Ook Terneuzen heeft nu zijn eigen tentoonstellingsruimte Lezing over ballonvaren voor ZLM-kring Hulst De Stem/De Vrije Zeeuw Mis zon DE VISSER Aardenbu namen ni speelbane TWEE PANDEN IN DE NIEUWSTRAA T, MAANDAGSLUITING IN AXEL OP DE LANGE BAAN? Auto tegen boom bij Aardenburg Bejaardenkoor uit Terneuzen op nieuwjaarsreceptie Twee lichtgewonden veel materiële schade aanrijding Rijksweg 60 - Hulst Topbiljart in Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen „WILD-DRIVE" BRIDGECLUB HULST IN ZAAL DEN DULLAERT AUT0M0BILIS1 Droog stad streek 1JÊÊÊÊÊÊBÊÊKÊÊÊÊÊÊÊÊÊM Vod ka-Whisky per fles 9,95 BESTUURDER SPOORLOOS Auto „ontleed" in Julianalaan Hulst Bowlingwedstrijd Prijs voor meest originele vraag Hulst Aardenburg Nieuw Namen 's-Gravenpolder St. - Jansteen Terneuzen Na enquêtes over en weer Trimf ietsclub in Biervliet opgericht Cabaret in Sas van Gent Prijskamp 1974 topbiljart Hulst voor A. Picavet V riendschappelijk voetbal in Hulst Maandag 31 december 1973 (Van onze correspondent) TERNEUZEN De Terneuzense kunstliefhebbers, die voor het bezoeken van tentoonstellingen tot nog toe naar Hulst, Sas van Gent, Aardenburg of IJzendqke moesten, kunnen voortaan wat dichter bij huis blijven. In de Nieuw- straat in Terneuzen is namelijk onlangs de eerste kunst galerie van deze stad geopend. De naam is The South Flandres Gallery en ze is ondergebracht in twee panden in de Nieuwstraat. De beherdeer is de 44-jari- ge heer J. Brown, die na een jaar in Biervliet te hebben gewoond, zich nu met zijn vrouw en twee kinderen in Terneuzen heeft gevestigd. Het echtpaar is afkomstig uit Engeland en doet alle moeite om de Nederlandse bezoekers zo goed mogelijk te laten be grijpen wat ze bedoelen. Veel bezoekers hebben ze in de korte tijd dat de galerie geopend is, nog niet gehad. „Het lijkt erop dat de mensen nog altijd een beetje drempel vrees moeten overwinnen," zegt de heer Brown, die eraan toevoegt dat ook onbekendheid over het bestaan van de gale rie natuurlijk een rol speelt. De expositieruimte bestaat in feite uit twee delen. In het ene deel heeft de heer Brown een afdeling curiositeiten on dergebracht, het andere deel. wordt als een permanente ten toonstellingsruimte gebruikt. In de curiositeitenafdeling hangen aan de muur veel fraaie teken/ingen, kleine schilderijen, goede reproduc ties en diverse tafel- en wand kleden. Hier en daar, ver spreid over enkele tafeltjes, gebruiks- en luxe voorwerpen uit grootvaders tijd. Het pand Nieuwstraat 40 Is de eigenlijke expositieruimte, waar beeldende kunstenaars hun werken tentoon kunnen stellen. Tot eind januari expo neert er de Vlaming Dees de Bruijne (33) uit Zomerghem. In eigen land geniet hij al enige vermaardheid. Een reproductie van een van zijn schilderijen is ook opge nomen in het boek over open baar kunstbezit 1973. De Bel gische kunstcriticus Jean-Emdle van Daele heeft er een korte uiteenzetting bij gegeven. Dees de Bruijne werkt overigens ook mee aan een serie van zes programma's, die de B.R.T. gaat uitzenden over de situa tie, waarin de beeldende kun stenaars in België verkeren. Dit onder de titel:..Macht en onmacht van de kunst." Het eerste deel wordt woensdag 2 januari uitgezonden. Jean- Emile