I ;oen iners Jongbloed 4 punten voor en Sporttoto ORANJE VOOR ZWARE OPGAAF rotterdamse zesdaagse 17-99 met eddy Planinc klopt Jan Timman Wiel Coerver niet blij met Ruch Chorzov [Uitzending onder protest van Ajax Voetbal Wijzigingen deelnemersveld zesdaagse van Rotterdam een miljoen gulden aan prijzen DICKSON |g. sportpaleis m Pittige piepkleine pikzwarte pilletjes. Eftndercteg 17 januari 1974 fel Kitchen Eagle» j hiedam, TOV 1 w. ijk en Wibats 2 (A^. Daarnaast is Steed. TSB 1, gedegradeerd I ïoofdklas van de party mix 3, dat evenals St. I 2 kans zag het kaai! iap te behalen. Bij <j, se reserves is één wij- lekomen door de oven ig van Rudie van Wa. It naar Wilno 1. Le met Paul van Lae« Vernimmen wordt nu lid door Jo Bogaert, de leler uit het derde ge. ;rde team, die goed |dag wist te komen. 1, dat promoveerde landelijke Promotie hgsklas, gaat van start Iky Jeras, Frits van der In nieuweling Rudie Van |:hoot, die dus reeds overgangsklasse-erva- eft. De Vlissingers zijn lid bij Shot '65, even- h nieuweling op lande- eau, en de voormalige jgsklassers Deso uit laai, Salamanders 2 laag), Vriendenschaar 3 en Steeds Hoger STB Ten de sterke bezetting [ilno 1 mag tenminste in deze klas, waarin de kampioen promo- de twee laagste teamj en, worden verwacht. teams van Middel- id gaan in de kampi- ep landelijke jeugd om lerlandse titel spelen. jongens gaat de uit e Vries, Lou Kopmels er Kersten bestaande de strijd aan tegen vorig jaar vóór MZ als ieëindigd. Sanocal Scyl- :i, NMB-VDO en Oldra, 1 teams is praktisch de Nederlandse jeugdtop Irio Christa Slinger, Jo- Tls en Jeanne de Waal Vliddelburg-Zuid gaat Is trachten de vorig It gemiste Nederlandse veroveren. Zij hebben fenstandsters de sterke J van Tanaka, Buna, iMegacles en Shot. Wil- Imslotte, met Veldhuis, Ippen en Dert heeft als fcn van Zeeland van het lp inschrijving in de pre jeugdcompetitie ge- Jjemaakt en de jonge Iers zijn hier in de B- pedeeld bij Intiem '55, J BKE 2, Vrienden- len Frisol-A in wielke Ij ongetwijfeld een fa- rol zullen gaan spelen, peelt aanstaande zater- I eerste wedstrijd thuis wibats, de MZ-meisjes en dan Buna terwijl het Dordrechtse Friso- vangt. Ajax-spit* Jan Mulder in duel met de defensie van AC Milan. AJAX HAALT UIT (Van een onzer verslaggevers) HILVERSUM FC Amster dam-doelman Jan Jongbloed blijft een ruime voorsprong houden in de strijd om de Eddy PG-trofee, georganiseerd door de sportredactie van Stu dio Sport. Hij heeft vier punten meer nee tot aan de finish iet kloppen* wil men itiek verschoond blij- Schipper, die het or- ■comité van enkele diende samen met ikende jury-lid Jan is zeker wel van dat de ZeeuwBe ronde juiste aanpak kan uit- tot een belangrijke De Schipper: „BIC ado hebben reeds toe met hun volledige zuillen komen naast ït aantal van de sterk- erlande renners, waar mees Priem, en Wim de Js ook Cees Bal daar de partij zou zijn is best vertegenwoor- Belangrijk vindt De ook voor het publiek, bergweg in Goes, waar i ligt, dat de 9lotfase attractiever wondt ge- De renners gaan im- iet vanaf Wilhelmina- riiting Kattendijke-We- e, maar komen eerst Wilhehninadorp naar beginnen dan