Gödde wil ook op de baan Wielervereniginj zonder voorzitter Koewachtse amateur kopman bij nieuwe formatie Peter Gödde: W aarmaken in klassiekers" Van de Branden op de eerste plaats Consul IJsebaert woedend KRITIEK REMIJNSE OP W.V. Z.-VLAANDEREN Remijnse beslist geen voorzitter Volleybalclub Sluiskil is weer springlevend Successen Zeeuwse atleten sport Donderdag 31 januari 1974 (Van onze sportredactie) KOEWACHT. „Klassiekers, daar wil ik me dit seizoen in waar maken. Daar heb Ui m(jn voorbereiding op afgestemd en daar krijg ik alle medewerking voor van mijn nieuwe sponsor. Als ik goede resultaten boek in een paar klassiekers stap ik misschien al halverwege het nieuwe seizoen over naar de profs en anders beslist volgend jaar," zegt Peter Gödde, de boomlange zwaargewicht-co ureur uit Koewacht, die voor het nieuwe wie- Ierseizoen tot kopman is gebombardeerd van de ploeg van Leo Bik, eigenaar van een sloperij en houthandel in Lekkerkerk. Peter Gödde, 185 pond zwaar „Ik ben flink af gevallen. Dat scheelt ruim zeven kilo, want vorig jaar woog ik voor het begin van het seizoen 206 Pond," heeft geen moment zorgen gekend, nadat het Zeeuwse wielerwereld- je ineen leek te storten toen sponsors als Trico Noble en Kavero zich hadden terugge trokken. Gödde had toch al weinlig bemoeienis met de Zeeuwse sponsors. Gödde„Kaveao stond me niet zo aan. Ik zat liever in een wat sterkere for matie. En bij Trico Noble pas te ik niet iai de ploeg omdat ik een te grote mond zou hebben. Ik ben meer het „recht voor zijn raap-tyipe", en dat kwam daar niet zo goed over. Boven de rivieren is dat gemakkelij ker. Dat komt misschien om dat ik daar altijd gewoond heb. Daarom ook ben ik nog steeds lid van de Dordtse Ren nersclub". Nee, Gödde stond niet in die kou. De nieuwe bepalingen van de KNWU hadden geen betrekking op de 22-jarige Koewachter, die na zijn fraaie seizoen vorig jaar hij ging veertien keer als eerste over de meet en finishte 53 keer bij de eerste vijf genoeg ploegleiders op de stoep kreeg thuis, die hem graag zouden willen contracteren. Hebro- Flamidria, Ovis en Amstel Bier waren geïnteresseerd in Göddei, maar het werd tenslot te toch sloophanidel Bik voor de Zeeuw, die vier jaar de kleuren van Esmi had verde- (Van onze sportredactie) KOEWACHT Peter Gödde, de talentvolle Koewachtse amateur, wil het dit seizoen be halve op de weg ook op de baan gaan maken. Gödde: „Niet dat ik zo wild ben van het baan rennen, want het is fi nancieel onaantrekkelijk, je moet je rot rijden voor een tientje, maar het achtervolgingsnummer lijkt me wel wat. Vorig seizoen reed ik voor het eerst op de baan. Tegen Roy Schuy- ten op de achtervolging. Die liep me al snel in na een paar ronden. Dat kwam omdat ik nooit op de baan gereden had. Ik hield de juiste lijn niet, maar schoot alle kanten uit De tweede keer luk te het beter. Toen liep ik mijn tegenstander in. Dit seizoen wil ik het nog eens proberen op de achtervolging". Over zijn supporters heeft Peter Gödde niet te klagen. Wielerminded Koewacht staat als één man achter de plaatselij ke favoriet, die niet al leen tijdens de koers fa natiek wordit aangemoe digd, maar er financieel ook aardig wijzer van is geworden. Gödde: „Die supporters zijn geweldig. In ieder café in Koe wacht staat een joekel van een spaarvarken waar geld in gegooid kan worden door men gen die me willen steu nen. In het duivenlokaal van De Kindt in Koe wacht, waar de suppor tersclub van