ui1;;;. een Bejaarden verzorgster Al voor f8.595,- SALONTAFELS Polyvinyl Chemie produktiemedewerkers Prof.dr.Frei SECRETARESSE Iböü pijpfitters lassers constructie bankwerkers Enpmittwee: n verdraaid leuke carrosserie. Gewoon even anders Toch maar mooi van British Leyland. jGHUF SUIKER UNIE !!,J Bejaarden en Verzorgingstehuis „Maria hove" 'MSJL Hoofd van de interne afdeling LINGE ZIEKENHUIS LEERDAM I Informatie en proefrijden bij: Garage „de Tol". Fa. Gebr. Vervaet Automobielbedr. C. M. J. Bal subdealer Autobedrijf R. de Beule Van Oeveren B.V. Te koop BON groepsleider tekenkamer Zaterdag 2 maart 1974 Wij zoeken een verpleegkundige, die dte leiding van de interne afdeling, 36 bedden, op zich kan nemen. Ervaring in een leidinggevende funktie wordt op prijs gesteld, evenals een stafopleiding. Rang: eerste verpleegkundige. Promotiekansen zijn aanwezig. Zelfstandige huisvesting, in de vorm van een flat, is ter beschikking. Belangstellenden worden uitge* nodigd tot een gesprek met de direktrice, telefonisch bereikbaar onder nr. (03451) 35 46; schriftelijk of mondeling: Kon. Emmalaan 82, Leerdam. Mondeling kunnen wij beter de mogelijkheden met u bespreken dan in welke grote advertentie ook. Dorpsstraat 23, Ossendrecht, tel. 01647-650 vraagt voor zo spoedig mogelijk Schriftelijke of mondelinge sollicitaties te richten aan de Directie van genoemd tehuis. Stichting Revalidatiecentrum Breda Brabantlaan 1, Breda Tel.: 01600-24511. vraagt voor haar behandelingsafdelingen een Sollicitaten dienen: tenminste in het bezit te zijn van het HAVO-MAVO-diploma, alsmede het type-diploma. over administratieve ervaring te be schikken goed kontakten kunnen onderhouden met de verschillende behandelingsaf delingen. Deze funktionaresse is ook belast met de planning van de therapie. Eigenhandig geschreven sollicitatiebrieven onder nr. 742 te richten tot de hoofdfysiotherapeut van de stichting. Een en al degelijkheid. Das punt één. Prijs incl BTW a£ fabriek. Kijk, zo'n wagen streelt tenminste het oog. De Marina van Morris. Want dat is wat je noemt 'n stijlvolle carrosserie, nietwaar? Gewoon een plezier om naar te kijken. Jawel. Maar z'n uiterlijk is niet punt één. Punt één is dat u in 'n wagen komt te rijden, die een toonbeeld is van degelijkheid. En ziet u, de Marina is dat. Het hele degelijke, beproefde werk. Met een solide onderbouw. Met vaste achteras, bladveren, onafhankelijke voorwielvering en zeer sterke schokdempers. Met daarenboven een oerdegelijke motor. Dat zonder meer: vier cilinders, kopklcppen, 1300 of 1800 cc, enkele of dubbele carburateurs. Maar dat is nog niet alles. Want in de Marina zit ook een uiterst sterke vierbak, die prettig soepel schakelt. Met vloerpook. Een lichtbedienbare koppeling, bovendien. En een zeer licht sturend stuur. Goedbeschouwd een en al degelijkheid. Wat een veilig en pleziérig idee is. En wie dat alles goed heeft overwogen, komt met genoegen weer bij punt twee terug: dat dit alles veipakt is in een bijzonder fraai staaltje van styling, 'n Juweeltjè van een coupé-carrosserie of een karaktervol gelijnde vierdeurs, waarbij de coupé goedkoper is dan de sedan. 