Positie sokkenindustrie verbeterd door verhoging grondstoffenprijzen Voorstellen tot reconstructie van wegen Vogelzwermen boven Zwaantje Wase vedetten weinig geëerd in eigen streek HUI BES MEER OPTIMISME IN OOST-ZEEUWSCH-VLAANDEREN Amsterdams koor zingt voor pater uit Vogelwaarde KVP P. van J te negat Geld nodig voor kanker- bestrijding DS '70 delegatie naar Reimerswaal hulst stad streék Graauw Hansweert Sas van Gent Hotel International VET VARKEN NAAR ABSDALE Sluiskil WERKGELEGENHEIDSPROJECTEN WONDEN Hengstenshow in Absdale HET ADRES Luctor Banden heeft riante voorsprong BURGEMEESTER VAN AXEL: Hulst Koewacht Sas van Gent Westdorpe vo Woensdag 13 maart 1974 2 i (Van een onzer verslaggevers) HULST Volgens de heer M. M. Broers, adjunct-direc teur van Vertriko in Utrecht, de organisatie van de Ne derlandse tricot- en kousenfabrikanten, zijn momenteel de orderportefeuilles van met name de Nederlandse kou- senfabrieken veel beter gevuld dan vorig jaar het geval was. 0 School in Shappa Mairiam. Kaarting Aan de N.K.V.- kaarting, gehouden bij E. de Kort, namen 24 personen deel. De uitslag was: Winnaarsron de: 1. E. de Kort uit Hengst dijk - A. de Kort uit Ossenis- se, 2. E. Hulshout uit Hengst dijk - P. van Assche uit Hengstdijk, 3. P. Reunis uit Kloosterzande - J. Burggrave uit Hengstdijk, 4. J. de Kort uit Hengstdijk - C. de Kort uit Kloosterzande. Verliezersronde: 1. ft. van Gassen uit Hengst dijk - K. de Waal uit Ossenis- se, 2. H. de Maat uit Hengst dijk - A. de Maat uit Hengst dijk. Dansen Zaterdag 16 maart zal er een dansda-g Ne derlands worden gehouden in zaal Thalia in Hansweert. Van 11 tot 16 uur kan men Neder landse volksdansen leren. De ze dansdag wordt georgani seerd door de regionale raad van overleg voor volksdansen in Zeeland en West-Brabant. Aan deze cursus kan iedereen ouder dan 14 jaar deelnemen. De cursus zal gegeven worden door Edith Kambier uit Am sterdam. Deze dag is speciaal aangevraagd voor de Volks dansverenigingen Vodago uit Goes en Scaldis uit Hansweert in verband met een te maken tournee door Polen in de zo mer van dit jaar. feestavond De kaartclub „Klavertje Vier" uit Sas van Gent heeft haar jaarlijkse feestavond in hotel „Rotter dam" te Sas van Gent gehou den. Na een gezamelijke maal tijd was er voor het talrijk opgekomen ledental gelegen heid voor een dansje, bij mu ziek van „El Celino" uit Hoofdplaat .(ADVERTENTIE HULST - Tel. 01140 - 3453* KOFFIETAFELS v.a. 5,95 voor BRUILOFTEN MENU'S v.a. 12,50 (Van onze correspondent) SINT-JANSTEEN Een vet varken, de hoofdprijs van 'een door liet jaarmarktcomité Sint-Jansteen gehouden loterij is gewonnen door Marcel Suy uit Absdale. De tweede prijs, een eveneens vette big werd gewonnen door C. Emelees uit Sint-Jansteen. Schieting Zondag 17 maart houdt de schuttersvere niging Sluiskil een schieting op de liggende wip in het clublokaal in café Dallinga Aanvang 15.15 uur. Kaarting Op vrijdag 15 maart om 19.45 uur houdt „Herwonnen Levenskracht" in Sluiskil een grote liefdadig- heidskaarting in café hotel At lanta. Dit een prijskaarting waarop ieder welkom is. De baten zijn bestemd voor de besrtijding van ernstige volks ziekten. Winnetou De karabijn schuttersclub Winnetou te Sluiskil houdt zondag 17 maart in café Dallinga een in ternationale wedstrijd voor karabijnschutters. Aanvang 19.45 uur. (Van een onzer verslaggevers) HULST Als de voorge stelde plannen van de regiona le commissie voor aanvullende werkgelegenheid doorgaan, dan krijgt Zeeuwsch-Vlaande- ren op korte termijn een aan tal nieuwe werkgelegenheids- projekten toegeven. De