aan het ;tuk van pak weg 15 ir via Kloetinge-Ka- ■meldinge en dan te- r Goes. De passage in st voor de slot-kilome- niet anders dan inte- :ijn. Hoewel Arjaan de het natuurlijk spijtig lat diverse sponsors, er Trico Noble en Ka li hebben teruggetrok- hij met de komst van momisehe teruggang begrip voor opbren- hem krijgt ex-coureur rheen ploegleider bij Chris de Jonge dan extra pluim op zijn it. Voor het feit dat hij elkaar heeft gebokst ïwe sponsor te vinden restaurant Storm in e- „De Lange" heeft De Schipper tevens waardering verdiend, n zijn ploeg ook een jk aantal Zeeuwse zijn opgenomen. HILVERSUM (ANP) i Hoewel de voetbalwedstrijd Ajax - A.C. Milan gisteravond rechtstreeks door de NOS-te- levisie is uitgezonden, is dit [wel gebeurd onder protest van Ajax. Ajax meent dat de NOS niet het recht had verkregen om de wedstrijd uit te zenden, r De Amsterdamse club is te- I vens van oordeel, dat door te I Vroege bekendmaking (woens- - dagmiddag omstreeks 12.00 u.) fvan de uitzending haar aan- I «enlijke schade is berok- I kend. Ajax heeft dan ook kort Ivoor de aanvang van de wed- I strijd bij de programmaleiding I van de NOS geprotesteerd te gen de rechtstreekse uitzen- I ding. Een woordvoerder van Ajax liet tevens weten, dat I van de NOS een schadever- [?°®«ng van f 108.000,- tot f 1W.000,- geëist zou worden Volgens de NOS is de be- I Missing om de wedstrijd rechtstreeks uit te zenden ge nomen op grond van een over eenkomst tussen de EBU, de ïtÏÏÏ?ese Radio Unie en de UEFA. de Europese Voetbalor- f oar"satie. Deze overeenkomst houdt in, dat de UEFA voor wat Nederland betreft namens Ajax toestemming geeft voor ?erL rechtstreekse uitzending m Nederland. Deze overeenkomst heeft in a °£^acten met Ajax volgens ne NOS steeds aus uitgangs- punt voor de wedstrijdrepor- tage gegolden. Tot in de late woensdagnamiddag heeft Ajax niertegen ook geen bezwaar gemaakt. De NOS meent, dat Ajax met de eis tot schadever. Seeding bij de NOS niet aan het juiste adres is. Tevens veronderstelt de NOS, dat er wederom sprake is van een "nrimumcatiestoornis tussen Ajax, de KNVB en de UE vergaard dan zijn clubgenoot Jan Fransz. De stand aan de kop van de ranglijst om de voetballer van het jaar geeft overigens wel een enigszins vertekend beeld, omdat onder meer de spelers van Feyen oord, PSV, Ajax en FC Twente een wedstrijd minder hebben gespeeld. De achterstallige ontmoetingen worden overigens komende zondag afgewerkt, zodat men dan een beter inzicht krijgt in de stand van zaken. Het klassement van de strijd om de Eddy PG-trofee ziet er als volgt uit: 1. Jongbloed (FC Amsterdam). 148 punten; 2. Fransz (FC Amsterdam). 144 punten; 3. Vosmaer (Haarlem). 140 punten; 4 en 5. Flinkevleugel (FC Amsterdam) en V.d. Ley (Go Ahead Eagles), beiden 139 punten; 6 tm. 8. V.d. Merkt (FC Am sterdam), V.d. Lem (FC Am sterdam) en Doesburg (Spar ta), allen 138 punten; 9. Neeskens (Ajax). 137 pun ten; 10 en 11. Brokamp (MVV) en Pahlplatz (FC Twente). 136 punten; 12. De Jong (NAC), 135 pun ten; 13. Jansen (FC Amsterdam). 134 punten; 14. t.m. 17. Overweg (Go A- head Eagles), V. d. Kuylen (PSV), V. Ierssel en Notten (FC Twente). 