JDEN Jong bedrijf in Teraeuzen vermindert papiertekort Werkgroep homofilie opent soos in Terneuzen Noodkleuterschool in Katspolder De Stem/De Vriie Zeeuw Succes herder voor Duitse in Sas Inzamelingsactie landbouwvergif tost veel meer dan verwacht LIJST 10 lo D.S.70 1.25 1.95 A 98 J s 1.49 FC Taelman succesvol Uitslagen schietingen s-Gravenpolder Heinkenszand Vlissingen stad 'EN BARE IGSBIJEENKOMST lag 14 maart in „DE HALL£" ct VAN VOOREN I plaats voor enkele ETTE INKELMEISJES Tel. 01155-1546 JES STELS iij^ V00t E,L A! èSMIDDEL 1.95 HULST Heemkundige Kring bespreekt milieu C.D.A.-bijeenkomst Bloedprocessie op 23 mei Westdorpse Koeters op de hengeltoer HULPCENTRUM ZEBRA VINKEN GESTOLEN Meetnet in Kanaalzone in zeeland Accordeonconcours in IJzendijke Uitvoering Op vrijdag ]t In zaterdag 16 maart zal do0. ■e gymnastiekverenigij,. I y.AM. te 's-Gravenpolder j,1 .aarlijkse uitvoering word,., legeven. Voor beide avonds een verschillend program^ i lamengesteld. De uitvoeringe, l ivorden gegeven in de gymzaal lan de scholen aan de School I Itraat te 's-Gravenpolder ej| tangen aan om 19.30 uur, j. Be pauze wordt er een verlol I ling gehouden. Wegens te vet. Ivachten plaatsgebrek zal al. I leen toegang worden verleg I l>p vertoon van een I _§ramma. Deze programma, I Izijn donderdagavond te ver. I krijgen tegen betaling van ■1,50 bij mej. J. Dekker, Raad. 1 Ihuisstraat 43 te 's-Gravenpo|. I der, tussen 18.30 en 19,351 luur. KVP r- Om te komen t leen kandidaatstelling voor M komende gemeenteraadsvs-. I f kiezingen heeft een werkj>rot,[ luit de KVP afdeling Borstfl Ivoor donderdag 14 maart eenI I vergadering uitgeschreid I Ivoor leden en belangstellen.I den. De vergadering vindt I plaats in zaal Vermeulen t(l Heinkenszand en begint nl 19.30 uur. Op deze vergadt-l ring zal de huidige KVP-% tie in de gemeenteraad vat| Borsele verantwoording a' gen over de bijna afgel r., zittingsperiode en zal vcrdtii gediscussieerd worden over al-1 lerlei plaatselijke wensen b| verlangens. Rectificatie De g „Ekseption" treedt op in Vfcl singen op 21 maart in ie doopsgezinde kerk, en niet ui Middelburg zoals wij gistereJ meldden in hot artikel „Uit ij1 Zeeland". Het concert begint! om 20.00 uur. De doopsgezinde! kerk in Vlissingen ligt aan di| Vrijdomstraat. Woensdag 13 maart 1974 teber - Lijstaanvoerder V. Molendijk en R. A. van kNG 20.00 UUR HULST voor jx\ nu maar m w JTV\ slechts (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Wat acht maanden geleden nog een slag in de lucht leek is nu een bedrijf, dat de opdrachten nauwelijks meer kan verwerken. We hebben het over het bedrijf van de heer W. Ketting (27) op het Industrieterrein in Terneuzen-Zuid, waar enorme hoeveelheden oud papier, karton en plastic worden verza meld, versnipperd en verpakt om daarna verzonden te worden naar de papierfabrieken die er weer nieuw papier van maken. kwamen de stapels karton, ou de kranten en bont papier, de grote loods aan de Nijverheid straat tot aan de nok vullen. Niet alleen Dow maiair ook andere bedrijven uit de ka naalzone, zowel op Nederlands als Belgisch gebied, stuurden hun gebruikte verpakkingsma teriaal naar het jonge Terneu- zense bedrijf. Papier en plas tic worden in balen van 350 tot 600 