HOGERE SUBSIDIE ZIT ER NIET IN Fanfare Koewacht in financiële nood Lybeert verliest van KPI NCB-Hulst niet blij met prijsbeleid van EEG LEIKE PTÜRSER KR3RER ,;t VosL" Mavo-leerlingen in Axel gaan raadsleden nadoen Axel wil inwoners informatie blad geven Generaal bij bevrijdings herdenking CHoCo PR|NCe stad DUIVEN ERG SCHADELIJK IN ZEELAND EN BRABANT JONGETJE BIJ OVERSTEKEN AANGEREDEN Hulst FORSE ZEGE EXCELSIOR OP BC 'T RAEDHUYS Café-Restaurant Hulst Zuiddorpe Eigenaar van uitgebrande auto gevonden Boerenbond Nieuw-Namen stuurt brief naar minister Frans de Paepe overleden Mogelijk toernooi in paasvakantie Weer jeud- wielerkoers tijdens Expo Intrede van prins op vossenbal Koewacht Donderdag 31 januari 1974 fit en delicatessen 740131 jbrugri. 'm woensdag 6 februari. 9 De fanfare tijdens het zeventigjarig jubileum in 1972. (Van een onzer verslaggevers! ROOSENDAAL Duiven brengen veel schade toe aan de jonge gewassen op de ak kers in Zuidwest-Nederland. De kring Zuidwest van de Kontrakttelersvereniging maakt zich daar ernstig zorgen over. Vandaar dat via de ge westelijke raad van het Land bouwschap besprekingen gaan de zijn om een oplossing te vinden. Deze wordt dan ge zocht in een regeling, waarbij de duivenmelkers hun duiven in de periode, dat het zaad uitkomt, ophokken. De wilde duiven kunnen dan worden af geschoten. Aldus de secretaris van de NKTV, die in het jaar verslag daarover een opmer- king maakt. De NKTV heeft geconsta teerd, dat er ook nogal wat schade ontstaat aan het eind- produikt door de vergevorder de mechanisering. Daarom wordt in het jaarverslag ge pleit voor verbetering van de machines én van de rassen om oogstverliezen zoveel mogelijk te voorkomen. De algemene jaarvergadering van de kring Zuidwest wordt woensdag 13 februari om twee uur in hotel Goderie in Roosendaal gehou den. Voorzitter B. van Dueren den Hollander zal dan mede delingen doen over een aantal actuele ontwikkelingen in de contractteelt. Verder zal de se cretaris van de ZLM, ir. D. Luteijn, een inleiding houden over liet onderwerp „Afzet van de akkerbouwprodukten en de invloed van de boer" (Van een onzer verslaggevers) KOEWACHT „Volgend jaar is het niet meer nodig. Want dan bestaat er op deze manier geen fanfare E.M.M. meer in Koewacht". Dat is de eerste reactie van voorzitter H. Suy van de r.-k. fanfare Eendracht Maakt Macht in Koe wacht op mededelingen eerder deze week in de gemeente raad van Axel, dat een aanvullende subsidie voor de mu ziekvereniging dit jaar praktisch niet meer mogelijk is. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT De 9- jarige H.J.M. uit Westdorpe, die woensdagmiddag om half een, nabij de brug per fiets de weg overstak, toen een aantal auto's over de brug kwamen, werd aangereden door een personenauto, bestuurd door I.C. van den A. uit Sas van Gent. De bestuurder deed alle mogelijke moeite om het jon getje te ontwijken, ten gevol ge waarvan hijzelf met zijn auto tegen een lichtmast bots te. Het kind liep een been breuk op en moest naar het Elisabethziekenhuis te Sluiskil worden gebracht. De autobe stuurder werd aan het gezicht gewond. De auto werd aan de voorzijde zwaar beschadigd, »e fiets werd geheel vernield. Bibliotheek In verband met de officiële opening van het nieuwe culturele centrum Den Dullaert te Hulst, is de daarin gevestigde bibliotheek vrijdagmiddag van 3 tot 4 uur gesloten. Topbiljart De Hulster topbiljartclub de Martino's hield in café Stadsherberg de eerste prijskamp. Er namen 34 topbiljarters aan deel. Winnaar werd de momenteel zeer sterk spelende W. Koemans van top biljartclub KOT uit Hulst. Zoals wij eerder meldden, werd in de laatste raadsverga dering door verschillende raads leden ervoor gepleit de subsi- die-aanvrage van f 1500,door E.M.M. nader te bekijken. Van e