RUYN Jubilarissen Zuid-Chemie ehuldigd Afscheid van mejuffrouw C. Zonderland t O 3948 Boot met sport vissers ruim een dag zoek Zuid-Chemie hoeft riem niet aan te halen De Stem De Vrlfe Zeeuw Iverteren verteren deze krant met Sosjale Joenit tijdens Kerstdagen Handbal in Oostburg stad f IJzendijke Sluiskil Bowlingwedstrijd in De Vlaanderen Tremmer bekneld Hulst Huist Lamswaarde Aardenburg Kieldrecht Kloosterzande VlljOC-L) «ÉL. droefd, maar dankbaar voor wat zij i n is geweest, in volle overgave aan r voorzien van het Sacrament der Zit* heengegaan, onze geliefde zust». f 'cri H( ZUSTER ALICE AMELIA I RONELLA VAN RUYMBEKE eftijd van 59 jaar. reien de ziel van de overledene i„ i ue n U» I int Jansteen E. J. van Ruymbeke E. M. van Ruymbeke-van Ro^ ieldrecht L. P. van Ruymbeke B. M. S. van Ruymbeke-van ruibeke M. L. F. de Maayer-van Ruvrnwi i P. F. de Maayer °c«t I ïsteen, 26 december 1973 m 32. htige uitvaartdienst zal plaatshebbeni 29 december a.s. om 10.30 uur in kerk van de H. Jozef te Nieuw-Nan» de begrafenis op het r.-k. kerkhof aldaa!' omst voor de uitvaartdienst aan het napshuis te Nieuw-Namen. 8e' •ledene is opgebaard in de St.-Liduinaziekenhuis te Hulst ren van 14.00 uur tot 15.00 uur en I r tot 20.00 uur. vai oij vergetelheid geen rouwbrief ontvar I ben, gelieven dit bericht als zodanig tè ft de Heer behaagd tot Zich te roepa I an onze dierbare broer en oom, de heg I RENé DE VOS te Biervliet 23 februari 1909, overleden 1 rpine 26 december 1973. Gesterkt dcc I imenten der Zieken. ten u met onderwerping aan Gods E St.-Margriete (B.) Eerw. Zuster Cecilia (Josephina de Vos) Philippine B. Ploegaert-de Vos Assenede (B.) A. Aernaut-Ploegaert M. Aernaut Marnix, Mare Sas van Gent M. A. de Groff-PIoegaert R. de Groff Edwin Sas van Gent P. Ploegaert C. Ploegaert-de Grofl Philippine Miriam Ploegaert e, Weststraat 11. irtdienst, waarna de teraardebestellint i beleefd wordt uitgenodigd, zal plaats- ip zaterdag 29 december a.s. om 10.00 kerk van Onze Lieve Vrouw Hemel- Philippine. nstAnkerhof 19, Philippine. nsgebed vrijdagavond om 7 uur in de kerk. belangrijk srdeel een gezond en 3rn zakenbeleid veldoordachte sing nd in dit gezonde en trne zakenbeleid (Van onze correspondent) (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT „Dit getuigschrift en de bijbehorende penning zijn er de bewijzen van dat ook het Nederlandse be drijfsleven uw werk heeft gewaardeerd. Een 25-jarig dienst verband is op trouw gebaseerd, een belangrijke voorwaarde voor een goede bedrijfsverhouding." Dit zei gistermiddag lr. P Stoter, die namens de Neder landse Maatschappij voor Nij verheid en Handel aan 10 ju bilarissen van de Zuid-Chemic. in Sas van Gent oorkonde en getuigschrift overhandigde. Dit gebeurde tijdens een feestelij ke bijeenkomst in de Speye te Sas van Gent waarbij ook het Sasse college van B. en W. aanwezig was. De jubilarissen hadden allen een 25-jarig dienstverband bij de Zuid- Chemie achter de rug en te vens werd afscheid genomen van een aantal gepensioneer den. De heer Stoter gaf een historisch overzicht van de bijna 200 jaar oude maat schappij en ging voorts in op de tegenwoordig zo gewenste mobiliteit van de werknemer. „Dit moet men echter niet te ver voeren. Een langdurig dienstverband heeft zeker voordelen. Het voorkomt lange inwerkperioden en mobiliteit in functie is bij een bedrijf ook mogelijk". Drs. P. Neeteson sprak ver volgens de 10 