Proces verhaal tegen Société Chimique /elsate Smeerboel in Kanaal verspreid Voettocht in plaats van autorit Veel belangstelling in Sas van Gent voor centrale antenne N.S.M. bouwt nieuwe De Stem/De Vrije Zeeuw Rocus de Kraker neemt afscheid van gemeentewerken J. Paridaen erelid Christelijke partijen Oostburg niet samen Snip verkouden? Aspro Bruis lost bruisend op werkt daardoor sneller en is beter voor de maag. Uitslagen Oostburgs basketbal ONDEROPZICHTERIN AXEL Geen melding Terneuzen St. Sebastiaan hield jaarfeest Koewacht Lewedorp In - zeeland V/oensdug ju januari 1974 g«g k'- fcf iMHliligBB - jiajjgiHsaifflMiMjWIigl BpyfiSifBl|ijfP r;mr^ji?Tn;;— De scheidende gemeentefunctionaris (Van onze correspondente)! AXEL „Ik heb met ont zettend veel plezier bij de ge meente gewerkt. Maar je moet op een gegeven moment af stand kunnen doen van je werk en het aan anderen overgeven". Dat zegt Rocus do Kraker, onderopzichter bij Ge meentewerken, geboren en ge togen Axelaar. Hij is 6 januari 65 jaar geworden, en vindt het nu welletjes. Na bijna 40 ja ren trouwe dienst gaat hij zich eens uitgebreid aan zijn eigen tnin wijden en van de natuur genieten, in plaats van zich beroepshalve met de Axelse groenvoorziening bezig te hou den. Bovendien vindt hij het best fijn wat te kunnen knut selen aan het huis in de Pieter Talisstraat 24, waarin de heer De Kraker nu al ongeveer 37 jaar met zijn vrouw woont. Als hij zo lekker voor het raam in het zonnetje zit, ko men de herinneringen gemak kelijk naar boven. „Ach, zegt de heer De Kraker, een tikje weemoedig „het was wel pri mitief vroeger, maar eigenlijk veel gezelliger. Er was vee] meer contact onder elkaar. Maar toen ik bij de gemeente ging werken, waren er nog maar drie mensen in vasto dienst. Dat is inmiddels uitge groeid tot veertig". „Ik ben begonnen met tegels te maken" herinnert hij zich „Dat was onder burgemeester Blok in 1935. Daarna heb ik me bezig gehouden met het onderhouden van de begraaf plaats. Toen ben ik bij de reinigingsdienst gekomen, en vervolgens ging ik over naar de plantsoenendienst. In 1953 werd ik voorman, en in 1953 onderopzichter van de plant soenendienst en de stratenma kers". Vooral de tijd bij de reini. gingsdienst herinnert de heer De Kraker zich nog goed. Hoe kan het ook anders: straten die met een bez em werden schoongeveegd, waarbij het vuil werd vervoerd op een handkar met een hond eron der. En dan Max, het paarde- manusje van alles, die de open vuilniswagen, en karren met modder, met de hand uit de zinkputten gehaald, moest trekken. „Wat er nu gemechaniseerd is, was vroeger allemaal hand werk", vertelt de heer De Kraker, „maar we hadden voor die tijd toch ook al een moderne fecaliënwagen met een ketel die luchtledig ge maakt moest worden, om zo in het vacuüm de boel naar bin nen te kunnen zuigen. Dat de den we door er brandende lu cifers in te gooien. Dat gaf een enorme knal. We hebben het zelfs meegemaakt, dat er ruiten van omliggende huizen gesneuveld zijn". „Verder was er in die tijd zo'n lekker ongedwongen sfeertje", zegt hij, „Ik weet nog goed, dat we met onze werkkleding nog aan in een vrachtwagen naar een receptie zijn geweest. Zo iets zou te genwoordig niet meer kun nen". In veertig jaar gebeurt veel. De heer en mevrouw De Kra ker zijn de moeilijkheden in de oorlog ook niet bespaart gebleven. De heer De Kraker heeft samen met de heer Wie- les zelfs een paar maanden in Rotterdam gezeten om opge leid te worden voor vliegtuig- monteur in Duitsland. Maar zij doken onder toen ze gedepor teerd zouden worden. Alle maal herinneringen, die na donderdag nog eens rustig