i v Veel activiteiten voor wielerjeugd Kubala: Spanje plaatst zich voor eindronden Joegoslaven bouwen op Dzajic Piet Liebregts mikt op Tour de France St-Aloy 3 klopt Zand 2 na veel spanning SNELDAMMEN Nederland superieur aan zwak Canada: 5-0 week: KOFFIE MEI-BINTJES Succes Zeeuwse atleten ïn? send op Leller maag. Storm-ploeg nu compleet nd rrein ietempo derland frocent 'OUiSON RDEELD TEXEL wenst U plezierig CARNAVAL Hotel-arrangement BUNGALOW 55 r TRW' (Dolfijn) brandvers 500 gram 10 \Atoerwdag 13 februari 1974 (ANP) voor de IJssehneer t een proef nemen ■tinning en de land. »e exploitatie van oldergrond, zonder maken van chemi dingsmiddelen. Wel nest worden w. Rijksdienst, dié -ootste landbouwer uropa magr noemen roef op een terrein ctare ln Zuidelijk, waarvan ieder jaar deel wordt ontgon- open jaar is begon- van de kavels met ïiseh bestrijden van volgens met het in- nietontsmet kool. ordt dus niet gespo- ziekten en plagen ~7 dat door stoppel schoffelen, eggen de onkruidbestri] plaatsvinden. Dit er geoogst en ral worden inge- n it lAG (ANP) In gebied in zijn ge- tempo van de geld- g in het jaar 1973 at 10,3 pet. In de OESO-landen was delde inflatietempo 0,3 pet. in de EEG lus de maandelijkse n de ontwikkeling latie door het OE- iaat in Parijs, an de OESO-landen, d, lag het inflatie- n 30 pet. (30,6). In re landen lag de tussen de 20 en (IJsland met 28,4 tugal met 20,1 pet.) n drie landen, waar van het algemene tussen de 15 en 20 weten Japan met urkije met 19,9 pet. met 15,5 pet. en er acht landen jij sstij ging tussen de 15 pet., te weten Nieuw-Zeeland, Ita- land. Denemarken, panja en Zwitser- d is met zijn infla- ge van 8,2 in 1973 achterste gelederen Een lager inflatie- Nederland hadden )uitsland, België, Oostenrijk, Noor- Zweden, maar het in de geldontwaar- le landen met die in was zeer klein. id onze redactie uitenland) Een rechtbank in t de vroegere inter- .rchitect John Poul- roge Schotse ambte- m Pottinger veroor- ;lk vijf jaar gevan- nadat een jury hen bevonden aan sa- en corruptie, die steeds schuld end, werd schuldig aan het geven van ïgen ten bedrage I gulden in zes jaar :er in ruil waarvoor >ouw werd gegund toeristencentrum in in de Schotse Hoog- ermee was 30 mil- i gemoeid. .'aillissementskwestie rson leidde destijds ïtslag van minister iland.se zaken Kegi- Uing (conservatief) het licht kwam dat :teur was geweest an Poulsons maat- Er werd Maudling ute gelegd maar de itszaak viel onder terie en daardoor h terug. had indertijd bu- Londen, Edinburft eiroet. (Van een speciale verslaggever) FRANKFURT De Spaanse coach Ladislao Kubala heeft zich tot nu toe nauwelijks over het duel tegen Joegoslavië uitgelaten. Hg heeft met nogal wat blessures te kampen; bovendien zqn verscheidene spelers uit vorm. De kern van de selectie bestaat uit spelers van Barcelona en Valencia. Real Madrid levert slechte drie mna. In het doel zal Iribar vrij wel zeker zijn rentree maken. De doelman van Atletico Bil bao was in de laatste inter lands gepasseerd door Deusto van Malaga. Hoewel laatstge noemde in die wedstrijden een goede indruk maakte, zal Ku bala toch zo goed als zeker een beroep doen op Iribar. Hij is een ervaren doelman, die reeds meer dan vijftig wed strijden voor het nationale elf tal heeft gespeeld. In de ver dediging zal routinier Gallego, spelend voor Barcelona, waar schijnlijk niet van de partij zijn. De hardere Benito van Real Madrid staat bij de coach hoger aangeschreven en juist in de wedstrijd tegen Zuidsla- vië heeft Kubala behoefte aan spelers, die kunnen intimide ren. Twee spelers van Valen cia zijn zeker van hun plaats in de achterste lijn: Sol en Jesus Martinez. De laatste man zal Barcelonaspeler Juan Carlos zijn. Het middenveld