mij onder dak heeft, stroomde vo rig seizoen tijdens de kermiskoers in Koe wacht alleen al zeshon derd gulden binnen. Kijk, dat is mooi meege nomen. Daarom vind ik het jammer voor mijn supporters dat ik dit sei zoen net in Koewacht niet kan koersen, omdat die ronde gelijk valt met Lekkerkerk, waar ik contractuele verplichtin gen heb waar ik niet onderuit kan. Ik hoop dat ze evengoed achter me zullen blijven staan". digd. Gödde leek ook wel Tijdens, de Omloop van Zeeuwsch-Vlaanderen al heeft men contact met mij gezocht, maar ik zag er een beetje tegen op. Er tijdens meer sterke coureurs bij Amstel, en ik woon hier in Zeeland nogal buitenaf. Als je goede presta ties maakt, dan ben je de man, maar ala het even tegen zit zien ze je nog niet hangen in Koewacht. Daarbij komt dat het bij Bik gewoon veel aantrekkelij ker was. Ik kreeg een goed contract, de zaak werd groots aangepakt en ik kreeg de toe zegging dat als ik net zo'n seizoen maak als het voor gaande ik een profcontract krijg aangeboden. Het gaat me dan met name om de klassie kers. Als je een goed profcontract wilt krijgen, moet je diaar vooral prestaties in leveren. Sponsor Leo Bik heeft aange kondigd aan het eind van het komende seizoen met een profploeg van zes renners te willen beginnen, die hij in drie jaar wil Uitbouwen tot een volledige profploeg. Dat biedt leuke perspectieven. Bo vendien is het voor mij prettig dat ik bij Bik kopman gewor den ben. Ik heb zelf verschil lende renners kunnen uitzoe ken. Arie Versluis uit Ameide en Frits Hoogerheide uit Boogerheide zijn door mij iin die ploeg van Bik terechtgeko men. Vooral met Frits ben ik blij. Die heeft veel ervaring opgedaan in zijn profperiode. Het is een goede vriend van mij". Peter Gödde, die getraind heeft tot de stukken eraf vlo gen. „Ik heb alle conditietrainin gen in het Axelse bos gevolgd en ik train ook mee op de weg in De Braakman" heeft van sponsor Leo Bik en ploeglei der Jain van der Horst (ex- prof) toestemming zelf zijn programma samen te stellen. Gzdde: „Er zal aan een flink aantal voorjaarsklassiekers worden deelgenomen. De Om loop van de Braakman, de Omloop van Zeeuwsch-VIaan deren, Omloop van de Baronie, de Ronde van Midden-Neder land staan op het programma. Voorts is het vrijwel zeker dat „Amstel Bier Bik met een ploeg start in de aantrekkelijk. Omloop van de Kempen, de Acht van Bladel, de Vier Stro- menlandTonde en in ieder ge val in de Omloop van het Volk, de eerste grote wegwed strijd van Europa, En natuur lijk alle criteria in de omge ving. Als voorbereiding op het seizoen zal de Bik-ploeg de komende maanden regelmatig trainingswedstrijden rijden in België. Peter Gödde heeft voor zijn supporters hij heeft er een dikke 140 in Koewacht, die hem moreel en financieel fa natiek steunen één teleur stelling in petto. Gödde „Ik kom straks in vrijwel alle cri teria in Zeeland uit, maar ik moet de koers in Koewacht op Hemelvaartsdag net missen. Dat valt gelijk met de Ronde van Lekkerkerk en daar komt mijn nieuwe sponsor vandaan, Daar ben ik natuurlijk ver plicht te starten. Ook in Hulst kan ik om die redenen niet rijden. Maar ik hoop dat mijn supporters daar begrip voor kunnen opbrengen". Peter Gödde, die alle mede werking heeft van zijn huidi' ge werkgever, loonbedrijf De Schepper uit Koewacht „Ik heb deze maand nog niet ge werkt. Alleen maar goed ge traind, en ik krijg toch alles doorbetaald. Dat is toch fan tastisch" rekent er vast op volgend