Hero vraagt onderhoudsmonteurs voor de technische dienst Heib district-verkoopleidsters n°D<i ziekenhuis onderhouds monteur alland ERVAREN TYPISTE Welke jongeman durft zich manager te noemen? vaart vertegenwoordiger/ ster ZWAKZINNIGEN VERPLEGER/ VERPLEEGSTB ZWAKZINNIGEN VERZORGER/ Taken van de onderhouds monteurs: Opleiding, leeftijd en ervaring: Hero biedt goede vakmensen: Neem kontakt op met Hero: ervaren HUISHOUDKUNDIGE VOOR INRICHTINGEN dordrecht Technisch-Commercieel Medewerker RIJN-SCHELDE-VEROLME GROEP Het bestuur van de r.-k. Diaconieschool TWEE LEERKRACHTEN paardekooper hoffman accountants HUIZE „DE STERKE" Sluiskil (Z.-VI.) VERZORGSTER AANNEMERSBEDRIJF M. B. T. SUTMAN Metselaars - Opperlieden Schilders Zaterdag 2 februari 1974 het in goede conditie houden van de installaties het lokaliseren en verhelpen van storingen preventief onderhoud jaarlijkse revisie installatie van nieuwe apparatuur minimaal LTS-diploma machinebankwerk leeftijd vanaf 23 jaar ervaring in onderhoudswerk strekt tot aanbeveling bereidheid om in ploegen te werken, indien dit nodig is. een goed salaris ploegentoeslag moderne secundaire arbeidsvoorwaarden 20 dagen vakantie het voordeel van de personeelswinkel direkte opname in het Hero-Pensioenfonds bedrijfskleding schrijf uw sollicitatiebrief aan Hero, Postbus 3243. Breda. maak een telefonische afspraak (01600) - 79220 en vraag naar de heer P. M. Timmers. Avon -m- T vde grootste firma ter wereld in de cos- metische industrie en in de directe verkoop, opgericht in 1886, in volle expansie op de Benelux markt, zoekt leeftijd van 25-40 jaar. U houdt van o verantwoordelijkheid o zelfstandig en zakelijk optreden o contact met mensen o motivering van een team dynamische vrouwen o een functie in de buitendienst met grote vrijheid van handelen o verkoop o een goed salaris AVON biedt u o een opleidingskursus van internationale faam o een belangrijke funktie in een solide en betrouwbare firma in volle expansie o de selectie en opleiding van uw eigen team o de zakelijke leiding van een belangrijk district o een goed salaris o auto van de firma o intensieve marketing steun Wilt u in ons succes delen? Schrijf meteen! Een kort briefje is voldoende. Wij zullen spoedig contact met u opnemen en u alle gewenste inlichtingen verschaffen, zonder verplichtingen uwerzijds en in strikt vertrou wen. Interviews zullen worden gehouden in de belangrijkste steden.-Reiskosten zullen worden vergoed. AVON BENELUX, Rijksweg 22 - 2680 Bornem, België - t.a.v. dhr. E. DEPLANCKE, Hoofd Personeelszaken. AVON is gevestigd in Argentinië, Australië, België, Brazilië, Canada, Duitsland, Engeland, Frankrijk, Ierland, Italië, Japan, Mexico, Nederland, Puerto Rico, Spanje, Venezuela, Verenigde Staten, Zweden. breng in uw omzet onze lezers helpen u, die vaart er in te brengen In ons middelgrote ziekenhuis (300 bedden) gelegen in het cen trum van Dordrecht,, is op korte termijn piaatsingsmogelijkheid Leeftijd plm. 30 - 40 jaar. die onder directe verantwoordelijkheid van de Verpleegkundig Directrice en in goed teamver band met de reeds aanwezige staf een supervise rende taak krijgt in de voor patiënten en personeel aanwezige service-diensten controle uit te besteden schoonmaak. ['vj.X'V Belangstellenden gelieven hun schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd van de afd. personeelszaken. Houttuinen 10, telefoon 078 -40044 Du Pont heeft een Interessante baan met toekomstmogelijkheden als (j De vijf produktiebedrijven van Du Pont in Dordrecht draaien volop en breiden uit. Om storingen te voorkomen is goed onderhoud, ook van de modernste precisieapparatuur, een eerste vereiste. Du Pont biedt daarom goede onderhoudsmonteurs eer aantrekkelijke, afwisselende job. Het salaris volgens eigen C.A.O. en de sociale voorzieningen zijn uitstekend. Een opleiding tot all-round onderhoudsmonteur wordt binnen het bedrijf gegeven. Heeft u minimaal L.T.S.