commissie, die onder voorzit terschap staat van gedeputeer de A. J. Kaland, heeft bijvoor beeld bij de regering voorge steld om 1,3 miljoen te beste den voor de reconstructie van de weg Vogelwaarde-Groenen, dijk in de gemeente Honte- nisse. Het betreft hier het tweede gedeelte van de weg. Het eer ste stuk is in 1973 gereedge komen. Aan het stuk wat nu aan de orde is kunnen gedu rende een heel jaar zo'n veer tien man te werk gesteld wor den. Een ander projekt dat aan een aantal werklozen werk bied is de reconstructie van de Graafjansdijk, de weg van Sas (Van een onzer verslaggevers) VOGELWAARDE Sinds 1971 zingt het uit ongeveer 100 jongens en meisjes bestaande Amsterdamse koor Ambassade voor de missie van Nederlandse paters Lazaristen in het door hongers nood geteisterde Ethiopië. Onder deze paters, 20 in totaal, bevindt zich ook pater Leo Dobbelaar uit Vogelwaarde, die na zijn pries terwijding in 1969 en zijn studies in Rome in 1971 naar Ethiopië vertrok. Leo Dobbelaar heeft thans de leiding van de missiepost Shappa Mariam in het binnenland van het grote Ethiopië. Het koor Ambassade is een uniek verschijnsel in Neder land. .Opgericht in de Amster damse wijk Geuzenveld in 1968 stelt het zich ten doel om „zingend en swingend" parti culiere antwikkelingshulp te plegen door bepaalde missie projecten te adopteren en daarvoor geld bij elkaar te zingen. Zo werd van 1968 tot 1971 ruim f 60.000 bij elkaar gezongen voor de bouw van een kraamkliniek op Java. Vanaf 1971 tot heden heeft het koor kans gezien een kwart miljoen voor het Laza- ristenwerk in Ethiopië bijeen te krijgen, een bedrag waar van ook door Leo Dobbelaar werd geprofiteerd, zij het in direct. Doordat bisschop Her man Teuben, dank zij de Am sterdamse jongelui de beschik king over meer geld heeft ge kregen, heeft hij bepaalde missieposten, die anders door gebrek aan geld gesloten moesten worden, weten te handhaven. Het koor had kennis ge maakt met pater Sjaak van Helden en zag kans hem op de t.v. te krijgen in het program ma „Voor de vuist weg" van Willem Duys. De streek waarin deze pater werkt, het zogenaamde Ado gebied, kreeg hierdoor de hel pende (Nederlandse) hand toegestoken. Ado, half zo groot als Zeeland, bloeit op. .Het is uitgeroepen tot een modelcen trum van vooruitgang in Ethi opië. Keizer Haille Selassie heeft reeds een bezoek aan deze streek aangekondigd. Voor dit jaar heeft het La zaristenteam f 60.000 nodig voor de aanlog van bronputten en het opzetten van jeugd van Gent naar Westdorpe. .De ze weg met meer dan zestig bochten is nu nog voorzien van een klinkerbestrating. .Als de plannen doorgaan dan zal het gedeelte van de Zwarte Hoek naar Westdorpe in de nabije toekomst geasfalteerd worden. Een aantal mensen die eige naar zijn van week-end huis jes langs de dijk hebben voor deze herbestrating gepleit. De inwoners van Westdorpe zelf zijn met de vernieuwing niet 7.o gelukkig omdat ze vinden dat met het asfalteren van de Graafjansdijk, Westdorpe een gedeelte van het dorpse ka rakter verliest. De aanbeste ding van de Graafjansdiik vindt komende vrijdag 15 maart plaats. Behalve deze projecten heef de regionale commissie voor de aanvullende werkgele genheid ook *nog plannen om riolerings- en bestratingswer- ken in Sluis en Clinge uit te later, voeren. Realisering van deze werken kan ook weer arbeidsplaatsen opleveren. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Vrijdag zal een delegatie van DS '70- Zeeland bezoeken brengen aan onder andere de gemeente Reimerswaal. Het programma voor het be zoek aan Reimerswaal ziet er „Is volgt uit: 14 30 uur aan aomst bij het voormalig ge- eiitehuis te tferseke. 