Misverstanden over zondag-rijverbod DE VISSER EN DE REIGER Vrije Zeeuw Aardenburgse boilers namen nieuwe speelbanen in gebruik VANHECKB.V SYSTEEMBOUW Flamingo in Axel RRAND IN DER ROEDE EIGEN SF0RMWAARSCHIJW1NGSBIENST NA LAATSTE WATERVLOED REIMERSWAALS RAADSLID REPLEIT STEUNTUINDERS IN OLIENOOD LUITING BAAN? fppr-r AUTOMOBILISTEN EN HOTELIERS IN MIDDEN-ZEELAND DE DUPE Half januari derde interkerkelijke avond in Goes „GEVAARLIJKE SITUATIES OP WESTERSCHELDE VOORKOMEN" Vleesdiefstal Benzine distributie voor hulpwerktuigen binnenvaartschepen commissaris der koningin in Zeeland p Gewonde en veel schade Burgemeester De Kam van Axel maakt kennis met dorpskernen stad streék weer Prijskamp 1974 topbiljart Hulst voor A. Picavet Vriendschappelijk voetbal in Hulst Loodsenvakblad: Pleegmoeder voor jonge herders per radio opgeroepen Middelburg oefent tegen Arnemuiden Bouwt utiliteitswerkeri, zoals fabrieken en industriehallen in systeembouw met muren van baksteen elementen. KOUDEKERKE PAVILJOEN DE HEIDE" „THE BLACK RANGERS ■maandag 31 december 1973 3 sspondente) dat een verplichte maan- ielbranche, waar het me- i een enquête (gehouden en De Putter) vóór had ;e baan wordt geschoven. lat. De brief die de heer ie Rudder van de Kamer van loophandel terug kreeg, zal et vermoeden, dat de win- .elsluiting nu wel niet door al gaan, wel hebben ver- terkt. omdat er alleen tot en verplichte sluiting beslo- en kan worden, na advies "an de kamer van Koophan- .el. Voor zo'n advies wordt latuurlijk rekening gehou- len met de wensen en argu- neniten van de betreffende vinkeliers. De heer De Ru/d ier heeft de resultaten van ;ijn actie doorgestuurd naar Ie loco-burgemeester, de neer D J. Oggel. 01. (Van onze correspondent)' HULST Aan de jaarlijkse prijskamp op het topbiljart die de Hulster topbiljartclub de Lustige Toepers onlangs in het café Van August Lijbaart te Hulst hield, namen in totaal 42 topbiljarters deel. Winnaar werd A. Picavet van BC Ona uit Hulst. De prijzen bestonden uit wild en vleesgerechten. De eindstand ziet er als volgt uit: 1 A. Picavet (BC Ona Hulst), 2 R. Pilaet Clinge, 3 G. Herwegh 't Anker Hulst, 4 Werner van Swaal Marionet- te Hulst, 5 W. Dobbelaar De Lustige Toepers Hulst, 6 J. Rombout 't Centrum Hulst, 7 G. Duvivier Krimpen aan de IJssel, 8 H. Piessens (De Lus tige Toepers) Hulst, 9 F- jan Swaal Marionette Hulst, 10 J. Pilaet BC Ona Hulst en 11 Th. de Witte Marionette Hulst. t Zo maar een leuk plaatje van een niet alledaagse opstelling: ie confrontatie van een beroepsvisser met een sportvisser. De be. roepsvisser blijft er uiterlijk nogal kalm onder, de sportvisser fronst de wenkbrauwen maar eens. (Van onze correspondent) HULST Het eerste en het tweede elftal van de voetbal* vereniging HW '24 uit Hulst gebruiken de competitielöze zondag, aanstaande zondag» voor het spelen van vriendschappelijke duels. Derde klasser HVV 'W speelt zondagmiddag om na11 drie thuis tegen de afdelmgs eerste klasser Hulsterloo uk Nieuw-Namen. Het tweede elftal van HW '24, dat uit komt in de reserve tweede klasne B van de KNVB speek eveneens thuis en wel tegen het tweede team van Steen, dat een klasse lager speelt. Deze match begint om «au een. itschappij De Stem B V. el. 01150-7920 (4 lijnen); HULST: (3 ifjnen); GOES: Klokstraat i. en 13.30-17.00 uur. E* 1900-21 00 uur, tel. 01600-223U; 600-49900; zondag 20.00-22.00 UW. .140-8731 of 01130-0297; Midden' Augustijn, Kantoor Nieuwstraat^ rt tel 01150-5745 algemeen reoa Kantoor Kromme Weele tel 01180 7438 redacteur el 01100-3405 aaiit Klokftras Colitnshol 35 Goes redact*»' yar Berkel. kantom Nieuwstr»»^ vè tel 01150-4806: redacteur rr Steen «traal 14. Hulst