ton geperst en op grote vrachtauto's naar de papierfa brieken getransporteerd. De heer Ketting: „Niet al leen in Nederland ook in het buitenland bestaat veel vraag naar dit oud papier. Er is bij voorbeeld een ontstellend ge brek aan kraftzakken en kran tepapier, Oude kranten wor den ontinkt en daarna maakt men er weer nieuw papier van". Volgens de heer Ketting wordt 60 procent van de grondstof voor de papierfabri cage uit het buitenland (hout, cellulose) ingevoerd en bestaat 40 procent uit materiaal dat in Nederland van oud papier af komstig is. „Deze cijfers tonen wel aan hoe belangrijk de re cycling van oud papier voor onze economie is. Vooral de uitgeverijen van dagbladen en tijdschriften zijn er bij gebaat dat de grondstofprijs zo laag mogelijk wordt gehouden", zo zegt hij. De snelle opkomst van het bedrijf van de heer Ketting is vooral te danken aan de zeer sterk gestegen papierprijzen. .Recycling" van oud materiaal filijlrt ook hier bestaande te korten voor een belangrijk deel te kunnen aanvullen. „Toen we ermee begonnen wisten we van niks. We mis ten elke ervaring en voorlopig dachten we dan ook alleen aan het opalaan van gebruikte zo genaamde kraftzakken van Dow Chemical", vertelt de heer Ketting. Na de zakken (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT Op 14 maart houdt de Heemkundige Kring Sa3 van Gent de alge mene ledenvergadering om 19,39 uur in zaal Planetarium te Sas van Gent. Op deze ver gadering zal een gedragspa troon uitgestippeld worden ten aanzien van milieuproblemen. Verder volgt er nog een klank en diamontage over de rout® in Meetjesland. Aan de hand van deze dia's wordt vervol gens het onderwerp milieuver vuiling bescherming en beheer aangesneden. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Provinci ale Waterstaat en GS van Zee land zijn bijzonder blij dat de Inzamelingsactie van restanten landbouwbestel jdlngsmtdda- len zo goed is verlopen. In plaats van de ongeveer 10 tot 15 ton verboden landbouwver giften, haalde men niet minder dan 34 ton op. Een teken dat men in de opzet geslaagd Is. Achteraf krijgt de provincie, die voor de hele campagne een bedrag van f 10.000 had uitge trokken echter een rekening gepresenteerd waarover men minder opgetogen is. Door de veel grotere „oogst" aan land- bouwvergif, maar ook enkele tegenvallers als gevolg van de prijsstijging, kost de inza melingscampagne f 1500Q meer dan waarop men had gere kend. GS van Zeeland hebben Provinciale Staten dan ook ge vraagd om het krediet dat voor de campagne was toege wezen. met f 15000 te verho gen. De Stallen van Zeeland zullen In hun vergadering van 19 april a.s. over de verhoging van het krediet beslissen. (Van onze correspondent) TERNEUZEN In verband met de komende Statenverkie zingen houdt het Christen De mocratisch Appel Zeeland (A.R.P., C.H.U-, en K.V.P.) op donderdag 14' maart om half- acht in de foyer van het Zuid- landtheater te Terneuzen een vergadering voor het gebied Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen. Sprekers zijn de lijsttrekkers J. van den Bos, A.J. Kaland en A.L. van vGeesbergen, met als onderwerp de provinciale politiek. Na de pauze is er gelegenheid tot open discussie. (Van onze correspondent) BRUGGE Op donderdag 