14 30 15 00 uur korte inleiding over en bepreking van de p: -ibip men van de gemeente 15 00 tot 16.30 uur rondrit door de ge roeente waarbij met name eni ge knelpunten zullen worden bekeken, 16.30 uur aperitief en aanbieding van oesters, waar na een nabespreking volgt in het voormalige gemeentehuis te Y erseke. werk. .Als het geld er via Am bassade kan komen kan mgr.. Teuben eenzelfde bedrag uit sparen ten bate van andere missieposten zoals die van Leo Dobbelaar. Zaterdagmiddag 16 maart zal het koor tijdens een con cert via de KRO-televisieuit- zending, die om 16.02 uur be gint, zingend zijn getuigenis afleggen van de inzet voor het missionair ontwikkelingswerk in Ethiopië. .Bijdragen kunnen worden gestort op giro 2641400 ten name van de stichting Ontwikkelingshulp van uit Geuzenveld te Am sterdam. Vorig jaar zag de toekomst er voor veel sokken- en kou- senfabrieken somber uit door de scherpe concurrentie vanuit de Aziatische en de Oostblok-, landen. Die concurrentie is nu aan het verminderen zodat de Nederlandse fabrikanten het wat gemakkelijker hebben gekregen. Voor een gebied als Oost- Zeeuwsoh-Vlaanderen is deze ontwikkeling van groot belang omdat met name in dit gebied nogal wat mensen werkgele genheid hebben gevonden in de sokkenindustrie. Volgens de heer Broers neemt de con currentie uit Aziatische landen en Oost-Europa af omdait de factor van de lage lonen, die daar worden Uitbetaald, door de flinke prijsstijging van de grondstoffen wat minder be langrijk is geworden. „De verschillen in kostprijs worden hierdoor zodanig ver minderd dat de handel meer geneigd is de leveranciers dichter bij huis te zoeken. Het risico van lange levertijden, kwaliteitsverschillen, onregel matig leveren e.d. wordt min der gemakkelijk voor lief ge nomen als de verschillen in kostprijs kleiner worden", al dus de heer Broers. De stijging van de grond stoffenprijzen en daardoor het verschijnsel dat de vraag naar Nederlandse sokken en kousen groter wordt, is het directe gevolg van de energiecrisis. De grondstoffenprijzen zijn maar liefst met dertig tot veertig procent gestegen en uiteraard is dit in de prijs van het produkt tc merken. Wat echter de situatie van de sok ken- en ko-usenfabrieken van dit moment betreft ten opzich te van vorig jaar zegt de heer Broers: „De situatie is wei wat verbeterd, maar alle pijn is nog lang niet over". weer terug zijn gekeerd naar de normale proporties. Maar je weet nooit wat er met de markt kan gebeuren. De situa tie van dit moment stemt ons wat hoopvoller, maar er is nog geen reden om te roepen: „We zijn er". Volgens de heer A. A. Lijbeert van kousen- en sokkenfabriek Lijbeert en Verstraeten in Kapellebrug gaat het op dit moment zeker niet slecht. Volgen® hem heeft dit bedrijf ook vorig jaar wei nig moeilijkheden ondervon den van de problemen in de textielwereld. „Toch blijft het een moeilijke bedrijfstak. Je moet altijd goed rekenen. Wat calculatie en efficiënt werken betreft kun je je geen fouten veroorloven", aldus de heer Lijbeert En zo denkt mer, er in feite ook in Oost-Zeeuwsch-Vlaande- ren over. „We zijn nog bezig onze wonden te li'kken", ze-gt drs. E. Lockefeer van Milock in Hulst. „De problemen van vorig jaar hebben geld gekost, dat kon niet anders. Als de vraag naar sokken zoals we die nu kennen blijft bestaan, dan ziet de toekomst er goed uit. Je kunt eigenlijk zeggen dat wé nu wat de afzet betreft (Van een onzer verslaggevers) ABSDALE In de manege St.