reeks inbraken in hulst en wijde omgeving Advies van politie: zet grendels op achterdeuren KVP Zeeland nam afscheid van voorman De Kooning ZEELAND IN RADIOPROGRAMMA Bejaardenraad vreest sluiting Oostburgs ziekenhuis Batavieren uit Hulst hebben een rijk verleden \ONNEN! Politie vangt politie -kassiere bediende matoloog OCHT )ING Brief naar minister doeningen in het te Oostburg instelling in MDEREN. luis stad GEVONDEN Sas van Gent VAKLUI MOBIEL ■Sill -ft Topbilj art club? weer actief WIJZIGINGEN IN BESTUUR VAN BLAUW HOEVE St. Jansteen psumentenmarkten ver- filialen interessant 6n lensen kunnen omgaan Bit aan, dan is de moge' BRG en VLISSINGEN ge. un van ons bij de op. jitzichten duidelijk aan- thalen, terwijl ook de fate zijn. iUJVEND op dinsdag 12 uur aanwezig zijn int te VLISSINGEN. lijn wij bereikbaar onder *dag tussen 8.30-17.30 u. DAT DE BENZINE. GEWORDEN j)jE EN HET ALLER. )VERKOPERS, DAT INK VOL KONDEN >ORBIJ. 00 ZIJN EN AL fAN WEER TE PO. VZE KWALITEITS BIJ ALLE SAKKO- LLE OXY-POMPEN lEN. 01100-5100. rIONS IN ZEELAND maart 1974 spreekuur L80 - 5755. 'omenteel direktie-assistent drijf. o.a. belast met het enlandse kantoren; wenst itfunktie ervaring uit te :turele moeilijkheden in Stem", waarna telefonisch :nd gesprek, gemaakt kan eente Sluis, zullen in het rt 1974 om 11.00 uur v.m- nd-, riolerings- en verhar- het bouwen van een op" St. Anna ter Muiden, Se" mende werken en leve* verkrijgbaar bij het Inge* lt De Koning, Berg en tegen betaling van 40,— Zaterdag 9 februari 1974 (Van een onzer verslaggevers) HULST De rijksver keerspolitie heeft gisteren een „patrouilleauto van een colle ga" opgebracht naar het poli tiebureau van Hulst. Deze „collega" was de patrouillewa gen van de „plisie" van de Hulster carnavalsvereniging de Vossen, die de mooie naam „de witte muis" draagt. Een en ander gebeurde gis termiddag omstreeks half vier op de weg van Hulst naar Kapellebrug. De „plisieageut" van de Vossen reed met „de witte muis" vanaf de garage Kerkhaerdt naar zijn huis in Kapellebrug. Met het oog op het naderende carnaval wilde hij de witte muis, die door het jaar heen opgeborgen staat in garage Kerkhaerdt, een goede beurt geven. Onderweg werd hij echter aangehouden door de echte verkeerspolitie. Die achtten het nodig de auto in beslag te nemen en brachten de witte muis op naar het politiebureau in Hulst. Adju- dan. Van Boven van de Hul ster politie bleek gistermiddag nog niet op de hoogte van het feit dat de witte muis de „pli- sieauto" van de Hulster carna valsvereniging de Vossen is. Toen hij de witte muis be- xeek, vroeg hij zich wel ver wonderd af wie het presteerde om met dit slechte weer in een open auto te gaan rijden. De officier van justitie moet nu verder uitmaken wat er met de witte muis gaat gebeu ren en of de Vossen met het komend carnaval over hun ei gen „plisiewagen" kunnen be schikken. Een woordvoerder van de Vossen zei wel te ho pen dat de politie mild zal zijn. (Van een onzer verslaggevers) LEWEDORP De KVP in Zeeland heeft gisteravond af scheid genomen van de heer A.C. de Kooning uit Lewe dorp, een man die tientallen jaren lang tot de top van de Zeeuwse KVP heeft behoord. Landelijk KVP-voorzitter dr. ir. De Zeeuw was aanwezig om hem te bedanken, evenals talloze prominente Zeeuwse KVP-leden. De heer De Kooning nam afscheid als vice-voorzitter van de KVP