van Daele en Ludo Bek kens verzorgen het scenario en Dees de Bruijne werkt er aan mee. Voor sommige mensen kan het werk van Dees de Bruijne wat shockerend zijn. ..Dat is nu juist niet mijn bedoeling," zegt Dees de Bruijne. „Ik zou het jammer vinden als de mensen mijn schilderijen als een soort pornografie zouden beschouwen. Ik wil juist pro beren degenen, die mijn schil derijen bekijken, ervan te overtuigen dat het seksuele le ven van de mens helemaal niet is wat men eT in het Victoriaanse tijdperk van ge maakt heeft: iets smerigs en iets waarover vooral niet of hoogstens alleen maar fluiste rend wordt gesproken." Hij wijst op één van zijn grote schilderijen, waarop een geboorte staat afgebeeld. „Is (ADVERTENTIE) Drankenhandel BROER PLUYM Hemelstr. 13, St.-Jansteen Telefoon 01140 - 2635 het wonder van de geboorte smerig?" vraagt hij. „Als het begin van de mens smeniig is, is zijn einde het dan ook?" Hij filosofeert er nog wat op door. Dat er tegenwoordig veel te lezen en te zien is dat als pure pornografie kan worden beschouwd, betreurt de heer De Bruijne. „Vroeger mocht er niks, nu schijnt alles te mo gen. We zullen de ideale toe stand bereiken als die twee uitersten met elkaar in over eenstemming zijn gebracht," is zijn vaste overtuiging. Dees de Bruijne blijkt een geëngageerd schilder te zijn. „Mijn ouders waren heel arm en ik, mijn vrouw en drie kinderen hebben ook heel wat armoe gekend. De laatste ja ren gaat het wat beter omdat ik nogal veel schilderijen ver koop. En je hebt toch een beetje geld nodig om je zon der al teveel zorgen aan je werk te kunnen wijden," zegt hij. Mogelijk was die armoe de oorzaak van zijn geëngageerd zijn. „Als je arm bent tel je niet mee, wie je verder ook bent," is zijn mening. Hij schildert tegen het geweld in de wereld, het grimmige sprookje van Sneeuwwitje op één van zijn schilderijen ge tuigt er van. Hij verwijt in zijn werk de wereldlijke en geestelijke leiders dat zij hun macht niet gebruiken om oor logen, geweld, martelingen, ziekte en honger uit de wereld te helpen. Hij wijst op een schilderij, waarop drie naakte kinderen staan, spelend in een wei met op de achtergrond de dreiging van een steeds toene mende luchtvervuiling. „Dat zijn mijn kinderen," zegt Dees de Bruijne. „Naakt heb ik ze geschilderd om aan te tonen dat een kind geen frustraties kent en zuiver en onbevangen tegenover zijn omgeving staat. Maar als je naar die achter grond kijkt, dan zie je dat die bijna paradijselijke toestand niet lang meer zal duren. Elke dag worden er mensen uit het paradijs verdreven." Hij is ervan overtuigd - dat 'het nog vele jaren zal duren voordat de mentaliteit van de maatschappij wat veranderd zal zijn. Hij is van mening dat mogelijk negenennegentig pro cent van de jongeren, die nu tijdens protestmarsen met spandoeken lopen, hun idealen zullen verloochenen op de dag dat zij een goed baantje krij gen. „Het kan allemaal waar zijn. Maar dat neemt bij mij de overtuiging niet weg dat er toch telkens iets wordt losge slagen. Als ik door mijn schil derijen iets aan de verbetering van de wereld kan bijdragen, dan is het niet voor niets ge weest," aldus Dees de Bruijne. (Van onze correspondent). AARDENBURG Op