-George i> Absdale kunnen de Zeeuwsvlaamse paarden liefhebbers vrijdagavond hun hart weer ophalen. Om acht uur begint daar da nnamelijk de jaarlijkse hengstenshow. Dit traditionele paardengebeu ren vindt dit jaar voor de vijfde achtereenvolgende keer plaats. Een keur van hengsten zal aan het publiek getoond woo den. De paarden die op deze show te zien zijn komen uit de stoeterij „De Paarden burcht" van mevr. Lockefeer uit Aardenburg. Enkele paar den die aa mhet publiek ge toond zullen worden: twee En gelse volbloedhengsten, „Game Park" en de nieuwste aan winst van de bekende Aarden burgse stoeterij, de volbloed schimmelhengst „Roe Head' Deze is in december vanui Engeland na beëindiging als een succesvolle earrire als „winner". Op de show kan ook de in Zeeuwsch-Vlaanderen welbe kende Arabische volbloed vos hengst „Goldbèy" bewonderd worden. Verder noemen we voor de kenners nog de drieja rige bruine Arabische vo'- bloed'hengst „Iben Argos" en een dartmoore pony-hengst: de scnimmel „Sweet William", een Engels kampioenspaard. (ADVERTENTIE) VOOR EEN GOEDE BRIL EN EEN GOED UURWERK (Van onze correspondent) HULST Luctor Banden 1 heeft in de heren eerste klasse van de bedrijfsvolleybalcom- petitie te Hulst nog steeds een riante voorsprong van drie punten op Watneys en van vijf punten op Lybeert Ver straeten 1. Luctor banden heeft bovendien drie wedstrij den minder gespeeld. Clitex Sport 1 behaalde een benauwde 12 zege op hek- kesluiter Remortei Sport dat bijna voor een surprise zorgde, Het werd een evenwichtige strijd waarin Remortei de eer ste set met 1614 naar zich trok. Clitex Sport pikte vrij gemakkelijk die tweede met 715, waarna een enerveren de beslissende derde set volg de. De grotere routine van Cli tex gaf tenslotte de doorslag. Het Clingse team sleepte via 1315 twee winstpunten in de wacht. Aan de overwinning van Lybeert Verstraeten 1 op Am- bulo 1 viel natuurlijk niet te tornen ma-ar het teajn uit Ka pellebrug had het tegen een fel vechtende tegenstander niet gemakkelijk. Lybeert ze gevierde met 2—1, via de set standen 158 1614 1015. Verrassend was de uiterst gemakkelijke 40 zege die CVC 1 behaalde tegen KPJ 1 Ook de Clingenaren zelf had dein waarschijnlijk niet ver wacht dat zij zo gemakkelijk met de volle buit naar huis terug zouden kunnen keren. KPJ 2 was zoals kon worden verwacht niet opgewassen te gen een veel sterker Watneys dat met 30 zegevierde. Ook in de tweede klasse waren er geen verrassende uitslagen. Alle favoriete teams bleven aan le winnende hand. Luctor Banden 2 was geen partij voor SC Morres en ver loor kansloos met 40. Voor waarts behaalde een 31 zege op GVC na een vooral op het laatst nog spannende wed strijd, waarin GVC op het-nip pertje een gelijk spel verloren zag gaan. Geen problemen wa ren er voor koploper WC in de wedstrijd tegen Hako Daf dat met 13 kansloos was, Clitex Sport 2 won met 31 van Ambulo 2. (Van onze correspondente) Modeshow In de Koning van Engeland in Hulst vindt vrijdagavond een modeshow plaats. De show wordt georga niseerd door een aantal kle dingzaken in Hulst. Als lady speaker fungeert Karin Kraaykamp. De aanvang 19.30 en 21.00 uur. TERNEUZEN Het dennebosje in het zogeheten Zwaantje ia Terneuzen is al jaren een geliefkoosde verzamelplaats van vo gels. Grote zwermen zorgen hier steeds voor een even levendigs als luidruchtige „vergadering". (Van een onzer verslaggevers) SINT-NIKLAAS Tijdens -en persconferentie, waarin de p'annen om op 22 maart in de stadsfeestzaal te Sint-Niklaas le „Nacht der Wase vedetten" (e houden, klaagden de vedet ten zelf over het feit dat ze naar hun mening in eiget streek