seizoen over te stap pen naar de rijen van de be roepsrenners. De Koewachtse vechtjas op de fiets, is ook al benaderd door Ton VisseTs, die een profploeg van Robot- Gazelle op de weg wil bren gen. Gödde „Ik weet wie dat Vissers een vreemde vogel is, die al verschillende renners in de boot genomen heeft finan cieel, maar ik ga toch praten. Praten kan geen kwaad". Vóór het Nederlands kampi oenschap dat in juni in Hoo- gerheidte wordt afgewerkt wordt Gödde zeker geen prof Gödde: „Eerst wil ik me pre senteren in de klassiekers en dan in het Nederlands kampi oenschap. Aln ik daar goed in de slag zit, heb ik een mooie aanloop voor een goed prof' contract. Je moet niet over haast willen handelen. Ik ben immers nog maar 22 jaar. TON KOOMEN (Van onze sportredactie) HOEK De wielervereni ging Zeeuwsch-VIaanderen zit zonder voorzitter. Gijs Veer man heeft bedankt voor deze functie. „Ik kan me op dit ogenblik niet verenigen met de gang van zaken in de wie lersport en daarbij komen de drukke werkzaamheden. Het is echter niet onmogelijk dat ik er over een paar jaar an ders over denk. Wel blijf ik altijd bereid de leden van ad vies te dienen. Ze kunnen al tijd bij me binnenkomen. Ik heb nog wel gezocht naar een geschikte opvolger, maar de man die ik op het oog had (speaker Pierre Eijsackers; red. kan zich niet vrijmaken door een aantal andere func ties die hij vervult. Ik zal echter mee blijven zoeken naar een geschikte opvol ger". Aftredende bestuursleden waren de heren Lekéns, Van der Linden, Minnaert, Veer man en Wiskerke. Enkele be stuursleden werden aan de kant gezet, wegens hun gerin ge activiteiten, zoals secretaris Remijnse dat vertelde, .terwijl Paul Wiskerke als reden „drukke werkzaamheden" op gaf. Voorts stelde Wiskerke in zijn brief aan het bestuur van de wielervereniging Zeeuwsch-VIaanderen, „dat als een van de belangrijkste oor zaken van zijn vertrek moet worden gezien dat het voor hem onmogelijk is verder sa men te werken met secretaris Remijnse". Om diezelfde re den onmogelijk om samen te werken met secretaris Remijn se had al eerder vice-voorzit- ter de heer Hol sr. uit Aar- deniburg bedankt voor een be stuursfunctie. Als nieuwe kan didaten waren door het be stuur voorgesteld de heren Jos de Caluwé (Sluiskil) van A O supermarkt, de sponsor van Zeeuwsch-VIaanderen Mare Groosmai (IJzendijke) -lid van de jeugdcommissie- Witm Verplancke (IJzendijke) - voor zitter van de jeugdcommissie - Charles de Smit (Biervliet - actief renner van Zeeuwsch- VIaanderen- en Ab den Doel- der (Axel) -voorzitter van de sportcommissie. Vanuit de vergadering kwam diaar nog een kandidaat bij: K. de Brou wer uit Sluiskil. Groosman, Verplancke, De Brouwer en De Caluwé accep teerden hun nieuwe functie in het bestuur, maar voor Ab den Doelder wao het optreden van secretaris Remijnse als woord voerder van de wielervereni ging Zeeuwsch-VIaanderen op de jaarvergadering, genoeg aanleiding om definitief te kap pen. Gijs Veermant Jiet raat jammer dat ik go laat op de vergadering gekomen ben", (Van ome sportmedewer- ker). HULST Na twee wed strijden, dit in een wintercom petitie op home-trainers voor trimmers en volkskoersers ge organiseerd door de toerclub Huist, heeft Theo van de Branden uit Heikant de eerste plaats in de categorie 16 t.m. 35 jaar stevig in handen. Hij won zowel de eerste als de tweede wedstrijd, zodat de titel hem nog moeilijk kan ontgaan. De laatste wedstrijd, die zal verreden