133 punten; 18 tm. 20. Wentink (FC Am sterdam), V. Kraay (PSV), V. Kooten (Telstar), 132 punten; 21 tm. 25. Krol (Ajax), Wild- bret en Nygaard (AZ'67) Wal beek (Sparta) en Kristensen (Feyenoord). allen 131 punten. (Van onze sportredactie) AMSTERDAM Ajax heeft voor de tweede achtereen volgende maal de Supercup in zijn bezit gekregen door tegenstander AC Milan een ongenadige afstraffing van 60 te geven. Maar meer dan met het bezit van de mon- steraclitig-grote bokaal, zal de Amsterdamse formatie ge lukkig zjjn geweest met het gisteravond vertoonde spel. In een perfect uitgevoerde show, die de dertigduizend koukleumende toeschouwers in het Olympisch stadion aangenaam verraste, werd AC Milan volledig wegge speeld. Het onrecht van de onverdiende 10 nederlaag, dat Ajax in Milaan werd aangedaan, werd door de gewel dige zege van de formatie van George Knobel, die met Ajax zjjn perste beker won, volledig uit de herinnering gespeeld. DEN HAAG (ANP) De cijfers van sporttoto nummer 26 zijn: deelnemers: 465.421; bruto inleg: f 1.069.028,-; prij- zenbedrag: f 452.198,84. Be schikbaar voor de le, de Ze, de 3e prijs en de premie elk f 113.049,71. le prijs: 1 winnaar, die bru to f 113.049,71 ontvangt. 2e prijs: 5 winnaars, die elk bru to f 22.609,90 ontvangen. 3e prijs: 222 winnaars, die elk per kolom f 509,20 ontvangen. Indien voor woensdag 6 febru ari geen reclames worden in gediend. ontvangt de eerste prijswinnaar bovendien het premiebedrag groot f 113.049.71 Maar even groots als Ajax speelde, was het negatieve optreden van AC Milan. De eens zo trotse superverdedi ger van het Italiaanse voet bal werd met sterren als Rivera en Carl-Heinz Schnel- linger incluis, volledig ont luisterd. Te lang werd ver trouwd op het reeds in de vergetelheid geraakte „Ca- tenaccio" en te lang werd gewacht met de vervanging van oude verbleekte sterren door jong talent. AC Milan, dat vorig jaar op onwaardi ge wjjze de Europacup II veroverde, is door de ne derlaag tegen Ajax interna tionaal volledig uitgeteld'. Een verlies betekent het nauwelijks. De aanvalsmacht, die Ajax in de eerste helft etaleerde, was nog duidelijker dan in Milaan. Onafgebroken rolden die Amsterdamse aanvallen in de richting van het door Vec- chi verdedigde AC Milan-doel. Naar hartelust combinerend, „Neeskens fungeerde hierbij als de grote animator, creëerde Ajax zich een aantal redelijke kansen. Jan Mulder schoot in het zijnet, Ruud Krol schoot net voor het Milanese doel langs. Neeskens kopte een voorzet van Gerrie Mühren over de Piet Keizer was er Iets te laat bij toen Vecchi d« bal losliet. AC Milan stelde tegenover het Amsterdam-se aanvalsge- weld zijn beproefde methode. Samenscholend rond doelman Vecchi en onder leiding van de blonde Karl Heinz Schnel- linger bepaalden de Italianen zich uitsluitend tot verdedi gen. Slechts Chiarugi had een aanvallende taak, die hij, wan neer hij dioor de snelle Italiaan Rivera werd gelanceerd, niel zonder gevaar voor de Ajax- verdediginig volbracht. AC Mi lan intussen hanteerde onder de grote Ajax-druk steeds grover methoden om het ge vaar te keren. De Italianen meester