is de grootste kracht van de Spanjaarden. De sterkste scha kel is Pirri. De kans, dat hij speelt is erg klein, daar hij veel hinder ondervindt van een dijbeenblessure. De motor zal dan Claramunt worden Hij zal worden bijgestaan door Assensi, een van de meest belo vende spelers van Spanje, en good-old Amancio. De oude vos is weer teruggehaald, om- (ADVERTENTIE) P.S. wanneer U niet gaat carnavallen tn U weet met uw vrije tijd geen raad, boekt U dan eens bij ons een 3-daagse reis v.a. 53,— 5-daagse reis v.a. 100,— 8-daagse reis v.a. 162,— (volledig pension bootvervoer; geldig tot 30/5 en na 15/9), of vraagt U onze bemiddeling voor het huren van een Inlichtingen boekingen t VW - TEXEL Poctbus 3 - Den Burg Telefoon 02220-2644 dat hij voor het sluwe werk moet zorgen en mensen als Ga- rate en Valdez in stelling moet brengen. Mocht het maken van doelpunten voor de Spanjaar den moeilijkheden opleveren dan kan Kubala nog een be roep doen op mensen als Rexach en Marcial die als wisselspeler de reis naar Frankfort zullen maken. Mar cial, bij Barcelona een sterk aanvallende middenvelder, is op dit moment topscorer in Spanje. Opvallend is, dat het cijfer 13 wederom voor Kubala een belangrijk gegeven is. Vroeger heb ik op de dertiende mijn eerste contract als beroeps voetballer getekend, ik ben op een dertiende naar Spanje ge gaan en nu moet mijn elftal zich op de dertiende plaatsen voor het eindtoernooi om het wereldkampioenschap voet bal. In het Zuidslavische kamp kijkt men met veel vertrouwen naar het duel. Algemeen secre taris Stoikovic lijkt het meeste vertrouwen uit te stralen. „Als wij van Spanje winnen, ver slaan wij ook Brazilië in de openingswedstrijd van - het eindtoernooi". Cheftrainer Mi- lovan Ciric verklaarde vorige week tijdens het trainings kamp van de nationale ploeg in Split, dat zijn jongens tot en met de laatste seconde de Spanjaarden zullen blijven op jagen. Veel zal woensdag af hangen van sterspeler Dragan Dzajic, de grillige linksbuiten, die momenteel zijn dienst plicht vervuld en van zijn ba zen voor dit belangrijke duel vrijaf heeft gekregen. Dzajic zal voor de openingen moeten zorgen en Karasi en Santrac dienen voor de doel punten te zorgen. Santrac is de gevaarlijkste schutter van de ploeg. De spits van OFK Beograd is echter lang niet zeker van zijn plaats. Ciric heeft in de laatste wedstrijden de voorkeur gegeven aan de teamgenoten van Dzajic, Sur- jak en Acimovic. Het midden veld van de Zuidslaviërs wordt beheerst door aanvoerder Pa- vlovic. De eveneens voor Rode Ster uitkomende captain moet voor de verbindingen tussen de verdediging en de aanval zorgen. Een andere ster op het middenveld is Jerkovic. In de laatste linie is Holcer, van Hajduk Split de grote man. Hij is pas hersteld van een knieblessure, maar heeft in de twee oefenwedstrijden tegen Hajduk, dat zonder zijn inter nationals uitkwam, uitstekend gespeeld. (Van onze sportmedewerker) GOES „Dit jaar zullen Wf er alles aan doen om het voor de Zeeuwse wielerjeugd aantrekkelijk te maken te kunnen koersen", aldus Henk Simons, voorzitter van de jeugdcommissie van de wieler vereniging Theo Middelkamp. »Het is evenwel moeilijk om nu reeds een definitief pro gramma samen te stellen voor oe jeugd. Daarom zien we ons Programma voorlopig als een richtlijn voor het nieuwe sei zoen. We gaan voorlopig nog door met de zaaltrainingen. Het «eer is nog niet van dien aard "at het wenselijk is om op de weg te gaan trainen. Daar komt nog bij dat het ook veel je vroeg zou zijn, omdat de leugd pas later in het seizoen ®au wedstrijden gaat deelne men. Zodra we de weg op «aan zullen deze wegtrainin- gen weer gehouden worden bij °e urankencentrale in Middel burg Zuid". ™at het programma