jubilarissen en hun echtgenoten persoonlijk toe. Zelf jarenlang bij de Sas se vestiging werkzaam te zijn geweest stelde hem in staat bij iedere jubilaris een per soonlijk tintje naar voren te halen, wat duidelijk op prijs werd gesteld. De jubilarissen ontvingen de gebruikelijke en veloppe met inhoud, een kistje sigaren en een boeketje fleuri ge bloemen voor de dames. Drs. W. Dusarduijn felici teerde de jubilarissen en het bedrijf met dit heuglijke feit. „Dat ieder jaar weer jubi leums bij uw bedrijf gevierd kunnen worden stempelt de Zuid-Chemie tot een goede be— drijfsgemeenschap, waarmee wij in Sas van Gent heel blij zijn", aldus de heer Dusar duijn. Hij sprak er zijn vreug de over uit dat bij het bedrijf het voornemen bestaat tot uit breiding. „Een verheugend ge luid zeker in deze onzekere tijden", aldus de heer Dusar duijn. Na het officiële gedeelte be stond voor de aanwezigen ge legenheid de jubilarissen te feliciteren Het waren de heer J. -Al, J. Geernaert, J. Gover- de, A. de Pauw en P. Verplan ken (allen uit Sas van Gent), A. Apers, R Dhaene en J. Talboom uit Zuiddorpe, A. de Caluwé uit Suiskil en R. de Bock uit Philippine. TERNEUZEN Schipper Scheele uit Terneuzen heeft met elf Belgische sportvissers uit Gent en omgeving aan boord van zijn sportvissers vaartuig llona op de Wester- schelde ruim anderhalve dag een spannend en van tijd tot tijd ook wel angstig avontuur beleefd. De llona was op tweede kerstdag 's morgens om onge veer zeven uur uitgevaren en 's avonds bij hoog water, toen de mist kwam opzetten, liep de llona in het Schaar van de Spijkerplaat ter hoogte van Hoofdplaat omhoog. De hoop was gevestigd op donderdag morgen vier uur men hoopte dan bij hoog water vlot te komen maar deze hoop werd vrij spoedig de bodem ingesla gen. Ondertussen begonnen schipper Scheele en de vissers de 20 ton ballast (zand) over boord te zetten waarbij een van de vissers in het ruim tuimelde maar het er met wat schaafwonden en blauwe plek ken toch goed afbracht. Don derdagmorgen was de onge rustheid van de familieleden ten top gestegen en werd om kwart voor acht de rijkspolitie te water ingelicht. Daar men niet wist waar de llona zich kon bevinden ging de RP 5 de Westerschelde af speuren maar zonder resultaat, 's Middags werd ook de RP 10 ingeschakeld die het schip op de rader vond op een zeer hoge zandbank ongeveer 700 a 800 meter buiten het vaarwa ter. Daar de llona weer niet vlot kwam werden de schip breukelingen door de beman ning met de rubberboot aan boord van de RP 10 gebracht, waar men intussen al voor he te koffie had gezorgd. Om vijf uur kwam de RP 10 met de hongerige, koude maar blijde schipbreukelingen de haven van Terneuzen binnen gevaren, waar zij door van vreugde huilende vrouwen en verdere familieleden werden verwelkomd. Drumband In de zaal van hotel Lievens hielden de leden van de drumband „Jeugdbelang" hun jaarlijkse feestavond waarvoor ook de ouders van de leden waren uitgenodigd. Na een wei- komstwoord van de voorzitter de heer J.A. Everaard waarin hij memoreerde dat de drum band 15 jabr bestaat, werd kof fie met gebak geserveerd. Voor de vrolijke noot zorg de het duo gebroeders Si- nack. Verder was er volop ge- i tegenheid voor het maken van een dansje. Voor het vele werk dat vooral de heer Eve raard en mevr. M. Verstrae- te voor de vereniging en de leden verricht hebben werd hun een geschenk aangeboden. Seriekaarting