zije van het college werd toen opgemerkt, dat het zeer moei lijk zou zijn de gevraagde extra subsidie nog in de lopende be groting in te passx. Het zou er op neerkomen, dat pas bij de volgende begroting gedacht kon worden aan meer subsidie voor de muziekverenigingen in het algemeen. Voorzitter H. Suy geeft on omwonden als zijn mening te kennen, dat het voortbestaan van EMM in een kritieke situ atie is beland. Volgens hem schijnen veel mensen niet goed te begrijpen voor welke kosten een fanfare steeds komt te staan. „Ik geef maar een voorbeeld: laatst slaat een van onze tamboers door zijn trom. Dat kost een nieuw trommelvel. Dat is meteen even 25 tot 30 gulden" De heer Suy kijkt de gemeente Axel er echter uitdrukkelijk niet op aan, dat de gevraagde subsidie van f 1500 niet is toegekend. „Ik geef de ge meente nergens de schuld van. Maar het is wel kiezen of delen: een fanfare hebben of niet meer". Met de gevraagde 1500 gul den kan volgens de heer Suy de fanfare in Koewacht dit jaar draaiende worden gehou den. Het gevraagde bedrag is scherp berekend. De gemeente zou voor dit jaar nog moeten bijspringen in het bedrag, dat EMM extra moet opbrengen aan salaris voor de dirigent en de zaalhuur voor muzieikon- derri'cht aan de leerlingen. Om jong bloed in de fanfare te krijgen, heeft EMM een tijdje geleden lagere school jeugd aangetrokken. Sinds zes weken krijgen nu achttien nieuwe leerlingen muziekon derwijs. Daarvoor moet de di rigent extra komen en moet EMM twee keer zaalruimte huren, in plaats van één keer per week voor de gewone re petitie. Voor de jongelui zijn nog geen goede instrumenten voorhanden. (Van onze correspondent) HULST Voor de Oost- Zeeuwsch-Vlaamse topbiljart competitie werd in het voor bije weekeinde de laatste wed strijd van de eerste competi tiehelft gespeeld. Die laatste wedstrijd werd gespeeld in het Belgische St.- Niklaas en ging tussen Excel sior en BC 't Raedhuys uit Westdurpe. Het thuisspelende Excelsior wist een forse 173 overwinning te behalen. De stand werd hierdoor: 1 BC Ona Hulst 8-13, 2 't Anker Huist 8-12, 3 Marionette Hulst 8-11, 4 Excelsior St.Niklaas België 8-9, 5 KOT Hulst 8-9, 6 TOVAK Koewacht 8-8, 7 BC Raedhuys Westdorpe 8-5, 8 't CentrumHulst 8-3. en 9 STC Sluiskil 8-2- De tweede helft van de competitie begint op zaterdag avond 9 februari. De voorzitter van de Koe- wachtse fanfare rekent voor, dat EMM per jaar toch een „omzet", heeft van ongeveer f 4000, Dat bedrag gaat op aan onder meer onderhoud van in strumenten en uniformen, sa laris van de dirigent, huur van repetitieruimte en kosten - van partituren en auteursrechten. Het bestuur en de leden on- witókelen zelf initiatieven om aan extra inkomsten te komen. Zo loopt er een loterij, die de vereniging f 600 kan opbren gen. Gedacht is ook aan een oud-papiier actie. Het bestuur van EMM fjeeft ook overwo gen om de donateurs te vragen hun bijdrage te verhogen. Maar het bestuur vreest dat dit averechts zal uitpakken. De subsidie en de donateurs vormen de voornaamste bron van inkomsten van de Koe- waohtse fanfare, want de le den betalen geen contributie Voorzitter H. Suy: „De leden zijn de mening toegedaan dat ze er toch al genoeg voor over moeten hebben. Zou men con tributie gaan heffïn, dan is het korps niet meer nodig". (Van een onzer verslaggevers) AXEL De gemeente Axel gaat een gemeentelijk infor matieblad uitgeven. De plan nen hiervoor worden op het ogenblik uitgewerkt. Dat werd gisteren bekend tijdens een bijeenkomst met de pers van burgemeester en wethou ders. Voorlopig denkt het ge meentebestuur van Axel het informatieblad drie tot vier keer per jaar uit te geven. De plannen zijn echter nog maar in de beginfase en de raad moet nog om een krediet wor den gevraagd. Maar burge meester A. de Kam stelde zich voor dat het