betreft °u men dit kunnen onder erdelen in drie categorieën, amelijk wegwedstrijden, be- ercaigheidswedstrijdien en mertochten. Tevens zullen er interclub-uitzendingen ïw ieugd komen. Daar- ast worden de prijzen voor seizoen veranderd. Aan- vankebjk was het zo dat dit v yzen in natura waren. Nu krijgen de eerste drie een be ker, de nummers vier en vijf een medaille en de overige deelnemers een herinnerings vaantje. Omdat de jeugd niet al te veel wedstrijden mag rijden bestaat bij Theo Mid delkamp het plan om twee trainingen, een behendigheids wedstrijd en een uitzending per maand te houden. Voor de behendigheidswedstrij den die gepland zijn wordt er een puntencompetitie in gevoerd, waaraan ook weer enkele prijsjes zijn verbonden. Behalve aan de wedstrijden zal men ook iets gaan doen aan materiaalkennis. Men wil dit doen aan de hand van kleine karweitjes, die de jeug'd- rènners zelf moeten uitvoe ren. Op die manier gaat de jeugd zelf meer zorg aan het materiaal besteden. Henk Si mons: „Ook aan het vervoer naar de koersen willen we iets gaan doen. Normaal is het zo dat iedere renner maar moet zien dat hij op de plaats van bestemming komt. Bij de jeugd was het altijd zo dat deze taak neerkwam op de schouders van het bestuur. We hadden gedacht dat ook de ouders van de rennertjes hier aan mee konden werken. Men zou dan bij toerbeurt naar de wedstrijden kunnen rijden. Hierdoor kan men dan regel matig zijn kinderen in actie zien en worden de kosten van het vervoer voor het bestuur iets lichter".. 0 Ajaxverdediger Barry Hulshoff is met een beenblessure opgenomen in het Lucaszièkenhuis *in Amsterdam. Barry kan voorlopig niet voetballen en is diis ook tegen Feyenoord niet van de partij. Terwijl hij op het rechterbeen wijst vertelt hij echtgenote Hilda van het onderzoek. Barry Jr. heeft in de kindercrèche voor papa een foto gemaakt. (Van onze speciale verslaggever) NIEUWERKERKEN De Tour de France. Dat blijft het streven van ploegleider Piet Liebregts van de gisteren in het Belgische Nieuwerkerken aan de pers voorgestelde profwielerformatie van een Dordtse holdingscompany. De profwielerformatie van een Dordtse holdingcompany. De af van de prestaties van Fedor den Hertog in het voor seizoen. Zoals bekend tekende „eeuwige amateur" Den Hertog afgelopen vrijdag een tweejarig profcontract voor de Dordtse maatschappij. Piet Liebregts: „Als Den Hertog goed kan meekomen in de voorjaarsklassiekers, dan willen wij overwegen om aan de Tour mee te doen. De ploeg van Piet Liebregts bestaat uit: Donald Allan (Au stralië), Harry Beurskens, Ko Blok, Ronny de Bisschop (Bel gië), Nidi den Hertog, Fedor den Hertog, Wil de Vlam, Leo Duyndam, Albert Hulsenbosch, Gerard Kamper, Harm Otten- bros, Henk Poppe, Kees Priem, Henk Prinsen, Albert Seegers (België), Cees van der Meijden, Piet van Kat wijk, Janus van Tol, en Louis Westrus. De amateurploeg van Piet Liebregts ziet er dan als volgt uit: Nanno Bakker, Theo Smits, Ko Hoogendoorn, Wim Albersen, Henk Boom, Alfons Peeters, Harry van Groezen, Bertus Slings en Ko Gilling. ROB VAN DEURSEN (Van onze tafeltennismedewerker) MIDDELBURG De voor de eerste klas van de Zeeuwse afdelingscompetitie gespeelde uitwedstrijd van St.-Aloy 3 te gen Zand 2, heeft voor de Graauwenaren de eerste winstpunten opgeleverd. Op merkelijk was hierbij dat St.