-diploma en Bemetel, of ruime ervaring in onderhoudswerk? Of een voltooide opleiding M.T.S.-werktuigbouw? Dan is het de moeite waard met Du Pont kontakt op te nemen. Vul de bon in en u ontvangt omgaand nadere inlichtingen. U kunt ook bellen: 078-410 44, toestel 566. DU PONT DE NEMOURS (NEDERLAND) B.V. DORDRECHT J"Tlflf! Stuur mij vrijblijvend informatie over de funktie I LlLll 1 ONDERHOUDSMONTEUR bij Du Pont. Naam: - Adres: Leeftijd: ~1 DU PONT P,aals: Opleiding: i/rtr»D l IW I Bon in gesloten envelop zenden aan: VUUM uw qu pont (je Nemours (Nederland) B.V., TOEKOMST ^Antwoordnummer 81, Dordrecht. ST-41 OLLAND Industrie- en Handelmaatschappij B.V. wil aantrekken een OLLAND is één van de belangrijkste nationale producen ten van warme en koude dranken-automaten. Door toepassing van haar spreekwoordelijke kwaliteit en precisie opgedaan in de fabricage van haar weegwerk tuigen worden haar producten ook internationaal hoog gewaardeerd. Het bedrijf opereert tevens in de markt met ingrediënten voorziening voor automaten en is alleen-distributeur voor Hugin kasregisters en Almex plaatskaarten apparatuur. De betrokken vertegenwoordiger/ster zal zich moeten in zetten voor de verkoop van automaten en ingrediënten aan een diverse groep afnemers. Geboden wordt: een zelfstandige, verantwoordelijke verkooptaak in een goed verkoopteam; vast salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring; van goed niveau zijnde secundaire voorwaarden. Een auto wordt ter beschikking gesteld. Beoordelingscriteria: leeftijd tussen 26 en 32 jaar. goede algemene ontwikkeling, graag gevolgd door een verkoopopleiding. ervaring in de verkoop, bij voorkeur van duurzame ge bruiksartikelen, bij industriële en institutionele afnemers. Zendt uw brief met een beknopte beschrijving van uw levensloop samen met een recente pasfoto aan OLLAND B.V., Postbus 16, De Bilt, ter attentie van de heer F. Simo- nis. Vanzelfsprekend kunt u rekenen op vertrouwelijke behandeling. Olland Industrie- en Handelmaatschappij B.V. De Bilt Postbus 16, Dorpsstraat 12-16, Telefoon 030 - 762244. heeft als werkterrein het ontwerpen, fabri ceren en monteren van hoogspannings installaties, hoogspanningslijnen, licht- en krachtinstaliaties en meet- en regelinstallaties. Voor onze binnendienst vragen wij een die zelfstandig sterk variërende aanvragen en opdrachten op het gebied van standaard pro- dukten van ons bedrijf en produkten van be drijven die door Electron worden vertegen woordigd, zal moeten behandelen. Gedacht wordt aan iemand in de leeftijd van 25 tot 30 jaar, met een opleiding op M.T.S.