overdacht kunnen worden, want dan wordt er om 16.00 uur in de raadzaal afscheid genomen van de heer De Kra ker. (Van een onzer verslaggevers) ffc AARDENBURG In De Roode Leeuw te Aardenburg herdacht tennisclub SJEF zijn 25-jarig bestaan. Voorzitter J. W. A. Trapman gaf een over zicht van de afgelopen 25 jaar en memoreerde daarbij de grote verdiensten van wijlen burgemeester Jef van Dongen voor de club en het sport park. In aanwezigheid van burge meester drs. W. Loekefeer en wethouder G.F. Bonte deed hij de suggestie om het sportpark te Aardenburg te noemen naar deze sympathieke oud-burge meester. Gemeentesecretaris J. M. Paridaen, destijds vele jaren voorzitter van SJEF. werd tij dens de feestvergadering be noemd tot erelid van de vere niging voor zijn vele verdien sten voor de club. De feestavond werd ook bij gewoond door mevrouw S. van Dongen-Bonte en bestuursle den van andere tennisvereni gingen uit de regio. Voorzitter Trapman reikte tevens de prijzen uit aan de kampioenen van het afgelopen seizoen, te weten: Mej. T. van Dongen (dames enkel en damesdubbel), me vrouw M. Trapman-Talloen (damesdubbel en gemengd dubbel) F. Haaksman de Kos ter (heren enkel), J. Trapman (heren dubbel en gemengd dubbel) en VV. Trapman (he- rendubbel). (Van een onzer verslaggevers) ZUEDZANDE De West- Zeeuwsch-Vlaamse Autoclub (W.Z.A.) zal zich, zolang de benzinebezuiniging voortduurt, zichzelf ook enkele beperkin gen opleggen. Tijdens de jaar lijkse ledenvergadering in ho tel De Zwaan te Zuidzande werd daarom besloten om de zogenaamde Verkesrit, die voor zaterdag 23 februari in de rittenkalender was opgeno men, niet te laten doorgaan. Daarvoor in de plaats zal op zondag 24 februari een voet tocht worden gehouden, waar bij de deelnemers ook een aantal opdrachten zullen moe ten uitvoeren. Voor wat de overige in dit jaar geplande ritten betreft zal met de betrokken overheidsin stanties -die uiteindelijk de vergunningen hiervoor moeten afgeven- overleg worden ge pleegd, zolang er nog op ben zine bezuinigd moet worden. Gedacht wordt hierbij aan het inkorten van de ritten en eventueel een aanpassing van de snelheid. Op de vergaderin, waarvoor van de zijde van de leden een redelijke belangstelling be stond, werd wegens vertrek naar elders van voorzitter H van Geffen in zijn plaats be noemd de heer H. Deveneijns uit Sas van Gent. Bij de ver dere bestuursverkiezing wer den de heren J. van Hanegem uit Sluis (secretaris), Joh, Verstraete uit Schoondijke en Joh. Verstraten uit IJzendij- ke als bestuurslid herkozen. Na de pauze volgde de be kendmaking en de uitslag en de uitreiking van de ereprij zen van de jaarklassering 1973 door de vice-voorzitter de heer J. Aers uit Oostburg. Die eindstand is als volgt: Kampioen in de a-klasse werd H. Deveneijns te Sas van Gent met 147 punten. 2. J. van Hijfte uit IJzendijke 146. 3. H. Hazelager uit Koewacht 142. 4. W. van Berendonk, uit Vlissingen 139. 5. P. de Bak ker uit Westdorpe 137. 6. J, Aers uit Oostburg 136. 7. K. Donze uit Terneuzen 136. 8. A. van Oorschot uit Aardenburg 135. 9. J. Brugge uit IJzendij ke 133. 10. P. de Jonge uit Schoondijke 131 punten. B-klasse: 1. H. van Geffen uit Schoondijke 150 punten. 2, J. van de Broecke uit Oost burg 145, 3. M. Meijers uit Oostburg 141. 4. W. Lammers uit Sas van Gent 141. 5. G, Staelens uit Schoondijke 137. 6. A. van Engelenburg uit Groede 137. 7. R. den Dekker uit Breskens 135. 8. P. van 't Westeinde 133. 9. A. Bukkens uit Sluis 132. 