tel facteur W Z - Vlaanderen: turg tel 01170-3370: eportrec 5 2594 9: Axel tel 01155-2237. (TIB: e» tel 01130-0297. IK i tel 01100 - 4318 (Van onze correspondent) AARDENBURG Honderd tachtig boilers uit Nederland en België hebben zaterdag de nieuwe overdekte bolbanen bü café Centraal op de Markt te Aardenburg ingewijd met een grootscheepse bolpartü. Voordat het edhter zover was, verwelkomde E. Rijc- kaert, voorzitter van de Aar denburgse Boilers Club A.B.C. de aanwezige boilers en geno digden. Onder hen bevond zich ook burgemeester drs. W. Lockef eer, die de draverijen op Walcheren voor enkele Men in de steek had gelaten om bij de feestelijke opening aanwezig te kunnen zijn. Voorzitter Rijckaert sprak zijn grote dank uit aan hen, die de ^gelopen weken dag aan dag in tou-w waren geweest om zonder daarvoor Toosten in re kening te brengen, de plaatse lijke aannemer Daansen be hulpzaam te zijn bij het op trekken van het gloednieuwe Sebouw, waarin twee uiterst moderne bolbanen zijn onder gebracht. De heeT Rijckaert begroette en dankte speciaal de 73-jarige F. Voet uit Moer- herke (België), die elke dag naar Aardenburg was geko men om te helpen. Vooruitzichten voor dinsdag M woensdag, opgesteld door «et KNMI op zondag om 18.00 uur: overwegend droog en weinig verandering in tempe ratuur. Weersverwachting ln JiJfers gemiddeld over Neder land. V Voor dinsdag: aantal uren K®: nuil tot 3. Min. temp.: omstreeks nor-maal. Max. jamp.: van ongeveer normaal jot 3 graden onder normaal, kans op een droge periode Jan minstens 12 uur: 90 pro- W-t. Kans op een geheel ufoog etmaal: 60 procent, voor woensdag: aantal uren on: nul tot 3. Min. temp.: van ngeveer normaal tot 3 graden :®vJn normaal, Max. temp.: treeks n°rmaal. Kans op on droge periode van min jus 12 uur: 70 procent. Kans een geheel droog etmaal: w Procenr. Dank werd ook gebracht aan de families Maenhout en Van Zwaarden uit Heille, die voor aan- en afvoer van materiaal hadden gezorgd, en dat ook allemaal belangeloos ten dien ste van A.B.C. De heer Rijckaert memo reerde, dat de bolsport in Ne derland bijna uitgestorven was, maar dat men er in de West-Zeeuwsch-Vlaamse grens streek voor heeft gezorgd, dat dit mooie spel binnen de landsgrens bewaard bleef. En dat niet alleen, want het bol- spel nam een grote vlucht, zo dat Z.B.C. zelfs 74 leden telt, en daarmee een internationale club is geworden. Alvorens de bolbaan met een ietwat mislukte gooi te openen, verklaarde de Aarden burgse burgemeester dat hij bijzonder gelukkig was met het ontplooide initiatief. Hij prees de boilers om hun grote eensgezindheid en sportiviteit. De bolsport, zo zei de heer Liockefeer, is een eerlijke sport, waarbij zowel dames als heren in clubverband om de eer strijden. Alle individuali teit is er vreemd aan, wat niet van alle sporten gezegd kan worden. De burgemeester zei ook blij te zijn met het feit. dat zovelen van over de grens naar Aardenbu-rg komen om er de bolsport te beoefenen. Spreker zag dit in het licht van het toerisme en sprak daarbij de hoop uit, dat de plaatselijke horecabedrijven door deze grote belangstelling voor het bollen wat soelaas zullen krijgen, nu ze tengevol ge van de autoloze zondagen toch al veel moeten missen. Maar, zo zei de burgemeester, een echte boller zal altijd wel middelen vinden om te kun nen bollen, ook al mogen er dan geen auto's rijden. Ook de heer Lekens, exploi tant van de bolbanen, dankte alle aanwezigen voor de ge sproken woorden en ontvan gen gelukwensen. Terwijl de eerste boilers over de baan gingen, kwamen de genodigden, waaronder de dagelijkse besturen van het evenementencomité, de plaat selijke VW en de zustervere