Terneuzens vredes- rampenplan geheel aangepast VANHECKBX SYSTEEMBOUW De Stem/De Vrije Zeeuw 1 m I Jeugd- rapport zonder inspraak Duivenshow in Hulst streek Onderverdeeld Televisiekijkers wierpen een blik in Z.-Vlaanderen Bijstand Bouwt utiliteitswerken, zoals fabrieken en industriehallen in systeembouw met muren van baksteen elementen. Brand in Sluiskil Sas van Gent Weer te zwaar beladen Zandauto aan de ketting in /Vardenburg zeeland Bejaardenkoor opgericht PROGRAMMA PLATTELANDS VROUWEN IN W.-ZEEUWSCH- VLAANDEREN Automobiliste reed tegen boom IN OOSTBURG St. Jansteen ZAALVOETBAL Oktopus mist aansluiting VERLIESPUNT VOOR MISTRAPPERS Restaurant „Marianne" 49.75 10.50 5.95 18.95 5.95 8.95 3.95 9.75 44.95 1.98 995 7.95 725 5.95 199 1.75 169514.95 ïvalsweg (Van onze correspondent) TERNEUZEN De hoofdinspecteur-korpschef van de Ter- neuzense gemeentepolitie, de heer F. Hubregtse, heeft op donderdag 24 januari het eerste exemplaar van het nieuwe vredesrampenplan aan burgemeester J. C. Aschoff over handigd. Dit vrfj lijvige boek is het resultaat van een jaar intensieve arbeid van met name adjudant J. de Vos van de Terneuzense gemeentepolitie en de heer P. P. J. den Boer, plaatsvervangend hoofd van de Bescherming Be volking. „Het verouderde ontwerp dat afkomstig was van de Be scherming Burgerbevolking is nu overziehterlijker gemaakt, bijgewerkt en uitgebreid", zegt adjudant de Vos hierover. Hij vertelt daarbij dat het boekwerk in feite 'n leidraad is, aan talrijke instanties ter hand gesteld, maar dat er daarnaast een overzichtelijk systeem is, waaruit de dienst doende wachtcommandant op de eerste plaats, in een oog wenk de nodige gegevens kan putten als er onverhoopt een ramp zou plaats hebben. Hij wijst er daarbij op dat het kan voorkomen dat in bepaal de omstandigheden het poten tieel van de gemeente te klein kan zijn en het dan nodig is de hulp in te roepen van aller lei andere instanties. Hiermee (b.v. rijkspolitie, koninklijke marechaussee, Rode Kruis en bescherming bevolking, maar ook met b.v. bedrijven) zijn nu reeds afspraken gemaakt voor het geval er een beroeD op hen zou moeten worden gedaan. Het vredesrampenplan is on derverdeeld in een aantal „hoofdstukken" en dient als een onmisbaar naslagwerk, de handleiding die aangeeft tot welke instanties men zich in geval van een calamiteit dient te wenden. Het eerste hoofd stuk geeft een omschrijving van enkele begrippen als, vre- desramp, rampterrein, coördi natiecentrum, leiderspost plaats ongeval (L.P.O.) infor matiecentrum enz. Verder wordt aandacht besteed aan de alarminstructie en bevoegdhe den en verantwoordelijkheden die ingevolge de gemeentewet, de brandweerwet en de poli tiewet bij de burgemeester be rusten, Hierbij wordt aangete kend, dat indien een ramp zich uitstrekt over meer dan één gemeente, het coördinatie centrum van de gemeente waar de ramp initieel plaatsvond, de algehele leiding neemt, waarbij iedere burgemeester coördinatie-centrum, de L. P. O. de besitrijding van die ramp in zijn gemeente. In geval van een ramp in de gemeente Terneuzen wordt het vozrdinatiecentrum, de L.P.O. en het informatiecentrum on dergebracht op het politiebu reau of op het gemeentehuis- ■Bij een grote ramp zal moe ten worden overwogen de commandopost van de be scherming bevolking perma nent te doen bezetten en de gehele B.B.