De djuiven- maatschappij „De Reisduif" houdt op zaterdag 12 en zondag 13 j anuarii een seriekaartinig. Pnjzen zijn jonge hanen. Aan- yang 19 uur. Vrijdag is de 'nkorving van d,e duiven voor de duivenkeuring om 19 uur. Na de korving wordt er een rilm gedraaid. Kerststukjes De NKV dames afdeling Sluiskil heb ben een gezellige avond gehad in het Gildehuis om kerststuk je te maken Er waren 47 vrouwen onder leiding van P. Sehoo- De Kort. De kerststuk jes waren bestemd als attentie voor de zieken. Feestmiddag De handbal. verenigmg Sluiskil houdt za- reiflag een feestmiddag voor "aar spelers en genodigden. Er worden spelletjes, een quiz gedaan en een film gedraaid. ^M-varag 14 uur in het Gilde- (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT ïn het beursgebouw „de Vlaanderen" te Sas van Gent worat zater dag (29 december) op de se dert een week in gebruik zijn de vol-automatische acht- baans bowling, van 16 tot 20 uur een wedstrijd gespeeld tussen B.C. Gent en B.C. Eek- lo. Degenen, die van de gratis toegang tot deze wedstrijd ge bruik willen maken, kunnen daar een ploeg aan het werk ..zien, die nog maar acht maan den de bowlingsport beoefent. De nieuwe bowling is elke dag toegankelijk van 's mid dags twee uur tot 's nachts één uur en op zondag reeds vanaf 's morgens elf uur. Ook op oudejaarsavond en op nieuwjaarsdag is er gelegen heid voor bowling. Zondag (30 december) worden alle bezoe kers getrakteerd op een kop koffie. Bij de bowling kan men schriftelijke inlichtingen krijgen over mededelingen omtrent lidmaatschap van een' club, tarieven enz. 0 De jubilarissen van Zuid-Chemie. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT „Woorden schieten mij te kort. Ik kan het heel kort samenvatten: het is spijtig dat u weggaat". Dit zei gis teravond de heer Mechelink, voorzitter van het bestuur van de rooms-katholieke huishoudschool in Sas van Gent, tot mejuf frouw C. Zonderland, die na achttien jaar als directrice de school geleid te hebben, een nieuwe functie heeft aanvaard in Breda. Zij gaat daar op middelbare scholen theologie doceren. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Tijdens het lossen van het Noorse vracht schip Germa Lady in het Ze- venaarsdok te Terneuzen is de tremmer van D. uit Hulst in het ruim bekneld geraakt tus sen een grijper en de wand van het schip Dokter Nijsten liet het slachtoffer per ambu lance naar het St.-Luidinazie- kenhuis te Hulst overbrengen waar niet ernstige verwondin gen aan de arm werden gecon stateerd. „In de afgelopen jaren werd de huishoudschool de school van juffroqw Zonderland ge noemd. Én terecht", aldus de heer Mechelink. Hij prees me juffrouw Zonderland om de manier waarop zij zich in de loop der jaren heeft aangepast aan de veranderde onderwijs methoden en dacht dat zij toch wel enige moeite zou hebben om Zeeuwsch-Vlaanderen te vergeten. Als blijk van waar dering „het staat in geen ver houding tot hetgeen u gepres teerd heeft", ontving de schei dende direct-rice een boeken bom Eenzelfde geschenk was weggelegd voor oud-burge meester R. den Boer, die zijn bestuursfunctie bij de school, heeft neergelegd. De heer Me chelink dankte de heer Den Boer voor zijn vele werk voor de school en dacht dat die de blijvende interesse van de nu in Hoek woonachtige oud-bur gemeester zou blijven hou den. Mejuffrouw Zonder land wordt opgevolgd door de heer J. de Rijk, die haar na mens de