ophanden zijnde gemeentelijke informatieblad van Axel in september voor de eerste keer zou kunnen wor- dien uitgebracht. De bedoeling van het infor matieblad is een goede com municatie tot stand te brengen met de burgers, het gaat hier bij met name om die gemeen telijke zaken, die voor de in woners van de gemeente Axel van direct belang zijn. Als voorbeelden werden genoemd informatie over legesgelden, paspoorten en dergelijke. Over het formaat van het blad gaan de gedachten mo menteel in de richting van een boekformaat. Het gemeentebe stuur wil er geen wegwerp- ding van maken. Door de cen trale dienst van de gemeente Axel wordt op dit moment gewerkt aan een plan ter ver betering van de weg Zuiddor- pe-Koewacht-St. Jansteen. De ze weg is onlangs wat betreft het beheer overgegaan van de provincie naar de gemeente Axel. Met name de bermkan ten van deze weg behoeven verbeteringen. (Van een onzer verslaggevers) AXEL Bij leven en wel zijn zal de bevrijder van Axel, de Poolse generaal S. Maczek, persoonlijk aanwezig zijn, wanneer dit jaar september het feit wordt herdacht dat Axel, 30 jaar geleden werd bevrijd. De Poolse generaal Maczek is momenteel 82 jaar en woont in het Schotse Edinburgh. Hij is door de vereniging Axel- Polen uitgenodigd voor de her denking en feestelijkheden. De Poolse generaal heeft de uit nodiging aanvaard onder voor behoud dat zijn gezondheid toelaat over te komen. De dertigste herdenkingsdag van de bevrijding van Axel zal worden gevierd op 19, 20 en 21 september. Er wordt op het ogenblik een commissie in het leven geroepen, die de za ken gaat voorbereiden en or' ganiseren. (Van onze correspondent) HULST De verrassing van de week in de bedrijfs- volleybalcompetitie te Hulst was ongetwijfeld de nederlaag van titelkandidaat Lybeert Verstraeten 1 tegen KPJ 1. Clitex Sport 1 moest zijn meerdere erkennen in Wat- neys. CVC 1 bleef in de com- petitiestrijd goed volgen; het won vrij gemakkelijk van een tegenvallend Bol Sport. On deraan nog steeds een punten- loos Remortel Sport- Ambulo 1 behaalde tegen Remortel Sport zijn zesde overwinning van deze compe titie, tegen Remortel Sport werd het een zege met ruime 04 cijfers. Lybeert Verstrae ten 1 begon zeer goed tegen KPJ 1, want de eerste set werd gemakkelijk met 915 binnengehaald. KPJ 1 gaf zijn tegenstander hierna geen kans meer, al was het niet zo dat Lybeert zich zomaar zonder meer verloren gaf. KPJ wist aldus deze partij met 2—1 in zijn voordeel te beslissen. Bol Sport stelde toch wel teleur tegen CVC 1 dat geen enkele moeite had om de oud-leerlin gen kansloos met 04 te klop pen. Clitex Sport 1 kreeg van Watneys geen schijn van kans en moest een duidelijke 31 nederlaag incasseren. Tweede klasse: Eindelijk nog eens een overwinning voor Luctor Banden 2 dat CVC 2 met 13 versloeg. GVC deed zijn uiterste best tegen sc Morres maar was te gen deze sterke tegenstander toch niet opgewassen. Het Graauwse team moest eervol met 13 zijn meerdere erken nen in het Hulsterse meubel team. Nipte maar verdiende 21 zege van koploper WC tegen een zich fel verzettend Voorwaarts, dat zijn huid duur verkocht. Hako Daf was juist iets beter dan Clitex Sport 2 en het drukte dat verschil uit in een 30 overwinning. (ADVERTENTIE) Bierkaaistraat 8 - HULST Telefoon (0X140) - 3444 De zaak voor 'n gezellig dineetje - bijeenkomsten - vergaderingen. Keuken open tot 32.00 uur. Dinsdags gesloten. Zondags geopend. Schieting Aan de schia- tinig op de liggende wip in café W. Blommaert namen 65 schutters deel. Er werd ge schoten op twee wippen. De uitslag luidt als volgt: wip 1: De hoogvogel werd geschoten door Th. Buisrogge te Heerlen, de eerste zijvogel door A. Verhoeven te Kloosterzande, de tweede zijvogel ging naar V. de Vos te Hulst. De meeste kleine vogels, vijf stuks, wer den geschoten door mevr. Ver hoeven te Kloosterzande. Wip 2: De hoogvogel was voor R. Herreweg te Lamswaarde, de eerste zijvogel voor H. Hoop te Kloosterzande, de tweede zijvogel was voor W. Pauwels te Axel. Het hoogste aantal kleine vogels, vijf stuks, was voor J. Blommaert en G. de Bliek, beiden uit Hulst. Zater dag wordt opnieuw een schie ting gehouden; aanvang om drie uur. Bal De jeugdraad te Zuiddorpe houdt op zaterdag 2 februari in het parochiehuis een jeugdraadbal. Dit begint 's avonds om acht uur. 