. ABONNEMENTEN. EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: P. Konlngs, tel. 01150-6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: C. Menu, teL 01100-4316

de Stem | 1974 | | pagina 5