de weg tussen Aardenburg en St. Kruis is zaterdagavond, ver moedelijk om ongeveer zes uur, een Belgische personen auto tegen een boom terecht gekomen en zwaar bescha digd. De Aardenburgse politie trof de auto verlaten ter plaatse aan. Vermoedelijk zal de eige naar zijn wqgen vandaag wel komen ophalen. Zolang weet de politie niet hoe het ongeluk is ontstaan. Vermoedelijk was er een licht gewonde bij het ongeval 0 Galeriehouder S. Brown in zijn expositieruimte. (Van onze corresDondent). HULST Onbekenden heb ben in de nacht van vrijdag op zaterdag van de op de Juli analaan te Hulst geparkeerde auto van FC het linkervoor wiel, het linker achterwiel en een remtrommel ontvreemd 7 V A (Van onze correspondent) SAS VAN GENT Zater dagmiddag hebben twee teams van de bowlingclub Spoor uit Gent (B) in de riante bowling van De Vlaanderen te Sas van Gent een wedstrijd ge speeld. De aangekondigde ontmoe ting tussen Gent en Eeklo kon niet doorgaan, daar de bow- linigclub Eeklo eerst enige tijd later aankwam. Nadat de wedstrijdleider, de heer W. Remery de belang stellenden uitleg had gegeven, over de diverse termen en va riaties van het bowlingspel. heette burgemeester drs. W. Dusarduijn, die de Sasse bow ling zijn tweede thuis noemde, de spelers en belangstellenden van harte welkom. De uitslag van de finale luidde: 1 Scoor 3 885 pins; 2 spoor 1-748 pirns. Troosting voor de derde en vierde plaats: 3 spoor 2-814 pins en 4 spoor 4-745 pins. De topseore in de eerste game was voor R. Reijnvoet met 184 pins In de tweede game behaalde O. Der- mul het hoogste aantal n.l. 180 pins Rammeloo scoorde in de derde game 193 pins en daarmee het hoogste aantal. De topseore in de finale was voor E. Lanssuy met 179 pins. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Tijdens de nieuwjaarsreceptie op woens dag 2 januari van 11.00 tot 12.00 uur ih de burgerzaal van het gemeentehuis, van het ge meentebestuur zal, ter afwis seling, het Terneuzense be jaardenkoor enkele liederen ten gehore brengen. (Van een onzer verslaggevers) HULST De kring Hulst van de Z.L.M. houdt op 8 janua ri in De Linde te Kloosterzande een zogeheten gezinsavond, waarvoor onder meer pok het bekende ballonvaardersecht- paar Nini en Jan Boesman is uitgenodigd. Het echtpaar gaat tijdens deze Z.L.M.-bijeenkomst ver tellen over ervaringen tijdens ballonvluchten in Pakistan, boven IJslanden in Zuid- Amerika. Ook worden er films vertoond over wedstrijden in de Alpen. Aan het eind van de lezing wordt gevraagd wie de meest originele vraag over het ballonvaren en stellen. Een prijs hiervoor is in het voor uitzicht gesteld. Voordat de heer en me vrouw Boesman aan het woord komen houdt mejuffrouw A. van de Leeden, de secretaresse van de provinciale bond van plattelandsvrouwen een inlei ding over het onderwerp: „Plattelandsvrouwen op nieu we wegen". Naar aanleiding van deze uiteenzetting is een korte discussie mogelijk. Na het beluisteren van de avonturen van het echtpaar Boesman volgt een hapje en daarna zorgt Frans Bonne voor muziek (Van onze correspondent) HULST Zaterdagmiddag rond 2 uur vond op het be ruchte kruispunt Rijksweg 60 Absdaalseweg te Hulst een vrij ernstige aanrijding plaats tussen twee