in dit circuswerk. voerden h-un overtredingen zo geraffineerd uit, da-t zelfs de scherpe ogen van ton-arbiter Glöcknier ze niet altijd waar namen. Tot de 25eminuut van de eerste helft, toen Neeskens. zond-er aanwijsbare reden On deruit werd gehaald. De vrije trap werd door de folknokken- de Keizer rustig naar Mulder getikt, die de bal via de bin nenkant van de paal langs Vecchi schoot. Ajax, dat zelf tot voor kort een vrij behou den-de speelwijze prefereerde, wist ditmaal niet van ophou den. De getergde Ajaciedem hunkerden duidelijk naar re vanche. Jan Mulder was hier van een sprekend voorbeeld. Muiiider, van wie dinsdag nog werd verondersteld dat hil niet kon spelen, bracht scha duw Maidera tot wanhoop met zijn agressieve acties. In do 35e minuut kwam de verdien de beloning voor Ajax toen Keizer een vrije trap van Rep bekwaam afrondde (20) AC Milan-coach Rocco had zijn spelers tijdens de rust een meer aanvallende taktiek op gedragen. Een weinig verras sende manoeuvre, omdat een 20 achterstand het verlies van de Supercup zou beteke nen. Maar verder dan een naar voren dirigeren van Basioli durfde Rocco blijkbaar niet te gaan. Deze, als verdediger van origine binnen het basis-elftal opgenomen om de in Milaan verkregen 10 voorsprong te verdedigen, kon echter Rivera en Chiarugi weinig steun ver lenen. Ajax liet zich in ieder geval niet imponeren door de met weinig overtuigingskracht uit gevoerde Italiaanse mini-aan vallen. Heel even was er een moment van onoplettendheid in de Amsterdamse verdedi ging, ma-ar de kou-kleumende Stuy corrigeerde dit door de bal bij Chiarugi van de schoen te halen. Jan Mulder beantwoordde de actie van Chiarugi onmid dellijk met een schitterende half-volley die door Vecchi net naast werd getikt. Rocco, ziende dat zijn betontechniek tegen dit Ajax niet van nut bleek, wisselde Basioli uit te- gein aanvaller Tresoldi. Ajax bleek van deze stratigsche zet nauwelijks onder de indruk. Ge ïnspireerd door de niet kapot te krijgen Neeskens voerde het een perfecte versie van het harmonicavoetbal uit. Afwis selend fungeerden de Amster damse verdedigers als aanval lers en kon men b.v. Rep op een plaats in de achterste vier vinden. In de 70e minuut kreeg Jo- han Neskens, waar hij recht op had, toen hij uit een door kopbal van Hulshof scoorde. Johnny Rep bracht de Italia nen aan de rand van de ont luistering door koelbloedig het vierde doelpunt te scoren. Carl-Heinz Schnellinger com pleteerde het Italiaanse drama, toen hij Krol in het straf schopgebied onderuit haalde. Specialist Gerrie Mühren faal de niet: 50. De fanatiek mee levende toeschouwers in het Olympisch Stadion scandeer den na het door Piet Keizer gescoorde zesde doelpunt „tien, tien" maar slechts door tijdgebrek kwam Ajax hier niet aan toe. HARRY VERMEULEN PARIJS (ANP) Het Ne derlands elftal is voor het toernooi om het Europees kampioenschap voor landen ploegen in een bijzonder zwa re groep ingedeeld. De burge meester van Parijs, Jacques Dominati, toverde gisteren tij dens de loting als tegenstan ders tevoorschijn Italië. Polen en Finland, waarmee Neder land groep vijf vormt. Dit is de enige