- Aloy 3 hier een 42 achter stand nog in een 46 zege om wist te zetten. André Louwen scoorde driemaal terwijl routi nier Remy Mangnus goed was voor tweemaal winst. Zand 1 stelde tegen MZ 2 duidelijk zijn kandidatuur voor de eer ste plaats door de Middelburg se reserves met 91 te ver pletteren. Alteen Rob de Wit zag kans de eer tegen Martin Koster te redden. In de 2e klas A wist Big Smash 1 de lastige klip, Laurens 1, met 73 te omzei len waardoor de Biggekerkers nu alleen aan de leiding gaan. Jan Meijier bleef ongeslagen. MZ 3 verspeelde een puntje aan het bezoekende Goes 1 waarin Van Damme excelleer de en driemaal won. Janssens sooordie tweemaal. Zand 4 had weinig moeite met MZ 5 en verzekerde zidh via 82 van de punten. In de 2e Mas B moest leider Wilno 2 alles geven om zich Pzem 1 van het lijf te houden, wat maar ternauwernood ge lukte (6—4) Bij B Smash 2 tegen MZ 4 bleek invaller Derks goed voor driemaal winst hetgeen tenslotte uit mondde in een kleine 64 ze ge. Zand 3 veegde met 19 MZ 6 van de tafel St.-Aloy 4 verspeelde in de 2e klas C Zeeuwsch-Vlaanderen verras send een punt aan het goed voor de dag komende Anker (55). ONA 2 wist het sterke Effect 1, waarin alleen John Roeland goed was voor de te- genpunten, met 73 te klop pen waardoor de Oostburgers als enige nog zonder verËes- punt zijn. Effect heeft in de eerste wedstrijden tegen de sterkste tegenstanders dus het loodje moeten loggen. In 3 A won Goes 2 gemakkelijk van MZ 9 met 100 en Pzem 2 zag in 3 B kans alleen de In de ronde van België moe ten mijn coureurs de goede vorm te pakken hebben. Daar hangt onze beslissing van af'. Lijnrecht tegenover de plan nen van Piet Liebregts stond gisteren tijdens de meer dan rommelige voorstelling Kees Priem, ondanks de komst van Fedor Den Hertog toch aange kondigd als kopman van de uitgebreide ploeg. Priem: „Nee, ik geloof niet dat we al rijp zijn voor zo'n groot eve nement. De ploeg als totaal is daar te zwak voor. Door de twee-jarige contracten, die sommige renners vorig seizoen hebben afgesloten, zitten we nu ook nog met een paar zwakke broeders. Ik vind, daf we in 1975 maar eens rustig moeten gaan bekijken hoe de ploeg er dan uitziet". Sportcoördinator Uij- len van de Dordtse maatschap pij verduidelijkte, dat de Tourplannen echt nog geen definitieve vormen hebben aangenomen. Uijlen: „Voorlo pig staat alleen vat dat wij naast de drie Nederlandse profklassiekers, die wij spon soren (Z.-Hoaud, M.-Zeeland en .Gelderland, red.) zullen vertrekken in alle Belgische voorjaarsklassiekers, in de ronde van België de vierdaag se van Duinkerken en de ron de van Luxemburg. Tenslotte zijn we vorig jaar gestart met een driejarenplan, dat moest uitmonden in een grote sterke profploeg. Het eerste gedeelte achten wij geslaagd, aan de tweede periode gaan we nu beginnen en in feite moet het grote werk in het derde jaar aan de beurt komen". Uijlen hield wel een slag om de arm met: „Afhankelijk van het voorseizoen zal dan in overleg met adviseur Kees Pellenaars bekeken worden of wij alsnog aan de ronde van Italië of de Tour de France zullen mee doen". Piet Liebregts stelde trou wens wel, dat hij zelf maar eerst moest afwachten of hij wat zijn werk als ploegleider van een professionele formatie terecht zou brengen. Lie bregts: „Ik dacht, dat ik kon zeggen, dat ik als ploegleider van een amateur-equipe ge slaagd ben. Maar nu we met de profs meer het echte zware werk gaan doen, moet nog blijken of ik daar geschikt voor ben. Tenslotte is het heel anders dan met amateurs". Of Fedor Den Hertog net als Piet Liebregts ook zijn twij fels heeft, viel gisteren niet te beluisteren. Quasi ernstig liet de tegenwoordig in Dordrecht wonende coureur zich enkele kreten ontvallen, die niet als serieus te beschouwen waren. Wel werd duidelijk, dat som mige leden van de ploeg in het geheel niet blij waren met de komst van Den Hertog in hun midden. Nidi den Hertog, Fedors broer bijvoorbeeld te kende deze winter een prof contract, omdat hij onder de druk van zijn broer bij de amateurs weg wilde, terwijl hij hem nu weer bij de profs tegen komt. Piet Liebregts: „Ik ben me er echt wel van bewust, dat Fedor niet een van de gemakkelijksten is. Maar de andere jongens zullen er toch aan moeten wennen, dat Fedor Kees Priem en in sommige gevallen Piet van Katwijk bij ons de beschermde renners zullen zijn". (Van onze sportredactie) MIDDELBURG In de au la van de Middelburgse Kla- renbeek-LTS worden zaterdag 16 februari de sneldamkampi- oenschappen van Zeeland ge speeld. De organisatie van de- ce titelstrijd, waarvoor zich reeds 100 senioren en 20 uni- oren hebben aangemeld, is in handen van de damvereniging St.