Belgische perso nenauto's dat voor de inzitten den goed is afgelopen. Het ongeluk gebeurde, door dat E. v. d. L. uit Antwerpen, komende over de Abstdaalse- weg van uit de richting Hulst, geen voorrang verleende aan A. v. d. V. uit De Klinge. Beide inzittenden werden licht gewond, maar de materiële schade was aanzienlijk. (Van onze correspondent). HULST Het afgelopen weekeinde werd in de oost- Zeeuwsch-Vlaamse topbiljart- competitie gebruikt voor het inhalen van twee wedstrij den. Het Belgische Excelsior uit St. Niklaas speelde thuis tegen 't Centrum uit Hulst en won met 146. Hierbij moet even wel aangetekend worden, dat de Hulstenaren zich sportieve verliezers toonden. De andere inhaalwedstrijd werd gespeeld in Sluiskil en ging tussen STC en KOT uit Hulst. Hier waren de Hulste naren sterker, ze konden dan ook met een verdiende 812 overwinning naar huis. De uitslagen zijn: Excelsior St. Niklaas België - 't Cen trum Hulst 146, F. Smekens - F. Vlassenrood 02, Vaal - P. Hillaet 2—0, J. de Cock - J. Rombo"t 20. T, Roeis - E. Roovers 0—2. E. van Dcrsse- laer - L. Warnier 20, A. de Theye - C. Burm 20, G. Smet - W. d'Olieslager 11, L. Zaman - F. Taelman 11, E. van Driessche - A. de Kerf 20 en A. Vertenten - J. Baart 20. STC Sluiskil - KOT Hulst 812, B. de Waal - J. Mactae- gert 02. L. Dallinga - Fr. Strooband 11, H. Dallinga - P. Timmerman 11. A. v. d. Voorde - R. Blommaert 11, R. Boelens - R. Pica vet 11, G. Plnddet - W. Knenv 0— 2, J. Klaassen - G. de Feber 02, M. Dallinga - A. de Wilde 20, R. de Schepper - J. Ver- nimmen 0—2 en E. Hemelsoet - F. Timmerman 20. De competitiestand werd hierdoor: 1. BC Ona Hulst 7 11, 2 Marionette Hulst 69, 3 KOT Hulst 7—9, 4 't Anker Hulst 68, 5 Excelsior St. Ni klaas België 66, 6 BC 't Raedhuys Westdorpe 5—5, 7 Tovak Koewacht 64, 8 't Centrurri Hulst 73 en 9 STC Sluiskil 61. 'Van onze correspondent). HULST De Bridge-club Hulst organiseerde een „wild- drive" in het nieuw cultureel centrum Den Dullaert te Hulst. Er waren 72 bridgers naar Hulst gekomen, die speelden voor wildprijzen zoals hazen, konijnen en fazanten. Het was voor de eerste maal dat de Hulster bridge-club een brid- ge-avond hield in het nieuwe cultureel centrum. In de a-lijn werd een dub bele howell acht gespeeld. De uitslagen van deze geslaagde „wild-drive" luiden als volgt: Eerste groep: 1. Heren Neve en Bar 98 punten, 2 heren Maax en van de Putte België 93, 3. echtpaar Hamelink 88. Tweede groep: 1. heren IJ- sebaert en Meeusen 118, 2 echtpaar Brevet 98, 3 mevr. Biesbroeck en dhr. Blommaert 94. In groep b- werd gespeeld met tien paren, de uitslag hier luidt: 1. echtpaar Holla 132, 2 echtpaar de Landgraaf 126, 3 heren Reunis en d'Hondt 116 en 4 heren Van Dijk en Van de Windt 112. In groep c werd eveneens gespeeld met tien paren, de uitslag: 1. heren Fleurbaay jr en De Bruijn jr 138, 2 dames Stolte en Van Esbroeck 127, 3 echtpaar Van Poelje 117, 4 echtpaar De Krijger en de he ren d'Hondt jr en Van de Guchte jr beide pa-ren met 113 punten. Topbiljart Zaterdagavond worden er voor de oost- Zeeuwsch-Vlaamse topbiljart- competitie slechts twee (in haal)-wedstrijden gespeeld. Het Belgische Excelsior uit St.