's Mid dags is er in het parochiehuis om halfdrie een filmvoorstel ling voor de jeugd. Vertoond wordt de film „de Spookstad". De toegangsprijs is f 0,50 voor donateurs en f 1,- voor niet- donateurs. Schieting In Zuiddorpe vond onlangs een schieting plaats. De uitslag daarvan luidt als volgt: Eerste hoofd vogel plus eerste zijvogel: C Kindt uit Nieuw-Namen. Tweede zijvogel: B. de Rooy uit Bosehkapelle. Tweede hoofdvogel: H. Jessoirens uit Koewacht. De meeste kleine vogels werden geschoten door W. de Koning uit Koewacht Aan deze schieting werd deel genomen door in totaal 49 schutters. (Van onze correspondent) AXEL De eigenaar van de uitgebrande auto aan de Graaf Jandijk in Axel, waar wij eerder deze week melding van maakten, is terecht. Het bleek de heer P.A.A.V. V. uit Westdorpe te zijn, die ais be stuurder van de auto met hoge snelheid uit de bocht was ge vlogen. Hij vloog door de afraste ring en kwam met de auto 10 meter lager terecht. De auto was zo beschadigd dat de heer v. V. het verder niet de moei te waard vond, de auto in brand stak en het kentekenbe wijs verwijderde. Aan het chassisnummer kon de politie evenwel nagaan, aan wie de auto toebehoorde. De bestuur der zelf liep alleen een lichte kneuzing van de ribben op. (Van een onzer verslaggevers) NIEUW-NAMEN De Boe renbond afdeling Nieuw-Na men heeft gisteren een tele gram gezonden aan minister Van der Stee van Landbouw, waarin verontrusting wordt uit gesproken over de prijsvoor stellen, die de Europese com missie onlangs heeft gedaan. De Nieuw-Naamse afdeling besloot tot het verzenden van dit telegram tijdens een ver gadering vorige week. Giste ren is het telegram daadwer kelijk verzonden. De Boerenbond afdeling Nieuw-Namen heeft minister Van der Stee verder gevraagd zijn beleid niet alleen te rich ten op de consument, maar ook op het sociaal-economisch bestaan van de agrariërs in de toekomst. DE Franse minister van bui tenlandse zaken Michel Jobert heeft gedurende zijn recente bezoeken aan Saoedi-Arabië, Koeweit en Syrië geen over eenkomsten gesloten over de levering van wapens tegen olie, aldus heeft de woord voerder van het Franse kabi net gisteren na de kabinets vergadering verklaard.ë (Van onze correspondent) KEMSEKE —Op 73-jarige leeftijd is in het Belgische Kamseke overleden de heer Frans de Paepe. Hij wordt op zaterdag 2 februari in Kemse- ke begraven na de eucharistie viering in de parochiekerk. Frans de Paepe was bekend in de gehele grensstrook van Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen. Hij kocht bij de vlassers het vlaslint en de vlasklodden op. (Van een onzer verslaggevers) AXEL Tijdens een be stuursvergadering van de Stichting Expo Axel is beslo ten dat er ook dit jaar weer een jeugdwielerkoers zal wor den gehouden. De jeugdcour- sen zijn al zes jaar lang een onderdeel van het grote evene mentenprogramma. De datum van de jeugdkoers zal worden vastgesteld in overleg met de jeugdcommissie van de wieler vereniging Zeeuws-Vlaande- ren. Van de zijde van het wieler- comité Axel is de suggestie gedaan om in die plaats een jeugdwielertoernooi te organi seren, Het toernooi zou gehou den moeten worden in de paasvakantie. Men denkt hier bij aan de tweede paasdag. In dit toernooi zouden dan alle categorieën aan bod komen. Deze