in Zeeland, voor zitter van de KVP-statenkring Goes en als secretaris van de KVP, afdeling Lewedorp. „We temen afscheid van een van onze trouwste vrienden", zei Sr. ir. De Zeeuw, die de heer De Kooning qua sociale bewo genheid op één lijn stelde met figuren als Schaepman en Aal- berse. „We kunnen u eigen lijk niet missen. Het is jam mer dat we in deze tijd men sen als u moeten laten gaan", zei de heer De Zeeuw tot de neer De Kooning. Er waren heel wat woorden van lof voor de heer De Koon- jhg. ,,U bent een oprecht en ocgrijpend man, die voor ie dereen een goed woord over beeft en niemand in de steek voau", zei drs, W. Dusarduijn na mens de statenkring Goes. „U bont recht door zee. U komt onomwonden voor uw mening dit. U hebt veel mensen ge bracht waar u ze wilde heb ban, zelfs op landelijk ni veau', zei drs. Dusarduijn na- [tens de statenfractie, de sta- ■enkring Middelburg en de Brabantse KVP. „U bent een ruimdenkend mens, die zijn opvatting nooit onder stoelen of banken steekt. U hebt een goed inzicht", meende burge meester G. van Waes van Bor- sele. Pastoor W. Clement van Lewedorp zei: „Het is jammer dat hij afscheid neemt van de politiek. Lewedorp heeft veel aan hem te danken. Hij heeft wel eens gezegd dat hij niet zo'n brave jongen was, maar dat is hij wel". „Ze hebben allemaal noga» overdreven", was het commen taar van de heer De Kooning, die er eerlijk voor uitkwam dat hij tegen het afscheid had opgezien. „Maar gezien mijn leeftijd en mijn gezondheid is het beter dat ik er een punt achter zet. Het gaat echter wel aan mijn hart. Ik zal de KVP kritisch blijven volgen", zei hij. GOES In Goes zijn er in de maand januari weer heel wat handschoenen en wanten, portemonnees, bankbiljetten, sleutels en allerlei kleding stukken als gevonden voor werpen op het politiebureau beland. Verder werden in de maand januari in Goes de volgende voorwerpen verloren: zilveren armbandje, halsketting, rijbe wijs, luchtbed, uniformjas, zakmes, fietstassen, brillen, gymnastiekschoenen. wacht- rooster, bootkaart, horloge witte fiets en achterschot vain een auto. In 's Heer Arende, kerke werden in januari de volgende voorwerpen gevon den: stropdas, kinderwant, dolkmes in schede. In Wol- phaartsdijk werden de volgen de voorwerpen naar 't politie bureau gebracht: bankbiljet, sleutels, sjaal, schakelarm band, kinderwant en porte monnee. (Van een onzer verslaggevers) HULST. Opnieuw is er deze week ingebroken in een aantal particuliere woningen in Hulst. Clinge en Sint-Jansteen. Op het zelfde tijdstip (van donderdag op vrijdag) werd vorige week in dezelfde woonkernen ook ingebroken in woonhuizen. En beide keren werd in dezelfde nacht ingebroken in de sexcinema „Picco lo" in Hulst. de dader(s) particuliere woon huizen uitzoeken. Met name hoekhuizen of vrijstaande wo ningen. Gisternacht werd ingebro ken op twee plaatsen in Sint- Jansteen, op vier plaatsen 'n Hulst en op twee plaatsen in Clinge. Het betroffen allemaal particuliere woonhuizen. Over de afgelopen veertien dagen is het aantal inbraken daarmee gekomen op veertien. Bij de inbraken gisternacht trad een nieuw gegeven op. Vorige week maakten de dader(s) buit ter waarde van meer dan tienduizend gulden. Maar toen werden gevonden sieraden keurig opzij gelegd. Gister nacht werd echter op een adres sieraden en een horloge meegenomen ter waarde