groep met drie lan den, die deelnemen aan de eindronde om het wereldkam pioenschap 1974. Italië won het toernooi in 1968, nadat eerder de Sovjet Unie (I960) en Spanje (1964) hadden ge zegevierd. De huidige titelhou der is West-Duitsland. De eerste groepswedstrijden mogen gespeeld worden na 1 augustus 1974. Bij gelijk ein digen beslist het doelsaldo. In dien dit gelijk is geeft het aantal gescoorde treffers de doorslag. Is ook dit hetzelfde dan beslissen de wedstrijden tussen de teams onderling. In dien hier geen winnaar uit volgt, beslist het lot. De indeling is: groep 1: En geland, Tsjechoslowakije, Por tugal en Cyprus. Groep 2; Hongarije, Oostenrijk, Wales en Luxemburg,. Groep 3: Zuid-Slavië Zweden, Noord- Ierland en Noorwegen. Groep 4; Roemenië, Spanje, Schot land en Denemarken. Groep 5 Italië, Nederland, Polen en Finland. Groep 6: Sovjet Unie, Turkije, Zwitserland en Ier land. Groep 7: België, Oost- Duitsland, Frankrijk en IJs land. Groep 8: West-Duitsland, Bulgarije, Griekenland en Malta. (ADVERTENTIE) VANDAAG START DE mrnamxm mPffkX januari (iedere avond 19 uur, zondag 17 uur) I I I'S*! en SERCU, PIJNEN, DUYNDAM, GILMORE, KEMPER, KARSTENS, VERSCHUEREN, STAM, DE WIT, e.v.a. tel. kassa (010) 812144 Op alle mogelijke manieren gemakkelijk BÜfiSü? te bereiken met eigen en openbaar vervoer. WIJK AAN ZEE (ANP) De winst van Sosonko ver zachtte in de tweede ronde van het Hoogoventoernooi nauwelijks het leed dat de Zuidslavische avonturier grootmeester Planinc veroor zaakte. Laatstgenoemde ver sloeg namelijk Jan Timman Nederlands grote hoop en ver wachting in deze dagen van energiecrisis. Het was een Franse partij met halsbreken de manoeuvres van beide zij den. Uiteindelijk sloeg Pla- ninc's aanval via de B-lijn iets sneller door dan die van Tim- man op de F-lijn en dat bete kende een geduchte tegenstan- vailer voor het publiek, dat na de grootmeesterlijke prestaties van Timman in Londen en ROTTERDAM (ANP) „Weer naar Polen", zei trai ner Wiel Coerver toen hij gisteren na het middaguur hoorde dat Feyenoord voor de kwartfinales in het toer nooi om de UEFA-cup te gen Ruch Chorzov had ge loot. „Het is nu precies de ploeg, die ik niet had willen hebben. Het Poolse voetbal is de laatste jaren sterk op gekomen. Wjj hebben in elk geval het geluk dat wij eerst uit spelen. Hoewel dat ook maar betrekkelijk is. want je moet toch meestal in de tweede wedstrijd het spel maken en een eventuele achterstand wegwerken" 113.049,71. Wie had Coerver dan liever willen hebben? „Ik had voor mijzelf een lijstje gemaakt. Bovenaan stond Stuttgart, daarna kwamen Lokomotive FC Köln, Ipswich Town, Tot tenham Hotspur en dan Setu- bal". Ruch Chorzov is voor de Limburger toch geen onbeken de. „Toen wij vorig jaar in Warschau waren voor de wed strijd tegen Gwardia hebben we Ruch op de televisie zien spelen tegen Carl Zeiss Jena. Ik vond het toen een sterke, atletische ploeg met uitsteken de vleugels en een formidabe le ausputzer". Die mening werd door Jörgen Kristensen gedeeld. De Deen vond dat Feyenoord het niet zo best had getroffen. „Het is naar mijn idee de sterkste van de ploe gen die de