'n Marina coupé hebt u al voor f 8.595,-. Vraag gewoon 'ns informatie aan. Met de bon hiernaast. Stuur mij de Marina-folder. Ik wil over die geweldige wagen méér weten. Naam:. Adres:. I Plaats:. I (In gesloten enveloppe, als brief gefrankeerd, opsturennaar I British Leyland Nederland, Postbus 204, Gouda.) '■r*« Importeur: British Leyland Nederland, Gouda. Tel. 01820-11122. Mini - Austin - Morris - MG - Triumph - Rover - Jaguar-Land-Rover-Range Rover. |l.eylamp| 200verkooppunten in Nederland X Vaartstraat 1, Axel. Tel. 01155 -1628 Eendrachtsweg 13, Tholen. Gentsevaart 79, Kapellebrug. Tel. 01140 - 2097 Couwervestraat 51Goes. Tel. 01100 - 6100 gemaakt van eikehouten spoorbielsen in elke gewenste afmeting. Tel. Inlichtingen 01680 - 3850 Ma- Di- Don. van 14.00 tot 16.00 u. 17-00 tot 19.00n. Zomerdijkweg 10-12, Postbus 123, Waalwijk, tel. 04160-33951 Werken in een chemische industrie betekent werken in een bedrijfstak met goede toekomstmogelijkheden. Bij Polyvinyl Chemie Holland B.V. is dit duidelijk merkbaar. Onze specialistische produkten vinden steeds meer toepassing in een groot aantal industrieën, zowel binnen als buiten onze grenzen, bijv. bij de bereiding van drukinkten, verven en lakken, alsmede vloer onderhoudsmiddelen. In ons expanderend bedrijf wordt in 2 ploegen- en in semi-kontinudienst gewerkt en dus blijven de weekends vrij. Dat is erg belangrijk, aangezien Waalwijk een uitstekend leefmilieu biedt met een bosrijke omgeving, de Drunense Duinen, watersport mogelijkheden en volop viswater. Wij bieden gunstige arbeidsvoor waarden, zoals o.a.: premievrij pensioen studiekostenregeling (b.v. opleiding tot chemisch vakman) spaarregeling. Als u meer wilt weten over een vaste werkkring bij Polyvinyl Chemie Holland B.V., stuurt u dan een brief naar de afdeling Personeelszaken Postbus 123, Waalwijk. Telefoon (04160) 33951. De Nederlandsche Electrolasch Maatschappij bv fabriceert stoomketels, afgassenketels, apparaten voor de procesindustrie, pijpleidingen en voert complete montagewerken uit in binnen- en buitenland. Voor werkzaamheden in Brabant, Zeeland en het Botlekgebied hebben wij plaats voor Ervaring op ons werkterrein is vereist. Indien u onderstaande bon invult en opzendt aan de Nederlandsche Electrolasch Maatschappij bv, antwoordnummer 296 te Leiden [zonder postzegel verzenden], dan maken wij een afspraak met uvoor een vrijblijvend gesprek. naam: straat: woonplaats: leeftijd: beroep: Deze bon s.v.p. in enveloppe zonder postzegel zenden aan bovengenoemd adres. OMW als dochtermaatschappij van HCG deel uitmakend van Hollandsche Beton Groep nv [HBG] Coöperatieve Vereniging Suiker Unie U.A., Postbus 1550, Rotterdam. Fabrieken te Dintel- oord, Groningen, Puttershoek, Roosendaal, Sas van Gent, Zevenbergen. S Suiker Unie isin Nederland degrootsteproducent van suiker, zowel voor huishoudelijk als voor industrieël gebruik. Belangrijke nevenprodukten zijnpulp (veevoeder), melasse (grondstof voor alkohol) en schuimaarde (kalkmeststof). Als coöperatieve vereniging behartigt Suiker Unie de belangen van ruim 26.000 leden (suiker bietenverbouwers). Het personeelbestand bedraagt ca. 2.000 mensen, in de campagne aangevuld tot 3.000. In verband met de benoeming van de huidige Groepsleider Tekenkamer in een andere funktie is bij de vestiging ROOSEN DAAL een vakature ontstaan voor die rechtstreeks onder het Hoofd Ontwikkeling, Research en Nieuwbouw de leiding op zich zal nemen van de Tekenkamer. Hij zal te maken krijgen met vele facetten van da Tekenkamer, in hoofdzaak op werktuigbouw kundig en bouwkundig gebied, doch zijdelings ook op elektrotechnisch gebied en in de Meet- en Regel-sektor. Wij denken voor deze funktie aan een M.T.S.