23 mei (Hemelvaartsdag) trekt de jaarlijkse H. Bloed processie door de straten van Brugge. Ter gelegenheid hier van zullen de reien en de talrijke monumenten van 22 tot 25 mei sprookjesachtig verlicht zijn. De H. Bloedprocessie is een herinnering aan de triomfante lijke terugkeer in de lente van het jaar 1150 van de Vlaamse kruisvaarders, in Brugge. Hun aanvoerder graaf Diederik van Assenede bracht volgens de traditie een relikwie van het H. Bloed mee uit Jeruzalem en vertrouwde dit eerbied waardige pand toe aan de stadsmagistraat van de toen malige hoofdstad van Vlaande ren. Sinds dien wordt te Brug ge jaarlijks een grootse plech tigheid gehouden, die zich heeft ontwikkeld tot een ge beurtenis van wereldfaam: de H. Bloedprocessie, een van de oudste en zeker een van de mooiste ommegangen van het vasteland van Europa. Duizen den, waaronder een groot aan tal buitenlanders wonen deze plechtigheid, waarin episoden uit het leven van Christus worden verbeeld, jaarlijks bij. De succesvolle herder. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Op vrijdag avond 15 maart zal wethouder R. Hol van Terneuzen in ge bouw „De Sluis", Dijkstraat 82, Terneuzen. de soos van de Werkgroep Homofilie Zeeuwsch-VIaanderen officieel openen. Het is de bedoeling dat er in het gebouw op vrijdag- om-de-veertien-dagen eeD soosavond is, waar zowel homo fielen als alle andere geïnteres seerden in hun problematiek welkom zijn. Op de officiële openingsa vond zal mevrouw E. Boers- ma-Hofman, voorzitster van de Centrale Werkgroep Homofilie Zeeland, iets vertellen over de activiteiten van deze groep. De plannen voor de soos zijn al eniige tijd geleden ont wikkeld binnen de Werkgroep Homofilie Zeeuwsch-VIaande ren, waarin zioh een aantal homo- en heterofielen hebben verenigd om de bevolking van Zeeuwsch-VIaanderen bekend te maken met de problemen van de homofielen in de streek, die in veel gevallen niet voor hun geaardheid dur ven uitkomen uit angst uitge stoten te worden uit hun leef- en werkmilieu. De Werkgroep heeft met na me het afgelopen jaar gefunc tioneerd als gespreksgroep. Dat gebeurde op een aantal „huiskamerbijeenkomsten". Daarnaast is er op ruime schaal bekendheid gegeven aan een aantal „alanmtelefoon- niummers", die gebeld kunnen worden door mensen die -op welke wijze dan ook- worden geconfronteerd met eigen of andermans homofiele geaard heid. Die nummers zijn: 01150-6204, 01140-3522 en 01171-361. De officiële opening van de soos in „De Sluis" is om 20.15 uur. Het is de bedoe ling dat de toekomstige avon den steeds om 20 uur begin nen. (Van onze correspondent) WESTDORPE Het West- dorpse carnavalscomité „De Koetara", dat de laatste tijd veel aan populariteit heeft ge wonnen door optredens voor bejaarden, zieken, kinderen en alle ingezetenen, heeft alweer enige plannen op het program ma sthan voor de carnavalsda gen van volgend jaar. De organisators van het Westdorpse carnaval zullen, met de medewerking van de hengelsportvereniging „De Platzak" en een afvaardiging van de Sportclub Gent een grote internationale hen,gel- wedstrijd' houden op zaterdag 15 juni in de viswateren te Westdorpe. Iedereen kan hier aan deelnemen. Het actiecomité van „De Koeters" met als grote anima tor en