kwartfinales heb ben gehaald". Wiel Coerver is vast van plan, wanneer de winterstop in Polen voorbij is, Ruch te gaan bekijken. „Ik heb ze toen wel op de televisie gezien maar ik heb niet zitten kijken met het idee dat ik een nieu we tegenstander zat te obser veren". Wanneer Feyenoord op 6 maart tegen Ruch speelt, hoopt Coerver weer te be schikken over Henk Wery. De Rotterdamse vleugelspeler, die in Warschau tegen Gwardia een zeer ernstige liesblessure opliep, die operatief werd ver holpen, trainde gisteren weer voor het eerst met de bal. „Het ging goed", aldus Coer ver, die binnen korte tijd ook weer kan beschikken over de aan een meniscus geopereerde Dick Schneider, die over en kele dagen weer een wedstrijd in het C-team speelt. Wim van Hanegem komt in de wedstrijd tegen Ruch op bekend terrein. „Ik heb in 1969 met het Nederlandse elf tal in Chorzov tegen Polen ge speeld. Dat was een kwalifica tie wedstrijd voor het wereld kampioenschap van 1970. We verloren met 21. Henk Wery miste toen een strafschop. Ge makkelijk krijgen we het niet want het publiek kan daar be hoorlijk tekeer gaan". De loting voor de kwartfina les van de Europacup-toer nooien had het volgende resul taat: UEFA-cup: TB Stuttgart (WD1) - Vitoria Setubal (Port), Ipswich Town (GB) - Lokomotive Leipzich (OD1), 1 FC Köln (WD1) - Tottenham Hotspur (GB), Ruch Chorzov (Pol) - Feyenoord (Ned). Europacup bekerwinnaars (kwartfinales): AC Milan (It) - Paok Saloniki (Griek), AFC Magdeburg ODI) - Beroe Sta- ra Zagora (Bul), Sporting Lis sabon (Port) - FC Zürich (Zwi), Borussia Mönchenglad- bach (WD1) - Glentoran Bel fast (N. Ierl). Europacup landskampioenen (kwartfinales): Bayern München (WD1) - CSKA Sofia (Bul), FC Basel (Zwi) - Cel tic Glasgow (Schot), Rode Ster Belgrado (Z SI.) - Atleti1 co Madrid (pa), Spartak Trnava (Tsjech) - Ujpest Doz- sa (Hong). Hastings min of meer op een Herhaling rekent De tweede ronde in hotel Kennamerduin verschilde he melsbreed van de sparring van dinsdag, waarin de hard handige man-tegen-man-duels ontbraken. Sosonko, won in de ochtenduren de hangpartij te gen Quinteros met afgemeten manoeuvres. In de namiddag kreeg hij van doen met de jonge Hongaar Adorjan - die ooit eens een Niemeijer-toer- nooi brillant won - en ook heden in perfecte vorm leek. Wederzijds werd op fantasti sche complicaties ingegaan, dusdanig, dat het voor com mentator Jongsma - en met hem de hele stampvolle zaal toeschouwers - naarstig spoor zoeken bleef. De materiaalver houding (Adorjan een stuk meer en zwart drie vrij pion nen) noopte waarschijnlijk tot remise. Eertijds schreef men dan - beiden stonden gewon nen. Langeweg verdient waarde ring en medegevoel. Geduren de de gehele partij tegen Ghi- tescu had hij de leiding. Die liet hij zich in tijdnood ontfut selen. Plotseling bleek daar de doodstraf op te staan. Ietwat stoffig verloor de Bulgaar Ra- dulov tegen de Amerikaan Browne, wiens Australische paspoort nauwelijks geloof waardig is. De Bulgaar deed het, in een toch overbekende variant van de Siciliaan, wat te rustig, boette een pion in en werd vervolgens vrijwel me chanisch om zijn schakersle ven