10. P. Huigh uit Schoondijke 132 punten. Zoals gemeld was in het ka naal een dikke brei verza meld, waarvan men aanneemt dat het teer was. Volgens per soneel van de rijkshavendient, die met het vaartuig Othene na alarmering door binnen schippers in Sas van Gent, op onderzoek uittoog, was de smeerboel afkomstig uit twee afvalpijpen van het Zelzaatse bedrijf Société Chimique Zei- zate. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN/ZELZATE Controles, gistermorgen uit gevoerd door de Rijkshavendient in Terneuzen, hebben aangetoond dat het niet de moeite meer loonde om de overgebleven teer in het kanaal GentTerneuzen met handkracht te verwijderen. „Door de sterke wind is de teerlaag uiteengeslagen, verspreid en ondermeer terecht gekomen op de walkant, passerende schepen en wat wrak hout. Wij vonden het niet noodzakelijk het restant uit het water te scheppen", aldus de heer Hage, adjunct-rijksha- venmeester in Terneuzen. Het Belgische ministerie van openbare werken, beheerder van het Kanaal GentTer neuzen heeft inmiddels proces-verbaal op laten maken tegen de Société Chimique Zelzate, waarvan de smurrie volgens getuigen afkomstig is. De ondendirelteur van dit bedrijf, de heer De Jonge, ont kent ten stelligste dat zijn fa briek teer heeft geloosd op het kanaal. „Wij hebben op de be trokken uren, (zondagnacht red.) niet geloosd en zeker geen teer. Teer heeft een soor telijk gewicht van 1180, water van ongeveer 1.000. Zou er teer in het water terecht zijn gekomen, dan zou dat zonder meer zinken". Ook ontkende de heer De Jonge dat een „accident" op zijn bedrijf zou hebben plaatsgevonden. Dat er bruingekleuird water wordt ge loosd ontkende hij niet. „Maar dat is no-g geen teer", zo zei hij. Officeel weet hij ook niet dat twee employés van zijn bedrijf in de bewuste zondag nacht contact hebben gehad met havendienstpersoneel. „Die mensen hebben nu verlof, ze hadden nachtdienst en van het voorval is geen melding ge maakt in het wachtboek", al dus de heer De Jonge. Adjunct-rijikshavenimeester Hage heeft ecihter wel degelijk twee stromen dikke, zwarte brei uit de pijpen zien komen, een verklaring die ook zal worden opgenomen in het pro ces-verbaal dat de rijkspolitie te water ter zake zal opstellen. Van het materiaal is overigens ook een monster genomen, dat op een laboratorium zal wor den onderzocht. Wat het be wuste spul dan wel moest zijn wist de heer De Jong niet te zeggen. „Misschien stof van de kant, wij werken nogal veel met pek, dat door de wind in het water is terechtgekomen, of petrochemisch spul, dat blijft ook drijven". [(Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG Ook na de volgende gemeenteraadsver kiezingen zullen (als alles goed gaat natuurlijk) twee christelijke groeperingen zit ting hebben in de Oostburgse raad. Enerzijds de gezamenlij ke lijst CH-AR, anderzijds de KVP. Een werkgroep binnen de KVP heeft de mogelijkheden bestudeerd om met de andere christelijke fractie één lijst te vormen. „Dat zat er echter nog niet in", aldus de heer R. Calon, voorzitter van de KVP, afdeling west-Zeeuwsch- Vlaanderen en een der leden van de werkgroep. „Er zijn wel stemmen opge gaan om gezamenlijk op te trekken maar het merendeel van onze leden vond het beter als hiermee nog 4 jaar werd gewacht. De afgelopen jaren zijn wij min of meer opposan ten geweest, hebben wij el kaar een beetje beconcurreerd, Eerst zullen wij elkaar vier jaar moeten gedogen en als dat goed uitpakt dan kan over vier jaar bekeken worden of we samen zullen gaan", aldns de heer Calon. Over het samengaan zijn overigens wel gesprekken ge weest tnssen de voorzitters Van de respectieve afdelingen. „Afgesproken is dat wij voor de verkiezingen de program ma's zullen vergelijken om te bezien of wij elkaar