deskundige op het ge bied van de hengelsport, de heer F. Mechelinck, bijgestaan door de heren Dumez, van Dam en Pluijm, is op dit mo ment al druk in de weer om advertenties te verzamelen bij kleine en grote ondernemingen en bij de middenstanders. Op dit moment is reeds een aantal aanmeldingen voor deelname aan de wedstrijd binnengekomen van diverse hengelsportverenigingen uit België. De viswateren van „De Platzak" bieden plaats aan ruim 400 hengelaars. De orga nisators rekenen ook nu weer op de medewerking van het publiek. Het prijzensche ma van deze hengelsportwed strijd zal via de pers, en ook door middel van affiches en advertentieboekjes worden be kend gemaakt. Sportvissers, die belangstelling hebben voor deze interessante hengelwed- strijd, kunnen zich melden bij de heer F. Mechelinck, 3 25 te Westdorpe. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT De heer W.F. ten Iloor jr. uit Sas van Gent heeft op de internationa le tentoonstelling van Duitse borders, die in Belgisch St.- Denys-Wcstrum is gehouden, een mooi succes behaald met zijn hond Asja van Berderden. In de zeer sterk bezette open klasse voor teven kreeg Asja de derde prijs met het predi kaat uitmuntend. (Vam een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Gedurende maand februari ontving het hulpcentrum Zeeuwsch-VIaan deren (tel. 01150-4444) 199 meldingen, waarvan uit de ge meente Terneuzen 170. On derverdeeld in 141 voor de kern Terneuzen, 11 uit Zaam- slag en uit Biervliet, Hoek en Sluiskil, ieder 6 meldingen. Er werd 31 maal gebeld voor inbraken-diefstallen, 18 keer voor aanrijdingen zonder letsel en 6 met letsel verder bij stremming van het verkeer en- of parkeermoei- lijkheden. Er was een geval van stormschade, twee geval len van luchtverontreiniging en twee gevallen van bodem verontreiniging. Achttien keer werd er om assistentie ver zocht en evenzoveel keren werd er een onderzoek inge steld- Vier keer werd ge klaagd over geluidshinder en twee keer over muziekhinder. De politie werd zes keer opge roepen wegens overlast, tien keer wegens twist-vechtpartij- en en elf keer kwamen er klachten binnen over baldadi ge jeugd. Tenslotte werd er drie keer brand gemeld. (Van onze sportmedewerker) HULST Het familie-zaal voetbalteam FC Taelman uit Hulst dat al eerder het Messa ge Goud-Geel zaalvoetbaltoer- uooi won en vervolgens ook winnaar werd van de eerste uuZaV o-zaal voetbal competi- «e, is er zaterdagavond ook in ïeslaagd het „Massa"-zaalvoet baltoerneoi op zijn naam te schrijven. Uitslagen: FC Taelman - j>C Het Centrum 31. FC van Kerckhoven - Edah-Koop- rtarkt 02. O.H. - Buurtver. Den Dull. 3—1. FC Taelman - Moires-Mag. 5—0. Messagie rf FC v Kerkhoven 50. «apide - Buurtver. Den Dull. 6—1. FC Het Centrum - Mor- 4—0. Messagie GG- Mah-Koopp. 3—0. Rapide - u.ti. 00. Plaatsingswedstrij- «en: Morres-Maig, - FC v. Kerofchoven 31. 1 FC Taelman Hukt 2 O.H. Hulst - Klooster zande. 3 Messagie Goud-Geel ulst. ^4 FC Het Centrum tuist d Edah-Kooppark Hulst buurtvereniging Den Dui- «rt Hulst. 7 MHC Rapide VrÜiÜ' 8 Morres-Magazijn ulst. 9 FC van Kerckhoven kloosterzande. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Een harte- wens van moeders van kleuters die in de Katspolder in Ter neuzen wonen ging gisteren in vervuiling. Op een terrein aan de Aart van Nesstraat opende een noodkleuterschool zijn deuren. Met 36 kleuters was het gebouwtje meteen goed bezet. Eén lokaal is bestemd voor het openbaar en een tweede lokaal voor het r.-k. kleuteron derwijs. Hoofdleidster is me vrouw Hermans-Poppe. De nieuwe kleuterschool in de Katspolder voorziet in reeds lang bestaande behoef te. Het noodschooltje fungeert als een tijdelijke opvang van de kleuters totdat de drie kleuterscholen onder-één dak, die eveneens in de Katsp older gebouwd zullen wórden, open gesteld kunnen worden. Met de bouw van deze drieklassige school wordt een dezer dagen een begin gemaakt. De heer Ten Hoor is lid van de kringgroep De Westerschel- de. „Het was voor mij een complete verrassing dat de zeer deskundige jury Asja zo hoog kwalificeerde", zegt de heer Ten Hoor. „De eisen die op een dergelijke internationa le tentoonstelling aan de hon den wat schoonheid en uithou dingsvermogen betreft worden gesteld zijn namelijk zo streng dat ik Asja nauwelijks een kans gaf. Er waren totaal 150 herders ingeschreven. De klas se waarin Asja meedeed telde 31 honden. Er werden slechts zeven herders met het predi- Kaat uitmuntend bekroond". De heer Ten Hoor heeft As ja ook ingeschreven voor de grote internationale tentoon stelling van Duitse herders die op 21 april in Tilburg wordt gehouden. (Vam een omzer verslaggevers) HENGSTDIJK Aan de zaterdagschieting, gehouden bij P. van Dijk, namen 24 schutters deel. Uitslagen: hoge vogel: A. Schelfhout uit Vo gelwaarde; eerste zijvogel: H, van Waterschoot uit Hengst dijk; tweede zijvoigel: E. Lam bert uit Vogelwaarde; grootste aantal (4): P. van Dijk en E. Stroobame, beiden uit Hengst dijk. KLOOSTERZANDE Aan de zaterdagschieting, gehouden bij Jae. de Waal, namen 31 schutters deel. Uitslagen: hoge vogel: F. van Kruyssen uit Kloosterzande; eerste zijvogel J. de Kort uit Groenendijk; tweede zijvogel: J. de Waal jr. uit Kloosterzande; grootste aantal (4): F. Kouyzer uit Kloosterzande. KLOOSTERZANDE Aan de zomdagschieting, gehouden bij Jae. de Waal, namen 42 personen deel. Uitslagen: hoge vogel: A. Rottier uit Ossenis- se: tweede zijvogel: F. van Kruyssen uit Kloosterzande; grootste aantal(6): A. Tiele- man-Vink uit Kloosterzande er mevr. Hermans uit Ossenis- se. Dinsdag 12 maart wordt er een grote bejaardenschieting gehouden in de zaal bij Jac. de Waal. LAMSWAARDE Aan de zondagschieting op twee wip pen, gehouden bij P. van Ce- velen, namen 40 personen deel. Uitslagen: Op wip één: hoge vogel: G. van Driessche; eerste zijvogel: G. van Water schoot, tweede zijvogel: J. Du- trez, allen uit Lamswaarde; extra hoge vogel: W. Pauwels uit Axel; grootste aantal (5): mevr. Verschuren uit Lams waarde Op wip twee: hoge vogel: Th. Pauwels; eerste zij vogel' W. Pauwels beiden uit Axel: tweede zijvogel: W. Ma- hu uit Lamswaarde; extra ho ge vogel: W, Strobbe uit Lamswaarde; grootste aantal (4): G de Waal uit Lams waarde (Van onze correspondent) TERNEUZEN Door K.J.Z. uit de Irenestraat te Terneu zen werd bij de gemeentepoli tie aangifte gedaan van dief stal van zes zebravinken uit zijn volière. De diefstal zou in de nacht van zaterdag op zon dag gepleegd zijn. De laatste tijd