week zullen de jeugdcom missie en het wielercomité Axel vergaderen. Een van de voornaamste punten zal dan ongetwijfeld de financiële kant van dit toernooi zijn. De jeugdcommissie Zeeuws- Vlaanderen heeft in de loop der jaren veel contacten met overige jeugdcommissies in Nederland opgebouwd. Voor zitter Willem Verplanke: „Ik twijfel er geen moment aan dat we voor zo'n toernooi mi nimaal honderd rennertjes aan de start kunnen krijgen. Vorig jaar hebben we bij een derge lijk toernooi in IJzendijke dit aantal ook ruimschoots ge haald. Tevens heeft onze jeugd afdeling er in het afgelopen seizoen vele rennertjes bij ge kregen en is ook het aantal leden van de jeugdafdeling van Theo Middelkamp sterk toegenomen. Ik zie beslist goe de mogelijkheden". (Van onze correspondent! HULST In de Koning van Engeland is een voorlichtings bijeenkomst gehouden door de Kring Hulst van de N.C.B. De belangstelling van de zijde van de landbouwers was zeer groot. De heer W. H. Kwakernaak, secretaris van de hoofdafde ling Akkerbouw van het Landbouwschap in Den Haag, sprak over het markt- en prijsbeleid in de E.E.G. De voorstellen voor deze marktre gelingen waren reeds op 21 ja nuari j.l. in Brussel vastgesteld De bijeenkomst werd geopend door de voorzitter van de N.C.B. de heer De Waal, die zijn grote ongerustheid onder de land- bouwers over de prijzen ken schetste. Over de twee grote pijlers, zoals suiker en granen zei de heer De Waal weinig goeds. De heer W. H. Kwaker- naak kon zich volledig aanslui ten bij de zienswijze van de voorzitter. Hij gaf vervolgens een over zicht van de betere tijden van de akkerbouw en ging gelei delijk aan over naar de huidi ge toestand. „De wereldover schotten, vooral voor tarwe zijn teruggelopen. En in de komende jaren zullen deze overschotten nog minderen, gezien de toename van de we reldbevolking, terwijl dan nog niet eens gedacht wordt aan de behoeften van de ontwikke lingslanden. Om in alle behoef ten te kunnen voorzien, zal het produktiepotentieel handen vol werk hebben". Met de behoefte aan suiker is het niet beter gesteld. „De wereldsuikerbehoefte is 30 procent groter geworden. Met dit alles zijn de prijsverhogin geen slechts met 1,5 procent per jaar gestegen, terwijl de kostenstijgingen per jaar 3,5 procent bedroegen. Gelukkig dat in de voorbije jaren de goede markt van de vrije pro' dukten alles vergoeden. Maar dit was niet aan de EEG te (ADVERTENTIE) GRATIS VERKRIJGBAAR BIJ AANKOOP VAN EEN NETJE MET 7 STUKS UWE ET WEL VAN DE TELEVISIE Je kunt je honger nu snel sussen met koekjes, liefst met crème ertussen. En dan dat lekkers fluks gebaad In d'allerbeste chocolaad. (Van een onzer verslaggevers) AXEL De vierde klas van de mavo in Axel gaat een heuse gemeenteraadsvergade ring houden. De leerlingen krijgen hiervoor alle mede werking van de gemeente. De juiste datum, waarop de mavo raadsvergadering zal worden gehouden, is nog niet vastge steld. Het idee voor de door mavo- leerlingen van de vierde klas te houden raadsvergadering is voortgekomen uit een excursie naar het gemeentehuis. „De laatste tijd valt er een steeds toenemende belangstelling waar te nemen van de zijde van het voortgezet onderwijs voor de gang van zaken bij de gemeente", verklaarde giste ren gemeentesecretaris P.G. van de Bosse en gemeentelijk voorlichter C. Smies. De belangstelling komt met name van de kant van de mavo en de huishoudschool. De gemeente Axel is op deze belangstelling ingegaan door het houden van excursies. De leerlingen worden daarbij ont vangen in de gemeentelijke raadszaal en krijgen dan alle gewenste informatie. Gemeen tesecretaris Van de Bosse zei ervaren te hebben dat de leer lingen vele vragen hebben en vooral veel serieuze vragen. Tot nog toe zijn er drie klas sen op het gemeentehuis ont vangen. Door