nigingen bijeen in Centraal, w5" rn*»- nog geruime tijd cTtn "vt (Van onze correspondenten) MIDDELBURG/TERNEUZEN In Zeeland zfjn speciaal bij de buitenlandse toeristen nogal wat misverstanden ont staan over het zondagsrijverbod op de laatste zondag van 1973. Ook enkele hotelhouders belden zaterdagavond de politie voor nadere informatie ten aanzien van het zon- dagsrijverbod. Deze hoteliers leefden in de veronderstótliing, dat, evenals de buitenlandse in Nederland verblijvende toeristen, dezelf de regeling gold voor buiten landers als met het kerstweek end. Zij hebben zich daarmee danig vergist. Er waren enkele hotelhouders bij die op grond van deze veronderstelling in kopen hadden gedaan, en per soneel voor het weekend had den aangenomen. Naar de po litie ons meedeelde waren er in Zeeland heel wat Duitse toeristen, die in de veronder- steüinig leefden zondag huis waarts te kunnen keren om in hun Vaderland de jaarwisse ling te vieren. Ook zij bleken op het ver keerde paard te hebben gewed en bun programma moesten zij wijzigen, aangezien zi'j geen toestemming kregen huis waarts te keren. Ook onze zuiderburen hebben wat moei te gehad met de interpretatie van ons zondags rijverbod. Zo waren er in hotel Britannia te Vlissingen vier Belgische fa milies. die meenden zondag morgen terug naar België te mogen keren. Bij wijze van uitzondering werd deze Belgi sche families toestemming verleend om via de kortst mo gelijke route naar België te rijden. In. Veere werd een (Van onze correspondent). OOSTBURG Op rijksweg 58, tussen Draaibrug en Oost- burg zijn zaterdagmiddag om één uur een personenauto en een aanhangwagen met elkaar in botsing gekomen. De bestuurster van de per sonenauto moest in het zieken huis worden opgenomen, de beide voertuigen waren total- loss. Het ongeluk gebeurde, toen de aanhangwagen van de auto, bestuurd door J.R. uit Cadsand los raakte en tegen de perso nenauto, bestuurd door R.B.-C. uit Boskoop botste. De be stuurster moest met een her senschudding en diverse ande re verwondingen per ambulan ce naar het St. Antoniuszie- kenhuis worden overge bracht. (Van een onzer verslaggevers) GOES Op 15 januari wordt in de Oosterkerk te Goes de derde Interkerkelijke avond gehouden in het kader van de voorbereiding van de kerkenconferentie 1974. De avond begint om acht uur. Pater Dijkstra uit India zal een inleiding houden over het wenk van moeder Teresa. Dit in verband met het thema van deze avond „bevrijding tot het doen van gerechtig heid". Moeder Teresa werkt onder de allerarmsten in India. Onlangs nog werd zij begif tigd met de prijs Johannes XXIII. P-ater Dijkstra heeft moeder Teresa persoonlijk ontmoet, en kent haar werk en dat van haar zusters van zeer nabij. Duitse automobilist aangehou den, die eveneens in de veron derstelling leefde wel te mo gen rijden. Hij heeft zijn auto echter in Veere achter moeten iatan en is met openbaar ver voer huiswaarts moeten ke ren. In Goes overkwam een Bel gische automobiiiist ditzelfde lot. De politie deelde ons mede, dat het misverstand ten aan zien van het zond-agsrij verbod is ontstaan door de toestem ming, die indertijd is verleend tijdens het kerst-weekend bui tenlandse toeristen binnen Ne derland te laten rijden. Het oudejaarsweekend heeft men op één Kjn gesteld met het kerst-weekend en vandaar de vele desillusies, aldus een woordvoerder van de rijkspo litie te Middelburg. Van de gelegenheid om Zeeuwsch-Vlaanderen te be zoeken is door onze zuiderbu ren ook gisteren een druk ge bruik gemaakt. Te Sluis sprak men verheugd van een ouder wetse drukte. De horecabe drijven en winkels kregen vooral in de namiddag zeer druk bezoek. Ook de