worden er -voornamelijk in het Oranjekwartier te Ter neuzen- opmerkelijk veel vo- cr„i- -ut volières vermist BERGEN OP ZOOM Roxy, 20.00 uur: Jesus Christ superstar a.l. Hal stadhuis, kunstwerk van de maand van de Bergen op Zoomse kunstenaar Louis Weijts (t.m. 31 maart). Ma. t.m. vrijd. van 8.30-12.30 uur en van 13.30-17.30 uur. BORSSELE De Jcugdhoeve, bij kerk van 's-Heerenhoek. Tentoon stelling „Energie, de motor van ons leven" (t.m. 17 maart). Open van 14.00-17.00 uur en van,19.00-21.30 uur. GOES Grand, 14.30 uur: Kuiifje en het geheim van de Zonnetem pel. Museum voor N.- en Z.-Be veland, Singelstraat 11, expo sitie schilderijen en tekenin gen van Marinus Schipper (tot en met 31 maart). Open van 9.30-12.00 en 13.30-18.00 uur. HULST Boekhandel van Geyt, Steenstraat 20. Expositie Hans van Efferen (t.m. 18 maart). Werkd. van 9.00-12.00 en 13.00-18.00 uur. MIDDELBURG City, 20.00 uur: Images 18 j. (Z.V.U. film). ROTTERDAM De Doelen (grote zaal) 20.15 uur: Joegoslavisch ensemble Kolo. De Doelen (hal), 12.5 uur: Koffieconcert met Erzsé- bet Horvay (viool) en Istvan Hajdu (piano). De Doelen (kleine zaal) 20.15 uur: Pro Arte-serie. Akiko Sagara, pi ano. Schouwburg, 20.15 uur: „De Hollandse ronselaar" door Publiekstheater. Hofplein The ater, 20.15 uur: Fons Jansen met „Kwartetten". De Lanta ren, 20.30 uur: Gust Gils en 7 anderen: muzikale poëtische show. Luxor Theater, 20.00 (Van onze correspondent) TERNEUZEN-GENT Een automatisch meetnet voor het /psporen van luchtvervuiling in de Gentse kanaalzone komt in 1974 in een actieve lase. Van een automatisch meetnet voor luchtverontreiniging is reeds sedert 1971 sprake, toen de toenmalige staatssecretaris voor streekeconomie, professor dr. A. Vlerick aan het studie centrum voor kernenergie te Mol opdracht gaf een studie te maken over de installatie van enkele meetnetten in België. Deze komen nu in het stadi um van de realisering. De plaatsen waar de posten van het meetnet te Gent zullen komen, moeten nog worden vastgesteld. Er wordt in totaal aan negen van dergelijke in stallaties gedacht. Zij moeten automatisch zwaveldioxyde, koolstofdioxyde en een aantal andere stoffen registreren. Door middel van een kabel zullen zij verbonden zijn met het regionaal registratiecen trum. De gegevens die daar worden verzameld zullen de provinciale overheid in staat stellen de juiste maatregelen te nemen. In afwachting van de wettelijke bepalingen kun nen de bedrijven verzocht worden over te schakelen op zwavelarme brandstoffen in geval de gevarengrens dreigt te worden overschreden. uur: Seth Gaaikema met „Elf verdwazintgen". Piccolo Thea ter, 20.15 uur: Family in Hea ven" door Toneelgroep The Family. SAS VAN GENT Galerij Uilenspiegel, West kade 71, expositie Guido Met sers Polona (t.m. 31 maart). Ma. t.m. zat. van 9.00-12.00 en van 13.30-18.00 uur. Vrijd. tot 21.00 uur. Zond. van 14.00- 18.00 uur. Woensdagmiddag gesloten. TERNEUZEN Stadhuis, sier in serie, expo sitie van sieraden (t.m. 17 maart), open op werkd. van 8.15-17.15 uur zaterdag van 14.30-16.30 uur. VLISSINGEN Alhambra, vandaag geen filmvoorstelling. ANTWERPEN Prov. Centr. Arenberg, 20.00 uur: One Man Show van Toon Hermans. Volkeaikuudemuseum, Gilde- kamerstraat, expositie repu bliek