onvoldoende waarde ring ondervinden. En toch hebben de vedetten er volgens zichze'f beslist wel nun best voor gedaan om zo goed mogelijk voor de dag te komen en daardoor propagan da te maken voor hun eigen streek. .Jef Burm zei in dit verband onder mer: „Tijdens le pioniertijd van de Belgi sche- televisie waren er drie programma's: de Franstalige, ie Vlaamse en de Sint-Nikla- 'se. .Zo groot was het aantal Sint-Niklazenaren dat voor en achter de schermen werkte". Die „Nacht van de Wase ve detten" heeft enerzijds tot doel bevolking en vedetten dan wat dichter tot elkaar te brengen. Van de andere kant brengt het geld in het i sadje voor de zgn. wezenkring van óint-Niklaas, want daar gaat le opbrengst van deze avond naar toe. Aan de „Nacht der Wase vedetten", die als een grote show zal worden gepresen teerd en tot dirie uur 's nachts zal duren, doen onder meer mee: Bob Benny, Marva, Jac ques Raymond, Jef Burm, Jeain Walter, Gerd Frank Jetty Gitary, Ignace, Robby, Johnny East en Robby Thiel. Dat ze in eigen streek niet zoveel be kendheid genieten dan ze zelf wensen komt mogelijk ook doordat de meesten zich een artiestennaam hebben aanee meten. Jetty Gitary het bv Ma riette Verhulst, Gerd Frank staat in het geboorteregister als Frank van Landeghem, Bob Benny heet officieel Emiel Waegemans en Jean Walter staat te boek als Jean W avman. AXEL „Boven aan d« verlanglijst van het Koningin Wilhelminafonds staat een nieuw laboratorium in het An- tonie van Leeuwenhoekhuis tt Amsterdam, dat nodig is vooi de voortzetting van de kan. kerbestrijding. .Maar zo'n labo. ratorium gaat 35 miljoen gul den kosten. De Vereniging tot steun aan het Koningin Wil- helminafonds, die dit jaar 23 jaar bestaat, heeft zich in dj jubileumjaar voorgenomen, door extra activiteiten een groot gedeelte van dit geld bij elkaar te krijgen. Maar vet! van deze activiteiten moeten plaatselijk worden uitgevoerd. Hopelijk kan men vanuit oni Vlaamse land een Delangrijkt bijdrage worden geleverd". Dit zei burgemeester A. dt Kam in de raadzaal van hel Axelse stadhuis, waar een re gionale werkvergadering van de vereniging werd gehouden Dertien van de 31 Zeeuwsct- Vlaamse afdelingen hadden gehoor gegeven aan de oproep deze vergadering bij te wo nen. Inhakend op het openings- woord van de burgemeestti De Kam, ging de heer A Baak, een der promotors vu de vereniging, nog eens dt geschiedenis van de vereni- ging na. De heer Baak kon verdei nog meedelen, dat de collecte! van het vorige jaar in geheel Zeeland 115.000 gulden heb ben opgebracht, waarvai 32.608 gulden uit Zeeuwsch- Vlaanderen kwam. De 14.001 Zeeuwse leden brachten aai contributie nog eens 70.000 gulden bij elkaar. Schietingen Aan de zater dagschieting op de liggendt wip in café R. Clapdorp t( Koewacht, België, namen vijf enzestig schutters deel. Dt uitslag is als volgt: hoogvogel 1. Rob Saman le zijvogel Om. Saman. 20 P. v. d. Steen. Dt meeste vogels had J. Vermei- re. Aan de zondagschieting bij Alb. die Kind werd door vijf enveertig schutters deelgeno men. Uitslag: hoogvogel, J. Hensdijk uit Koewacht. Eerste zij vogel, J. Coone uit Zuiddor- pe, tweede zijvogel C. dt Schepper uit Koewacht. Dt meeste vogels werden hier ge schoten door K. Rombout ei Alph. Machielsen uit Koe wacht. Beiden drie stuks. Aai de zondagschieting bij J- Güchteneire werd door twee ënzestig schutters deelgeno men. De uitslag: de hoogvogel G. Verstraeten eerste zijvogel Jac. Martens, Tweede zijvoge! Adr. van de Sijpt. De meest! vogels werden geschoten do® Th. Sagers, vier stuks. Dt schuttersmaatschappij „Tbuï| weg" hield