hoofdenkring kanaal zone, dankte voor de prettige wijze waarop altijd met haar kon worden samengewerkt. Hij beloofde in zijn nieuwe functie al het mogelijke te doen de school uit te breiden en wees er in dit verband op, dat ouders die-hun kinderen voor een gelijksoortig onder wijs naar België sturen, eigen lijk onjuist handelen. „Onno dig", aldus de heer De Rijk. „Wij kunnen met de Belgische scholen gerust concurreren". Voorts merkte hij op dat het eind-diploma van de huishoud school, tegenwoordig HNO, be ter was dan het mavo-diploma, omdat meer praktisch onder wijs werd gegeven. Hij dankte voor het in hem gestelde ver trouwen. Burgemeester drs. W. Du sarduijn sprak de beide ver trekkende functionarissen toe en wees op hun verdiensten, zowel voor de school als voor de Sasse gemeenschap. Mejuf frouw Zonderland tenslotte zei xn haar dankwoord, dat al het haar toegekende niet gedaan had kunnen word-en als zij door de jaren heen niet zulke prettige contacten met ieder een en een fijn team mede werkers had gehad. Prijskaarting Aan de prijskaartingin hotel Van Oosterom te Hulst namen 52 kaarters deel. De uitslag luidt: Winnaarsronde: 1 K. Kayser - Al. Stevens, 2 G. Kas - F. de Vitte, 3 T. Vink - F. van lijsel, 4 J. de Belie - F. 'ierssens, 5 A. van Itegem - A. Dieleman, 6 M. Vink - T. van Oosterom. Verliezersron de: 1 Th. Schauwaert - A. Vlaming, 2 G. Reijns - Th Pauwels, 3 G. de Nijs - W. de Cock. Zondag wordt opnieuw een monsterprijskaarting gehou den. Sportavond Door de supportersclub „Lon Sitrobbe", zal 12 januari in de zaal van „sportcafé" bij P. Olaessen een rollenkoers voor amateurs en trimmers gehouden worden. Aanwezig zijn dan ook Wim de Waal, Gijzel, Vonk en nog vele anderen. Na afloop van de koers zal er een bal gehou den worden. De Boskoppe Dat de Hul- sterse carnavalsvereniging De Boskoppe uit de wijk Nieuw- Hulst er ook dit jaar weer iets groots van wil maken, mag wel blijken uit het feit dat men er al sinds september en kele avonden in de week be steedt aan 'de voorbereidingen van het komende carnavals feest. Zoals bij zoveel carnavals verenigingen staat ook bij De Boskoppe de jeugd centraal. Voor de allerkleinsten is er het traditionele limonadebal. Vorig jaar waren bijna drie honderd kleine Boskopjes tot tien jaar aanwezig. Voor en door de iets oude ren, variërend in de leeftijd van tien tot zestien jaar, wor sen voer in de optocht ver schillende groepen gefor meerd. Men denkt nu zelfs al aan vijf of zes groepen. Vori; jaar waren er maar twee. De groepen worden onder begeleiding door de jeugd zelf aangekleed en verzorgd. De bouw van een carnavals wagen lijkt dit jaar minder moeilijkheden te zullen ople veren dan in voorgaande ja ren. Zeker nu zich daarmee enkele nieuwe medewerkers hebben belast, waaronder een paar vaklui. DE RECHTBANK in Ankara heeft dinsdag 151 beklaagden veroordeeld tot gevangenis straffen variërende van vijf maanden tot twintig jaar in de zaak tegen „Dev-Genc" (de organisatie van revolutionaire jongeren. Tekenwedstrijd Een jury bestaande uit de heren S. Schram de Jong, L. Dueheine, J. Keijmel en J. Paridaen heeft het resultaat bekend ge- maak van de door U. B. te Aardenburg uitgeschreven te kenwedstrijd voor de school jeugd. Voor de leeftijdscatego rie 6-7 jaar werden prijzen toegekend aan 1. Tonny de Smet, 2. Maryse Dueheine en 3. Miel van Bellegem. Voor de groep 8-9 jaar: 1. Caroline de Croock, 2. Lotje Trimpe Bur ger en 3. Bert van Iwaarden. De prijswinnaars ontvingen een enveloppe met inhoud en werden getracteerd óp taart. De prijzen werden uitgereikt door J. Pleyte, een der direc teuren van U.B. te Aarden burg. Mejuffrouw Zonderland tijdens haar afscheid. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT „Op dit moment zie ik geen reden de uitbreidingsplannen die wij hebben, in de diepvries te ber gen. Ons bedrijf is financieel en technisch zeer gezond en be schikt over een uitstekende vestigingspiaais. Energie speelt voor ons een ondergeschikte rol. Van levensbelang is de prijs van de fosfaten. Het gaal er om of de zeer sterke stijging van de fosfaatprijzen doorbere kend kan worden in de prijzen van -Ie kunstmeststoffen. Voor zover men nu kan zien. moei die kans niet uitgesloten wor den geacht." Dit zei gistermiddag drs. P.A. Neeteson, algemeen di recteur van de Zuid-Chemie tijdens zijn tradition»],, toe_ spraak bij gelegenheid van de huldiging van de jubilarissen van dit bedrijf in De Speye. In zijn toespraak ging ae heer Neeteson in op de econo mische problemen waarmee de wereldeconomie thans te kampen heeft. Hij wees op de oliecrisis. „De olielanden pre senteren ons niet alleen een rekening voor wat wij hen de laatste 100 jaar ontnamen maar dwingen ons tevens de rekening binnen hooguit twin- 'ig jaar terug te betalen", al ius de heer Neeteson Hij tipte aan dat voor veel grond- toffen de westerse landen ijn aangewezen op voormali ge koloniën. „Landen die onze ■ultuur hebben overgenomen en heb' n geleerd dat iemand lie over iaar.se goederen be schikt en deze weet te mono poliseren een machtspositie opbouwt". Dit betekende, zo zei de heer Neeteson, dat het geen voor inkomstenverdeling in aanmerking komt minder snel zal groeien, of zelfs klei ner worden. Van die grond prijsstijging is fosfaat een goed voorbeeld: kostte het een jaar geleden nog 14 dollar per ton, thans is die prijs verdrie voudigd. In theorie is het de gehele wereldbevolking die meedeelt in de inkomenskoek. „Het zal echter niet mogelijk zijn ie dereen een redelijk bestaan te geven, gezien de bittere ar moede waarin het overgrote deel van de wereldbevolking leeft. Een drastische geboorte- ■epe ring lijkt mij de enigste oplossing". De heer Neeteson twijfelde er niet aan dat oplossingen voor het energieprobleem ge vonden worden. „Maar die kosten tijd en geld en dat betekent dat er ik denk in zo'n periode van 10 jaar min der voor de inkomensverde ling beschikbaar komt. Voor ons zal dat een nuchterder en meer ingetoomde levenswijze moeten zijn". De Zuid-Chemie heeft afge lopen jaar nieuwe omzetre cords bereikt Dit deelde de bedrijfsdirecteur C. Mercsse in zijn toespraak mee. De kunst mest verkopen beliepen dit jaar 270.000 ton een stijging van bijna 25.000 ton. Het om- zetciifer lag 30 procent hoger. „In 1974 echter zullen wij meer voor onze basisgrondstof fosfaat moeten betalen en dan hebben wij nog niet de zeker heid van een normale bevoor rading". Het is overigens niet het gebrek aan fosfaat dat een rol speelt maar het gemis aan ontginningsinstallaties in de fosfaaHanden. Een kunstmestindustrie is niet erg winstgevend maar het voorziet in een fundamentele behoefte. '„Reden waarom wij vertrouwen hebben in de toe komst", aldus de heer Meresse. De capaciteit van de huidige mengmestfabriek is duidelijk onvoldoende, zo deelde hij mee. „Wij denken er nu aan om de produktiemogelijkheden uit te breiden". 