van ongeveer duizend gulden. Bij de overige zeven adressen vergaarde „het -gilde" voor nog geen tweehonderd gulden. „Het dreigt echt een plaag te worden hier in Hulst", ver zuchtte gistermiddag adjudant Van Hoven, groepscomman dant van de rijkspolitie Hulst. Op dat moment waren 6 in braken bekend. In de voora vond werden hem nog eens twee nieuwe gevallen gemeld. De politie gaat van-af heden in ieder geval veel scherper pa trouilleren. De heer Van Ho ven kon gisteren nadere gege vens verstrekken, maar wilde eerst de volgende waarschu wing kwijt aan het publiek: „Laat de mensen hun achter deuren voorzien van een deug delijke grendel. Op de voor deuren zetten ze meestal een slot van tachtig gulden, maar een slot van acht gulden voor de achterdeur vindt menigeen te duur. Grendels op de ach terdeuren, ik heb het hierover nog gehad met de technische recherche en de districtsre cherche". Adjudant Van Hoven ver der: „Vorige week was op te maken dat meer mensen aan het werk zouden zijn. Utt wat we kunnen afleiden van giste ren, zou je zeggen dat er een man op pad is". Zeker is dat Volgen de week van maandag 11 tot en met vrijdag 15 februari wordt door de Sasse karna- valsstichting de jaarlijkse huis- aan-huiscoilecte gehouden, teneinde iedereen, ook de z'e- ken en de bejaarden van een grandiose karnavalsviering te kunnen laten genieten. Voor de Sasse middenstanders wordt ook dit keer een etala gewedstrijd gehouden. De winnende etalages zullen door een deskundige jury worden beoordeeld. In de Vlaanderenhal wordt op maandag 25 februari de Connie Vink Kindershow ge houden. De karnavalsstichting is van mening dat zij beter een goede voorstelling kan verzorgen door de bezoekers een geringe toegansprijs (één gulden) te laten betalen, dan een duidelijk mindere voor stelling voor niets. De voor verkoop van de kaarten heeft plaats op zondag 17 februari van 11.00 tot 13.00 uur en op maandag 18 februari van 19.00 tot 21.00 uur bij de heer A. de Smit, Markt te Sas van Gent en op dinsdag 19 februari van 19.00 tot 21.00 uur in het buurthuis van St. Albert. Tenslotte kan een uur voor het begin van de voorstelling aan de zaal nog toegangsbewijzen verkregen worden. „Hier is beslist geen sprake van kwajongenswerk of het werk van kruimeldieven. Hier zijn beroepsinbreker (s) aan het werk, die gespecialiseerd zijn op valse sleutels", ver volgt de heer Van Hoven. De dader(s) kiezen zorgvuldig d'e woningen uit, welke op de achterdeur zogeheften klavier- sloten hebben. Met vier valse sleutels kunnen ze dan in een wijk van honderd woningen beslist iin zestig woningen bin nenkomen. Vandaar dat adju dant Van Hoven de mensen dringend adviseert een gren del op hun achterdeur te plaatsen. „De beroepslui, waarmee we hier te maken hebben, zullen geen verdere pogingen ondernemen om bin nen te dringen wanneer ze merken dat ze op een vergren delde deur stuiten en dus aan hun sleutels niet genoeg heb ben", verklaart de heer Van Hoven. De dader(s), eenmaal b'n- nengedrongen, gaan ook zeer netjes en nauwgezet te werk. Er werden geen sporen van vernieling aangetroffen. Wel barricaderen ze met een kast, een tafel of stoelen alle deu ren, die toegang geven tot de kamer waarin ze aan het zoe ken zijn. Zodoende kunnen ze sneller vluchten bij het minste gerucht. De daders zijn vooral uit op geld. Ze vingen gister nacht