maandag ee schieting in café G. van Ru» ste in Koewacht. Zestig schutters deden mee. De uit slag: hoogvogel, Ch. Ongenae Eerste zijvogel P. de Schep per. Tweede zijvogel J. F®' ket. De meeste vogels, drie werden geschoten door G. Smet uit Koewacht. De schut- tersagenda voor zaterdag is 5- volgt: Koewacht, om 15.00 u« een schieting bij P. v. d. Ste» Voor de zondag staan er Koewacht twee schietingen het programma, een in cal' „Oude Molen" om 15.00 uur e' een bij G. van Rumste evei' eens om 15.00 uur. Viswedstrijd De -perse I neelsvereniging van de C.S.ïl Sas van Gent, heeft afgelop®! zaterdag een prijswedstrijd e:l de Westerschelde gehoua®| voor haar leden. De uits»l van deze viswedstrijd is ,l!l volgt: 1 Jan Donze 405 pt»i ten, 2. C. Bode 290, 3. Al Plassehaert 270, 4. M. Kbeïj 250, 5. R. de Smet 210. D'j poedelprijs was voor R. VJII Hecke. Eerste dame was me"l Van Oosterhout met 160 Puc'l ten. Eerste jeugdprijs «ijl voor C Dehulsters met 1 punten. Grootste vis: A. P'^l schaert, meeste vis had -v-| Klaeys. Topbiljart Voor Zeeuwsch-Vlaaimse topbiljc1' competitie heeft 't RaedW uil Westdorpe met 128 S'j wonnen van STG uit Sluist Door deze overwinning heb»» de Westdorpenaren hun po51-' aanzienlijk versterkt. De u»' lagen waren H. Dallinga - den Abeeie 02. L. DailinS'' R. Pollet 2—0. L. de Schep!» - R. van Acker 11. M. linga - M. van Lent 2—0- f Boelens - M. Teirlynck H' J Klaassen - J. Martinet 0-j E. Hemelsoet - J. van Goes 02. G. Pladdet - M- Smet 11. R. de Schepper --I-I Egg-ermont 11. A. van Voorde - C. van Acker <KI Doordat M. de Smet m€t <jl won R. van Opdorp legde I Raedhuys beslag op de bes®l Woensdag 13 maa, 9Directrice huishoudschol (Van een IJZENDfJKE „Vorige kijken. De voorzitter van tenlijst voor de Oostburg voorbereiden, red.) de heer de Statenkring Sluis de h« tellen dat ik op de laatste lijk niet goed genoeg. Mijn uit getrokken en ik ben da Dit zei gisteren een te! gestelde heer P. van Re die thans voor de KVP zi'- heeft in de Oostburgse r Aan zijn politieke carrière jaar wethouder van IJzenc en 4 j-aar raadslid van leuwe gemeente Oostburg een abrupt en voor hem verwacht einde gekomen, teraard heb ik gevraa-gd de reden was dat men mij wilde hebben Als antw kreeg ik dat ik te „nega was, wat dat ook zijn maj heb me suf gepeinsd, wat verkeerd gedaan kan hel te meer daar ik de afgeli Vier jaar nooit enige k op mijn optreden in de heb gehad, 't Is afgelopen raij de politiek", aldiue de .- Van Reijen die zei wei lie blijven van de KVP. „De kans is levensgroot IJzendijke, met zijn 2600 woners geen vertegenwoi ger in de raad zal krij- Dokter Lievens heeft zich ruggetrokken van de V lijst en ook .op de andere ten staan IJzendijkenaars hoog genoteerd. Een theo sche kans is er misschien 1 de heer C. .Versprille die a ste staat op de lijst van progressieve drie, maar of inderdaad 8 zetels gaan h gen is voor mij nog de vra aldus de heer Van Reijen. raad van Oostburg is een ke raad, ik zal de vergade Sen zeker missen", zo bes hij. Ken lid van de werk-gr overigens niet in Oostt oonachtig zei desgevre oatdc werkgroep vond da R'jen altijd een Paalde negatieve houding ™ïïzlen van het beleid van Tage- ,van B' en W. had nen Partijgenoot EeSasW C0U!§e ls en de frs g°ed werd geïn erd .Men vond voorts beh„ T Yan Reijen een behoudende positie" in dw= e, lnnam en wel ttmn sj ,"Aajl het feit het 1„aau d 13 moet men net recht verbinden zoi Na vi„ ^Ug te kunnen kor de 'frJaar wordt het gev Boven? gewogen en geto wilde de wt gen" fra5tle ook ver van 4 du® de woordvoel an de Werkgroep. I f

de Stem | 1974 | | pagina 6