handel drijvende middenstand in Hulst was weer in zijn nopjes, al moest men constateren dat de drukte iets minder was dan vorige week zondag. De reac ties uit Sas van Gent waren van gelijke aard; iets minder dtan vorige zondag, maar toch zeer bevredigend. (ADVERTENTIE) (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG In het laatste nummer van het twee maandelijks blad De Neder landse Loods wordt erop ge wezen dat op de Westerschel- de nog regelmatig gevaarlijke situaties ontstaan, die bij een betere organisatie voorkomen kunnen worden net zoals dat op de Nieuwe Waterweg en het Noordzeekanaal gebeurt. In het loodseniblad wordt ge mold dat tijdens de storm nacht van 12 op 13 november de Nederlandse tanker Basti- aan Broere vanuit de haven van Antwerpen naar Spanje vertrok. Het schip was gela den met chemdoaliën, waaron der acryloniitrile, een giftig gas waarmee bij aanraking met water het beruchte blauiwizuurgas wordt gevormd, Volgens het loodseriblad ont snapte het Rijnmondgebied destijds aan een ramp toen de Anco State met deze lading aan boord zonder loods bin nenliep en terecht kwam op de Noorderpier bij Hoek van HolJand. Na dit ongeval, dat goed afliep, mogen geen sche pen met gevaarlijke stoffen meer de Nieuwe Waterweg en het Noordzeekanaal bevaren zonder loods aan boord. Omdat de loodsdienst was gestaakt in verband met de storm wilde echter de gezagvoerder van de Bastiaan Broere zonder loods het zeegat Wielingen uitvaren, Doordat de afhaaldierast voor de loodsen in de rede van Vlissingen toen ook was ge staakt is de tanker ongeveer een uur lang op de rede van Vüssinigen Mijven liggen. Vol gens De Nederlandse Loods had de tanker of beter niet. kunnen vertrekken of op de Westersohelde een beschiuttP ankerplaats kunnen zoeken De Nederlandse Loods is van plan alle gevaarlijke situaties op de Westersohelde te signa leren omdat dit volgens het blad de enige methode is om te bewerkstelligen dat afdoen de maatregelen worden geno men. (Van onze correspondent). AXEL Dat er nog heel veel behulpzame mensen zijn, heeft de heer I. van Hoven (Bloemenhuis Multiflora te Axel) dezer dagen ondervon den. Zijn aanstaande schoonzoon, de heer Leenknegt uit Moer- beke, vertelde dat hun herders hond was bevallen van tien jongen. Vier ervan waren reeds het huis uit, maar aan gezien tot overmaat van ramp de moeder was gestorven, wist men niet hoe de jongen te voeden. Verscheidene wei gerden namelijk de fles. Via de Terneuzense gemeentepoli tie nam de heer Van Hoven („alle lof voor dat korps" zo voegde hij er aan toe) contact op met het ANP, dat oen noodsein uitzond. Van vele zij den uit Nederland (Boven- Karpsel, Winterswijk. Den Haag enz.) kwamen reacties. Tenslotte vond men landbou wer Dekker in de Braakman, die een zogende hond met een jong had. Drie van de hondjes werden direct door de nieuwe moeder geaccepteerd. De an dere doen het met de fles. (Van onze correspondent). SINT JANSTEEN Te Sint Jansteen hebben onbe kenden vrijdagavond uit een diepvrieskast, die stond in een schuurtje op het erf van E.B. aan de Oude Drijdijk, vijftien kilogram vlees ontvreemd. (Van onze correspondent). MIDDELBURG De zon dag-tweede klasser Middel burg speelt zaterdagmiddag om halfdrie op het Nadorstter rein te Middelburg een vriendschappelijke wedstrijd tegen de zaterdag tweedeklas ser Arnemuiden. Scherpenzeel (Gld.) Glashorst 92a (Industrieterrein) Tel.: 03497-2024* AXEL Op vrijdag 4 ja nuari wordt de nieuwe bur gemeester van Axel, de heer A. de Kam met zijn familie om ongeveer kwart over een verwacht aan de grens van de bebouwde kom van Axel, nabij de boerderij van de fa milie Dekker aan de Nleu- wendijk. De