in twee huizen bot, om dat er geen geld in huis was. Volgens adjudant Van Hoven van de politie Hulst hebben de daders op dit moment oost- Zeeuwsch-Vlaanderen uitgeko zen als werkterrein. Het kan dus elk moment elders gebeu ren. De dader(s) ktozen ge woon een bepaalde wijk uit, en proberen in zoveel moge lijk huizen binnen te komen. Ze zijn van tevoren niet op de hoogte of er geld aanwezig is. De inbraken in Hulst, Clinge en Sint-Jansteen van vorige week en deze week zijn dui delijk van hetzelfde type. Dit type inbraak is ook vorige week pas begonnen. Volgens adjudant Van Hoven is er dan ook geen vergelijking moge lijk met de serie inbraken, waarmee Hulst vorig jaar ook rond deze tijd werd geconfron teerd. De Hulster politie heeft verder nog weinig aankno pingspunten, „De misdaad is tegenwoordig zo mobiel dat je niet kunt zeggen of de da- der(s) dicht uit de buurt ko men of van verre", aldus adju dant Van Hoven. Met de ge wapende overval van vorige week op het douanekantoor in Kapellebrug heeft de Hulster politie momenteel de handen vol werk. Gisternacht is er overigens ook ingebroken in een particu liere woning in Axel. Adju dant De Jong van de Axelse politie kon nog niet zeggen, of hier dezelfde dader(s) aan het werk zijn geweest. Het onder zoek was gisteravond nog in volle gang. In Axel werd voor ongeveer f 400,- meegenomen. De inbraak werd echter al 's nachts om twee uur ontdekt De vrouw des huizes was wat onrustig en ging rond twee uur even naar beneden. Daar vond ze de deur open. (Van een onzer verslaggevers) MDDELBUKG-fflLVER- Twee levensgrote -Meun-se problemen vormen wt hoofdgerecht in het NOS- •attio,programma ..Komt u s ar dat maandag a.s. tussen 1®.a uur via Hilversum l Wordt uitgezonden. Kerncentrale in Borssele n de mogelijke vestiging van ai/1 /^i'Haderij bij Zelzate, een t onclerwerPel1 waarover team van drie verslagge- maandag overdag de "dwen op straat zal aan schieten- Het team, bestaande uit Joop van Zijl, Jan Nagel en Henk Enkelaar, zal maan dag zowel in de kanaalzone gemeenten in Zeeuwsch- Baanderen, als in Midden- Zeeland de microfoon onder de neus van voorbijgangers duwen met een vraag die on geveer aldus wordt ingeleid: „Wait vindt u van..."T De zogenaamde straatin terviews vormen de kern van het radioprogramma dat die zelfde avond wordt uitgezon den. Tijdens de uitzending worden telefoonnummers ge noemd die men kan draaien orr recht uit het hart mening-en, commentaren en opmerkingen te plaatsen, voor zover die met de inhoud van het programma van doen heb ben. De Middelburgers zullen maandag de gehele dag een reportagewagen van de NOS op de Grote Markt aantreffen. Deze wagen doet dienst als telefooncentrale en hij zal dan x>k vooral 's avonds volop in bedrijf zijn. Mensen die hun mening over de twee „items" rechtstreeks willen deponeren, kunnen zich bij de reportage- wagen vervoegen, zo deelde de NOS ons gisteren mee. Het programma „Komt u maar", is, aldus de NOS, een voor de radio aangepaste variant op de Ingezonden stukken-rubrieken in de dagbladen. Het verslag geversteam bewerkt eens per 14 dagen een bepaalde regio of stad in Nederland, waar zich een actueel probleem aan dient. Het is niet de bedoeling, aldus de NOS, dat er in het programma officieel commen taar van de overheid wordt gevraagd of geleverd. Het gaat om reacties in de categorie: „Recht voor zijn raap". ij 1* v i* .4^1 i||I i i4^ Op de foto een van de rijke bezittingen van de Hulster handboogschutterij de Batavieren. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG De bejaar denraad van West-Zeeuwsch- Vlaanderen heeft in een open brief op de minister van Volksgezondheid en Milieuhy giëne een klemmend beroep gedaan het ziekenhuis in Oost burg in stand te houden. Op heffing van dit ziekenhuis acht de raad fataal voor de sociale en medische belangen van de bejaarden in deze streek. Over deze materie zal de raad een protestvergade ring beleggen, waarop iedere inwoner van West-Zeeuwsch- Vlaanderen wordt uitgeno digd. „Naar aanleiding van de pu- blikaties rond de brief van uw staatssecretaris aan de drie Zeeuwsch-Vlaamse zieken huisbesturen, waaruit gecon cludeerd kan worden dat het Aotoniusziekenhuis in Oostburg met sluiting wordt bedreigd willen wij, de_ be jaardenraad van WeWst- Zeeuwsch-Vlaanderen heftig protesteren", zo begint de brief, „Gezien het groot aantal be jaarden (ongeveer een-vijfde deel van de totale bevolking) achten wij deze dreigende op heffing van het ziekenhuis fa taal voor de sociale en medi sche belangen van de bejaarden in de streek. Wij zijn ervan overtuigd dat wij bij -deze de spreekbuis zijn van alle inwo- (Van onze correspondent) HULST Vanavond begint men in de Oost-Zeeuwsch- Vlaamse topbiljartcompetitie aan de tweede competitie helft. Leider BC Ona uit Hulst gaat op bezoek bij het Belgi sche Excelsior uiit St.-Niklaas. Het Koewactatse To vak krijgt bezoek van het Hulster team van KOT. Het jeugdige Mario nette uit Hulst ontvangt in het café van Willy van Swaal aan de Grote Bagijnestraat te Hulst het Sluiskilse STC. De laatste wedstrijd die op het programma staat wordt ge speeld in het café van Cor Nagtza-am te Hulst en gaat tussen het Hulsterse 't Cen trum en het Westdoprse bc 't Raed'huys. Willen de Hulstena ren zich verder van de laatste plaats verwijderen, dan zal deze wedstrijd gewonnen moe ten worden. ners van West-Zeeuwsch- Vlaanderen. Gezien het bijzonder slecht openbaar vervoer (soms 2- uursdiensten) en de bijzonder slechte overstapmogelijkheden is het onmogelijk voor onze inwoners (in het bijzonder de bejaarden) zich op een goede en snelle manier van het wes ten naar het oosten van Zeeuwsch-Vlaanderen te ver plaatsen* aldus de bejaarden- raad, die voorts opmerkt dat het openbaar vervoer ook nog vrij kostbaar is. De bejaardenraad zal het overigens niet bij deze brief alleen laten. Zij doet een dr'n- gend beroep op iedereen die net met de raad eens is op te komen op een protestvergade ring die op een nader te bepa len datum en plaats zal wor den gehouden. Informaties hierover en adhesiebetuigin gen kunnen verkregen worden op het Bureau Bej aardenwerk, Rembrandt van Rijnstraat 38, Schoondijke. (Van een onzer verslaggevers) HULST Het bestuur van de stichting Huize De Blauwe Hoeve te Hulst heeft een nieu we samenstelling gekregen. De huidige bestuurssamen stelling ziet er als volgt uit: voorzitter is de heer W.A.M. Lockefeer, vice-voorzitter de heer drs. P.J. Borm, secreta ris-penningmeester de heer drs. G.P.R. Verstraeten en le den van het bestuur zijn de heren J.A. Maasakker, T. Zwartelé, pastoor R. Verdur- men en mevr. J. Neve-Me- nu. Bejaardenwoningen Door de regionale Zeeuwsch-Vlaam se woningbouwvereniging