-verbindingsdiens-t OOSTBURG De Neder landse televisiekijker is gister avond een blik gegund in de „keuken" van Zeeuwsch- Vlaanderen. Middels hotelier E. Cuelenaere uit Aardenburg, Havenschap-directeur W. Blok en schrijven Joh. de Vries bei den uit Terneuzen) werd de kijker een en ander verteld en getoond over het verleden, he den en toekomst van dit „laat ste overzeese gebiedsdeel". De veerponten, het strand van Cadzand, de landbouw- praktijkschool In Schoondijke, de vismijn in Breskens, de activiteiten in de Kanaalzone en rustieke kijkjes op Hulst en Axel, zij vormden facetten van de Zeeuwsch-Vlaamse sa menleving. Landbouw, toerls me, visserij en industrie wer den getoond als pijlers van de Zeeuwch-Vlaamse economie. Al met al een fijn stukje promotion. Jammer was echter wel, zeker gezien het rumoer rond actuele zaken als vervui ling van het kanaal, stagne rende industriële ontwikkelin met daarmee gepaard gaand' werkloosheid en milieu-ver ontreiniging vanuit België, da: ook van de Zeeuwsch-Vlaamse problemen niet het een en an der getoond werd. Het werd eigenlijk te mooi. R. v. d. H in de A-kring Zeeland-c in te zetten. Een apart hoofdstuk is gewijd aan de taken van de gemeentelijke diensten als po litie, brandweer, geneeskundi ge dienst, openbare werken, sociale dienst en de haven dienst en openbare nutsbedrij- Als de gemeente door een ramp zou worden getroffen zullen er maatregelen getrof fen moeten worden voor het zo spoedig mogelijk laten functioneren van het originele leefpatroon van de gemeen schap. Door de zorg van het hoofd Zelfbescherming kunnen basisplannen opgesteld worden voor o.a. brand in bejaardente huizen en ziekenhuizen en in geval van een watersnood ramp. De gemeente Terneuzen heeft reeds eerder maatrege len getroffen ten aanzien van ongevallen met tankauto's (ac tie hulpcentrum) industrie.on- gevallen (Dow-veiligheidplan) en chloorontsnapping (even eens actie hulpcentrum). Voorts is er een besfcrfjdmgs- (tan calamiteiten kanaal Gent-Terneuzen met havens en zij kanalen (Nederlands ge deelte) en de rede van Ter neuzen met de Dowsteigers op de Westerschélde. Opgenomen is uiteraard een lange lijst van het bijstandspotentieel waaro ver de gemeente Terneuzen be schikt en waarin 'n onderver- verdeling wordt gemaakt van het beschikbare materieel per kern en een uitgebreide lijst van specialisten huis- be- drijfs- tand- en dierenartsen, apothekers, drogisten, geeste lijken, kruisverenigingen en wijkgebouwen. Daarin staat o.a. ook vermeld dat de huis houdschool „de Leeuwtjes" een capaciteit heeft voor ongeveer 300 personen voe ding en dagverblijf en slaap- ruimte heeft voor ongeveer 100 personen. De bedrijven waar goederen en materieel aanwezig zijn, dienstig voor de bestrijding van een ramp en het hoofdveld van het Zuidersportpark dat als nood- helilkopterveld kan worden in gericht. Vervolgens heeft men de beschikking over een lange lijst mot betrekking tot het bijstandspotentieel buiten de gemeente Terneuzen, zowel wat betreft overheids- als nutsbedrijven. Gedacht is ook aan rampen, die op of nabij de grens kunnen plaats vinden. Hier zijn ook de capaciteiten aan deskundig personeel en materieel van de diverse Z.-Vlaamse ziekenhuizen ver meld. Tenslotte wordt aan dacht besteed aan de organisa tie van de Bescherming Bevol king A-kring Zeeland-c en de organisatie van het Rode Kruis. (Van een onzer verslaggevers) SLUISKIL Dinsdagavond om half tien brak door tot nu toe onbekende oorzaak brand uit in een gebouw van de firma Offringa, op het kanaal eiland te Sluiskil. De plaatse lijke brandweer die spoedig aanwezig was n niet verhinde ren dat een verwarmingsketel voor bitumen een copressor en een agregaat verloren gingen. Ook de brandweer uit Sas van Gent verscheen ter plaatse, doch behoefde geen assistentie te verlenen. Bliksemloterij Harmonie )e Verenigde Vrienden houdt :aterdag 2 februari een blik- emloterij in Sas van Gent. Een geluidswagen zal de lo- tenverkopers begeleiden. De loterij is ten bate van het jniformenfonds. De hoofdprijs is een grill. 