-Niklaas speelt thuis tegen 't Centrum uit Hulst, terwiji STC uit Sluiskil het Hulster team van KOT op bezoek krijgt. Nieuwjaarsreceptie Het college van B. en W. van Hulst houdt dinsdag 1 januari tussen half twee en drie uur een nieuwjaarsreceptie in de burgerzaal van het stadhuis. Kerstviering In het be j aardentehuis Coensdike te Aardenburg verzorgde het Jongerenkoor Aardenburg, dat voor deze gedegenheid met en kele leden van het dameskoor en enkele heren was versterkt, een programma bestaande udt zang, voordracht en lezingen. De leiding was in handen van de heren L. Ducheine en W. Dierick. Het elektronisch orgel werd bespeeld door B. Lampo. Aan het slot van .de avond zei de directrice to hopen dat het koor nog eens een uitvoering geeft. Geslaagd In Arnhem slaagde de heer W. Lockefeer uit Nieuw-Namen voor het di ploma elektrotechnisch opzich ter. Gevonden voorwerpen Bij de rayoncommandant der rijkspolitie te 's-Gravenpolder zijn nadere inlichtingen te verkrijgen met betrekking tot de navolgende gevonden goe deren: een oude portemonnee met bankbiljet, een bankbiljet, een herenhandsehoen zwart met ro-od, een herenhand schoen en een dameshand schoen donker-bruin nappa. Bibliobus Met ingang van 1 januari is de uitleenpost van de openbare bibliotheek in Sint Jansteen komen te vervallen. Hiervoor in de plaats komt met ingang van 11 januari voortaan elke vrijdag middag en vrijdagavond een bibliobus, die men kan vinden op het parkeerterrein tegeno ver de kerk. Men kan er middags van twee tot drie uur en 's avonds van half zeven tot half acht terecht. Boeken, die in de uitleenpost zijn ge leend, kunnen straks in de bi bliobus worden ingeleverd. Tijdens de overgangsperiode kan men ook in de openbare bibliotheek te Hulst terecht. Voetbal Zaterdag speelde het eerste elftal van Steen op eieen terrein een vriendschap pelijke wedstrijd tegen SDO 1 uit Lamswaarde. Het werd een aardig partijtje voetbal, waar bij SDO goed partij gaf. Uit eindelijk gaf het klasseverschil de doorsl-ag, en won Steen met 41. De Steendoelpunten wer den gescoord door Henk de Feber (tweemaal), Fons Sturm en Edwin Franckaert. Het SDO-doelpunt werd gemaakt door de Steen-speler Adri de Bot, die in eigen doe' schoot. Oliebollenactie De sticb ting Steens Carnaval zal in samenwerking met de earn a vakverenigingen De Brouwers en De Plakkers op oudejaars dag huis aan huis oliebollen gaan verkopen. De opbrengst komt ten goede aan de organi satie van de Steense carna valsfeesten in 1974. Kerstboomverbranding Op donderdag 3 januari wor den in Terneuzen op het ter rein aan de Serli-ppenstraat- Ma-dame Curiestraat de ingele verde kerstbomen verbrand. Aa-nvang zeven uur. (Van onze correspondente) AXEL Het ziet er naar uit, dat een verplichte maan dagsluiting in de Axelse textielbranche, waar het me rendeel van de winkeliers via een enquête (gehouden door de heren Dieleman Dey en De Putter) vóór had gestemd, voorlopig op de lange baan wordt geschoven. Tegenstander L. de Rudder is op eigen initiatief met een nieuwe enquête rondgegaan om de zaak eens van een andere kant toe te lichten, nadat de heer De Rudder ook al een brief had geschreven naar de kamer van Koophan del. Daarin had hij uiteen-ge zet. dat een verplichte win kelsluiting