loco-burgemeester en de secretaris zullen daar hun opwachting maken. Na de begroeting stappen de heer cn mevrouw De Kam over in de auto van de gemeente en rijden, vooraf gegaan door de ruiterijverenigirag en de po nyclub de Kleppertjes vanaf de Nieuwendijk. via de Sta tionsstraat, Kerkdreef. West straat naar de Markt, en het gemeentehuis. Vanaf de spoorwegovergang zal er stapvoets gereden worden. Nadat, voor het stadhuis bloemen zijn aangeboden, begint om 14.90 uur de raadszitting, waarop de heer De Kam als burgemeester zal worden geïnstalleerd. Daar na. om ongeveer 15.00 uur is er in de raadzaal een offi ciële bijeenkomst van de nieuwe burgemeester, de raad en genodigden. Dan zul len de genodigden in de ge legenheid worden gesteld de nieuwe burgemeester toe te spreken. Om 15.45 uur ver trekken de burgemeester en mevrouw De Kam naar de Halle. waar in de foyer een receptie begint voor genodig den. Van 19.00 uur tot 20.00 uur zal de bevolking van Axel, eveneens in de fover van de Halle, in de gelegen heid worden gesteld met de nieuwe burgemeester kennis te maken. Op zaterdag 5 januari houdt burgemeester De Kam van 16.00 tot 17.00 uur recep tie in café Plasschaert (Dorpsstraat 3) te Overslag om met de bevolking van die kern en zijn omgeving ken nis te maken. Eenzelfde plechtigheid vindt plaats te Zuiddorpe in café De Cock (Dorpsplein 6) van 17.30 tot 18.30 uur. Tenslotte brengt de nieuwe burgemeester een bezoek aan Koewacht en hoopt daar van 20.00 tot 21.00 uur in café De Schepper (Nieuwstraat 30) de bevolking te ontmoeten. Jp'g9= Bil*— fflpr" "*w"w 0 De flamingo voelt zich best thuis op het Zeeuwse water. (Van onze correspondent) AXEL De laatste dagen zwerft er in de ongeving van Axel, nadat hij eerder op an dere plaatsen in Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen was op gemerkt, een flamingo rond. „Ik heb hem nog niet gezien", zo deelde de heer F. Haak uit Hoek van de vogelwacht de Steltklnut op, „maar, gezien de tijd van het jaar, kan ik moeilijk aannemen dat het een Zuideuropese flamingo is, die wij hier al eens eerder hebben gezien, namelijk in de Braak man. De heer Haak veronder stelt dan ook dat dit exem plaar is ontsnapt uit een die renpark. (Van onze correspondent). MIDDELBURG In het verzorgingshuis Der Boedc te Koudekerke is zaterdagavond om tien over tien brand uitge broken op de afdeling Mar griet. De brandweerkorpsen van Vlissingen en Koudekerke wa ren spoedig ter plaatse en konden de brand in de kiem smoren. Eén kamer is geheel uitgebrand. De oorzaak van de brand is een kortsluiting in een televi sietoestel. De schade was nog niet te schatten. Het huis Der Boede is tegen brand verze kerd. (ADVERTENTIE) DEN HAAG (ANP) De distributie van benzine voor hulpwerktuigen aan boord van binnenvaartschepen gaat even eens op 7 januari in: de stan- daardbenzinetoewijzing be draagt zowel voor Nederlandse als buitenlandse binnenvaart schepen voorlopig vijf liter per hulpwerktuig per week. De versterking geschiedt voor een periode van vier weken. Aanvragen voor toewijzin gen van benzine kunnen met ingang van 3 januari worden ingediend bij de hoofd- en bij kantoren van de rijksverkeers- inspectie, aldus het ministerie van verkeer en waterstaat. De toewijzing van benzine ge schiedt per machtiging of per vergunning. Wordt aan de aanvrager een machtiging verstrekt, dan kan hij bij de daarvoor aangewe zen PTT-kantoren tegen inle vering van de machtiging en tegen betaling van f 5,- de benzinebonnen afhalen. Een vergunning wordt al pen gegeven als de aanvrager over een eigen bunkerstation beschikt, dat rechtstreeks door de oliemaats happijen wordt bevoorraad. In dat geval