liÜSSSHg JAMIN Houdt Piet Bambergen het hoofd boven water ^^^■evueekl stlaurens ziekenhuis breda bouwadviseur Rabobank O ervaren chauffeurs daar staat het in bij voortschrijdende inflatie steeds voldoende verzekerd... brochure-bon JT' Caravaning de Baronie BON VO" Oude Stadsgracht 1 - Eindhoven - Tel. 040 - 62852 Piet Bambergen heeft de overstap gemaakt. Van de televisie naar de film. En wat voor 'n film: 'Help! de dokter verzuipt' naar de bestseller van Toon Kortooms. Dat wordt met de hele familie naar de bioscoop. Ook de opnamen waren dol komisch. En déér leest u over in Magriet. Hoe een legertje Nederlandse soldaten speciaal voor Piet een brug aanlegde! Hoe 'dokter'Jules Croiset, MartineBijl, Leen Jongewaard en Willeke van Ammelrooy net niet in de plomp vielen. En hoe ook Piet Bambergen het hoofd boven water hield. Zit niet in de film. Maarwèl deze week in Margriet. Margriet méér 'Piet Bambergens eerste grote filmavontuur. Maar wat beleeft u deze week nog meer in Margriet? De geschiedenis van de tulp naar aanleiding van de tentoonstelling in het Frans Hals Museum, in Haarlem. Eeuwen geleden verdienden keiharde koop- ■lieden al duizenden zilver lingen aan deze prachtbloem. U proeft de pudding van de diplomaat, de salade van de huzaar en de ommelet van de boer: schotels genoemd naar een beroep. Udoetdeverkeersquiz met uw kinderen. Spelender wijs leren waar het op de weg om gaat. Een onderzoek naar de gevolgen van twee mogelijkheden: een abortus, of een ongewenst kind krijgen en afstaan. Een belangrijke reportage: hoe leven kinderen van ouders die de hele dag in de winkel staan? De kansen van winkel-kinderen: hun onderwijs,hun opvoeding, hun toekomst in de maatschappij. Een nieuwe serie: praktische consumenten voorlichting. Deze week: 'pannen'. Formaat, materiaal, doelmatig gebruik. En dan komt deze week in Margriet de zon al terug: èen kijkje bij de nieuwe zomermode. Margriet straks Komt volgende week, 't kan niet allemaal in één nummer. Lees hoe u voor f 98,- al 'n weekendje naar 't bruisende Brussel kunt. In een heel luxe hotel. Hoe u ruimte vindt in een overvol huis. Hoede mooiste zomergarderobe zelf gemaakt kan worden met één van de vele Margriet patronen. En hoe Bas de Gaay Fortman in een interview het hart op de tong heeft. Margriet nu: een kado! Dit zijn de feiten. Over Margriet-nu en Margriet-straks. Over het plezier, de tips en de informatie van Margriet. Met een abonnement krijgt.u voortaan elke week 'n hele wereld in huis, uw eigen wereld. Om dat te vieren krijgt u van ons een geschenk: het boek 'Liefde in opstand' van de schrijfster M. M. Kaye. Avontuur en romantiek. Want ook dat vindt u in Margriet - elke week. kom kijken en consfructamg.t.-modellen international trailer-serie uwbeste geldbesteding civiele dienst^ assistente U daar! De Coöperatieve Centrale Raiffeisen-Boerenleenbank G.A. hoofdkantoor Eindhoven, heeft binnen haar organisatorische eenheid Bedrijfseconomische Adviezen een onderdeel Bouwzaken en Beveiliging. Hiervoor wordt op korte termijn gezocht naar een Deze representatieve medewerker zal met als standplaats Eindhoven, de aangesloten Rabobanken moeten adviseren bij de bouw, verbouw, indeling en inrichting van hun vestigingen en de daarmede samenhangende aspecten zoals o.a. het aangeven van de daaraan verbonden investeringen. De medewerker - tussen 25 en 30 jaar - die wij in gedachten hebben zal dienen te beschikken over -H.T.S. Bouwkunde of gelijkwaardige opleiding -diploma opzichter B.N.A. - ruime ervaring, opgedaan bij het bouwen van diverse objecten - goede contactuele eigen schappen De in aanmerking komende kandidaten dienen rekening te houden met een psychologisch en een medisch onderzoek. Belangstellenden die aan bovengenoemde voorwaarden voldoen wordt verzocht hun schriftelijke sollicitaties - onder bijvoeging van een