een omzetverlies van 50 dagen betekent, wat vooral in deze moeilijke til den niet zo plezierig is. Zes van de oorspronkelijke voorstanders wist de heer d« Rudder te overtuigen van zijn visie, zodat het aantal tegenstemmers nu op negen staat. De brief die de heer De Rudder van de Kamer van Koophandel terug kreeg, za-l het vermoeden, dat de win kelsluiting nu wel niet door zal gaan, wel hebben ver sterkt. omdat er alleen tot een verplichte sluiting beslo ten kan worden, na advies van de kamer van Koophan del. Voor zo'n advies wordt natuurlijk rekening gehou den met de wensen en argu menten van de betreffende winkeliers. De heer De Rud der heeft de resultaten van zijn actie doorgestuurd naar de loco-burgemeester, da heer D.J. Oggel. (Van een onzer verslaggevers) BIERVLIET Tijdens een bijeenkomst in de zaal Willem Beukelsz. te Biervliet werd een trim-fietsclub opgericht, onder naam Trimclub Willem Beukeiszoon. In totaal 25 he ren gaven zich als lid op. Het. ligt in de bedoeling om in maart met de activiteiten te beginnen. Er zal dan weke lijks een aantrekkelijke fiets tocht worden georganiseerd. Hoe groot de afstand iedere keer zal zijn is momenteel nog niet uitgemaakt. Wel is het de bedoeling om niet harder dan vijftien kilometer per uur te rijden, aangezien de leeftijden van de thans aangesloten le den nogal ver uiteen ligt. Het ligt in de bedoeling van de initiatiefnemers, de heren G. Boerjan en M. Bracke, om ook dames voor deze sport te inte resseren. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT In het gebouw de Roselaert te Sas van Gent traden de oud-Sasse naar Peter den Boer, Hans Dieleman, Ferdi de la" Ruelle uit Sluiskil (orgel en piano) en Wim Link uit Axel (bas en gitaar) op met het cabaret „Beperkt Houdbaar". Na vijf jaar liedjes en con- ferfences is de groep in be perkte kring enigszins bekend geworden. Peter den Boer en Hans Dieleman brachten hun. voor het grootste gedeelte zelf geschreven liedjes, waarvan kan worden gezegd dat zij het niet al to talrijke publiek wel aanspraken. Door de band ge nomen was het gedeelte voor de pauze wel het sterkste, het geen evenwel niet betekent dat ook het tweede gedeelte niet de moeite van het beluis teren wa-ard was. (Van onze correspondent) HULST Aan de jaarlijkse prijskamp op het topbiljart die de Hulster topblljartclub de Lustige Toepers onlangs in het café Van August Lijbaart te Hulst hield, namen in totaal V topbiljarters deel. Winnaar werd A. Picavet van BC Ona uit Hulst. De prijzen bestonden uit wild es vleesgerechten. De eindstand ziet er sis volgt uit: 1 A. Picavet (BC Ona Hulst), 2 R. Pilaet Clinge, 3 G. Herwegh 't Anker Hulst 4 Werner van Swaal Marionet- te Hulst, 5 W. Dobbelaar De Lustige Toepers Hulst, 6 J Rombout 't Centrum Hulst, 1 G. Duvivier Krimpen aan de IJssel, 8 H. Piessens (De Lus- J tige Toepers) Hulst, 9 F. van Swaal Marionette Hulst, 10 J, Pilaet BC Ona Hulst en 11 Th. de Witte Marionette Hulst. vraand Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B V. Editie Zeeland: RAYONKANTOREN. TERNEUZEN .