te Axel zijn in de Henri Dunant- straat in Sint-Jansteen een achttal bejaardenwoningen ge bouwd. Deze woningen wer den onlangs opgeleverd. Ge bleken is inmiddels dat voor deze bejaardenwoningen nog voldoende belangstelling is en naar verwachting zullen dan ook alle woningen worden be trokken. (Van een onzer verslaggevers) HULST Dit jaar kan in de rijke historie van de hand boogmaatschappij „De Bata vieren" uit Hulst een gedenk waardig jaar worden. Als de voortekenen namelijk niet be driegen, zal in juni van dit jaar voor De Batavieren weer een koningsschieting worden georganiseerd. En tijdens deze koningsschieting bestaat de kans dat De Batavieren voor het eerst sinds 50 jaar weer een keizer krijgt. Cyril de Wolf, de vader van het huidi ge gelijknamige iid, was na melijk een halve eeuw de laatste keizer, die de Hulster handboogschutterij heeft ge kend. De grote kanshebber vooi dat keizersschap is een van de meest gevreesde schutters uit de gehele streek. Op de talrij ke schietingen in het Waas land en daarbuiten is Jo Leer- aert, een graag geziene, maar ook gevreesde schutter. Zijn erelijst liegt er dan ook niet om: kampioen van Neder land, kampioen van Zeeland, kampioen van Zeeuwsch- Vlaanderen, koning der Bata vieren, koning van St.-Gillis (België). Deze erelijst kwam in 1973 tot stand. Uiteraard na jaren van intensief trainen en deelnemen aan wedstrijden. De handboogschutterij De Batavieren bestaat nu al meer dan 100 jaar. En de schutterij heeft een rijk verleden. Een der onbetwiste hoogtepunten uit dit verleden is het jaar 1851. Toen schoten de Batavie ren zich een gouden en zilve ren medaille op het concours, dat was uitgeschreven door koning Willem de derde en dat werd gehouden op het ko ninklijk paleis Het Loo te Apeldoorn. Deze medailles vormen heden ten dage nog 'n pronkstuk van de Hulster Ba tavieren. De medailles zijn bo vendien zo uniek, dat ze wor den bewaard in een bank kluis. Uit de archieven van ae Hulster handboogmaatschappij is bekend dat ter gelegenheid van de overwinning bij koning Willem de derde door De Ba tavieren een speciaal muziek stuk is gecomponeerd. Op de terugtocht van Apeldoorn naar Hulst namelijk deden De Ba tavieren Utrecht aan. Daar speelde voor hen de mu ziekvereniging Apollo. Enige maanden na deze triomph heeft de Hulster muziekmees ter P. de Pauw deze mars, die Apollo te Utrecht speelde, be werkt voor een driestemmig koor en aangeboden aan de schutterij. Het muziekstuk is echter in de loop der jaren zoek geraakt. W Middelburg, apotheek A. Rin geling, Lange Delft 133, tel. 2538. Terneuzen, apotheek Hamann, tel. 2060. Vlisslngen. apotheek J. van de Sande, Badhuisstraat 30-32, tel. 2060. HUISARTSEN Aardenburg en Oostburg, dok ter G, de Bruijckere, Brouwe rijstraat 8 te Oostburg, tel. 01170-2323. Axel, dokter Schiltman, tel. 1777, b.g.g. 01157-1451. Biervliet, Hoofdplaat en IJzen- dijke, dokter Ghr. Kalkman, Burg. Maarleveldstraat 5 te Biervliet, tel. 01152-345. Borssele en Nieuwdorp. De praktijk van dokter Kiviet wordt waargenomen door dokter L. Sterrenberg te Nieuwdorp, tel. 01196- 1232". Breskens en Groede, dokter H. Hauer te Breskens, tel. 01172-1566. Cadzand, Retranchement, Sluis en Zuidzande, dokter Beek te Zuidzande, tel. 01170- 2424. Clinge, St.