worden tijdens een grote finale-avond op zaterdag 19 februari in café De Ster bij J. Polfliet in Hulst. Bij de „oudjes" de categorie 35 jaar en ouder staat de eerste plaats eveneens al vast. Hier is het Piet Everaerd uit Hulst die aan de leiding gaat, zijn voorsprong na twee wedstrij den bedraagt 8.7 seconde. Th. van de Branden heeft een voorsprong van 1.2 sec op zijn grootste concurrent Wilfried Martens uit Koewacht. Is de eerste plaats een beke ken zaak, voor de overige ere plaatsen beloofd het nog een grote strijd te worden. Het krachtsverschil, en de tijden zijn bijzonder klein. Huidige stand na twee wedstrijden: 1. Th. van de Branden Heikant (Van onze sportredactie) HOEK Een groot fiasco. Een aanfluiting voor de wie lersport. Zo kan de jaarver gadering van de wielerver eniging Zeeuwsch-VIaande ren in café-restaurant De Braakman in Hoek het best gekarakteriseerd worden. Een schandelijke vertoning waarvoor in feite maar één man verantwoordelijk was. Die man heette Piet Remijn se, secretaris van de wieler vereniging Zeeuwsch-VIaan deren, die de afwezigheid van voorzitter Gijs Veer man hij kwam pas later op de vergadering wegens drukke werkzaamheden aangreep om zijn gal te spu wen over de gang van za ken In het Zeeuwse wieier- wereldje. Niemand bleef ge spaard. En het begon allemaal zo gevaarlijk vriendelijk van de kant van secretaris Remijnse. Hij begon zijn jaarverslag met de woorden: „Met dit jaarver slag wil ik me beperken tot het wel en wee van de wieler vereniging Zeeuwsch-VIaande ren. Ik wil me niet bezighou den met de gang van zaken bij de wielervereniging Theo Middelkamp. Dat men daar aan de overkant een jaarver gadering aangrijpt om de wie lervereniging Zeeuwsch-VIaan deren te bekritiseren moet men zelf weten Wij doen daar niet aan mee". Dat klonk hoopvol. Eindelijk een positief geluid. Maar hij had nog geen tien tellen nodig om meteen een felle tirade te beginnen tegen diezelfde wielervereni ging Theo Middelkamp. Re mijnse: „Het bestuur van Theo Middelkamp maakt zich meer zorgen om ons dan wijzelf doen". Om vervolgens Middel kamp-voorzitter Jan van Stee een paar fikse trappen na te geven. Remijnse was duidelijk in vorm. Hij zou het wel en wee behandelen, maar uit zijn jaarverslag bleek duidelijk dat er van „wel" weinig sprake was, maar van „wee" des te meer. De volgende persoon die er aan geloven moest was Ar- jaan de Schipper, sportcom- missielid van de KNWU. Re mijnse: „Wie is die meneer De Schipper eigenlijk. Neem nou die Zeeuwse wielerweek waar wij ons voor uitgesloofd heb ben". „Komt daar ene meneer De Schipper, lid van de sportcom- missie geloof ik, en die zal wel eens even voor renners zorgen. Vergeet het maar. Niks heeft ie gedaan. Wie ver tegenwoordigt die meneer De Schipper eigenlijk? Hij is ons niet gunstig gezind, dat is het". Duidelijk werd echter wel, dat mocht De Schipper inderdaad de wielervereniging Zeeuwsch-VIaanderen niet goed gezind zijn, zoals de woord voerder van die vereniging (Remijnse) betoogde, hij zich niet hoeft af te vragen hoe do wielervereniging over De Schipper denkt. Nadat Remijnse links en rechts nog wat zwiepers had uitgedeeld aan verschillende personen binnen de vereniging, was de tijd rijp om de regio nale pers door het slijk te halen. Op dat moment werd het te gortig voor consul Ben IJsebaert viaix de KNWU, die ala gast op deze vergadering aanwezig was. Hij had zich ai een dik half uur groen en geel zitten ergeren aan