-Laurens. Het toernooi, dat zal worden geopend door de burgemeester van Middelburg, drs. P.A. Wolters, begint om 9.30 uur. De voorzitter van de Neder landse Dambond, de heer H.C. van de Vreugde uit Goes neemt de prijsuitreiking voor zijn rekening. (Van onze sportmedewerker) BRUINISSE Cris de Jon ge is volledig rond met zijn nieuwe wieierformatie „Café- Restaurant Storm". De twee laatste renners die De Jonge aantrok zijn de Brabander Ad van Overveld en de Zeeuw Wim de Wilde. Beide renners die vorig jaar voor „Kavero" uitkwamen stonden eerst niet op de nominatie in verband met de nieuwe sponsorregeling van de KNWU. Nu deze een Jaar is uitgesteld konden ze alsnog worden aangetrokken. Cris de Jonge: „Ik ben er gelukkig mee dat deze renners mijn ploeg completeren (11 man). Van Overveld is nog steeds een coureur die een koers kan winnen en ook De Wilde had vorig jaar een be vredigend seizoen. Genoemd tweetal heeft bovendien routi ne en dat is belangrijk voor de jonge renners in mijn ploeg. CHRISTCHURCH (ANP) „Zo, dit was tenminste een normale overwinning", was het commentaar van aanvoer der Frans Spits na de ruime zege (50) van Nederland in het landenhockeytoernooi te Christchurch op Canada, onge twijfeld de zwakste ploeg van het toernooi. Met drie doel punten, waarvan slechts een uit een strafcorner (van de to taal zeven), had Ties Kruize wederom een groot aandeel in de winst, die waarlijk voor het oprapen lag. De Canadezen waren in geen enkel opzicht opgewassen tegen onze land genoten en daarom was het onbegrijpelijk, dat de verdedi ging, wanneer zij even onder druk kwam, direct nerveus ging spelen, de controle ver loor en zich daardoor onnodig problemen op de hals haal de. Door eigen onmacht wist Canada hiervan niet te profi teren en slechts enkele malen behoefde doelman Derk Doyer in te grijpen, wat hij overi gens bekwaam deed. De Cana dezen hadden nog nauwelijks hun stellingen betrokken, toen zij reeds het eerste doelpunt om de oren kregen, na exact 75 seconden gescoord door Ties Kruize: 10. Met deze ruggesteun durfde Nederland volop aan te vallen en nadat Pierik een mooie kans had gemist, sloeg Woijter Leefers in de achtste minuut toe. Uit een voorzet van de naar links afgezwenkte Frans Spits," die voor de Canadese verdedigers ongrijpbaar was, sloeg Leefers de bal achter doelman Mac Dougall, 20. Met de blonde HGC'er Jaap Kooreman, die in deze wedstrijd zijn interland debuut maakte, als rechter verdediger had de aanvals- kracht op deze flank gewon nen- Hij schroomde niet mee naar voren te komen en had, met deze wedstrijd als maat staf, ongetwijfeld meer in breng dan Van Nes en Weus- thof, die in de voorgaande wedstrijden deze plaats bezet ten. De Canadezen moesten zich voornamelijk tot verdedi gen beperken. In de negen tiende minuut, toen Kruize van de bal werd gelopen na een pass-op-maat van Spits te hebben ontvangen, hadden zij echter geen verweer tegen het schot van de Haagse scherp schutter uit de voor het „de lict" toegekende strafcorner (30). Drie minuten later zet te Kruize zich weer schrap, maar ditmaal ging het schot naast. Met een grote inzet trachtten de Canadezen het spelbeeld te wijzigen. Welis waar