daarin kunnen vinden. Een soort CDA dus. Vinden wij voor een samenwerking in de raad een goede basis dan kunnen wij bij de volgende gemeente raadsverkiezingen misschien onder één noemer opereren", Over de kandidatenlijst van de KVP kon de heer Calon nog geen mededelingen doen, „Wij zijn er druk mee bezig' zo zei hij. Uitreiking In de burger zaal van het stadhuis heeft de vice-voorzitter van de Terneu- zense sportraad aan veertien geslaagden het a-b.o. (algeme ne basisopleiding) diploma uitgereikt. De heer P.J.M, Diepstraten van de Zeeuwse sportraad zei dat er nu 66 geslaagden zijn voor het a.b.o.- diploma. Hij memoreerde dat er een cursus (16 deelnemers) is geweest voor jeugdsportlei- der; de eerste cursus in Zee land in Terneuzen voor recre atiesportleider (17 deelne mers) en een cursus met 21 deelnemers voor bestuurs man. (ADVERTENTIE) (Van onze correspondent) AARDENBURG Het schuttersgilde Sint-Sebastiaan in Aardenburg heeft zijn jaar feest weer achter de rug. Het feest van de gildebroeders werd ingezet met een h. mis voor overleden leden, opgedra gen door kapelaan J- de Kerf, zelf ook een liefhebber van het aloude gaaischieten. Na die schietingen waaraan 28 schutters deelnamen, volgde een feestmaal, waarvoor ook de dames van de schutters waren uitgenodigd. De schietingen zelf stonden in het teken van de koning. Rob de Rijcke moest zijn vo rig jaar veroverde koningstitel verdedigen, echter tevergeefs. Want H. Lippens schoot de koningsvogel in de tweede ronde af. Na de traditionele heildronk op de nieuwe sire werd een zogenaamde vriendenschieting gehouden, waarvan de uitslag was als volgt: le hoogvogel: Ronny de Glerck, 2e hoogvogel: idem, 3e hoogvogel: H. Lippens, zijvo gels: R. de Rooze en O. Goet- hals, kallen: G. Blondeel en Rob de Rooze, meeste kleine vogels (3 stuks): H. van I waarden jr. en Jan van Iwaarden, prijs 's Lands Wel varen; R. de Wispelaere, prijs U.B.: Th. Lannooije, de BP- en Finaprijzen gingen naar Rob de Rooze en J. Cattoor, de prijzen van Sint-Sebastiaan: I. Puijenbroek, F- Wijffels, J. Houg, M. van Iwaarden, Jos de Rijcke, O. Goethals, Jan van Iwaarden en Fr. de Rijc ke. Voetbal Het Hulster da mesvoetbal-elftal van 't Cen trum heeft in een in het Bel gische Koewacht gespeelde vriendschappelijke voetbal wedstrijd met 40 verloren van het damesteam de Groene Duivelinne. Stilt de pijn ontziet de maag BERGEN OP ZOOM Roxy 20.00 uur: Blue Mo vie 18 j. Markiezenhof, Steenbergse- straat, tekeningen van Bergen op Zoom uit de 16e t.m. de 18e eeuw (t.m. 10 febr.). Dag van 14.00-17.00 uur. Tweede hal stadhuis, Grote Markt, kunstwerk van de maand (t.m. 31 jan.). Ma. tun. vrijd. van 8.30-12.30 uiur en van 13.30- 17.30 uur. GOES Prins van Oranje 20.00 uur: „De wilde eend" door het Zuidelijk toneel Globe. MIDDELBURG Rijksarchief, St.-Pieter- straat, expositie „Schipper mag ik overvaren" (t.m. 9 mrt.). Ma. t.m. vrijd. van 9.00- 12.30 en van 13.30-17.00 uur, zat- van 9.30-12.30 uur. Zeeuws Museum, Abdijplein, tekeningen van Zeeuwse mo numenten, boerderijen en schuren van architect J. Oud (1887-1963). Tevens collectie oude prentbriefkaarten van Walcheren. Geopend dag. van 10.00-12.30 uur en van 13.30- 17.00 uur (t.m. 31 jan.). ROTTERDAM De Doelen (Hal) 12.45 uur: Koffieconcert door het trio Caribe. De Doelen (Kleine zaal) 20.15 uur: Amster dams Kern Ensemble Schouwburg 20.15 uur „Droom van een Midzomer- nacht" door het Publiöksthea- ter. Hofplein Theater 20.15 uur: „Slippers" van Ackbourn met Guus Hermus Mary Dres- selhuis, Willeke Alberti en Je roen Krabbé. De Lantaren 20.30 uur: Incubus met sf-the- ater (Engelse Toneelgroep). IJZENDIJKE Streekmuseum, expositie NKV De afdeling Lewe dorp van het NKV houdt op vrijdag I februari (aanvang halfacht) haar jaarlijkse feest vergadering in het vereni gingsgebouw van Lewedorp. Aan deze avond is een loterij verbonden en tevens zal een aantal leden gehuldigd worden in verband met hun 25 of 50 jarig lidmaatschap van de vakbond. Muzikale medewer king wordt verleend door de band Old Camerades uit Woensdrecht. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT In to taal 634 particuliere huizenbe zitters in Sas van Gent hebben in principe belangstelling ge toond voor een centraal-anten- ne-systeem. „Een hoopvol aan tal", aldus burgemeester drs. W. Dusarduijn. „Wij hadden op 550 gemikt om de beoogde 70 procent te behalen, maar ziten daar dus al overheen". Het wachten is nu nog op het antwooz-d van de woning bouwvereniging (in totaal 700 woningen) vooraleer besloten kan worden over te gaan op het C A.S.-systeem. Op welke wijze de centrale antenne geëxploiteerd gaat worden is nog niet bekend. „De beslis sing hierover is aan de raad", aldus de heer Dusarduijn. „Een stichting, de gemeente of de woningbouwverenigingen, dat moet nog bekeken wor den". Het antwoord van de wo- (Van onze correspondent) OOSTBURG In de sport hal De Veerhoek vielen afge lopen zaterdag in de basket balcompetitie geen verrassin gen te noteren en hoewel pas aanstaande zaterdag de laatste wedstrijden zullen worden ge speeld, staat de poule-indeling bij de dames nu al vast. Hetzelfde geldt wellicht ook bij de heren, tenzij KWL 2 van KWL 1 zou winnen en Globe Trotters van Soos zou vearliezen. Uitslagn dames: Huishoudschool IJzendijke - Operatie 4-32. KWL 1 - KWL 2: 68-10. Heren; KWL 1 - Soos 23-9, KWL 2 - Christelijke Ma vo 40-24. Standen: Dames: Eloy 1: 7 7 0 0 14. 422-78. KWL 1: 7.6.0.1.12. 514-61. Christelijke Mavo; 7-4.0.3.8. 113-132. Eloy 2: 7.4.0.3.8. 120-201. KWL 2 6.2.0.4.4. 77-177. Operatie 6.2.0.4.4. 84-195. Soos 6.1.0.5.2, 62-232. Huishoudschool IJzen dijke 6.0.0.6.0. 28-357. Heren: Leraren 7.6.0.1.12 248-182. KWL 1: 6.5.0.1.10. 209-111. LTS: 7.5.0.2.10. 223- 163. Globe Trotters; 6-4.0.2.8. 167-176. KWL 2: 6.3.0.3.6. 156- 138—, Soos; 6.2.0.4.4. 123-155 Christelijke Mavo 7.1.0.6.2 151-219. Eloy 7.0.0.7.0. 139- 261. Programma voor zaterdag Dames; Huishoudschool IJzen dijke - Soos. Operatie - KWL 2. Heren; Soos - Globe Trot ters. KWL 1 - KWL 2. ningbouwverenigingen wordt binnen een maand verwacht. Is dat positief dan kan daad werkelijk begonnen worden geheel Sas van Gent van een verantwoord tv.-beeld te voor zien. De heer Dusarduijn deelde gistermiddag voorts nog mee dat de Commissaris van de Koningin in Zeeland mr J. van Aartsen, met zijn echtge note op 13 februari een af scheidsbezoek aan Sas van Gent zal brengen. In het pro gramma van die dag wordt een gesprek met de raad opge nomen, evenals bezoeken aan twee Sasse fabrieken, en de kernen Philippine, Westdorpe en Sas van Gent. De gemeenteraad van Sas van Gent zal donderdagavond na de openbare raadsvergade ring een informeel gesprek hebben met dr. Adriaansen, inspecteur voor de volksgezon- heid en milieuhygiëne. Diver se actuele zaken zullen hierbij besproken worden. van amateuristische kunst uit West- en O.-Zeeuwsch-Vlaan.