het „gloed volle, opbouwende" betoog van Remijnse, en op het moment dat Remijnse ook de KNWU nog even onder vuur wilde nemen ontplofte IJsebaert. Consul IJ sebaert pakte meteen het be langrijkste probleem bij de kop. De vergadering had im mers als belangrijkste agenda punt de bestuursverkiezing te behandelen. Hoofdmoot hier van was de verkiezing van de voorzitter omdat Gijs Veerman heeft bedankt voor deze func tie. Officieel wegens te druk ke werkzaamheden, maar er zijn meer oorzaken. Diepere oorzaken die tot dit besluit geleid hebben. Een woedende IJsebaert tot secretaris Remijnse, de woord voerder van de wielervereni ging Zeeuwsch-VIaanderen: „Als u voorzitter wordt van de wielervereniging, dan is de wielervereniging Zeeuwsch- VIaanderen binnen een jaar op de fles. U zou praten over het wel en wee van de vereniging in het afgelopen jaar, maar ik heb u nog niets dan kritiek horen spuien. En als het dan nog opbouwende kritiek was geweestWat denkt u hier mee te bereiken, door ieder een tegen u in het harnas te jagen"? Remijnse, die voelde dat het merendeel van de vergadering weinig sympathie voor zijn ontactvolle opmerkingen op bracht, kon IJsebaert echter geruststellen. „Ik ben niet be reid voorzitter te worden'', zei Remijnse, maar uit opmerkin gen van de kant van zijn be stuursleden tijdens en na af loop van de vergadering bleek duidelijk dat die nooit bereid geweest waren hem als voor zitter te accepteren. Mare Groosman en Wim Verplanike (voorzitter van de jeugdcommissie) die in het nieuwe bestuur werden geko zen accepteerden hun nieuwe functie slechts nadat zij uit drukkelijk hadden gesteld wel in het bestuur zitting te willen nemen, onder voorwaarde dat vertoningen zoals die waar voor Remijnse deze avond had gezorgd in de toekomst achter wege zouden blijven. Gijs Veerman, die het betreurde dat alles zo gelopen was kon de bestuursverkiezing nog bij wonen. 'Veen-man: ',;Ik kon 'echt niet eerder komen. Jammer dat het zo gelopen is. We heb ben een fout gemaakt door het. jaarverslag van Remijnse niet eerder ter inzage te vragen. Dan zou dit nooit gepasseerd zijn". TON KOOMEN (Van onze sportredactie) HOEK Meteen na afloop van de jaarvergadering van de wielervereniging Zeeuwsch- VIaanderen in café-restaurant De Braakman in Hoek, is het bestuur van de vereniging rond de tafel gaan zitten om een woordvoerder aan te wij zen, die de vereniging naar buiten toe moet presenteren. Dat was harde noodzaak ge worden omdat voorzitter Gijs Veerman is opgestapt en er geen geschikte opvolger voor hem is gevonden en vice-voor- zitter Hol al eerder uit het bestuur was vertrokken Met de presentatie van se cretaris Piet Remijnse was men algemeen ontevreden en een man die nu als vice-voor- zitter moet optreden is drin gend nodig, omdat er binnen kort een bespreking is tussen wielerverenigingen, consuls, sportcommissielid De Schipper en de trimclubs over de uit breiding van de liefhebbers categorie. Op die bijeenkomst, die op 8 februari in Du Com merce in Terneuzen wordt ge houden, moet Zeeuwsch- VIaanderen toch een man heb ben die de wielervereniging prsenteert. Men is er niog neit uit wie de nieuwe vïce-voor- zitter gaat worden, alleen werd wel beslist dat dit in geen geval secretaris Piet Re mijnse zal zijn. De wielervereniging Zeeuwsch-VIaanderen teit mo menteel 72 leden. Hierbij zijn ook de leden van de sportcom- missie, jeugdcommissie en het bestuur geteld. Er zijn twee nieuwelingen, 11 junioren, 18 amateurs, 1 beroepsrenner en 26 jeugdleden actief lid. Voorts zijn er elf wielercomi- tés aangesloten bij die wieler vereniging Zeeuwsch-Vlaande ren. (28.0-26.3) 54.3 sec, 2. Martens Koewacht (28.7-_ 26.8) 55.5 sec, 3 R. Slock Axel (29.4—27.0) 56.4 sec, 4. van Poecke Koewacht (29.0—' 28.1) 57.1 sec, 5 A. 