1974 zal een oeriode vol onzekerheden zijn maar men moet zich voo-he- reiden op de toekomst. De nieuwe zwavelzuurfabrlek, die ïu reeds de aanblik van ons bedrijf verandert en de ko mende zomer van start moet gaan, zal één der beslissende elementen voor de toekomst van onze fabriek zijn". Bij de Zuid-Chemie, een sterk geau tomatiseerd bedrijf werken thans 265 werknemers en be reikt een produktie van 200.000 per werknemer. BERGEN OP ZOOM Roxy 20 uur: Het gebeur de in heit Westen 14 j. (One uyou a time in the Wast). Het Markiezenhof, 127 teke ningen van Bergen op Zoom tot en met de 18e eeuw. Geo pend dag. 14.00 tot 17 00 uur (t.m. 27 januari) Stadhuis, (tweede hal) Grote Markt, ex positie kunstwerk van de maand, gouache, Mas des Brats van mevrouw Wegge- man-Van Loon. Geopend dag. van 8.30-12.30 uur en van 13.30-17.30 uur. (t.m. 31 dec.). GOES Grand 20 uur: Een va kantie op stelten a.l. Goes Museum Expositie schilderijen en wandkleden van Janneke Rammelqo-Weij- land geopend ma. .t.m. zat. 9.00-12.00 en M.00-17.00 uur (t.m. jan.) KLOOSTERZANDE Krokodilbar The Williams. MIDDELBURG Citytheater 20 uur: Dra- cula's lustige vampiervrouwen 18 jaar. Vleeshal Stadhuis Kerst salon Zeeuwse Kunstkring, ge opend 14.00-17.00 uur (uitge zonderd 25 dec. en 1 jan), t.m. 12 januari. Zeeuws Museum, Abdij- plein: tekeningen van Zeeuw se monumenten, boerderijen en schuren van architect J. Oud (1887-1963). Tevens col lectie prentbriefkaarten van Walcheren geopend dag. 10.00- 12.30 en 13.30-17.00 uur (t.m. 31 januari). ROTTERDAM De Doelen (grote zaal): 20.15 uur: Urker Mannenkoor Hallelujah. Hofpleintheater 20.15 uur: Toneelgroep Podi um, met „De Cirkel", van Sommerset Maughum. Piccolo Theater 20,15 uur: „Jij met ie wulken". VLISSINGEN Alhambra 20 uur: De vier vuisten de lucht in 14 j. WESTDOPE Galerie Troutzaerte, exposi tie van de experimentele afde ling uit de Porsedeyne Fles uilt Vogelwedstrijd De uitsla gen van de vogelwedstrijd, die in zaal Het Centrum werd ge houden, zijn als volgt: alge meen kampioen goudvink: W. Goossens; kanarie ek vet zalm: F. de Block; kanarie ok vet rood int.: W. Claus; kana rie ek pig mosgroen: M. On- ghena; kanarie ok pig groen sch.: Onghena; parkieten groot turqoisine: P. Thoen; parkie ten klein grasparkiet: P. Thoen; kruisingen goudvink: W. Goossens; wildzang bot- vink: M. Onghena; exoten brilvogel:. A. Goddaert; grote tropen en wild glansmerel: M. Onghena; hoenderachtigen kwartel: A. Goddaert; pos- tuurs border: W. Goossens; derby zalm: F. de Block. Kaartavond NKV De uitslag van de kaartavond van de plaatselijke centrale van het N.K.V. Groenendijk is als volgt: 1. P, Arens, 2. R. Ver schuren, 3. J. Adam, 4. Th. Voet, 5. Fr. de Vijlder, 6. P. Baart, 7. A. Pauwels, 8. J. Mannaert, 9. W. Voet, 10. J. Sponselee. De volgende kaart avond wordt op 25 januari in het gemeenschapshuis te Groe nendijk gehouden. Begonnen wordt dan om 19.30 uur. Delft. Geopend dag. van 9.00- 18.00 uur. Zondag van 14.00- 18.00 uur 's avonds ook na af spraak (tot 31 dec.) Verder nog schilderijen, pastels en aquarellen van zeven kunste naars (zelfde openingstijden) t.m. 31 december. IJZENDIJKE Streekmuseum. expositie van amateuristische kunst uit West- en Oost-Zeeuwsch-Vlaan- deren met schilderijen, teke ningen, keramiek, beeldhouw werk en wandklerem (t.m. 14 februari 1974). Geopend van 14.00-16.00 uur. ANTWERPEN K.N.S. 20 uur: Moord en antiek. K.V.D. 20 uiur: Oklahoma. Fakkeltheater 20.30 uur: De dag toen ik ont dekte dat mijn kater pederast was. Ringtheater Pastorijstr. 