dit gebeuren is het idee gegroeid om de leerlingen van de vierde klas van de Axelse mavo zelf eens een raadsvergadering te laten hou den. Ze moeten dan partijen vormen. Ze krijgen van de zijde van de gemeente een paar onderwerpen die door de leerlingen zelf verder moeten worden uitgewerkt. Daarbij moeten de leerlingen ook de zaken voorbereiden in com missievergaderingen. Op deze manier wil men de leerlingen zo concreet mogelijk kennis laten maken met het hoe en waarom van het besturen van een gemeente. danken, maar aan de inciden tele toestanden", zo werd ge zegd. De heer Kwakernaak sprak ooit over de besluiten van de Europese Commissie, waarbij negen landen zijn aangesloten. Voor tarwe zal de richtprijs met 2 procent verhoogd wor den, maar de interventieprijs zal gelijkblijven. Bij gerst zal de richtprijs eveneens met 4 pro cent verhoogd worden, terwijl de interventieprijs geljjkbüjft. Bij maïs en bij suiker zullen de prijzen met 6 procent verhoogd worden. Nog ver schillende andere produkten werden door de heer Kwaker naak uitvoerig besproken en toegelicht. Hij zei dat de hoofdafdeling akxerbouw over ai deze voor stellen onsteld is. De denkwij ze van de aldeiing akkerbouw is hoewel ze nog geen defi nitief standpunt ingenomen heeft dat er bij deze verho gingen geen enkel verband is gelegd met de kostenstijging. „Er moet een verantwoord ver hogingspercentage uit de bus komen". (Van een onzer verslaggever), HULST De intrede van prins Toon de eerste met zijn gevolg vormt het hoogtepunt van het vossenbal, dat de stichting algemeen Hulster carnaval „de Vossen" organi seert op zaterdag 2 februari in de Koning van Engeland te Hulst. Het vossenbal begint om 20.30 uur. Voor het vossenbal is naast de intrede van de prins en zijn gevolg een gevarieerd programma samengesteld. De dansmariekes onder leiding van mevr. L. van Hoye-De Bakker brengen een show. Verder werken muzikaal mee het Belgische orkest „Vidi An drews" uit Vrasene en het Hulster carnavalsorkest de Kallesaien. Als speciale gasten zullen op het vossenbal zaterdagavond aanwezig zijn de leden van de Waase vrienden uit St.-Ni- klaas, de carnavalsvereniging de Smulnarren uit Oosterhout en de boerenkapel de Maote uit Prinsenbeek. Het bestuur van de Vossen te Hulst verwacht zaterdaga vond een groot aantal bezoe kers. Het bestuur baseert haar optimistische verwachtingen op de voorverkoop van de kaarten. Vooral van de zijde van de diverse buurtvereni gingen valt een grote belang stelling waar te nemen. Kostu mering voor het vossenbal is verplicht. Een boerenkiel met pet is echter reeds voldoende. Voor de meest originele ver kleding stellen de vossen prij zen beschikbaar. Feestavond De gezamen lijke bonden van het NKV te Koewacht, te weten de indus triebond, de bouw- en hout bond, de vrouwenbond en Ka- bo organiseren op zaterdag 2 februari een feestavond in zaal de Anjer bij A. de Schep per in Koewacht. Het pro gramma van deze avond be gint om 19.00 uur met een gezamenlijke maaltijd. Om 20.30 uur begint dan een bala vond, waaraan muzikale me dewerking wordt verleend door het orkest Walter Se- ghers uit Steneke (België). Biljarten Op zondag 3 februari houdt de biljartclub „Verenigde Vrienden" te Koe wacht een biljartprijskamp in het clublokaal bij K. Jansen. Deze wedstrijd is alleen be doeld voor biljarters uit Koe wacht. Om zeven uur 's avonds zal met deze wedstrijd worden begonnen. examens HULST In het St. Lidui- naziekenhuis te Hulst zijn ge slaagd voor het EHBO-diplo- ma: de dames M. Hermus, J. Koster M. Verschtieren en E. van der Veeken en de heren P. Saman, J. Smet en O. van Gij sen. MIDDELBURG De heer P. E. Wieringa uit Middelburg is aan de TH van Twente geslaagd voor het diploma barcalaurius technische weten schappen.

de Stem | 1974 | | pagina 7