't Gild» Hoek (29.6—28.5) 58,1 sec, B. van de Velde Sluiii (29.4—28.9) 58.3 sec, 7 A. u Feyter Axel (30.228.5) 53; sec, 8 B. Thomas Westdorn» (31.1-^28.2) 59.3 sec, 9 G. Wl nacker Koewacht (30,229.4) 59.6 sec, 10 J. van Doxselaer Hulst (30.9—28.8) 59.7 sec. Categorie boven de 35 jaar 1. P. Everaerd Hulst (27 5-1 26.8) 54.3 sec, 2 H. Nicolaaj St. Jansteen (32.930.1) sec, 3. G. Bijvanck Sas 1. Gent (32.3—31.9) 64.2 sec, 4 j Thuy St. Jansteen (33.832.8V 66.6 sec, 5 G. Polfliet Huk (34.8—33.3) 68.1 sec, R. Baert S't. Niklaas, tijd eerste wed. striid: 3Ö.3 sec. G. Kramers Hulst, tij'd tweede wedstrijd 32.8 sec. (Van onze sportmedewer- ker). APELDOORN-HULST Wies van Houten, Jo Schout, Piet Vonck en A. Boers allen van de Hulsterse Atletiekvere niging, hebben het afgelopen weekend weer voor klinkende successen gezorgd. Voor Van Houten was het hele cross- seizoen al succesvol en zijn uitstekende conditie kwam af gelopen zaterdag in de mid- wintermarathon in Apeldoorn nog eens duidelik naar vo ren. Tot voor de start nog geheel onbekend op de marathon met een lengte van ruim 42 kilo meter, ging hij als negende door d-e finish, dit in een tijd van 2 uur, 10 minuten en 22 seconden. Voor Van Houten betekende dat niet alleen een fraaie plaats in zijn eerste ma rathon, maar tevens is dat een nieuw Zeeuws record. Het ou de Zeeuwse recoird stond op naam van K. Markusse van AV 56 uit Goes, met een tijd van 2 uur, 32 minuten en IJ sec. Zorgde Van Houten voor het eerste siucces. Jo Schout zorg de op de 3000 meter indoor ook voor een nieuw Zeeuws re. cord. Hij liet over die 3000 meter een tijd noteren van 8 min. en 11 sec. Bij deze twee succes sen zorgde Piet Vonck voor de derde „knaller" door in de in ternationale cross in het Belgi sche Hamme een fraaie twee de plaats te bemachtigen. Winnaar werd de Belg Gril- laert. August Boers werd 11e, dit nadat hij zaterdag in dt derde wedstrijd van de Zeeuwse crosscompeitie in Vlieringen weer op het hoog ste schavot kwam te staan. Na deze drie wedstrijden heeft hij de Zeeuwse titel dan ook al binnen, terwijl zaterdag in Goes de laatste wedstrijd be twist zal worden. W. Verbiest werd in het Belgische Hamme 22e. Bij de C-meisjes kan Ria Nijskens zich al Zeeuws kam pioen noemen, en Joris Ivens mag dit al doen bij de D- jongens. (Van onze sportmedewerker) SLUISKIL. De volleybalclub „Sluiskil" l(jkt, na een bijzonder moeilijke periode doorgemaakt te hebben, weer springlevend. „Sluiskil" speelde drie jaar geleden nog met twee teams in de afdeling Zeeland van de Nederlandse Volleybal Bond. Toen zag alles er nog rooskleurig uit. Totdat een goed jaar geleden, door een aantal onvoorziene situaties, de volleybalclub „Sluiskil" giedoemd was in zijn totaliteit te verdwijnen. Trainer en manusje van alles George van den Bosch: „Ongeveer een jaar geleden liep het spaak, de oudere kern van spelers begon uit te dunnen, deels door verhuizing, deels door ploegenwerk, en doordat de interesse door het sterk verminderde ledental ook te wensen over liet." Er waren steeds maar ver schillende trainers. Een jonge re generatie Om in deze spert door te gaan