-er Werktuigbouwkunde, dan wel een H.T.S.-a' Werktuigbouwkunde, die hierin de mogelijk heid ziet om zich verder te ontplooien. Prakti sche ervaring in de funktie van konstrukteur op een Tekenkamer is vereist. Daarnaast dient de aan te stellen functionaris te beschikken over leidinggevende kwaliteiten. Leeftijdsgrenzen: van ca. 28 tot ca. 35 jaar. Indien U belangstelling hebt voor deze funktie verzoeken wij U een eigenhandig geschreven sollicitatiebrief met volledige gegevens te zenden aan de Chef Personeelzaken van de Suiker Unie - fabriek Roosendaal, Postbus 47 te Roosendaal (tel. 01650-36456). Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selektieprocedure. jyfidden-september voi bet hoofdkantoor van diepte zich toen in de in de functie van de moment bekende geg dat' „vaste baan", die aanzienlijk aan be kleinkinderen. Er is, het groeien. Sindsdien energie zonder welk ven draaien opraal, en allerlei toonaarden Onze redacteur Jacq sen voor hem aanleidii samenleving te verant er geb aan ene: „Met de m(j op dit momt de hand heb ik geen enkel onze toekomst te herzien in kele maanden de energie, meen ik zo langzamerhand hebben laten opjagen. Er energie in de wereld. Er is tijdperk van de waanzinnig De produktie van bepaalde rug. Niet, omdat ze niet m< we met die voorraden lange is verwarder geworden, doo de landen haar als een polit Ik zie daarin geen enkele clusies over de toekomst va passen". Sterker nog! Professor Po lak Is van oordeel dat de tech nologisehe ontwikkeling doo «het incident van de oliecr sis" nog versneld zal worden Misschien zelfs wel aanzien lijk versneld. Hij vindt oo dat dat voor het Westen-als-ge heel politieke consequentie moet hebben. „De technologie van de toe komst ligt vooral in handel van de Verenigde Staten. D Amerikaanse technologie is z superieur dat alle landen di. er „nee" tegen zeggen verlo ren zijn. Frankrijk, Engelam en West-Duitsland proberei de produkten van hun techno logie te gebruiken als eei soort afkoopmiddel. Ze leve ren wapens aan de Arabisch olielanden. Die willen graag snel industrialiseren. Dat ii begrijpelijk. Ik geloof echtej dat dit duidt op het ontstaan Van een nieuw soort kolonia- heme. Opnieuw worden onder ontwikkelde landen onderge schikt gemaakt aan technolo- 8®ch hoog ontwikkelde indus trielanden. Ik meen dat de Amerikanea (Van onze redactie buitenland) Toen de Thorpes hun 10 Jarige zoon in 1940 naar de VS stuurden, verwachtten zij dat Mj na de oorlog naar Engeland sou terugkeren om net als zijr vader en grootvader voor d< Conservatieve partij lid vai bet Lagerhuis te worden. Maiar zij hadden het mis. Dt Republikeinse neven van d* Ihorpes in de Verenigde Sta ten maakten van de jonge Je ®emy geen echte Conservatie! integendeel, hij kwam onde- de bekoring van de politie] van Roosevelt en was, toen hi haar Engeland terugging, eei overtuigd Democraat van he new-deal type. Hij heeft, dm °?k gepoogd de politieke in jachten van wijlen Fnanklii Koosevelt ingang te doen vin ®en m Engeland. (N«w Deal is de naam va: het complex maatregelen, dioo President Roosevelt genomei

de Stem | 1974 | | pagina 18