-E niveau, enige kennis van de Engelse en Duitse taal en goede kontaktuele eigenschappen. Belangstellenden worden verzocht hun sollici tatie onder vermelding van nummer SD 1269 te richten aan het Hoofd van de afdeling Per soneelszaken van ons bedrijf, Postbus 3260 te Breda. Hendrik Backers te Rotterdam vraagt voor het onderwijs voor kin deren van het woonwagencentrum DE KIEVIET te Bolnes, welk onder wijs nauw gelieerd zal gaan worden met een bestaande katholieke basis school voor leerplichtige kinderen. Sollicitaties te richten aan de secretaris van het bestuur, Bovenover 4, Kotterdam-16, Tel. 010- 13 17 02. Voor ons kantoor in Breda zoeken wij een Op een kantoor als het onze krijgt u afwisselend typewerk te doen, aan de verzorging waarvan veel aandacht wordt besteed. Gezien de aard van het werk willen wij graag een ervaren kracht. U krijgt een goed salaris, uiteraard afhankelijk van uw ervaring. Geïnteresseerd in deze functie? U kunt dan tele fonisch een afspraak ma ken voor een gesprek. isiiïn'iê esi amsterdam/breda/'s-gravenhage haarlem/roosendaal/rotterdam/terneuzen Sollicitatie-adres: Breda, Wilhelminapark 15. tel. 01600-2 56 11. is een moderne zwakzinnigeninrichting, waar; een tijdelijk gebouw 150 patiënten, voor het® rendeel afkomstig uit Zeeuwsch-Vlaamderen, g thuis wordt geboden. In september komt de nieuwbouw in Cic; (gem. Hulst) gereed en gaan wij verhuizen, K; hebben dan in totaal 250 plaatsen. Voor de begeleiding van deze gehandicapte aait mensen hebben wij geschoolde krachten toji: Daarom zijn er aan onze inrichting erkende o; leidingen verbonden waaraan zowel jongens e meisjes van 16 jaar en ouder kunnen deelnem:; namelijk (Z-opleiding) Vereiste vooropleidingMAT TV, INAS, MEAO of een daarmee gelijk te stelh opleiding. Duur der opleiding: drie jaar. (Z-A-opleiding) Vereiste vooropleiding: minstens drie jaar vervolgonderwijs. Duur van de c ding: twee jaar. Het is mogelijk om onder bepaalde voorwaario na het behalen van het Z-A-diploma het M plóma in twee jaar te verwerven. Het bruto-salaris bedraagt momenteel voor wel de Z-A- als voor de Z-leerlingen le ju 778,62, voor de 2e jaars 822,71 en voti Z-leerlingen 3e jaars 905,94. Eén dezer komt een nieuwe salarisregeling af. Goede sociale voorzieningen. 7%% vakantie!"- slag en onregelmatigheidstoeslag volgens U- delijke regeling. De eerste aanschaf van diens- kleding is gratis. Men kan zowel intern als 6 tern wonen. Belangstellenden voor dit werk die voor solï tatie in aanmerking willen komen, kunnen opgeven voor een voorlichtingsbijeenkomst (i zaterdagochtend 16 februari 1974. Na schriftelijke aanmelding (naam, adres enp boortedatum) plus genoten opleiding ontvangt: een uitnodiging voor deze bijeenkomst. Ook de ouders van de toekomstige kandidate kunnen deze bijeenkomst bezoeken als dit bijt aanmelding wordt gevraagd. Tel. (01157 651. Maanstraal 16, Nijmegen vraagt voor Duitsland en België Zonder papieren onnodig te reflecteren. Aanmelden: Telefonisch 080-772141 U? Dan geven wij u de kans te bewijzen, dat u het ook werkelijk bent Als u kunt aantonen, dat u er de mentaliteit voor hebt. Een middelbare school opleiding achten we noodzakelijk, terwijl een verdere ontwikkeling in commerciële of bedrijfs economische sfeer wenselijk is. Leeftijd: 24 h 26 jaar. U krijgt op ons kantoor te Bredajen bij enkele andere vestigingen een training van 2 jaar in buitendienstwerk en administratie. Als u de juiste bekwaam heden bezit, gaat u daarna zelfstandig een nieuw of een bestaand kantoor leiden. Uiteraard scheppen we voor .u gunstige financiële omstandig heden met moderne arbeids voorwaarden. Uw interesse vernemen we graag uit een informatieve brief aan ons hoofdkantoor, ta.V. de afdeling personeelszaken. Vola verstrekt leningen aan particulieren en bedrijven. Nederlands grootste onafhanke lijke financierings-instelling. Jong, maar sèerk groeiend. Met nu al 14 kantoren over het hele land. Het hoofdkantoor is in Amsterdam: Herengracht 105-107.

de Stem | 1974 | | pagina 20