gebracht. Hij keek daarbij urenlang als een treurende bulldog de arena in, zo kijkt hii overigens ook als hij beter staat. De remises waren het ver melden niet waard, evenmin de mat-in-een-zet, die de Westberlijner Hecht aan de Hongaar Fortintos toebracht. Deze stortte zich in het eigen zwaard toen zijn troepenmacht totaal ontredderd was. In de meesterafdeling spreken de Nederlanders vooralsnog een pittig woordje mee. Zowel Van Scheltinga als oud-lands kampioen Kuijpers staan in het voorste gelid. De uitslagen zijn: Grootmeestergroep 2e ronde: Matulovic (Zd Si) - Pomar (Sp) afgebr. Quinteros (Arg.) - Donner (Ned) Vz, Ador jan (Hong) - Sosonko (Ned) Vz, Ree (Ned) - Enklaar Ned) 1/2—1/2, Radulov (Buig) Browne (VS) 01, Lange- ADVERTENTIES weg (Ned) - Ghitescu (Roem) 01, Hecht (Brd) - Forintos (Hong) 10, Planic (Zd Si) - Timman (Ned) 10, afgebro ken partij le ronde: Sosonko (Ned) - Quinteros (Arg) 10, Stand na 2 ronden: 1-4: Pla nic, Browne, Sosenko, Hecht l'/z pnt., 5-10: Ghitescu En klaar, Donner, Adorjan, Ree, Radulov 1 pnt., 11-12: Pomar, Matulovic Vz pi 1 afgebr, 13- 14: Timman, Quinteros Vz pnt., 15-16: Forintos, Langeweg 0 pi 1 uitgesteld. Meestergroep 2e ronde: Gar cia (Cuba) - Popov (Buig) Yz1/2, Van Scheltinga (Ned) - Baljon (Ned) 10, Antunac (Zd SI) - Kurajica (Zd Si) afgebr., Hachtiar (Ind) - Har- toch (Ned) afgebr., Kuijpers (Ned) - Dicks (Ned) 1/2—1/2, Eising (Brd) - Tarjan (VS) - afgebr. Moh (Brd) - Keene (Eng) 1 J ytel (Pol) - Ciocaltea .oem) YzYz\ (Van onze sportredactie) ROTTERDAM Tijdens de zesdaagse van Bremen is het tot een handgemeen gekomen tussen de Westduitsers Wolf gang Scliulze en Dieter Kern» per. Schulze gaf Kemper en kele slagen op het hoofd. Kemper moest toen naar een ziekenhuis worden vervoerd. Ook Klaus Bugdahl kwam in het hospitaal terecht. Hij moest behandeld worden we gens een abces aan het zit. vlak. Als gevolg van deze ontwik kelingen heeft Peter Post de wedstrijdleider van de zes daagse van Rotterdam, die vanavond begint, zijn deelne mersveld gewijzigd. Bugdahl en Kemper vielen af en Loe- vestijn en Deloof zijn er bij gekomen. Verder koppelde Post Kees Bal aan Gerard Koel (Bal zou oorspronkelijk met Karstens rijden), die nu met de Duitser Hempel een ploeg zal vormen). Het deelnemersveld aan de zesdaagse van Rotterdam ziet er nu ais volgt uit: Loevesfcijn- Deloof, Koel-Bai, Duyndam- Pijnen, Verschueren-Debos- scher, De Wit-Van Leeuwen. Delatorre-Morbiato, Gilmore- Stam, Van Tol-Priem, Kar- stans-Hempel, Merekx-Sercu, Van Lanoker-Moerioux, Brac- ke-Peelman. en Dean-Per- kins. CARAVANS Een Dickson 808 LS sta-caravan is één van de hoofdprijzen in de Nationale Puzzelaktie voor de Stichting Natuurbehoud en Natuurbeschermingseducatie in deze krant. De caravan is ontworpen naar de meest moderne recreatie-eisen. De wanden, evenals het dak en zelfs de vloer zijn geïsoleerd. Wanden en meubels in teakkleur uitgevoerd. Waarde ca. 10.000.-. Aangeboden door Dick Wlsslnk, die u uitnodigt de caravan bij een van de vele dealers te komen bezichtigen. U kunt 'm winnen wanneer u voor ƒ1.- meedoet aan de puzzelaktie.

de Stem | 1974 | | pagina 15