kwamen zij tot meer aamvalsaeties en in die 28e minuut tot hun eerste strafcor ner, waaruit het schot van Wood door Doyer met de arm werd gekeerd doch het ont brak hen aan pure klasse om door te kunnen stoten. Met optimisme ging de Oranje-elf de tweede helft in, een opti misme- dat Frans Spits wat temperde: „Wij hebben nog eens met 30 voorgestaan. Denk erom, die jongens zijn bij de tijd Ties Kruize nield het er niettemin op, dat er nog een paar doelpunten bij moesten komen. „Het moeten er zes worden". Het zag er echter niet naar uit. De Ne derlanders maakten te veel fouiten en er werd ook door verscheidenen te slordig ge speeld om tot werkelijk drei gende aanvallen te kunnen ko men. En dat, terwijl zij vrij wel niets van hun tegenstan ders behoefden te vrezen. Na dat Gras op de rechtervleugel was vervangen door Van Geel, na kort tevoren een mooie sco ringskans te hebben gemist, gelukte het Frans Spits in de 13e minuut na de rust met een gaaf doelpunt de score op te voeren tot 40. Nederland kreeg nog een reeks strafcor- ners te nemen, doch slechts een daarvan (de vijfde) rond de Ties Kruize met een doel punt af, 50, wat ook de eindstand werd- Enkele kan sen werden gemist en boven dien hadden onze landgenoten de irritant fluitende Nieuw- zeelandse scheidsrechter Bremner bepaald niet mee. leiding te nemen na een 73 zege op Zand 5. Goes 3 en B. Smash 4 speelden gelijk. Lau rens 2 komt sterk voor de dag In 3 C en hield met 73 MZ 8 van de overwinning af. Nog zonder varliespunten is ook het Sasse STV 1, dat SAR I met monstercijfers verpletter de. Effect 2 is tweede, het won met 8—2 van Pzem 3. Effect 4 en 5, die beiden won nen, nemen in 4 D thans de kopposities in. (Van onze sportmedewerker) MERKSEM - HULST De jeugdatleten van de Hulsterse atletiekvereniging en vooral van de atletiekvereniging Schelde Sport uit Terneuzen, kwamen zondag tijdens de tweede damesveldloop in het Belgische Merksem georgani seerd door de plaatselijke at letiekvereniging OIse-Merk- sem weer tot prachtige resul taten. Bij de senioren werd het voor de Hulsterse atlete Lia van Dorselaer een achtste plaats, dit in een internatio naal gezelschap, winnares werd de Zuidafrikaanse atlete Van Zijl. L. van Dorselaer die lang in de voorste gelederen streed, moest pas in de laatste honderd meter terrein prijsge ven. Bij de B-meisjes werd het op internationaal gebied de zo veelste overwinning van B. de Nijs van Schelde Sport uit Terneuzen. Ook nu stond er op haar meesterschap gewoon geen maat. Bij de C-meisjes die in verband met het groot aantal deelneemsters in twee reeksen van start gingen, werd het een dubbele over winning. In de eerste reeks werd het een overwinning voor Ria Nijskens van de RKHAV, en in de tweede reeks ging K. de Nijs van Schelde Sport als eerste door de finish. Ook bij de C-meis jes moesten de organisators twee reeksen van start laten gaan. In de eerste wedstrijd werd het voor J. v. d. Hove van de Hulsterse vereniging een dertiende plaats. I. de Nijs van Schelde Sport was de bes te Zeeuwsch-Vlaamsè jeugdat- lete in de tweede reeks, het werd voor haar een fraaie vijfde plaats. Verdere uitsla gen in deze categorie: P. d'Hooghe 11e, Ch. de Roeck 13e, M. v. Belleghem 21e, M. Geerkens 27e en A. van Ma- naeker plaatste zich als 29e. Gezien de prachtige resulta ten van vooral Brigitte en Ka rin de Nijs van Schelde Sport uit Terneuzen kregen zater dagmorgen de jeugd-atletes van beide verenigingen een speciale training van KNAL- trainer H. Keizer in Hulst. Dat alles houdt verder ni dat bin nenkort Karin- en Brigitte de Nijs samen met de RKHAV- trainer van Kie naar het sport centrum Zeist zullen gaan om daar een test af te leggen. 7-BDT 298

de Stem | 1974 | | pagina 11