0 De in beslag genomen vrachtwagen aan de ketting voor het politiebureau. (Van een onzer verslaggevers) AARDENBURG In Aar denburg is een zandauto van een transportbedrijf uit Moer- kerke (B) „aan de ketting" gelegd. Voor de zoveelste keer in de afgelopen tijd bleek de auto van dit bedrijf te zwaar beladen te zijn, deze keer maar liefst vijf ton. De Aardenburgse politie heeft ook nu weer een proces verbaal opgemaakt. Directeur van A. van het bedrijf zal zich daarvoor moeten verantwoor den voor het Oostburgse kan tongerecht, waar reeds tiental len keren dit geval gespeeld heeft. De de daarbij opgelegde boetes lopen momenteel in de velé honderden. De heer Van A. die wij gisteren hierover opbelden, zei ons dat nonchalance van de chauffeur oorzaak was dat de zandauto, die regelmatig zand vanuit Breskens naar België transporteert, te zwaar bela den was. „Bovendien verschil len de richtlijnen in België en Nederland ook nog", zo zei hij. „In België mag ik 25 ton laden met deze wagen, in Ne derland maar 18. Dat scheel! toen maar eventjes 7 ton". Hij verwachtte overigens dat zijn auto, na de volgende kan tongerechtszitting weer zou worden vrijgegeven (ADVERTENTIE) Scherpenzeel (Gld.) Glashorst 92a (Industrieterrein) Tel.: 03497-2024* O o o (Van onze correspondent) SAS VAN GENT De ac tieve mevrouw Kras uit Sas van Gent heeft haar al lang bestaande plan om in de ze gemeente een bejaarden zangkoor op te richten, ten uitveer kunnen brengen. Momenteel bestaat dit zang koor uit 15 dames, die weke lijks onder leiding van kape laan Erpelinck in het vereni gingsgebouw De Roselaer re peteren. Het bejaardenkoor zal voor namelijk op feestjes in het bejaardentehuis en tijdens de zondagse kerkdiensten in het zelfde tehuis zingen. Het koor zal zaterdagavond te beluister ren zijn in het cultureel cen trum De Speye, waar diezelf de avond een toneeluitvoering door Sempre Avanti zal wor den gegeven. Het ligt in de bedoeling, zo werd meegedeeld, om een pia no die momenteel in het vere nigingsgebouw te Westdorpe staat, naar De Roselaer te ha len, zodat het koor kan repete ren met begeleidende mu ziek. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG De Neder landse Bond van Plattelands vrouwen afdeling West- Zeeuwsch-Vlaanderen houdt op 28 februari in hotel Het wapen van Breskens de jaar vergadering. Het huishoudelijke gedeelte avn de vergadering bestaat on der meer uit de behandeling van het jaar en het financieel verslag en een bestuursverkie zing. Aftredend en niet her kiesbaar is mevrouw N. Boi- din-De Jonge. Het bestuur stelt hiervoor kandidaat me vrouw L. de MeyerDe Bever uit Cadzand. Tijdens de pauze kunnen de aanwezigen werkstukken be zichtigen die zijn gemaakt on der auspiciën van het wel- farewerk van het Rode Kruis. Eventueel kan men deze werkstukken kopen. In het ge deelte na de pauze zal een vertegenwoordiger van de mo dezaak Van de Plas uit Oost burg iets vertellen over de komende voorjaars- en zomer- mode. Er zal daarbij geshowd worden. Het bestuur van de afdeling heft meegedeeld dat op 5, 19 en 26 februari