China (t.m. 17 maart), alle dagen behalve 's maan dags van 10.00-17.00 uur. BRUGGE Korrekelder, Kraanplaats, 20.30 uur: „Het effect van Gammastralen op maanbloe- men" van Paul Zindel. GENT Kon. Opera, 20.00 uur: Reci tal Georges Moustaki. (Van onze correspondent) IJZENDIJKE Voor de tiende achtereenvolgende keer wordt op zaterdag 4 mei het concours voor net district Zee land voor accordeonsolisten in. het Jeugdgebouw te IJzendij ke gehouden. Het concours wordt gehouden onder auspi ciën van de Nederlandse Ac cordeon Associatie (N-A.A.). Voor dit concours bestaat on der de Zeeuwse accordeonis ten grote belangstelling. Er wordt opgetreden in diverse afdelingen, n.l. vanaf de afde ling jeugd tot de afdeling su périeur. Elke deelnemer speelt een verplicht en een vrij werk. De jury wordt gevormd door twee personen, van bui ten deprovincie Zeeland. Van elke afdeling mogen de drie hoogst geklasseerden deelne men aan het landelijke con cours dat te Zeist wordt ge houden voor de nationale titel. Ook dit keer is de heer Jasper Anthonisse, musicus te Bier vliet, de organisator. examens TERNEUZEN In de school tot opleiding van ver pleegkundigen „Infra Scal- dem" te Terneuzen slaagden voor het diploma ziekenver pleging A, de dames G- Bak ker, M. Onderdonck, C. Polle mans, B. Pollet, F. van de Walle en de heren R. Pollet en W. Pypers, allen werkzaam in het St Antoniusziekenhuis te Oostburg. De dames A. Busch, G. Col- sen, M. de Coninck, M. van Waes en de heren A. Buijs, M Delobel en F. van Rossum, al len werkzaam in het Elisa- bethziekenhuis te Sluiskil. De dames J. van Baal. M. Basting, de Fouw, M. Hamelink, A. Moerman, M. Riemens, C. van de Velde en de heer W. Lub bers, allen werkzaam in het Julianaziekenhuis te Terneu zen. Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland: RA VONKANTOEEN: TERNEUZEN .Jieuwstraat 9, tel. 01150-7920 (4 ljjnen); HULST: Steenstraal 14 tel 01140-3751 (3 Ujnen); GOES: Klokstraat 1, tel 01100-8030 (3 Rinen). KANTOORUREN. Maandag t.m vriidag 8 15-12 80 en 18.30-17.00 uur. BUTEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE EXPLOITATIE: Breda maandag t.m vrtjdag 1900-21 00 uur. tel. 01800-22341; zaterdag UO-12.00 uui tel. 01600-49900; zondag 20 00-22.00 uur, te] 01600-22341 BEZORGKLACHTEN: Zeeuwsch-VIaanderen- tel. 01140-3751 ot 01150-6297; Midden- Zeeland 01100-4944 HCISAANSLUITINUEN: REDACTIE: Chei Zeeuwse redactie: S C. Augurt(jn, Kantoor Nleuwstraat 9, Terneuzen tel 01150-7920 privé tel 01150-5745 algemeen redac teur Zeeland A 6 Koopman. Kantoor Kromme Weele 4, Mid delburg tel 01180-7764 privé tel 01180-7438: redacteur Midden- Zeeland drs J Bouwmans tel 01100-3405. Kant Klokstraat 1, Goes tel 01100-8030 Drive Coliinshof 35 Goes: redacteur te ï'erneuzen en Kanaalzone G var Berkel kan'oot Nleuwstraat 9, Terneuzen tel 01150-7920. privé tel 01150 4868; redacteur W Z -Vlaanderen R van der Helm Melkweg 40 Oostburg. teL 01170-3370; sportredactie Zeeiand' '1 Koomen k«»l 01155-2594. FOTOJOURNALIST ZEELAND: C J de Boer Trumanlaan 10 Axel tel 01158-2237. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: P Koning*. teL 01150-8297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland - C Menu. teL 01100-4318

de Stem | 1974 | | pagina 5