recente pasfoto - te richten aan het hoofdkantoor Eindhoven van de Coöperatieve Centrale Raiffeisen- Boerenleenbank G.A., Personeelzaken, Fellenoord 15 te Eindhoven. een WERKELIJKE KANS voor U! als: TECHNISCH AFGEVAARDIGKl LASTEK Nederland N.V. Zaterdag 9 maart 1974 Bij overlijden neemt DELA de zorg over van de nabestaanden door de begrafenis of krematie volledig te verzorgen. Formaliteiten, drukwerk, begeleiding, grafrechten enz. DELA regelt alles. En, DELA betaalt alle in de polis omschreven verstrekkin gen. Geef Uw 'gezin de geruststel lende zekerheid door nu lid te wor den van DELA, de koöperatieve ver eniging die reeds meer dan 1.100.000 deelnemers telt. Uw gezin betaalt maar een luttel bedrag voor die kapitale zekerheid. naam straat: plaats gratis informatie^ In verband mef het komende ijsseizoen kunnen wij plaatsen enige leeftijd maximaal 35 jaar. Inlichtingen kunt u dagelijks krijgen bij onze afdeling personeelszaken van 08.30 tot 17.00 uur. U kunt ook telefonische informatie inwinnen. Jamin B.V. - Wilhelminakanaal Noord 2 - Oosterhout. Tel. 01620-29000 margriet Straat: JA, ik abonneer me graag voor f 1,- per week op Margriet, en ontvang als welkomstkado de roman 'Liefde in opstand'. Naam: U met caravankennis verrijken^ caravan i Hierboven ziet U de belangrijkste kwaliteitspunten van de Constructam caravan. Vooral zijn ongekend solide konstruktie met een stalen binnenkooi en een naadloze polyester kap stempelen hem tot de caravan voor Uw leven, baarbij heeft de Constructam een formidabele wegligging. Doorzijn uitgekiende aërodynamische vorm rijdt U er bovendien zuiniger mee dan met welke andere vergelijkbare caravan ook. Graag tonen wij U de talrijke lovende vakpera- artikelen en de ANWB-testuitslagen over deze caravans. In ons uitgebreide programma vindt U tevens 7 modellen van de I.T.-caravan. gebouwd rondom een oerdegelijk frame met unieke onwrikbare 'pen-in-gat' verbindingen, en een voorgemoffelde aluminium beplating. Evenals de Constructam bezit de I.T. een stalen balkenframe, torsievering met speciale schok* brekers en terugrijautomaat. De prijzen van deze fraaie caravans zullen U verbazen. ledereen weet dat de prijzen onrust barend zullen blijven stijgen en dat geld zienderogen in waarde vermin dert. Daarom is nü de 'belegging' in een van deze vrijwel onverslijtbare klasse-caravans Uw beste vakantie, besteding. Jaar in jaar uit kunt U van zo'n eenmalige besteding genieten, elk weekend, terwijl Uw reisvakanties U straks niet veel meer kosten dan het thuisblijven. Graag ontvang ik vrijblijvend de nieuwe, kleurrijke, 14-pagina'e dikke brochure over Constructam caravans. naam:. adres:. Showterrein: Rijsbergseweg 286, Breda, Tel. OlGu Privé: Haagsemarkt 21, Breda, Tel. 01600-37723 s.v.p. opsturen aan I Constructam Nederland b.v. Showterrein: Rijsbergseweg 286^Breda, TeL 01600-44207 a industrieweg 154. Best, N.B., Plaats: Bon uitknippen en in open envelop sturen naar: Margriet, Antwoordnummer 3987, Amsterdam. Plak geen postzegel - die betalen wij. Hef St. Laurens Ziekenhuis te Breda vraagt voor direkt enkele meisjes als voor huishoudelijke werkzaamheden op de ver- pleegafdelingen. Wij bieden een prettige zelfstandige werkkring met een goed salaris. Sollicitaties bij het hoofd Civiele Dienst, de heer J. P. de Jong, 1 st laureiis ziekenhuis -f \/'y ulvenhoütselaan 19-21 breda die t lassen kan én kent I verkopen kan (of het wil leren) I opbouwen kan én wil I karaktervol is vooruit wil én zal I tussen 20 en 40 jaar oud is, wordt geboden in een nieuw, jong en dynamisch bedfij met toekomstmogelijkheden in uw eigen streek Een nieuwe start wacht u na uw eigenhandig brifef met zeer kort curriculum vitae aan» Lasspecialisten en lasprocédés, POSTBUS 4 IEXMOND (teltf. 03474-560) zo noemen zich Raiffeisenbanken en Boerenleenbanken

de Stem | 1974 | | pagina 26