23, 20.30 uiur: De schoondoch ter. Volkenkundig Museum, Giil- dekamersitraat 2-6, collectie Wiegersima Nederlandse volks kunst. Geopend dag. van 10.00-17.00 uiur. Maandag ge- Sloten (t.m. 5 januari). GENT Kon. Opera 20 uur: De vagebond koning. St.-Pietersabdij, werken van Felix de Boecfc en „Forum van de Grafiek" (t.m. 6 jan.) (Van onze correspondent) TERNEUZEN Er is gedu rende de kerstdagen heel wei nig gebruik, gemaakt van de mogelijkheid, voor mensen, die daaraan behoefte hadden, om de Sosjale Joenit op te bellen. „Wij hadden dat in fei te ook niet verwacht zo deel de een woordvoerder mee. „Mensen die bij ons komen, zijn over het algemeen diege nen, waarbij van een culmine- ring van moeilijkheden kan gesproken worden en dat zijn nu juist mensen die uitgere kend niet op één van de kerstdagen komen. Wij hadden het in feite ook niet verwacht, maar wij wilden het voor een jaar proberen", aldus de zegs man. (Van onze sportmedewerker) OOSTBURG In Oostburg organiseert de vereniging Ope- ratie'71 een aantal handbal wedstrijden tussen een Zeeuwsch-Vlaamse combinatie en het Vlissingse Olympus. Zaterdagavond treden de da mes senioren van Olympus 1 aan tegen een selectie van de Vlaamse handbalvereniging Sluiskil, Hontenisse, Schelde Sport en Operatie'71. Direct hierna volgt een wed strijd tussen het eerste team van Olympus en het team be staande uit spelers van Sluis kil, Operatie'71, Schelde Sport en DOW. De wedstrijden wor den geleid door de scheids rechter Th. Jansen. Organisa tor Chris Francke hoopt op deze manier de belangstelling voor de handbalsport in Zeeuwsch-Vlaanderen te doen toenemen. Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland: RAÏONKANTOREN: TERNEUZEN Nieuwstraat 9, tel 01150-7920 (4 lijnen); HULST: Steenstraat 14 tel 01140-3751 (3 Ujnen); GOES: Kinkstraat 1. tel. 01100-8030 (3 lijnen). KANTOORUREN. Maandag t.m vrijdag 8 15-12 30 en 13.30-17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Breda: maandag tm vrijdag 1900-21 00 uur. tel 01600 22341; zaterdag 9 00-12.00 uur, tel. 016U0-499U0; zondag 20.00-22.00 uur. tel 01600-22341 BEZORGKLACHTEN: Zeeuwsch-Vlaanderen tel. 01140-3751 of 01150-6297; Midden- Zeeland 01100-4944 HUIS AANSLUITINGEN: REDACTIE: Chel Zepuwse redactie S C Augustijn Kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen tel 01150-7920 privé tel 01150-5745 algemeen redac teur Zeeland" A F Koopman, kantoor Kromme Weplp 4, Mid delburg. tel 01180-7764 privé tel 01180 7438 redacteur Midden- Zeeland drs J Bouwnians tel 01100 3405 sari Klokstraat 1, toes tei 01100-8030 privé Colitnshol 35 Goes redacteur te erneuzen en Kanaalzone G van Berket kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen. rei 01150-7920. privé tel 01150 48HH redacteur O.Z. Vlaanderen A Verimd kantoor Steenstraat 14 Hulst, tel 01140- <751 privé tel 01140-3103; redacteur W Z - Vlaanderen R van ter Helm Melkweg 40 Oostburg tel 01170-3370; sportredactie Zeeiand 'I Koomen. 'el 01155-2594. FOTOJOURNALIST ZEELAND: C J de Boer Trumanlaan 10 Axel tel 01155-2237 ABONNEMENTEN-EXPLOIT A l'IE: Inspecteur Zeeland: P Konings. tel 01150-6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: inspecteur Zeeland C. Menu, tel. 01100 - 4316

de Stem | 1973 | | pagina 5