zal bij het verstrekken van de vergunning een consentgeld (geleidegeld) worden geïnd van anderhalf procent van de verkoopwaarde van de betrok ken brandstof. Als dit nodig blijkt, kunnen eventueel ook extra-toewijzin gen worden verstrekt. VANAF 1 JANUARI IN BERGEN OP ZOOM Telefoon 01640 - 33157 (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG De com missaris der koningin in Zee land, mr. J. van Aartsen en zijn echtgenote mevr. C. van Aartsen-Stap houden hun nieuwjaarsreceptie op zaterdag 5 januari in de statenzaal (in gang Abd'iplein) te Middel burg. De receptie vindt plaats van vier tot zes uur. (Van een onzer verslaggevers) KRUININGEN Gemeen telijke financiële steun aan tuinders, die hun verwar mingsinstallatie in de kassen willen ombouwen van olie op aardgas. Dit bepleitte in de onlangs gehouden raadsverga dering van Reimerswaal in Ons Dorpshuis te Kruiningen de SGP-fractievoorzitter W. Koster sr. De heer Koster wees erop, dat ook de tuinders in Rei merswaal, die voor hun be drijf werken met olie, in moeilijkheden dreigen te ko men door de sterke prijsstij gingen. Het ministerie van Economische Zaken heeft nu wel een subsidie in het voor zicht gesteld aan die tuin- bouwondernemera, die willen overschakelen op aardgas, maar deze subsidie zit vast aan een maximumbedrag. Vol gens de heer Koster liggen de werkelijke ombouwkosten ho ger dan dit maximum-bedrag. Hij vroeg daarom het college ae mogelijkheid te bekijken, of de gemeente hierbij dan ook niet de helpende hand kon bieden en bijspringen wat be treft de aansluitingskosten op het aardgas. Burgemeester mr. C. Pijl Hogeweg zegde de heer Koster toe, deze zaak serieus te zullen bekijken. Tijdens de rondvraag van de raadsvergadering stelde de heer J, Walraven (PvdA) de recente stormvloed aan de or de. Hij werd daarin bijgeval len door raadslid V.d. Velde (CHU). De heer Walraven stelde dat gebleken is, dat de storm waarschuwingsdienst niet naar behoren functioneert. Hij maakte zich met name kwaad over het feit dat men in Vüssinigen al twee uur eer der dan bijvoorbeeld in Ril- land-Bath wist, hoe abnormaal hoog het water was komen opzetten. Maar een waarschu- winigstelefoontje van de zijde van Vlissingen had er niet af gekund. De heer Van de Velde wilde met name weten of er eobt geen ongelukken kunnen gebeuren, gezien het feit dat sommige dijkeh ln een slechte staat verkeren. Verder wilde hij weten wie er nu verant woordelijk zijn voor dt vloed planken. Burgemeester Pijl Hogeweg gaf toe, dat sommige dijkvak- Ken niet al te best zijn. Hij deelde mee aan de commissie Klaasesz te hebben gezegd tij dens de hoorzitting in Middel burg: „Het wordt angstig te zien, dat er de laatste jaren niets meer gebeurt aan de Oosterscheldedijken". De bur gemeester zei verder bij de waterschappen aan de orde te zullen stellen, dat sommige dijkvakken voor onderhoud op korte termijn in aanmerking dienen te komen, zelfs als dit maar nodig is voor een perio de van vier jaar. De verant woordelijkheid voor de vloed planken lag gedeeltelijk bij de gemeente en gedeeltelijk bij het waterschap. Wethouder C. Cornelisse ging op de zaak nog verder in. „Mijn standpunt is altijd ge weest: de stormwaarschu- wingsdienst is een mooi ding, maar we moeten de zaak zelf in de gaten houden. Rijkswa terstaat rekent met grafieken, het water trekt zich daar ech ter niets van aan". Hij deelde verder mee, dat met de dienst gemeentewerken inmiddels een eigen Reimerswaalse waarschuwingsdienst en alar meringsdienst op poten is ge zet. Het voorstel moet nog in het college van burgemeester en wethouders komen. Dat ge beurt op zeer korte termijn.

de Stem | 1973 | | pagina 3