- deren met schilderijen, teke ningen, keramiek, beeldhouw werk etn wandkleden (t.m. 14 febr.). Geopend van 14.00- 16.00 uur. ASSENEDE (B) Galerie Marg. de Boevé, ex positie van de fotografen Jean- Marie Bottequin en Hein- rich Lukas Lindenmaier (t.m. 28 febr.). BRUGGE Halle Van 11.45-12.30 uur; Concert. Korrekelder, Kraanplaats 20.30 uur: „Magie Rouge" van Michel de Ghelderode. Schouwburg 14.30 uur: „De schat in de rechtszaal Schooljeugd thea ter. (Van onze correspondent) SLUISKIL Als de ge vraagde vergunning wordt verleend hoopt de Nederlandse Stikstof Mij. NV te Sluiskil half april over een nieuwe z.g. Whitlock-installatie te be schikken, voor een eenvoudi ger produktie van kwalitatief betere kalkammonsalpeter met een stikstofgehalte van 3 pro cent, zo wordt in een hoofdar tikel van het januarinummer van „NSM-nieuws" medege deeld. De aanvrage in het kader van de hinderwet werd intus sen bij de gemeente Terneu zen ingediend- De Whitlock- installatie is geen nieuwe ont wikkeling bij de vervaardi ging van stikstofhoudende kunstmeststoffen. Het gaat in dit geval om een z.g. filmverdamper (waar de in te dampen vloeistof als een film langs de wanden van de pijpen in de verdamper stroomt), die wordt geplaatst in de nitraatfabriek. Hiermee wordt een sterker geconcen treerde oplossing van ammoni umnitraat verkregen, dan bij het fabricageproces tot dusver re bij de NSM werd verkre gen. De installatie zal, met alle daarbij behorende apparatuur, 2,5 miljoen gulden kosten. De installatie maakt het boven dien mogelijk ammoniumni traat te maken met een stik stofgehalte van 34 procent. Naar dat ammoniumnitraat een witte, korrelige kunstmest is vooral in het buitenland veel vraag. Men hoopt met de produktie van deze, voor de NSM nieuwe kunstmest tegen het einde van dit jaar te kun nen beginnen. De verdamper van de Whitlock-installatie komt uit Duitsland. Een groot deel van de orders voor de verdere apparatuur zijn in Ne derland geplaatst. Een belangrijk deel van de installatie wordt boven op de (blauwgeverfde ronde) toren van de nitraatfabriek ge plaatst. Dit wordt een heel karwei want het zwaarste ge deelte van de installatie, de verdamper weegt 30,5 ton en moet 63 meter hoog worden gehesen. De vier flesvormige vijf meter hoge schoorstenen, zullen de toren dan op een hoogte van 68 meter bren gen. Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland: RAXONKANTOREN: TERNEUZEN: Nieuwstraat 9, tel. 01150-7920 (4 lijnen); HULST: Steenstraat 14, tel. 01140-3751 (3 lijnen); GOES: Klokstraat 1, teL 01100-8030 (3 lijnen). KANTOORUREN: Maandag t.m. vrijdag 8.15-12.30 en 13.30-17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Breda: maandag t.m. vrijdag 19.00-21.00 uur, tel. 01600-22341; zaterdag 9.00-12.00 uur, teL 01600-49900; zondag 20.00-22.00 uur, tel. 01600-22341. BEZORGKLACHTEN: Zeeuwsch-Vlaanderen: tel. 01140-3751 of 01150-6297; Midden- Zeeland 01100-4944. HUISAANSLUITINGEN: REDACTIE: Chef Zeeuwse redactie: S C. Augustijn, Kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tei 01150-7920, privé tel. 0115(1-5745. algemeen redac teur Zeeland: A f Koopman, kantoor Kromme Weele 4, Mid delburg, tel. 01180-7764 privé tel 01180-7438: redacteur Midden- Zeeland: drs, J. Bouwnians, teL 01100-3405. Kant Klokstraat 1, Goes tel 01100-8030 privé CoHinshof 35 Goes: redacteur te Terneuzen en Kanaalzone G van Berkel. kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen. tel 01150-7920. privé tel. 01150-4866; redacteur O.Z.- V laanderen A. Vertind, kantoor Steenstraat 14, Hulst, tel 01140- 3751, privé tel. 01140-3103: redacteur W.Z.-Vlaanderen: R. van der Helm, Melkweg 40, Oostburg, teL 01170-3370; sportredactie Zeejand: T Koomen. tel 01155-2594. FOTOJOURNALIST ZEELAND: C. J. de Boer. Trumanlaan 10. Axel teL 01155-2237. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: P. Konings, teL 01150-6297. ADV ERTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: C Menu, teL 01100-4316

de Stem | 1974 | | pagina 5