in zaal Willem Beukels in Biervliet een cur sus wordt gegeven die betrek king heeft op het werk van do bond, een zogenaamde bestu- rencursus. Opgemerkt wordt dat deze cursus niet alleen be stemd is voor bestuursleden en toekomstige bestuursleden, maar ook voor belangstellende, „gewone" leden. Men kan zich hiervoor opgeven bij mevrouw I. Ooms-Siebenga. Het jaarlijkse voorjaarsreis- je van de afdeling zal dit jaar gehouden worden op 28 maart, Plaats van bestemming Hulst, waar onder meer een bezoek wordt gebracht aan het meubelbedrijf Morres en de St. Willibrordusbasiliek. Vertrek 13.00 (te beginnen bij Aardenburg). Terugkeer rond 17.30 uur. De afdeling WestZeeuwsch Vlaanderen bestaat dit jaar 20 jaar. Plannen voor de jubi leumviering zijn in voorberei ding. Een andere activiteit van mevrouw Kras is handwerken. BERGEN OP ZOOM. Roxy. 20.00 uur: Live and let die 14 j. Markiezenhof, Steenbergse- straat, tekeningen van Bergen op Zoom uit de 16e t.m. de 18e eeuw (t.m. 10 febr). Dag. van 14.00-17.00 uur Tweede hal stadhuis, Grote Markt kunstwerk van de maand (t.m. 31 jan). Ma. t.m. vrijd. van 8.30-12.30 uur en van 13.30 17.30 uur. GOES. Grand, 20.00 uur: Angela 18 j- De Veste, 20.00 uur: Film huis. KLOOSTERZANDE. De Groene Molen, 13.30 uur: Schieting voor bejaarden. (Van onze correspondent). AARDENBURG De be-1 stuurster van een personenau to, mejuffrouw A.P. uit Aar denburg reed woensdagmorgen om kwart over acht met haar auto in de Peuressensstraat te Aardenburg tegen een boom, zeer waarschijnlijk n gevolge van het feit dat zij zich op dat ogenblik niet goed voelde en aardoor de macht over het stuur verloor. De auto werd aan de voorzidesflink bescha digd, de bestuurster liep lichte, verwondingen op. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG De Com missie Jeugdbeleid ad hoe in de gemeente Oostburg. heeft zijn rapport omtrent het jeugdbeleid in de gemeente rond. Dit twee jaar en twee dagen nadat de commissie door wethouder J. Vergou wen was geïnstalleerd. In een brief aan het colle ge waarin de commissie meldt dat het rapport gereed is, zegt de commissie dat het rapport niet beschouwd mag worden als een advies aan het college. „U dient het te zien als de visie van de door u ingestelde commissie", zo wordt burgemeester en wet- ïouders van Oostburg mee gedeeld. „Wij hadden het rapport eerst dan als ons advies kun nen aanmerken, als het ran- port door het grondvlak ge toetst zou zijn' geweest". De commissie zelf had n.l. graag met zijn visie „ae boer op" gewild. In ee,n brief van het college aan de commissie wordt er gesteld dat de in spraak-procedure dient aei-e geld te worden onder verant woordelijkheid van het colle ge. Knorhanen De zeehengel- club de Knorhanen te Sint- Jansteen houdt op zaterdag 2 februari haar jaarvergadering in het clublokaal bij Aug. Bo- gaert. Deze vergadering begint om half acht avonds. Na de jaarverslagen van de secretaris en de penningmeester zal een verkiezing plaatsvinden van drie bestuursleden. De drie af tredende bestuursleden hebben zich echter herkiesbaar ge steld. Verder worden in deze jaarvergadering de data vast gesteld van de clubwedstrij den, die in 1974 zullen worden gehouden. Schieting In de zaal Fa- bie vond een schieting plaats op twee liggende wippen. Aan deze schieting namen 113 schutters deel. De uitslag was als volgt: Wip 1: hogevogel: Fr. de Block te Kemseke-Paal. Eerste zijvogel: R Thijssen te De Klinge (België). Tweede zijvogel: R. de Moor te De Klinge (België). Wip 2: hoge vogel: J Uytdenhcuwen te De Klinge (België). Eerste zijvo gel: G. de Vet te Ctinge Tweede zijvogel: J. de Vetter Kapellebrug. Toepers De topbiljartclub e Steense Toepers uit Sint- ansteen sp- "Irle onlangs een iljartwcd- id tegen de Bos- .e Toepers De wedstrijd werd gehouden in het lokaal P. Vonck. De Steense Toepers le den met 91 de nederlaag. (Van onze correspondent) OOSTBURG Administra tief Personeel startte de twee de competitiehelft van het zaalvoetbal in de sporthal De Veerhoek met een 81 over winning op Amrobank en nam daarmee een duidelijke revan che voor de eertijds geleden 12 nederlaag tegen ditzelfde Amro. Aan de top van de ranglijst miste Aktopus de aansluiting met de beide lijstaanvoerders. De Groedenaren verloren met 25 van Velocitas dat nu weer, zij het met een wed strijd meer gespeeld, in pun tentotaal op gelijke hoogte kwam met M.C. Fiehuiqua. Stand: M.C. Fiehuiqua 8-14, Velocitas 9-14, Oktopus 9-10, Verduijn 8-10, Jansen Sport 8- 9, Administratief Personeel 9- 8, Leraren 8-5. Van Hal en Kareis 8-4, Amro Bank 9-2. In de B-klasse won leider WIK met 2—0 van Alheo en bleef winkeliers net baas over OBV (4—3). Stand: WIK 9-17, Peugeot 8- 13, Hof Termude 8-10, OBV 9- 10, Winkeliers 9-9, Alheo 9-8, Riemens 8-5, Verduijn 2 8-4: Blijf Fit 8-0. Programma voor 4 februari: Peugeot - Blijf Fit- Amrobank - Van Hal en Kareis. Jansen Sport - M.C. Fiehuiqua. (Van onze correspondent) TERNEUZEN In de sport hal 't Zwaantje moest het zaalvoetbalteam van Mistrap pers, na drie achtereenvolgen de overwinningen deze week een punt afstaan aan Dow. Mis- strappers was wel sterker maar het Het vele doelrijpe kansen liggen. De einduitslag werd 11. Terneuzen Veteranen, dat won van NSM met dubbele cijfers 112. vergrootte hier mee zijn voorsprong tot drie puniten. HKC haalde fors uit tegen CHD (70) en Van der Poel won met 62 van Phi lips. Stand: Terneuzen Veteranen 5 5 0 0 10. 44-10, Mistrappers 5 3 117 15—7, HKC 5 3 117 1921; Van der Poel 5 2 2 5. 21—13 Dow 5 13 15. 21, CHD 5 1 0 4 2. 7—23, NSM 5 0 0 5 0- 8—33. Programma voor 4 februari: NSM - CHD. Dow - Terneuzen Veteranen. Van der Poel - HKC. Mistrappers - Philips. MIDDELBURG. City, 20.00 uur: Adios Saba- ta 14 j. Rijksarchief, St.-Pieter- straat, expositie „Schipper mag ik overvaren" (t.m. 9 mrt). Ma. tm. vrijd. van 9.00- 12.30 en van 13.30-17.00 uur, zat. van 9.30-12.30 uur. Zeeuws Museum, Abdijplein, tekeningen van Zeeuwse mo numenten, boerderijen en schuren van architect J. Oud (1887-1963). Tevens collectie oude prentbriefkaarten van Walcheren, geopend dag. van 10.00-12.30. uur en van 13.30- 17.00 uur (t.m. 31 jan). ROTTERDAM. De Doelen, (Grote zaal), 20.15 uur: Rotterdams Fhilhar- monisch Orkest o.l.v. Michaël Gielen. Soliste Carla Hübner, piano. Schouwburg, 20.15 uur: „De revisor" door Publieks- theater. Hofplein Theater, 20.15 uur: „Slippers", blijspel van Guus Hermes met Mary Dresselhuis, Willeke Alberti en Jeroen Krabbé. De Lanta ren, 20.30 uur: Incubus met sf.-theater (Engelse Toneel groep). Piccolo Theater, 20.15 uur: „Mandragola" door de Toneelraad Rotterdam. TERNEUZEN. Zuidland Theater, 20.00 uur: Kleurenfilm „Winged Aristo crats" met toelichting van dr. W. Suetens, georg. door „De Steltkluut". VLISSINGEN Alhambra, 20.00 uur: MASH 18 j. IJZENDIJKE. Streekmuseum, Expositie van amateuristische kunst uit West- en O.