was er niet. Neem daar dan nog bij, dat er toen no-g vijf van onze jongere spelers in militaire dienst moesten. We hielden bijna niemand meer over. Daar we toen geen behoorlijk elftal met een volledige bezetting meer samen konden stellen, zijn we maar met in competitiever band spelen gestopt. We train den met ons kleine groepje overgebleven liefhebbers nog door, maar ja wat wil je. geen competitie spelen dan gaat de animo er vlug af. Dat bleek ook wel, want na enige tijd bleven we nog met vier a vijf man over. Toen zagen we het echt niet meer zitten, en het zat erin dat we definitief zou den stoppen. Dat zou jammer geweest zijn". Ongeveer zes jaar geleden werd de volleybalclub „Sluis kil" opgericht, na een periode van hard trainen en oefenwed strijden spelen werd er beslo ten, om zich aan te sluiten bij de Nederlandse Volleybal Bond. Van den Bosch: „Er werd gestart met 1 team in de derde klas afdeling Zeeland, we deden het echt niet onver dienstelijk. Na twee seizoenen hier in meegedraaid te heb ben, was er hier in Sluiskil zoveel animo voor de volley- balsport gegroeid, dat we zelfs met een tweede team in de afdeling Zeeland konden spe len. Dat was een leuke perio de, we hielden het slechts drie seizoenen vol met twee teams in competitieverband te spe len. We konden de daaropvol gende competitie maar met 1 team meer deelnemen en ook dat vlotte niet meer zo best. Na dat seizoen begon het alle maal. We bleven dus nog met een man of vijf over, zodat het onmogelijk was om nog door te spelen in competitie verband. Het-werd een slecht seizoen toen, alles wees erop dat het afgelopen zou zijn. Een advertentie in de krant met een laatste oproep voor het aanwinnen van leden, haalde ook al niets uit. Toch hadd-en we al wel eens opgemerkt, da-t er jongens naar onze trainingen kwamen kijken, maar verder stonden we daar niet bij stil. Op onze jaarvergadering zou de beslis sing vallen: doorgaan of op houden. Op die vergadering is de ommekeer gekomen, er kwamen een zestal jongelui op deze vergadering, die al snel kenbaar maakte dat zij lid wilden worden van onze vere niging. Met de zes nieuiwe le den en de o-ude kern van vijf hadden we weer volop nieuwe mogelijkheden. We berioten toen maar om door te gaan. Intussen groeit de volleybal club „Sluiskil" nog steeds, wa ren er bij de onlangs gehou den vergadering 11 leden, nu zijn er al 17. Ieder die interes se in de volleybalsport heeft is namens het bestuur van v.v. „Sluiskil" var harte welkom. Van de Bosch: „Er is nu weer volop perspectief voor de toe komst, als je weet daj de oud ste spelers 25 jaar zijh, en het overgrote deel varieert van 16 tot 20 jaar". De trainingen op dinsdaga vond in het gymnastieklokeri van de r.k.school te Sluiskil worden druk bezocht, en de financiële toestand van v.v. Sluiskil worden druk bezocht, en de financiële toestand van v.v. Sluiskil verkeert ook in uitstekende staat, zodat de toekomst hoopvoller is dan ooit tevoren. Van den -losch: ,We starten de volgende competitie zeker met I team, we hebben ons al in laten schrijven bij de bond. In september begint deze com petitie, zodat we nog een be hoorlijke aanloopperiode heb ben om ons voor te bereiden. Ik zie het nu echt we! zitten, we hebben een paar routiniers in ons midden, en met de huidige jeugd er omheen, waar beslist het nodige talent bij zit, rooien we het wel d« komende competitie in de k klasse afdeling Zeeland".

de Stem | 1974 | | pagina 16