-Jansteen en Koe wacht, dokter Melchers, tel. 01146-327. Driewegen, Hoedekenskerke, 's-Heerenhoek en Ovezande, de praktijk van de huisart sen J. Geldof, J. Kole en S. Wöstmann wordt tot maan dagochtend 8.00 uur waarge nomen door dokter H. Zwartelé, Werrilaan 43 te 's-Heerenhoek, tel. 01105- 1280. Goes, dokter F. van Peer, Oostsingel 132, tel. 5306. Hoek, Philippine en Sluiskil, dokter Van Haelst, Spoor straat 46a te Sluiskil, tel. 01157-444. Hulst, dokter W. Eijsinfc, tel. 2060. Kloosterzande, dokter J. ter Burg, Groenendijk 52 te Hontenisse, tel. 01148-1377. Tot maandagmorgen 8.00 uur. Middelburg, dokter J. Delfos, Rouaansekaai 47, tel. 2637 (zaterdag) en dokter A. Boerwinkel, Noordweg 214, tel. 2460 (zondag). Visities aanvragen voor 10.00 uur. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30-13.00 uur en van 17.30-18.00 uur. Reimerswaal, dokter P. Pol derman te Yerseke, tel. 01131-1300 voor de dorpen Hansweert en Yerseke. Dok ter A. Gonstandse te Krab- bendijke, tel. 01134-1444 voor de dorpen Krabbendij- ne, Kruiningen en Rilland- Bath. Sas van Gent e.o., dokter M. Dierick, Graaf Jansdijk A.185 te Westdorpe, tel. 1255. Terneuzen, dokter P. Nijsten, Anna Biinstraat 25, tel. 01150-2324. Vlissingen, dokter J. Cramer, tel. 3619 (tot zaterdag 24.00 uur) en dokter G. de Greef, tel. 2121 (van zaterdag 24.00 uur tot zondag 24.00 uur) visites aanvragen voor 10.00 uur, spreekuur voor drin gende gevallen van 12.30- 13.00 en van 17.30-18.00 uur. Wolpliaartsdijk, 's-H. Arends- kerke en Heinkenszand, dokter D. van Driel te 's-H. Arendskerke, tel. 01106- 1202. Zaamslag, dokter C. Verboom, Axelsestraat 2, tel. 1377. TANDARTSEN O.Z. Vlaanderen, tandarts J. van der Burgh, praktijk Ca nadalaan 1 te Sas van Gent, tel. 01158-1317, privé West kade 120 te Sas van Gent, tel. 01158-1889 (zaterdag van 10.00-10.30 en 18.00- 18.30 uur, zondag van 12.00- 12.30 uur). W.Z. Vlaanderen, tandarts A van Goor te Oostburg, tel. 01170-2077 (zaterdag en zondag van 12.00-12.30 uur). Walcheren, tandarts W. Krom menhoek, Rouaansekaai 23 te Middelburg, tel. 01180- 3820. Zaterdag vain 9.00-10.00 uur, zondag van 11.00-12.00 u. Z. en N. Beveland, tandarts E. Klinkert, Turfkade 15 te Goes, tel. 01100-6504 (zater dag en zondag van 9.00- 10.00 uur). DIERENARTSEN Axel en Zaamslag, dokter C. Cysouw te Axel, tel. 01155- 1488. N. en Z. Beveland, dokter M. Gaakeer te Ovezande, tel. 01195-283. Walcheren en deel N. Beve land, dokter L. Jobse te Grijpskerke, tel. 01189-1389. Consult alleen na telefoni sche afspraak. W.Z. Vlaanderen, dokter H. v.d. Vijver te IJzendijke, tel. 01176-1388. WIJKVERPLEGING Aardenbu.g, Cadzand, Oost burg en Sluis, zr. Derksen te Zuidzande, tel. 01170- 2367. Biervliet, Breskens, Groede, Hoofdplaat, Schoondijke en IJzendijke, zr. Adriaanse te Groede, tei. 01171-367. Ellewoutsdijk e.o., zr. J.M. Jongejan-Sinke, Vinkehof 32 te Heinkenszand, tel. 01106- 1696. Goes, zr. T. Coomans, tel. 7970. Groot Axel en Zaamslag, zr. J.. v. Exel, Polderstraat 13 te Zaamslag, tel. 01153-1343. Hoek, Sluiskil en Philippine, zr. Souwens te Hoek, tel. 01154-1274. Hulst en Hontenisse, zr. Col- sen, tel. 01140-2368. Sas van Gent, zr. J. van Dors- selaer,, Beneluxstraat 128, tel. 01158-1916. Terneuzen, zr. Leenhouts, v. Steenbergenlaan 68 tel. 3360. W.Z. Vlaanderen, zr. Adriaan se, Karnebeekstraat 1 te Groede, tel 01171-367. APOTHEKEN Goes, Zeeuwse apotheek, tel. 5255. I

de Stem | 1974 | | pagina 7