-lieuwstraat 9, tel. 01150-7920 (4 UlnenV, HULST: Steenstraat 14 tel 01140-3751 (3 (jjnen); GOES: Klokstraat 11 tel 01 ion 8030 (3 lijnen). KANTOORUREN. Maandag t m vrijdag 8 15-12 30 en 13.30-17.00 uur. BUTEN KANTOORUREN: ADV EUTENTIE - EXPLOIT ATIE: Breda- maandag t.m. vrijdag 19.00-21 00 uur, tel. 01 600-22341, zaterdag 00-12 00 uur, tel. 01600-49900; zondag 20 00-22.00 tel 01600-22341 BEZORGKLACHTEN: Zeeuwsch-Vlaanderen- tel. 01140-3751 of 01150-6297; MMW Zeeland 01100-4944 HU IS A AN SLUITINGEN: REDACTIE: Chel Zeeuwse redactie: S C. Augustijn. Kantoor NieuwstrMj' Terneuzen. tel 01150-7920 privé tel 0115O-5748 algemeen teur Zeeland A B Koopman. Kantoor Kromme Weele 4 delburg. tel 01180-7764 privé tel 01180-7438 redacteur - Zeeland drs J Bouwmana. tel 01100-3405 xant Klokstrf' Goes tel 01100-8030 privé Coliinshof 35 Goes redacteur t'emeuzen en Kanaalzone G van Berket. kantoor Nieuwst!»» Terneuzen. tel 01150-7920. ortvé tel 01150-4866; redacteur L. Vlaanderen A Verlmd. kantoor Stpentraai 14 Hulst tel "l 0.1' J# R 3751 privé tel 01140-3103 redacteur W Z.-Vlaanderen: Z der Helm. Melkweg 40 Ooatburg. tel 01170-3370: iportrwac Zeeiand I Koomen 'el Ot 155-2594 FOTOJOURNALIST ZEELAND: C J de Boer Trumanlaan 10 Axel tel 01155-2237. ABONNEMENTEN EXPLOIT ATIE: Inspecteur Zeeland- P Koning» tel 01150-0297. ADVEKTENTIE-EXFLOITA HE Inspecteur Zeeland - C Menu tel 01100-4318 (Van onze correspondent) HULST Het eerste en M tweede elftal van de voetbal vereniging HW '24 uit Huk gebruiken de eompetitlelöM I zondag, aanstaande zondag, I voor het spelen va» vriendschappelijke duels. Derde klasser HW 'Jj I speelt zondagmiddag om ha" drie thuis tegen de afdeling H eerste klasser Hulsterloo uit Nieuw-Namen. Het twee»: elftal van HW '24, dat uit- komt in de reserve tweed' klasne B van de KNVB speelt eveneens thuis en wel tegen het tweede team van Steen, dat een klasse lager speelt. I Deze match begint om wit j een. Zomaar een leuk plat de confrontatie van een b roepsvisser blijft er uite fronst de wenkbrauwen i (Van AARDENBURG Hoi en België hebben zater bij café Centraal op de een grootscheepse bolp Voordat het echter was, verwelkomde E. kaert, voorzitter van de denburgse Boilers Club de aanwezige boilers en digden. Onder hen b( zich ook burgemeester di Lockefeer. die de drav, op Walcheren voor e Uren in de steek had g' om bij de feestelijke op aanwezig te kunnen voorzitter Rijckaert spral grote dank uit aan hen, d afgelopen weken dag aar m touw waren geweest zonder daarvoor "kosten i kening te brengen, de pi: hjke aannemer Daansen hulpzaam te zijn bij he trekken van het gloedni gebouw, waarin twee u moderne bolbanen zijn o gebracht. De heer Rijc begroette en dankte spi de 73-jarige F. Voet uit 1 kerke (België), die elke naar Aardenburg was oren om te helpen. Vooruitzichten voor dil het opgesteld nf ^^Ml op zondag om uur: overwegend droog weinig verandering in te atuur. Weersverwachtin laitf eemidde,d over N Voor dinsdag: aantal nu,l tot 3. Min. tl tem normaal. t„tV van ongeveer no: wt A graden onder no: n-ans op een droge pe an+ minstens 12 uur: 90 jKans op een g w°og etmaal: 60 procent. zcm-00r woensdag; aantal o, tot 3. Min. temp bm,^0er normaal tot 3 7 w Ci normaal tot 3 onX!n normaal. Max. t "greeks normaal. Ka «SL dGge periode van or> <L uur: procent. 40 procenf16*1 dl"°°g 6

de Stem | 1973 | | pagina 2