-Zeeuwsch-Vlaan- deren met schilderijen, teke ningen, keramiek, beeldhouw werk en wandkleden (t.m. 14 febr.). Geopend van 14.00- 16.00 uur. ANTWERPEN. Kon. Ned. Schouwburg, 20.00 uur: „Arme moordenaar" van Pavel Kohout. Fakkelthe ater, 20.30 uur: „Thuiswerk" van Frans Xaver Kroetz. Zaal Kon. Elisabeth, 20.30 uur: Philharmonieconcert o.l.v. En rique Jorda. Solist Jörg Da- mus, piano. Ringtheater, 20.30 uur: „Kaspar" van Peter Handke. ASSENEDE (B). Galerie Marg. de Boevé, Ex positie van de fotografen Jean Marie Bottequin en Heinrich Luckas Lindenmaier (t.m. 28 febr.). brugge. Schouwburg, 20.30 uur: Na- na Mouskouri en Les Athé- niems. Korrekelder, Kraan plaats, 20.30 uur: „Magie Rouge" van Michel de Ghel- derode. (Van onze correspondent). HULST Zondag wordt in het duivenlokaal de HLB bij W. Blommaert te Hulst een duivenshow gehouden van de kampioenen en koningen van de drie Hulsterse verenigin gen. De Vitesse, Hulsterse Luchtbode en De Herleving. De duiven worden tentoon gesteld van 10 tot 13 uur. Om 12 uur worden de geschonken bonnen van 1974 verkocht en er wordt tevens nog een 7- tal bonnen verkocht van de beste liefhebbers van Zeeuwsch-Vlaanderen. Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland: raïonkan'i oren: TERNEUZEN Gieuwstraat 9, tel. 01150-7920 (4 lijnen); HULST: Steenstraat 14 tel 01140-3751 (3 Ifjnen); GOES: Klokstraat 1, tel 01100 8030 (3 lijnen). kantooruren: Maandag t.m vrijdag 8 15-12 30 en 13.30-17.00 uur. buiten kantooruren: advertentie exploitatie: Breda- maandag tm vrijdag 19 00-21 00 uur. tel 01600-22341; zaterdag 9.U0-12.00 uur. teL 01600-49900; zondag 20.00-22.00 uur, tel 01600-22341 bezorgklachten: Zeeuwsch-Vlaanderen- tel. 01140-3751 of 01150-6297; Midden- Zeeland 01100-4944 huisaansluit1ngen: redactie: Chet Zeeuwse redactie S C. Augustijn, Kantoor Nieuwstraat fl, Terneuzen. tel 01150 7920 privé tel 01150 5745 algemeen redac teur Zeeland A f Koopman, kantoor Kromme Weele 4. Mid delburg tel 01180-7764 privé tel 01180-7438 redacteur Midden- Zeelami drs J Bouwnians tel 01100-3405 .tam Klokstraat 1, Goes tel 01100 8030 privé Coliinshof 35 Goes redacteur te lerneuzen en Kanaalzone G van Berkel kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen tel 01150-7020 privé tel 01150 4866 redacteur O.Z. Vlaanderen A Veriind kantoor Staat traal 14 Hulst tel 01140- 1751 ortvé te] 01140 3103: redacteur W Z-Vlaanderen R van der Helm. Melkweg 40 Oostburg tel. 01170-3370; sportredactie Zeeiand- '1 Knomen 'el 01155-2594, fotojournalist zeeland: C J de Boer Trumanlaan 10 Axel tel 01155-2237. abonnementen exploitatie: Inspecteur Zeeland- P Konings. tel 01150-6297. advertentie-exploitatie: Inspecteur Zeeland: C Menu. teL 01100 4316 jiging belangstelling die aardag k mijn oprechte dank ararissen en buurtbe. ïtgenoot, kinderen Duerincks-Hoefeijzer, Dankbetuiging ns 60-jarig huwelijksfo. voor ons een onver»,; ke dag geworden. Niet :t minst door de vele c :aux, bloemen en hart, ke blijken van bek® elling die wij van all iden mochten ontvarn*» wel tijdens de cirukh, ohte receptie als ook hriftelijke en f-' he gelukwensen an allen onze ink.. Bart van Heusen Christina van Heu. sen-Fransen reda, januari 1974 aliëndijk 96 Tilburgseweg 16 Breda Tel. 77668 ic Oók voor 'n diner, dansant. •k Uw feesttafel in mo. derne, frisse kleuren naar keuze. 59.75 15.50 7.95 23.95 7.95 et 11.95 5.95 11.50 55— 3.98 mrrrrrrjaoaaajtl I Kooppark doet niet rhogingen van de and assortiment van isclaal afgestemd op rdeliger is dan waar lil met anderen direkt i duidelijk zwart/wit, ae uw boodschappen DAH Kooppark. IIST)

de Stem | 1974 | | pagina 5